Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#281798) Kendek


Kendek
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Nyereményjáték!

Újabb játékkulcs került felajánlásra opr jóvoltából, és ez alkalommal is játszani lehet érte! :C

MLB The Show 24 Digital Deluxe Edition (PS4, PS5)

A játék egy külön topikban zajlik, ott lehet leadni a feltett kérdésekre a helyes válaszokat. A szabályok és a kérdések az összefoglalóban olvashatóak.

Jó játékot és sok szerencsét mindenkinek! :)
A felajánlást pedig köszönjük opr kollégának! :R

<-ƘƘ->

Hozzászólások

(#51851) A`rpi válasza EnterR (#51845) üzenetére


A`rpi
addikt

Eleve nem legális az account vásárlás.

(#51852) tarti19


tarti19
senior tag

Beficcent a kis aranyos. ;]

PSN id: Huntarti, http://www.twitch.tv/tarti19

(#51853) Dani3457 válasza #20844032 (#51842) üzenetére


Dani3457
tag

Jó rendben :)

(#51854) Nescafé válasza tarti19 (#51852) üzenetére


Nescafé
őstag

Gratula, nehéz volt ?

 iPhone 15 , Garmin Fenix 7 Pro Solar

(#51855) Blashe


Blashe
aktív tag

Sziasztok! Most tervezek egy ps4 vásárlást és 1 kis tanácsra lenne szükségem.
Hallottam, hogy várható a közeljövőben egy új kialakítású 1 TB- os gép. Mégis mikorra várható ez körülbelül ? Mert ha 1 hónapon belül, akk lehet hogy ink várnék rá egy kicsit.

(#51856) ImpersonatoR válasza Blashe (#51855) üzenetére

Akkor is ha 145.000 lesz ?

(#51857) #81999360 válasza ImpersonatoR (#51856) üzenetére


#81999360
törölt tag

Több. :DDD

(#51858) oriic válasza Blashe (#51855) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Egyelőre nincs infónk róla hogy mikortól lesz kapható, de az E3-on jelentik be.

Live-Die-Respawn

(#51859) Madwe válasza Blashe (#51855) üzenetére


Madwe
nagyúr

Ha tudsz kezdeni valamit az 500 gigás hddvel (mondjuk befogod külső merevlemeznek egy 2000 forintos tokkal) akkor a jelenlegibe is simán betehetsz bármit, pikk pakk megvan!

(#51860) tigomigocika válasza Blashe (#51855) üzenetére


tigomigocika
senior tag

üdv!

ez a tárhely dolog attól függ , hogy digitálisan mennyi játékot szeretnél venni?
nekem 10 van rajta és van még hely pedig bőven van gameplay videóm felvéve...
500gb

XBOX LIVE: rolandinho007

(#51861) aizen92 válasza tarti19 (#51852) üzenetére


aizen92
addikt

Az igen! :Y
Gratula! :R

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#51862) Ronam


Ronam
addikt

(#51863) Elderath


Elderath
őstag

Xbox Live : SirLuipadre PSN ID : SirLuipadre

(#51864) PandaMonium válasza Madwe (#51859) üzenetére


PandaMonium
őstag

Ha már a tárhely témánál tartunk, mi a max. merevlemez méret amit képes a PS4 kezelni? 2TB?

What I cannot create, I do not understand

(#51865) Kakaduku válasza Remi1234 (#51782) üzenetére


Kakaduku
senior tag

Én jelenleg használom panelban, de annyira nem érdekel. Bekapcs és play. :)

(#51866) Dinasti


Dinasti
senior tag

Sziasztok! Nem teljesen idevágó dolog,de van olyan oldal ahol meglehet nézni hogy melyik konzolon milyen a szervertelítetség Cod játékokkal?

(#51867) kentucky válasza Kakaduku (#51865) üzenetére


kentucky
őstag

28-30 fokos tetőtér :)

(#51868) mrterminator válasza tepenzed (#51823) üzenetére


mrterminator
aktív tag

Először legalább neten nézz szét több infóért, mert két elgondolásodból kettő is hibás. Ha ennyire nem néztél utána, de már rakod félre a pénzt, lehet fordítva kellene és nem videót kell nézni róla :D Hanem olvasni...a működési elvéről, a múltjáról, a kezdetekről, a szem és az emberi agy fiziológiájáról és talán képet alkothatnál magadtól is róla, nem kellene másra hagyatkozni, akik szintén csak másra hagyatkoznak. Konzolos topik betegség ez :D (társadalom kritika off)

(#51869) bordi10 válasza brodarics (#51841) üzenetére


bordi10
senior tag

Eredeti dvd-t biztos visz.
Driveclub-ban alapból csaj van beállítva, de személyre tudod szabni a sofőrt: főmenü/my profile/more/customise your character alatt :))

[ Szerkesztve ]

Samsung QE65QN90B | Samsung Galaxy S23 ULTRA™ Green | Samsung Level On Wireless PRO Gold | Samsung Galaxy Watch5™ PRO | PlayStation®5 | PSN Id: bordi10

(#51870) gyuribácsi88 válasza PandaMonium (#51864) üzenetére

6TB

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#51871) Madwe válasza gyuribácsi88 (#51870) üzenetére


Madwe
nagyúr

Azért azt illik hozzátenni hogy csak 9.5mm magas hdd fér bele ami 2tb, 6tbig lekezeli, de azt csak házon kívül tudod elhelyezni kábelekkel elvezetve...

(#51872) gyuribácsi88 válasza Madwe (#51871) üzenetére

Mivel 2,5" hdd-ből nincs 6TB-os így egyértelmű amit írtál, amúgy meg [link]

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#51873) brodarics válasza bordi10 (#51869) üzenetére


brodarics
tag

Valóban viszi az eredeti dvd-t, kipróbáltam, köszi a segítséget. A profilt is letesztelem majd, remélem menet közben is lehet majd állítani, bár túlzottan nem zavar a csaj se :)

(#51874) Angry Rabbit


Angry Rabbit
tag

Sziasztok!
Aki esetleg a gépe közelében van,az lemérné nekem a gépet?!
A szélessége,az alsó résznek a hossza (gondolom egyezik a felső részével :) ) és a magassága kellene!
Előre is köszönöm!

Szimplán kütyü mániás vagyok.

(#51875) Tuomas


Tuomas
addikt

Sziasztok!

A hétvégén lettem büszke PS4 tulaj, ez az első konzolom (előtte pc-n gyűrtem a játékokat).
Nem bántam meg a vételt, (eredetileg xbox one-t akartam, de a vélemények, tesztek alapján és mert x1 nem volt, emellett döntöttem :) ) nagyon jó, gyors, és szép is :)
Felmerült néhány kérdés bennem a használat során:
Néhány óra folyamatos játék után (kb 3-4 óra) elkezd kicsit hangosabban hűteni (nem vészes, csak mindenhol azt olvastam, hogy nem hangos, mondjuk tény, a lakásban is elég meleg volt).
Külső HDD-t tud kezelni? Ha igen, akkor milyen fájlrendszerrel? Rákötöttem 2-t egyiket sem kezelte, ellenben kiírt egy üzenetet, hogy ismeretlen fájlrendszer, vagy valami hasonló. Mindkét HDD NTFS-re volt formázva. Rádugtam a sony mp4 lejátszómat is, az azon lévő zenéket viszont gond nélkül lejátszotta.
Ha sikerül rákötnöm a külső HDD-t, akkor filmeket tudok-e lejátszani vele? Valahol azt olvastam, mkv-t nem lehet lejátszani vele. Ez igaz-e, és ha igen, akkor milyen fájlformátumokat támogat?
Vannak-e hozzá magyar feliratos játékok? Sajna a ps store-ban (inkább a megveszem és aztán letöltöm módszert preferálom mint a fizikai adathordozósat) nem találtam meg, hogy a játékoknál hol van jelezve, milyen nyelven érhető el a játék. Az angol nem okoz nagy gondot, csak az összetettebb játékoknál azért meggyűlik a bajom vele, magyarul élvezhetőbbek lennének.
Az utolsó kérdés pedig, hogy a kamerának kb mekkora hely kell, milyen távol kell tőle állni, hogy működjön, ha esetleg később vennék hozzá, megfelelően tudna-e működni.

Köszi a segítségeteket előre is!

We were here

(#51876) Attila VÁC válasza Tuomas (#51875) üzenetére


Attila VÁC
csendes tag

Szia.
Próbáld meg hogy ha fektetve van akkor alá teszel valamit.
Hogy jobban át járja a levegő.
Egy szóval NE rakd zsúfolt helyre.
Ha fekete a ps4 vigyáz mert meg látszik rajta jobban minden.

,,attól hogy a szavakat nem írom le helyesen, még kevesebb nem vagyok nálad"

(#51877) gaebriel


gaebriel
tag

Sziasztok!
Wicther 3-al kapcsolatos kérdésem lenne.
Veletek fordult már elő olyan, hogy pl. rejtett kincs megtalálása esetén, amikor kifosztjátok a helyet, akkor mégsem szürkül be a térképen az ikon? Később visszatérve pár korona van újra a ládában, de azt kivéve sem szürkül be az ikon.
Másik: kincskeresés ad küldetést, első lépésként azt kéri, olvassam el a levelet, amit találtam, Viszont nem találtam semmilyen levelet. :D Rohadtul körülnéztem már, de sehol semmilyen levél. Ez bug lehet?
Harmadik: másodlagos küldetés (Halálos terv a címe) során találkoznom kellene egy személlyel, de odamegyek, és nem tudok csinálni semmit, csak egy másik személlyel beszélni (nincs párbeszéd választási lehetőség). Majd közli, hogy erre tessék, de nem megy sehova, és nem történik semmi. Esetleg erre valamilyen ötlet? (ez si bug?)

Ezek a hibák mind a legutóbbi, 1.04es frissítés óta vannak, előtte nem volt semmi...

Előre is köszönöm a segítséget!

(#51878) Tuomas válasza Attila VÁC (#51876) üzenetére


Tuomas
addikt

Köszi, igen arra figyeltem, hogy a két oldalán, lévő szellőzőnyílások szabadok legyenek, valamint hátul, ahol kifújja, az is messzebb, kb 10 centire van az asztal hátlap részétől. Így mondhatni, az asztal kellős közepén van :D
Azt sajnos már tapasztaltam, hogy a fényes része nagyon gyűjti az ujjlenyomatot és a port is, de hát ez van, annyira már nem szokatlan.
Valamit majd próbálok keríteni alá, köszi!

We were here

(#51879) Madwe válasza Tuomas (#51875) üzenetére


Madwe
nagyúr

Witcher 3 pl magyar, azt tudom. Már ha a magyar storeban veszed, s nem az olcsó usaban :D

(#51880) Damage válasza gaebriel (#51877) üzenetére


Damage
senior tag

Másik topicban írtam: a legtöbb helyen bármennyiszer ki lehet venni az aranyat az új patch óta. Keresni kell egy olyan helyet, ahol két láda van egymás mellett. Kiveszed az aranyat az egyikből, majd a másikból. Addig "újratermelődik" az arany az elsőben és míg azt kifosztod a másodikban is ott lesz. Közben valóban növekedni fog az iventory-ban is a pénzünk. Nem akartam csalni, ezért csak párszor próbáltam ki. Amúgy is annyi pénzem van a játékban, hogy nem tudom mire költeni. Már fel se veszem a cuccokat, hogy eladjam.

''Az ember a legkegyetlenebb állat.'' Nietzsche

(#51881) Tuomas válasza Madwe (#51879) üzenetére


Tuomas
addikt

Köszi!
Hát ugye a magyar is angol :D Vagyhát magyar fiókkal vagyok regisztrálva, de a store indítása után kiírja, hogy csak angolul érhető el.
És az valahol fel van tüntetve, hogy magyar nyelven is elérhető?

We were here

(#51882) gaebriel válasza Damage (#51880) üzenetére


gaebriel
tag

Okés, köszi. Amúgy tényleg nem kell csalni, nekem is már elég sok mani összejött (30k+) innen onnan, csak azért érdekel, mert nem szürkül, aztán bántja a szememet...
Másik 2 dologgal találkoztál már?

(#51883) gaebriel válasza Tuomas (#51881) üzenetére


gaebriel
tag

Witcher 3-hoz van magyar felirat, ha magyar store-ból veszed, sajnos jelölve nincsen. Én a magyar PS supportot hívtam anno telefonon, ők mondták, hogy lesz hozzá, és tényleg. :)

(#51884) Damage válasza gaebriel (#51882) üzenetére


Damage
senior tag

Igen! Egyik bandita táborhely nem szürkült el (nem is volt ott bandita, csak a kincsek). Egy másik helyen kérdőjel van, pedig kismilliószor jártam ott. Tegnap az egyik küldetésnél követnem kellett Triss-t. Nem tudott a házból kimenni, folyamatosan helyben szaladt (neki az ajtófélfának). Nem lehetett odébb lökni (varázslattal sem). Itt maradt az utolsó mentett állás visszatöltése. Előfordul jó pár hiba a játékban, de ezek ellenére is nagyon bejön! :)

''Az ember a legkegyetlenebb állat.'' Nietzsche

(#51885) Madwe válasza Tuomas (#51881) üzenetére


Madwe
nagyúr

Lehet a magyar is angolul beszél, de nem olyan olcsó ;] Tudtommal nem írja sehol az elérhető feliratok nyelvét, nem is értem miért nem...

(#51886) Tuomas válasza gaebriel (#51883) üzenetére


Tuomas
addikt

Neked és Madwe-nek is köszi! :)
Akkor azért nem találtam, mert nincs :D

We were here

(#51887) A`rpi válasza Tuomas (#51875) üzenetére


A`rpi
addikt

Külső HDD-t tud kezelni?

Igen Fat32 file rendszerben.

Valahol azt olvastam, mkv-t nem lehet lejátszani vele. Ez igaz-e, és ha igen, akkor milyen fájlformátumokat támogat?

Nem játszik semmilyen spéci formátumot, ez egy játékkonzol, leginkább játékra való.

3D/Blu-ray/DVD formátumokat játszik csak le.

Vannak-e hozzá magyar feliratos játékok?

Igen.

Teljesség igénye nélkül:

Assassin's Creed IV (4) Black Flag
The Witcher 3 Wild Hunt
Watch Dogs

Az utolsó kérdés pedig, hogy a kamerának kb mekkora hely kell, milyen távol kell tőle állni, hogy működjön, ha esetleg később vennék hozzá, megfelelően tudna-e működni.

Playstation 4 camera használati útmutató

(#51888) Tuomas válasza A`rpi (#51887) üzenetére


Tuomas
addikt

Nagyon szépen köszi a részletes választ :)
Még annyi kérdés, hogy ha a a film külső HDD-n van Blu-ray vagy DVD formátumban, azt el tudja indítani, vagy mindenképp lemezről kell indítani?

We were here

(#51889) A`rpi válasza Tuomas (#51888) üzenetére


A`rpi
addikt

Csakis kizárólag lemezről.

(#51890) Tuomas válasza A`rpi (#51889) üzenetére


Tuomas
addikt

Köszönöm! :)

We were here

(#51891) #20844032 válasza A`rpi (#51887) üzenetére


#20844032
törölt tag

Ha má' Black Flag: Csütörtökig még 4600Ft a sztórban. Akinek még nincs, de szeretné, ne maradjon le róla (50% leárazás van minden AC-re + kiegre)

(#51892) tarti19 válasza Nescafé (#51854) üzenetére


tarti19
senior tag

Köszi, voltak pillanatok amikor abbahagytam, mert már az idegeskedés határához értem. Ezt leszámítva nem volt annyira nehéz, bár nekem ez a játék a szívem csücske így akkor is volt erőm tovább játszani, mikor lelkileg vagy testileg előjöttek a fáradás jelei.
Szinte minden percét élveztem a buta hibái, bugok mellett is. :B

PSN id: Huntarti, http://www.twitch.tv/tarti19

(#51893) PSplayer1


PSplayer1
csendes tag

Batman AK technikai info van mar? Felbontas,frame rate

(#51894) Elderath válasza PSplayer1 (#51893) üzenetére


Elderath
őstag

1080/ ~30 psen

Xbox Live : SirLuipadre PSN ID : SirLuipadre

(#51895) marilllyo válasza Elderath (#51894) üzenetére


marilllyo
veterán

Jó lesz... :D Már nagyon várom. Előrendikéltem okosan. :C

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#51896) Dancii válasza marilllyo (#51895) üzenetére


Dancii
csendes tag

Sziasztok,

8 hónapos a Ps4-em, és a kontroller elkezdett érdekes dolgokat csinálni..
Konkrétan néha, ha az r2-t nyomva tartom, azt érzékeli, mintha közben a bal analóg kart is tolnám balra.
FF XIV:ARR-ben mindig elhúzza a karakterem balra, marha idegesítő.

Szerintetek ha visszaviszem (Media Markt) cserélik, vagy elküldik javításra? Nem szeretnék kontroller nélkül maradni hetekig..csak mert levelet irtam nekik, de azt a választ kaptam, hogy keressek szakszervízt, vagy adjam be neki, aztán majd ők elküldik oda.
3 szervíznek írtam, 2 nem válaszolt, a 3. meg teljesen meglepődve állt a hibajelenség előtt..

Lehet jobban járok, ha veszek egy tartalékot, és ezt úgy adom be szervízre..

Szerintetek?

I'm no hero..never was..never will be..I'm just an old killer.. (Solid Snake)

(#51897) A`rpi válasza Dancii (#51896) üzenetére


A`rpi
addikt

Gépéhez kaptál garanciapapírt, megadott elérhetőséget felkeresed.

Vagy kapsz újat, vagy nem.

Én ha nem kapnék, kihasználnám ezt, és vennék egy új joy-t ideglenesen.

(#51898) JmL


JmL
csendes tag

Tudnátok írni pár helyet, ahol egyből kicserélik a lemállott gumis kontrollereket ?
Ausztriában egy MediaMarktban lett véve a ps4, gondolom a magyar MediaMarktokban nem azonnal cserélik, és nem annyira szeretnék heteket várni az új kontrollerre. Vagy ha ausztriai MM-ből van a gép, esélytelen h itthon kicserélik egyből más helyeken ?
Nem egészen értek ezekhez a dolgokhoz :D

(#51899) gyuribácsi88 válasza JmL (#51898) üzenetére

Miért kéne heteket várnod? Elbattyogsz most a boltba, veszel egy kontrollert, a régit meg kicserélteted és mikor megkapod az újat lesz egy tartalék kontrollered.

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#51900) Blashe


Blashe
aktív tag

Egy gyors eligazítást kérnék valakitől. Holnap hozzák meg a PS4 konzolom + GTA5 és 1-2 dolgot szeretnék addig megtudni. Gondolom jár hozzá pár napos PSN Live és az lenne a kérdésem, hogy a PSN szolgáltatásban milyen accountot regisztráljak ?
Ezen kívül bármilyen más tanácsot is szívesen fogadok, legyen az bármilyen témájú.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.