Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#281798) Kendek


Kendek
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Nyereményjáték!

Újabb játékkulcs került felajánlásra opr jóvoltából, és ez alkalommal is játszani lehet érte! :C

MLB The Show 24 Digital Deluxe Edition (PS4, PS5)

A játék egy külön topikban zajlik, ott lehet leadni a feltett kérdésekre a helyes válaszokat. A szabályok és a kérdések az összefoglalóban olvashatóak.

Jó játékot és sok szerencsét mindenkinek! :)
A felajánlást pedig köszönjük opr kollégának! :R

<-ƘƘ->

Hozzászólások

(#51101) mrhitoshi válasza bandi0000 (#51097) üzenetére


mrhitoshi
veterán

Régebben a fórumon HGST-t ajánlottak. Egyébként 2,5"-os legyen, és SATA, ennyi. Ezen kívül bármilyen lehet. Egyébként azt nem tudom, hogy van-e jelentősége a sata2 és 3-nak, nekem sata 3-as HGST-m van. Tökéletesen megy. [link]

PS4

(#51102) A`rpi válasza bandi0000 (#51097) üzenetére


A`rpi
addikt

Bármilyen 2,5" HDD, SSHD, SSD, jó bele, aminek SATA 2-3 csatlakozója van.

(#51101) mrhitoshi

SATA 3 visszafele kompatibilis, így gyorsabb nem lesz tőle a rendszer. HDD szűk keresztmetszete relatív lassú véletlen elérés, így a csatolófelület csak SSD, és esetenként SSHD-kat fogja vissza.

[ Szerkesztve ]

(#51103) Dawide@axele válasza tarti19 (#51091) üzenetére


Dawide@axele
aktív tag

Gondolom csak a fő szálat vitted végig és a kérdőjeleket kihagytad.

Playstation 4 , Iphone 7 Plus , Iphone XR 128GB, Iphone 12 mini, Iphone 14, Appe Watch, XBOX Series S, Surface Pro, Steam Deck 512

(#51104) RunnyJuggler válasza Dawide@axele (#51103) üzenetére


RunnyJuggler
aktív tag

A sztori magaban siman lehet 60 ora, de sosem ertettem, hogy miert jo ilyen hamar kijatszani valamit. Tul hamar vege van a jonak. En ezert orulok a sok mellekkuldetesnek meg kerdojelnek, mert azok kihuzzak a jatekidot es a sztori is tovabb tart.

(#51105) hatesz


hatesz
tag

Sziasztok!
Szombaton megjött végre a PS4-em
Driveclub/Project cars fanok, Battlefield4 katonák, jelöljetek barátnak!
A nevem HUNAttilatheking, sajna még nincs egy PS barátom se.
Szeretnék esténként jókat versenyezni, nem vagyok lökdösődős fajta

Hogy mire való a nyomtató? Lassítja a papír haladását a szemetes felé...

(#51106) gyuribácsi88

PlayStation 5

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#51107) vg válasza gyuribácsi88 (#51106) üzenetére


vg
addikt

Azigen, akkor 2-3 év és lesz új gép. #sohatöbbetkonzolt

(#51108) nesh20


nesh20
aktív tag

Sziasztok!
Ha a Chalice Dungeon-be használom a Beckoning Bell-t, van rá esély, hogy valaki csatlakozik segíteni?
Vagy itt nem működik?
Lower Pthumeru Chalice-nél tartok, második boss, Undead Giant, egyszerűen nem akar halni :(
Köszönöm előre is a segítséget.

I am a Man of Fortune, and I must seek my Fortune.

(#51109) A`rpi válasza gyuribácsi88 (#51106) üzenetére


A`rpi
addikt

Fejlesszék csak az újat, kérdés inkább csak az, következő generáció hány év múlva érkezik.

(#51110) mrhitoshi válasza A`rpi (#51109) üzenetére


mrhitoshi
veterán

6-7. Mindig is így volt, hogy kiadják az újat, és máris fejlesztik a következőt.

PS4

(#51111) gyuribácsi88 válasza A`rpi (#51109) üzenetére

Nem értek ehhez, de szerintem ha már most elkezdik fejleszteni, mire kész lesznek vele a pc piac megint úgy elhúz hogy mire kijön a ps5 a pc-n már olyan grafika lesz (megint) hogy a ps a nyomába sem ér, lehet a következő konzolgenerációt már jobban járunk ha pc-re cseréljük, bár már lehet most is jobban jártunk volna. Amit ráköltesz a hardverre, azt visszahozzák az olcsóbb játékárak (és most nem a warezra gondolok).

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#51112) gyuribácsi88 válasza nesh20 (#51108) üzenetére

Nekem ott soha nem jött be senki, szóval azt le kell szenvedned egyedül :D

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#51113) marilllyo


marilllyo
veterán

Jó ez a Ps Eye camera? Táncizós játékban használható annyira mint a kinect?

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#51114) Kakaduku válasza gyuribácsi88 (#51111) üzenetére


Kakaduku
senior tag

Számomra tökéletesen megteszi a konzol. Sajnos nincs időm már annyit játszani, mint fénykoromban :DDD szóval az az évi 5-6 játékért számomra nem éri meg a PC. Régebben volt egy több százezres konfigom és mikor eladtam a felét nem kaptam vissza, valamint a videókarit 2 évente cserélnem kellett, hogy minden f*szányosan fusson és csak a kártya majdnem egy konzol ára.

Természetesen nem vitát akarok indítani. Mindenkinek szíve joga, hogy min játszik. A fenti írás, csak a magánvéleményem. :R

[ Szerkesztve ]

(#51115) gyuribácsi88 válasza Kakaduku (#51114) üzenetére

Nekem is megteszi a konzol, csak mérgelődök a witcher 3, helyenkénti 20 fps-e miatt :((

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#51116) Kakaduku válasza gyuribácsi88 (#51115) üzenetére


Kakaduku
senior tag

Ez igaz, mert eddig nem sikerült stabil 30 fps-t elérni egy 2015-ben helyt álló grafika mellett, de valamit, valamiért. :U

(#51117) A`rpi válasza marilllyo (#51113) üzenetére


A`rpi
addikt

PS eye PS3 hoz való kamera. Playstation camera PS4 dedikált kamerája, szerintem sokkal jobb ez a megoldás mint a kinect.

"Fagyin" vannak gombok, van benne gyorsulás érzékelő, és a kamera is leköveti.

Ehhez képest a kinect megoldása kamer+ lézer letapogató, és csak gesztusokat érzékel.

Gombokkal csomó dolgot meg lehet csinálni gesztusok mellett, mert PS move, mindkettővel boldogul kézben tartott hardver végett...

(#51118) A`rpi válasza gyuribácsi88 (#51111) üzenetére


A`rpi
addikt

Engem nem érdekel PC piac, miután minden esetben konzol az elsődleges fejélesztéskor, lehet százszor is erősebb PC, ha szegényesen futnak a játékok. Játékárak kedvezőbbek, de erre mondom én mindig azt, nem kötelező mindent megjelenéskor, továbbá digitális felesbe vásárló megoldást preferálom...

Értek a számítógépekhez felhasználói szinten, volt sok gépem, de már én ott tartok, amit nagyon muszáj, vagy csak számítógépen lehet megcsinálni azzal foglalkozom csak PC-n, ha játszani szeretnék, akkor engem nem érdekelnek video driver verziók, és az aktuális trükkök, hogy elinduljon normálisan a játék, megelégszek azzal amit a konzolon elém tolnak, ha nagyon pocsék, akkor maximum legközelebb nem veszem meg az aktuális részt, aztán el is van intézve...

(#51119) gyuribácsi88 válasza Kakaduku (#51116) üzenetére

Ez így ebben a formában nem teljesen igaz. Nézd meg a Far Cry 4-et meg a GTA 5 játékokat (csak hogy open world témánál maradjunk) mind a kettő nagyon szép (sőt talán az FC4 eddig a legszebb játék amit ezen a generáción láttam) és hibátlanul futnak stabil 30fps-el, az FC-ben is rengeteg a fa, bokor, fű, meg minden ilyen apróság, a gta-ban a rengeteg autó, gyalogos, stb.stb. mégis stabil az fps, erre jön a witcher 3 (ami ezeknek a hibáknak az ellenére azt mondom hogy közel a legjobb játék amivel játszottam) és droppol az fps mint az állat. Pedig nem mondhatják hogy nem volt idejük a fejlesztésre.

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#51120) A`rpi válasza gyuribácsi88 (#51119) üzenetére


A`rpi
addikt

Majd ki lesz patch-elve, amúgy a kiadó első megjelenése PS4-re, Ubinak sokadik...(volt egy két kezdetben értékelhetetlen Assasin-epizód, még jó hogy azóta összeszedték magukat.) Rock*-nak pedig sok tapasztalata volt az előző platformara is, elég sokat kihoztak PS3-ból is. Meg ugye GTA-nal is volt gubi, hogy állítólag valamilyen patch gyengítette a grafikát, amit utólag javítottak, igaz utóbbi nem FPS gond volt, de grafikába beleszólt.

(#51121) Kakaduku válasza gyuribácsi88 (#51119) üzenetére


Kakaduku
senior tag

Akkor lehet, hogy az én eszközömben van a hiba, mert Far Cry-al nem játszottam viszont a GTA 5-el igen és ott is volt fps drop. Nem annyi mint a Witcherben, de például száguldozáskor elég rendesen be tudott lassulni/lagolni. Ugyan ezt tapasztaltam a Shadow of Mordornál is. :O Haza megyek és ki is dobom a gépet a francba! ;]

[ Szerkesztve ]

(#51122) vonSux válasza gyuribácsi88 (#51119) üzenetére


vonSux
őstag

Én pc után szeretem a PS4-et: kompakt, relatíve olcsó, hangos ;] de azt nem gondoltam volna a megjelenés környékén, hogy 2015 közepén az lesz a téma, hogy az "új" generációs konzolok sok esetben a 30 fps-t is nehezen tartják (beesik 30 alá egy sima BFH-ban is). én balga azt hittem, hogy a 60 fps lesz az általános. ami max a generáció végére lesz realitás (de ez utóbbi szuper optimista hozzáállás).

(#51123) Elderath


Elderath
őstag

Mad Max story trailer

:Y

Xbox Live : SirLuipadre PSN ID : SirLuipadre

(#51124) Kakaduku válasza Elderath (#51123) üzenetére


Kakaduku
senior tag

Várós! Most néztem meg moziban a filmet. Eszméletlen jó! :K

(#51125) banana_joe válasza Kakaduku (#51124) üzenetére


banana_joe
tag

én tegnap néztem de nekem annyira nem adta be mint régen :D

PSN: bananosjoe84

(#51126) tarti19 válasza RunnyJuggler (#51104) üzenetére


tarti19
senior tag

A túl hamar itt nagyon nem helytálló. Nem mellesleg 33-as szinten fejeztem be. Most már csak az apróságok maradtak, bár abból két folyamat igen időigényes lesz, igaz talán ezekben van számomra a játék legnagyobb élményfaktora.

PSN id: Huntarti, http://www.twitch.tv/tarti19

(#51127) banana_joe válasza tarti19 (#51126) üzenetére


banana_joe
tag

és mi az? virágot számolni? :P :))

PSN: bananosjoe84

(#51128) dinostaRR válasza Elderath (#51123) üzenetére


dinostaRR
tag

Miért mindig a RAGE jut eszembe? :D

PSN: dinostaRRHU [SONY PS5 - Huawei Mate 10 Pro]

(#51129) gyuribácsi88 válasza dinostaRR (#51128) üzenetére

Mert kb ugyan az, sajnos a kopár világ mellé rengeteg tartalmat kell majd belerakniuk hogy ne unja meg az ember 1 nap után, bár részemről az autók hangja és irányítása fog dominálni ha már sokat kell utazgatni.

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#51130) ForRedGlory


ForRedGlory
félisten

Ha valaki nem akar szpni Project Carsban a kormány kalibrálással, akkor ne úgy próbálja, ahogy írja a játék, mert hatalmas fail. :W Konkrétan azt írja a játék, hogy két lépésben kell kalibrálni:

1. tekerd a kormány az óramutató járásával megegyező vagy ellentétes irányba ütközésig, majd utána nyomd meg az x-et.

2., ha ez megvolt, akkor forgasd a kormányt 90 fokot és kész...

Ezzel szemben az első lépés rohadtul rossz és félrevezető, mivel ténylegesen úgy kell, hogy tekerd a kormány jobb és bal végállásba is, azaz oda-vissza csutkára, majd állítsd közép állásba és akkor nyomj x-et. A második lépés már megegyezik.

Órákat elszarakodtam vele, már agyvérzés határán voltam. El sem tudom mondani, mennyire retek nagy fail, hogy a programozók arra sem képesek, hogy normálisan leírják a kalibrálás menetét. Erre olyan hülyeséget csinálnak, ami nem is jó.

Jah, ez a Thrustmaster T500RS esetére vonatkozik, bár kétlem, hogy másféle kormánnyal jó lenne az eredeti leírás.

[ Szerkesztve ]

(#51131) Zanik válasza Elderath (#51123) üzenetére


Zanik
addikt

Ááá, hatalmas! Nálam (talán a SW BF-ot kívéve) a legvárósabb játék idén. :C

[ Szerkesztve ]

Origin/Steam: PaJKoS PSN: PaJKoS82

(#51132) losilee1337


losilee1337
aktív tag

[link]

Psn id: HungaryLosi

(#51133) Pöttön válasza gyuribácsi88 (#51119) üzenetére


Pöttön
őstag

A fejlesztők a balfaszok ennyi...
Tipikusan sokat akar a szarka de nem bírja a..... (jelen esetbe a hardver :D , bár ez se igaz ebbe a formába, mert ahogy csiszolódik idővel a fejlesztőkörnyezete a ps-nek annál szebb grafika lesz rajta elérhető)
Egy kicsivel kevesebb köd a távolba, 3-al kevesebb fa meg stb és nem lenne fps drop a jelenlegi fejlesztő környezettel se...
Nem kell ettől a játéktól se csodát várni, ez is csak egy multiplatform.
Én már előre röhögtem a régebbi cikkektől hogy a CD Project red megmondja a frankót, hogy a szart is kipréselik a next-gen-ből, igen kipréselték annyira amennyire ők képesek voltak rá....
PC-hez közeli grafika 20fps! Grat!
Akik igazán megfogják tudni elsőnek szorongatni a hardvert az a ND az Uncharted 4-el!
Én inkább abban bizakodom ha elkészülnek az U4 motorjával akkor utána futó szallagon gyártják majd a hasonló látványvilággal, fizikával rendelkező játékokat. ÁMEN! :R
Santa monica-tol ugyan ezt várom el az Order motorjával. :)

[ Szerkesztve ]

A sport a legjobb kikapcsolódás...

(#51134) gyuribácsi88

Majd 4 gigás update fájlt szed épp a bf4, mi ez? csak nem :B

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#51135) Jhonny06


Jhonny06
veterán

Van Killzone-om és LBP3-am olcsón. PM, ha valakit érdekel.

(#51136) marilllyo válasza gyuribácsi88 (#51134) üzenetére


marilllyo
veterán

4 új fegyó és gunmaster mód. + javítások.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#51137) Ronam válasza gyuribácsi88 (#51134) üzenetére


Ronam
addikt

(#51138) gyuribácsi88 válasza Ronam (#51137) üzenetére

Király, már csak az ingyenes pályacsomag hiányzik, amit nem is tudom mióta ígérgetnek :D

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#51139) Deck


Deck
titán

Mennyire számít jónak vagy rossznak fps multiban a 19ms input lag?(samsung ue40h5000)

PS5

(#51140) bandi0000 válasza Deck (#51139) üzenetére


bandi0000
nagyúr

30-ig minden jó

Xbox One: bandymnc

(#51141) Deck válasza bandi0000 (#51140) üzenetére


Deck
titán

Szuper, köszönöm a gyors választ;)

PS5

(#51142) Petya2900XT


Petya2900XT
aktív tag

Jól értelmeztem,ha azt olvastam a store-ba,hogy ha kártyával akarok fizetni akkor a minumim amit levesz a kártyáról az 1500ft?
Gondoltam megveszem a kis UFC dlc-t 900ft-ért,de 1500Ft-ot akar sztem levenni. :U

//6800K+1070–XboxOneX—PS4–Switch\\—GamingEmpire

(#51143) A`rpi válasza Petya2900XT (#51142) üzenetére


A`rpi
addikt

Ha a kártya hozzá van adva ps accountodhoz, beteszed a kosárba játékot, rámész a fizetésre. Forintra pontosan annyit vesz le amennyibe a játék kerül.

(#51144) Angry Rabbit


Angry Rabbit
tag

Valaki hasznal PS Vitat remote playre PS4-n? Az erdekelne,hogy csak kijelzonek lehet hasznalni a kezi konzolt es a DS4-t hasznalni kontrollernek? A xperia z3 tudja ezt a funkciot,de sajna a z2-m meg nem. :(

[ Szerkesztve ]

Szimplán kütyü mániás vagyok.

(#51145) Jhonny06


Jhonny06
veterán

Ez a fizetős Expension Pass most mi a Witcherhez? Nem úgy volt, hogy ingyenesek lesznek a DLC-k? Vagy "DLC" alatt ilyen "kapsz 2 új kardot" szintű tartalmat értenek, ami meg ténylegesen hozzátesz a játékhoz, azért fizetni kell majd? Mert nálam a DLC azt jelenti, hogy minimum néhány óra játékot hozzátesz, bár ez eleve gyanús volt, hogy 16-ot beharangoztak még akkor, amikor meg sem jelent a játék. Még a fele is sok, ha rendes tartalomról beszélünk, soha ennyi DLC-t nem adtak ki egyetlen játékhoz sem..

[ Szerkesztve ]

(#51146) Ronam válasza Angry Rabbit (#51144) üzenetére


Ronam
addikt

Nem kell hozzá külön DS4, lehet irányítani a Vita-val is.

Until Dawn Release Date Trailer

[ Szerkesztve ]

(#51147) Angry Rabbit válasza Ronam (#51146) üzenetére


Angry Rabbit
tag

Azt vagom,de a Vitarol ugye hianyzik a L2,R2 gomb. Nekem ugymond csak egy masodik kijelzo kellene. A Z3-hoz kaphato egy tarto amit rapattinthatsz a DS4-re es a telefon szolgaltatja a PS4 kepet. Ezert nem cserelem le a telefonom,viszont a Vita itt van a polcon. :)

Szimplán kütyü mániás vagyok.

(#51148) modflow válasza Ronam (#51146) üzenetére


modflow
veterán

De király!
Legalább nem év végén jön. :)

[ Szerkesztve ]

(#51149) ForRedGlory válasza Jhonny06 (#51145) üzenetére


ForRedGlory
félisten

30 ora plusz tartalom. Kb egy komplett uj jatek.

DESCRIPTION

About: The Expansion Pass secures your access to two epic adventures set in the vibrant world of monster hunter Geralt of Rivia.

Hearts of Stone will take Geralt on an all-new 10-hour adventure into the wilds of No Man’s Land and the nooks and alleys of Oxenfurt, where he’ll try to complete a contract from the mysterious Man of Glass. Caught in a thick tangle of deceit, Geralt will need all his cunning and strength to solve the mystery and emerge unscathed.

Blood and Wine, a 20-hour tale that will introduce the all-new in-game region of Toussaint, will take Geralt to a land untainted by war, where an atmosphere of carefree indulgence and knightly ritual masks an ancient, bloody secret.

The upcoming expansions will offer gamers new content, gear and foes, and will feature characters both new and dearly missed -- all crafted with maximum attention to detail and quality.

(#51150) Ronam válasza Angry Rabbit (#51147) üzenetére


Ronam
addikt

Tehát Vita-t kijelzőnek, irányításra meg DS4? Így is működik ;).

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.