Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#47851) Cseneles válasza N@idia (#47849) üzenetére


Cseneles
őstag

Milyen átalakítód van? Érdekelne a tapaztalatod vele..nemtudom itt mennyire off ez de jöhet privátba is :R
Köszönöm

Runco VX22i-CineGlide prism, Hivilux 2.35:1 gain 1.2, Emotiva XMC-1, XPA5 Gen1, Wharfedale EVO 4.4-CS-4.2, 2 Dayton Audio Ultimax 12-22 DIY, 2 Definityve Technology IW13, Behringern NX4-6000

(#47852) Neoteric válasza Casanova* (#47848) üzenetére


Neoteric
addikt

Jó tudni. Igazából csak azért írtam, hogy ne ps4-en legyen eggyel több egeret használó, mások játékát hazavágó szuperkatona. :D

PSN: ne0teric_sAN

(#47853) Casanova* válasza Neoteric (#47852) üzenetére


Casanova*
veterán

óóó,sorry! :D

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#47854) oriic válasza Cseneles (#47851) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ő Chronusmax-ot vett.

Live-Die-Respawn

(#47855) vg válasza Neoteric (#47852) üzenetére


vg
addikt

Pedig az lenne az igazi, ha a PS4 lenne a csaló N@idia és társai otthona! Én drukkolok!

(#47856) Damage401


Damage401
senior tag

Konzol: KONTROLLER
PC: EGÉR és BILLENTYŰZET

Nincs több kérdésem.

Siemens MC60>Sony Ericsson K300i>Sony Ericsson K750i> Sony Ericsson C902> HTC Desire > Nokia C7> Sony Ericsson Neo>Sony Xperia P>HTC Desire X> Sony Xperia L>Nexus 4>LG G2>Sony Xperia Z1 Compact> Sony Xperia Z3 Compact> Apple Iphone 6>Sony Xperia Z5 Compact>Samsung S7

(#47857) zzola válasza Damage401 (#47856) üzenetére


zzola
félisten

+1!

(#47858) N@idia válasza vg (#47855) üzenetére


N@idia
őstag

Azért azt szögezzük le én nem játszok egér+bill-el konzolon én kontroller-el tolom az FPS játékokat,sőt már PC-n is szinte minden gamet azzal tolok Alien isolation stb.Nekem kizárólag a G27-es kormány miatt kellett ami gyönyörűen megy is ezzel az átalakítóval FF-nélkül sajnos :(

[ Szerkesztve ]

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#47859) Casanova* válasza Neoteric (#47852) üzenetére


Casanova*
veterán

pedig pc-én,cod aw-n sokan játszanak joyjal és egyáltalán nem jobbak náluk az egeresek. joyjal úgy darálnak,hogy csak na,meg csipával is. van pc-re joyom,néha gyakorlom azzal. szeretnék úgy megtanulni játszani joyjal is. ps4-en is persze joyjal szeretnék majd codozni is.

[ Szerkesztve ]

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#47860) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Ismét egy Rainbow Six: Siege béta kód, a leggyorsabb viszi. (itt is van egy kód meg Xbox One topikban is) Egy köszönömöt elfogadok. :)

V19ZTOQZ7X9V

Promotion details:

1. Go to www.rainbow6.com/beta.
2. Select your platform of choice.
3 Click “NEXT” to log in to Uplay, or create a Uplay account. If you are a PlayStation 4 or Xbox One owner, you will need to link your account to your PlayStation Network account or Xbox LIVE account.
4. Enter your unique Access Code from this email.
5. Once confirmation is received, the Closed Beta key for your platform of choice will be delivered to you prior to the Closed Beta start date via your Uplay email address.
For more information on the Closed Beta, please visit rainbow6.com.

Live-Die-Respawn

(#47861) gyuribácsi88 válasza N@idia (#47858) üzenetére

Ne válaszolj már neki baszod, mert sose hagyja abba.

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#47862) vg válasza N@idia (#47858) üzenetére


vg
addikt

"Nekem van Cronusmax-em meg mutatom neked egy online stream alatt milyen egérrel+bill. kombóval játszani nem rossz egyébként ha gondolod írj privátot és a hétvégén twitch-en megnézheted.Felesleges 30-40K kiadni egy átalakítóért(Xim4).Ez a cronusmax is ugyan azt tudja nekem razer taipan egerem van azzal olyan mintha pc-n tolnám veszt gyors 1ms válaszidővel szinte 0 késés,de tény hogy ez nem fair a többi játékossal aki kontroller-el játszik."

Lol, korrekt, fair, igazmondó ember vagy.

(#47863) RunnyJuggler válasza oriic (#47860) üzenetére


RunnyJuggler
aktív tag

Esetleg valami tipp, hogy mikor kezdődik a beta? Kíváncsi lennék a játékra, de még soká jelenik meg :(

(#47864) N@idia válasza vg (#47862) üzenetére


N@idia
őstag

Ő kíváncsi volt milyen megmutatom neki most ebben mi a nem igazság ? Attól még nem azzal játszok és kb teszek rá h mit hiszel vagy mit nem kb nem tud érdekelni.Azt is oda írtam nem fair a többi játékossal szemben neked is annyi eszed van amennyi látszik a vitát szítod a semminek inkább maradtál volna csendben.. :W

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#47865) oriic válasza RunnyJuggler (#47863) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Tippre: egy-két hónap múlva. Most még a PC-s alfa megy.

Live-Die-Respawn

(#47866) zzola válasza RunnyJuggler (#47863) üzenetére


zzola
félisten

Egy share play-nek örülnék valakitől majd!

[ Szerkesztve ]

(#47867) Neoteric válasza oriic (#47860) üzenetére


Neoteric
addikt

Elvittem, danke. :R

PSN: ne0teric_sAN

(#47868) RunnyJuggler válasza zzola (#47866) üzenetére


RunnyJuggler
aktív tag

Miért nem próbálod ki magad? Jön a beta, és pofonegyszerű kulcsot szerezni. Én az amazonos előrendelős-lemondós módszerrel szereztem magamnak, meg, ahogy látom most oricharcos is osztogatott pár kódot, csapj le egyre! :)

[ Szerkesztve ]

(#47869) Vasy09 válasza RunnyJuggler (#47868) üzenetére


Vasy09
őstag

Hali Bobby! Előkészítettem a terepet, behúztam a lan kábelt, így remélem lag mentes lez az utolsó heist! :) Szóljatok, ha mehet a buli! :C

Gamertag: Vasy09

(#47870) RunnyJuggler válasza Vasy09 (#47869) üzenetére


RunnyJuggler
aktív tag

Én kész vagyok, bármikor mehet. Sajnos van egy rossz hírem: Nem lesz meg a 10 millió, mert ténylegesen halál nélkül kell csinálni az összes heist-ot, hogy meglegyen a challange, nincs kibúvó. Viszont kapunk 2 milliót, azért, hogy együtt csináltuk és sorrendben. :)

(#47871) bandi0000


bandi0000
nagyúr

valaki megveszi a Playstatio Flow-t?

[ Szerkesztve ]

Xbox One: bandymnc

(#47872) oriic válasza bandi0000 (#47871) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

2-t is. Mondjuk boxom van, de akkor is.

(#47873) bandi0000

Az a legkevesebb. Mondjuk én az 1. emeleten lakom, szóval cinkes, de megoldom. :)

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#47873) bandi0000 válasza oriic (#47872) üzenetére


bandi0000
nagyúr

Teljesen jó a koncepció már, már csak egy medencét kell csinálni a szobába

Xbox One: bandymnc

(#47874) aizen92 válasza bandi0000 (#47873) üzenetére


aizen92
addikt

pont hogy nem kell :D [link]
Ezt az agybeteg videót amúgy :DDD

[ Szerkesztve ]

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#47875) bandi0000 válasza aizen92 (#47874) üzenetére


bandi0000
nagyúr

Nem néztem végig a videót... Akkor jó így kell :D

Xbox One: bandymnc

(#47876) tarti19 válasza Damage401 (#47856) üzenetére


tarti19
senior tag

PC-n használtam kontrollert is. :C :DD :)) :)

PSN id: Huntarti, http://www.twitch.tv/tarti19

(#47877) SzlobiG válasza tarti19 (#47876) üzenetére


SzlobiG
félisten

Szintén mivel a legtöbb gém konzolport bill+egérrel fos irányítást kaptunk.

(#47878) tarti19 válasza bandi0000 (#47871) üzenetére


tarti19
senior tag

Egy rendes kamerát sem sikerült még összehozniuk, nem hogy ezt! :)
Azért előrendeltem, mert van itthon kacsaúsztató. :DDD

[ Szerkesztve ]

PSN id: Huntarti, http://www.twitch.tv/tarti19

(#47879) Con Troll válasza bandi0000 (#47814) üzenetére


Con Troll
senior tag

Ezt nekem akkor csinálta, amikor kicsit poros volt a lemezkiadó gomb. Kikapcsolt állapotból is felébredt, hogy kiköpje a lemezt, aztán ugyanígy nyekergett. :D
Puha kefével kicsit sikáltam az alját a kiadó gomb környékén, utána már nem csinálta.

(#47880) N@idia


N@idia
őstag

Április 17-én este láthatjuk az első gameplay videót a Star Wars Battlefront-bol :C

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#47881) PandaMonium válasza Cseneles (#47834) üzenetére


PandaMonium
őstag

Ne vedd magadra de maximalista embereknek nem javaslom a konzolt. Ha tényleg ilyen brutál géped volt és évente ennyi pénzt ráfordítottál azért, hogy szinten tartsd akkor gondolom hozzá vagy szokva a kompromisszumok nélküli, fullHD (vagy inkább magasabb felbontáson való) fix 60fps-hez.
Hát ez az amit itt kapásból el lehet felejteni, 1080p még csak-csak meg szokott lenni, de 60fps már ritkán társul hozzá, és akkor is a PC-s max grafhoz képest mondjuk medium-ot kap az ember. Engem nem zavar mert már kinőttem ezt a grafikab#zi korszakomat, de sok embert ismerek akiknél ez kapásból kizáró ok. Ha pedig multi FPS-re kell elsősorban de jobb szereted az egér+bill kombót akkor ugye alap, hogy PC. Konzolt szerintem az exkluzív címekért érdemes venni, vagy egyszerű couch gamingre. Mielőtt még valaki félre értene: FPS-ekre is tökéletes, de akkor maradjunk meg a kontrollereknél.

What I cannot create, I do not understand

(#47882) bandi0000 válasza Con Troll (#47879) üzenetére


bandi0000
nagyúr

na köszi, akkor ránézek bár enyém is poros rohadjon meg, ki kéne valahogy iktatni a gombot :D

Xbox One: bandymnc

(#47883) Jhonny06 válasza PandaMonium (#47881) üzenetére


Jhonny06
veterán

Én is komolyabb gamer PC-ről váltottam, de nagyon nem panaszkodhatok a PS4 grafikája miatt, teljesen jó minden. Persze van olyan, aki szeret a 32x-es AA-val buzulni, de az már a véglet. :))

(#47884) haddent válasza oriic (#47872) üzenetére


haddent
addikt

Azt nem mutatják amikor a játékban szép nyílt óceánban úszik a karakter a néger csávó meg mosolyogva bekanalaz 3 téghát és otthagy 4 fogat :DDD :DDD

PandaMonium van amit a konzol nem tud pótolni (4k 60fps), de van amit a pc nem tud (kényelem és játék öröme röviden). Kinek mi kell, el kell dönteni. Ha tetszik ha nem egyszerre nem megy. Egyébként nekem is elég szemrevaló gépem volt: i7 3770 4.1GHz, HD7970@1200MHz/1750MHz, 16GB DDR3 1600MHz. Mindez anno ugye mielőtt PS4 megjelent már 2 éve ha jól gondolom? Minden agyonhűtve, csendesen, saját kezűleg gyönyörűen igényesen összeválogatva minőségi alkatrészekből. Tényleg egy kis "csoda" volt és tényleg úgy csináltam meg, hogy az akinél most van évtizedekig élvezheti hozzányúlás nélkül (mármint úgy értem, hogy nem romlik el). De játékra szvsz. alkalmatlanná vált a pc egy ideje..

[ Szerkesztve ]

(#47885) gyuromoj válasza N@idia (#47880) üzenetére


gyuromoj
veterán

Remélem az SW VII új trailere is napvilágot lát akkor. :)

Más:
Heist-okat mikor toljuk arcok? :B

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#47886) PandaMonium válasza N@idia (#47864) üzenetére


PandaMonium
őstag

Egyébként ez a Cronusmax-ozás hogy működik a PS4-en? Gondolkodtam rajta, hogy veszek egyet, hogy működjön itt is a fightstickem de azt írják a hivatalos oldalon, hogy PS4-en a controllereket 10 percenként disconnecteli (a többi platformnál nincs ilyen). Ha tényleg így van akkor kb. használhatatlan kategória.

What I cannot create, I do not understand

(#47887) ImpersonatoR

Gta V -os patch amitol romolttak a texturak minosegei az javitva lett vagy meg nem ?
Illetve lesz e javitva egyaltalan ha meg nem csinaltak meg?

(#47888) gyuromoj válasza ImpersonatoR (#47887) üzenetére


gyuromoj
veterán

Elvileg lesz javítva, azt nyilatkozták hogy véletlen történt... :U

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#47889) N@idia válasza PandaMonium (#47886) üzenetére


N@idia
őstag

Nekem meg soha nem disconnect-elt kb 2 órát szoktam tolni a DC-t soha nem szakadt meg a kapcsolat.Nekem a cronusmax 2014-es változat van amit upgradeltem cronusmax plus-ra ,de lehet már pro-t is venni az is teljesen jó a régi 2013-as nál volt jellemző h 10 percig bírta ...

Működése pofon egyszerű bedugod a ps4-be a cronusmax-et az input részbe a Ds4-et és utána a pc-be a hozzá adott kabelel a kormányt pedig bedugod a PC-be és már megy is csak a programnak futnia kell folyamatosan PC-n ennyi

[ Szerkesztve ]

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#47890) tarti19 válasza N@idia (#47889) üzenetére


tarti19
senior tag

Ezmiez a szutyok dolog akkor? :) haha ezért 20 ezret elkérnek ám...
Ebben is lehet menet közben profilt váltani ?

PSN id: Huntarti, http://www.twitch.tv/tarti19

(#47891) varadigabor


varadigabor
senior tag

Aki evolvezzik az keressen meg:D

www.fpvracestore.hu --- FPV alkatrészek hazai raktárkészletről ---

(#47892) rezy89


rezy89
tag

Üdv! Lenne egy kérdésem! Ismerőst csak úgy lehet behívni játékba ha mindkét félnek megvan az adott cím? Lehet hülyeség de mintha hallottam volna olyat, hogy elég ha csak az egyiknek van meg... belegondolva baromságnak tűnik mondjuk :P

(#47893) zzola válasza rezy89 (#47892) üzenetére


zzola
félisten

Szerinted ha az egyiknek nincs meg, akkor ő belép a nem létező játékba? :U

(#47894) Gebriel válasza zzola (#47893) üzenetére


Gebriel
veterán

Igen. A share funkcion keresztul.

(#47895) Madwe válasza rezy89 (#47892) üzenetére


Madwe
nagyúr

Az a shareplay amire te gondolsz, de ott nem tudtok együtt játszani, vagy te vagy ő tud csak.

(#47896) Gebriel válasza Madwe (#47895) üzenetére


Gebriel
veterán

De nem mindegyik jateknal van igy nem? Pl a fifat lehet, vagy is nekem ugy remlik...

(#47897) rezy89 válasza Madwe (#47895) üzenetére


rezy89
tag

Shareplayen keresztül megtudja velem osztani a játékát? Szóval nála fut én meg játszok? Neki ezt végig kell néznie vagy közben játszhat mással is? Bocsi még csak most próbálom okosítani magam :D

(#47898) Madwe válasza rezy89 (#47897) üzenetére


Madwe
nagyúr

Nem, ilyenkor az ő ps4 gépe a "felhő", azaz az ő gépén történik a számolás. A te géped pedig csak a kliens, ott csak a gombok lenyomását küldöd el az ő gépének, valamint a kiszámított reakciót kapod meg képként. E miatt viszont nem tudja másra használni a gépét! (valóban, nem minden játékkal megy, van aminél tiltják)

(#47899) zzola válasza Gebriel (#47894) üzenetére


zzola
félisten

Share funkción keresztül sem tud 1 játékkal játszani 2 ember...

(#47900) hulkobb


hulkobb
tag

Lehetséges valahonnan leszedni GTA5-höz 100% közeli mentési filekat? Sajna mint irtam minden mentésem elveszett... :(((

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.