Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#46601) gyuromoj


gyuromoj
veterán

The Order 1886:

IX. Chapter közepén tartok.
Sztori eddig tetszik, kíváncsi vagyok hogy az lesz-e a csattanó amire gondolok. Grafika néhol áll le ejtős, de sajnos van ahol elnagyolt, mosott.
Szerintem holnap szépen a végére is érek.

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#46602) Alice90


Alice90
aktív tag

Sziasztok!

Lenne egy kérdésem ezzel a sharing dologgal amit nem értek .

Most akkor tegyük fel valaki megveszi egy játék és elvileg azt oda tudja adni a barátainak ?

tegyük fel én megveszem és 3 barátomnak ingyen tudom adni ? az accjára?

"Nyugalom, a hosszú élet titka!"

(#46603) zzola válasza Alice90 (#46602) üzenetére


zzola
félisten

"sharing dolog" ? Megveszed mit és hol? Lemezen vagy digitálisan? Meg kellene fogalmazni érthető módon...

(#46604) Alice90 válasza zzola (#46603) üzenetére


Alice90
aktív tag

Digitálisan

Ha megveszem akkor elvileg a barátaim közrt tudom osztani ,hogy ök is játszanak nem?

"Nyugalom, a hosszú élet titka!"

(#46605) RunnyJuggler válasza Alice90 (#46604) üzenetére


RunnyJuggler
aktív tag

Egy emberrel tudod megosztani a digitálisan vásárolt játékokat. Többel nem.

(#46606) Gebriel válasza Alice90 (#46604) üzenetére


Gebriel
veterán

Meg van ez a "sharing dolog" is. [link]

(#46607) fader_


fader_
csendes tag

Sziasztok,

Elakadás van, segítsetek kérlek, hátha valami banális dolgot nézünk csak be.

Adott vagy én és a barátom, akinél óriás Helldivers buli lesz a hétvégén, 4 fővel.
A játékot én venném digitálisan a saját useremre ami primary jelenleg a gépemen.
Mivel egyelőre nem szeretnénk oda-vissza primary secondary balhézni ezt akartuk megcsinálni
[link]

Ha jól értettem, belép ő az én useremmel és ha kérdezi a rendszer, nem primary.
Igen ám, de amint belép, engem kivág a PSN hibakóddal.
Ha leveszem a primary-t a saját gépemről, akkor is. Ha ő belépve marad a gépén és én visszalépek, akkor is.

Neten az időzóna beállítást írták mint gyógyír, most mindkét gépen automatára van állítva, azonos időzónára.

Nincs ötletem, ha valaki találkozott már ezzel ne tartsa magában a tudást. :K

Köszi,

Laci

(#46608) SnIp3r válasza fader_ (#46607) üzenetére


SnIp3r
csendes tag

1 profil nem lehet bejelentkezve 2 gépen.
Viszont ha a haverod beállitja aktivra a profilod, akkor tudtok mindketten jatszani a te jatekaiddal. te a sajat profiloddal haverod meg az övével.
Csak azt nem értem hogy egy ennyire egyszerü dolgot miért kell tulmisztifikálni...

PS4 ID : Kovee1979

(#46609) Madwe válasza fader_ (#46607) üzenetére


Madwe
nagyúr

Ha nem akarsz vele osztozkodni csak most, akkor nagyon egyszerű a megoldás: haverod belép a te accoddal, te pedig csinálsz magadnak egy másik accot, amivel belépsz, miután nálad primary a tiéd, ezért tudsz játszani.

Azonban a helldiverses karakteretek össze vissza lesz, s ezentúl mindig így kell toljátok, ugyanis haverod karaktere a te accodon lesz, a tiéd pedig a másodlagoson... Ha te a saját fődre akarod, haverod meg az övére, akkor muszáj, h az ő gépén legyen a te accod primary, így ő a saját accjával is tud játszani, valamint te belépve a sajátodra a fő profilodon tudsz... Azt nem tudom ha nem primary az accod akkor is eléred e a ps+od...

BTW ha nála lesz a buli, akkor minek akartok egyszerre két psről játszani?

Amúgy érdemes mind a 4 főnek rendelkezni ps accal, h elmentse a karakterüket, én is csináltam az enyémre 3at, h mindenkinek meglegyen! (illetve 2-t, mert usa s magyar profilom alapból van - ha emlékeznék a ps3as jelszavaimra, akkor lenne japán, hong kongi és uk accom is haha)

[ Szerkesztve ]

(#46610) fader_ válasza SnIp3r (#46608) üzenetére


fader_
csendes tag

Köszönöm,

Az az egy kitétel nem volt meg, hogy nem lehet bejelentkezve egyszerre 2 gépen.
Akkor ez így normális, hogy kivág.

(#46611) Gigabyga válasza haddent (#46566) üzenetére


Gigabyga
aktív tag

Ajánlom figyelmedbe a 2gépes hozzászólásodra.[link] olvasd el a hozzászólásokat hány embernek van ugyan ez a hiba.

Amint itt az alkatrész a 2 géphez.. lesz folytatás.
..Rendben Szia! :))

[ Szerkesztve ]

(#46612) fader_ válasza Madwe (#46609) üzenetére


fader_
csendes tag

Köszi,

Egyelőre megnézzük milyen a játék, ha bejön akkor megcsináljuk ezt a kereszbe aktiválós dolgot.

Laci

Szerk:

Az én gépemre lesz megvéve a játék, ami itthon marad és az övén játszik a 4 fő.

Azzal is mondasz valamit, hogy bevágom hátizsákba a gépet és átviszem inkább ha nem megy :DDD

[ Szerkesztve ]

(#46613) Madwe válasza Gigabyga (#46611) üzenetére


Madwe
nagyúr

A kommentekben a megoldás az emberek 90%nál házi barkács volt, extra alkatrész rendelése nélkül, ingyen :)

(#46614) Madwe válasza fader_ (#46612) üzenetére


Madwe
nagyúr

2 megoldás van: vagy cipeled a gépet, vagy a játék ideje alatt deaktiválod a ps4edről s az övén primaryra teszed az accod, egyik sem nagy kaland szerintem, ez a játék meg bőven megéri :D

Azt viszont mégegyszer kihangsúlyoznám, h a te s haverod accján kívül legyen még 2 acc a maradék embereknek, h megmaradjon a karakterük, vendégként ugyanis nem tudja elmenteni!

(elnézést a dupláért, késő van már...)

[ Szerkesztve ]

(#46615) fader_ válasza Madwe (#46614) üzenetére


fader_
csendes tag

Érthető :) Köszi!

(#46616) SnIp3r válasza Madwe (#46613) üzenetére


SnIp3r
csendes tag

https://www.youtube.com/watch?v=dzD9xB99awg

a két "egység" :D szánalom ez a faszi.....
Macko urnak:
mint képzett elektrotechnikus, melyik ic-t fogod leforrasztani?
valamint tetszöleges helyen elégitelek ki szájjal, ha te azokat az ic-ket egy smd beültetö gep nelkül beülteted, rövidzárlat nélkül...

PS4 ID : Kovee1979

(#46617) HaZsolt


HaZsolt
őstag

Oké, hogy PS3, de ezek brutál akciók, lehet, hogy beszerzek PS3-at. :Y A Rockstaros Dealt nézzétek.

[ Szerkesztve ]

(#46618) Madwe válasza SnIp3r (#46616) üzenetére


Madwe
nagyúr

Ő, ez hibás power button volt, de az ő általa leírt s linkelt hiba más. Ott nem a gombal van a gond, be lehet kapcsolni csak rögtön leáll utána.

(#46619) SnIp3r válasza Gigabyga (#46611) üzenetére


SnIp3r
csendes tag

http://www.ebay.com/gds/How-to-Replace-a-PS4-Power-Button-/10000000178627472/g.html
ajánlom figyelmedbe, mielött bárkit lehuznál....

PS4 ID : Kovee1979

(#46620) N@idia válasza RunnyJuggler (#46605) üzenetére


N@idia
őstag

Szerintem ő a SHARE Play -re gondolt hogy megosztja a barátaival a játékot csak nincs tisztában azzal,hogy mi az a SHARE Play és hogyan is működik ez a dolog ami szinte majdnem minden játéknál le van tiltva ez a funkció :DDD

[ Szerkesztve ]

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#46621) SnIp3r válasza Madwe (#46618) üzenetére


SnIp3r
csendes tag

valoszinu hogy be van ragadva, vagy az alaplapon a kapcsolo, amibe a gombok csatlakoznak, nem akar dolgozni, na de az egy picit vicces, hogy ezért elkér 30ezret...csak az alkatrészért..ja, és 1 kapcsolo amit cserélni kell, ha cserélni kell...

PS4 ID : Kovee1979

(#46622) SnIp3r válasza Madwe (#46618) üzenetére


SnIp3r
csendes tag

csak hogy még jobban feldobjam az uriembert....
50 dolcsi ebayen a ps4 alaplap....
akkor mi is az amibol 2 van benne de nem az alaplap es 50dolcsi darabja? megsugom....semmi.

PS4 ID : Kovee1979

(#46623) Madwe válasza SnIp3r (#46621) üzenetére


Madwe
nagyúr

Nope, mert ez esetben pl kontrollerrel bekapcsolható lenne... Itt feszültség gondok vannak valszeg.

De a megoldás arra hasonlóan bonyolult, bármi is legyen a gond - kb nyomás alá kell helyezni a ventik s psu körül s kész is. De ha cserél is az ember vmit, 30 meg 40k rohadt sok, kb az egész gép kerül annyiba, de lehet esetleg van ilyen drága alkatrész, mindenesetre furcsa történet...

(#46624) Gebriel válasza N@idia (#46620) üzenetére


Gebriel
veterán

Én mondjuk még soha nem használtam ezt a funkcióját, még kipróbálási szinten sem eddig, pedig kíváncsi vagyok rá, hogy működik.
DE azért azon csodálkozom, hogy eddig ebből nem csináltak balhét.. főleg amcsiban, hogy egy meghirdetett szolgáltatás nem biztosítják.
Már ha tényleg le van tiltva sok esetben.

[ Szerkesztve ]

(#46625) Madwe válasza Gebriel (#46624) üzenetére


Madwe
nagyúr

Azért a legtöbb játék támogatja :D

(#46626) Gebriel válasza Madwe (#46625) üzenetére


Gebriel
veterán

Így azért mindjárt más... :R
Nem kicsit fars volt az infó N@idia-tól. :U

[ Szerkesztve ]

(#46627) N@idia válasza Gebriel (#46624) üzenetére


N@idia
őstag

Én már próbáltam működik,de sajnos nem minden játéknál sőt mondhatni sok játék esetében letiltja a kiadó példának vegyük a COD AW-t milyen jó lenne,ha egy ember meg venné és bárkinek küldene share playt 1 órán át multizhatna a haverjával úgy hogy ő nem is fizetett a játékért,amint le jár az egy óra újra be invitálná a haverja és tolnák tovább.Viszont ez jó biznisz lenne nekünk csak épp a kiadónak nem lenne bevételük ezért a kiadó letiltja sajnos a sony pedig szabad kezet adott ebben a dologban,így tetvek élnek is a lehetőséggel sajnos :O :(

Madwe: A COD AW-ban nem megy a Share play ezt már számtalanszor próbáltam haverommal a GTA V se ment és az Order 1886 sem.Mondjuk a listából szereplő játék közül a Wolfensteint próbáltuk az működött nekem is

[ Szerkesztve ]

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#46628) N@idia válasza N@idia (#46627) üzenetére


N@idia
őstag

Call of Duty Advanced Warfare Share Play Blocks csak kamu,hogy támogatja a kiadó meg letiltotta :DDD

[ Szerkesztve ]

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#46629) gyuromoj


gyuromoj
veterán

Playstation 4 - ingyenes lesz a multiplayer

N@idia és RunnyJuggler készüljetek, tolhatjuk a Heist-okat. :C (persze ha még nem unjátok :B )

[ Szerkesztve ]

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#46630) zzola válasza gyuromoj (#46629) üzenetére


zzola
félisten

Nesze semmi fogd meg jól! :DDD

(#46631) RunnyJuggler válasza gyuromoj (#46629) üzenetére


RunnyJuggler
aktív tag

Helyes, helyes! :D

(#46632) N@idia válasza gyuromoj (#46629) üzenetére


N@idia
őstag

Arra gondoltunk,hogy végig kéne tolni mind az 5 Heist-ot úgy hogy nem halunk meg és kapnák 10 millió dollárt erre készülj fel :DD :C már csak egy 1 ember kellene a csapatba és meglennék :K

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#46633) gyuromoj válasza N@idia (#46632) üzenetére


gyuromoj
veterán

Rajtam nem fog múlni, tudjatok jól hogy nehezen halok. :D
Péntek este ráérek, szombaton napközben van dolgom, de este fele leszek, vasárnap meg egész nap szabad leszek.

[ Szerkesztve ]

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#46634) haddent válasza Gigabyga (#46611) üzenetére


haddent
addikt

Egy ennyire általános hiba, ami akár rossz firmware telepítés is lehet stb... videója alatt nyilván csak az olyanok fognak kommentelni akiknek ez a bajuk, nem? :DDD
Tehát akkor a tápegységet kell cserélni? Csak mert az max. 15 ezer.
Ja vagy hogy a pontos elektronikai diagnózist még mindig nem osztod meg? Azt, hogy milyen alkatrész kell meg főleg nem?
Addig pedig egy komolytalan, simlis kókler gányoló vagy akit jól tesz mindenki ha elkerül ilyen árak és hozzáállás mellett...

[ Szerkesztve ]

(#46635) N@idia válasza gyuromoj (#46633) üzenetére


N@idia
őstag

Én péntek 23 után leszek délutános vok a héten.Szombaton és vasárnap pedig egész nap ráérek eddig úgy néz ki :C

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#46636) tarti19 válasza N@idia (#46635) üzenetére


tarti19
senior tag

Szerdán 00:01-kor pedig kezdődik a pokol bebarangolása :3

[ Szerkesztve ]

PSN id: Huntarti, http://www.twitch.tv/tarti19

(#46637) N@idia válasza tarti19 (#46636) üzenetére


N@idia
őstag

Ez mind szép és jó,de csaj meg munka mellet élni sincs lassan kedvem nem hogy játszani... :DDD Viszont péntektől megszűnök létezni a világnak és csak játszom ami végre kijár ;]

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#46638) delibab válasza N@idia (#46632) üzenetére


delibab
senior tag

Én nagyon mennék csak akkor a nem halunk meg dolog tuti megbukna... :DDD de kedvem az nagyon lenne... :O Mondjuk még le se töltöttem a frissítést, nem volt gépbe GTA hónapok óta... :( időm se lenne rá... :W

[ Szerkesztve ]

" Csak a puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot... “

(#46639) N@idia válasza delibab (#46638) üzenetére


N@idia
őstag

Fog az menni halál nélkül is úgy is mindig én rontom el :DDD Kérdezd Gyuromoj-t ő tudja csak igazán mondjuk én poénból cseszem el,de legalább jókat nevetek.Ha pedig úgy döntünk,hogy komolyan vesszük a 10 millió dollárt akkor tudok komoly is lenni vagyis remélem :DDD

Gondolom akkor még nem láttad egyik Heist-et sem az 5ből ? Mert csak úgy lehet végig tolni,hogy előtte végig mentél mind az 5 heist-en nekünk még 2 van hátra azt meg kéne csinálni aztán újra kezdeni az egészet,de akkor már halál nélkül :D Egyébként néztem videót erről hogyan kapjuk meg a 10 millát és csak a Hesit-et kell halál nélkül megcsinálni az előkészületeknél nem számít,ha meghalunk...

[ Szerkesztve ]

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#46640) Tegla80 válasza A`rpi (#46600) üzenetére


Tegla80
addikt

Szia
Ha emlexel,ps3 topic-ban beszeltuk a COD AW Cross buy dolgot. Irtad,h nem olyan ....es tenyleg nem volt akkor olyan....linkeltem is oda neked mas regiot,ahol akcio nelkul az volt.Nalad (UK)azert volt 1gepes mert akcios volt ,de igy nem volt cross buy.
Utana ismet az lett a teljes aran....jatek mellett a leiras irja mindig,h mit ad neked a penzedert,....celszeru atolvasni.
Viszont a Havoc dlc re nem irta kulon a leiras,h cross buy-t ad, ezert irtam ki ide kulon,h megadja ps3-ps4 re is. Hatha erdekel mast is...

A BF4 is tuti azert ilyen nalad ,mert akcios vetel volt.....
Nalam sajat accon nincs semmi BF,de 2 primary -s US accrol osszerakva premium kent indul a jatek.
Ezt azert irom,mert pl az oda-vissza kozoskodoknek jol jon,h a jatekhoz a dlc-t lehet a masik acc-ra venni, igy erositve a "kozos létet" ott ahol nincs maximalis bizalom a tarsak kozott.....
Akik egy accon vasarolnak,azoknak ez mellekes,mert ott megvan a bizalom alapban ugye.

[ Szerkesztve ]

Sony® & PlayStation®

(#46641) delibab válasza N@idia (#46639) üzenetére


delibab
senior tag

Ááá, persze, hogy nem láttam... majd talán hétvégén ránézek végre, de sajnos annak is örülök ha tudok 30percet multizni a bf-l... bár ott nem sok sikerélményem van mostanában.... :DDD

" Csak a puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot... “

(#46642) EnterR


EnterR
veterán

Le lehet játszani pendrive-ról a BluRay filmeket?

PSN ID: marquuard

(#46643) N@idia válasza EnterR (#46642) üzenetére


N@idia
őstag

Nem!

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#46644) Djuree válasza EnterR (#46642) üzenetére


Djuree
félisten

van 50 gigás pendrive-od? :D

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#46645) F.B.I. válasza Djuree (#46644) üzenetére


F.B.I.
veterán

Van...128Gb-os? :P

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#46646) PandaMonium válasza EnterR (#46642) üzenetére


PandaMonium
őstag

Egyelőre csak a Blu-Ray lemezek lejátszása támogatott, a DLNA és a külső vinyóról/pendriveról való visszajátszás nem. :U

What I cannot create, I do not understand

(#46647) EnterR válasza Djuree (#46644) üzenetére


EnterR
veterán

32-es, de csak érdekelt, hogy lehet-e. :D

PSN ID: marquuard

(#46648) Tatyla válasza tarti19 (#46636) üzenetére


Tatyla
őstag

Neked,nekem már kedd reggel Japánoknak csütörtökön UK accosoknak meg pénteken LOL...

[ Szerkesztve ]

PSN:Tibipapa74 Xbox id: Tibipapa74 Battletag:Tatyla#2431 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

(#46649) gyuromoj válasza N@idia (#46639) üzenetére


gyuromoj
veterán

Akkor így nem is lehetetlen ha tényleg csak a fő heistokat kell halál nélkül megcsinalni. Szombaton be gyakoroljuk es vasárnap pedig lenyomjuk. ;)

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#46650) Mrdevil válasza Tatyla (#46648) üzenetére


Mrdevil
addikt

Pssszt...... :D

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.