Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#50451) Angry Rabbit


Angry Rabbit
tag

Sziasztok!
Kamerának van értelme?
Úgy értem,hogy játék közben kihasználja valamelyik?És most nem az ugribugri és énekelgetős gamekra gondolok. Chat,vagy skype nem érdekel.
Köszi előre is!

Szimplán kütyü mániás vagyok.

(#50452) A`rpi válasza Angry Rabbit (#50451) üzenetére


A`rpi
addikt

Nincs szükség kamerára, ha a fentebb megjelölt játékok, és alkalmazások nem érdekelnek.

(#50453) Angry Rabbit válasza A`rpi (#50452) üzenetére


Angry Rabbit
tag

Akkor a kamera kilőve! :)
Köszi!

Szimplán kütyü mániás vagyok.

(#50454) tarti19 válasza Angry Rabbit (#50453) üzenetére


tarti19
senior tag

Azért egyet nyugodtan beszerezhetsz, ha jó áron éred el. Azért egy jó just dance elég szórakoztató. :)

PSN id: Huntarti, http://www.twitch.tv/tarti19

(#50455) barcabome


barcabome
aktív tag

Sziasztok!

Van itt aki nyomja rendszeresen a PES2015-öt PS4-en? Egy bajnokságot szeretnénk összehozni jó fej emberekkel. Haverommal indultunk egy ligában, de a sok "veterán" kikezdett minket amint legyőztük őket.

Szeretnénk egy baráti társaságot összehozni, ahol nem menne a civakodás azon, hogy ki milyen játékkal győzte le a másikat.

Várom a jelentkezőket, amennyiben összejönne egy pár fős társaság elkezdenénk eleinte Facebook zárt csoportban, majd később lenne honlap is, ahol a tabellát vezetnénk. :R

Kérem a jelentkezőket ne itt, hanem PSN-en jelezzék, ha jönnének. PSN ID-m: bome_HUN

(#50456) bandi0000 válasza tarti19 (#50454) üzenetére


bandi0000
nagyúr

Játszottál a just dance vel? Jó? Nem laggol úgy mint anno a kinectnél ezek a mozgásérzékelős játékok?

Xbox One: bandymnc

(#50457) A`rpi válasza bandi0000 (#50456) üzenetére


A`rpi
addikt

Move rendszere teljesen más mint a Kinect, szerintem teljesen rendben volt PS3-mon is más kérdés, kevés jó játék volt, ez egyik legjobb szerintem Start The Party. Remélem jön valami hasonló PS4-re is majd...

(#50458) Ronam


Ronam
addikt

Power Saving Settings/Rest Mode beállításoknál van egy olyan, hogy Keep Application Suspended, ha ezt beállítom és Rest Mode-ba rakom a gépet úgy hogy fut a BF4, akkor mikor visszakapcsoltam a gépet, el is fog indulni a játék? Nem akarom megint elölről kezdeni :DDD.

(#50459) A`rpi válasza Ronam (#50458) üzenetére


A`rpi
addikt

Memóriában marad minden futó alkalmazás, hasonló mint számítógépen az alvó állapot.

(#50460) Angry Rabbit válasza tarti19 (#50454) üzenetére


Angry Rabbit
tag

Attol fugg mi a jo ar? 15 ezer alatt nem lattam ujonnan. Ennyi penzert inkabb veszek valami jatekot akkor. Amugy hely szuke miatt nem is nagyon tudnam kihasznalni. Marmint a tancolos gamet. :)

Szimplán kütyü mániás vagyok.

(#50461) gyuromoj


gyuromoj
veterán

SW Battlefront előrendelés

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#50462) ImpersonatoR

Ha át kellett írnom a DNS -t 8.8.8.8 / 8.8.4.4 re mert nem ment se a letöltés se az update (minden más ment PSN be is belepett PSN store -t is tudtam böngészni pl) akkor az kinek vagy minek a hibája? Szolgáltató ? (PR-telecom) :F
DMZ fix ip vel sem segített rajta.
Csak azért furcsállom mert minden más meg jó (PC, XO)

[ Szerkesztve ]

(#50463) A`rpi válasza ImpersonatoR (#50462) üzenetére


A`rpi
addikt

Sony hazatáján van valami probléma, remélhetőleg dolgoznak a megoldáson.

Aggodalomra semmi ok, szerencsére így működik.

Amit megtehetsz az ügy érdekében, hogy a saját szolgáltatód DNS- címét adod meg, ezzel gyorsabb lehet a le és feltöltés az ingyenes DNS szolgáltatással szemben.

[ Szerkesztve ]

(#50464) RunnyJuggler


RunnyJuggler
aktív tag

Akik előrendelték a witcher 3-at, azoknak is elkezdte már tölteni a játékot?
Nekem már elkezdett szedni egy 500 megás update-et, meg 9 gigát a játékból.

Ami furcsa, hogy közösen vesszük a társammal, és ő ugyan előrendelte, de még nem fizette ki, le se vont pénzt, de ennek ellenére magától elkezdte a játék előtölteni magát. Ez lehetséges? :D

(#50465) Prof01 válasza RunnyJuggler (#50464) üzenetére


Prof01
veterán

Persze, nekem is azt írja, hogy majd valamikor május 17 és 20 között fogja levonni az összeget.

[ Szerkesztve ]

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#50466) GRaul


GRaul
őstag

Sziasztok,

Hivatalosan mennyi garancia van a ps4ekre?
nem 2 ev mint az xboxonera?

Phanteks Házak Topicja ---> http://prohardver.hu/tema/phanteks_hazak_topicja/hsz_1-50.html <----

(#50467) k4rL^


k4rL^
senior tag

(#50468) oriic válasza k4rL^ (#50467) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Dejó.

Live-Die-Respawn

(#50469) marilllyo válasza k4rL^ (#50467) üzenetére


marilllyo
veterán

Inkább a fappening jönne megint...:)

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#50470) tarti19 válasza Angry Rabbit (#50460) üzenetére


tarti19
senior tag

Használtan láttam már 8-10K között is, egyébként újonnan is 13-ért. :) Igaz az utóbbi esetben inkább a játék.

bandi0000: egy ismerősömnél próbáltam ki s nem tapasztaltam kirívó hibát.

[ Szerkesztve ]

PSN id: Huntarti, http://www.twitch.tv/tarti19

(#50471) Tegla80 válasza Ronam (#50458) üzenetére


Tegla80
addikt

Szia
Nem kell igy xarakodnod,mert ennyire nem rossz a helyzet azert.
Annyi a titok,h amig nem fejezed be a singli-t ,nem szabad multizni vele. Lehet 1-2 het is a kijatszas ideje es igy nem veszik el a mentesed sem.

GRaul
PS4 nel 1ev az alap gyari gari mindenhol
Vannak boltok akik sajat maguk adnak +1et ,vagy kulon vasarolhato hozza akar 5ev is ha olyan boltbol veszed. Plusz nincs haztol-hazig szolgaltatas sem,mint box eseteben.

[ Szerkesztve ]

Sony® & PlayStation®

(#50472) aizen92


aizen92
addikt

valaki tudna ajánlani jól bevált HDMI márkát PS4-Monitor párosításhoz, amit használ is, nagyobb mint 5 méter, nincsenek ilyen piros felvillanó pixelek, vagy egyáltalán közvetíti a képet? 3 kábellel próbáltam már, 2 nem vitt át se hangot se képet, a 3. pedig a monitoron ilyen piros felvillanó pixeleket mutat, szemrák kategória......
Vicces info, mindhárom TV-PS4 kombóval tökéletesen hibamentesen fut....... valamiért a PS4-monitort nem szeretik.

[ Szerkesztve ]

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#50473) EnterR válasza aizen92 (#50472) üzenetére


EnterR
veterán

Nekem minden Hama aranyozott HDMI-vel van összekötve. TV-DVD-PS-PC-monitor. Minden rendesen működik, nincsenek anomáliák.

PSN ID: marquuard

(#50474) aizen92 válasza EnterR (#50473) üzenetére


aizen92
addikt

kiegészítés. ha 1080i-re állítom a video outpotot vagy alacsonyabbra akkor nincs ilyen ugráló piros pixel gond....... TV-re dugva meg semmi.... hihetetlen.

köszönöm az infót! :R

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#50475) bandi0000 válasza aizen92 (#50472) üzenetére


bandi0000
nagyúr

1.4 high speed ez viszi át a hangot, digitális jelröl beszélünk, ugyan azt tudja a 2k s kábel mint a 10

Xbox One: bandymnc

(#50476) GRaul válasza Tegla80 (#50471) üzenetére


GRaul
őstag

Köszi a választ,
Ahogy nézem edigital csak 1 evet ad. pc-m melle akartam vásárolni, de akkor még várok vele.
Mivel Xbox one-t felesleges vennem, nincs annyi exclusive cim rá.

Phanteks Házak Topicja ---> http://prohardver.hu/tema/phanteks_hazak_topicja/hsz_1-50.html <----

(#50477) Callisto válasza bandi0000 (#50475) üzenetére


Callisto
őstag

Aham. Persze. :D

"A wise man can learn more from a foolish question than a fool can learn from a wise answer." - Bruce Lee

(#50478) oriic válasza Callisto (#50477) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Pedig de. :D Ezert parasztvakitas a tobb szaz ezres HDMI kabel is szerintem.

Live-Die-Respawn

(#50479) losilee1337


losilee1337
aktív tag

.

Psn id: HungaryLosi

(#50480) marilllyo


marilllyo
veterán

Rise of the Tomb Raider

Nur sexbox..... egy darabig...

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#50481) kola99


kola99
tag

Xbox One-ból tégla : [link]
Khmmm...na és mi helyzet velünk ? /ps4/

(#50482) oriic válasza marilllyo (#50480) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Kerdes hogy meddig.

Live-Die-Respawn

(#50483) marilllyo válasza oriic (#50482) üzenetére


marilllyo
veterán

Gondolom megállapodás kérdése. Attól függ mennyire magabiztosak a TR készítői.

Egyébként én arra gondolok, hogy a microsoft úgy volt vele, hogy nem akar egy új exkluzív frencsájzt bevezetni. Nincs értelme...félő, hogy bukovina...és inkább lefizet egy bizonyított címet.
Anno a Gears of War idejében nyilatkozta aaaaz EPIC games..asszem ők csinálták, hogy azért vállalták be azt, hogy exkluzív legyen a játék mert a microsoft adja a legnagyobb marketing hadjáratot a játékoknak és így a GOW részükről egy kiemelt cím lenne amibe tolnák a pénzt.
Jó hát ezt itt mi Magyarországon nem tudjuk mert itt szarnak a játék marketingre a netes cikkek és trailerek kivételével...de külföldön a TV reklámtól elkezdve...van minden.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#50484) A`rpi válasza kola99 (#50481) üzenetére


A`rpi
addikt

Cikket és a hozzászólásokat ha elolvastad figyelmesen, tudhatod, hogy arról van szó, hogy azokat szankcionálják, akik idő előtt szivárogtatnak ki játékokról információkat.

Bizonyos esetben az elkövető felhasználó profilján kívül, gépen található online szolgáltatásokat is letilthatják bizonyos időre vagy akár örökre is.

Lépést szerintem nem kell magyarázni, mivel ha valaki teszter semmiből nem tart neki egy új fake profilt készíteni, amit ha tiltanak, csinál újat. (Arról nem is beszélve, vannak esetek hogy az előrendelt példányt napokkal előbb megkapja a futártól bármely végfelhasználó. Vagy épp a kiszivárogtató konzolboltot üzemeltet, szintén napokkal korábban a raktárában landol a még meg nem jelenő játék...)

Warez miatt idáig is ban járt, mind a felhasználó account-jára, mind a konzolra.

(#50485) phgergo


phgergo
aktív tag

Itt streamelik a witchert magyarul. Www.twitch.tv/funk3nm4n_

Hoppá, már tele vagy bejglivel? Akkor gurulj be a T4tt0id Twitch csatornájára, mert most egy 20.000 FT értékű PSN/Steam feltöltőkódot sorsolunk ki! ️ Lehet, hogy a következő játékod már nem csak a Streamen fog pörögni! https://www.twitch.tv/t4tt0id

(#50486) Callisto válasza oriic (#50478) üzenetére


Callisto
őstag

Több százres már nem ad sokat valóban. Ahogy haladsz felfelé annál kevesebbet hoz.
De ebből látszik mennyire nem értesz hozzá hogy is működik a digitális hangátvitel. Ugyanis meg van a magyarázata, hogy miért is nem mindegy milyen a digitális kábel. Persze halvány lila fogalmad sincs róla, de azért megmondó ember vagy. :) Gratulálok, így tovább!

[ Szerkesztve ]

"A wise man can learn more from a foolish question than a fool can learn from a wise answer." - Bruce Lee

(#50487) oriic válasza Callisto (#50486) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Konzoloknal a tesztjeink alapjan lenyegesen nem szamit annyira a HDMI kabel minosege (az arat figyelembe veve) de hja hagyjuk temat szerintem.

Live-Die-Respawn

(#50488) PandaMonium válasza Callisto (#50486) üzenetére


PandaMonium
őstag

Ahogy korábban írták digitális jelről beszélünk, nem analógról. Valóban lehet különbség hang esetén ha pl. a kábel aranyozott, de orichalcos-nak van igaza, akármennyire is nem értesz vele egyet. :U

What I cannot create, I do not understand

(#50489) oriic válasza Callisto (#50486) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

del pls

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#50490) tarti19


tarti19
senior tag

Amúgy már lehet tolni a witchert, twitchen is majd 12.000 néző van s senkit nem bannolnak. :)

PSN id: Huntarti, http://www.twitch.tv/tarti19

(#50491) gyuribácsi88 válasza tarti19 (#50490) üzenetére

nekem még egy műanyag (digitális) lakat korlátozza a hozzáférésemet :((

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#50492) oriic válasza tarti19 (#50490) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Majd fognak. Tesztelok, ujsagirok meg nagyobb gamerek jatszhatnak egyelore hivatalosan.

Live-Die-Respawn

(#50493) N@idia válasza tarti19 (#50490) üzenetére


N@idia
őstag

Nekem meg le sem szedte PS4-re tegnap elkezdte tölteni rest módba raktam és megszakadt a letöltés most újra kezdte tölteni shit :W

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#50494) ForRedGlory


ForRedGlory
félisten

Ha valamilyen csoda folytan kiderulne, hogy a Witcher 3 US digitalis verzioban is van magyar felirat (vagy tud biztos infot), megkoszonnem ha megirna. Nem sok kedvem lenne magyar storeban megvenni tobb ezerrel dragabban.

[ Szerkesztve ]

(#50495) gyuribácsi88 válasza ForRedGlory (#50494) üzenetére

Hát ezt majd megmondom akkor ha el tudom indítani, de nem tartom valószínűnek hogy lesz benne magyar felirat.

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#50496) ForRedGlory válasza gyuribácsi88 (#50495) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Elore is koszi :) Mondjuk en sem tartom valoszinunek, de a remeny hal meg utoljara. A lengyelek talan nem olyan kocsogok, mint a nagyobb kiadok es mindenhol minden nyelvet elerhetove teszik.

(#50497) ForRedGlory


ForRedGlory
félisten

Gamespot adott egy laza 10/10-es ertekelest a Witcher 3-ra.

(#50498) bandi0000 válasza ForRedGlory (#50497) üzenetére


bandi0000
nagyúr

PS4 verzióra?

Xbox One: bandymnc

(#50499) gyuribácsi88 válasza ForRedGlory (#50496) üzenetére

Mondjuk én se értem hogy miért nem lehet minden nyelvi feliratot beletenni az összes verzióba, mennyi helyet foglalna? 10-15 megát nyelvenként? na mindegy, kis piac vagyunk mi ahhoz hogy velünk foglalkozzanak, már az is csoda hogy lesz egyáltalán olyan verzió amiben lesz magyar felirat.

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#50500) oriic válasza bandi0000 (#50498) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Igen PS4-es változatot tesztelték.

Itt a többi pontszám, mindenhol szinte maxot kapott. (Gamepodos link!!)

Live-Die-Respawn

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.