Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#281798) Kendek


Kendek
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Nyereményjáték!

Újabb játékkulcs került felajánlásra opr jóvoltából, és ez alkalommal is játszani lehet érte! :C

MLB The Show 24 Digital Deluxe Edition (PS4, PS5)

A játék egy külön topikban zajlik, ott lehet leadni a feltett kérdésekre a helyes válaszokat. A szabályok és a kérdések az összefoglalóban olvashatóak.

Jó játékot és sok szerencsét mindenkinek! :)
A felajánlást pedig köszönjük opr kollégának! :R

<-ƘƘ->

Hozzászólások

(#51201) A`rpi válasza F.B.I. (#51195) üzenetére


A`rpi
addikt

Szerintem halkabb nem lesz tettől a gép.

Ez komolyabb mod, de arra jutottam drága lenne, így nem nyúlok hozzá.

Itt van több kép is, nagyon jól megcsinálta az ürge.

(#51202) gyuribácsi88 válasza F.B.I. (#51195) üzenetére

Én megakartam csinálni mert úgy is lejárt a gari, de aztán jobban utána jártam és nem jó, mert a kis venti hűti az egész gépet, mind a két oldalról szívja be a levegőt és küldi ki hárta amivel meg a tápot hűti, na ha most ott kivágod akkor csak ott azon a pici helyen áramlik be a levegő és pl a vinyó felől nem, így az hűtés nélkül marad, ki van ez találva.

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#51204) marilllyo válasza N@idia (#51197) üzenetére


marilllyo
veterán

Ez a Skulls of the Shogun ez olyasmi mint a Worms?

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#51205) F.B.I. válasza gyuribácsi88 (#51202) üzenetére


F.B.I.
veterán

Pedig valamit kellene csinálnom a hanggal, mert az asszony nagyon pipa.

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#51206) Jhonny06 válasza N@idia (#51197) üzenetére


Jhonny06
veterán

Hát nem tudom.. videó alapján elég gagyi ez a MGS.. :))

(#51207) ldave válasza marilllyo (#51204) üzenetére


ldave
félisten
LOGOUT blog

Az egy nagyon jó stratégiai, taktikai játék.

A Slime draws near! Command?

(#51208) marilllyo válasza ldave (#51207) üzenetére


marilllyo
veterán

Jójan....meglássuk. :) Van benne multi úgyhogy jöhet.
A metal gear solid viszont érdekel. :K

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#51209) belan válasza Jhonny06 (#51206) üzenetére


belan
addikt

pedig nem gagyi csak grafika nem a legszebb :Kde phantom pain lesz a igazi móka :) ;)

[ Szerkesztve ]

Playstation 5 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#51210) mrhitoshi


mrhitoshi
veterán

Ma szeretnénk GTA 5 multizni haverral Heistot tolni. Ha valakinek van kedve, akkor jelöljön be PSN ID: HitoshiMaruben. Olyan 1-2 embert keresünk!

PS4

(#51211) gyuromoj válasza mrhitoshi (#51210) üzenetére


gyuromoj
veterán

Dobj PÜ-t hogy mikor és megyek. ;)

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#51212) Pöttön válasza F.B.I. (#51205) üzenetére


Pöttön
őstag

A legolcsóbb megoldás a hangra a távoléság.
Én régen a jó öreg Xenon lapos X360-amnál csináltam azt hogy megtoldottam egy 20 méteres toldóval a vga kábelét és átraktam a gépet egy másik szobába. ;]
Annak bizony volt hangja, volt olyan hogy anno este játszottam rajta fülessel, box ott volt mellettem, tesóm meg szembe a másik szobába aludt és átjött már szolni hogy haggyam már abba, mert nem tud ettől a sz@rtól aludni. :DDD Pedig nála be volt csukva az ajtó, nálam meg bevolt hajtva.... :DD

Szóval ha olcsón gyorsan akarod megoldani akkor veszel egy jó minűségű 10 méteres hdmi kábelt azt átköltözteted a gépet a szomszéd szobába. :DDD

[ Szerkesztve ]

A sport a legjobb kikapcsolódás...

(#51213) Dicker válasza F.B.I. (#51205) üzenetére


Dicker
őstag

Fel kell tenni a két oldalára egy-egy ventilátort, és az biztos nem zavar be sehova, csak lehűti a beszívott levegőt. A hátuljára meg mehet egy szívó, azt hiszem az olcsóbb kínai szív, a niko féle az befelé fúj, ami passzol a hátsó részre.

(#51214) varadigabor válasza Elderath (#51055) üzenetére


varadigabor
senior tag

Ja nekem is ez volt, gondolom mikor válaszolgattunk neki akkor nem lekezeltük flegmán:D vagy is én direkt úgy csináltam hogy jó arc legyek miután elolvastam a spoilert:D

www.fpvracestore.hu --- FPV alkatrészek hazai raktárkészletről ---

(#51215) Rigormortiis válasza marilllyo (#51204) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Nem, körökre osztott stratégia. Még telefonon nyomtam két éve, akkor még ms exkluzív volt. Meg is lepődtem, hogy mit keres itt, de jó játék.

Galaxy S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#51216) Zanik válasza ImpersonatoR (#51203) üzenetére


Zanik
addikt

Van szebb megoldás is! :K

De a Nyko-nak is van valami hasonló megoldása:
http://www.nyko.com/products/product-detail/?name=Intercooler+for+PlayStation+4

[ Szerkesztve ]

Origin/Steam: PaJKoS PSN: PaJKoS82

(#51217) A`rpi válasza ImpersonatoR (#51203) üzenetére


A`rpi
addikt

Eleve ilyen kis helyre nem tenném be a gépet, laptophűtő szerintem dizájnosabb, és talán hatékonyabb is.

Ennek ellenére én fekvő helyzetben használom a gépet kettő tok van alatta hogy alul is tudjon szellőzni.

(#51216) Zanik

Biztos hatékonyan hűt, viszont ezek az apró ventik iszonyú zajjal üzemelhetnek.

[ Szerkesztve ]

(#51218) Angry Rabbit válasza Zanik (#51216) üzenetére


Angry Rabbit
tag

Youtube-on eleg sokan szidjak a Nyko hutojet...

Szimplán kütyü mániás vagyok.

(#51219) kentucky


kentucky
őstag

Az milyen bug már Witcherben, hogy miután Henckel gróf házából kijöttem Triss Merigolddal pedig csak éjfélkor kell találkoznom, de én egyből X-et nyomtam ahogy mentem utána és most csak tölt és tölt a játék semmit nem csinál ? :F

(#51220) bandi0000


bandi0000
nagyúr

Nektek volt már olyan hogy pl engem fifa közbe kidob online bol és net tesztnél hibát ír de újraindítással helyrejön, mostanába egyre többet csinálja

Xbox One: bandymnc

(#51221) A`rpi válasza bandi0000 (#51220) üzenetére


A`rpi
addikt

Nem lehet hogy az internet kapcsolattal, esetleg a router-eddel van valami gond?

(#51222) bandi0000 válasza A`rpi (#51221) üzenetére


bandi0000
nagyúr

Akkor a ps ujraindítása nem oldaná meg sztem, am is új a router

Xbox One: bandymnc

(#51223) A`rpi válasza bandi0000 (#51222) üzenetére


A`rpi
addikt

Ha wifi-n van próbálkoznék másik csatornán. Ha kábelen, akkor átdugnám a router másik portjába, esetleg frissíteném a router-en a firmware-t.

[ Szerkesztve ]

(#51224) vonSux válasza Jhonny06 (#51206) üzenetére


vonSux
őstag

Anno 6eft-ot nagyon nem ért meg de így hozzácsapva az előfizuhoz korrekt deal. Ha nem is csinálod meg a küldit minden fokozaton (az a super fanoknak való) attól még kapsz egy játszható demonstrációt, ill. egy képet, hogy milyen lesz a Phanton Pain (az pl tök jó, hogy ugyanaz a pálya játszható éjszaka és nappal is). Legalább el tudod dönteni, hogy bele ugorj-e a PP-be.

(#51225) Rigormortiis válasza bandi0000 (#51220) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Ez a psn faszsága. Az egyetlen dolog, amit visszasírok az xboxos időkből (ott legalább működött a szolgáltatás, amiért fizettem).

Galaxy S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#51226) A`rpi válasza Rigormortiis (#51225) üzenetére


A`rpi
addikt

Ott sohasem volt atrocitás igaz? Véleményem szerint ha nem megfelelő a szolgáltatás lehet váltani. Nem vitás volt egy kettő kimaradás PSN-en ami bosszantó volt, de nekem annyira még nem "viszket" hogy foglalkozzam a kérdéssel.

[ Szerkesztve ]

(#51227) bandi0000 válasza Rigormortiis (#51225) üzenetére


bandi0000
nagyúr

Azért ez se borzalmas bár tény hogy nrm esik jól

Xbox One: bandymnc

(#51228) tarti19 válasza kentucky (#51219) üzenetére


tarti19
senior tag

Ha a jobb alsó sarokban a farkát kergető srákány, kutya, bármi nem prögö, akkor az mindig egy játék bezárással ér fel. :)

PSN id: Huntarti, http://www.twitch.tv/tarti19

(#51229) Rigormortiis válasza A`rpi (#51226) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Őszintén: sokkal kevesebb bajom volt a live minőségével, mint a psnnel. Nem is emlékszem, hogy az évek alatt a tervezett karbantartásokon kívül bármikor szopatott voltak. Egyszer-egyszer szétdobálta a voice chat partit, de ennyi. Itt viszont? A storet 50 százalék eséllyel tudom csak elindítani. Nagyobb partikban k.rva élet, hogy valakit mindig nat typeosnak jelöl. Nagyon jó ez bfezés közben. Játék közben eldobálja a psnt, aztán rámegyek a tesztre, ott minden jó, utána megint van psn. És ezek rendszeres dolgok. Szóval nekem senki ne ajnározza a sony online szolgáltatását, és ne adjon tanácsot, hogy mire váltsak, csak azért, mert azt állítottam, hogy a konkurens ebben jobb (ha násban nem is).

Galaxy S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#51230) Jhonny06


Jhonny06
veterán

Ez de rohadt idegesítő a Witcherben, hogy elvállalok egy mellékküldetést, de továbbra is a main questet mutatja a térképen :DDD Minden egyes kurva alkalommal odaérek és már csak akkor veszem észre, hogy rossz helyre jöttem, manuálisan át kell váltani és végre azt mutatja..

(#51231) Kakaduku válasza Jhonny06 (#51230) üzenetére


Kakaduku
senior tag

Nekem most van egy mellék küldetésem (az elején), ahol valamilyen kincseket kell keresni. 3db ilyen quest van, amiből 2-t meg tudtam csinálni, a harmadiknál meg azt írja, hogy olvassam el a levelet és utána meg fogja jelölni a helyet ahova mennem kell. Na már most, minden levelet elolvastam, ami nálam volt, de még mindig azt mondja, hogy tegyem meg. Szerintem ez a quest bukta. Hogy tudom törölni a questeket? Le tudom adni őket?
Esetleg valaki nem tudja erre mi a megoldás?

(#51232) Jhonny06 válasza Kakaduku (#51231) üzenetére


Jhonny06
veterán

Ha arra gondolsz, ami az első pályarészen volt egy híd mellett a vízben, ott tuti nem olvastad el, ha nem enged tovább. Menj be a tárgyak közé és ott lesz. Ha tényleg beakadt, akkor érdemes visszatölteni egy korábbi mentést (ha mindig felülírod, akkor is lesz egy korábbi automatikus).

1:00-tól: [link]

[ Szerkesztve ]

(#51233) Gebriel válasza Kakaduku (#51231) üzenetére


Gebriel
veterán

Teli spoilerezitek a topicot. :(
Ha van ra funkcio gomb akkor hasznaljatok mar.

(#51234) dinostaRR válasza Jhonny06 (#51230) üzenetére


dinostaRR
tag

Nyomni kell egy R3-t mikor felveszed az új küldetést :)

PSN: dinostaRRHU [SONY PS5 - Huawei Mate 10 Pro]

(#51235) Kakaduku válasza Jhonny06 (#51232) üzenetére


Kakaduku
senior tag

Nem arra gondolok. :( Arra gondolok, mikor az első pályarészen a térkép fenti részén a kérdőjeleket felfedezed és ott vannak dezertőrök. Ott valahol adta azt a küldetést, amikor átvizsgáltad a hullát egy sátor mellett, de ott nem kaptam levelet. Visszatölteni nem akarom, mert már több időm van benne, mint amennyit ér a quest. Amire te gondolsz ott csak a kincseket kellett kiszedni a ládákból, vagy legalábbis én quest nélkül loot-oltam őket. :) Lehet, hogy hiba volt?

Nem tudom, hogy mit spoiler-ezünk. Semmit nem árultunk el. Azt hogy van ilyen quest? Pfff. Meg azt, hogy el kell valamit olvasni? :W

(#51236) Peat76


Peat76
őstag

Ugyan már tegnap felmerült a kérdés. Használ itt valaki a géphez bármilyen extra külső hűtést? Vagy valaki pasztázta már újra a SOC-t? Néztem notebook hűtőt, ezen oldalt van 2 venti, talán így több levegőt tud beszívni.... http://www.mediamarkt.hu/mcs/product/_TRUST-16813-Xstream-notebook-cooling-stand,103952,504837,736627.html?langId=-19
Néha már porszívó effektus játszik...

[ Szerkesztve ]

Sony OLED XR-55A83J + Xbox Series X + PS5 DiscE., Nintendo Switch & Wii U + PS3 FAT 4 db 60GB US, Iphone 14 Pro Max 256GB+AW7 Cellular+Airprods Pro csakis a futás miatt! Csak azért is kiírom, attól még nem vagyok prosztó!

(#51237) Jhonny06 válasza Gebriel (#51233) üzenetére


Jhonny06
veterán

Tényleg nagy spoiler, hogy lehet kincset keresni a játékban.. :DDD mert másról nem volt szó. Amúgy kardozni is lehet benne, sőt, lovad is van.

[ Szerkesztve ]

(#51238) gyuribácsi88 válasza Jhonny06 (#51237) üzenetére

Ott még nem tartok hogy kardozni is lehet, kösz hogy lelőtted előre a poént :((( :U ;] :DDD

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#51239) ForRedGlory válasza Jhonny06 (#51237) üzenetére


ForRedGlory
félisten

A ló magyar neve Keszeg :DDD

(#51240) Kakaduku válasza ForRedGlory (#51239) üzenetére


Kakaduku
senior tag

És a főhőst Geraltnak hívják. ;]

(#51241) vg válasza Kakaduku (#51240) üzenetére


vg
addikt

És úgy néz ki mint a télapó.

(#51242) Tegla80 válasza Rigormortiis (#51229) üzenetére


Tegla80
addikt

Meg mindig nem hiszed el,h nalad van a gond.....
xar a szolgaltatod vagy a router-ed ,ami nem teszi rendesen a dolgat,de nem a psn xar.
Nalam megy mindig, (johetnek a kovek,de ez az igazsag....)baratlistam is rogton latszik,frissulnek a jatekok....eleszti a ps4 et a vita tavolrol,athuzom ra a kepet,jatszom stb,stb.
Nincs gondom.....jah es videken vagyok xar 30/2 es nettel ami csak a szerzodes szerint tudja ezt persze.....es megis jo minden.
:U

Amugy meg ha olvasgatnad a one topicot akkor lathatnad,h ott sem tejfel az elet...de ott sem mindenki cumizik vele...valakinek muxik valami,masnal nem.... ezert is gondolom ,h a szolgaltato a ludas nalatok vagy a router mert masoknal ott is jo minden.
Itt egy mai hsz onnan...

[ Szerkesztve ]

Sony® & PlayStation®

(#51243) Kakaduku válasza vg (#51241) üzenetére


Kakaduku
senior tag

Neee! :C De csak az elején mert utána megnyírják a szakállát. ;]

[ Szerkesztve ]

(#51244) Neoteric válasza Tegla80 (#51242) üzenetére


Neoteric
addikt

+1, igaz csak kb 2 hónapja van ps4-em, de hálisten eddig nem volt különösebb gond a szolgáltatással.

(#51236) Peat76: Nem, sőt, ilyen gagyi 2 dolláros ebayes porszűrőt raktam rá, de nem lett nagyobb hangja. Ez a notebookhűtő sztem semmit nem ér, mivel ps alulról nem szív semmit. Ha nincs már rá gari, akkor egy újrapasztázással és pucolással többet érnél.

PSN: ne0teric_sAN

(#51245) Djuree válasza F.B.I. (#51205) üzenetére


Djuree
félisten

Gabikám nem a hanggal kell vmit csinálnod, hanem az asszonnyal! ;] Viccet félretéve, nagyobb lakás sok szobával. :DD Amúgy meg nem tudok megoldást, de biztos hogy van vmi custom kitaláció már. Ha látok akkor megírom.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#51246) kentucky


kentucky
őstag

Amúgy azt tudtátok, hogy Geralt egy witcher?

[ Szerkesztve ]

(#51247) vonSux válasza Kakaduku (#51243) üzenetére


vonSux
őstag

De.

(#51248) tepenzed válasza F.B.I. (#51205) üzenetére


tepenzed
őstag

tedd ki az ablakba ha nem esik az eső :DDD :DDD

btw, én inkább bevinénm a szervízbe és fizetnék, nem szabadna hangosnak lennie, max néha ha lemez van benne, akkor nekem is valamiért hallanai a gépet, de digitális játékoknál nem igazán érzékelem, hogy megy a gép :U

[ Szerkesztve ]

(#51249) kentucky válasza F.B.I. (#51205) üzenetére


kentucky
őstag

Egyébként nagyon durva, hogy ekkora különbségek vannak ezek szerint gépek között, mert az enyém pl. nagyon halk, még amikor éjjelente Destinyztem, fülhallgatóval akkor sem volt soha zavaró a zúgása, nem is figyeltem, annyira, pedig a gép kb. 1 méterre volt a fejemtől.

(#51250) Kakaduku válasza vonSux (#51247) üzenetére


Kakaduku
senior tag

:F

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.