Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#46051) Gebriel válasza bandi0000 (#46049) üzenetére


Gebriel
veterán

Nincs baj a psn-el, teljesen stabil. :N
Jövőre? Nincs az egy kicsit messze? :B

[ Szerkesztve ]

(#46052) PandaMonium válasza Gebriel (#46051) üzenetére


PandaMonium
őstag

Hát azért a teljesen stabil egy elég erős túlzás. :D
Maradjunk annyiban, hogy elmegy, de azért minden héten van vele valami apróbb probléma.

What I cannot create, I do not understand

(#46053) szinimini válasza aizen92 (#46043) üzenetére


szinimini
senior tag

Tenyleg jo kis game,de! :)
Azok a hosszu atjatszasok mindig kizokkentettek a jatek menetbol. Es a nagyon rovid jatekido.
Grafika tenyleg nagyon szep.
A sztoribol en is tobbet remeltem a vegere,d majd a tobbiben.

Spoiler,spoiler
Szerintem folyt kov,m a fo mufti nem halt meg :). Majd 67ben :D

(#46054) Gebriel válasza PandaMonium (#46052) üzenetére


Gebriel
veterán

Én szerencsére még nem találkoztam semmi ilyen problémával.. :)

(#46055) bandi0000 válasza Gebriel (#46051) üzenetére


bandi0000
nagyúr

addigra jön össze a borravalóból... :D

Jövő hetet akartam írni :D

Xbox One: bandymnc

(#46056) falijja válasza PandaMonium (#46052) üzenetére


falijja
őstag

Konkrétan egy szar...! nekem nagyon gyakran van hogy beszarik..pl ps storet nagy ritkán ha beadja...vagy nat type ról nem is beszélve.. :(((

(#46057) gyuribácsi88 válasza falijja (#46056) üzenetére

Minden nap játszok, beszélek chat party-ba, érdekes nálam nem szar, meg a 155 ismerősömnél se, a nat type meg megint user error amit nehogy már a sony-ra kenjünk, lol.

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#46058) falijja válasza gyuribácsi88 (#46057) üzenetére


falijja
őstag

Minden lószart beállítottunk már mi is portokat stb...még is jön a nat type meg report problem és nem csak nekem...néha még a menü is droppolgat.lehet neked valami fejlettebb ps ed van.. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#46059) tarti19 válasza N@idia (#46016) üzenetére


tarti19
senior tag

Elég meleg volt a tegnapi. :) 1.05 azért nem hozott megváltást, de raktak bele néhány pofás dolgot s a játék is stabilabban fut már. :)
Azt meg nem is értem, hogy lehet nektek 1.02, mikor az 1.04 is vagy 3-4 hete kint van...

PSN id: Huntarti, http://www.twitch.tv/tarti19

(#46060) Yodamest


Yodamest
addikt

Sziasztok,

A segítségeteket kérném:
Tegnap végre megvettem én is a PS4-et, hazavittem, leszedtem hozzá a last of ust. Sajnos akkor ért a hideg zuhany, amikor elkezdtem játszani, mivel már a játék menüjében annyira felpörög a ventilátor, hogy kajak hajszárító-szerű hangja lesz. Ez később sem csendesedik el, amíg játszok végig ugyan olyan hangos.

Néztem erről videókat és elvileg ennek tök kussban kéne lennie. Sokan írják, hogy kifogtak egy ilyen selejtes vackot, kicseréltették és a második már teljesen hangtalan volt.
Ma viszem is vissza, már megszoktam hogy két kört kell futni mindennel..... azért 120 ezerért kapni egy hajszárítót elég kiábrándító. Ennyire lutri ez? És ha a másik is ilyen vadászrepülő lesz? Mondom ez kajak olyan mintha a hajszárítót bekapcsoltam volna, még fülesen keresztül is átszűrődik a zaj, gondolhatjátok....
Csak most kicsit ideg vagyok, meg csalódott, hogy ennyi pénzért nem lehet egy normálisan működő valamit kapni, még nekem kell szaladgálni, hogy kapjak egy normális példányt.

Nektek mennyire hangos a PS? Jártatok már így?

(#46061) RunnyJuggler válasza Yodamest (#46060) üzenetére


RunnyJuggler
aktív tag

Biztos mazlim van, mert magaval a geppel meg semmi bajom nem volt. Annal tobb a kontrollerrel. Azert az xbox360 kontrollere 3 ev utan sem kezdett el "nyikorogni", mintha lazak lennenek a csavarok, de ez 1 het alatt kezdte.

(#46062) N@idia válasza RunnyJuggler (#46061) üzenetére


N@idia
őstag

Én jövőhéten viszem vissza a kontrollerem annyira lekopott már a gumi róla,hogy az hihetetlen.A másik gondom pedig a kocka és a háromszög,nem mindig érzékel normálisan nem beszélve az L1 és az L2-ről ami szó szerint nyikorog nálam is :W

[ Szerkesztve ]

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#46063) PandaMonium válasza gyuribácsi88 (#46057) üzenetére


PandaMonium
őstag

downdetector.com szerint a legproblémásabb online szolgáltatás a PSN. Én nem sűrűn játszok de tuti, hogy mindig kifogom ezeket (portok természetesen forwardolva, sőt egy időben DMZ-vel használtam a PS-t). Az már csak apróság, hogy az összes karbantartás csúcsidőben van nálunk. :U

What I cannot create, I do not understand

(#46064) krx21 válasza mrhitoshi (#46035) üzenetére


krx21
nagyúr

Én úgy fogalmaznék, hogy akkor téged nem fogott meg, vagy mégis... ;]
Nemem úgy tűnik, hogy nagyon negatív a hozzáállásod a játékhoz, engedni kell hogy elvarázsoljon... Bár akinek nem tetszett a 3. rész annak ez sem... Persze nem vagyunk egyformák... Szerintem jól össze rakott játék lett az FC4. Lehet benne kalandozni és van benne tartalom.... Kinek a pap kinek a.... :K

(#46065) Tegla80 válasza falijja (#46058) üzenetére


Tegla80
addikt

Akkor rosszul allitottatok be es "user error".....vagy kaka a rendszered/szolgaltatod otthon,de tuti,h nalad lesz a hiba...
Kerj uj modemet es ha valami "g" s router-rel probalkozol akkor,azt mar "Noé is kidobta a bárkából" anno.....(szimplan kioregedett es lehet keves a proci/ram parosa.... )

A "néha menu is droppolgat"
probakepp rakj bele egy masik hdd-t es ha azzal nem akkor gariztasd a geped....
Nem sirni kell,hanem cselekedni ;)

PandaMonium
ami nalunk csucsido,az naluk nem az.....
amugy az is latszik tisztan,h a szolgaltatoknak (net) is van benne reszuk......masnal hiba,"Mi" meg sokan fentvagyunk kozben es jatszunk.....erdekes ;)

[ Szerkesztve ]

Sony® & PlayStation®

(#46066) LeventeV


LeventeV
senior tag

Sziasztok. Egy kerdessel fordulnek hozzatok. Jelenleg egy UK accountot hasznalok, azon van a ps+, trofeak, mentesek stb. Ahhoz, hogy tudjak vasarolni bankkartyaval csinaltam egy magyar accountot is. Megvettem rajta a Hotline Miami 2-t, azonban mikor visszamegyek az UK profilomra egy lakat jelenik meg a jateknal. Melyik accountot kell beallitsam primary-re es hogyan, ahhoz, hogy tudjak jatszani az Uk accountomon a magyar accounton vasarolt jatekokkal? A kesobbiekben DLC-ket is szeretnek vasarolni a magyar accounton de jatszani tovabbra is az UK-n szeretnek.

[ Szerkesztve ]

(#46067) tuki2200 válasza LeventeV (#46066) üzenetére


tuki2200
senior tag

http://manuals.playstation.net/document/hu/ps4/settings/activation.html

Komolyan itt mindenki ilyen inkompetens, h nem képes önállóan semminek utánna járni vagy csak rohadt lusták az emberek?!

[ Szerkesztve ]

(#46068) LeventeV válasza tuki2200 (#46067) üzenetére


LeventeV
senior tag

Köszi a linket és elnézést, hogy egy PS4-ről szóló fórumon PS4 témában kérdezősködök.

(#46069) ForRedGlory válasza tuki2200 (#46067) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Remelem majd te is ilyen hangvetelu segitseget kapsz, ha lesz kerdesed.

LeventeV: Allitsd minden accountodat primaryre az a legegyszerubb :) Amugy a primary accon levo jatekok elerhetoek a masodlagos account szamara is, forditva viszont nem.

(#46070) gianni85 válasza Yodamest (#46060) üzenetére


gianni85
veterán

Szerintem nem hangos az a gép, csak biztos denevérhallású vagy :) ;]
Remélem nem jársz úgy, mint én, mert nekem 4-ből 4 gép ilyen volt, és fel is adtam a dolgot.

(#46071) haddent válasza Yodamest (#46060) üzenetére


haddent
addikt

Csak nem unjátok meg...
Ez ilyen, azért ilyen lapos meg kicsi. Van xbox one 2x ekkorában külön táppal az nem lesz hajszárító, vagy van pc passzivan :DDD Nem hibás a géped. Majd ha piros lesz a ledcsík felül, akkor hibás, visszaviheted. Én azt mondom várd ki a nyári hőséget, ha elmegy "pirosba" akkor cseréltesd, ha nem akkor csak te is egyszerűen rajta ülsz a gépen és túl jó a hallásod, örülj neki.

gianni85 felületesen ismerlek innen tudom, hogy nem vagy kifejezetten troll de ezt akkor se hiszi el neked senki :DDD ott valami más (is) volt/van

(#46072) Yodamest válasza gianni85 (#46070) üzenetére


Yodamest
addikt

Nem vagyok denevérhallású biztosíthatlak :)
Nem tehát, ez biztos nem hallás függő, mert mondom annyira hangos, hogy a játék hangját is elnyomja, mintha egy hajszárító menne mellettem. A youtube meg tele van vidikkel, hogy a csávó a telefont odatartja a konzol mellé és még úgy sem hallani semmit annyira halk. Szóval ezen már túl vagyok összehasonlítottam és ez tuti hibás. Már össze is csomiztam viszem vissza nyitásra.

UI: persze van olyan aki hangosnak mondja a videóban, de nekem maxra kell tekerni a hangfalat, hogy bármit is halljak, pedig a telefont odateszi közvetlen a gép mellé. Na ezek tényleg úgymond a denevérfülűek.

De van egy nagyon jó példa, akinek 2 videó van fent: 1. videóban ugyan olyan hangos a gépe mint nekem, atomdurván zúg, aztán írja lentebb, hogy kicserélték neki erről van fent egy 2. videó, abban meg semmit nem hallani már.
Szóval ez 100% hogy nem normális.

haddent : biztos, hogy nem..... ha ez lenne a normális akkor miért vannak fent videók, hogy kapott valaki hangos gép helyett egy halkat, meg tényleg elég sok videót megnéztem erről és a legtöbb PS nem ilyen hangos, akinek meg ilyen az cseréltette és kapott egy halkat. Nem vagyok olyan érzékeny a zajra, nem arról van szó, hogy nyafogok mert van hangja. Itt már a játék menüjétől kezdve 100%-on pörög a ventilátor és nem vesz vissza kicsit sem soha. És mondom elnyom minden más hangot, jóformán nem lehet beszélgetni a szobában annyira hangos, nem a fülem érzékeny nem erről van szó, akkor hidd el nem vinném vissza, elég nagy nyűg ez nekem.

[ Szerkesztve ]

(#46073) szinimini válasza Yodamest (#46060) üzenetére


szinimini
senior tag

Én is most szereztem be egyet,de nekem szerencsére nem hangos.
2,5 méterre van tőlem a tv és a hangfal mellett.
Hallottam néha felpörögni,de egyáltalán nem volt hangos
Az tényleg nem lehet,hogy szűk,meleg helyen van aztán azért pörög fel ennyire?
Na majd a csere után elválik :)

(#46074) gianni85 válasza haddent (#46071) üzenetére


gianni85
veterán

Nem kell elhinni, de nem szokásom kamázni. Aprós értékeléseim között megtalálható pár PS4 hirdetés, igaz nem mindet itt adtam/vettem. Nem tagadom, nincs szerencsém a PS4-gyel.

(#46072) Yodamest
ez a denevérhallás csak szarkazmus volt. Én ezt a magyarázatot kaptam, amikor fel mertem hozni, hogy borzasztó hangja volt a gépeimnek.

[ Szerkesztve ]

(#46075) Yodamest válasza szinimini (#46073) üzenetére


Yodamest
addikt

Nincs szűk meleg helyen, vagyis nem volt. Simán kitettem az asztalomra, nem raktam be vitrinbe, meg asztal alá meg ilyenek. Meg nem lehet melegedés, mert nem fújt ki olyan forró levegőt, és mondom ez már a játék 1. percétől jelentkezik, nem arról van szó, hogy na 20 perc után bemelegszik. Rögtön ahogy indul a játék, 1 perc és már mint egy turbina olyan hangot produkál.

Ha megvan a csere mindenképp írok, hogy mik a tapasztalatok, nagyon remélem, hogy az már jó lesz. Ennyi pénzért nem akarok hajszárítót.

(#46076) Gebriel válasza bandi0000 (#46055) üzenetére


Gebriel
veterán

Ja, hogy jövő hét.. az úgy mindjárt más. :D

(#46077) Gebriel válasza haddent (#46071) üzenetére


Gebriel
veterán

Hogy lehet ilyen hülyeségeket írni?
Azért mert jóval hangosabban dolgozik a venti benne, nem hibás a gépe, hanem az ő hallása túl jó? :U

Yodamest
Legjobb ha ott a helyszínen ki is próbálod az új gépet.

[ Szerkesztve ]

(#46078) szinimini válasza Yodamest (#46075) üzenetére


szinimini
senior tag

Ezt meg is értem, ennyi pénzért elvárja az ember,hogy minőségi cuccot vegyen.
Na majd akkor jelentkezz,hogy mi volt.
Kíváncsi vagyok azért én is :)

(#46079) bandi0000 válasza Gebriel (#46076) üzenetére


bandi0000
nagyúr

Na ugye, 116k-s order bundle :D

más:

ez a router valszeg jó lenne akkor hogy ne ez legyen a probléma a psn-be ugye?

Xbox One: bandymnc

(#46080) Yodamest válasza Gebriel (#46077) üzenetére


Yodamest
addikt

Jó lenne kipróbálni, erre én is gondoltam, de ez játékok alatt jön elő és ott a helyszínen nem fognak nekem játékot feltenni rá meg ilyenekkel szenvedni az tuti.....

Azt lehetne még, hogy ha a másik is ilyen lesz, akkor a hivatalos sony szervizzel megpróbálok beszélni, hogy ez mennyire normális és tudnak -e valamit tenni az ügyben.

[ Szerkesztve ]

(#46081) Gebriel válasza Yodamest (#46080) üzenetére


Gebriel
veterán

Csak van ott nekik esetleg valami játék amit ki lehet próbálni?
Nem természetes dolog ebbe biztos lehetsz.
Én tuti nem kezdenék el hívogatni a sony-t és megoldania dolgot, oldja meg a kereskedő, az ő dolga nem a tied. ;)

Csere esetén újra indul a 72 óra remélem azt tudod.

[ Szerkesztve ]

(#46082) Yodamest válasza Gebriel (#46081) üzenetére


Yodamest
addikt

Ellehetne így játszogatni, hát nagyon remélem, hogy megoldódik a dolog.... Csak nem fogok ki két ugyan olyan hibásat egymás után. Már gondoltam arra is, hogy valami hűtőpadot tenni majd alá, állítólag sokat segít.
Ha a falaktól kb 20-20 centire van (sarokban tehát csak 2 oldalt van fal, a másik 2 nyitott rész) az teljesen jó nem?

(#46083) Tegla80 válasza Yodamest (#46075) üzenetére


Tegla80
addikt

Csak kerdezem:
Teljesen fent volt mar a jatek a hdd-n? lehet dolgozott a hatterben,mig Te jatszottal mar....
Plusz az accod(adataid) torolted e,ha mar visszaviszed?

[ Szerkesztve ]

Sony® & PlayStation®

(#46084) Gijon válasza bandi0000 (#46079) üzenetére


Gijon
senior tag

Válaszd ezt, és nem lesz problémád. (A gyenge láncszem a 10/100 BaseT WAN a tiednél) Ha már újat veszel, akkor gigabites legyen.

(#46085) sz.atesz89 válasza Tegla80 (#46083) üzenetére


sz.atesz89
tag

Bloodborne téma akit érdekel itt a kód. PBGA-HJNC-LQ99
Itt a videó ha végigviszed kapod meg ezt a kódot.
http://www.playstation.com/en-us/games/bloodborne-ps4/interactive-trailer/

PSN: szuhi

(#46086) Yodamest válasza Tegla80 (#46083) üzenetére


Yodamest
addikt

Fent volt teljesen, direkt néztem nem volt semmi letöltésben.
Az accot a felhőben tárolja gondolom, mit kéne azon törölni?

(#46087) Gijon válasza Yodamest (#46086) üzenetére


Gijon
senior tag

Egyszerre 2 gépen lehet fenn az acc. Töröld mindenképp, amíg nálad van.

(#46088) falijja válasza Tegla80 (#46065) üzenetére


falijja
őstag

Ez nem nyafogás ember...szar és kész...nehogy már még nekem keljen fejlesztenem a ps-t hogy ne lagoljon mi ez Pc vagy konzol..? ja nem ez a sony..! jó persze ezek apróságok csak létező dolgok..nálunk 20 emberből 20 nak jelentkeztek a megnevezett problémák.

[ Szerkesztve ]

(#46089) Tegla80 válasza Yodamest (#46086) üzenetére


Tegla80
addikt

Attol meg boven tolthetett akkor ,mert a download list bol eltunik mar hamar es akar installed felirat is lehet rajta,mig a hatterben szedi kozben,de ezt ott mar nem latod. Viszont ha belepsz ide,akkor lathatod,h valojaban hol is tart.....
Az accot celszeru torolni a geprol,de ahogy jonak latod.

falijja
Nekem mindegy,h Te hogy is gondolod vagy latod,de ha szar a szolgaltatod es vagy a router-ed is es meg hadakozol is ellene,mert ez Sony hiba akkor szenvedj. ;)

[ Szerkesztve ]

Sony® & PlayStation®

(#46090) Madwe válasza falijja (#46088) üzenetére


Madwe
nagyúr

De ha az otthoni hálózatod a szar, akkor mégis mit akarsz, jöjjön ki Shu a sonytól és hozzon neked normális routert meg állítsa be? nem értem :D

[ Szerkesztve ]

(#46091) Gebriel


Gebriel
veterán

Bekapcsoltam a gépem és jött az üzi hogy, adott a Sony ajándékba 10 dodot.. :D

[ Szerkesztve ]

(#46092) szinimini


szinimini
senior tag

Tett már valaki matrica szettet a konzoljára? :)

(#46093) PandaMonium válasza Tegla80 (#46065) üzenetére


PandaMonium
őstag

Semmi köze a szolgáltatóhoz, ahogy írtam a DownDetector szerint a legproblémásabb szolgáltatás. Mikor 5 perc alatt 3000 bejelentés érkezik róla, hogy nem működik és nálam is minden bejön csak a PSN nem akkor nem a szolgáltatóval van gond, ez pedig minden héten előfordul 2-3x. A karbantartásra pedig nem kifogás, hogy máshol mennyi az idő, az EU szervereket tessék EU idő szerint éjfél körül karban tartani mint minden más értelmes cég.

What I cannot create, I do not understand

(#46094) gianni85 válasza Tegla80 (#46089) üzenetére


gianni85
veterán

Hidd el, ez nem a meghajtó, nekem is csinálta ugyanúgy LoU menüjében. Meg a "gépizzasztó" Stick it to the man-ben is. Vagy hibás a hőmérséklet érzékelő a gépben, vagy nincs normálisan pasztázva a hűtő.

(#46095) mrhitoshi válasza krx21 (#46064) üzenetére


mrhitoshi
veterán

A 3 bejött. Azzal nem volt gondom, élveztem. Meg szeretem a sandbox játékokat is, sokszor csak céltalanul bojongok, de ez a 4... nem tudom. Nem sorolnám a totál élvezhetetlenek közé, de valahogy nem is egy 9-es 10-ből. Az biztos, hogy aki nem játszott a 3-mal, annak nem fog sok minden feltűnni, és lehet élvezni fogja, de aki játszott a 3-mal, és nem tetszett neki, annak ez sem fog. :K

(#46052) PandaMonium: Nekem régebben sok gondom volt a PSN-nel, de mostanában nincs.

[ Szerkesztve ]

PS4

(#46096) falijja válasza PandaMonium (#46093) üzenetére


falijja
őstag

Látom az is elkerülte a figyelmét hogy normálisan be van állítva a ruter től kezdve minden, és nem csak nálam jelentkeznek a problémák..de ha náluk hibátlan akkor elhiszem oké tökéletes a psn..aha persze :N
De mondom ez nem egy nagy érvágás csak hát jelen van ugye..

(#46097) Djuree válasza sz.atesz89 (#46085) üzenetére


Djuree
félisten

ez milyen kód?

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#46099) LeventeV válasza ForRedGlory (#46069) üzenetére


LeventeV
senior tag

Köszi. Így csináltam és most minden ok.

[ Szerkesztve ]

(#46100) Gebriel válasza ImpersonatoR (#46098) üzenetére


Gebriel
veterán

Itt nem működik a téma berakás mint a PS3-on pendrivre-ról?

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.