Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#281798) Kendek


Kendek
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Nyereményjáték!

Újabb játékkulcs került felajánlásra opr jóvoltából, és ez alkalommal is játszani lehet érte! :C

MLB The Show 24 Digital Deluxe Edition (PS4, PS5)

A játék egy külön topikban zajlik, ott lehet leadni a feltett kérdésekre a helyes válaszokat. A szabályok és a kérdések az összefoglalóban olvashatóak.

Jó játékot és sok szerencsét mindenkinek! :)
A felajánlást pedig köszönjük opr kollégának! :R

<-ƘƘ->

Hozzászólások

(#51301) gyuribácsi88

10.000 forintért kályhaezüsttel bárkinek átfújom a gépét, meg ragasztok rá egy batman-es matricát. :K ;] :DDD

[ Szerkesztve ]

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#51302) kovsol válasza gyuribácsi88 (#51301) üzenetére


kovsol
titán

Miért ezek csak matricák? Szerintem ez anyagában színezett, nem csak át van festve.

May the Force be with you!

(#51303) oriic válasza kovsol (#51302) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ez nem matrica, anyagában színezett.

Amúgy meg ennek más a színe mint a 20. évfordulós kiadásnak, tehát nem azokból lett átfestve. :D

Live-Die-Respawn

(#51304) HaZsolt válasza oriic (#51293) üzenetére


HaZsolt
őstag

Szép, nagyon stílusos jobban, tetszik mint a jubileumi kiadás. Lehet tudni, hogy hány darab kerül gyártásra?

(#51305) Angry Rabbit


Angry Rabbit
tag

Sziasztok! Most hoztam el a PS4-em a konzolok szervizebol. Itthon vettem eszre,hogy a gari papirja egy fenymasolt Sony garilap(!) Ezt mas is igy kapta? Felek,hogy ha valami van,akkor ezt a cetlit nem fogadja el a Sony szerviz...

Szimplán kütyü mániás vagyok.

(#51306) F.B.I.


F.B.I.
veterán

A szín megmarad és Batman is....olcsón.

Itt a gyári kinézet.

[ Szerkesztve ]

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#51307) Tatyla válasza oriic (#51293) üzenetére


Tatyla
őstag

ha belegondolok annak idején 2013 december 13.-án pont ennyit fizettem gép +BF4 kombóért :O :(((

PSN:Tibipapa74 Xbox id: Tibipapa74 Battletag:Tatyla#2431 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

(#51308) Jhonny06 válasza F.B.I. (#51306) üzenetére


Jhonny06
veterán

Ja, csak ezt tedd fel úgy, hogy szépen nézzen ki.. meg kontroller-re matricát ragasztani :U 2 hét nap után feljön

[ Szerkesztve ]

(#51309) kovsol válasza Jhonny06 (#51308) üzenetére


kovsol
titán

Az lenne az utolsó dolog, hogy a gamepadra matricát rakjak.

May the Force be with you!

(#51310) F.B.I. válasza Jhonny06 (#51308) üzenetére


F.B.I.
veterán

Már öreg vagyok, én fogom a joyt...Nem kapargatom.

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#51311) oriic válasza HaZsolt (#51304) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Passz, gondolom nem csak pár darabot. Kérdés, hogy mennyi idő alatt kapkodják el az emberek majd a boltból.

Live-Die-Respawn

(#51312) TazLeacher válasza oriic (#51311) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Igazából arra lennék kíváncsi, hogy mondjuk 8 hónap múlva elfüstöl a gép, vagy bedöglik a kontroller, és azt mondják, hogy csere, akkor mi van...

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#51313) Jhonny06 válasza F.B.I. (#51310) üzenetére


Jhonny06
veterán

Attól még csúszkál a kezedben játék közben, simán feljön a matrica a felületről.

(#51314) delibab válasza oriic (#51293) üzenetére


delibab
senior tag

Na ez nagyon király!!!
Lehet, hogy cserélem a feketét... engem hamar levesznek a lábamról az ilyen egyedi cuccok!

[ Szerkesztve ]

" Csak a puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot... “

(#51315) RunnyJuggler


RunnyJuggler
aktív tag

Furcsa, hogy ennyi embernek számít a ps külseje. Én rá se nézek a konzolra, és amióta nincs lemezes játékom még annyi ideig sem nézek rá, amíg beteszem a lemezt.
Ez az alap fekete dizájn tökéletes, mit kell itt csicsázni? A kontrollert meg végképp nem értem. Azt nem is látod, mert eltakarod a kezeddel, meg úgyis a tv-t nézed játék közben, nem a kontrollert.

(#51316) gyuribácsi88 válasza RunnyJuggler (#51315) üzenetére

+1

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#51317) A`rpi válasza RunnyJuggler (#51315) üzenetére


A`rpi
addikt

Egyetértek. Játék a lényeg, többi az csak sallang számomra, szerencsére hűtés hangereje sem érdekel, egyedül az frusztrál, hogy mi van akkor ha alul méretezett, hűtés, és megfőzi magát...

(#51318) Dinasti


Dinasti
senior tag

Üdv! Tudom hogy pár oldallal visszább volt,de nem találom azt a kommentet amiben a router beállításokról volt szó ha gond van. Cod:Aw-nál a Nat moderate de elvileg ott open-nek kellene lennie nem?

(#51319) Remi1234 válasza RunnyJuggler (#51315) üzenetére


Remi1234
aktív tag

+1 es meg annyit tennék hozzá hogy nagyon nem bánom h. Viszonylag hamar vettem. Sokan evet vartak hogy majd biztos lemegy az ára. Nem fog mert nincs jobb a piacon es évekig nem is lesz

PSN ID: RemiFungus

(#51320) Prof01 válasza Remi1234 (#51319) üzenetére


Prof01
veterán

Sokan azért is vártak, mert nem volt rá játék, vagy ami volt, az elérhető volt a régi gépekre is. Viszont az idei évben már kénytelen lesz mindenki váltani (ha valami újjal akar játszani), mert már csak ezekre jelennek meg.

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#51321) Rigormortiis válasza Madwe (#51263) üzenetére


Rigormortiis
addikt

El kell, hogy szomorítsalak: kábelen kapja a netet a ps4, a sebességgel sincs gond, a 360 bármiféle probléma nélkül üzemelt (most a live részére értem).

Galaxy S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#51322) ForRedGlory válasza RunnyJuggler (#51315) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Talan izlesek es pofonok? En abszolut megertem, aki egyedi kulseju PS4-et szeretne. Lehet pusztan csak mert jobban illik a butorhoz, tv-hez, stb...

(#51323) belan válasza oriic (#51293) üzenetére


belan
addikt

ez teszik bitang :Y :DDD

Playstation 5 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#51324) A`rpi válasza Dinasti (#51318) üzenetére


A`rpi
addikt

Én ezeket találtam:[link]

Ahogy az első találatban is olvashatod, kettő esetben lehet "open" ha router-nélkül játszol, vagy ha megfelelően beállítod router-ed. Minden más esetben moderate leszel, ha csak simán router mögül játszol.

Tesztelni is tudod a kapcsolatod PS4-ben található internet tesztben:

Nat Type:

open= Type 1
moderate= Type 2

(#51325) Angry Rabbit


Angry Rabbit
tag

Lenne egy kis gondom : az alig egy napos PS4-em a Last of Us-tol ugy lefagyott,hogy semmire sem reagal! A kontrollerrol semmit sem tudok mar csinalni,a lemez kiado gomb pittyen ha megnyomom,de nem adja ki a lemezt ,de a kikapcsolo gombra egyaltalan nem csinal semmit! Kihuzni a konnektorbol nem szeretnem. Gonfolom sem a PS4 maga es a HDD sem dijazna. Valakinek valami mento otlete,hogy mihez kezdejek??? Segitsetek PLS!
Szuper! Mar az Xpediam se latja a PS4-et! 😕

[ Szerkesztve ]

Szimplán kütyü mániás vagyok.

(#51326) belan válasza Angry Rabbit (#51325) üzenetére


belan
addikt

húzd ki a konnektorból nekem csak az
segített

Playstation 5 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#51327) A`rpi válasza Angry Rabbit (#51325) üzenetére


A`rpi
addikt

Ha nem működik kihúzod az áramból.

Ha gyakran csinálja, hétfőn az legyen az első hogy visszaviszed a boltba és kérsz másikat.

(#51328) delibab válasza RunnyJuggler (#51315) üzenetére


delibab
senior tag

Elfogadom ha neked vagy másnak nem szempont, hogy néz ki, de lehet, hogy valainek igen, nincs ebben semi furcsa... Nekem is megérne pár 10.000 forintot pluszba(persze bizonyos határokat betartva, a 20 éves már nem érne meg nekem se több százezret!), hogy egy kicsit egyedibb legyen a cucc, lehet, hogy semmi értelme de mégis... kis túlzással akkor egy kocsinál is mindegy, hogy néz ki, úgy is bent ülsz...

" Csak a puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot... “

(#51329) BlackDesert


BlackDesert
tag

Valaki megvette már a Blood Bowl-2?

(#51330) Angry Rabbit válasza A`rpi (#51327) üzenetére


Angry Rabbit
tag

Ok is az aramtalanitast ajanlottak. Most kiadta a lemezt es mukodik a gep,de megint nem tolti be a jatekot... Fekete kepernyo. Hasznalt a Last of Us. Lehet ez a gond?

Szimplán kütyü mániás vagyok.

(#51331) A`rpi válasza Angry Rabbit (#51330) üzenetére


A`rpi
addikt

Ha nem karcos a lemez nem lehet gond, próbálj kérni cimborától más játékot.

Ha a gép továbbra is problémás, ne habozz vidd vissza, sőt, ha még délig vissza tudod vinni, inkább vidd vissza és kérj másik gépet...

(#51332) Angry Rabbit válasza A`rpi (#51331) üzenetére


Angry Rabbit
tag

Most a zsir uj GTA V-t raktam be. Meg telepiti,de ha ezzel is ezt csinalja,akkor most viszem vissza a gepet! Amugy nem karcos a lemez...
De a GTA-t meg 22 percig telepiti.😯😠

[ Szerkesztve ]

Szimplán kütyü mániás vagyok.

(#51333) belan válasza Angry Rabbit (#51332) üzenetére


belan
addikt

gta 5 sokáig telepit nekem last of us semi bajom nem volt

Playstation 5 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#51334) A`rpi válasza Angry Rabbit (#51332) üzenetére


A`rpi
addikt

Arról nem is beszélve, ha sikerült felmásolnia a játékot, akkor tudta olvasni teljes egészében a lemezt, játék közben lemez csak ellenőrzés céljából kell a meghajtóba, szóval egész biztos mással lesz ott a gond.

(#51335) Angry Rabbit válasza A`rpi (#51334) üzenetére


Angry Rabbit
tag

A GTA V fut vigan. Nem ertem. Betettem megint a LOU- t es betoltes utan fekete kepernyo.
Mondjuk a GTA-nal teljesen csendben van a gep,mig a LOU-nal iszonyu hangos es rezonal meg a szekreny is alatta. Pedig tenyleg nem latok rajta semmit. Az jelenthet valamit,hogy asszem Spanyol a boritoja?

[ Szerkesztve ]

Szimplán kütyü mániás vagyok.

(#51336) gyuribácsi88 válasza Angry Rabbit (#51335) üzenetére

Töröld le, installáld fel újra.

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#51337) Angry Rabbit válasza gyuribácsi88 (#51336) üzenetére


Angry Rabbit
tag

Na ezt kiprobalom meg es ha nem megy a dolog,akkor hetfon geppel egyutt megy vissza Konzolok Szervizebe. Talaljak ki ok mi a gebasz vele.
Asszony legalabb orulhet,hogy erre is rafaztam...

[ Szerkesztve ]

Szimplán kütyü mániás vagyok.

(#51338) gyuribácsi88 válasza Angry Rabbit (#51337) üzenetére

Amúgy a TLOU valamiért nagyon felpörgeti a gépet, de csak amikor a menüben vagy, játék közben már nem.

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#51339) A`rpi válasza Angry Rabbit (#51335) üzenetére


A`rpi
addikt

Internethez csatlakoztatva van a gép, frissítést fel tetted a játékhoz?

(#51340) Angry Rabbit válasza A`rpi (#51339) üzenetére


Angry Rabbit
tag

Igen. Neten van es leszedett hozza mindent. Most telepitem ujra. Ha vegzett majd irok.

Szimplán kütyü mániás vagyok.

(#51341) Angry Rabbit válasza gyuribácsi88 (#51338) üzenetére


Angry Rabbit
tag

Jo tudni. Ha sikerul elinditania,akkor talan tapasztalni is fogom! ☺

Szimplán kütyü mániás vagyok.

(#51342) ImpersonatoR válasza Angry Rabbit (#51337) üzenetére

Mondjuk mashova nem is nagyon tudnad vinni a fenymasolt olloval kivagott garipapirral meg szamla nelkul. ;)

(#51343) Angry Rabbit


Angry Rabbit
tag

Na ugytunik az elso telepitesnel hibazhatott valamit a gep,mert most (eddig) szepen fut a jatek.
Koszonom a tanacsaitok!

Szimplán kütyü mániás vagyok.

(#51344) Angry Rabbit válasza ImpersonatoR (#51342) üzenetére


Angry Rabbit
tag

Mondanam,hogy vicces,de inkabb szomoru. Meg szerencse,hogy egy normalis adougyi bizonylatot azert tudtak prezentalni tegnap,ugyhogy azzal talan (ne kelljen) tudok kezdeni valamit. Es most nem a wc-re gondolok. ;)
Amugy meg az elado srac felhivta a figyelmemet,hogy 3 nap utan a szervizbe vigyem,ne hozzajuk. Talan nem merik megkockaztatni,hogy par forumon elaztatjak oket egy kamu garancia miatt... bar ki tudja...

[ Szerkesztve ]

Szimplán kütyü mániás vagyok.

(#51345) gyuribácsi88 válasza Angry Rabbit (#51343) üzenetére

Nekem is volt már ilyen, igaz másik játékkal. A lényeg hogy működik ;)

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#51346) Angry Rabbit válasza gyuribácsi88 (#51345) üzenetére


Angry Rabbit
tag

Igen. Oszinten szolva,nagy ko esett le a szivemrol,hogy mukodik a kicsike. :)

Szimplán kütyü mániás vagyok.

(#51347) A`rpi válasza Angry Rabbit (#51344) üzenetére


A`rpi
addikt

Ez normális, 3 napig tudod visszavinni a boltba,(személyes átvétel esetén) utána szervizbe tudod vinni, küldeni.

Ha neten rendelted más a helyzet, áruházanként változik. Például:
MM-be azt hiszem 60 napig vissza tudod küldeni indoklás nélkül, és talán az Emag-ba 30 nap.

[ Szerkesztve ]

(#51348) ImpersonatoR válasza Angry Rabbit (#51344) üzenetére

Ja nem is viccnek szantam. Anno en is megjartam veluk csak nekem serult volt a gep. Se szamla se blokk. SONY ugye csak azzal fogadja el. Mind1 en visszavittem (szerencsere meg volt hova a nav os akciojuk utan) mint internetes rendeles es visszakertem a penzt. Igazabol mennyivel kaptad meg olcsobban ? 10000 ft nem er ennyit. Boundle csomagot vettel ?

(#51349) belan válasza A`rpi (#51347) üzenetére


belan
addikt

akkor meg éri mm be venni, kicsit még ha drágább is mint a bolti ,bolti gariba nem bízok annyira meg ,gyári gari legjobb

Playstation 5 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#51350) #81999360 válasza belan (#51349) üzenetére


#81999360
törölt tag

Konzolokszervize ennyire megbízhatatlan?

Akkor miért ajánlottátok? Ott vettem, akkor most mivan, adjam el még most? D:

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.