Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#33043) mrterminator válasza boksz (#33031) üzenetére


mrterminator
aktív tag

Madwe jól leírta a lényeget a Drifthez.
Személyesen ami nekem sokat segített: Az, hogy sima Time Triálban egyedül sokat köröztem egy erősebb (pl) mercivel. Mivel ugyanaz a fizika, ezért ott gyakoroltam, folyamatosan megszakítás nélkül lehet próbálkozni, nincs fusztrálció, hogy pár kanyar lehetőségem van csak és gyorsulási zóna se kavar be. (Eleinte nem is szerttem a driftet) Mikor már 15-20kört mentem egyhuzamba, elkezdtem rámenni a driftelésre, hogy kicsit feldobjam a körözgetésemet és a kanyarokat úgy bevenni. ;) Ezt eljátszottam jó párszor aztán csak vettem észre, hogy megy és azok után a driftes tour küldik is lementek hamar/könnyebben.

Rem másnak is segítettem ;)

szerk: még annyi, hogy kanyar előtte megfelelő sebességre lelassítasz, ne csapódj keresztbe a falnak, az optimális sebesség fontos. (ha nem a legfontosabb itt) Azután a kanyar előtt kevés kanyarodás közbe egy pici kézi és elengedni utána kanyarodást (kormányt/gombát) ekkor szépen bedobja fenekét, azután padló gáz és ellenkormány. A autó kanyar előtti "behintáztatásával" is lehet próbálkozni, de idáig a kanyarok kis %-nál tudtam sikert elérni vele, ez lehet a kontroller miatt van.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.