Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#281798) Kendek


Kendek
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Nyereményjáték!

Újabb játékkulcs került felajánlásra opr jóvoltából, és ez alkalommal is játszani lehet érte! :C

MLB The Show 24 Digital Deluxe Edition (PS4, PS5)

A játék egy külön topikban zajlik, ott lehet leadni a feltett kérdésekre a helyes válaszokat. A szabályok és a kérdések az összefoglalóban olvashatóak.

Jó játékot és sok szerencsét mindenkinek! :)
A felajánlást pedig köszönjük opr kollégának! :R

<-ƘƘ->

Hozzászólások

(#51451) GazRic


GazRic
senior tag

"We're aware of some PSN connectivity issues, engineers are investigating. We will update when we have more info. Thanks for your patience."

Sony

PSN ID : MrManson_HUN ** PS5 *** Samsung Galaxy S20+

(#51452) A`rpi válasza gyuribácsi88 (#51450) üzenetére


A`rpi
addikt

Ha megnézed a hardvert, eleve semmi olyan interfész nincsen rajta ami nagy sávszélességű lenne, ha munkamegosztás, akkor ez lenne az első, ha ez meg is oldódna, rengeteg más probléma is előjönne lásd SLI/Crossfire hátrányait. (Arról nem is beszélve elég vicces lenne már egy 50W fogyasztású eszköz mondjuk a szemüvegben, persze ez letenne egy külön dobozban is.)

Kivitelezés nem lehetetlen nyers erőben megoldás lehet gaikai mint olyan.

(#51453) Pöttön válasza A`rpi (#51452) üzenetére


Pöttön
őstag

Igen, könnyen előfordulhat hogy a legtöbb Morpheusos játéknak állandó netkapcsolat kell majd, és a hiányzó számítási teljesítmáényt megoldják felhővel, mert annak elméletileg "korlátlan" a számítási teljesítménye.

A sport a legjobb kikapcsolódás...

(#51454) Madwe válasza Pöttön (#51453) üzenetére


Madwe
nagyúr

De a felhő alapú számoltatás legnagyobb hátránya pont a latency, uh azt kizártnak tartom, akkor már inkább 2 ps4 kelljen hozzá, szemenként 1 :D

(#51455) mrterminator válasza gyuribácsi88 (#51450) üzenetére


mrterminator
aktív tag

Ezt honnan :F (de amúgy nem, hiszen ha raknának is max telefon méretű hardver férne bele, amiből olyan erőset belerakni ami a PS4-nek érdemben rásegít hááátt :D nem mondom tovább, jah meg az ára lenne vagy 300k ha sikerülne is ez a csoda valahogy.
De van igazság amit mondasz, de nem teljesítményben és nem ilyen értelemben. Inkább technóban segít rá, Giro és egyéb senzorok kezelése mint a gampadban, vagy pl: a Nvidia féle G-sync Sony megfelelője beépítve stb stb.

(#51456) A`rpi válasza mrterminator (#51455) üzenetére


A`rpi
addikt

G-sync? Tudtam annak lesarkítva annyi a lényege hogy akkor kerüljön ki a képkocka ha teljes egészében kész van. PS4 esetében ez a legkisebb gond.

(#51457) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Most már tényleg rákészülnek a Driveclub PS Plus kiadására

(utolsó sor)

Live-Die-Respawn

(#51458) tarti19 válasza Madwe (#51433) üzenetére


tarti19
senior tag

Biztos jobb a 60 fps ez nem vitás, de azért atomstabil 30 fps esetén sem biztos, hogy rossz lesz.
Jelenleg nem igazán akarnak/tudnak 60fps-re fejleszteni megagiga AAA játékokat. Lehet, hogy a hw kevés, bár az Order esetében nem éreztem kevésnek azt a 30 fps-t amit eleddig legszebb grafikaként élhettünk meg a konzolok történetében. PC-s voanalat is meg merem kockáztatni.
Abban bízom, hogy később már megy a 60fps stabilan s akkor elég egy sw a morpheushoz, játékokhoz s minden kompatibilis.

PSN id: Huntarti, http://www.twitch.tv/tarti19

(#51459) ForRedGlory válasza oriic (#51457) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Eppen idoben :))

(#51460) oriic válasza ForRedGlory (#51459) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Mondjuk ennyi idő alatt aki akarta megvette szerintem. :D

Live-Die-Respawn

(#51461) A`rpi válasza oriic (#51460) üzenetére


A`rpi
addikt

Annyi biztos nem kapkodták el. Egy próbát megér, de pénzt nem hinném hogy adnék érte. Kérdés már csak az, hogy ezt a pluszosok milyen formában kapják meg.

Értem ezalatt aki előfizető az automatikusan megkapja, (ez lenne a logikus.) Vagy majd valamikor bekerül az ingyenes kínálatba.

(#51462) Madwe válasza tarti19 (#51458) üzenetére


Madwe
nagyúr

1. 60 fps alatt nem futhat vr játék sony megkötései miatt 3. bekezdés, de amúgy sem ajánlott... aki 30 fpsben gondolkozik az biztos nem próbálta még milyen a vr... aki fentebb írta a hl2-t az se hiszem h 30 fpsel futott volna, mikor már a telefonom tudja jóformán 120fpsel futtatni...
2. Régebbi játékokat nem nagyon fognak portolni, mert a vr más megközelítést igényel. Ami működik tvn az nem biztos hogy fog vrban s fordítva. Erről egy kb 2 órás sony konferencia is volt elég részletesen, érdemes megnézni - fene se tudja hol lehet megtalálni mondjuk :D

[ Szerkesztve ]

(#51463) Robi86 válasza oriic (#51460) üzenetére


Robi86
senior tag

Ma 2 hete, mert már nem bíztam benne, hogy jön az ingyenes plusszos :((( :W

(#51464) tarti19 válasza Madwe (#51462) üzenetére


tarti19
senior tag

Akkor nem értem mi a probléma? Ha nem lesz 60 fps natív felbontásban a játékoknál, akkor bukta a Morpheus. Mi sem világosabb ennél, hogy ezt nem engedhetik meg maguknak! Jövőre jöhetnek az új generációs motorok! :P :C :DD

[ Szerkesztve ]

PSN id: Huntarti, http://www.twitch.tv/tarti19

(#51465) gyuromoj


gyuromoj
veterán

(#51466) mrterminator válasza Madwe (#51462) üzenetére


mrterminator
aktív tag

Én írtam a hl2 30-való futtatást, de biztos jobban tudod mennyivel futott nálam :R , meg kérném azt telót is amin fut 120al. 30-al ment a hl2, mert rengeteg progi futott a háttérben a VR-hoz és stremlni/kódolni is kellett a képet a gépnek a vezeték nélküli kapcsolthoz és egy csóró laptopom van ami, mindennek a számítását már nem bírta jobban.
Úgy beszél mindenki a min 60Fps-ről mintha az alatt ha felveszed a VR-t akkor felrobban az agyad és/vagy azonnal behánysz/meghalsz.

(#51467) gyuribácsi88 válasza mrterminator (#51455) üzenetére

Nem mondtam, kérdeztem :D

Másik fórumon írta valaki, mert mindenki fikázta a szemüveget hogy nem fogja tudni 2x fhd-t a konzol, aztán erre írta be valaki amit fentebb írtam/kérdeztem.

[ Szerkesztve ]

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#51468) Madwe válasza mrterminator (#51466) üzenetére


Madwe
nagyúr

Nyilván nem konkrétan értettem a telón 120al rohangál a hl2 részt :) én konkrétan fél óra után annyira beleizzadtam és öklendeztem 30-40 fps környékén, h utána le kellett dőljek... S nem egy ember panaszkodott ilyenre. Meg a dk1es időben eleve nagyobb latency mellett fpstől függetlenül is majd minden második ember befehéredett annyira szarul lett... Nem mindenki érzi meg ugyanúgy, meg fiatalok előnyben, de van annyira jelentős hányad aki konkrétan rosszul lesz, h nem véletlen írja elő a sony sem a 60 fpst...

Pl ha nagyon részeg valaki, akkor is van h izzad befehéredik. Vagy a pörgős forgós vidámparki csodákon... Van akinek meg meg se kottyan, belső fül kérdése, de az emberek jelentős részét ez igenis érinti.

(#51469) Dinasti


Dinasti
senior tag

Valakinek nincs kedve Diablo 3-at tolni ma éjjel? Friss a játék nincs még 70es karim...

(#51470) mrterminator válasza gyuribácsi88 (#51467) üzenetére


mrterminator
aktív tag

Jah ok :B De nem is kell tudnia 2x a FullHD-t mert 2x960x1080 mennek majd a játékok azaz 1920x1080ban.

Madwe: Jó értem, hogy sokak rosszul lesznek, de a akkor a vidámparki játékra se kell felülni, nem kötelező semmi, vannak sokan akiknek nem való :D (de tényleg, sok a Tajgetosz) aztán csak megszokják, és lesznek akik nem, ennyi. De mindíg ez van: Mikor a repülés elérhetővé vált nagy tömegeknek akkor azért voltak rosszul, aztán az érintő kijelző telók ellen ment a nyígás, hogy nem fogja tudni használni soha és nem is érdekli, vagy amikor 12 Fps filmek a 40 években 24/30Fps lett, akkor attól voltak rosszul...Akinek nem jön be ne használja, aztán amikor egyre többen használják, oppsz, hirtelen már Ő se lesz rosszul :D
Az emberek nagy rész szkeptikus azzal, amit nem ismer, hiába jó. Ezért nem terjed egy csomó minden el, vagy csak nagyon kommersz módón.

(#51471) marilllyo válasza oriic (#51457) üzenetére


marilllyo
veterán

Ez micsoda? Driveclub ps+ ? Az mit tud?

[ Szerkesztve ]

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#51472) #20844032 válasza #20844032 (#51416) üzenetére


#20844032
törölt tag

Attól, hogy DMZ-be tennéd NATolni ugyanúgy kell, azzal itt amúgy sem történne változás.

(#51473) #20844032 válasza mrterminator (#51445) üzenetére


#20844032
törölt tag

Nem, ez nem megszokás kérdése. A morpheus nem 60Hz-es lesz, hanem 120. A játékokat 60-ra KELL csinálni hozzá (méghozzá tökéletes pacinggel), és frame reprojectionel lesz belőle 120 (hasonlóan, ahogy a tévék csinálják a mozgásinterpolációt). Ez az egyetlen mód, hogy az agy számára befogadható élménnyé válljon, de a mozgásbetegségre ez sem gyógyír. Oda megszokás kell.

[ Szerkesztve ]

(#51474) Gebriel válasza Dinasti (#51469) üzenetére


Gebriel
veterán

"Valakinek nincs kedve Diablo 3-at tolni ma éjjel?"

Értelmezd amit leírtál. :U

No Offense

(#51475) #81999360 válasza Gebriel (#51474) üzenetére


#81999360
törölt tag

Nemértem. :DDD

(#51476) front3r válasza Dinasti (#51469) üzenetére


front3r
őstag

Nekem lett volna, de most nem vagyok szabin. :(

PS5, PSVR2 -  iPhone 14 Plus, Watch S7, iPad Pro(2021)

(#51477) marilllyo


marilllyo
veterán

Srácok ez a Driveclub ps+ edition ez mennyire lesz megnyírbálva? Multi lesz benne? Azon filózom, hogy eladjam a lemezest és elég lesz az is...

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#51478) Vasy09 válasza Kakaduku (#51449) üzenetére


Vasy09
őstag

Ez így van! Nekem most pl a Dying Light nagyon bejött, amióta megvettem, szinte csak ezzel tolom. :) De mondjuk egy GTA-t bármikor elő tudok venni, illetve számomra az AC is ilyen kategória! :DD

Gamertag: Vasy09

(#51479) Kakaduku válasza Vasy09 (#51478) üzenetére


Kakaduku
senior tag

Na az AC már nem is tudom, hogy melyik rész volt az utolsó amit játszottam. Talán még Pc-n és az már jó pár éve volt. :) Nekem a GTA a szereplő váltása miatt nem jött be, de kinek a pap kinek a papné. :DDD

(#51480) Madwe válasza marilllyo (#51477) üzenetére


Madwe
nagyúr

Sokkal kevesebb autó lesz benne, 1 ország pályái lesznek csak benne, mondjuk multi az pont lesz :) gyk. egy kicsit jobbféle demoról beszélünk.

(#51481) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

(#51482) Gebriel válasza #81999360 (#51475) üzenetére


Gebriel
veterán

"Valakinek nincs kedve Diablo 3-at tolni ma éjjel?"

"Van valakinek kedve Diablo 3-at tolni ma éjjel?"

(#51483) Vasy09 válasza Kakaduku (#51479) üzenetére


Vasy09
őstag

Én szinte mindegyikkel játszottam, de még vissza van a Black Flag, mert azt épp csak kipróbáltam! :) Mondjuk igen, egy kicsit szokni kell a GTA-ban a szereplők váltogatását, de szerintem gyorsan megtanulható és egyébként abszolút nem zavaró! Ami meg a multit illeti, ha van haveri kör, akivel tudod tolni, akkor egész jó móka! :DD

[ Szerkesztve ]

Gamertag: Vasy09

(#51484) Dinasti válasza Gebriel (#51482) üzenetére


Dinasti
senior tag

Basszus most ez ennyire zavar? A lényeg benne volt amugy meg csak 1 vadember vagyok örülök,hogy a betűket felismerem a ragozás már nem az én asztalom...

(#51485) varadigabor válasza Dinasti (#51484) üzenetére


varadigabor
senior tag

Hagyd rá.

[ Szerkesztve ]

www.fpvracestore.hu --- FPV alkatrészek hazai raktárkészletről ---

(#51486) ldave válasza varadigabor (#51485) üzenetére


ldave
félisten
LOGOUT blog

Ez nem nyelvtannáciskodás, hanem egy rosszul megfogalmazott kérdés. Sose értettem ezt a Nincs kedved ... megfogalmazást.

A Slime draws near! Command?

(#51487) Kakaduku válasza Vasy09 (#51483) üzenetére


Kakaduku
senior tag

A multi nagyon tetszene, viszont nagyon egyedül vagyok a Ps4-emmel. Haveri körben sajnos senki nem játszik, vagy ha igen, akkor Pc-n. Szóval magányos vagyok! :DDD

Lemezesen volt meg, de már túladtam rajta. Most mint mindenki a Witchert nyüstölöm, de az nem multi és marad az őrült estékre a PvZ az asszonnyal. :DD Lehet neki is venni kéne egy gépet?! :F ;]

Friss: The Witcher 3: Wild Hunt - új DLC-ket kapunk a héten

[ Szerkesztve ]

(#51488) A`rpi válasza Kakaduku (#51487) üzenetére


A`rpi
addikt

Witcher item-eit lehet becézgetni DLC-nek de az én olvasatomban ez nem az.

(#51489) varadigabor válasza ldave (#51486) üzenetére


varadigabor
senior tag

Én is szoktam így kérdezni.

www.fpvracestore.hu --- FPV alkatrészek hazai raktárkészletről ---

(#51490) tarti19 válasza A`rpi (#51488) üzenetére


tarti19
senior tag

Akkor biztos a definíciós változattal lesz gondod, mivel ez kőkemény letölthető tartalom.

PSN id: Huntarti, http://www.twitch.tv/tarti19

(#51491) mrterminator válasza #20844032 (#51473) üzenetére


mrterminator
aktív tag

Hát nekem 30 frammel is befogadta az agyam, de lehet károsodott tőle. Nagyon nem értünk egyet...A másik pedig hogy 60Fps ből interpolálni 120at lehet, csak rengeteg input laggal jár, ami sz@rnak egy pofon egyenértékű, mert rosszabb lesz mint volt.

(#51492) Robi86 válasza Gebriel (#51482) üzenetére


Robi86
senior tag

Meglepő, hogy a "tolni" nem is zavar. Talicska ez?...

(#51493) Kakaduku válasza A`rpi (#51488) üzenetére


Kakaduku
senior tag

Ezekért az "apróságokért" (16 darab) más kiadó/fejlesztő nem kevés pénzeket szokott elkérni. Szóval szvsz ez együtt véve dlc. :R

(#51494) Madwe válasza varadigabor (#51485) üzenetére


Madwe
nagyúr

(#51495) dinostaRR válasza A`rpi (#51488) üzenetére


dinostaRR
tag

pedig az itemek dlc-k, a kiegészítő pedig expension pack, nálam...

PSN: dinostaRRHU [SONY PS5 - Huawei Mate 10 Pro]

(#51496) Vasy09 válasza Kakaduku (#51487) üzenetére


Vasy09
őstag

Én sajnos nem tudom rávenni az enyémet, hogy játszon! Egyszer próbáltattam ki vele még a boxon, de katasztrófa volt! :DD Azt mondta, hogy őt nem köti ez le, meghagyja nekem! :))

Gamertag: Vasy09

(#51497) N@idia válasza Robi86 (#51492) üzenetére


N@idia
őstag

Mellesleg minek kell mindent nagydobra verni ? Állandóan ezzel van tele a fórum...kész vicc már ezt olvasni. :W Szó szerint,már csak a szőrszálhasogatás megy meg a szurkálódás normális dolgokat nem is lehet már itt olvasni!Elnézést kérek azoktól akik magukra veszik,de már nem bírtam tovább--- :(((

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#51498) #20844032 válasza mrterminator (#51491) üzenetére


#20844032
törölt tag

Erről felesleges vitatkozni. Minden VR gyártó a magasabb frém felé mozdul. Okkal.
Miért járna nagyobb inputlaggal? Ott, ahol nem a kész képekből kell kiindulni, hanem a képek renderlése ELŐTT rendelkezésre álnak a mozgásvektorok, ott még pufferelni sem kell. Gyakorlatilag a rendereléssel párhuzamosan elő lehet állítani az interpolált képet, nem kell hozzá a következő sem.

(#51499) A`rpi válasza Kakaduku (#51493) üzenetére


A`rpi
addikt

Nem azt kérdőjelezem meg hogy ez DLC igen ez DLC teljesen igazad van.

Esetek döntő többségében látszódik, az alapjátékból csak ki lett ollózva az adott tartalom, más kérdés hogy néhány DLC-t én is megvásárlok hobbim miatt. (Gyűjtöm a trófeákat, márpedig, ha az adott játékhoz érkezik DLC csomag amiben én már megszereztem, vagy tervezem megszerezni trófeákat, akkor bizony megveszem én is.)

Zömében idáig amikor "DLC"-t vásároltam valamit azért kaptam is a pénzemért cserélbe, pár óra plusz játék időt, új pályákon, stb stb.

RPG játékokra nagy rálátásom nincsen, viszont személy szerint én nevetségesnek tartom hogy egy itemet adnak, íjpuskát??? ugyan mi akadályozta meg őket hogy ez bekerüljön? Egy olyan tartalmas játékba mint a Witcher, ahol csak a történeten "végigszaladva" alsó hangon eltölt a játékos több tíz órát?

Tudom mostanában ez a divat, DLC, DLC, DLC, én ezt egyáltalán nem tartom nagy dolognak hogy "ingyen" adják, az pedig egyenesen "bántja" a lelki világom hogy ezeket az apróságokat DLC-nek nevezik. Nem tudhatom következő DLC-kben mi lesz, de túlzottan nem lennék meglepve ha azok is hasonló dolgokat tartalmazna.

Nem célom senkit megtéríteni, tudom hogy jó játék, de ez számomra kevés, ez nem "DLC".

[ Szerkesztve ]

(#51500) gyuribácsi88 válasza N@idia (#51497) üzenetére

Nekik is kell valami szórakozás ;) :DDD

A „grammar nazi” (magyarul nyelvész náci) olyan ember, aki fejből tudja a magyar helyesírás szabályait, és nemcsak betartja őket, de igyekszik be is tartatni. Vasszigorral, mint egy náci.

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.