Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#46351) Tegla80 válasza zzola (#46349) üzenetére


Tegla80
addikt

akkor semmi. :D
amazonon volt olcsobb nektek anno...,azota sem lattam/hallottam olyan akciorol sajna.

delibab
Csak US accra...
csinalsz accot es azon aktivalod,majd a jelenleg is hasznaltal jatszod....ennyi.

[ Szerkesztve ]

Sony® & PlayStation®

(#46352) zzola válasza Tegla80 (#46351) üzenetére


zzola
félisten

Kösz! Nem találtam először, pedig kerestem! Arra voltam csak kíváncsi, hogy store-ban olcsóbb-e? De nem....

(#46353) Bencus88 válasza A`rpi (#46347) üzenetére


Bencus88
nagyúr

akkor hajrá :C

delibab: sajnos nem tudom megmondani. Nekem magyar van. ismerős vette USA acc-al majd leszedtem.

látom közbe már jött egy válasz.

[ Szerkesztve ]

(#46354) zzola válasza Tegla80 (#46351) üzenetére


zzola
félisten

Black friday keretein belül vettük 6-7-8k körül az évest anno...

(#46355) vg válasza zzola (#46349) üzenetére


vg
addikt

Újra Ps4? :D :DDD

(#46356) Vasy09 válasza gyuribácsi88 (#46289) üzenetére


Vasy09
őstag

Nekem sajnos tegnap este volt, nem is kevés! :( Arról meg nem is beszélve, hogy szinte minden második küldetés elött kidobált! :O

Gamertag: Vasy09

(#46357) Gijon válasza Gebriel (#46341) üzenetére


Gijon
senior tag

Nekem tavaly küdtek. Szerintem valami ösztönző, hogy vásároljál már valamit. Vagy sok kódjuk van elfekvőben és kiszórják, mielőtt lejárna a szavideje. :D

(#46358) delibab válasza Tegla80 (#46351) üzenetére


delibab
senior tag

Köszi! :R
Gondolkodok az US accon de nekem kicsit macerás, nem nagyon van rá szükségem... inkább akkor tényleg veszek lemezes verziót!
Az az igazság, hogy decemberbe vettem a gépet és direkt nem a 3 játékos verziót mert egyik játék sem érdekelt (DC, LBP, TLoU) de azóta megvettem már a dc-t és annyira dicséri mindenki a TLoU-t, hogy most már ki kéne próbálnom...

Ripper03 köszönöm Neked is! :R

" Csak a puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot... “

(#46359) EnterR


EnterR
veterán

Megoldható az US accra váltás játékmentések átvitelével? A lemezen lévő játékokat ugyanúgy feltelepíthetem rá?

PSN ID: marquuard

(#46360) zzola válasza vg (#46355) üzenetére


zzola
félisten

Egyelőre még semmit sem mondhatok... :B

(#46361) Vasy09 válasza delibab (#46358) üzenetére


Vasy09
őstag

Én is azért vettem meg a TLoU-t, de nekem sajnos nagyon nem jött át! :U
Úgyhogy amilyen gyorsan jött, olyan gyorsan is ment! ;)

Gamertag: Vasy09

(#46362) Elderath


Elderath
őstag

Bloodborne launch trailer

:Y

Xbox Live : SirLuipadre PSN ID : SirLuipadre

(#46363) bandi0000


bandi0000
nagyúr

beugratós kérdés :D

Haveromnak van magyar accja nekem meg magyar és us, ha összekapcsoljuk az ő magyarját és az én magyarom, akkor ugye ezeknek a játékai megosztódnak, de ha US-re veszek játékot akkor se az ő profiljával, se az én másik profilommal nem tudunk azzal játszani ugye?

Tehát több accot nem lehet összekapcsolni

Xbox One: bandymnc

(#46364) PandaMonium válasza Vasy09 (#46361) üzenetére


PandaMonium
őstag

Meddig jutottál benne? Mint minden jó játékban és filmben itt is van egy kevéske felvezetés ameddig persze laposabb a történet de utána nagyon durván beindul. :)

(#46362) Elderath: A Demon/Dark Souls sem éppen Hello Kitty Kalandjai szintű valami, de ez még attól is dark-osabbra sikerült. Nagyon várom, remélem tartalmas lesz. :D

What I cannot create, I do not understand

(#46365) Madwe válasza bandi0000 (#46363) üzenetére


Madwe
nagyúr

Te az ő accjával játszol, te hu accod primary. Ő a te hu accoddal játszik, saját accja primary. Az usa accod attól még lehet primary a te gépeden, így az ő accjába belépve azokat a játékokat is látod, uh neked menni fog. Viszont ő gépén már nem lehet primary az usa accod, ezért ő nem fogja látni!

[ Szerkesztve ]

(#46366) PandaMonium válasza bandi0000 (#46363) üzenetére


PandaMonium
őstag

Hát ahhoz, hogy ő hozzáférjen minden US accountodon lévő játékodhoz az ő fő fiókján neki primary-ra kell állítani az accountodat, akkor pedig neked secondary-n kell lennie tehát így meg te nem fogod tudni használni őket a magyar accountoddal. 1 account egyszerre csak 1 gépen lehet primary és 1 gépen secondary, ennyit kell megjegyezni.

[ Szerkesztve ]

What I cannot create, I do not understand

(#46367) Madwe válasza PandaMonium (#46366) üzenetére


Madwe
nagyúr

Tévedsz, secondary bármennyi gépen lehet:)

(#46368) bandi0000


bandi0000
nagyúr

kösz mindkettőtöknek, még 1 kérdés, elvileg mennie kéne ennek a dolognak hu-us fiók összekapcsolásánál is, ugye haverom-én, csak akkor ha ő vette a játékot és hozzá a DLC-t akkor a DLC nem megy az én gépemen ugye?

Xbox One: bandymnc

(#46369) kenny123


kenny123
addikt

Sziasztok!

Akad itt valaki akinek megvan digitálisan az advanced warfare, és esetleg 1-2 napra kölcsön tudna adni az accountjat? Persze nem feltétlenül ingyen. Megbizhatosagom egesz jó, lehet ellenőrizni.

Nincs lehetőségem máshogy kipróbálni, de nem vagyok bent biztos hogy megérne akar 30$-t is.

[ Szerkesztve ]

yo

(#46370) Ronam válasza kenny123 (#46369) üzenetére


Ronam
addikt

Szerintem megér annyit simán, nekem nagyon tetszett a Single része, a multi már annyira nem, elég gyorsan ráuntam.

(#46371) RunnyJuggler válasza kenny123 (#46369) üzenetére


RunnyJuggler
aktív tag

Single szokasos cod ocskasag, a multi meg minden, csak nem cod. Inkabb maradj a bf-n es vard a kovetkezo codot. ;)

(#46372) kenny123 válasza Ronam (#46370) üzenetére


kenny123
addikt

Bf-el az a baj hogy 360-on mar felfejlodtem ~90 szint környékére, illetve most ps-en is 80 körül vagyok, eléggé kezd unalmassá válni, mar nem köt le annyira. Hardline meg béta alapján hulladék, azt maximum majd egy jó akcióban harmad áron, de abban is kételkedem egyelőre.

Cod kb csak a múlti miatt érdekelne, a kampány annyira nem. Régen iszonyat jók voltak, többször is kiporgettem őket, de amit a black ops 2 óta művelnek a sztorival is, nem emberi, mar a ghostra nem is pazaroltam az időt, multiban is csak egy órára..

yo

(#46373) Con Troll válasza kenny123 (#46369) üzenetére


Con Troll
senior tag

Írtam privit. :K

(#46374) delibab válasza kenny123 (#46372) üzenetére


delibab
senior tag

Én jó szívvel nem tudom ajánlani... :( mióta ps 4 van azóta játszok bf-t mert a cod sajnos egy kalap...

" Csak a puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot... “

(#46375) LeventeV


LeventeV
senior tag

Ha egy account primary-re van allitva a ps4-en akkor a DLC-k is megoszlanak a tobi account kozott?

(#46376) gyuromoj


gyuromoj
veterán

A konzolnepperjeink is olyanok, mint amilyeneket megérdemlünk

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#46377) Ronam


Ronam
addikt

Elkezdtem az NFS Rivalst, de sokat nem tudtam jatszani, letoltam a traininget, es most azt irja: Signing in to the EA Servers. Ujrainditottam, de ugyanaz, wtf?

(#46378) bandi0000 válasza Ronam (#46377) üzenetére


bandi0000
nagyúr

nem tudja elérni a szervert asszem, várj vele kicsit vagy nézd meg a neted

Xbox One: bandymnc

(#46379) Rigormortiis


Rigormortiis
addikt

Gyerekek, nagyon jó kis horror ez az Outlast, ráadásul plusosoknak csak 1700 forint!

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#46380) ImpersonatoR válasza Rigormortiis (#46379) üzenetére

Plusosoknak konkrétan ingyen volt :U

(#46381) PandaMonium válasza gyuromoj (#46376) üzenetére


PandaMonium
őstag

Egyetértek a cikkíróval sok mindenben, de azért van túlzás is benne rendesen.
1-2 éve még én is úgy voltam, hogy "mindent csak újonnan", azóta viszont néha előfordul, hogy drágább dolgokat használtan veszek és még soha nem faragtam rá mert ésszel csinálom, személyes átvétellel és kipróbálással, alaposan. Nyilván itt az "egyszerűbb" embereket részletezi elsősorban a cikkíró, de őszintén szólva nem kell sok ész hozzá, hogy ne vágják át az embert. :N

(#46380) FragStaR: Tavaly februárban még igen, de nagyon sok ember csak később vett next-gen konzolt, pl. én is. Azoknak tényleg jó ajánlatt az 1700Ft.

[ Szerkesztve ]

What I cannot create, I do not understand

(#46382) kenny123 válasza Rigormortiis (#46379) üzenetére


kenny123
addikt

Napi max 20 perc vele nekem, igen ki tud készíteni. :DD

yo

(#46383) bandi0000


bandi0000
nagyúr

ne kövezzetek meg, de senki nem tart tőle, hogy lejár az 1 év gari a konzolra és hosszútávon 2-3 év károsíthatja hogy ennyire meleg? Esetleg a venti stb? Vagy ne sz@rjak az 1 év gari miatt?

Xbox One: bandymnc

(#46384) Garada válasza bandi0000 (#46383) üzenetére


Garada
őstag

Azért én sem leszek a gari lejárta után annyira nyugodt mint előtte.
Nyáron azért érezni rendesen ahogy dolgozik a kicsike, de körülnézve még nem találtam reális megoldást a hűtésszint hatásfok javítására.

(#46385) #20844032 válasza gyuromoj (#46376) üzenetére


#20844032
törölt tag

Tldr, ezek nem nepperek, a neppernek VAN áruja, ezek a hirdetésképeiket is az internetről szedik, és amit ők megtalálnak, azt megtalálja a google képkereső. Ki kell próbálni a bűzlő olx-es hirdetésekkel. Eddig mindent megtaláltunk franciaebaxen, délamerikai hirdetőoldalakon, fórumokban, stb.

(#46386) PandaMonium


PandaMonium
őstag

Aki szokott előrendelni PS Store-on segítsen ki egy kicsit: Elő akartam rendelni a Bloodborne-t, kosárba raktam, majd rámentem, hogy Continue & Pay, majd egyszerűen egy visszaszámláló lett a vásárlás gomb helyén tőlem pedig semmilyen bankkártya adatot, stb. nem kért a gép. Biztos, hogy nem is vonta le mert mivel még soha nem volt használva a bankkártyám a PS Store-al nem jegyezhette meg a gép. Mikor és hogy kell majd fizetnem a játékért? Vagy sehol és csöndben örüljek magamnak? :DDD

What I cannot create, I do not understand

(#46387) Elderath válasza PandaMonium (#46386) üzenetére


Elderath
őstag

Automatán vonja le majd megjelenés előtt 1 nappal kb. Ha nincs megadva bankkártya adat vagy nincs beállítva, hogy vonhasson le, akkor 2 felszólítás után törlődik az előrendelés

Xbox Live : SirLuipadre PSN ID : SirLuipadre

(#46388) bandi0000 válasza Garada (#46384) üzenetére


bandi0000
nagyúr

igen, az én szobám is viszonylag hűvös nyáron a maga 30-35 fokjával és hosszútávon tuti kicsinálja, de nem 1 évre akarom megvenni

Xbox One: bandymnc

(#46389) LeventeV válasza bandi0000 (#46383) üzenetére


LeventeV
senior tag

En bizom a konzolban. :P A belso elrendezes pont olyan mint a ps3 slim, raadasul az alaplap a konzol tetejen van. Elmeletileg meg alacsonyabb hofokon is uzemel mint elozo generacios elodje es ott vannak az oldalso hutonyilasok is. Szerintem nem lesz gond vele.
Ami viszont nem tetszik az maga az osszeszereles minosege. Nem olyan tomor mint a ps3 slim.

[ Szerkesztve ]

(#46390) PandaMonium válasza Elderath (#46387) üzenetére


PandaMonium
őstag

Rendben, köszi az infót. :R

What I cannot create, I do not understand

(#46391) Garada válasza bandi0000 (#46388) üzenetére


Garada
őstag

Én konkrétan tetőtérben vagyok, tehát még ha be is sötétítem a szobát a minimum 28°C az átlag.
Az utóbbi hónapokban semmi gond nem volt, de nyáron elég lesz 20-30 perc játék és már hallani is, ahogy szép zajjal hűti magát a gép.
Most egy igazán nyitott teret tervezek neki, és megpróbálok valami hűtéssegítő módszert találni erre, amivel képes vagyok a lehető leghosszabb időre kihúzni az élettartamot.

(#46392) Neoteric válasza bandi0000 (#46383) üzenetére


Neoteric
addikt

Gari lejárta után már nyugodt szívvel szét lehet kapni és újrapasztázni, esetleg ha nem speckó a ventilátor, akk kicserélni valami minőségibbre. Vagy eladod gari lejárta előtt 1 hónappal és veszel másikat. Vagy eleve úgy veszed, hogy +1 +2 év kiterjesztett garanciával.

PSN: ne0teric_sAN

(#46393) bandi0000 válasza Neoteric (#46392) üzenetére


bandi0000
nagyúr

az a baj hogy ahol veszem ott nem lehet + garit kötni rá, más mód meg tudtommal nincs, viszont lehet a gari lejárat elött eladósdi lesz ha beválik a gép

Xbox One: bandymnc

(#46394) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Until Dawn június végén?

Live-Die-Respawn

(#46395) Con Troll válasza bandi0000 (#46393) üzenetére


Con Troll
senior tag

Van más mód, pl. az árvilág kiterjesztett garanciája. Én is tervezem, hogy veszek a géphez +2 évet. Esetleg valakinek van tapasztalata ezzel az árvilágos cuccal?

(#46396) zzola válasza Con Troll (#46395) üzenetére


zzola
félisten

Engem nem győzött meg! Ha eltűnik ez a cég, mi lesz a vásárolt garanciával? Kuka!

(#46397) Garada válasza zzola (#46396) üzenetére


Garada
őstag

Pont ez az, amiért nem lehet az ilyen helyekben megbízni, és hanyagolom..

(#46398) mrhitoshi válasza bandi0000 (#46383) üzenetére


mrhitoshi
veterán

PS3 esetében volt a méltányossági gari. Ez azt jelentette, hogy érvényes garanciajegy esetében, még 7-8 évig vállalta a sony a garanciát a rendes garancia lejárta után, és bármi baja volt a gépnek 16e Ft kifizetése után, vagy újat adtak, vagy megjavították, bármi baja is volt. Gondolom PS4 esetében is így van, de biztosat nem tudok.

Nem, nem teljesen igy van, alaposabban utánanézve. Hanem igy: Amennyiben rendelkezünk Sony garanciapapírral, a gépet nem bontottuk meg (HDD csere lehet), illetve a konzolon található sorozatszám megegyezik a garancialevélen található számsorral, abban az esetben vásárlástól számított 3 éven belül lehetőség van élni a méltányossági garanciával.
Ez annyit tesz, hogy bármilyen meghibásodás esetén 16.500Ft-ot kell fizetnünk, ezért egy refurbished (gyárilag felújított) konzolt kapunk a hibás konzolért cserébe, amire fél év garanciát is biztosítanak.

[ Szerkesztve ]

PS4

(#46399) bandi0000 válasza mrhitoshi (#46398) üzenetére


bandi0000
nagyúr

Kösz ez elég vagány nem is hallottam ilyenről, így jobban megéri mint minden évben újat venni

Xbox One: bandymnc

(#46400) aizen92 válasza mrhitoshi (#46398) üzenetére


aizen92
addikt

Ez összefoglalóba mehetne! Köszi az infót :R

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.