Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#46151) #20844032 válasza Madwe (#46150) üzenetére


#20844032
törölt tag

Igen, a megbízhatóságon nagyon sokat sikerült hozni.Itt azért nagyon jól jött, hogy egy kvázi konyhakész, kipróbált teknóba ültek bele. Ez a része tetszik is.

(#46152) ForRedGlory válasza haddent (#46111) üzenetére


ForRedGlory
félisten

A toresmodellt a PC-re optimalizaltak ;]

[ Szerkesztve ]

(#46153) Rigormortiis


Rigormortiis
addikt

Könyörgöm, hagyjátok már a fenébe ezt a ventis témát! (a saját tapasztalatom meg az, hogy első szériás x360 után nekem már minden halk )

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#46154) szinimini válasza Tegla80 (#46149) üzenetére


szinimini
senior tag

Szerintem úgy érthette ,hogy az adott korban mikor a ps1,2 készült megtudták csinálni hallkra minden nagyobb baj nélkül. És most a 21. században ilyet bele tenni eléggé kiábrándító ekkora technikai fejlődés után.

De tök mind1,mert az én gépem halk ;]

Próbálkozott már valaki ilyen matricával? Csak a konzol érdekel a kar csúnya úgy :)
Az érdekelne,hogy melyiket érdemes megvenni ill.,hogy ha később cserélném akkor mennyire hagyna nyomot rajta?

(A kép csak ilusztráció )

(#46155) #20844032 válasza Madwe (#46147) üzenetére


#20844032
törölt tag

Tudom javasolni!
Amúgy ez rohadtul tetszik nekem is :D

(#46156) vonSux válasza #20844032 (#46155) üzenetére


vonSux
őstag

Sok kis venti, kopogós műanyag ház, rengeteg ZAJ :DDD

(#46157) #20844032 válasza vonSux (#46156) üzenetére


#20844032
törölt tag

Tökéletesíteném! :DDD

(#46158) haddent válasza gianni85 (#46116) üzenetére


haddent
addikt

Azért ez nem volt okos ötlet, valljuk be :DDD Nem véletlenül kell hűteni a tápot. Kicsi méretből egész komoly teljesítményt vesznek ki és mindezt olcsón, magyarul szar hatásfok/minőséggel. Van olyan 12VDC -és venti ami 7V -on meg se moccan még, nem volt ez egy kicsit túl bátor/nagy lépés? :F Bár mindegy, hulljon a férgese ;] (mmint az xbox, nem te :DDD )

orichalcos egy Tomb Raider (n+1) időzített exkluzív vs. egy Uncharted 4? Nőket és 10 súlycsoporttal lejjebbi "harcosokat" nem ütünk meg :))

[ Szerkesztve ]

(#46159) kentucky


kentucky
őstag

GTA Online Heists-be aki jönne társnak, nyugodtan vegyen fel, PSN id alább :)

[ Szerkesztve ]

(#46160) #20844032 válasza ImpersonatoR (#46146) üzenetére


#20844032
törölt tag

(#46161) gianni85 válasza haddent (#46158) üzenetére


gianni85
veterán

Természetesen teszteltem előtte, még 6V-tal is elindult. Így is mozgat elég levegőt, és fél-maratoni játék után is csak langyos volt a brick, ugyanúgy mint előtte.Természetesen saját felelősségem teljes tudatában cselekedtem, ha megadná magát, akkor így jártam. Ha megtörténne, majd beírom ide is, hogy legalább egy ördögi smiley-t kapjak. ;]

[ Szerkesztve ]

(#46162) vonSux válasza gianni85 (#46161) üzenetére


vonSux
őstag

Jaj ne viccelj és semmi esetre se történjen meg a baj. E nélkül is kapsz villát, hiszen hoztál egy rossz döntést és XO-t vettél ;] ;] ;] (a lehető legbarátságosabb szarkazmussal írtam :DDD )

(#46163) gianni85 válasza vonSux (#46162) üzenetére


gianni85
veterán

Konzol témában már 6-7 éve folyamatosan rossz és elhamarkodott döntéseket hozok, és legtöbbször a pénzem bánja :D Szerintem nem sok embernél fordult meg annyi konzol ez idő alatt (magán felhasználásra), mint nálam.

(#46164) Yodamest válasza Tegla80 (#46149) üzenetére


Yodamest
addikt

Trabant vs F1 igen, de nézd azt is hogy tizenX év van a kettő között ami azért nem mindegy szerintem.....
Mikor is jött ki a PS1? Azóta szerintem nem kicsit fejlődött a technológia, minden kevesebbet fogyaszt, gazdaságosabb, halkabb ( kéne hogy legyen). Szóval az adott kort is vedd számításba, jó hogy gyengébb volt a PS1 annyi évvel ezelőtt, de ez nem indokolja, hogy a PS4 egy gázturbina legyen...

Ja és egyébként a PS3 is baromi halk, hallottam testközelből játék közben és semmi hangja nem volt, azért az már nem áll olyan messze a PS4-től... akkor hogy van ez???

(#46165) vonSux válasza gianni85 (#46163) üzenetére


vonSux
őstag

Ha ennyi idő alatt volt legalább 6-7 jó játék amivel szerettél játszani akkor csak nem voltak olyan rossz döntések ezek. Befektetésnek semmi esetre sem érdemes kezelni a konzol, pc stb vásárlást. Ha több a bosszúság, mint az öröm akkor tuti más kikapcsolódást kell keresni. Én meg keresek egy gumicukor buddha avatart magamnak :D

(#46166) Yodamest válasza szinimini (#46154) üzenetére


Yodamest
addikt

Igen pontosan így értettem, tehát arányban a technika fejlődésével. Tegla80-nak ez nem akart leesni.. de örülök, hogy van aki érti a dolgot. :)

(#46167) ImpersonatoR válasza #20844032 (#46160) üzenetére

Huhh. Most minden poént félretéve tanulságos videó szerintem. Ráadásul azért elég megdöbbentő az a 38% számomra.

(#46168) gyuromoj válasza ldave (#46121) üzenetére


gyuromoj
veterán

"Mióta megmutattuk nektek az első játékmenet bemutatót az Uncharted 4: A Thief’s Endből, még több részlet összeállt a játékból és a történetből. Mostanra világossá vált a számunkra, hogy a végeredmény sokkal ambíciózusabb lesz, mint eredetileg elképzeltük.

Miután oly sok évet eltöltöttünk Nathan Drake-el, nagyon sokat jelent a csapat számára, és a kalandjait lezáró fejezet elmesélése egy olyan feladat, amit nem veszünk félvállról. Ez a játék olyan, minden apróságra kiterjedő részletességet, precíziót és izgalmas történetmesélést érdemel, amelyekről a Naughty Dog ismert.

Emiatt meghoztuk azt a nehéz döntést, hogy eltoljuk a játék megjelenését. Az a néhány plusz hónap, amit így kapunk bebiztosítja, hogy az Uncharted 4: A Thief’s End nem csak a fejlesztőcsapat, hanem a játékosok magas elvárásainak is megfelel majd.

Köszönjük a türelmeteket – tudjuk, hogy az extra várakozás nehéz lesz, de ahogy újabb részleteket osztunk majd meg veletek az Uncharted 4-ről, látni fogjátok, hogy megéri. A Naughty Dog csapata egész évben azon fog dolgozni, hogy Nathan Drake története méltó lezárást kapjon. 2016 tavaszán ti és Nate egy izgalmas, érzelmekkel teli utazás részesei lesztek."

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#46169) Neoteric válasza oriic (#46133) üzenetére


Neoteric
addikt

Miért lenne harc? Biztos mindkettő jó játék lesz, és mindkettőt végig lehet majd vinni.. ps4en. ;]

[ Szerkesztve ]

PSN: ne0teric_sAN

(#46170) gyuromoj


gyuromoj
veterán

Na pénteken lesz GTA-m. Addig intézek PS+ előfizut és mehet a móka. :C

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#46171) dbandris


dbandris
csendes tag

Lehet volt róla szó korábban, de rendelt már bárki e-bayről digitális ps4 játékot? Pl. Dying Light 6k-ért pörög, és egyszerűen nem tudom elképzelni, hogy ez miként működhet. Küldenek egy redeem kódot vagy valami accounthoz rendelik? PC-n szoktam én is rendelni, de PS4 kötöttebbnek tűnik nekem, gyanús,hogy ennyire olcsó. Köszi az infót előre is

(#46172) gyuribácsi88 válasza dbandris (#46171) üzenetére

Profilt kapsz, kockázatos a dolog, 50/50% vagy átvernek vagy nem. Próba szerencse, de olcsó húsnak ...

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#46173) PandaMonium válasza dbandris (#46171) üzenetére


PandaMonium
őstag

eBay-en szinte csak accountot árulnak, abból is kétfélét: Primary-t és secondary-t. A primary accountot értelem szerűen betudod állítani primary-ra így a saját felhasználódon (illetve a gépen lévő összes többi fiókon) is tudsz játszani a játékkal amit vettél, míg secondaryn csak azon a fiókon tudsz játszani majd vele amit adnak. Sok játékot 1x letölthető formában árulnak, tehát megkapod az accountot, letöltöd és utána kizárnak az accountból. Így gyakorlatilag örökre meglesz a játék ha csak meg nem sérül/ki nem cseréled a HDD-t a PS4-ben, vagy ha le nem törlöd valamilyen okból. Mellesleg fontos óvatosnak lenni ezekkel, nem mindegy kitől vásárol az ember.

What I cannot create, I do not understand

(#46174) dbandris válasza PandaMonium (#46173) üzenetére


dbandris
csendes tag

Köszi az infót, ez pont elég ahhoz, hogy hagyjam a bánatba az egészet. :) Valami ilyesmire gondoltam én is, jobban örülnék, ha egy sima legális kulcsot árulnának mint pl a greenmangaming-nél.

(#46175) Gebriel válasza PandaMonium (#46173) üzenetére


Gebriel
veterán

Mit jelent pontosan az, hogy 1x letoltheto formaban adnak?

(#46176) sittes79 válasza Gebriel (#46175) üzenetére


sittes79
addikt

Miután letöltöd, megváltoztatják a jelszót, utána 1x van meg és többet soha :)

(#46177) Gebriel válasza sittes79 (#46176) üzenetére


Gebriel
veterán

Vegig kell mennie a letoltesnek vagy eleg ha csak el kezdi?

(#46178) tarti19 válasza Gebriel (#46177) üzenetére


tarti19
senior tag

Elég elkezdeni.
Sőt ha valaki webes felöletről download listába rak bármit akkor azt letöltöd amint nline leszel! :)
Ezért volt kettő bf 4 ma a gépemen. Mivel 2 osztott accal rendelkezem.

Eközben jelentem, hogy 3 hét után az Order elérte a lélektani 10K-s határt a használt szoftver paicon! :) ;] ;]

[ Szerkesztve ]

PSN id: Huntarti, http://www.twitch.tv/tarti19

(#46179) Nayrobi


Nayrobi
őstag

Megint eltolták a Project Cars-t, valamikor május közepén jön. Napersze.

(#46180) kentucky válasza Nayrobi (#46179) üzenetére


kentucky
őstag

Szerinted ez, a GTA 5 PC-re, vagy a Hal Life 3 fog előbb megjelenni? ;] :P

[ Szerkesztve ]

(#46181) Nayrobi válasza kentucky (#46180) üzenetére


Nayrobi
őstag

Szerintem az új Duke Nukem.

(#46182) kentucky válasza Nayrobi (#46181) üzenetére


kentucky
őstag

Vagy a Driveclub PS plusos kiadása :W

(#46183) Garada válasza kentucky (#46182) üzenetére


Garada
őstag

Arról inkább konkrétat nem is érdemes mondani, majd jön egyszer. ;]

(#46184) Madwe válasza Garada (#46183) üzenetére


Madwe
nagyúr

Mostmár az sem olyan biztos amúgy, valahol viszakoztak...

(#46185) Garada válasza Madwe (#46184) üzenetére


Garada
őstag

Már szinte megszokott lesz egy játék esetében a csúszás lassan ott tartunk meglepő lesz ha minden a beígért dolgok szerint megy.. :U

(#46186) vonSux


vonSux
őstag

Ha valaki még tolja a Far Cry 4-et és 20% körül van vegyen fel mert kezd roppant unalmas lenni ez a játék viszont (és itt jön az a rohadt kíváncsiság) végig vinném.. :U

(#46187) mrhitoshi válasza vonSux (#46186) üzenetére


mrhitoshi
veterán

Coopban nem lehet a sztorit vinni. Ezt elfelejtettem említeni az ömlengésemben. Még egy szög a FC4 koporsójában. Szóval csak questeket lehet coopban tolni, mást nem. Ne hogy legyen értelme a coop-nak. :DD
Ez egyébként jobb volt sokkal a 3-ban, nem értem miért kellett megvariálni.

PS4

(#46188) vonSux válasza mrhitoshi (#46187) üzenetére


vonSux
őstag

Ó ez remek hír :D nos ez a srác akkor lehet, hogy a Himaláján ragad.. ;]

(#46189) Petya2900XT


Petya2900XT
aktív tag

Arra lettem figyelmes,hogy 20-21fokos szobába alig hangosodik a gép bf4 alatt,de ha mondjuk 25-6fok körül van bent, olyan ordító hangja kezd lenni,hogy kiléptem nehogy baja legyen. Pár fok különbség és zavaróan felpörög a venti. Nem csodálkozok,hogy éles viták vannak a hang körül....csak azt senki nem írja oda,hogy mondjuk 18 fokba ül otthon vagy 25 alatt már fázik. :U

[ Szerkesztve ]

//6800K+1070–XboxOneX—PS4–Switch\\—GamingEmpire

(#46190) RunnyJuggler válasza Petya2900XT (#46189) üzenetére


RunnyJuggler
aktív tag

Majd kikapcsol magától, ha túlhevül. Az a dolga, hogy hűtsön, ha meg hangos, akkor vedd feljebb a játék hangját ;]

(#46191) Peat;) válasza #20844032 (#46139) üzenetére


Peat;)
veterán

Én ezért drukkolok hogy jöjjön majd az alaposan átdolgozott változat, legalább chipek gyártástechnológiája révén kevesebb hőtermeléssel. Mert ezt a mostani hűtést kisebbre nem hiszem hogy vennék..
Én szeretek halkan játszani és az x360-om dvd olvasója úgy kikészített ebből kifolyólag hogy soha többet nem kell hangos cucc. Egyébként munkahelyen is minden zúg, jól kikészítjük tudatalatt az agyunkat, régen még kínoztak ilyenekkel, nem szórakoztak :D .

Az hogy nem panaszkodnak rá azért van amiért xboxra sem panaszkodtak az első 1-2 évben, ilyenkor nagyon sok még a fan aki mindent megbocsájt, vagy alapból nem jön számításba más gépezet így tökmindegy mennyire hangos ez van és kész.

(#46192) aizen92 válasza Peat;) (#46191) üzenetére


aizen92
addikt

Vaaaaagy egyáltalán nem hangos, de biztos fanboyságból írom, mert nem a fejemtől fél méterre van a cucc.... Csak kitalálom.

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#46193) Peat;) válasza aizen92 (#46192) üzenetére


Peat;)
veterán

Jó ez nagyon egyéni, maradjunk ennyiben. Vannak akiket egyáltalán nem zavar, ez ugyanolyan mint a villogás vagy 3d. Kinek mit bír az idegrendszere, én a hűtőmet (értsd amiben a kaja van) is néha kihajítanám az ablakon, pedig abból is próbáltam halkat vásárolni. :) PS4-nél érződik hogy szépen összerakták szerintem, de a fizikának vannak határai sajnos. De egy kisebb csíkszélesség csodákra képes. Egy uncharted edition gépnél pl. jöhetne :)

[ Szerkesztve ]

(#46194) ForRedGlory


ForRedGlory
félisten

B+ a patchel elszallt a Dying Light mentesem es a felhobol is hiaba toltom vissza, inditas utan csak new game van. Fasza...

(#46195) #20844032 válasza Peat;) (#46191) üzenetére


#20844032
törölt tag

Hát én azt kihagyom, és ezt a negyediket mostmár próbálom megvigyázni, mer a szotyit ismerve a következő SKU-ban vagy nem lesz már USB sem, vagy a BD driveot majd pénzért lehet letölteni hozzá-bele :D

(#46196) mrhitoshi válasza vonSux (#46188) üzenetére


mrhitoshi
veterán

Ha gondolod esetleg felvehetsz, tudnék segíteni, bár nem tudom mikor tudnék ráérni. PSN: HitoshiMaruben

PS4

(#46197) Ronam válasza Peat;) (#46191) üzenetére


Ronam
addikt

Nalam szerencsere nem volt meg olyan 360 ami veszes lett volna ilyen szempontbol, ellenben volt nalam olyan PS3 Slim aminek olyasmi hangja volt, mint egy 15 eves nyomtatonak. Elmeny volt ugy vegigjatszani a Beyond Two Souls-t :D.

(#46198) vonSux válasza mrhitoshi (#46196) üzenetére


vonSux
őstag

Okk :K

Moby

Vagy engedve a közhangulat jelenlegi állásának kihagyják a zajos ventit a francba és yolo :D

(#46199) Dreamie


Dreamie
őstag

Hali!
Problémám a következő: bekapcsolás után nincs hang... Egész sokat játszottam ma, semmi gond nem volt... 3 óra hosszára kilőttem a gépet, most este bekapcs és hang egy szál se... hdmi kábel normálisa bedugva...

Üdv.: Dreamie

[ Szerkesztve ]

Kockázatokról és mellékhatásokról kérdezze meg kezelőorvosát, gyógyszerészét!!! Battle tag: Dreamie78#2957

(#46200) gianni85 válasza Peat;) (#46191) üzenetére


gianni85
veterán

Na igen, az talán jó lenne, ha jönne még egy revízió a slim előtt jelentősen kisebb fogyasztással. Mert ugye a slim verziónál cseszhetjük a kisebb fogyasztást, ha csökkentik a méretet. Bár igazából nekem már mindegy, ugyanaz lesz a sorsa, mint a PS3-nak. Pár évente beszerzek egyet az ex címek miatt. Mivel pl az UC is csúszik, így 2017-ig nem is kell ilyenen gondolkodnom.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.