Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#50201) Jhonny06 válasza mrhitoshi (#50197) üzenetére


Jhonny06
veterán

Igen, ez nagyon kellemes csalódás volt.. remélem a Witcher 3 is hasonlóan szép lesz PS4-en is.

(#50202) EnterR


EnterR
veterán

Triviálisnak tűnő kérdés, de szólhatnak szervizben a matricázott konzol miatt, ha esetleg valami történik a géppel?

PSN ID: marquuard

(#50203) kentucky válasza EnterR (#50202) üzenetére


kentucky
őstag

Semmit, szerintem :D

(#50204) ForRedGlory


ForRedGlory
félisten

60fps - Project Cars PS4 vs PC real time comparison

https://youtu.be/30IzLG1tsYY

(telrol vagyok, sorry)

(#50205) A`rpi válasza EnterR (#50202) üzenetére


A`rpi
addikt

Hacsak a levegőző nyílások nincsen matricával leragasztva, szerintem nem szólhatnak semmit.

Viszont, biztos állásfoglalást csak az illetékes márkaszerviz tud mondani, érdeklődj náluk.

(#50206) mrhitoshi válasza ForRedGlory (#50204) üzenetére


mrhitoshi
veterán

PC version running on GTX 780 Ti.

Ez azért így elég durva, főleg hogy nem akkora különbségek vannak a két platform között, és az ilyen és ehhez hasonló játékok egyre csak jönnek. :R

PS4

(#50207) Jhonny06


Jhonny06
veterán

Valaki tolja a Wolfenstein Old Blood-ot? Brutálisan jó, nálam lazán alázza a New Order-t és az árához képest nagyon jó a hosszúsága, 25%-nál járok 4,5 óra játék után.

(#50208) bandi0000 válasza mrhitoshi (#50206) üzenetére


bandi0000
nagyúr

De nézhetjük ugy is hogy direkt vagy esetleg véletlen csináltak nagy igényű játékot ami kicsivel szebb csak a konzolosnál

Xbox One: bandymnc

(#50209) vonSux válasza Jhonny06 (#50207) üzenetére


vonSux
őstag

Na ez nem hangzik rosszul. A New Order-t egy óra játék után kukáztam (valahogy özönvíz előttinek tűnt a játék mechanika és a karakter irányítása sem tetszett, a grafika meg helyenként kifejezetten elnagyolt) de erős a kíváncsiság, hogy az Old Blood milyen lehet.

(#50210) marilllyo válasza vonSux (#50209) üzenetére


marilllyo
veterán

Én pont ezért szerettem. Halálosan unom a Cod szerű fedezékharcot. :( Igazi retro feeling ahol tényleg játszol is.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#50211) Syz válasza mrhitoshi (#50206) üzenetére


Syz
senior tag

Eljön az idő amikor végérvényesen el kell majd dönteni ki melyik platformot választja :K

"Egy nap 24 órából áll..egy rekeszben 24 db sör van..Ez nem lehet véletlen!

(#50212) ImpersonatoR

Ami a Destiny hez van 1 hónap PSN az csak az tudja aktiválni akinek meg nem volt PSN élőfizuja igaz?
Egyébként hátha valaki lemaradt róla de meg 1 órán at meg lehet venni 6999 Ft. ert
https://www.konzolvilag.hu/playstation4/destiny/10590

(#50213) vonSux válasza marilllyo (#50210) üzenetére


vonSux
őstag

A COD-al párhuzamot vonni egy kicsit erős, de értem mire akarsz kilyukadni. Pl a Borderlands nagy kedvencem és az is egy régebbi játék/motor, de az a játékélmény bejött (a mai napig imádom azt a világot, mechanikát) az új wolfi meg nem. De ez nyilván személyfüggő.

(#50214) PandaMonium válasza Syz (#50211) üzenetére


PandaMonium
őstag

Sajnos. Pedig nem lenne erre szükség ha a fejlesztők nem sajnálnák az időt és a pénzt a PC portok alapos elkészítésére. Eljönne az a csúnya világ ahol a szerény kis GTX660-om mindenre elég volna. ;]

What I cannot create, I do not understand

(#50215) nubyy válasza mrhitoshi (#50197) üzenetére


nubyy
aktív tag

Azert van konnyen lathato kulonbseg a 3 verzio kozott (arnyek es tukrozodesek jatek kozben is, tobbi videonal inkabb) es kozel sem kell neki olyan gep mint amin futott. Mondjuk en nem estem hanyatt a graftol, PC-n tolom maxon (kiveve AA, TV-re van kotve a gep es messzebbrol nezem), de sztem a DC szebb. Viszont mint jatek jobb a PCars, szerintem.

[ Szerkesztve ]

(#50216) marilllyo válasza vonSux (#50213) üzenetére


marilllyo
veterán

Igen...igazából nem is a cod-dal lenne a bajom, hanem pont azzal, hogy olyan szinten le vannak egyszerűsítve a játékok, hogy hihetetlen. Nem kell gondolkodni, nem kell izgulni. Egy délután végigrohansz rajta. Öngyógyulós fedezékharc endless wave enemykkel. :( Baromi unalmas. A COD 4 esetében még megvolt a hűűű haaa. Mára már elmúlt. Az utolsó 2-3 codot már nem is toltam végig. A wolfi sem egy elmetornáztató játék....de mivel nem magától töltődik az életed hanem bizony úgy kell felszedni a medipakkokat...a játék rákényszerít arra, hogy odafigyelj és ügyesen játssz. Jó ha egy játékban van kihívás. Egy COD-nál még leghardabb hardonis...meghalsz...visszadob egy checkpointhoz ami ha szerencséd van kb 1 méterrel van visszább aztán egyszer csak sikerül. Jó nem mondom, egy Dark Souls elé nem ülnék le...bár igazából ott a műfaj nem tetszik. De pl. az alien isolation az eszméletelen bejött. Nemrég toltam ki nightmare-n....igen..az egy igazi játék. :U :U

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#50217) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Ingyen Mad Max téma

Live-Die-Respawn

(#50218) OddMan


OddMan
őstag

Tud valaki olyan helyet, ahol akciósan lehet venni új PS4-et Witcher3-al? :U

[ Szerkesztve ]

''A szíved szabad! Légy bátor és kövesd!''

(#50219) Tegla80 válasza OddMan (#50218) üzenetére


Tegla80
addikt

Kulon gep es kulon lemez sok helyen van....
Bundle sztem nincs/nem lesz PS4 nel ebbol....(szoval csak one-bol van,ha jol tom,de majd oric.... kijavit ha nem jol irom)

[ Szerkesztve ]

Sony® & PlayStation®

(#50220) xboxfreak


xboxfreak
tag

Más ... vettem anno egy másodlagos profilt The Order-el ... mostmár nem érem el .... vajon a takarítás miatt vagy másért? :D

(#50221) oriic válasza Tegla80 (#50219) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Így van. PS4-nél nincs Witcher 3 Bundle pakk.

Live-Die-Respawn

(#50222) delibab válasza oriic (#50217) üzenetére


delibab
senior tag

A hétvégén a forma 1 Lotus-on is mad max téma volt! Jól nézett ki!

" Csak a puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot... “

(#50223) vonSux válasza marilllyo (#50216) üzenetére


vonSux
őstag

Maximálisan egyetértek :K

(#50224) Vasy09 válasza Jhonny06 (#50207) üzenetére


Vasy09
őstag

Én már végig toltam. Még a kihívásokat kéne megcsinálnom, de tegnap már feltoltam magam rajta! :) Amúgy nekem ez is nagyon bejött! :)

[ Szerkesztve ]

Gamertag: Vasy09

(#50225) tarti19


tarti19
senior tag

PC miért nincs még mindig bent a us storeban????? Ez miféle hülye játék, hiszen elvileg GMT+1 szerint reggel 5-kor már játszható lesz a produktum.
Ez valami ócska kibaxott bojkott akar lenni?

[ Szerkesztve ]

PSN id: Huntarti, http://www.twitch.tv/tarti19

(#50226) k4rL^ válasza tarti19 (#50225) üzenetére


k4rL^
senior tag

Már irtam korábban, hogy nem fog bekerülni, mivel ide oda tologatták a megjelenést és a US Store-ba 8 héttel előzetesen be kell adni az előrendeléshez szükséges fix dátumot. Ezért megjelenés napján, azaz holnap (szerintem valamikor nap folyamán) rakják fel, de a digitális verzióhoz járnak a máshol előrendeléshez tartozó extrák.

Elég szivás, hogy nem lehet letölteni előre, de nem csak az SMS hibája, hogy van ez a szabályzat. Viszont nem maradunk le semmi extra kocsikról emiatt.

[ Szerkesztve ]

(#50227) OddMan válasza oriic (#50221) üzenetére


OddMan
őstag

Hát ezt sajnálattal hallom. Na mindegy, akkor veszek egy PS4-et, aztán majd később meg a játékot külön.

''A szíved szabad! Légy bátor és kövesd!''

(#50228) kola99


kola99
tag

Hali

The Witcher 3 fórum nincs még , vagy csak én nem találom ?
/pedig már több mint 1 000 000 an előrendelték [link]

(#50229) gyuromoj válasza kola99 (#50228) üzenetére


gyuromoj
veterán

Parancsolj :R

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#50230) kola99 válasza gyuromoj (#50229) üzenetére


kola99
tag

ja hogy PC játékoknál van. thx

(#50231) ldave válasza kola99 (#50230) üzenetére


ldave
félisten

Ja, szóvalj készülj fel, hogy a hozzászolások 90%-a arról szól majd, hogy nem indul a játék vagy pedig hogy milyen gépen, milyen beállításokkal miként szaggat.

A Slime draws near! Command?

(#50232) gery1243


gery1243
csendes tag

Sziasztok! még minbdig várnám a segítséget h Driveclub-nál miért nem engedheti a gépen h leszedje az update cuccokat? h kiírja h cannot download és az eső effektet se tudom h az fizetős dologgal érhető el vagy simán is le lehet szedni, meg ugye amiket leszedtem autókat is h még nem adta be a menüben, ezeken lennék itt elakadva. pedig a játékot az időjárási effektek miatt is vettem volna meg.
köszi előre is!

(#50233) delibab válasza ldave (#50231) üzenetére


delibab
senior tag

;] ;] :C :C :C

" Csak a puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot... “

(#50234) optikal


optikal
tag

Srácok akinek megvan a hardline azoktól kérdem hogy megéri-e?

PSN:Optikal89

(#50235) zzola válasza optikal (#50234) üzenetére


zzola
félisten

Home rendszerben igen!

(#50236) Jhonny06 válasza optikal (#50234) üzenetére


Jhonny06
veterán

Multira inkább BF4, jönni fog még hozzá egy csomó DLC, a Hardline elég gyenge lett. A sztorit végig lehet vinni egyszer, de emiatt megvenni nyilván nem érdemes.

(#50237) marilllyo válasza Jhonny06 (#50236) üzenetére


marilllyo
veterán

+1

Bár a csomó DLC az szerintem max még 1.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#50238) optikal válasza marilllyo (#50237) üzenetére


optikal
tag

Oké köszi.

PSN:Optikal89

(#50239) Kakaduku


Kakaduku
senior tag

Ebben a kérdésben tudna valaki segíteni? Volt idő átgondolni, úgy 500 hsz-el ezelőtt. Köszi! :R

(#50240) belavagyokbp


belavagyokbp
aktív tag

Szerintetek megéri a Far Cry 4 season pass az árát? 4590Ft most a PSN-en, nagyon szemezek vele, de nem tudom hogy megéri-e az árát. Az alapjáték tetszett (hiába csak egy far cry 3 klón volt még a strory is) nyújt ez annyi pluszt, hogy ismét elkezdjem tolni?

(#50241) csizo13 válasza Kakaduku (#50239) üzenetére


csizo13
tag

És mi a kérdés?

(#50242) gyuromoj


gyuromoj
veterán

TÚLÉLŐSHOW A JURASSIC PARK NYOMDOKAIN

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#50243) N@idia


N@idia
őstag

Akik előrendelték a Witcher 3-at PS4-re azoktól kérdezném,hogy mikortól lehet előtölteni a játékot ? Remélem nem a megjelenés napján akar majd 50Gb leszedni! A Steam-en már nekem a felét letöltötte PC-re :K

[ Szerkesztve ]

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#50244) gyuribácsi88 válasza N@idia (#50243) üzenetére

Minek veszed meg 2 platformra? :DDD

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#50245) aizen92 válasza gyuribácsi88 (#50244) üzenetére


aizen92
addikt

PCre ingyé kapta.
Gondolom ha leolvasztotta lowon 10 fpssel a gépét, utána szomoruan bedől a kanapéba a ps4 elé. :DDD

[ Szerkesztve ]

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#50246) N@idia válasza gyuribácsi88 (#50244) üzenetére


N@idia
őstag

Nem veszem meg PC-re ingyen kaptam egy kupon-t,de a társam miatt kénytelen vok meg venni PS4-re mivel felezzük a játékokat ami kb nem vág földhöz szal jó ha PS4-en is meg van,bár tuti PC-n fogom végig tolni bűn lenne ha konzolon tolnám 30 fps-el mikor játszhatom 60-al is ;]

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#50247) HaZsolt


HaZsolt
őstag

Használ valaki ilyet PS4-hez? Támogatja egyáltalán? Vélemény?

(#50248) gyuribácsi88 válasza HaZsolt (#50247) üzenetére

Nem, nem, nincs.

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#50249) stilo18


stilo18
addikt

Ha valaki még kételkedik abban, hogy a store - os Witcher 3 tartalmazni fogja-e a magyar nyelvet, akkor örömmel tudatom, hogy a Playstation Magyarország megerősítette, hogy benne lesz... :)

#PS5#C9/QN95#Xiaomi13TPro#SSArctisPro+DAC#Aonic50

(#50250) tarti19


tarti19
senior tag

Skacok mit tudtok a lelakatolt gammák feloldásáról? :)
Magyar nem primary accon minden lakat az us primary alatt viszont nincs.
Volt régebben is ilyen s akkor idővel megjavult, csak a fene tudja, hogy mitől.

PSN id: Huntarti, http://www.twitch.tv/tarti19

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.