Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#46901) Madwe válasza bandi0000 (#46856) üzenetére


Madwe
nagyúr

Tudtok, miután ő a saját profiljába lép be, te pedig az usaba (vagy fordítva) ezért tudtok egymással játszani.

Primary itt is ott is nincs, primary csak 1 gépen lehet.

Ne vedd magadra, egyáltalán nem neked szól, csak most telt be a pohár, különben is szar napom van :D amilyen értetlenség itt van az elmúlt 1 évben, komolyan mondom... Kibaszottul egyszerű a rendszer, nem értem mit kavarodik bele mindenki... Arról nem beszélve, hogy csak én kb 100x válaszoltam már ugyanazokra a kérdésekre, miért én vegyem a fáradtságot arra, hogy 101x is leírjam, mikor a kérdezőnek ugyanannyi ideje lenne használni a keresőt... Részemről már semmi ismétlődő kérdésre nem válaszolok, ennyi voltam, másfél év alatt mindent leírtam ezerszer, most vagy más még kitart, vagy tanuljátok meg használni a keresőt:D

[ Szerkesztve ]

(#46902) PandaMonium válasza bolha23 (#46897) üzenetére


PandaMonium
őstag

Ezek az audio mode-oknak van bármi értelme? Gondolom csak szoftveres equalizer profilok, hogy pl. jobban kiemeljék a mély hangokat az olyan játékokban ahol azok dominánsabbak. De a kérdés lényege az volna, hogy ezek dinamikusan változnak-e a játék során vagy csak marketing fogás, hogy mindenki inkább Sony fülest vegyen mert ahhoz van equalizer PS-en is?!

What I cannot create, I do not understand

(#46903) zzola válasza Madwe (#46901) üzenetére


zzola
félisten

Egyébként a tegnapi story-nak az lett a vége, hogy sikerült a Hardline.t letöltenem! Biztosan mindent jól csináltunk, mert én próbáltam a saját konzolomon a saját fiókomat elsődlegessé tenni menüből, de nem engedte, azt írta már van egy elsődleges fiók (a társ gépén). A játékot úgy tudtam letölteni, hogy az előrendelés miatt kapott packokat (add-on) leszedtem és velük együtt elindult a játék letöltése. Külön a játékot nem tudtam letölteni! Viszont a régebbi megvásárol tartamakat (BF4 Premium és DLC-k illetve COD-ot) engedné letölteni. A webes felületen pedig egy aktív PS4-et mutat.
Végül is mindegy már, a lényeg hogy működik a dolog!!!

(#46904) A`rpi válasza PandaMonium (#46902) üzenetére


A`rpi
addikt

Ugyan nekem nincsen huszon/harminc ezres direkt játékra valóló fejhallgatóm(próbálni próbáltam, igaz régebbi készülékeket, ezt, és ezt). De szerintem önmagában az EQ mód csak marketing. Ahogy 5,1, 7.1 fejhallgatók is, kettő füled, nem hat, vagy 8, no de mindegy.

Lentebbi pár sor abszolúte egyéni igényem és véleményem, nekem van egy minőségibb fejhallgatóm, egy az hogy sokallok több tízezret egy "gamer" fejhallgatóra ami nem is feltétlen minőségi, kényelem szempontjából lehet jobb, viszont én majdhogynem csak chat-eléshez használok mikrofont, és fejhallgatót, ahhoz pedig meglévő agyba dughatós, mikrofonos készülékem tökéletesen megfelel, viszont ha mégis minőségibb hangzást szeretnék, akkor ott van joysticon a fejhallgató kimenet, ami közel sem hajtja ki a fejhallgatót, mind minőségben mind hangerőben, de a fentebb említett kettő "gémer" fejhallgató minőségét egész biztos hozza még így is, vannak hátrányok is, ezen a fejhallgatón nincs sajnos mikrofon, és ott a vezeték, de ugye ha lemerül a vezeték nélkülim akkor azt is kénytelen az ember vezetékkel használni.

(#46905) Alice90


Alice90
aktív tag

Sziasztok az miért van ,hogy ha kivan kapcsolva a ps4

akkor is megy a tápegység hallok ien elég fura hangukat ha odahajolok a ps4-hez

(ien sivikolo)

kezd elromlani a tápegység?

[ Szerkesztve ]

"Nyugalom, a hosszú élet titka!"

(#46906) bulikavagyok válasza PandaMonium (#46902) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Pontosan nem tudom, hogy a Gold fejessel mi a helyzet, sajnos azt még nem volt szerencsém kipróbálni. De nem csak a Sony fejhallgatójánál van ilyen opció, nekem TB van, és arra is le lehet tölteni számtalan preset-et, elég sok játékhoz (COD:AW-hez például van 4 különböző: 1 kampány, 3 multi). Azt nem mondom, hogy óriásit dob a játékélményen, de azért elég jelentős különbség van a különböző beállítások közt. Mindenképp többről szól ez, mint egyszerű marketingfogás. :N
Bár pontosan nem értem ezt a kérdésedet: "ezek dinamikusan változnak-e a játék során?"- egy adott játékon belül már nem változik a beállítás, csak az arra programozott preset-el nyomhatod végig..

(#46907) N@idia válasza Alice90 (#46905) üzenetére


N@idia
őstag

Az ilyen hanguk tök normálisak,de nálad biztos vannak problémák ;] :P Neked nem PS4-et kellett volna venned,hanem tetriset :DDD

[ Szerkesztve ]

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#46908) A`rpi válasza Alice90 (#46905) üzenetére


A`rpi
addikt

Íves javítást tudom javasolni!

(#46909) gyuribácsi88 válasza Alice90 (#46905) üzenetére

Ne hajolj oda.

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#46910) d3tox1c válasza Alice90 (#46905) üzenetére


d3tox1c
senior tag

Az enyem minden reggelre tojik egy tojast.
Hetvegen mas a helyzet, szombaton rantottat csinal, vasarnap palacsintat.
Ha rest modba rakom, kenyeret sut.
Erdekes gep ez, foleg a tied ;)

(#46911) PandaMonium válasza bulikavagyok (#46906) üzenetére


PandaMonium
őstag

A dinamikusan változó EQ-ról szóló kérdés arra irányul, hogy a játéknak van-e lehetősége módosítani a profilt az API-n keresztül. Ez azért lehet érdekes mert így pl. pályánként vagy akár pályarészenként lehetne a legalkalmasabb profilt belőni mindenhez, és ekkor volna értelme. Vagy még annak is lenne értelme ha beállítható lenne, hogy az adott játék indulásakor automatikusan töltse be az adott profilt. Ha viszont nem így van és a letölthető "audió módok" igazából csak EQ profilok akkor bizony marketing fogás, mert ezeket kézzel is fél perc alatt át lehet állítani játék előtt.

Árpi: A kérdés igazából nem erről szólt, nem akarok elvándorolni én sem a fejhallgató témába mert nem szeretném, hogy beinduljon megint valami off-lavina de tény, hogy ennyi pénzért lehet jobb fejest kapni mint amit a Sony árul.

(#46905) Alice90: Sajnos előfordul a gyengébb minőségű tápegységeknél, hogy kikapcsolt állapotban bedugva sípolnak. Ha nagyon zavaró húzd ki a falból mikor nem használod vagy vidd vissza szervizbe, bár kétlem, hogy megér ennyi macerát a dolog.

[ Szerkesztve ]

What I cannot create, I do not understand

(#46912) gyuribácsi88 válasza PandaMonium (#46911) üzenetére

A 27" LG monitorom külső tápegysége olyan hangosan cicereg/búg mint anno a sega mega drive2 tápegysége :DDD Kezdettől fogva ilyen, mindjárt 3 éves és semmi baja, ráadásnak olyan forró mint egy olajradiátor.

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#46913) vg válasza gyuribácsi88 (#46912) üzenetére


vg
addikt

Ohh? Azért nem ártana ha megnéznéd valami feszültségmérővel, lehet 200-300-at is megzabál... :D :D

(#46914) Tatyla válasza A`rpi (#46904) üzenetére


Tatyla
őstag

sony gold fülesem van de eddig tényleg csak a Last of Us hangprofilja volt olyan amitől eldobtam az agyam...

PSN:Tibipapa74 Xbox id: Tibipapa74 Battletag:Tatyla#2431 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

(#46915) gyuribácsi88

Ki vállalja be 63 ezerért? :D

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#46916) Mrdevil válasza gyuribácsi88 (#46915) üzenetére


Mrdevil
addikt

A kocsit egy ötösért átveszem belőle. :D :DDD

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#46917) cyberkind válasza gyuribácsi88 (#46915) üzenetére


cyberkind
félisten

Én a másikat tervezem megvenni, ez a Batmobile nem jön be. :))

Paranormal Cocktivity

(#46918) bandi0000 válasza Madwe (#46901) üzenetére


bandi0000
nagyúr

Kösz, teljesen egyetértek veled, az a baj hogy mindenki úgy van vele hogy csak egyszer rakja fel a kérdést :D meg minden kérdés kicsit eltért, és sokáig tartana nyilván megkeresni az azonos szövegkörnyezetes témát :D

Majd ígérem én is próbálok az ilyenekre válaszolni most már úgy is benne vagyok

Xbox One: bandymnc

(#46919) discrate válasza Tatyla (#46914) üzenetére


discrate
aktív tag

ma megyek átvenni a Gold fülesem, este/hétvégén kipróbálom, mit tud a kicsike...
szívesen beszállok Last of Us multiba, a file-t is kitöltöttem, vegyen fel bátran, aki akar.
ID: No_More_Enemies

(#46920) Elderath


Elderath
őstag

Sony has announced God of War 3 Remastered for PlayStation 4.

The game has 1080p resolution on PS4, Sony said in a note just sent to press.

More information will be revealed at 5pm UK time.

N+1 remaster. Kell, mint egy falat kenyér...

Xbox Live : SirLuipadre PSN ID : SirLuipadre

(#46921) Neoteric válasza Elderath (#46920) üzenetére


Neoteric
addikt

Akik most csöppentek bele a PS világába, azoknak jól jöhet. Egy Uncharted collection is jöhetne a 4 előtt.

PSN: ne0teric_sAN

(#46922) N@idia válasza Elderath (#46920) üzenetére


N@idia
őstag

Na végre lesz GOW 3 erre vártam :C :C

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#46923) front3r válasza Elderath (#46920) üzenetére


front3r
őstag

Ezazzz!

PS5, PSVR2 -  iPhone 14 Plus, Watch S7, iPad Pro(2021)

(#46924) Yummy válasza Elderath (#46920) üzenetére


Yummy
tag

Vegre valahara ;)

(#46925) szinimini


szinimini
senior tag

Szevasztok,

az miért van,hogy nálam a fifa15 szaggatás mentesen ment,de havernál pedig iszonyat szaggatott?
Tv-vel lehet vmi? Vagy inkább a beállításokban keressük a hibát?

Sokat látom itt,hogy HUN van USA acc-a van valakinek ez miben változik?
Érdemes egy USA acc-ot csinálnom?

(#46926) gyuromoj válasza Elderath (#46920) üzenetére


gyuromoj
veterán

Én PS3-on végig toltam, ezért inkább Ascension-nak örültem volna, mert az sajnos kimaradt.
Ettől függetlenül ezt is be fogom szerezni jó árasítva majd.

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#46927) Elderath válasza Elderath (#46920) üzenetére


Elderath
őstag

Trailer

Xbox Live : SirLuipadre PSN ID : SirLuipadre

(#46928) bandi0000 válasza szinimini (#46925) üzenetére


bandi0000
nagyúr

Rakja a tv jét pc módba

Xbox One: bandymnc

(#46929) LeventeV válasza Elderath (#46920) üzenetére


LeventeV
senior tag

Én örülök a bejelentésnek. Eladtam a PS3-at mielőtt vettem PS4-et és nagyon sajnáltam pár játék miatt, GOW 3 az egyik.
Arra viszont nagyon kiváncsi vagyok, hogy mennyivel lesz szebb PS4-en, mert már az eredeti verzió is baromira jól nézett ki.

(#46930) kola99


kola99
tag

Bloodborne Play élő !

: [link]

(#46931) szinimini válasza bandi0000 (#46928) üzenetére


szinimini
senior tag

Köszi rákérdek

(#46932) tuki2200 válasza kola99 (#46930) üzenetére


tuki2200
senior tag

Kaptam a Planetside BÉTA-tol emailt, hogy erositsem meg a jelentkezésem és kedden indul, más is?

Bocsi nem válaszba akartam :/

[ Szerkesztve ]

(#46933) nubyy válasza PandaMonium (#46911) üzenetére


nubyy
aktív tag

Valtozo. Amit az app-al lehet ratenni az tenyleg csak egy EQ kb. Viszont vannak olyan jatekok amiben menubol is ki lehet valasztani, h sima fulesed v. ilyened van-e. Igy hirtelen az inFamous es a GTA jut eszembe. inFamous-nel nagyon rafekudhettek, mert nekem jobban bejon abban a jatekban a hangja mint a HD650-nek. GTA-ban viszont mar mas a helyzett, ott kicsit erotlen nekem a Gold. Az emlitett Last of Us, sajat EQ-val fules modban hozza kb. a 650 szintet, ter kissebb egy kicsit csak. Egesz vallalhato fules ez, foleg ha azt is nezzuk, h wireless es gamer cucc - sokkal rosszabbra szamitottam mielott megvettem.

(#46934) nubyy válasza tuki2200 (#46932) üzenetére


nubyy
aktív tag

Igen, kaptam en is. Idozites nem is lehetne rosszabb a Bloodborne miatt:D

(#46935) mrhitoshi válasza tuki2200 (#46932) üzenetére


mrhitoshi
veterán

Igen, de Márc. 25-től. Regisztrálni lehet a Planetside 2 zárt bétatesztjére

[ Szerkesztve ]

PS4

(#46936) bandi0000


bandi0000
nagyúr

US accra lehet pl amazonon venni külön US accos feltöltőt, vagy a UK USA is jó?

Xbox One: bandymnc

(#46937) mrhitoshi válasza bandi0000 (#46936) üzenetére


mrhitoshi
veterán

USA-ra USA, UK-ra UK. És igen, lehet Amazonon USA feltöltőt venni, de csak USA accra jó.

PS4

(#46938) bandi0000 válasza mrhitoshi (#46937) üzenetére


bandi0000
nagyúr

most ne nézz hülyének, de nekem US van, az egyenlő az USA-val? nem mi?

Xbox One: bandymnc

(#46939) mrhitoshi válasza bandi0000 (#46938) üzenetére


mrhitoshi
veterán

De, egyenlő. US az USA, nem is értem a kérdést. Mire akarsz kilyukadni ? :D

[ Szerkesztve ]

PS4

(#46940) tarti19 válasza bandi0000 (#46938) üzenetére


tarti19
senior tag

Igen, az egy s ugyanaz.

PSN id: Huntarti, http://www.twitch.tv/tarti19

(#46941) tuki2200 válasza nubyy (#46934) üzenetére


tuki2200
senior tag

A bloodborne multija mit takar? 2-en végig lehet vinni a storyt?

(#46942) tarti19 válasza tuki2200 (#46941) üzenetére


tarti19
senior tag

Nem,azaz részben. Nem klasszikus coop, mert itt is, ahogy az elődeiben, csak élőként tudsz magad mellé idézni maximum 2 társat s azok a bossok megölése vagy bizonyos pályarész elérése után jutalmat kapnak s életre kelnek a saját világukban.
Amikor te szellem vagy, akkor téged tudnak megidézni az élők.
Ezek az idézések valamilyen ezsközzel történnek, ami eddig úgy nézett ki, hogy a földre raktál egy jelet s azt élőként láttad.
Elsőre furcsának hangzik, de elég barátságos s bizony a bossok keménységei miatt sokszor jól jött :P

[ Szerkesztve ]

PSN id: Huntarti, http://www.twitch.tv/tarti19

(#46943) bajzal


bajzal
őstag

Nincs ps4-em, érdeklődnék pár dologról.

1. A Multihoz kell PSN Plus, ugye?
2. Logitech kormányokat egyáltalán nem támogatja?
3. Játékoknál van valami multi kód, vagy ilyesmi? Tehát ha veszek használt játékot akkor beteszem és jó lesz?
4. Minden játékot kötelező feltelepíteni? És ha fent van akkor lemez már nem kell soha?
5. Joystick aksija meddig bírja kb.?

Azt hiszem ennyi :D

(#46944) RunnyJuggler válasza bajzal (#46943) üzenetére


RunnyJuggler
aktív tag

1.igen
2.asszem nem, de van valami átalakító, ami megoldja
3.beteszed és jó lesz :D
4.kötelező feltelepíteni, de továbbra is kéri a lemezt
5.4-5 óra

(#46945) k4rL^ válasza bajzal (#46943) üzenetére


k4rL^
senior tag

1. Kell PS+
2. Hivatalosan nem, de meg lehet oldani, hogy menjen rajta. Pl.: Cronusmax, de nincs FF és nem 100%os
3. Már nincs külön multiplayer kód, eltörölték.
4. Igen, de az adott játék lemezének bent kell lennie.
5. Kb. 6-7óra

(#46946) LeventeV


LeventeV
senior tag

Jövő héten jelenik meg a Bloodborne, és nagyon bejön a világa a látottak alapján.
A Dark Souls sorozat nálam kimaradt, így nem nagyon tudom, hogy mire számítsak.
Azt tudom, hogy nehéz lesz a játék, de mennyire? A Dark Soulsban ha meghaltál akkor elölről kellett kezdeni az egész játékot, vagy vannak checkpointok?

(#46947) xenom0rph válasza LeventeV (#46946) üzenetére


xenom0rph
őstag

DS-ban is csak a legnehezebb fokozaton volt ez..

halahala

(#46948) Elderath válasza xenom0rph (#46947) üzenetére


Elderath
őstag

Az jó, mert Souls játékokba sose volt nehézségi szint állítás...

Xbox Live : SirLuipadre PSN ID : SirLuipadre

(#46949) Alice90


Alice90
aktív tag

Sziasztok hol érdemes amúgy ps4-et venni ?

valahol 2év garancia? [link]

máshol 1 év?

"Nyugalom, a hosszú élet titka!"

(#46950) PandaMonium válasza xenom0rph (#46947) üzenetére


PandaMonium
őstag

DS-ben egyáltalán nincsenek nehézségi fokok (new game+ van és ingame itemmel lehetett bizonyos régiók nehézségét növelni) és olyan, hogy ha meghalták teljesen előről kell kezdeni (aka. Hardcore mód) soha nem volt. Egyébként nem olyan nehéz mint ahogy sokan mondják. Bele lehet tanulni, de azért nem egy Candy Crush nehézségi szintjén kell elképzelni. :D

What I cannot create, I do not understand

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.