Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#46201) N@idia válasza RunnyJuggler (#46190) üzenetére


N@idia
őstag

vagy a ventilátorét :DDD

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#46202) Djuree válasza Dreamie (#46199) üzenetére


Djuree
félisten

nekem is volt ilyen, meg is ijedtem, sőt a felbontást is minimumra vette és állítani sem tudtam. kikapcs-bekapcs megoldotta.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#46203) aizen92 válasza Dreamie (#46199) üzenetére


aizen92
addikt

Lehet TV-hiba. Nekem szokott olyatt csinálni, hogy a TV eldobja a hangot és akkor párszor ki-be kapcs segít vagy HDMI-kábel ki és be.

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#46204) haddent válasza Peat;) (#46191) üzenetére


haddent
addikt

Annyi hülyeséget tudsz összehordani amikor 1-1x átjössz ide, hogy borzamas. Most épp az x360 -at is szídtad, de akkor is.. Milyne kínzás? Hát nem tudsz felállni és odébbülni? Vagy odébbrakni azt a gépet ha ennyire zavar? Rá van kötözve a fejedre? Semmi fan-megbocsájtásról szó nincs, fel tud pörögni játék alatt, biztosan vannak akiknél átlagnál jobban. És? Hát eszem megáll az elvárásoktól.. :C (mindegy, hogy xbox vagy ps)

(#46205) Djuree válasza aizen92 (#46203) üzenetére


Djuree
félisten

nekem olyan van, hogy egyszercsak a legnagyobb játék közepette kiírja hogy a tv 1 perc múlva kikapcsol. anyádat azt! mi az hogy kikapcsolsz?! ilyenkor 1 percem van h megkeressem a tv irányító ok gombját és akkor nem kapcsolja ki. :W

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#46206) bandi0000


bandi0000
nagyúr

Nem tudjátok, hogy lehet e törölni psn profilt annyira, hogy pl beregisztráljak utána ugyan azzal a névvel de másik régióba?

Xbox One: bandymnc

(#46207) Gebriel válasza aizen92 (#46203) üzenetére


Gebriel
veterán

Nekem is szokta ezt csinálni a tv, ugyan ez ki-be kapcs megoldja.

Mikor tolunk egy kis BF-t? :)

Djuree
Milyen márkájú tv-d van?

[ Szerkesztve ]

(#46208) Shamat


Shamat
aktív tag

Lehet, hogy hülye kérdés, de...
Van kettő darab magyar profilom. (Tesómé, és az enyém. mind a kettő magyar, és elsődlegesként vannak beállítva a gépen.) Az egyikkel megvettem a Driveclub-ot. Viszont a másik profillal szeretnék venni hozzá DLC-t...
Működhet ez így? Vagy húzzak innen a pics@ba? :DDD

DEAD LIKE ME

(#46209) Rigormortiis válasza Djuree (#46205) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Biztos fain tvd van, ha ilyet csinál :D Nekem csak az upc mediabox fenyegetőzik 3 óránként :D

Galaxy S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#46210) haddent válasza Shamat (#46208) üzenetére


haddent
addikt

Mennie kell, de ennek mi értelme ne haragudj? :DDD

(#46211) #20844032 válasza Rigormortiis (#46209) üzenetére


#20844032
törölt tag

A legtöbb mai tévében ez benne van, ugyanis csak így teljesítik az energiatakarékossági normákat (aztán vagy ki lehet kapcsolni menüben, vagy nem, de a plecsnit csak így kapja meg).

(#46212) Shamat válasza haddent (#46210) üzenetére


Shamat
aktív tag

Nem haragszom, de mi olyan meglepő ebben? :F Tesóm megvette anno a DC-t. Viszont most én megvenném neki (úgymond ajándékba) a saját bankkártyámmal (ami értelemszerűen az én profilomhoz tartozik) a DLC-ket... :K

DEAD LIKE ME

(#46213) haddent válasza Shamat (#46212) üzenetére


haddent
addikt

Hát jó, de nem egyszerűbb, ha egy accra veszitek legalább az 1 játékhoz tartozó dolgokat? :DDD De ha magyar-magyar akkor menni kell szerintem :K

(#46214) Shamat válasza haddent (#46213) üzenetére


Shamat
aktív tag

Úgy lenne az igazi, viszont akkor vennem kellene valahol két darab hatezres feltöltőkártyát, hogy megvehessek egy hétezer forintos DLC-t... Mert az ő profiljához nincs beállítva bankkártya. :(

DEAD LIKE ME

(#46215) delibab válasza Shamat (#46214) üzenetére


delibab
senior tag

legyél gavallér, ne fukarkodjál... :DDD

" Csak a puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot... “

(#46216) devil-k


devil-k
nagyúr

Srácok!

Megoldható, hogy a GTA V-ben a saját muzsikáim szóljanak valahogy? :D Ha igen, akkor hogy? :R

- mozi bolondéria -

(#46217) Shamat válasza delibab (#46215) üzenetére


Shamat
aktív tag

Hát lehet, hogy azt kellesz, mert venném meg a DLC-t, és valami gáz van a Postcode-al... :F :W Mi baja lehet?

DEAD LIKE ME

(#46218) Gijon válasza Dreamie (#46199) üzenetére


Gijon
senior tag

Próbáld meg azért másik hdmi kábellel. Olyan hőt kap az a szerencsétlen kábel, hogy csuda. 2x már cseréltem, de érik a 3. nálam. Igaz.. nem is dugtam minőségi kábelt még bele (nem merek :) )

(#46219) delibab válasza Shamat (#46217) üzenetére


delibab
senior tag

Na ezt én nem tudom, csak feltöltőket veszek és azzal nem volt még gondom... :F

" Csak a puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot... “

(#46220) ForRedGlory


ForRedGlory
félisten

Visszavittem a lekopott analógos gamepadot a hireltech-nek, de sajnos "csak" javítják, mert nem volt épp másik (én is ezt mondanám). Csak tudnám hogy mit akarnak vele szenvedni jövő hét közepéig... még jó, hogy van egy másik gamepad tartalékban.

Amúgy ezekre az új gamepadokra már nem jellemző a kopás ugye?

(#46221) kenny123 válasza ForRedGlory (#46220) üzenetére


kenny123
addikt

Biztosabb ha pár forintért veszel rá valamilyen kupakot. :)

yo

(#46222) ForRedGlory válasza kenny123 (#46221) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Erre gondolsz? ;]

Amúgy attól, hogy kupakos még legyen alatta jó. Mivel lejár az 1 év garancia 2 nap múlva, ideje volt bevinni. :DDD

(#46223) EnterR válasza devil-k (#46216) üzenetére


EnterR
veterán

Ez engem is érdekelne, de nem hinném, hogy van rá lehetőség. :(

Talán majd egy update-ben.

PSN ID: marquuard

(#46224) devil-k válasza EnterR (#46223) üzenetére


devil-k
nagyúr

Kár. :(

- mozi bolondéria -

(#46225) kenny123 válasza ForRedGlory (#46222) üzenetére


kenny123
addikt

Mondjuk ja, az jó lehet. :D

Hát oké. Most kicserélik, ráteszed, aztán fél év múlva nem kell megint izgulni. Problem? :DDD

yo

(#46226) ImpersonatoR válasza ForRedGlory (#46220) üzenetére

"Amúgy ezekre az új gamepadokra már nem jellemző a kopás ugye?"

Eddig nem "bomlott" meg rajta az egyensúly szóval szerintem ez tartósabb lesz. Az előző ennyi idő után mar kezdett szétjönni.

(#46227) gyuromoj


gyuromoj
veterán

The Order 1886 promo csak lemez 7,5k-ért jó vétel volt? :B
Hétfőn kapom meg, remélem 2-3 nap alatt végzek vele és utána el tudom passzolni árában esetleg kis bukóval. :DDD

[ Szerkesztve ]

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#46228) Yodamest


Yodamest
addikt

Közben találtam a gép által kiadott zajhoz kapcsolódóan egy érdekességet:
Volt a régi model CUH-1004 de van már egy új is CUH-1116
Nekem tutira a régit adták, és talán még ezen felül is hibás volt, de ezért lehetett olyan eszeveszett hangos.
Azt írják, hogy az új az már csendes, szóval jól meg kell nézni, hogy azt vegyen az ember.

https://www.youtube.com/watch?v=FmCI9cIlIbI

Ebben a videóban nagyon jól hallható, hogy semmi hangja a gépnek, és elmondja a csávó, hogy előző gépe még a régi típus volt és baromi hangos is volt. Ez durván hangtalan gép, na ilyen kéne, hihetetlen hogy ugyanazért a pénzért mekkora különbségek vannak, ezt nem bírom felfogni. Most tök jó, adnak egy régit aztán hajszárítózhatok, valaki meg ugyanannyiért kap egy újat és tök kussba van a gépe bármilyen terhelés alatt ez azért durva. :W

[ Szerkesztve ]

(#46229) Djuree válasza Yodamest (#46228) üzenetére


Djuree
félisten

én még megjelenéskor vettem a gépet, tehát biztos a régi és egyáltalán nem hangos, néha mikor bepörgeti a lemezt akkor kicsit, de ez 1-2 perc csak. :U

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#46230) gyuribácsi88 válasza Djuree (#46229) üzenetére

Mert te süket vagy, meg én is, meg még egy csomóan.

Amúgy lassan jön a nyár, be kell szereznem egy légkondit mert annyira fűt a ps4 hogy most télen is elég volt pl bekapcsolni és befűtötte az egész házat, mi lesz nyáron :F ;]

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#46231) nismoka válasza Djuree (#46205) üzenetére


nismoka
addikt

Ez tv beállítás kérdése, takarékosság menüpontnál állítható általában de márkától függ milyen menü pontba rakják.

[ Szerkesztve ]

(#46232) bandi0000


bandi0000
nagyúr

Hogy ha bundle gépet veszek, garanciáztatásnál lehet gond azzal hogy ha eladoma a játékot belőle?

X360ál vissza dobta a szervíz h nincs meg mindeN tartozéka

Xbox One: bandymnc

(#46233) nismoka válasza bandi0000 (#46232) üzenetére


nismoka
addikt

Nem.

(#46234) ForRedGlory válasza bandi0000 (#46232) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Kiverném a balhét. Hova van az leírva, hogy a csomagolt játék géphez kötött? Adjanak egy "jó" gépet, de ne adjanak újra hozzá bundle játékot és probléma megoldva. Mondjuk biztos nem ilyen egyszerű, ha Microsoft visszadobta, de tuti befenyegetném őket egy fogyvéddel.

[ Szerkesztve ]

(#46235) Mrdevil válasza gyuribácsi88 (#46230) üzenetére


Mrdevil
addikt

Idén nem lesz nyár. :D ;]

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#46236) Madwe válasza Yodamest (#46228) üzenetére


Madwe
nagyúr

Én a megjelnésekor vettem és halk. Terhelés alatt is. Igaz nincs 25 fok a szobámban, normálisan szellőző helyen van, s hetente takarítok, nincs por se :) Valamint nem hibásat kaptam... Szóval ez az elmélet megbukott :)

(#46237) #20844032 válasza ForRedGlory (#46234) üzenetére


#20844032
törölt tag

Semmire nem mennél. Ha gyárilag ott a csomagban, akkor bizony kérhetik. PS4-nél nincs ilyen gond, a hireltec csak magát a gépet cseréli, az ms-nél viszont futár hozz-viszi, annak meg aztán magyarázhatod, denekedcsakakgépkell.

(#46238) ForRedGlory válasza #20844032 (#46237) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Aztán mégis hogy adjak vissza egy digitális játékot? :U

(#46239) #20844032 válasza Yodamest (#46228) üzenetére


#20844032
törölt tag

Ahogy azt korábban írtam, nekem most épp 1116A-van, és hangos. Persze ilyen videót én is tudok csinálni, nem úgy kapcsol ám be, hogy ilyen, de 20 perc killzone után üvöltve okádja magából a forróságot. Előtte 3db 1004A-m volt, na azok nanodecibelre ugyanolyan/ugyanannyi hangot és hőt adtak ki.

(#46240) #20844032 válasza ForRedGlory (#46238) üzenetére


#20844032
törölt tag

Azt nyilván sehogy, de azt nem is tudja eladni fizikailag, így a kérdés is okafogyott.

(#46241) Yodamest válasza #20844032 (#46239) üzenetére


Yodamest
addikt

Akkor tényleg az enyém volt atom fos szar.....
Ezek meg ülnek rajta, szerviz már 1 napja vizsgálja be komolyan mondom kabaré.....
3 napba visszavittem és baxnak adni egy cserét, meg kell várni a szerviz válaszát azzal jönnek.....

Mondtam, hogy ma mindenképp bemegyek és elhozom a kurva cserémet nem érdekel... ezekre is most jön rá a lelkiismeretesség elképesztő... megvettem, másnap visszavittem miért nem tudják rávágni, hogy na jól van 3 napon belül visszavitte higgyük el hogy hibás és kapja már meg végre a cseréjét. Szerintem ez lenne a megfelelő hozzáállás. :W

(#46242) ForRedGlory válasza #20844032 (#46240) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Miért ne tudná? Ha egy ilyet kapsz, akkor azt ugyanúgy eladhatod ahelyett, hogy beaktiválnád. Vagy odaadhatod másnak. Na de mindegy, hagyjuk az offot, de erősen kétlem, hogy ilyen köcsög lenne a Microsoft. Kapásból így indít a hivatalos honlapjuk.

"Húzzon ki minden kiegészítőt, és kizárólag a konzolt vagy a Kinect érzékelőt helyezze a szállítódobozba."

Részemről lezárva, nem PS4 téma.

[ Szerkesztve ]

(#46243) #20844032 válasza Yodamest (#46241) üzenetére


#20844032
törölt tag

>Akkor tényleg az enyém volt atom fos szar.....

Erre a megállapításra mostmár pláne nem értem hogy jutottál, mindenestre kíváncsian várom a fejleményeket :) Én ezt a csereberét biztos nem járom végig, hogy aztán a huszonhetedik bazári foshardvernek épp minden gombja menjen ÉS még a hűtése is legyen halk(valójában ez már az ötödik ps4-em, mert a harmadikat powergomb hibával cserélte a hireltec). Majd egyszer talán, ha sikerül kikínlódniuk egy kb tisztességes SKU-t.

(#46244) #20844032 válasza ForRedGlory (#46242) üzenetére


#20844032
törölt tag

Nemtudom náluk hogy van, egyetlen one-om volt, az sem volt hibás hálisten, és én is csak annyi tmondtam, hogy kérHETI. A hireltechesek jó fejek voltak, bevittem a gépet, megpróbálták bekapcsolni a gombjával, nem ment, egy percen belül kezemben volt a fóliás új.

(#46245) Yodamest válasza #20844032 (#46243) üzenetére


Yodamest
addikt

Egy pillanatra azt hittem már, hogy mivel a régebbi típust kaptam, ezért volt hangos. De ahogy írjátok is, ez nem attól függ, szóval csak hibás lehetett.

Voltak itt kommentelők, hogy biztos azért hangos, mert megnyomtam a PS gombot és beléptem játék közben a menübe, meg hogy a last of us menüje köztudottan maxra pörgeti a ventit, aha biztos hogy nem....

Akiknek hót csendes gépe van, azoktól kérdezem, hogy a last of us remastered közben is csendes vagy ott olyan mint a hajszárító?

(#46246) Jakesz


Jakesz
őstag

Sleeping Dogs jócskán le van árazva store-on. Megér 4k-t?

(#46247) #20844032 válasza ImpersonatoR (#46226) üzenetére


#20844032
törölt tag

Ja igen, a kontroller határozottan más mint a régiekben. Műanyagosabb, kevésbé gumiszerű a gomba, mint a régieken. Az hazai launch óta megvannak az ORB kupakjaim, de erre már fel sem raktam. Remélem nem volt rossz döntés :)

(#46248) Mrdevil válasza Yodamest (#46245) üzenetére


Mrdevil
addikt

Last of Us menünél nekem is pörög a gép, mint a veszedelem, ha jól emlékszek. Meg néha teljesen indokolatlan játékoknál/helyeken, tényleg sokszor akkor, ha kilépek játék közben a menübe. Teljesen rosszul van megírva ez az egész szerintem. Néha sima gagyi indi címnél is pörög, néha meg fullos 3D-s játéknál sem hajszárítózik. :N

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#46249) gyuribácsi88

Jövőhéten, végre.

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#46250) Yodamest válasza Mrdevil (#46248) üzenetére


Yodamest
addikt

De akkor neked csak a menünél? nekem utána játék közben is, amíg be nem zártam az egészet úgy pörgött mint a menübe atom durván, egy pillanatra sem vette vissza végig maxon ment.

PS gomb nyomás nélkül is, mert újraindítottam megnéztem utána és ugyan úgy zakatolt. 3-4 perc után már annyira rossz ez a folytonos zaj, mintha egy autópálya mellett lenne az ablakod komolyan

Biztos van akit meglehet győzni, hogy nem hangos, meg hogy ez normális, de annak akkor tuti nincs ennyire hangos gépe, mert ezt nincs az az ember aki elviseli. Itt is volt egy kommentelő, aki nem tudta eldönteni, hogy hangos vagy halk a gépe... na neki tuti, hogy normális gépe van, mert erről abszolút meglehetett mondani, hogy kibaxott hangos, a halk szó foszlánya sem merült fel bennem....

És most várhatom a kegyes válaszukat, hogy tényleg hibás-e a gép..... kabaré... azon fogok jót röhögni, ha felhívnak azzal, hogy a szerviz teljesen normálisnak találta a működését, nem hangos :W

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.