Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#46801) Dicker válasza bandi0000 (#46793) üzenetére


Dicker
őstag

A biztosító céget szokták váltogatni, akihez kötötted a biztosításod. De nem fognak lehúzni vele, kivéve, ha megszűnik az Euronics. Amióta kivált belőle az Expert bármi lehet.

Én belevettem a lakásbiztosításba. Ha tönkremegy benne valami komolyabb, adok neki villámot, aztán ott rohadjon meg, úgyis kifizetik.

(#46802) Gebriel válasza gyuribácsi88 (#46800) üzenetére


Gebriel
veterán

1. Nem azt írtam, hogy "...kezdtétek a vértét szívni", hanem azt, hogy "...kezdték a vérét szívni.."
2. Te nem is írtál semmilyen megjegyzést, véleményt, hogy rád vonatkozón a "Negatív, lehúzós vélemény van tapasztalat meg nulla"

Hogy melyik cég volt, azt meg nem azért kérdeztem mert nem hittem neked, hanem csak arra voltam kíváncsi, hogy egy neve nincs cég volt-e vagy valami nagyobb. Mert kisebb cégeknél könnyebben előfordul, hogy ma még működik, de holnap nem.
Bár a mai világban a nagyokkal is előfordulhat, de azért annak előtte van hangja...utána ezért javítottam, hogy mindegy is.

[ Szerkesztve ]

(#46803) Alice90


Alice90
aktív tag

Most nem azért de kinek romlott el a ps4-e?

én szerintem évekig jó.

A ps3-al se volt gond néha kellet tisztitani de ennyi.

"Nyugalom, a hosszú élet titka!"

(#46804) Gebriel válasza Alice90 (#46803) üzenetére


Gebriel
veterán

Direkt csinálod :F

(#46805) N@idia válasza Gebriel (#46804) üzenetére


N@idia
őstag

Én már meg sem lepődök rajta :DDD

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#46806) koxx válasza Alice90 (#46803) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Kérlek fejezd be.

[ Szerkesztve ]

(#46807) Tegla80 válasza zzola (#46778) üzenetére


Tegla80
addikt

Tegnap este sem tudtam meg elinditani.....US accnal is 1napot irt korlatnak,ami ma ejfelkor jar majd le.....
Szoval sztem ma sem jatszunk meg....max ejfel utan.

A`rpi
En sosem voltam trophy hajhasz....amit kozben bead,h megcsinaltam/talaltam azzal zarom a jatekot.Neha mikor ujrajatszom esetleg (nem tul jellemzo amugy ram ez sem,de vannak ilyenek is azert),akkor van,h esetleg kapok meg hozza parat pluszban.Viszont konkretan elolvasni,h mire mit ad,vagy hogy kellene osszehozni azt sosem szoktam.
Ezert sincs meg platinam.....(bar most olvastam,h van vita-s jatek ami a kiporgetesert azt ad,szoval lehet lesz 1....majd valamikor persze,mert ahoz kellene meg a jatek is. :) Amugy anno egy kb"7-8 as szintu" HU accot aldoztam be ,mikor a plus miatt valtottam UK-re.Igy itt csak az eletem fele latszik trophy-k bol nekem....)

gyuribácsi88
"....Biccs plíz...." lehet. :D
Viszont En pl nem koltottem Destiny,GTA5 ,DC vagy Order-re sem,igy boven +sporoltam egy xar BFH arat....premium-al. ;)

[ Szerkesztve ]

Sony® & PlayStation®

(#46808) haddent válasza Tegla80 (#46807) üzenetére


haddent
addikt

GTA 5 -tel még sehol nem játszottál? Szerintem azt bűn kihagyni, még ha nem is a te stílusod, 1 végigjátszást biztosan megér :U

(#46809) Pöttön válasza haddent (#46808) üzenetére


Pöttön
őstag

Szerintem is! :K

A sport a legjobb kikapcsolódás...

(#46810) zzola válasza Tegla80 (#46807) üzenetére


zzola
félisten

EU IP miatt csak ma állhatsz neki, hiába van US acc-od...

(#46811) tarti19


tarti19
senior tag

Jöjjön már a BLoodborne :) 1 hete nem játszottam semmivel, így akarom kiéhezetetni magam az éjféli launchra :)

[ Szerkesztve ]

PSN id: Huntarti, http://www.twitch.tv/tarti19

(#46812) Tegla80 válasza haddent (#46808) üzenetére


Tegla80
addikt

:N Sot nagyon GTA val sem. (1talan 2 +kezdet jatekom van a 2trophy listamban is....)
Plusz only PlayStation a platform amit hasznalok/hasznaltam... pc-m sosem volt ahogy box-om sem es nem is lesz. (par eve van csak notim is amin persze linux fut es nem mfos)
Szoval nem vagyom GTA ra....,de pl a last of us is erdektelen szamomra ,mig masok odaig meg vissza is vannak tole . :DDD
En pl rengeteget jatszottam KZ multikat vagy a GT reszeivel kormannyal es persze az UC szeria is +volt.
Nemtok mast mondani, "mindenki maskep csinalja" ;)

zolar
Estig melo,igy kibirom boven,h nem jatszhatok...viszont ertelmet nem latom ennek az 1-2 nappal eltolt indulasoknak.... bar ha az elejen minket is oda raknak serverre ,akkor megis van.Igy talan nem hal meg mar elso nap az egesz,mert tulterhelt ;]

[ Szerkesztve ]

Sony® & PlayStation®

(#46813) gyuromoj


gyuromoj
veterán

Bloodborne - adj vért, megkapod a játékot :)

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#46814) PandaMonium válasza gyuromoj (#46813) üzenetére


PandaMonium
őstag

Na, ez tök jó, gratula az ötlet kitalálójának. :)
Mondjuk itthon azért kétszer megfontolnám a dolgot, sajnos tapasztalatból mondom, hogy nem veszik komolyan a higéniát és a fertőtlenítést az egészségügyi intézmények.

What I cannot create, I do not understand

(#46815) mrterminator válasza delibab (#46749) üzenetére


mrterminator
aktív tag

Jaj hát nem vágod? :D Tipikus magyar társadalom jelenség ;)

[ Szerkesztve ]

(#46816) gyuromoj válasza PandaMonium (#46814) üzenetére


gyuromoj
veterán

Nekem is tetszik, itthon lehet vállalnám a kockázatot. :)

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#46817) Tutu7030


Tutu7030
veterán

Na, a konzolok szervize csapattól sem rendelek többet.
Megrendeltem a hardline-t, ingyenes szállítással. Erre ügyesen kiszámlázták a szállítási díjat is. Felhívtam őket, azt mondták, hogy biztosan adminisztrációs hiba, írjak nekik mailt. Írtam, válaszoltak:
"Kedves András!

Sajnos el kellett törölni az ingyenes szállítási díjat, mert a kiadó sajnos megemelte a játék átadási árát.

Köszönjük megértését.

Üdvözlettel:

Konzolok Szervize"

:F

LG Optimus G E975 v20 -> LG G4 H815 V29a-EUR-XX -> Huawei Mate 9(MHA-L29) -> Huawei P30 Pro -> Honor Magic5 Pro

(#46818) gyuribácsi88 válasza Tutu7030 (#46817) üzenetére

:DDD erre csak annyit tudok mondani; magyar konzolbolt :DDD

Nekem is volt ilyen anno de már nem emlékszem melyik céggel, én nem vettem át a futártól, másnap megvettem egy másik boltban.

[ Szerkesztve ]

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#46819) N@idia válasza Tutu7030 (#46817) üzenetére


N@idia
őstag

Képes voltál fizetni egy DLC kiadásért 17K? 2 hetet vártál volna és megkaptad volna féláron vagy legalábbis jóval olcsóbban... ;]

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#46820) Def26 válasza Tutu7030 (#46817) üzenetére


Def26
félisten

Mind ilyen itthon. :(

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#46821) zzola válasza Tutu7030 (#46817) üzenetére


zzola
félisten

Ha többet kért a futár, miért vetted át?

(#46822) vonSux válasza zzola (#46821) üzenetére


vonSux
őstag

Ennyi, nem kell átvenni. a fogyasztón múlik a kereskedő bevétele, talán egyszer a habitusa is.

(#46823) Tutu7030 válasza zzola (#46821) üzenetére


Tutu7030
veterán

Nem emlékeztem a pontos összegre (és nem 17k volt, mert a ps3 verziót rendeltem a kölyöknek). Máshol is szinte pont ennyi lett volna az ára, pont a díjmentes szállítás ígérete miatt rendeltem tőlük.
Nem vág a földhöz az a 990Ft, de lett volna annyi vér a tökükben, hogy értesítenek róla, hogy mégsem annyi az annyi.

[ Szerkesztve ]

LG Optimus G E975 v20 -> LG G4 H815 V29a-EUR-XX -> Huawei Mate 9(MHA-L29) -> Huawei P30 Pro -> Honor Magic5 Pro

(#46824) tarti19 válasza N@idia (#46819) üzenetére


tarti19
senior tag

Lesz az még ősszel 7-8K is digitálisan :p

PSN id: Huntarti, http://www.twitch.tv/tarti19

(#46825) zzola


zzola
félisten

Aki manapság vett PS4-et hivatalos forrásból, milyen most a garancia jegy? A "régi" fekete-fehér 1 lapos A5-ös papír?

(#46826) zzola válasza zzola (#46825) üzenetére


zzola
félisten

Ilyen még?

(#46827) Def26 válasza zzola (#46826) üzenetére


Def26
félisten

Kíváncsi lennék hány embernek van telekom-os gépe. :D

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#46828) zzola válasza Def26 (#46827) üzenetére


zzola
félisten

Bazz nem a pecsétet kérdeztem! :B

(#46829) Tegla80 válasza zzola (#46826) üzenetére


Tegla80
addikt

Ez most a sajat papirod vagy innen a forumbol szedted?
(Itt is fent van mar ez a kep. :D )
Amugy sztem a szamla a lenyeg....

Sony® & PlayStation®

(#46830) zzola válasza Tegla80 (#46829) üzenetére


zzola
félisten

Ez innen van, az a kérdés, hogy most is így néz-e ki?

(#46831) koxx válasza zzola (#46826) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

November végén vettem, de nekem egy kis füzet jellegű kb A5-ös méretű papírka.

(#46832) zzola válasza koxx (#46831) üzenetére


zzola
félisten

Köszi! Csak azért kérdeztem, mert most vettem át a konzolt és nekem is egy több lapos kis füzet van benne! :R
Míg a 2013-ban vásárolthoz az az egy darab papír volt csak...

[ Szerkesztve ]

(#46833) haddent válasza zzola (#46826) üzenetére


haddent
addikt

:DDD Nem. Ilyet az olyan helyeken adnak ahol simlizés megy. Fénymásolják ráadásul :)) Hivatalosan tudtommal egy rendes hologrammos garjegy jár mellé.

(#46834) zzola válasza haddent (#46833) üzenetére


zzola
félisten

Mint írtam, nekem is kis füzet van, több nyelven viszont hologrammos matricát nem találtam! Ez a gép szegedi teszkoból van, gondolom ott nem svindliznek azért...

(#46835) haddent válasza zzola (#46834) üzenetére


haddent
addikt

Hát a fene se tudja... Az ilyen nagy multik, mint electroworld, mediamarkt, tesco, ezen nem svindliznek ,egyszerűen szarnak a szabályokra és adnak 1 saját cetlit, hogy igen, itt garis. De ezek azért nem fognak megszűnni szerintem nem lesz gondod belőle. Sony -nál ez nem egyértelmű, hogy hogy van a gari, milyen papír stb..

Mai napig szerintem kb az Apple és a Dell bánik úgy a vásárlókkal, ahogy kell. Előbbi nem kér se számlát se garijegyet, ott a szériaszám a gépekben, arra van. A Dell lehet, hogy 1 számlát esetleg kér, de nem biztos. És még aznap kijönnek, hozzák az új alkatrészt? Hát így kéne ezt...

(#46836) bandi0000


bandi0000
nagyúr

Én euronicses gépembe se volt olyan gari mint amilyet kaptam anno a sima géphez tescoba is kibontpttam egy orderest abba se volt, biztos nem szürkeimportos mert volt benne magyar használati ami szürkeimportnál nem szokott

Xbox One: bandymnc

(#46837) Dawide@axele válasza PandaMonium (#46814) üzenetére


Dawide@axele
aktív tag

Én állandó véradó vagyok de ilyen akcióért 4 zacskócal is levehetnek. :DD

Playstation 4 , Iphone 7 Plus , Iphone XR 128GB, Iphone 12 mini, Iphone 14, Appe Watch, XBOX Series S, Surface Pro, Steam Deck 512

(#46838) bandi0000


bandi0000
nagyúr

Szerintetrk az menne, hogy ps ről hdmi vel átviszem a hangot tv re és tv ről hdmi vel a házimozira?

Xbox One: bandymnc

(#46839) gyuromoj


gyuromoj
veterán

PlayStation Network - ezt az oldalt nézzétek, ha leállt a rendszer

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#46840) ImpersonatoR válasza haddent (#46833) üzenetére

Ez a hologramos garjegy mar nincs vagy csak ps3 nal volt szerintem.
Sony Centerben nekem ilyet adtak de ez nem hologramos

576 ban olyat adtak amit a kolléga linkelt + számla

Ksz ben meg egy fénymásolt ollóval kivágottat valóban :U
Rendes számla vagy blokk sem járt csak egy A4 es papír amin rajta volt az ara + a bolt neve.

(#46841) SzlobiG válasza bandi0000 (#46838) üzenetére


SzlobiG
félisten

Nálam majdnem így van, annyi hogy a tv-ről optikával megy át a hang a házimozira.

(#46842) bandi0000 válasza SzlobiG (#46841) üzenetére


bandi0000
nagyúr

épp ez az, optikán tuti jó, de mondjuk valszeg lehet HDMI-vel is

Hát nem, nem megy HDMI-vel :D

[ Szerkesztve ]

Xbox One: bandymnc

(#46843) SzlobiG válasza bandi0000 (#46842) üzenetére


SzlobiG
félisten

Szvsz azzal is mivel viszi a hangot.

(#46844) gyuribácsi88

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#46845) bandi0000 válasza gyuribácsi88 (#46844) üzenetére


bandi0000
nagyúr

talán bevállalnám :D

(#46846) xenom0rph : Direktbe csak optikaival, de az csak végső eset lenne, mert PC van optikaival rá dugva

[ Szerkesztve ]

Xbox One: bandymnc

(#46846) xenom0rph válasza bandi0000 (#46838) üzenetére


xenom0rph
őstag

Hazimoziba nem tudod dugni a ps-t?

halahala

(#46847) haddent


haddent
addikt

Kicsit kezd a tököm kilenni most a Sony Magyarországi képviseletével és árusítóival. Garijegyet nem adnak, csak amikor visszamész, hogy már baj van (+1 út de ha jóhiszeműen egyből szervízbe mész akkor +2 út). A szerviz (az eddigi kiváló tapasztalatokkal ellentétben..) 1 hétig (2 hétvégét beleértve persze) hozzá sem nyúlt, majd utánna megigényelték végre a csere-jegyet amit a Sony egy újabb hete nem volt képes jóváhagyni.
Holnap lesz 2. hete pontosan, hogy próbálok valamit tenni.. Borzalmas tesze-tosza töketlen tutyimutyi egy banda van itt. Illetve szerintem itt nincs is, hanem azok az éke szolású szlovák tetvek "képviselnek" minket is. :(((

bandi0000 amit leírtál, az a HDMI ARC (audio return channel). Nekem így van. Olyan minőséget visz át, mint az optikai. Ehhez kell: erősítő ami támogatja az ARC -ét, és TV ami támogatja az ARC -ét.
Elvileg ha összedugod, mint rendesen (erősítő kimenet -> tv bemenet, az erősítőn "tv" üzemmódra kapcsolsz, tv -én meg beállítod, hogy külső hangforrás), akkor mennie kell, ha tudják. A TV egyik bemenetére hátul rá kéne legyen írva, hogy "ARC"

[ Szerkesztve ]

(#46848) bandi0000 válasza haddent (#46847) üzenetére


bandi0000
nagyúr

Igaz nem ARC be dugtam de majd megném hogy úgy megy e

Más: Lehet máshogy primaryra tenni accot úgy hogy ne iniciáljon ez a vacak? Mert elsőnek rosszul jelentkeztem be akkor csinált egy profilt tán vagy mi, gondolom az lett az elsődleges, és amikor töröltem, akkor elkezdett iniciálni

Xbox One: bandymnc

(#46849) Tegla80 válasza bandi0000 (#46842) üzenetére


Tegla80
addikt

HDMI ARC a ficsor neve ,erre tessek nezelodni.... ;)

szerk:lassu voltam,...dolgozom kozben es kozbejott egy vasarlo :D

[ Szerkesztve ]

Sony® & PlayStation®

(#46850) bandi0000 válasza Tegla80 (#46849) üzenetére


bandi0000
nagyúr

azt a részét értem is és működik is, DE úgy ahogy írtam nekem nem ad ki hangot, még anno pendriveről néztem a filmet tv-n, és akkor se adta ki

Xbox One: bandymnc

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.