Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#281798) Kendek


Kendek
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Nyereményjáték!

Újabb játékkulcs került felajánlásra opr jóvoltából, és ez alkalommal is játszani lehet érte! :C

MLB The Show 24 Digital Deluxe Edition (PS4, PS5)

A játék egy külön topikban zajlik, ott lehet leadni a feltett kérdésekre a helyes válaszokat. A szabályok és a kérdések az összefoglalóban olvashatóak.

Jó játékot és sok szerencsét mindenkinek! :)
A felajánlást pedig köszönjük opr kollégának! :R

<-ƘƘ->

Hozzászólások

(#51801) Nescafé válasza gyuromoj (#51779) üzenetére


Nescafé
őstag

Én még annak örülnék ha jönne hozzá language pack.

 iPhone 15 , Garmin Fenix 7 Pro Solar

(#51802) Djuree válasza donceleger8 (#51799) üzenetére


Djuree
félisten

magan a gepen nem fogadja el, pcn a psn accountban add meg, ott elfogadja.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#51803) A`rpi válasza Djuree (#51802) üzenetére


A`rpi
addikt

Ha amcsi profilja van próbálhatja bárhol. Nem fog menni.

[ Szerkesztve ]

(#51804) EnterR


EnterR
veterán

Mindegyik Witcher 3 tartalmaz magyar nyelvet, vagy csak az EU régiós?

PSN ID: marquuard

(#51805) Nescafé válasza EnterR (#51804) üzenetére


Nescafé
őstag

Mindegyik nem tartalmaz, én is úgymond megszivtam, fater kinnt megvette németbe azon nuku magyar felirat.
Igy kicsit nehezebb a játék.
Jó is lenne ha mindegyikbe lenne.

 iPhone 15 , Garmin Fenix 7 Pro Solar

(#51806) A`rpi válasza Nescafé (#51805) üzenetére


A`rpi
addikt

Sokáig téma volt itt, hogy ha valaki magyar feliratot szeretne, akkor érdemes itthon beszerezni. Idáig utólag nem került be nyelvi csomag, szerintem ezután sem fog.

(#51807) Nescafé válasza A`rpi (#51806) üzenetére


Nescafé
őstag

Elég soknak gondja van pedig más országokban is.
[link]

 iPhone 15 , Garmin Fenix 7 Pro Solar

(#51808) bandi0000


bandi0000
nagyúr

néha kidobál a psn meg nem néha fele annyit mért tesztnél a sebességnél mint amennyinek kellene lennie, wifivel csatlakozva, de ha kábellel kötném össze szerintetek akkor stabilabb lenne?

Xbox One: bandymnc

(#51809) EnterR válasza Nescafé (#51805) üzenetére


EnterR
veterán

Néztem magyar webshopoknál, de rajtuk van a szállítási díj. Gazdaságosabb, ha megveszem store-ból, úgy is magyar accom van. Lényeg, hogy legyen magyar nyelv.

PSN ID: marquuard

(#51810) marilllyo válasza EnterR (#51809) üzenetére


marilllyo
veterán

Jatekaim.hu tömve van vele.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#51811) donceleger8 válasza Djuree (#51802) üzenetére


donceleger8
őstag

Van magyar és usa profilom is. Amúgy a magyarhoz próbálom. Csináltam már pc-n is de nem lett jó. Valami olyasmit olvastam hogy a cím adatokat kell pontosan megadni. Tehát nagybetűkre is odafigyelni stb.... Úgy kell megadni ahogy a bankomnál szerepelnek az adatok. Otthon majd futok vele pár kört még, most meló van.

Amelyik cápa a tenyeredből eszik, az a lábadból is fog!

(#51812) Zanik válasza bandi0000 (#51808) üzenetére


Zanik
addikt

Ha belegondolsz hogy a gigabit-es ethernet port sávszélessége nagyobb mint az n-es wifi elméleti sávszélessége, akkor valószínű hogy a kábellel némileg stabilabb és gyorsabb kapcsolatot érsz el a router és a PS4 között mint wifi-vel.
Nekem amúgy wifi-vel se volt gondom (igaz, hogy egy kétcsatornás ac-s Asus routerem van), de biztos ami biztos vettem egy jó 0,75m-es Cat6-os kábelt, és azzal kötöttem rá a PS4-et a routerre.

Origin/Steam: PaJKoS PSN: PaJKoS82

(#51813) bandi0000 válasza Zanik (#51812) üzenetére


bandi0000
nagyúr

Nekem egy Asus RT N12+ routerem van, most cseréltem, de asszem kipróbálom kábellal végül is elvezetni el tudom szóval nagy baj nincs, hátha kicsivel jobb lesz, ha kábellal kötöm akkor nem kell semmi portokat nyitni stb, ilyen hogy UPNP DMZ be van kapcsolva elég az gondolom

Xbox One: bandymnc

(#51814) A`rpi válasza bandi0000 (#51808) üzenetére


A`rpi
addikt

PS4, böngészőjébe belépsz keresőbe beírod speed test, második találat nekem, http://www.bandwidthplace.com/ ha itt hozza PS4-en a sebességet, akkor PSN-el lehet gond. Amúgy, ha nem túl nagy fejfájás, akkor inkább kábelen használd.

(#51813) bandi0000

Egy és ugyan az mintha Wifi-n lenne, ugyan úgy fog működni minden mint előtte. (Csak ugye kábelen remélhetőleg stabilabb lesz.)

[ Szerkesztve ]

(#51815) Blaise


Blaise
veterán

Ez a limitált PS4 megvásárolható lesz itthon?

(#51816) marilllyo válasza A`rpi (#51814) üzenetére


marilllyo
veterán

Játékra jobb a kábel. Bf-nél rubber banding volt nekem Wi-Fi-n.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#51817) miklos568 válasza Blaise (#51815) üzenetére


miklos568
újonc

Igen, a Media Markt-ban lesz kapható!

(#51818) TazLeacher válasza Blaise (#51815) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

MM-ban biztos, 150K. Elő lehet rendelni.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#51819) Blaise válasza miklos568 (#51817) üzenetére


Blaise
veterán

Csak ott? Konzolokszervize, Konzolvilág és hasonló boltokban nem?

(#51820) oriic válasza Blaise (#51819) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Linkeltem rola anno kepet, csak a MM-ben lesz kapható limitált példányban.

Live-Die-Respawn

(#51821) mrhitoshi


mrhitoshi
veterán

Ebben az az érdekes, hogy már Morpheus támogatással jön.

PS4

(#51822) donceleger8 válasza donceleger8 (#51811) üzenetére


donceleger8
őstag

Úgy néz ki nem fog összejönni a kártya hozzáadása, minden lehetséges formában megpróbáltam, de nincs eredmény. Kártya hozzáadása nélkül viszont nem tudom aktiválni a 14 napos free psn-t.
Ha a walletet feltöltő kártyával töltöm fel, akkor tudom aktiválni a 14 napos ingyenes psn-t?

Amelyik cápa a tenyeredből eszik, az a lábadból is fog!

(#51823) tepenzed


tepenzed
őstag

srácok itthon valahol ki lehet próbálni a Project Morpheus developer verzióját? Elkezdeném félrerakosgatni a pénzt rá, mert simán elhiszem hogy 100-200k-t el fognak az elején kérni érte, viszont nem tudom abszolút, hogy mit várjak tőle, mert a videók nem adják vissza az élményt

(#51824) B4ndiBuild3r


B4ndiBuild3r
tag

Sziasztok!

Most fogok venni egy PS4-et, viszont játék egyelőre "csak" a Bloodborne lesz hozzá. Nem tud valaki küldeni egy linket, ahol az áruházat érem el PC-s felületen, hogy megtudjam nézni milyen demókkal tudnék játszani a Bloodborne mellett?

[ Szerkesztve ]

„We all make choices, but in the end our choices make us.” Andrew Ryan (BioShock)

(#51825) RunnyJuggler válasza B4ndiBuild3r (#51824) üzenetére


RunnyJuggler
aktív tag

Tessék

Bloodborne első játéknak? Hát én nem szívesen törném össze a vadi új ps-emet, de te tudod. :D

[ Szerkesztve ]

(#51826) B4ndiBuild3r válasza RunnyJuggler (#51825) üzenetére


B4ndiBuild3r
tag

Köszi a linket! :D

Egy játékra van most pénzem és valami Sony/Konzol/PS4 exkluzív címet szeretnék, mert Steam/G2A/Humble Bundle leárazásokkor elég sok játékot megtudtam venni PC-re így ami PC is elérhető olyat nem akarok és ezt tűnt a legjobbnak, de még az Infamous: First Light + Second Son csomag lehetne másik befutó. :D

„We all make choices, but in the end our choices make us.” Andrew Ryan (BioShock)

(#51827) losilee1337 válasza B4ndiBuild3r (#51826) üzenetére


losilee1337
aktív tag

Üdv akkor egyértelmű bloodborne ;)

Psn id: HungaryLosi

(#51828) B4ndiBuild3r válasza losilee1337 (#51827) üzenetére


B4ndiBuild3r
tag

Oké, köszi. :D

„We all make choices, but in the end our choices make us.” Andrew Ryan (BioShock)

(#51829) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Új Hitman-ról pici infó (Gamepodos link, csak szólok ha zavar valakit)

Elvileg prevgenre nem jön, de ezt forrás nem erősítette meg.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#51830) tepenzed


tepenzed
őstag

mostanában hiányzik az igazi multis élmény, a codban való értelmetlen lövöldözgetést már unom.

Hardlinet érdemes megvenni vagy a 4 után sok élményre ne számítsak?

(#51831) RunnyJuggler válasza tepenzed (#51830) üzenetére


RunnyJuggler
aktív tag

A 4 után csak grafikai és tartalmi visszaesést fogsz észrevenni. Én legalábbis ezt tapasztaltam.

Nekem most a legjobb online játék a GTA. :)

(#51832) EnterR


EnterR
veterán

EU-s accountom van, US játékkal tudok úgy játszani, hogy létrehozok egy US accountot és beállítom primary-re? Ha jól tudom, akkor így tudok játszani az EU-s accountomon a játékkal.

PSN ID: marquuard

(#51833) tuki2200 válasza EnterR (#51832) üzenetére


tuki2200
senior tag

Igen.

(#51834) EnterR válasza tuki2200 (#51833) üzenetére


EnterR
veterán

És az unlockolt achievement-ek az EU-s accounton íródnak jóvá?

PSN ID: marquuard

(#51835) szarvasbogár válasza B4ndiBuild3r (#51824) üzenetére


szarvasbogár
aktív tag

Tegnap tudtam megvenni életem első ps4 gépezetét:) sokat nézegettem itt az aprón, hogy találjak egy szépet. Végül beőrültem és elmentem ide az electróba és megugrottam egy bloodborne kiadást:) nagyon joooo!! Ha előtte nem játszottál souls játékkal akkor tényleg csak óvatosan...:DDD

(#51836) Dani3457


Dani3457
tag

Helló

Az lenne a kérdésem hogy milyen accot érdemes létre hozni , most ilyen uk meg stb... Ha nem magyar accom van az jàr valami hàtrànyal ?

Vàlaszokat Köszönöm !!

(#51837) vonSux válasza tepenzed (#51830) üzenetére


vonSux
őstag

Runny Jugglernél a pont, fun-olni lehet a bfh-ban de ha a bf4 az etalon shootered sok jóra ne számíts. Mondjuk a tdm meccsek néha pont cod szinten pörögnek (egy-egy pálya gyors, de kb ennyi).

(#51838) Gebriel válasza tepenzed (#51830) üzenetére


Gebriel
veterán

Szerintem nem rossz a Hardline.. Kell idő mire megszokja az ember. Jók a játék tipusok.

(#51839) N@idia válasza Gebriel (#51838) üzenetére


N@idia
őstag

Én elég sokat tolom a Hardline-t és nekem tetszik kb leszarom a grafikát, ha szórakoztat a játék. Aki a grafikát nézi és nem a játékélményt azoknál elég nagy baj lehet ... :DDD Én pl a quake-el is simán eljátszok a mai napig attól függetlenül, hogy 90-es években adták ki... :K

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#51840) #20844032 válasza tepenzed (#51823) üzenetére


#20844032
törölt tag

OR DK2-t tudod kipróbálni pl. a sim-citynél. Hasonló a specifikáció, az élmény is hasonló lesz. Ne legyenek túlzó elvárásaid. Az élmény lehengerlő. A látvány még finoman szólva sem az.

(#51841) brodarics


brodarics
tag

Hali!

DVD filmet is le tudok játszani vagy csak a blu-rayt viszi? Másik kérdésem lenne ha már írtam, nálatok is csaj vezet a DriveClub-ban? :)

(#51842) #20844032 válasza Dani3457 (#51836) üzenetére


#20844032
törölt tag

Mindenfélét. Ha minden userednek az a gép a primaryje, akkor mindegyik tudja használni a másik user játékait és előfizetéseit. Az egyetlen kérdés, hogy a psplust melyikre veszed, mert az azzal járó kedvezményeket csak az a usered tudja kihasználni mondjuk vásárláskor(de multizni mindegyikkel lehet). Maximum olyan kontextusban releváns a kérdés, hogy melyik legyen a "main" amivel játszol, ha egy useren akarod zsákolni a trofikat. Amúgy még ez sem muszáj. A haverokat is felveheted mindre. Ez csak vitán meg pstv-n érdekes, ahol egy usered lehet, és még a memkártya is ahhoz van rendelve (blöe).

(#51843) tuki2200 válasza EnterR (#51834) üzenetére


tuki2200
senior tag

Nemtudom, megmondom őszintén sose érdekelt az acsi/trófea rendszer :DDD de szerintem igen

(#51844) A`rpi válasza EnterR (#51832) üzenetére


A`rpi
addikt

Trófeák arra a fiókra gyűlnek amivel játszol.

(#51845) EnterR válasza A`rpi (#51844) üzenetére


EnterR
veterán

Biztonságos CD kulcs áruló oldalakról accountot venni, amin játék van? Az jutott eszembe, hogy a letöltés idejére primary-re tenném az accot amit veszek, utána meg vissza és tudok játszani az EU-s accomon a játékkal.

PSN ID: marquuard

(#51846) PandaMonium válasza EnterR (#51845) üzenetére


PandaMonium
őstag

Ez nem így működik. Csak addig érhető el a tartalom a többi fiókodon is amíg az primary-ra van állítva.

What I cannot create, I do not understand

(#51847) EnterR válasza PandaMonium (#51846) üzenetére


EnterR
veterán

Értem, akkor marad a használt lemezes verzió. :D

PSN ID: marquuard

(#51848) basel00


basel00
tag

Srácok a Witcherben héten megjelent a kettő DLC?? mert nekem PS4-re nem jelezte

(#51849) Permet Elek


Permet Elek
senior tag

Sziasztok. Gondolkodom egy ps4 beszerzésén, de nem értek hozzá. Eddig pc-n játszogattam. Így feltennék pár kérdést.

Mennyire nehéz átszokni a controller-re, egér és billentyűzet után?
A dvd-s, blu ray-es játékokat telepíteni kell a gépre, vagy lemezről futnak? Ebből adódóan, ha el szeretném adni a lemezes játékot, akkor azt törölni kell a gépről?
A ps+ előfizetés, mennyibe kerül egy évre kb. esetleg hol a legolcsóbb?
Esetleg mit kell/érdemes tudni egy teljesen ps analfabétának?

(#51850) EnterR válasza Permet Elek (#51849) üzenetére


EnterR
veterán

Telepíteni kell lemezről, viszont a későbbi elindításhoz szükség lesz a lemezre "azonosításképp" a játék elindításáig.

PSN ID: marquuard

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.