Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#50551) N@idia válasza bandi0000 (#50549) üzenetére


N@idia
őstag

Erre gondolsz ? Mert csak PC-n van ez az effekt konzolon nincs..

(#50550) Tatyla : Teljesen egyetértek annyira nincs különbség a két platform között hogy az már hihetetlen.PC-n jóval szebb lenne a játék,de hát akkor nagy lenne a lemaradás a konzol és pc között amit az userek nem értenének meg ezért butítják a pc-s változatot...

[ Szerkesztve ]

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#50552) #81999360


#81999360
törölt tag

Sziasztok,

Pár perce vettem meg a TV-t, most jön a PS4, de nem tudom kiválasztani, hogy melyik játékkal érné meg a legjobban. Valami olyat szeretnék, amivel azért egy pár napig kihúznám, mert kitudja mikor veszek újat.

Far Cry 4 nagyon tetszik, de nem tudom mennyi idő alatt lehet kivégezni.

(#50553) bandi0000 válasza N@idia (#50551) üzenetére


bandi0000
nagyúr

nem, a linkelt videódnál, ahogy lovagolt PC-n a haja egybe mozgott, ps-en meg "szálakba"

Xbox One: bandymnc

(#50554) RunnyJuggler válasza #81999360 (#50552) üzenetére


RunnyJuggler
aktív tag

Én is Far Cry 4-gyel vettem anno, és teljesen lekötött. Sokáig nem is vettem utána új játékot, csak kölcsönkaptam a Unity-t. :)

(#50555) Gebriel válasza #81999360 (#50552) üzenetére


Gebriel
veterán

Eldönthetnéd végre, hogy mit akarsz.
Most kell hozzá játék vagy nem?

[ Szerkesztve ]

(#50556) #81999360 válasza Gebriel (#50555) üzenetére


#81999360
törölt tag

"Nem számít hogy milyen játék jár hozzá, nem is igazán fontos hogy legyen."

Olvashatnál is, ha már egyszer betudod linkelni. Azt írtam, hogy nem fontos hogy legyen. Egy szóval sem említettem sehol hogy nem kell. Tehát az az opció nem is értem hogy merült fel benned. :DDD

Viszont ezzel a hsz.-eddel egyáltalán nem lettem előrébb. Nem is értem milyen megfontolásból írtad.

(#50557) delibab válasza #81999360 (#50556) üzenetére


delibab
senior tag

Vedd GTA V-l, azzal el tudsz lenne egy jó darabig... bár azt Te tudod, hogy mi érdekel....

" Csak a puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot... “

(#50558) aizen92 válasza N@idia (#50551) üzenetére


aizen92
addikt

Észlelhető különbség nincs, a fur-hair effect értelemszerűen a PC oldalára billenti a mérleg nyelvét, PLUSZ ugye a mod lehetőségét se felejtsük el, ami hatalmas előny!!!
Ha engedik a teljes enginehez való hozzáférést a moddereknek, akkor bekapcsolják azokat a funkciókat(""amit kikapcsoltak"") ( pl. skyrim ), amivel kenterbe veri majd a konzol verziót. ( persze ehhez a ps4 árával megegyező videókari kell majd, vagy akár több,pl. sli. )

Én mindenféleképpen PS4 tulajként 100%-ig meg vagyok elégedve a videók alapján. Kedden jön az éles próba, de nem hinném, hogy csalódás lenne :) ( előrendelőknek hétfő este játszható már? helyi idő szerint kb. mikor? )

[ Szerkesztve ]

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#50559) Tatyla válasza aizen92 (#50558) üzenetére


Tatyla
őstag

Hétfőn este éjféltől

[ Szerkesztve ]

PSN:Tibipapa74 Xbox id: Tibipapa74 Battletag:Tatyla#2431 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

(#50560) vonSux válasza #81999360 (#50552) üzenetére


vonSux
őstag

Sokan leírták már és igaz: ha játszottál a FC3-al kb mindent el tudsz képzelni a negyedik résszel kapcsolatban, mert kb ugyanaz más bőrben. De ha nem játszottál vele akkor kapsz egy közepesnél gyengébb sztorit, egy értelmetlen skill rendszert, egy jól irányítható fps játékot, jópár unlockolható fegyvert, a fő sztori mellett mellékküldiket, négyes fölé grafikát, jó audio élményt, kevés coop missziót és baromi sok lootolni valót. De nézd meg az aprón vagy a jatekaim.hu-n, már jó áron megveheted, nem biztos, hogy bundle-ben a legjobb döntés. Jópár 10 óra a játék ha ki akarod maxolni.

[ Szerkesztve ]

(#50561) N@idia válasza aizen92 (#50558) üzenetére


N@idia
őstag

Hát a modderek csodákra képesek,biztos hogy fokozható még ez a grafika :K Na,de visszatérve a PS4-hez akik előrendelték azok helyi idő szerint holnap este 23 után fogják tudni elkezdeni a játékot :K

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#50562) aizen92 válasza N@idia (#50561) üzenetére


aizen92
addikt

Köszi !!:R
akkor "sleep is for the weak" nap lesz :DDD

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#50563) PSplayer1 válasza N@idia (#50551) üzenetére


PSplayer1
csendes tag

Tobbet esszel, mint erovel.

(#50564) Ronam válasza #81999360 (#50552) üzenetére


Ronam
addikt

Alien-t Vagy GTA V-t vennek a helyedbe. Mondjuk az FC4 is rendben van, csak a 3-hoz kepest tul sok kulonbseg nincs jatekmenetben..

(#50565) phgergo


phgergo
aktív tag

Witcher 3 magyar stream folytatodik :) www.twitch.tv/funk3nm4n_

Hoppá, már tele vagy bejglivel? Akkor gurulj be a T4tt0id Twitch csatornájára, mert most egy 20.000 FT értékű PSN/Steam feltöltőkódot sorsolunk ki! ️ Lehet, hogy a következő játékod már nem csak a Streamen fog pörögni! https://www.twitch.tv/t4tt0id

(#50566) EnterR válasza Jhonny06 (#50543) üzenetére


EnterR
veterán

Ezek szerint rosszul fogalmaztam. :DDD

Arra a játékos listára gondolok, amit az itteni PS4 tulajok írtak meg táblázat formájában.

PSN ID: marquuard

(#50567) N@idia válasza EnterR (#50566) üzenetére


N@idia
őstag

Parancsolj [link]

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#50568) N@idia


N@idia
őstag

Találtak egy bugot a witcher 3 játékban amit feltehetően már kijavítottak a day one patch-ben,de ha még sem annak én örülnék minden meditálásnál újra töltődik az élet így harc közben is ha lement az élet csak meditálsz gyorsan és maxos az élet=végtelen élet :DDD

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#50569) EnterR válasza N@idia (#50567) üzenetére


EnterR
veterán

Köszönöm. :R

PSN ID: marquuard

(#50570) Ronam válasza N@idia (#50568) üzenetére


Ronam
addikt

Harc kozben miota lehet meditalni a Witcher-ben?

(#50571) Gebriel válasza #81999360 (#50556) üzenetére


Gebriel
veterán

Ha szerinted a "nem is igazán fontos hogy legyen" nem foglalja magában azt az opciót, "hogy nem kell" akkor nincs miről beszélünk. :U

Olyan megfontolásból írtam, hogy ez egy fórum, tehát akkor és oda írok ahova akarok. :U

(#50572) tarti19


tarti19
senior tag

Gondoltam megnézem lejött-e a witcher így kora reggel s legnagyobb megdöbbenésemre a rest módból való bekapcsolás után csak kéken pulzál a ps4 teteje. . .
Power gombra manuális bevatkozásra smmit sem reagált. :(
AC kábelt kihúzva majd később visszadugva újra megy minden, de most akkor ez lehet egy előjel?
Ugyan a gépre még van kiterjzestett garancia, csak az Amerikába szól. :)

PSN id: Huntarti, http://www.twitch.tv/tarti19

(#50573) Jhonny06 válasza #81999360 (#50552) üzenetére


Jhonny06
veterán

Én a GTA-t venném, online-nal együtt elég sokáig el lehet lenni vele és nem mellesleg kurva jó játék.

(#50574) Bazsi1987


Bazsi1987
őstag

Most értem az order végére nekem nagyon tetszet :) tudtok valamit hogy lesz-e dlc vagy folytatás? Vagy azert eladásba sikeres-e volt?

(#50575) Angry Rabbit


Angry Rabbit
tag

Sziasztok!
Lenne 2 ujabb kerdesem.
1. a gyari Sony 7.1-es headsetrol mi a velemenyetek? Erdemes beruhazni ra?
2. A DS4-et lehet tolteni USB toltorol(mondjuk a mobilomeval),vagy csak a PS4 (illetve a kulon kaphato tolto hubok) tudja tolteni?
Koszi!

Szimplán kütyü mániás vagyok.

(#50576) Remi1234 válasza tarti19 (#50572) üzenetére


Remi1234
aktív tag

Nekem is előfordult már ilyesmi nem is egyszer. Szerintem ne aggódj, úgysem tudsz nagyon mit tenni ;) Egyébként már jó ideje nem jött elő, pedig volt, mikor kb 2 naponta tapasztaltam ilyet.

PSN ID: RemiFungus

(#50577) tarti19 válasza Remi1234 (#50576) üzenetére


tarti19
senior tag

Jah, akkor nyugodtabb vagyok. Igaz, érdekesnek tartom, hiszen a HDMI kábelt még a PS4-ből sosem húztam ki. :)
Sajnos a PC alatt már sokszor dobott ki hibaüzivel sőt, 2-3 alkalommal ki is lépett a gép a profilomból.

PSN id: Huntarti, http://www.twitch.tv/tarti19

(#50578) Tegla80 válasza tarti19 (#50577) üzenetére


Tegla80
addikt

Sztem a jelenlegi FW el van pici gond....ami nem ujdonsag annak aki PS3 ota jelen van es rendszeresen frissit,mert multizik. Volt amire hamar dobtak a javitottat,de volt olyan is amit konkretan visszavontak.
Nalam a mostani mar tobb alkalommal a 3 csippanasos leallast produkalta rest modba allas elott.(3 csippanas:valami fut a hatterben amit nem kepes bezarni) Volt ,h kovi inditasnal riportot is kuldott a Sony-nak.....

A ps vita jelenlegi FW-je sem lett hibatlan....az a ps3/pc rol nem hajlando most visszamasolni a dolgokat a memokarira...

[ Szerkesztve ]

Sony® & PlayStation®

(#50579) Remi1234 válasza Tegla80 (#50578) üzenetére


Remi1234
aktív tag

Sjanálom ezeket a FW problémákat. Nem is tudom melyik (talán a 2-vel ezelőtti) után tök fain volt. Elindult a PS4 és majdnem azonnal láttam a friend listet, meg a party listet. Aztán ez megváltozott és ismét perceket kell várnom :F Viszont legalább az üzenezküldés azonnali.

PSN ID: RemiFungus

(#50580) ldave


ldave
félisten

A Bloodborne sikere még a Sony-t is meglepte. A Souls sorozat alapján votl egy előzetes becslésük, amit állításuk szerint felülmúlt a játék. A legutolsó infó szerint több mint 1 millió példányban fogyott.

A Slime draws near! Command?

(#50581) Robi86


Robi86
senior tag

Hali!
Megvettem ezt a Driveclub full game for ps plus-t, de még mindig nem tudom mi a különbség az alap verzióhoz képest, eddig csak egyszerűen jó :B Játszik innen valaki online? Esetleg van olyan klub, ahová csatlakozhatnék?

(#50582) Vasy09 válasza Angry Rabbit (#50575) üzenetére


Vasy09
őstag

1. Nekem teljesen megfelel, szerintem amire kitalálták arra bőven jó. :) Az én füleimnek amúgy tökéletes, és a mikrofonjára sem volt eddig panasz!

2.Szabvány USB töltővel (5V) nyugodtan töltheted, a többiek mellett én is azzal töltöttem, míg meg nem vettem a docking station-t! :)

Gamertag: Vasy09

(#50583) A`rpi válasza Angry Rabbit (#50575) üzenetére


A`rpi
addikt

Ha szeretnél úgy hangosan játszani, hogy mást nem szeretnél zavarni, megéri a fejhallgató, ha csak beszélgetni szoktál, akkor viszont nem.

Joystickod töltheted bármiről ami legalább 800mA áramerősséggel terhelhető, kisebb nem szerencsés, nagyobb lehet. Pl gyári samsung töltőm 5v, 1000mA (1Amper-ral) terhelhető.

(#50584) tarti19 válasza A`rpi (#50583) üzenetére


tarti19
senior tag

Miért ne vegyen egy jó fejhallgatót? Te megelégszel a tv gyatra minőségű hangszóróival? :( Ne csináld már. . .

[ Szerkesztve ]

PSN id: Huntarti, http://www.twitch.tv/tarti19

(#50585) A`rpi válasza tarti19 (#50584) üzenetére


A`rpi
addikt

Én csupán chat-elésre nem vennék 7,1 fejhallgatót.(erre a célra a gyári is tökéletes)

Ha minőségre vágyik akkor biztos vesz minőségi hangrendszert.

Vagy ha mást nem szeretne zavarni, akkor egy minőségi fejhallgatót.

[ Szerkesztve ]

(#50586) banana_joe válasza tarti19 (#50584) üzenetére


banana_joe
tag

oszt' nem hallotá' még más hangrendszerről csak a füles? :DD

PSN: bananosjoe84

(#50587) tarti19 válasza banana_joe (#50586) üzenetére


tarti19
senior tag

Értem én, csak az nem a 30-as kategóriánál kezdődnek. :)
Ráadásul, ha te tudsz beszélni mikrofon nélkül, akkor mágus vagy. :) :)) :)) :)) ( ps kamera kizárva, mert az förtelem, PC is banned)

PSN id: Huntarti, http://www.twitch.tv/tarti19

(#50588) TazLeacher válasza tarti19 (#50587) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Én tudok beszélni mikrofon nélkül. Mágus lennék? ;]

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#50589) PandaMonium válasza tarti19 (#50584) üzenetére


PandaMonium
őstag

Most a Gold/Silver fejesről beszélünk? Mert ha igen akkor vezetékes fejes kategóriában van ennyiért sokkal jobb, vezeték nélküliben viszont nem fog ennyiért számottevően jobbat találni.

What I cannot create, I do not understand

(#50590) Angry Rabbit


Angry Rabbit
tag

Na latom sikerult megint egy vitat (nem PS) kirobbantani. :(
A fulest azert kerdeztem,mert kicsi a lakas es parom ideggorcsot kap mikor 3 oran keresztul csak a gepfegyver ropogast es a granat robbanast hallja. Ezert a hifi rendszert nem is hasznalom jatekra. Felesleges. Viszont 60-70-90 ezret sem szeretnek egy fulesre kiadni. Ezert kerdeztem a Sony gyari fuleset. Nekem pl.tok jo,hogy chatre is hasznalhato (hogy mennyire,az mas teszta) es ha meg viszonylag jol is szol (mondjuk nem recseg szet egy robbanasnal) ,akkor nekem megteszi.
Amugy meg igen. A Gold-ra gondoltam a kerdesemmel es nekem plusz pont meg az is,hogy vezetek nelkuli!

[ Szerkesztve ]

Szimplán kütyü mániás vagyok.

(#50591) kola99


kola99
tag

...éjfélkor indul útjára a gyönyör ? /Witcher hype ;] /

(#50592) PandaMonium válasza Angry Rabbit (#50590) üzenetére


PandaMonium
őstag

A fórum lényege a vita (nem összetévesztendő a veszekedéssel), szóval nincs semmi gond amíg nem megy át flamelésbe.
Ha csak annyi a kérdés, hogy jó fejes-e akkor a válasz igen. Ha az a kérdés, hogy a legjobb fejes-e amit ennyi pénzért lehet kapni akkor a válasz nem. Viszont az, hogy mi a legjobb fejes amit adott árkategórián belül venni tudsz sok mindentől függ (vezetékes vagy vezeték nélküli kell, kell-e mikrofon, használnád-e zenehallgatásra, ha igen akkor milyen zenéket hallgatnál vele, milyen játékokat játszanál, stb.).

Ha neked annyi elég, hogy viszonylag jól szól, vezeték nélküli és chatelésre is alkalmas akkor ajánlott vétel.

What I cannot create, I do not understand

(#50593) Vasy09 válasza Angry Rabbit (#50590) üzenetére


Vasy09
őstag

Nekem is ezért van, mivel egyébként ott van a komplett home cinema mellette! :) És visszatérve a kérdésedre, egyáltalán nem recseg, szerintem nagyon is rendben van a hangzása! Az nálam meg plusz, hogy még chatre is kivállóan alkalmas! Egy szó mint száz, ha engem kérdezel, nekem megérte a 24ezret (és ez legalább gyári)! :R

Gamertag: Vasy09

(#50594) ldave


ldave
félisten

Nekem is Gold fejesem van, tavaly december óta. Én PC-vel és PS3-mal használom, teljesen meg vagyok vele elégedve, kényelmes hosszútávon is (szemüveggel együtt), jól szól és a beépített mikrofonjára se panaszkodott még senki, akivel beszéltem. Most is ilyet vennék.

A Slime draws near! Command?

(#50595) losilee1337 válasza ldave (#50580) üzenetére


losilee1337
aktív tag

Nem csoda nagyon jó,nekem jobban tetszik mint a souls seria :)

Psn id: HungaryLosi

(#50596) delibab válasza PandaMonium (#50592) üzenetére


delibab
senior tag

És mi lenne amit ajánlaná helyette? Régebben ha jól emlékszem a turtle beach füleseket is emlegettétek... Most egy picit engem is érdekel a dolog mert lehet, hogy vennék egyet!

" Csak a puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot... “

(#50597) ldave


ldave
félisten

Final Fantasy XV demó kódot még mindig csak a Type-0 mellé adnak?

A Slime draws near! Command?

(#50598) haddent válasza delibab (#50596) üzenetére


haddent
addikt

Turtle Beach Stealth 400. Olcsó, jó, jobb mint a Wireless Gold / Pulse (volt nálam előbbi egy fél évig, utóbbi 1 napig. Előbbi konkrétan 3 felé tört nálam, utóbbiról már eleve azt hallottam, hogy reped). Hangminőségben is jobb, akksiban össze sem lehet hasonlítani, teljesen vezetéknélküli és jóval olcsóbb. Kell ennél több? :B

(#50599) PandaMonium válasza delibab (#50596) üzenetére


PandaMonium
őstag

Ahogy írtam korábban nagyon sok mindentől függ - vezetékes vagy vezeték nélküli kell, legyen-e rajta mikrofon, zenére is használod-e, ha igen akkor milyen zenére, milyen játékokkal játszol, stb. -, és ezekhez még ugye tartozik a rászánt összeg. Ha ezek megfogalmazódtak benned akkor a fejhallgató topikban szívesen segítenek.

Szerk.: A haddent által javasolt Stealth 400 is jó választás.

[ Szerkesztve ]

What I cannot create, I do not understand

(#50600) Angry Rabbit


Angry Rabbit
tag

Az igaz lehet,hogy jobb. Ezt nem ketlem,mivel nem ismerem,igy hiszek neked.
Viszont ahogy olvastam,lesznek hangzaskepek a jatekokhoz es gondolom ezeket csak a gyari Sony kiegeszitok fogjak tamogatni. Masreszt Sony parti vagyok. Telefon,hifi,stb... Tudom,hogy egy kifejezetten hangkeltokkel foglalkozo ceg termeke(i) klasszisokkal jobb lehet,de mint irtam,nekem nem kell csucsminoseg,csak egy rendes hangzas,vezetekmentesseg es multifunkcionalitas.
Ezt hasznalhatom PS3,PS Vita,PS4 -hez is. Ok gondolom az emlitettet is.
Koszonom mindenki valaszat!
Meg annyi,hogy most neztem es a Turtle 26.262.-nal kezdodik arukereson.

[ Szerkesztve ]

Szimplán kütyü mániás vagyok.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.