Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#281798) Kendek


Kendek
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Nyereményjáték!

Újabb játékkulcs került felajánlásra opr jóvoltából, és ez alkalommal is játszani lehet érte! :C

MLB The Show 24 Digital Deluxe Edition (PS4, PS5)

A játék egy külön topikban zajlik, ott lehet leadni a feltett kérdésekre a helyes válaszokat. A szabályok és a kérdések az összefoglalóban olvashatóak.

Jó játékot és sok szerencsét mindenkinek! :)
A felajánlást pedig köszönjük opr kollégának! :R

<-ƘƘ->

Hozzászólások

(#51901) Pöttön


Pöttön
őstag

Végre boldog tulaja vagyok egy GTA5-nek, sikerült egész jó áron beszereznem, 500,000-es élő dlcvel.
Kiváncsi vagyok rá nagyon hogy milyen, anno játszottam vele X360-on de direkt nem szenteltem rá sok időt, úgy voltam vele hogy majd PS4-en.
Még 2,7Gb a patchből... :O

A sport a legjobb kikapcsolódás...

(#51902) #81999360 válasza Pöttön (#51901) üzenetére


#81999360
törölt tag

Szerda-csütörtök körül jön nekem is. :)

Alig várom.

(#51903) Tatyla


Tatyla
őstag

Witcher 3 - ban hó Oliver már nincs a Jegmadar fogadóban akkor hol találom kéne a Tibor kártya

PSN:Tibipapa74 Xbox id: Tibipapa74 Battletag:Tatyla#2431 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

(#51904) k4rL^ válasza Tatyla (#51903) üzenetére


k4rL^
senior tag

PS4-en még nincs kint az a patch, egy kis szobában lesz hátul egy dobozban a kártya.

(#51905) Tatyla válasza k4rL^ (#51904) üzenetére


Tatyla
őstag

De kint van, hol ez a szoba?
Jól van a doboz meg van csak nem lehet lootolni akkor tarti hogy szerezte meg?

[ Szerkesztve ]

PSN:Tibipapa74 Xbox id: Tibipapa74 Battletag:Tatyla#2431 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

(#51906) A`rpi válasza Blashe (#51900) üzenetére


A`rpi
addikt

Gondolom jár hozzá pár napos PSN Live

2 nap jár, szűz új PSN accounthoz, hitelkártya megadása után további 14nap igényelhető, csak el ne felejtsd lemondani, mert utána havidíjat von a kártyádról.

PSN szolgáltatásban milyen accountot regisztráljak ?

Magyar: Egyszerű bankkártyás fizetés, ha magyar feliratos játékok érdekelnek.

Angolt: (kicsit körülményes fizetés ellenére, általában nincsen gond, de nem minden magyar kártyával működik). Ide kerül fel szinte leghamarabb minden letölthető tartalom. Magyar fiókon van hogy később, (szélsőséges esetben fel sem kerül, utóbbi ritka.)

USA: Ha olcsón tudsz feltöltőkűrtyát, esetleg van amcsi PayPal-od, vagy spéci American Express hitelkártyád. (Így tudod legolcsóbban beszerezni a játékokat.)

Ezen kívül bármilyen más tanácsot is szívesen fogadok, legyen az bármilyen témájú.

Jól szellőző helyre tedd a játékkonzolod.

Érdemes figyelemmel követni használt piaci történéseket olcsóbb játékok miatt.

[ Szerkesztve ]

(#51907) Blashe válasza A`rpi (#51906) üzenetére


Blashe
aktív tag

OTP Mastercard-om van. Melyik regisztrációt javaslod a három közül ?

(#51908) A`rpi válasza Blashe (#51907) üzenetére


A`rpi
addikt

Magyar-t.

(#51909) k4rL^ válasza Tatyla (#51905) üzenetére


k4rL^
senior tag

1.05ben van ez a fix, valószüleg még az egyik quest elött gwentelt a fogadóssal.

(#51910) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Hja az megvan hogy jön az új Plants vs. Zombies? D:

Első videó az E3-on.

Live-Die-Respawn

(#51911) front3r válasza oriic (#51910) üzenetére


front3r
őstag

Nem értem, hogy miért kell a címeket E3 előtt ellőni... úgy még nagyobb élmény lenne, ha élőben nézve látnánk hogy jön ez a játék.

Így lassan csak a gameplayek miatt lesz érdemes nézni az E3-at, és nem a meglepetések miatt.

PS5, PSVR2 -  iPhone 14 Plus, Watch S7, iPad Pro(2021)

(#51912) oriic válasza front3r (#51911) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Mondjuk ezt én sem értem. :(

Live-Die-Respawn

(#51913) Tatyla válasza k4rL^ (#51909) üzenetére


Tatyla
őstag

Nem, ő is a dobozból vette ki nekem meg nem engedi...

PSN:Tibipapa74 Xbox id: Tibipapa74 Battletag:Tatyla#2431 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

(#51914) Gergello válasza A`rpi (#51897) üzenetére


Gergello
addikt

Igen korrekt, gerinces vevoi magatartas lenne.

(#51915) RunnyJuggler válasza oriic (#51910) üzenetére


RunnyJuggler
aktív tag

Mókás játék volt az első is, ha megvolt rá a 4 ember, de nem tudom, hogy mi újat tud hozni egy 2. rész...

Itt nagyon grafikai fejlődés nem számít, a játék célja meg ugye kötött: védjük meg a kertet! :D

(#51916) marilllyo


marilllyo
veterán

DCUO működik ps3-4 cross platform?

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#51917) HaZsolt


HaZsolt
őstag

A PS4 merevlemeze a HDD sentinel szerint 36%-os. A PS4-em még 2 napig garanciális, ezt cserélnék garanciában? A gépet nem adnám le, csak a merevlemezt, ilyet lehet?

(#51918) JmL válasza gyuribácsi88 (#51899) üzenetére


JmL
csendes tag

Nem tudok most venni egy kontrollert, úgyhogy ez nem opció :D
Csak láttam hogy írtak már páran régebben hasonló problémával hogy kicserélték nekik azonnal, és ezekre a helyekre lettem volna kiváncsi

(#51919) mrhitoshi válasza HaZsolt (#51917) üzenetére


mrhitoshi
veterán

Szerintem ha semmi rendellenesség nincs, akkor nem is foglalkoznak vele, főleg nem úgy, hogy csak a merevlemez.

PS4

(#51920) gyuribácsi88 válasza JmL (#51918) üzenetére

Ők cserélték azonnal.

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#51921) JmL válasza gyuribácsi88 (#51920) üzenetére


JmL
csendes tag

köszönöm szépen ! :R

(#51922) Tuomas válasza #20844032 (#51891) üzenetére


Tuomas
addikt

Ki is használtam az akciót :) És valóban, magyar feliratú :) Ez egy kellemes csalódás, meg az akciók is :C
PS plus-ra mennyire éri meg előfizetni? Az akciók milyen mértékűek szoktak lenni? Ami ingyenes, az örökre az enyém marad, vagy csak abban az egy hónapban? Multizni annyira nem szoktam (de nyitott vagyok :D). A lényeg: Megéri előfizetni rá?

[ Szerkesztve ]

We were here

(#51923) Permet Elek válasza Permet Elek (#51849) üzenetére


Permet Elek
senior tag

Sziasztok. Nem volt még konzolom, nem értek hozzá. Lásd előző hsz.

Végül kinéztem egy 3játékos verziót. LittleBigPlanet 3 + DRIVECLUB + The Last Of Us

Az lenne a kérdésem, hogy a játékok amik vannak hozzá, magyar menü/feliratosak lesznek. Vagy valószínűleg nem. Ez függ a régiókód beállítástól?

Jár a gép mellé ps+? És ha igen, mennyi idő? Nincs bankkártyám, az nagy probléma? Válaszokat előre is köszönöm.

(#51924) Tuomas válasza Permet Elek (#51923) üzenetére


Tuomas
addikt

Szia!

Na, ezekre asszem tudok válaszolni :)
Én is ezt a 3 játékos gépet vettem meg, de a játékok nem magyar nyelvűek. A régió beállítástól azoknak a játékoknak a nyelve függ, amit a store-on megveszel, de annak többsége ugyan csak angol.
PS + csak 14 napos próbaidőszak jár, utána elő kell rá fizetni egy hónapra, 3 hónapra, vagy egy évre lehet.
Ha nincs bankkártyád, boltokba (elvileg MM, Euronics, meg gondolom még sok máshol) tudsz venni "egyenleg feltöltést", ami azt jelenti, hogy kapsz egy kártyát, rajta egy kóddal, amit a ps store-ba beírva feltöltheted x összeggel az egyenleged.

[ Szerkesztve ]

We were here

(#51925) Permet Elek válasza Tuomas (#51924) üzenetére


Permet Elek
senior tag

Köszönöm. Gondolkodtam az 1éves kód vásárlásán, de előtte megnézném milyen is. De 14nap csak elég lesz.

(#51926) A`rpi válasza Tuomas (#51922) üzenetére


A`rpi
addikt

PS plus-ra mennyire éri meg előfizetni? Az akciók milyen mértékűek szoktak lenni?

Szolgáltatás keretein belül kapunk: mindhárom platformra ingyenesen letölthető játékokat (PS3,PS4,VITA), melyek minden hónapban újabb címekkel bővülnek (pontosabban változnak, új játékokért cserébe kikerülnek régebbiek a listából minden hónap első hetében). Ezekkel a játékokkal egészen addig korlátlanul játszhatunk, amíg az előfizetésünk tart. A játék ingyenes „megvásárlásával” bekerül az accountunk Download listájába (library), ahonnan bármikor újra letölthetjük. (Azokat a játékokat, amelyeket nem „vásároltunk meg”, de már kikerültek az ingyenes kínálatból, utólag nem tudjuk letölteni, tehát érdemes minden "ingyenes" játékot letölteni az aktuális hónapban.)

Az ingyenes játékokon túl kapunk, avatárokat, témákat, 60 perc időtartamra kipróbálható játékokat (PS3) (Full Game Trials), bizonyos tartalmakra extra kedvezményt ~10%-20% biztosítanak (Plus discounts).

Plus előfizetés kizárólag arra az account-unkra érvényes, melyre megvásároltuk.
Letöltött játékokkal másik account-tal is játszhatunk, feltétele: Plus előfizetéssel rendelkező fiókunk Primary legyen gépen, ha ezt a fiókot töröltük, az előfizetés által kapott ingyenesen letöltött tartalmak nem lesznek elérhetőek, mindaddig, míg a törölt fiókot újra nem aktiváljuk játékkonzolunkon.

Ami ingyenes, az örökre az enyém marad, vagy csak abban az egy hónapban?

Havonta letölthető "ingyenes" játékok (monthly games) csak addig működnek míg aktív az előfizetésed.

Amit megvettél akciósan(Deal & Offers) az örökre a tied, akkor is ha lejárt a plusz előfizetésed.

[ Szerkesztve ]

(#51927) #20844032 válasza Tuomas (#51922) üzenetére


#20844032
törölt tag

>PS plus-ra mennyire éri meg előfizetni?

Anélkül nem tudsz multizni. Kapsz kedvezményt pár játékból, és ennyi. Az instantgamecollection egy indiefostemető, arra nagyon nem kell számítani. Nem nagy költség, szal nyugodtan elő lehet rá fizetni, egyszer-egyszer úgyis mindenki multizik.

>Ami ingyenes, az örökre az enyém marad, vagy csak abban az egy hónapban?
Soha semelyik játék nem lesz a tiéd, még az sem amit lemezen veszel meg, pusztán használati jogot vásárolsz hozzá.Az instantgamecollection játékai a gépeden maradnak az előfizetés lejárata után is, de használni nem tudod.

>A lényeg: Megéri előfizetni rá?

Nem, és tahóság a fizetősmulti a platformholderektől, pláne úgy, hogy a szervereket nem is ők üzemeltetik a játékokhoz, de ez egy tövig rágott csont, kár belemenni :) Nem éri meg, de nincs értelme kimaradni a multi lehetőségéből sem, szóval ez nemigazán arról szól, hogy érje meg.

(#51928) szinimini


szinimini
senior tag

Szevasztok,

van vmi rally-s játék? Ahogy nézem csak később lesz.

Fifa 15-öt lehet magyarosítani?

köszi , pacsi

(#51929) A`rpi válasza szinimini (#51928) üzenetére


A`rpi
addikt

Fifa 15-öt lehet magyarosítani?

Utólag nem.

(#51930) Pöttön válasza szinimini (#51928) üzenetére


Pöttön
őstag

Fifa 15-öt lehet magyarosítani?
Persze, nyomsz rá egy kis pirosaranyt, meg jól be fokhagymázod, esetleg még egy kis erős pistát is tehetsz rá az is "magyaros".

A magyarítás sajnos nem megoldható, ha a játékban nincs alapból magyar nyelv. :(

A sport a legjobb kikapcsolódás...

(#51931) Tuomas válasza A`rpi (#51926) üzenetére


Tuomas
addikt

Köszi! :)
Tehát ha jól értem, az ingyenes játékot ha letöltöm, játszok vele, aztán törlöm és akkor később, amíg él az előfizum, újból letölthetem és játszhatok vele.
Milyen kaliberű játékok szoktak lenni? Az ehavi annyira nem csábít, szoktak lenni friss, nemrég megjelent játékok is, vagy zömében régebbi?
Ha előfizetek pl. 3 hónapra, akkor minden 3. hónapban levonják a pénzt a számlámról, vagy nekem kell utalgatni, megújítgatni az előfizetést?

We were here

(#51932) Permet Elek válasza A`rpi (#51926) üzenetére


Permet Elek
senior tag

Szia. Havonta letölthető "ingyenes" játékok. Akkor amelyikél az van, hogy free, az ingenes? Az alatta lévő ár akkor nem számít? Letöltöm és még él a ps+ addig ingyen játszhatok vele? Jól értelmeztem?

Lehet még ma, boldog tulaj leszek, ha meghozzátok a kedvemet. ;)

(#51933) Kakaduku válasza Tuomas (#51931) üzenetére


Kakaduku
senior tag

Így van. Addig tudod őket ismételten letölteni és játszani velük, amíg van PS+ -od.

Permet Elek: Az árnak ilyen esetben át kell húzva legyen és a free felirat sárga színű, amennyiben ps+ előfizetéssel ingyenes.

[ Szerkesztve ]

(#51934) tarti19 válasza Tuomas (#51931) üzenetére


tarti19
senior tag

Mindig van 1 kiváló indie játék, de ezt azért sokan nem értékelik, mert nem játszanak ilyen stílusú játékokkal.
Az már baj, hogy úgy formálnak sokan véleményt, hogy zéró de inkább negatív tartományban leledzik az ismeretük az adott játékról. ( Néhány kép, talán 1 videót is lát azt csókolom. )
1 éves előfizetéssel jobban jársz, mert van ahol 12.000 forint, egyébkétn 15K.

PSN id: Huntarti, http://www.twitch.tv/tarti19

(#51935) Tuomas válasza #20844032 (#51927) üzenetére


Tuomas
addikt

Háhh :DD
Egy őszinte vélemény, köszi :D
Multizni annyira nem szoktam, a nyilvános multi nem annyira vonz (még). Egyedül a BF 3-at szoktam nyilvános multiba tolni pc-n, a baráti körben meg nincs egy ps4 tulaj se akivel összebeszélve toljuk :(
Tény, ha lesz egy olyan játék, aminek megfog a multi része akkor esetleg...

"Nem, és tahóság a fizetősmulti a platformholderektől...."

Van esély rá, idővel (fél év-egy év), hogy a multi előfizu nélkül is működni fog?

We were here

(#51936) A`rpi válasza Tuomas (#51931) üzenetére


A`rpi
addikt

Tehát ha jól értem, az ingyenes játékot ha letöltöm, játszok vele, aztán törlöm és akkor később, amíg él az előfizum, újból letölthetem és játszhatok vele.

Pontosan.

Milyen kaliberű játékok szoktak lenni? Az ehavi annyira nem csábít, szoktak lenni friss, nemrég megjelent játékok is, vagy zömében régebbi?

Idáiig kínálatot itt találod meg:[link]

AAA-s játékból idáig nem sok érkezett (mondhatjuk úgyis egy sem, ettől függetlenül egy év alatt becsúszik egy kettő érdekesebb darab amiért lehet én nem adnák pénzt, de ha már ingyen van kipróbálom, és még az is lehet hogy megtetszik.)

Ahogy a listát láthatod, ettől függetlenül volt néhány számomra említésre méltó cím:

Trine 2: Complete Story
InFamous: First Light
Oddworld: New 'n' Tasty!
Guacamelee!

Ha előfizetek pl. 3 hónapra, akkor minden 3. hónapban levonják a pénzt a számlámról, vagy nekem kell utalgatni, megújítgatni az előfizetést?

Érdemes vagy törölni a kártya adatait, vagy ami biztosabb automatikus megújítást lemondani (PlayStation 4 : How to cancel your PlayStation Plus Automatic Renewal)

"Nem, és tahóság a fizetősmulti a platformholderektől...."
Van esély rá, idővel (fél év-egy év), hogy a multi előfizu nélkül is működni fog?

Nem tartom valószínűleg, pláne most hogy a Sony van nyeregben.

(#51932) Permet Elek

Szia. Havonta letölthető "ingyenes" játékok. Akkor amelyikél az van, hogy free, az ingenes? Az alatta lévő ár akkor nem számít? Letöltöm és még él a ps+ addig ingyen játszhatok vele? Jól értelmeztem?

Igen, ha van aktív előfizetésed akkor így látod. (Nekem Purchased felirat van mert én "megvettem".)

Lehet még ma, boldog tulaj leszek, ha meghozzátok a kedvemet.

Ingyenesen kipróbálható 14 napra, érdemes vagy törölni a kártya adatait, vagy ami biztosabb automatikus megújítást lemondani (PlayStation 4 : How to cancel your PlayStation Plus Automatic Renewal)

[ Szerkesztve ]

(#51937) Tuomas válasza tarti19 (#51934) üzenetére


Tuomas
addikt

Mondjuk ajándék lónak ne nézzük a fogát :)
Játszottam már indie játékkal, tény vannak nagyon jók, de azért sok az "elmegy" kategória. A plus leárazásairól mik a tapasztalatok? Nagyobb címek is szoktak ebben a rendszerben occsóbbé' lenni, vagy itt is csak kisebb címek?
Várható ezeknek és a plus exkluzív játékok a bővülése, ahogy egyre több játék jelenik meg?

We were here

(#51938) #20844032 válasza tarti19 (#51934) üzenetére


#20844032
törölt tag

Azok a kiváló indie játékokat már régesrég megvették olcsón jóval azelőtt, mielőtt bekerülne az IGC-be (fez, valiant hearts, stb.). Akkor kerülnek be az IGC-be, amikor már a humblebundle is ötöt dob utánad belőle egydolláérért. De ez még mindig nem opció, sem a kínálat, sem az, hogy kell-e.
15K egy évre nem pénz, nem erről szól a dolog.

(#51939) #20844032 válasza Tuomas (#51935) üzenetére


#20844032
törölt tag

Fogsz, nyugi. És a felhőbementés sem butaság, nem haszontalan(ez kimaradt azelőbbiből), szóval már ezekért megéri.
Egy százórás Bloodborne mentésemet én magam húztam le a klozeton mainprofilváltás miatt. A mostaniban 150 órám van, és azzal lett meg a platina. Szögreakasztanám a géminget, ha az elveszne.

(#51940) szinimini válasza Pöttön (#51930) üzenetére


szinimini
senior tag

Kár értük. Nem baj legalább gyakorlom az angolt :D

(#51941) tarti19 válasza #20844032 (#51938) üzenetére


tarti19
senior tag

Nem is arra reagáltam, hogy mit tartalmaz a PS+ előfizetés, csupán az indie játékok iránti megvetés forrására.
Megvehették, ha akkor nem sajnáltak rá 2-5K közötti összeget. Azért azt tudni kell, hogy használt piacon manapság egy AAA játék nem riktán már 5-7 ezer forintért is kapható. Ennek függvényébe az ingyenes havi címek még a minőségüktől függetlenül is elfogadható.

PSN id: Huntarti, http://www.twitch.tv/tarti19

(#51942) Tuomas válasza A`rpi (#51936) üzenetére


Tuomas
addikt

Mondjuk a Metal Gear Solid még jónak tűnik. Tény, ha megvenném az ára sem magas, de annyira meg nem hoz lázba, hogy megvegyem :)
A kényelem miatt jobban preferálom, ha levonogatják a kártyámról, akkor legalább nem kell mindig emlékeztetni magam :)

[ Szerkesztve ]

We were here

(#51943) Tuomas válasza #20844032 (#51939) üzenetére


Tuomas
addikt

Na igen, az is egy plusz, bár én a profilomat nem szándékoztam cserélgetni :) (alprofilom sincs vagy minek nevezik) Annak mi az előnye, vagy miért van rá szükség?

We were here

(#51944) #20844032 válasza Tuomas (#51943) üzenetére


#20844032
törölt tag

Elég ha megpandel a gép (akármiért is), vagy a hdd, vagy...éskitudja. Én az nulladik naptól vagyok jelen, végigszívtam a korábbi rendszeverziókkall, akkoriban konkrétan kétszer kellett legyalulni a rendszert, mert egyszer csak hanyattdobta magát az egész (ma már ilyenekkel nem találkozni, de na...mérget ezért nem vennék rá). A profilváltásnál meg konkrétan ez nem is segített, mert profilok között átvinni semmit nem lehet, psplus-al sem.

(#51945) Tuomas válasza #20844032 (#51944) üzenetére


Tuomas
addikt

Ja a felhőmentés előnyét ismerem :)
Úgy értettem, hogy az alprofilnak, meg a profilváltásnak mi az előnye :DDD

We were here

(#51946) #20844032 válasza tarti19 (#51941) üzenetére


#20844032
törölt tag

Nem a genre-t itélem el létezéséért, hanem ahova jutott. Olyan töménytelen mennyiségben van, és a nagyrésze olyan alja szinvonal, hogy őrület. Beköszönött évekkel ezelőtt az egydolláros tapigenyó a nagygépekre is, aminek a felét le sem tölti senki. Az tény, hogy IGC-be pont nem a legalját teszik, de akármennyire nem kötjük össze, de fizetünk értük. Én a nagyrészéért nem fizetnék, mert ami jó belőle azokat megvettem. Értéket lehet növelni avval, ha lenne mondjuk egy egyéves roadmap, akkor nem veszek olyat, ami tudom, hogy jön. De így, hogy mondjuk 2 héttel a váltás előtt is még csak pletykák vannak...na nem. Ahhoz sok alkohol kéne, hogy ebbe én valami jót kritika nélkül belelássak :)

(#51947) A`rpi válasza Tuomas (#51937) üzenetére


A`rpi
addikt

A Plus leárazásairól mik a tapasztalatok?

Vannak akcióban is nagyobb címek.
10-20% szokott lenni általában az extra kedvezmény (Plus Discount ár.)

Példa:
Plus leárazás. (PlayStation Plus Discounts)

Így megvásárolt játék teljes értékű, Plus előfizetés nélkül is használható.

Kivételt képeznek ez alól az online szolgáltatások,
ha multizni szeretnél, ahhoz továbbra is kell majd Plus előfizetés!

PlayStation Plus Discounts nem összekeverendő
a havi ingyenes játékokkal! (Monthly games.)

Példa:
Havi ingyenes játékok. (Monthly games.)

Az ingyenesen letölthető havi játékok
csak addig működnek, amíg van aktív Plus előfizetésünk!

[ Szerkesztve ]

(#51948) #20844032 válasza Tuomas (#51945) üzenetére


#20844032
törölt tag

Sok éve egy UK profilom volt. Ez így nekem oké volt, mert iceákostól vettem a kódot olcsón. Na az ma már nincs. A kódok drágák lettek, ráadásul ps4-en elkezdtem én is multizgatni, KZSF-ba elég sokat belevertem, aztán kipróbáltam magyar accal is, és hirtelen lett egy csomó honi játszópajtásom, akiket addig nem is láttam, mert uk szerverekre pakolt be a profil miatt. Szal több dolog miatt is érett, hogy főprofilt váltsak, ezért a BB platinát már nem akartam oda megcsinálni.

(#51949) tarti19 válasza #20844032 (#51946) üzenetére


tarti19
senior tag

Az valóban igaz, hogy a minőség rovására most már pofátlan húzásokra is képesek s nem kevés alkalommal. Ez már globális probléma, amivel azt hiszem ideje kezdeni valamit, mert az internet elterjedésével robbanásszerűen megnőttek a visszaélések a játékosok bizalmával kapcsolatosan.
Bár nekem a mostani kínálatból a Skulls of the Shogun tetszik.

PSN id: Huntarti, http://www.twitch.tv/tarti19

(#51950) Tuomas válasza A`rpi (#51947) üzenetére


Tuomas
addikt

Köszi!
A fifát, meg az AC-t a mostani akcióba már beszereztem :)
Következő jelölt a GTA V, de azzal még várok, hogy csökkenjen az ára :)

We were here

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.