Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#47351) SzlobiG


SzlobiG
félisten

Szerintetek teszkóba, vagy eurósnics-be lehet kapni már bloodbornt?

Helyi üzlet csak jövőhéten kap nem akarok addig várni és lemezes kéne.

(#47352) N@idia


N@idia
őstag

Tudja vki mi ez az új update a GTA V-nél 4.74Gb ? Esetleg új heist érkezett? :DDD ;]

[ Szerkesztve ]

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#47353) tarti19


tarti19
senior tag

Nah végre dögleneka bossok :) 8 genyót már elküldtem a másvilágra kis segítséggel persze :)
Viszont nagyon beteg mobok vannak a játékban. a készítők biztos nem voltak beállva. :) Aki az erdőn túl van biztos tudaj miről vakeárlok! :)

PSN id: Huntarti, http://www.twitch.tv/tarti19

(#47354) gyuribácsi88 válasza N@idia (#47352) üzenetére

Ne akard tudni :(((

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#47355) ForRedGlory


ForRedGlory
félisten

Csak nekem jön le kb 1 KB/S sebességgel (néha lassabban) a 2.5-ös PS4 frissítés? 14 órát ír a 250 MB letöltésére. :W

Ha ledobom rest módba, akkor ezt az updatet is tölti, mint ha játék lenne? F*sz kivan komolyan...

[ Szerkesztve ]

(#47356) Nescafé válasza ForRedGlory (#47355) üzenetére


Nescafé
őstag

Én nállam is lassan töltötte volna a rendszerfrissítést , megállitottam ujra elinditottam akkor már szedte rendesen

 iPhone 15 Pro

(#47357) Gebriel válasza Tatyla (#47347) üzenetére


Gebriel
veterán

:DDD

(#47358) PandaMonium válasza gyuribácsi88 (#47354) üzenetére


PandaMonium
őstag

De ezt most mégis miért? Tudtommal elég stabil volt az FPS, de az tuti, hogy nem droppolt annyira, hogy ez a downgrade indokolt legyen.

Lehet azzal akarnak kedveskedni a türelmes PC játékosoknak, hogy szétb*sszák a konzolos verziót. :DDD :W

What I cannot create, I do not understand

(#47359) N@idia válasza gyuribácsi88 (#47354) üzenetére


N@idia
őstag

Nagyon fasza :((( Lassan olyan lesz a grafika mintha PS3-al tolnám vicc hogy mennyit gyönyörködtünk a grafikában milyen szép milyen fasza erre vissza fejlődik a játék gratulálok a rockstarnak bullshit :(( :(((

[ Szerkesztve ]

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#47360) bandi0000 válasza SzlobiG (#47351) üzenetére


bandi0000
nagyúr

sztem kizárt, mért nem veszed meg digitálisan? tán olcsóbban is jössz ki, vagy kv,ks megrendeléssel 1 nap alatt ott van

Xbox One: bandymnc

(#47361) Pöttön válasza gyuribácsi88 (#47354) üzenetére


Pöttön
őstag

Az őszintét megvalva én nem nagyon látok a kettő között különbséget... :DDD

A sport a legjobb kikapcsolódás...

(#47362) bandi0000


bandi0000
nagyúr

nagy játék ez a crew :DDD

Nem elég hogy olyan szaggatások vannak benne mint állat, de egy gyalogost se tudok elütni, mert mindnek spider man reflexe van, nitróval belecsapódtam a falba és visszapattantam, teljesen életszerű :D

Amúgy a grafika nem rossz

Xbox One: bandymnc

(#47363) Garada válasza bandi0000 (#47362) üzenetére


Garada
őstag

A grafika a legjobb pontja a játéknak, ahhoz képest hogy mekkora a játszható tér.
De igazából ennyi és nekem is hasonló tapasztalatok után már törölve is lett a játék.

(#47364) nismoka válasza ForRedGlory (#47355) üzenetére


nismoka
addikt

Kb 5 perc volt nekem.

(#47365) EnterR válasza nismoka (#47364) üzenetére


EnterR
veterán

Nekem is hamar megvolt.

PSN ID: marquuard

(#47366) SzlobiG válasza bandi0000 (#47360) üzenetére


SzlobiG
félisten

Hát az lesz digitális, csak ugye azt nem lehet cserélgetni mint a lemezest. :(

(#47367) bandi0000 válasza SzlobiG (#47366) üzenetére


bandi0000
nagyúr

de ez nem is egy 1 szer végig játszós történet, ha végigviszed utánai s lehet vele szórakozni

Xbox One: bandymnc

(#47368) Nescafé


Nescafé
őstag

Üdv
Telón nállatok az uj playstation app működik (ios)?

 iPhone 15 Pro

(#47369) PandaMonium válasza Pöttön (#47361) üzenetére


PandaMonium
őstag

Csökkentették a drawing distance-t (már nem rajzolja ki a távolabbi dolgokat előre), ezt pedig egy undorító blur effectel (homályosítás) próbálták meg kitakarni. A parallax occlusion-t úgy néz ki teljesen kiszedték a shaderekből - eddig minimálisan több erőforrásért cserébe kevesebb polygon countal is úgy tűntek a dolgok mint ha "kijönnének a földből" (elég ha a kavicsokat figyeled a két verzió között), most már teljesen laposnak látszanak.

What I cannot create, I do not understand

(#47370) SzlobiG válasza PandaMonium (#47369) üzenetére


SzlobiG
félisten

Anisotropic filtering is kikerült, vagy lecsökkentették a fenébe.

(#47371) vonSux


vonSux
őstag

Planetside 2 beta verziót teszteli valaki?

[ Szerkesztve ]

(#47372) haddent válasza tarti19 (#47353) üzenetére


haddent
addikt

Erdőn túl vagyok és az erdős a 6. boss, összesen van 7, te 8-at öltél? :DDD :DDD

(#47373) Tatyla


Tatyla
őstag

Megvolt az első ragequit a Bloodborneban, forbidden woodsba bementem vagy 32k echoval a hatodik bosshoz, elpusztultam, mondom vissza megyek felveszem az echot és kiportolok hát vissza vezető úton nem megölt egy sima mob?

PSN:Tibipapa74 Xbox id: Tibipapa74 Battletag:Tatyla#2431 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

(#47374) Gebriel válasza bandi0000 (#47362) üzenetére


Gebriel
veterán

Kipróbáltam én is, de még a grafika sem győzőt meg. :(

(#47375) Elderath válasza Tatyla (#47373) üzenetére


Elderath
őstag

Ne mászkálj 32k echoval :)

Xbox Live : SirLuipadre PSN ID : SirLuipadre

(#47376) F.B.I. válasza Tatyla (#47373) üzenetére


F.B.I.
veterán

A DS1-ben 3 milláért mentem vissza...keményen....leszúrt egy lándzsás csonti. :DDD

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#47377) agyhalal


agyhalal
aktív tag

Sziasztok!

Használtan vennék egy PS4-et az ország túlsó végéből ráadásul elég nyomott áron. Mire érdemes rákérdezni az eladótól?

Részben, gyerekeknek is venném, így plusz pontot jelentene a családnál a Harry Potter és a Lego Harry Potter játékok. Arról már tudok, hogy a PS3 kompatibilitásról le kell mondanom. Felhőben megvásárolható esetleg valamelyik játék, vagy a tapasztaltabbak látnak bármi esélyt arra, hogy erre a platformra is megérkezik a fenti két sorozat?

Köszönöm

Nézz tükörbe, hogy neked mi van a homlokodra írva!

(#47378) PandaMonium válasza haddent (#47372) üzenetére


PandaMonium
őstag

Nem szarakszol. Mennyi időd van eddig benne, kb.?

Én még a Cleric Beastet se öltem meg, de mentségemre legyen mondva, hogy nincs sok szabadidőm játszani. :DDD

Szerk.: Ja és nem 7 boss van a játékban. A Wikin nincs kiírva az összes boss, van pár opcionális (akiket ráadásul nehéz megtalálni), pl. Martyr Logarius. :K

[ Szerkesztve ]

What I cannot create, I do not understand

(#47379) bandi0000


bandi0000
nagyúr

mitől van az hogy tegnap játék után kikapcsoltam, elaludtam aztán arra ébredtem, hogy csipogott, 3 szor csipogott aztán semmi aztán megint 3 és stb, bekapcsoltam nézegettem a beállítást nem láttam semmit, kikapcsoltam és megint kezdte, aztán kihúztam :D

Xbox One: bandymnc

(#47380) viktor82


viktor82
őstag

Üdv,minap befejeztem az assassins creed unity-t ,elejétől szeretném kezdeni,de sehol nem találom az újra kezdést csak folytatni tudom próbáltam már kitörölni újból telepiteni,de sikertelenül! :W

”A történelmet mindig a győztesek írják.” ...és mindig ők a felszabadítók

(#47381) xenom0rph válasza viktor82 (#47380) üzenetére


xenom0rph
őstag

Talán ha ps4 alól megpróbálod törölni a mentéseid?

halahala

(#47382) EnterR válasza viktor82 (#47380) üzenetére


EnterR
veterán

[Settings] > [Application Saved Data Management] > [Saved Data in System Storage]

PSN ID: marquuard

(#47383) LeventeV válasza PandaMonium (#47378) üzenetére


LeventeV
senior tag

Trófeák alapján 15 boss van.

Amúgy én is beszereztem a játékot szerdán, de nem sokat játszottam vele. Ahogy az az előző kérdéseimből is kiderült, nem játszottam a DS szériával, így noobként vágtam neki a kalandnak. Az elején kicsit bénáztam, első nap meghaltam vagy ötször, de már kezdek belejönni, ráéreztem a játékra. Onnantól kezdett el igazán tetszeni miután bevezetett a level up rendszerbe, és rájötten, hogy hogy működnek a shortcutok. Az tény, hogy a kezedet nem fogja a játék, sokkal jobban magadra vagy utalva mint mondjuk a Dragon Age Inquisitionben.
Szerintem a kezdőknek érdemes online játszani, és olvasgatni azokat az üzeneteket amiket a többi vadász hagy maga után. Nekem több esetben is segített.

Eddig számomra nagyon hangulatos a játék, tetszik az egész atmoszféra, az öltözék, a fegyverek és a sötét és szűk világ is beszippantott.

Szerk: A hunters dream-ben a babának a hangja... :R :B

[ Szerkesztve ]

(#47384) Mrdevil válasza LeventeV (#47383) üzenetére


Mrdevil
addikt

Összesen lehet 15 van, de gyanús, hogy a főszálon van 7, a többi opcionális, illetve a cselisz lejáratokban vannak még.

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#47385) tarti19 válasza haddent (#47372) üzenetére


tarti19
senior tag

Majdnem megvolt az utolsó boss is tegnap. :)
Úgy öltem 8-at, hogy a dungeon részben is akadnak szintenként. DE találkoztam tegnap egy új helyszínen a zsákos brigádnál is egy bossal.

PSN id: Huntarti, http://www.twitch.tv/tarti19

(#47386) LeventeV válasza Mrdevil (#47384) üzenetére


LeventeV
senior tag

Igen, a főszálon 7 van.
Viszont a Cleric Beast-et is opcionálisnak tűnteti fel a játék, pedig azt nem nagyon lehet kikerülni. Nem tudom, hogy a többi mellékboss-t ki lehet-e cselezni, és a Cleric-el csak azért kellett megküzdeni, hogy lásd, hogy vannak mellékboss-ok is.

(#47387) Remi1234 válasza agyhalal (#47377) üzenetére


Remi1234
aktív tag

Szia!

Nem olyan régen linkelt valaki egy cikket erről. A lényeg kb. az, hogy nem érdemes felülni az ilyen hirdetéseknek.

PSN ID: RemiFungus

(#47388) Gebriel válasza agyhalal (#47377) üzenetére


Gebriel
veterán

Arra figyelj oda, hogy meg is kapd a ps4-et. :D
Nem rég linkel ide valaki egy cikket amiben pont erről van szó, hogy az ország eldugott részein a nyomot áras hirdetések rendszerint kamuk. Előreutalással kérik a pénzt, ha meg személyesen vennéd át különböző kifogásokkal ellehetetlenítik.
Tehát elsősorban arra ügyelj, hogy ne b****nak át.

(#47389) haddent válasza PandaMonium (#47378) üzenetére


haddent
addikt

Első 2 nap egyáltalán nem sokat, 1-2 óra, most tegnap viszont volt vagy 10 óra :DDD
Lement a 6. és a 7. boss is egyébként. Na aki azt hitte a 7. boss előtt (és még a 7. boss közben is), hogy a játék kemény, az sürgősen vigye vissza adja el törölje le meg se nézze mi van utánna mennyire szopat mennyire idegesítő :)) 7. boss referencia: víz. csak hogy tudja aki ott jár melyikről beszélek

Mrdevil tudod beszéltük, hogy szerintem is 7 van én is ezt találtam, de tegnap leöltük a 6., 7. -et még éjjel és nem dobott "credits" -et meg semmi egyszerűen vitt tovább egy új helyre (3. sírkő a temetőben már), azaz a "zsákosokkal" össze fog fonódni majd a szál hamarosan szerintem :F Szóval nem, nincs vége 7. boss után :N

tarti19 amit eddig írtam még 1x :DDD "Utolsó boss" néven te is a vizesre gondolsz ugye? (vízben áll(sz))

LeventeV de pedig nem :F Mondom vitt tovább simán, semmi utalás arra, hogy hopp itt a vége jó van vállveregetés, hogy mégis elég gyökér hülye voltál végigszenvedni ezt a fos játékot :DDD

[ Szerkesztve ]

(#47390) tarti19 válasza haddent (#47389) üzenetére


tarti19
senior tag

Igen arra. Haverral leöltök tegnap coopba, de nekem nem sikerült. :) Majd ma adunk nekiˇˇ
Igazából ocsmány egy teremtés a hülye kéepsségeivel együtt. :)

PSN id: Huntarti, http://www.twitch.tv/tarti19

(#47391) haddent válasza tarti19 (#47390) üzenetére


haddent
addikt

Ja, igen, reggel van még várjál. Velem ölted le :DDD :)) :C Nem is néztem a nevet csak válaszoltam fel kell ébredni 11 ig vagyok meg délután 3 körültől hajnalig szóval gyere vágjuk ki a belét ;]

[ Szerkesztve ]

(#47392) Gebriel


Gebriel
veterán

Ha esetleg valakinek kimaradt:

A Sony Computer Entertainment bemutatja a Project Morpheust

Az új prototípus egy lenyűgöző virtuális világba invitálja a játékosokat. A Project Morpheus 2016 első felében érkezik

A San Fransiscoban tartott játékfejlesztői konferencián a Sony Computer Entertainment Inc. (SCEI) bejelentette a “Project Morpheus” (Morpheus) – a virtuális valóság (VR) rendszer – új prototípusát, mely egészen új szintre emeli a játékélményt.

A Morpheus egészen új játékélményt ígér a játékosok számára, ami révén a játékos úgy érzi, hogy a játék virtuális világában jár. Az egyedülálló VR élmény hatalmas érdeklődést váltott ki mind a felhasználók, mind a játékiparban dolgozók részéről, amikor 2014 márciusában bemutatták az első terveket. Az elmúlt évben az SCE azon dolgozott, hogy a felhasználók és fejlesztők visszajelzéseit felhasználva tovább fejlessze rendszerét, mely kitágítja a játékok határait.

OLED panel

Az új Morpheus VR 5,7 colos, RGB jelátvitelű OLED panellel rendelkezik, full HD-s, azaz 1920*1080-as felbontású. Ez az új kijelző kiterjeszti a látómezőt, csökkenti a homályosságot és vibrálásokat, ezzel is növelve a felhasználói élményt.

120fps képfrissítés

A Morpheus már támogatja a 120fps képfrissítést, amelyet a rendszerfrissítések révén minden PS4 konzol támogatni fog, amikor a Morpheushoz csatlakoztatjuk. Azáltal, hogy kombináljuk a gyorsan frissülő OLED panelt és a PS4 erejét, a Morpheus-szal elképesztő élményekben lehet része a játékosoknak, akik a vizualitás egy új szintjét élhetik át.

Pontosabb nyomon követés és csökkentett késedelem

Ahhoz, hogy a mozgások nyomonkövetése még pontosabb legyen a PlayStation kamera segítségével az új prototípushoz még három LED csatlakozik a kilenc mellé. A Morpheus továbbra is támogatja a 360 fokos nyomonkövetést és a további LED-ek révén pedig sokkal stabilabb és strapabíróbb az eszköz. A teljes rendszert úgy alkottuk meg, hogy csökkentsék a késedelmet a játékos fizikai mozdulatai és az eszközön megjelenített képi mozdulatok között.

Felhasználóbarát kialakítás

A Morpheus prototípusa megőrizte az eredeti szemüveg azon tulajdonságát, hogy a játékos arcára alacsonyabb nyomást gyakorol, emellett az egyetlen pánt és a gyors kioldó gomb segítségével könnyebb le- és felvenni az eszközt. Minden egyéb fejlesztést is azért végeztünk, hogy a termékünk könnyebb, kényelmesebb és komfortosabb legyen a felhasználók számára.

A fejlesztők az új prototípussal Morpheus tartalmakat készíthetnek majd a PS4-re, egy robusztus és jól körülhatárolt platformra, amiből már több mint 20,2 millió darab fogyott a megjelenéstől számított 16 hónapban. A fejlesztések mellett a prototípus továbbra is támogatja a 3D audio és közösségi képernyőt, amely ugyanazt a játékmenetet továbbítja a TV-re, ami a Morpheus headset-ben is van, így további játékosok tudnak bekapcsolódni a játékba. Továbbá a SCE olyan szoftver fejlesztői eszközöket biztosít, amik a 60 fps képeket 120 fps-re konvertálják, így a fejlesztők a korábbi fejlesztéseiket módosítani tudják az új Morpheusra.

Az SCE a továbbiakban is folytatja a Morpheus fejlesztését azért, hogy megjelenhessen a fogyasztói piacon 2016 első felében.

“A prototípus technikai jellemzőinek megvalósítása mellett egy lépéssel közelebb kerültünk ahhoz, hogy elérjük azt, hogy csodálatos VR élményt teremtsünk PS4-re, és egyedülálló valóságot jelenítsünk meg a játékosoknak.” – mondta Shuhei Yoshida, a Sony Computer Entertainment elnöke. "Hisszük, hogy a legújabb technológia, melyet a Morpheusban megvalósítottunk a PS4 erejével együtt egy olyan alap lesz a játékfejlesztőknek, ami hozzásegíti őket ahhoz, hogy kreatív ötleteiket felhasználják VR játékok és élmények fejlesztésében.”

Videó: [link]

[ Szerkesztve ]

(#47393) tarti19 válasza haddent (#47391) üzenetére


tarti19
senior tag

Egy kis Epic Fail nekem! ;] ;] ;]
Okés mehet a móka, találtam egy titkos helyet isˇˇ

[ Szerkesztve ]

PSN id: Huntarti, http://www.twitch.tv/tarti19

(#47394) Madwe válasza Gebriel (#47388) üzenetére


Madwe
nagyúr

Ezeknél a hirdetéseknél nem fog ps4et kapni. Jellemzően határmenti, általában ukrajnához közel eső vidékeken hirdetik a ps4et 40-60 ezerért, van hogy sok játékkal együtt :D

Ha felveszed vele a kapcsolatot, akkor előre utalást kér, van hogy csak egy kis részét az eredeti összegnek, mondjuk 10k-t. A lényeg h előre utalj neki valamennyit amivel lelép. Mondjuk azért mert ő is fizeti a rezsit meg utazik s előre kell neki a pénz blabla. Arra játszanak h személyesen úgysem utazol oda, de ha mégis, akkor se jártál jobban, mert senki nem lesz ott... Ilyet aki venni akar, az jobban jár hogy ha kapásból nekem utal, én legalább előre megmondom, h úgysem kap semmit se a pénzéért, ellentétben velük :D

(#47392) Gebriel ez már pár hetes hír :) amúgy kiváncsi leszek milyen grafikát tol ki magából a ps4 120 fpsen, nem hiszem hogy akár a ps3 szintjét megütné úgy ;]

(#47395) Gebriel válasza Madwe (#47394) üzenetére


Gebriel
veterán

Én is így gondolom ezzel a vásárlással. :K

Azt is tudom, hogy pár hetes hír, de itt a Gamepodon semmi hír nem jelent meg róla... :( gondoltam beteszem ide a topicba hát ha valakinek kimaradt.

[ Szerkesztve ]

(#47396) shunter válasza Gebriel (#47395) üzenetére


shunter
aktív tag

Nekem kimaradt, uh én köszönöm! 😊
Am sztem egy QHD panel illőbb lenne mint egy fullHD. Azért itt mégis közelebb van a panel. Bár még gondolom messze a kész konfig.

[ Szerkesztve ]

(#47397) Kakaduku válasza Madwe (#47394) üzenetére


Kakaduku
senior tag

Nekem is jöhet az összeg, akár személyesen is találkozok az illetővel. Természetesen Ps4 nem lesz, de egy kávéra meghívom 70-80 ezerért. :DDD

(#47398) agyhalal


agyhalal
aktív tag

Köszönöm a választ mindenkinek. Igen, elég büdösnek tűnik a cucc. Mennyi lehet a reális ára egy használt PS4-nek jelenleg?

Nézz tükörbe, hogy neked mi van a homlokodra írva!

(#47399) biceps


biceps
tag

Sziasztok!

Tegnap lepett meg a kedvesem egy fehér PS4-el. Nagyon örültem neki! :)
Beállítottam nagyából. Kérdésem az lenne, hogy van olyan aki még mindig telefontöltővel tölti a joy-t? Problémamentesen megy azóta is?
Egyenlőre még nem akarom rest módba tenni a gépet, és töltő dokkoló szerűséget se akarok venni a joy-nak, ezért gondoltam én is erre a telefontöltős megoldásra. Szerintem gyorsnak és hatékonynak tűnik.

Üdv!

PSN ID: BulldozerHUN

(#47400) Yodamest válasza biceps (#47399) üzenetére


Yodamest
addikt

De jó kedvesed van neked :)

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.