Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#50751) N@idia


N@idia
őstag

Akadt egy kis problémám nem add képet a konzolom tegnap még semmi baja nem volt.Ma bekapcsoltam és hang van csak,de a PC szintén a tv-re van rá dugva azt akárhova dugom bámelyik HDMI helyre van kép a konzolét bárhova dugom csak hang van kép nincs ez még is mi a fene :F :F

[ Szerkesztve ]

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#50752) PandaMonium válasza N@idia (#50751) üzenetére


PandaMonium
őstag

Tartsd hosszan (8-10mp) lenyomva a bekapcsoló gombot bekapcsoláskor, elvileg az visszaállítja a video kimenetet alapértelmezettre.

What I cannot create, I do not understand

(#50753) belan válasza N@idia (#50751) üzenetére


belan
addikt

Probáld meg úgy hogy összes pc csatlakozott ki húzod a tv és a konnektorból és úgy probáld meg ps4

Playstation 5 slim & SS Nova 7 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#50754) gyuribácsi88 válasza N@idia (#50751) üzenetére

Gondolom kipróbáltál (kiszűrtél) minden lehetőséget, kábel meg ilyenek, szóval lehet hogy így jártál.

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#50755) N@idia válasza belan (#50753) üzenetére


N@idia
őstag

Már próbáltam sőt még másik kábellel is,de még a kinti plazma tv-n is csak hang van kép nincs! :W :W

(#50754) gyuribácsi88 : Ennek nagyon nem örülnék ha nem garanciális a hiba... ugyan is hozzá sem nyúltam egészen mostanáig be akartam kapcsolni és nincs kép de a menüben tudok lépkedni ez a vicc ebben :(((

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#50756) belan válasza gyuribácsi88 (#50754) üzenetére


belan
addikt

nekem amúgy azt játszotta ha játszottam akkor 1 ,2 másodpercre szemcsés lett a kép volt hogy sűrűn játszotta el volt hogy 1 hétig semi de joy is eldobta néha volt rá garim így cserélik én 1 dugtam be hdmi be és 7 hónap után kijött ez 2 hiba meg volt hogy ügy be lassult a gép N@idia szerintem gariba cserélik probálgasd még ma ha nem jó akkor vidd szervizbe de várnod kell mert nincs gép raktáron én nekem is várnom kell

[ Szerkesztve ]

Playstation 5 slim & SS Nova 7 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#50757) gyuribácsi88 válasza N@idia (#50755) üzenetére

Jó, a videóban az hangzik el hogy a tulaj barmolta szét, esetedben (már ha ez a baja) gondolom gariban megoldják.

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#50758) N@idia válasza gyuribácsi88 (#50757) üzenetére


N@idia
őstag

Mikor bekapcsolom le dob 1920x1080-ról és 720x576 ban akar indulni kattog a gép majd egyszer csak bejön a hang és a menü,de képet nem add mi tévő legyek :F

Egyébként azt se értem ha nincs kép hogyan add hangot ha a jel nem jön át hangnak sem kéne tiszta ideg vagyok most már :W :W

[ Szerkesztve ]

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#50759) gyuribácsi88 válasza N@idia (#50758) üzenetére

Első körben áramtalanítsd egy 5 percre, aztán még egy próba, ha még mindig produkálja akkor gari.

360-nál volt valami gombkombináció amivel elő lehetett hozni a csökkentet (vagy mi volt a neve ott) módot, nem tudom itt van e olyan.

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#50760) belan válasza N@idia (#50758) üzenetére


belan
addikt

tv is nézd át jól

Playstation 5 slim & SS Nova 7 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#50761) N@idia válasza belan (#50760) üzenetére


N@idia
őstag

Átnéztem 2 tv-n próbáltam egyiken sincs kép,de amit adtak a konzolhoz kábelt azzal sincs a konzol HDMi kábelét rá dugtam a PC-re zokszó nélkül van kép minden szal nem a kábel a rossz és nem is a TV mindkettőt kizártam egyedül a konzol a rossz magyarán meghalt a HDMI része ami szuper mert hosszú hétvége jön :W :W

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#50762) belan válasza N@idia (#50761) üzenetére


belan
addikt

hogy ezt szar hdmi részt nem tudták meg csinálni jobban ps3 nem volt ilyen gond de hiába nincs gép raktáron szóval csak jövő hét lesz gép ha lesz én is arra várok

Playstation 5 slim & SS Nova 7 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#50763) gianni85 válasza gyuribácsi88 (#50754) üzenetére


gianni85
veterán

hát a pasztát nem aprózta el az illető :D

(#50764) RunnyJuggler válasza gyuribácsi88 (#50759) üzenetére


RunnyJuggler
aktív tag

Ha a playstation-ön a bekapcsológombot hosszan nyomod, még egy pittyegésig, akkor bedob a csökkentett módba, ahol tudsz állítani felbontást, meg mindenfélét.

(#50765) EnterR válasza gyuribácsi88 (#50759) üzenetére


EnterR
veterán

-

[ Szerkesztve ]

PSN ID: marquuard

(#50766) N@idia válasza RunnyJuggler (#50764) üzenetére


N@idia
őstag

Nem segített se a csökkentet mód se semmi egyfolytában kattog ez a fos konzol és szürke/fekete képernyő villog előttem baromira örülök neki hogy most vettem játékot és kb 3 órát ha játszhattam vele PC-n meg fagy a játék,de patch meg nuku hozzá.....Kegyes a sors hozzám mostanság néha mást is kínozhatna helyettem.... :W

[ Szerkesztve ]

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#50767) ForRedGlory válasza N@idia (#50766) üzenetére


ForRedGlory
félisten

;] Isten nem ver bottal: #50734

[ Szerkesztve ]

(#50768) HaZsolt válasza #81999360 (#50736) üzenetére


HaZsolt
őstag

Lehet, a játékok nem támogatják, de böngészéshez chateléshez jó.

(#50769) N@idia válasza ForRedGlory (#50767) üzenetére


N@idia
őstag

A következő te leszel érzem :DDD

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#50770) Gebriel válasza mrhitoshi (#50670) üzenetére


Gebriel
veterán

Osszefoglalo nem lesz atszerkesztve?

(#50771) Angry Rabbit


Angry Rabbit
tag

Bocs ha valakinek a szivebe tiprok,de kezdem az irasaitok alapjan ugy erezni,hogy ez a PS4 nem valami jol sikerult gep... Ilyen hiba,olyan hiba,ez szallt el,az szallt el. Az hogy a szerviznek nincsen csere gepe??!!Ez az en forditasomban azt jelenti,hogy ennyire sok gep adja meg magat. Kicsit olyan nekem ez mint az elso generacios X360 annak idejen...
Raadasul a gyari gold headset is torik (ebayen rakasnyi torott headset van fenn),ami azert szinten nem egy olcso kiegeszito.
Egy het mulva terveztem megvenni a PS4-et,de kezdek elbizonytalanodni. Nyugtassatok meg,hogy azert nem annyira gaz ez a PS4.

[ Szerkesztve ]

Szimplán kütyü mániás vagyok.

(#50772) tarti19 válasza Tegla80 (#50720) üzenetére


tarti19
senior tag

Köszi, tegnap megcsinálták az ügyfélszolgálaton keresztül. :P Minden rendben most ezzel kapcsolatosan. :P

Rabbit: hogy mi? :Y Irányítás egy játékon belül az nem is értem miért a konzol problémája. Konstrukciós hibákat pedig eleddig nem nagyon tudtak előcsalogatni a közel 25 milliós eladott példányszámú masinából.

[ Szerkesztve ]

PSN id: Huntarti, http://www.twitch.tv/tarti19

(#50773) Dinasti válasza Angry Rabbit (#50771) üzenetére


Dinasti
senior tag

Nem annyira gáz a PS4... Én csak a saját tapasztalataim alapján tudok nyilatkozni. Én december óta napi 8-10 órát játszom vele nincs gond a melegedéssel nem zavar a hangja nincs gond a letöltés sebességével. 1 edül a bal analóg kar burkolata kezdi a kopást nálam is de azt gariba cserélik. Szóval szerintem nem lehet összehasonlítani az első szériás X360al.

(#50774) Angry Rabbit válasza tarti19 (#50772) üzenetére


Angry Rabbit
tag

Bocs,de iranyitasrol nem irtam semmit. En magaval a konzollal kapcsolatos kerdesemet irtam le.

Szimplán kütyü mániás vagyok.

(#50775) Angry Rabbit válasza Dinasti (#50773) üzenetére


Angry Rabbit
tag

Koszonom a velemenyed. Ennyit nalam biztosan nem fog menni a gep napi szinten. Idom nincs ra. Remelem nem fogok egy "rossz" gepet kifogni. Viszont az analog kar garis csereje egy nagy plusz pont reszemrol!
Amugy valaki cserelte ezt hazilag? Ebayen lattam eleg jo analog karokat a DS4-hez. Gondolom nem lehet egy oriasi nagy muvelet a csere.

Szimplán kütyü mániás vagyok.

(#50776) N@idia


N@idia
őstag

Újabb fejlemény tegnap este elvittem haveromhoz a konzolom ra dugtam az ő tv-re és nála adott képet ment haza vittem NALAM ugyan úgy nem és a kinti tv-n sem most akkor meg is mi a rossz ???

Egyébként Sony KDLW705B tv-m van ha ez számít vmit ...

[ Szerkesztve ]

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#50777) krx21 válasza Dinasti (#50773) üzenetére


krx21
nagyúr

Hogy van neked ennyi időd??? :F

(#50778) Djuree válasza krx21 (#50777) üzenetére


Djuree
félisten

bnő nélkül nekem is volt ennyi időm. bár én nem játszottam ennyit csak a felét, másik felét sportoltam.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#50779) Djuree válasza Angry Rabbit (#50771) üzenetére


Djuree
félisten

semmi baja a ps4-nek, attól hogy 100-ból 1 embernél van vmi baj még nem rossz konstrukció, csak akinek nincs baja az nem írja be, hogy az enyém jó, meg az enyém is. olvass autós/motoros fórumokat, ott is szinte minden hsz arról szól hogy ilyen meg olyan rossz a gép, azért mert akinek nincs baja nem ír be, mert minek. szval nem azt jelenti hogy az a jármű mennyire szar, mert mindenki panaszkodik. az a 20 ember igen, a többi 10000 meg nem írja be hogy nekem semmi gondom. nem kell ebből nagy ügyet csinálni. ennyi. :U

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#50780) varadigabor válasza N@idia (#50776) üzenetére


varadigabor
senior tag

Nem valami felbontás dolog lett elállítva? csak tipp.
ugyan az a hdmi kábel volt?

www.fpvracestore.hu --- FPV alkatrészek hazai raktárkészletről ---

(#50781) Dinasti válasza krx21 (#50777) üzenetére


Dinasti
senior tag

Sokat dolgozom és a munkahelyemen nem tudom mással elütni az időt csak játékkal :O A Viccet félretéve 1 speciális fuvart csinálok már 3 éve kamionnal és kb annyi a napom hogy reggel 8tól este 8 ig állok majd éjjelente vezetek kb 5-6 órát. Majd kezdődik minden előről... Hétvégén pedig a kamion-stop miatt 3 napot állok. Sajnos a család otthon igy kb semmi más dolgom nincs... Bár azért soxor r.hadt unalmas ez az egész olykor bringázom. Nekem általában a nettel szoktak gondjaim lenni bár szerencsére 1-2 hónapja azt is megoldottam.

(#50782) N@idia válasza varadigabor (#50780) üzenetére


N@idia
őstag

Az a baj hogy nem,ugyan azzal a kábelel lett próbálva de minőségi kabelel is ezt produkálja tegnapelőtt meg ment nem volt semmi baja tegnap pedig már nem adott képet semmit nem állítottam sehova... A másik az hogy haveromnak szintén sony tv-je van és nála meg jó,tehát nem a konzol a rossz ,de meg nem is a tv-n mert a pc -t radugva szintén add képet ....

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#50783) ImpersonatoR válasza N@idia (#50782) üzenetére

Haverodhoz atviszed. Kimented usb re vagy felhobe a menteseid. Majd nyomsz egy full visszaallitast. Megvarod az egy ket orat amig vegez es otthon osszedugod es beallitod elorol az egeszet. Az tuti lereseteli a display beallitasaid.

(#50784) N@idia válasza ImpersonatoR (#50783) üzenetére


N@idia
őstag

Ha ezt megcsinalom törli a letöltött jatekaimat is??? Mert az 370gb azért az nem kevés ...

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#50785) Gebriel válasza N@idia (#50784) üzenetére


Gebriel
veterán

En azert ez a muvelet elott kolcsonkernem a haverod kabelet es kiprobalnam azzal is a sajat tv-den.

(#50786) N@idia válasza Gebriel (#50785) üzenetére


N@idia
őstag

A saját kabelevel próbáltuk amit adtak a konzolhoz és ment csak NALAM nem ha a full reset törli a játékokat azt tuti nem csinálom meg mert 3 hétig töltené a gép és semmi garancia arra h jó lesz ...

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#50787) aizen92 válasza N@idia (#50786) üzenetére


aizen92
addikt

Ha gariba viszed valszeg itt is ugyanezeket végigzongorázzák(beleértve reset), sőt ott fix hogy menni fog minden kijelzővel, így nincs hibával visszadobhatják. (

Másik. Youtube video és a hangok alapján én vakon átállítanám a video outputot. Ha gondolod este akár skypeon segíthetek navigálni.

[ Szerkesztve ]

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#50788) N@idia válasza aizen92 (#50787) üzenetére


N@idia
őstag

Rendben van most úgy is dolgozom ha nem sikerülne hangalapjan akkor írok PM-et és valahogy végig megyek a beallitasokon...

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#50789) A`rpi válasza Angry Rabbit (#50775) üzenetére


A`rpi
addikt

Analóg kar cseréje teljesen felesleges, mivel a gyári tökéletes.

PS4-kapcsán pedig nem kell aggódni, szerviz szolgáltatásuk szerintem kiemelkedő, nem túl sok helyen adnak azonnal másik gépet, ha véletlen elromlik a készülék, lehet neked több százezres TV, vagy akármid, ha elromlott beviszed a szervizbe, aztán vársz még meg nem csinálják...

(#50790) Jhonny06 válasza Angry Rabbit (#50775) üzenetére


Jhonny06
veterán

Nem az analóg karral van baj, csak rajta a gumibevonattal, ami értelemszerűen elkopik egy idő után, de ezeket fillérekért lehet pótolni.

(#50791) Pöttön


Pöttön
őstag

Sziasztok!
Lehet valami infót tudni arról hogy mikor lesz live stream az új NFS-ről?
(Remélem Underground 3 lesz! :C )

A sport a legjobb kikapcsolódás...

(#50792) Bagan


Bagan
aktív tag

Sziasztok! Digitalisan megvasaroltam meg megjeleneskor az uj Codot! megosztottam egyik baratommal is! a gepet eladtam, es az lenne a kerdesem, hogy eladhato-e a profil jatekkal egyutt?
Koszi!

(#50793) belan válasza N@idia (#50786) üzenetére


belan
addikt

de lehet full reset segít majd ha tv beállítások nem segít ,ha gariba cserélik a gépet úgy is miden játékot el buksz ,lehet full reset segít pendrive meg le mented a mentéseidet ,Angry Rabbit szerintem ps4 sokall jobb széria mit a első xbox 360 ps4 most hogy nincs raktáron gép még nem azt jelenti szar lenne ,csak vannak ezek a hibái de 100 lehet 5 adja meg magát

[ Szerkesztve ]

Playstation 5 slim & SS Nova 7 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#50794) gyuribácsi88

Bloodborne DLC jön hamarosan

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#50795) belan


belan
addikt

szerintem igazán ps4 egy jó másfél év 2 év kell mire igazán meg tapasztaljuk mik a hibái persze valakinek nem kell ennyi idő sem hozzá ,de sony tuti javítsa majd miden hibát idővel ,nekem pl 7,8 hónap telt el mire jelentkeztek a hibák mondjuk nem sokat nyúztam a gépet ,a bloodborne menyire nehéz mert lehet be szereznék egyet a Dark Souls II től mondjuk hülyét kaptam de szerintem ps3 fat től is jobb a ps4 széria

[ Szerkesztve ]

Playstation 5 slim & SS Nova 7 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#50796) Angry Rabbit


Angry Rabbit
tag

Okes. Nem szoltam egy szot sem! :)

Szimplán kütyü mániás vagyok.

(#50797) Angry Rabbit válasza belan (#50795) üzenetére


Angry Rabbit
tag

Milyen hibak jelentkeztek ,ha megkerdezhetem?

Szimplán kütyü mániás vagyok.

(#50798) Nayrobi válasza Pöttön (#50791) üzenetére


Nayrobi
őstag

Már tegnap kikerült minden infó a játékról egy kirúgott dolgozónak köszönhetően: LINK

(#50799) gianni85 válasza Angry Rabbit (#50797) üzenetére


gianni85
veterán

Nekem pl random kidobálta néha az első gépem a lemezeket, és csak áramtalanítás segített olyankor

(#50800) belan válasza Angry Rabbit (#50797) üzenetére


belan
addikt

nekem ez 2 gépem a első gépemel semi gond nem volt amikor meg jelent meg vettem első nap csak meg untam hogy alig van játék rá és el adtam de vettem egy kis idővel egy másik ps4 mert hiányzott ps4 :D meg akkor már volt több játék is rá ,játéknál van hogy sűrűbben elmegy a kép szemcsés lesz 1 ,2 másod percre de csak játéknál van hogy pár napig nem tapasztalom a hibát de volt olyan is joystick nem reagált semire mert el dobta a gép a jelet és akkor ki kellet kapcsolnom a gépet meg volt hogy 2 játéknál be lassult de nagyon 1,percre legalább a gép

Playstation 5 slim & SS Nova 7 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.