Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#47801) N@idia válasza Jhonny06 (#47800) üzenetére


N@idia
őstag

Nekem sem jó h nem vettem meg :DDD

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#47802) bandi0000 válasza SzlobiG (#47799) üzenetére


bandi0000
nagyúr

Ennyi erővel nekem is megvehetted volna :DDD

Xbox One: bandymnc

(#47803) SzlobiG válasza bandi0000 (#47802) üzenetére


SzlobiG
félisten

Kb akárkinek. :D

(#47804) PandaMonium válasza Jhonny06 (#47800) üzenetére


PandaMonium
őstag

Gyengék vagytok. ;]
Egyébként ilyen ez, nem való mindenkinek. Van akit csak kiakaszt meg felidegesít, van aki szereti az extrémebb kihívásokat (a la mazochisták :D ).

What I cannot create, I do not understand

(#47805) A`rpi válasza PandaMonium (#47804) üzenetére


A`rpi
addikt

40 perces speed run-t megnéztem elejétől végig, nem egyszerű az biztos.

Kérdezem én legkönnyebb fokozatban is relatív nehéz ez a játék?
Csak azért mert aránylag sokan panaszkodnak.

(#47806) ForRedGlory válasza SzlobiG (#47799) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Remelem eljon erted a kaszas ezert a becstelensegert :DDD

(#47807) mrhitoshi válasza A`rpi (#47753) üzenetére


mrhitoshi
veterán

Bocs, nem jól láttam. :B

PS4

(#47808) gyuribácsi88 válasza Jhonny06 (#47800) üzenetére

Végre egy játék amiben van kihívás, ti meg letörlitek, meg nem jön be? Hát azért lehetett tudni hogy nem egy COD kampány :DDD

Nekem nagyon bejön, és pont azért mert rohadt nehéz (nekem aki nem játszott a DS szériával) most épp a chalice dungeon-t csinálom, azok is nagyon jóra sikerültek.

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#47809) SzlobiG válasza A`rpi (#47805) üzenetére


SzlobiG
félisten

Nincs olyan hogy könnyű fokozat, nem tudod változtatni ezzel számolj. :D

Frg: Jöjjön majd jól kinyírom. :D

(#47810) PandaMonium válasza gyuribácsi88 (#47808) üzenetére


PandaMonium
őstag

Ma én is elkezdtem a Chalice Dungeon-okat és én naiv azt hittem, hogy minden alkalommal mikor ott meghalok automatikusan visszakapom a blood vialjaimat, mert mindig mikor meghaltam és újraéledtem a dungeonben újra 20 volt. Aztán egyszer csak rájöttem, hogy nem úgy megy az, de addigra vagy 80 blood vialt elhasználtam a stashből. :DDD

(#47805) A`rpi: A 40 perces speedrunban nem látsz sokat a játékból, egy "nem hivatalos rövidítéssel" meg pár glitchel több mint a játék felét simán kihagyja az illető, onnantól pedig csak a kötelező bossokon rohan végig.

[ Szerkesztve ]

What I cannot create, I do not understand

(#47811) tarti19 válasza PandaMonium (#47810) üzenetére


tarti19
senior tag

Tegnap ng++-ban 3,5 óra alatt végeztem. ráadásul el is kellett mennem még néhány extra tárgyért a befejezéshez.
Egyébként ezzel a 2 trükkel azért a 40 perc tényleg valós! Mindenestre ezt azok próbálgassák, akik 2x kiprögették a játékot s segítséggel(guide) minden mellékbosst ledaráltak.

Chalice dungeon meg az őrületbe fog kergetni ... Defiled chalice curse verzióban, mert ezt adta be. Hátravan még ebből 2 boss s utána még 6 boss a platinához. Indokolatlanul durva! :Y

PSN id: Huntarti, http://www.twitch.tv/tarti19

(#47812) SzlobiG


SzlobiG
félisten

Neki kezdtem megint a driveclubnak ez való nekem nem a bloodborne. :D

(#47813) Gebriel válasza N@idia (#47784) üzenetére


Gebriel
veterán

Hogy tudod telefonról irányítani a spotifyt? :R
Írtad, ha ugyan az felhasználó név és jelszó.
Én ha a PS4 felhasználómmal akarok belépni akkor "hibás felhasználó vagy jelszó"-t ír ki. :(

Közben megtaláltam.
A facebook felhasználó fiókommal lépetem be.

A Spotify-n belül a beállítás menü -> Spotify- csatlakoz -> Elérhető eszközök mutatása->PS4 :)

[ Szerkesztve ]

(#47814) bandi0000


bandi0000
nagyúr

Mi az isten lehet ez? Bekapcsoltam és ezt csinálta, aztán kinyomtam felvettem visszaraktam abbahagyta,de szerintem nem is a venti, mert azt halalni hogy megy szépen, múltkor kb ugyan ilyen időzítésekkel kezdett csipogni este kikapcsolt állapotba, de most egyiket se csinálja, ezért kár lenne hívni a szervizt nem ?!?

Xbox One: bandymnc

(#47815) N@idia


N@idia
őstag

The Witcher 3 és a felbontás Xbox One-on

Míg a PlayStation 4-en 1920x1080-ban fut a játék, addig Xbox One-on be kell érnünk 1600x900-zal - mindkét gépen 30fps mellett. Egy rajongó rákérdezett a CD Projekt RED-nél, hogy Xbox One-on esetleg növekedhet-e később a felbontás, például akkor, amikor megjelenik a Windows 10-et és DirectX 12-t magával hozó frissítés. Erre Damien Monnier, a The Witcher 3 egyik designere azt válaszolta, hogy valószínűtlen, a játék megjelenése után ez ugyanis nagyon problémás lenne, és a DirectX 12 önmagában nem lenne elég hozzá. Monnier szerint valószínűtlen, hogy később egy patch útján növelni tudják majd a játék felbontását, bármilyen frissítést is ad ki a Microsoft a rendszerhez.

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#47816) haddent válasza tarti19 (#47811) üzenetére


haddent
addikt

És mindig is durva lesz. Nem a NG+ vagy NG++ miatt nehezedik, mindig a te karakteredhez, és dungeonhöz mérten nehezedik. Tehát lehetsz te bármilyen erős, az is erősebb lesz. :))
Nekem még kell 1 tool 1 weapon 1 blood gem és az a boss ami neked is. Majd valamikor gyere már mondd el az első hármat hol és hogy találom :R

N@idia ez nem pc :DDD Hiába jön újabb jobb DX12, konzolon azért eddig sem volt olyannyira rossz. Na meg mit akarnak attól a GPU -tól? Szerintem bőőőőőőőven túlteljesítette magát és egészen szépen tartja magát a PS4 -el szemben. Komolyan, azt mondom, hogy egészen tűrhető a különbség, ha box fan lennék nem zavarna annyira. De felejtsük már el, hogy 30-50% nyers favágó erő beli különbséget bármikor is ignorálni tudnak és behozni :)) :))

[ Szerkesztve ]

(#47817) LeventeV


LeventeV
senior tag

Bloodborne téma kódok:

US: J4ND-DJNH-K3C7
EU: PBGA-HJNC-LQ99

Elnézést, ha már voltak.

(#47818) tarti19 válasza haddent (#47816) üzenetére


tarti19
senior tag

Biztos rejtőzködsz, mert nem szoktalak látni online... pedig tudom, hogy nyomod vadul. :P
Chalice nem a te szintedhez erősödik. :P

PSN id: Huntarti, http://www.twitch.tv/tarti19

(#47819) Jhonny06 válasza gyuribácsi88 (#47808) üzenetére


Jhonny06
veterán

Nem a kihívás miatt, szimplán nem jön be ez az állandó sötét theme.

(#47820) Neoteric


Neoteric
addikt

Rainbow Six Siege beta kódot amazonos rendeléstől számítva kb mikor kaptátok meg? Nekem eltelt majd egy óra, de még semmi..

PSN: ne0teric_sAN

(#47821) RunnyJuggler válasza Neoteric (#47820) üzenetére


RunnyJuggler
aktív tag

En 2 perc utan kaptan az emailt.

(#47822) shunter válasza LeventeV (#47817) üzenetére


shunter
aktív tag

Köszi 😊

(#47823) adamssss


adamssss
veterán

Sziasztok!

Van egy AKG 551-es fejhallgatóm, amin elvben van mikrofon. A ps-en kell valamit állítanom, hogy menjen vele a chat is, vagy ez csak a ps-hez kiadott speciális fejhallgatókkal működik?

Köszi

Addig gyorsítottuk a világot míg mi magunk maradtunk le...

(#47824) A`rpi válasza adamssss (#47823) üzenetére


A`rpi
addikt

Csak rádugod a kontrolleredre, és működnie is kell...

(#47825) Cseneles


Cseneles
őstag

Sziasztok!

Megfordúlt a fejemben ,hogy vásárolok egy PS4-et de csak abban az esetben ha tudnék billentyűzet és egérrel játszani minden játékkal :U Van erre működő megoldás?

Üdv :R

[ Szerkesztve ]

Runco VX22i-CineGlide prism, Hivilux 2.35:1 gain 1.2, Emotiva XMC-1, XPA5 Gen1, Wharfedale EVO 4.4-CS-4.2, 2 Dayton Audio Ultimax 12-22 DIY, 2 Definityve Technology IW13, Behringern NX4-6000

(#47826) oriic válasza Cseneles (#47825) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Különböző kiegészítőkkel megoldható, de nem lesz teljesen ugyanolyan az irányítás mint PC-n.

Live-Die-Respawn

(#47827) Gebriel


Gebriel
veterán

Ha egy gépen több account van, de csak egyen van ps+ akkor csak azon lehet online játszani, igaz? :B

[ Szerkesztve ]

(#47828) Cseneles válasza oriic (#47826) üzenetére


Cseneles
őstag

Főleg Fps amit játszanék, nem lesz ugyanolyan ezt hogy érted? késések lesznek lagok vagy miféle anomáliák? Tudnál mondani egy használhaó alternatívát?

Runco VX22i-CineGlide prism, Hivilux 2.35:1 gain 1.2, Emotiva XMC-1, XPA5 Gen1, Wharfedale EVO 4.4-CS-4.2, 2 Dayton Audio Ultimax 12-22 DIY, 2 Definityve Technology IW13, Behringern NX4-6000

(#47829) ForRedGlory válasza Cseneles (#47828) üzenetére


ForRedGlory
félisten

(#47830) Gebriel válasza Cseneles (#47828) üzenetére


Gebriel
veterán

Egyébként minek neked PS4, ha leginkább FPS-el játszanál és egér+bill-el :F

(#47831) SzlobiG válasza ForRedGlory (#47829) üzenetére


SzlobiG
félisten

Most ezt belinkelted megint elindul a pokol. ;]

(#47832) oriic válasza Cseneles (#47828) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Xim4

Chornusmax

Mindkettő használható, Chronusmax olcsóbb.

Egyébként nem igazán értem, hogy miért jöttél át konzolra, ha PC-Billentyű kombóval akarsz tovább játszani.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#47833) ForRedGlory válasza SzlobiG (#47831) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Annyi baj legyen, de nem hiszem ;]

(#47834) Cseneles válasza Gebriel (#47830) üzenetére


Cseneles
őstag

Elég komoly játékra összerakott PC-m eladtam használtan kb 400000ért, bele untam h egy VGA kártya többe kerül mint a ps4 és kb 3*erősebb is nála de a játék akad, laggol megröccen és tele van minen anomáliával arról nem is beszélve h évente rákölthetsz kb 100000ft-ot ha szinten akarod tartani a géped :DDD Játszok én mindennel...Pl shadow of mordor , dragon age, és az összes Fps ami jónak mondható viszont gamepaddal egy egér és billyentyűhöz képest kiscserkész vagy Fps-ben ezt kár vitatni :K

ebben azt hiszem csak azt hagytam ki hogy kb 17éve van pc-m de játékra amíg nem tanulnak meg optimalizálni addig hanyagolom, mesterséges gépigények stb... Vettem egy barebone PC-t 70-ért és veszek egy PS4 vagy Xbox-ot játékra ha használható a bill+egér, autos meg hasonlót eleve Gamepaddal tolnám

[ Szerkesztve ]

Runco VX22i-CineGlide prism, Hivilux 2.35:1 gain 1.2, Emotiva XMC-1, XPA5 Gen1, Wharfedale EVO 4.4-CS-4.2, 2 Dayton Audio Ultimax 12-22 DIY, 2 Definityve Technology IW13, Behringern NX4-6000

(#47835) Casanova* válasza Gebriel (#47830) üzenetére


Casanova*
veterán

mert pc-én kevés a gémer és sok a csaló. :D ( #47834 ) Cseneles: +1 én is majd pc-ről ps4-re váltok.

[ Szerkesztve ]

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#47836) tarti19 válasza Cseneles (#47834) üzenetére


tarti19
senior tag

Érdekelne, hogy milyen használt gépet adtál el te 400.000 Ft-ért :)
Ez már önmagában sántít. Az fps műfajban nem sok van ami igazán durva multit tud felmutatni.
Most sem sok van a piacon. Szokásos cod, bf évenkénti címei mellé talán a Destiny Killzone, de ezek nagyon kontrollerre van optimalizálva, mert baromi lasssú a játékmenet.
Másik pedig, hogy ezekkel a kombinációkkal is ugyanúgy meg kell tanulnod játszani, mivel más a mechanika s a játékmenet is . Ami haba tortán, hogy itt azért lehet komolyabb input lag is nagyon sok televízió esetében.

( A poszt eleje nem kötekedés, csak gyanúsan sokat mondtál érte. Ilyen áron kijelző s keigészítőkkel tudod elpasszolni, de lehet tévedek.)

[ Szerkesztve ]

PSN id: Huntarti, http://www.twitch.tv/tarti19

(#47837) bandi0000 válasza tarti19 (#47836) üzenetére


bandi0000
nagyúr

2 monitor darabja 50k vagy 4K-s monitor
4790K 70k
gtx 980 150k
4*4giga ram 35k
512 gigás SSD 50k
2 terra vinyó 25k

valami hasonlót tudok elképzelni, bár ha több monitor volt akkor SLI, CF kellett volna

Xbox One: bandymnc

(#47838) RunnyJuggler válasza Cseneles (#47834) üzenetére


RunnyJuggler
aktív tag

Hülyeség egy rakás pénzt rákölteni átalakítókra, aztán lehet, hogy nem is működik rendesen. Én is pc-ről jöttem át konzolra (még x360-ra), és már annyira átszoktam a kontrollerre, hogy fps-ben jobb vagyok, mint egérrel. :)
Persze először érdemes begyakorolni tps-sel, aztán fps-t tolni, mert ha egyből beleugrasz az fps multikba, akkor elég hamar megunod majd, hogy szétszednek.

(#47837) bandi0000 : Ilyen gép teljesen felesleges, tök mindegy, hogy mivel játszik. Egy jobb i5 bőven elég játékra, meg egy közepes videókártya. 400k-ért meg már olyan vesz pc-t, aki nem csak játékra használja, hanem azzal dolgozik is, ami megmagyarázza, hogy mire kell ekkora hardver.

[ Szerkesztve ]

(#47839) Cseneles válasza tarti19 (#47836) üzenetére


Cseneles
őstag

Egy leválogatott i7 4790K Asrock Fatality pro lap 8gb 2400-as R9 290X megfelelő házban komoly ventikkel viz mindenen meg 1Kw-s platinum táp stb... :) Igen gondoltam laggra de monitorom meghagytam azon használnám ls pont ezért érdeklődök hogy működik normálisan az egé/bill kombó vagy használhatatlan cipőben jár?

Runco VX22i-CineGlide prism, Hivilux 2.35:1 gain 1.2, Emotiva XMC-1, XPA5 Gen1, Wharfedale EVO 4.4-CS-4.2, 2 Dayton Audio Ultimax 12-22 DIY, 2 Definityve Technology IW13, Behringern NX4-6000

(#47840) gyuromoj válasza RunnyJuggler (#47838) üzenetére


gyuromoj
veterán

Én is PC-t cseréltem PS4-re és már akkor eldöntöttem hogy multi FPS kizárt, mert így is őszülök, hát még akkor mi lenne velem. :DDD
Így is 10+ év CS és 1-1 év BF3-BF4 után úgy érzem hogy jól döntöttem.

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#47841) N@idia válasza Neoteric (#47820) üzenetére


N@idia
őstag

Én is kb 2-3 perc után kaptam az emailt alig várom h elkezdődjön a béta :C

Cseneles: Nekem van Cronusmax-em meg mutatom neked egy online stream alatt milyen egérrel+bill. kombóval játszani nem rossz egyébként ha gondolod írj privátot és a hétvégén twitch-en megnézheted.Felesleges 30-40K kiadni egy átalakítóért(Xim4).Ez a cronusmax is ugyan azt tudja nekem razer taipan egerem van azzal olyan mintha pc-n tolnám veszt gyors 1ms válaszidővel szinte 0 késés,de tény hogy ez nem fair a többi játékossal aki kontroller-el játszik.Ezt vedd figyelembe a fórumon sem szeretik.Én a driveclub miatt vettem ezt a csoda szerkezetet,hogy a logitech G27 es kormányt tudjam használni.(Xim4) esetében csak egér+bill-t támogat a Cronusmax mindenféle kontrollert és kormányt és még olcsóbb is ;]

[ Szerkesztve ]

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#47842) oriic válasza Neoteric (#47820) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

1 perc után.

Live-Die-Respawn

(#47843) zzola válasza bandi0000 (#47837) üzenetére


zzola
félisten

Alaplap, táp, ház, hangkártya, vízhűtés, perifériák?? miez, félkonfig? xD

[ Szerkesztve ]

(#47844) Neoteric válasza Cseneles (#47834) üzenetére


Neoteric
addikt

Boxot vegyél. ;]

(#47845) Casanova* : úgy hallottam boxon kisebb az egér-bill átalakító inputlagja.

;]

[ Szerkesztve ]

PSN: ne0teric_sAN

(#47845) Casanova* válasza Neoteric (#47844) üzenetére


Casanova*
veterán

miért boxot? :D ( #47841 ) N@idia: milyen az a G27 kormány? hány pedálos? van kuplungja is? :)

[ Szerkesztve ]

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#47846) vg válasza Neoteric (#47844) üzenetére


vg
addikt

Ne már, nem kell oda! Jó lesz neki a PS4!

(#47847) tarti19 válasza N@idia (#47841) üzenetére


tarti19
senior tag

Meg mellé úgy 30-35k az egér,billentyűzet,egérpad . :) Itt azért valamilyen gémer specifiikációt is érdemes akkor már felvenni.

PSN id: Huntarti, http://www.twitch.tv/tarti19

(#47848) Casanova* válasza Neoteric (#47844) üzenetére


Casanova*
veterán

ez igaz,de elvileg ha gyors gamer a monitor,akkor mindegy. szemmel nem lehet észrevenni a különbséget.

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#47849) N@idia válasza tarti19 (#47847) üzenetére


N@idia
őstag

Jó hát nem azt mondtam hogy egy 2000ft-os egér és egy kínai bill vissza adja azt az érzést,de például egy mechanikus bill+egy 20K-s egérrel már olyan lesz,mint PC-n,de ha Gamer volt a srác biztos nem olcsó egeret használt és billentyűt ahogy én sem(nekem ezek adottak voltak,tehát én csak egy átalakítót vettem) :D

Casanova*: Mi az hogy " gyors Gamer a monitor" :DDD

Dell ips monitorom van 4MS válaszidővel ez már teljesen jó játékra,viszont én Tv-n játszok SonyTv-m van és annak is 16 körüli az input lag szal tök mind1 min játszol nem ez fog befolyásolni...

[ Szerkesztve ]

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#47850) Casanova* válasza N@idia (#47849) üzenetére


Casanova*
veterán

a monitor jó,ha gyors,nem lassú. az input lag miatt. milyen monitorod van? értem,köszi!

[ Szerkesztve ]

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.