Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#273851) nemorino válasza vm93hun (#273845) üzenetére


nemorino
tag

Nekem egyszer azért kellett többet fizetnem, mert "a boríték tartalma nem képezett párhuzamos oldalakat" :W Konkrétan egy Lego minifigurát küldtem, belefért az 50g súlyhatárba, de egy kategóriával drágábbat, fél kiló után fizettettek velem.

"Le style est l'homme même." Georges-Louis Leclerc de Buffon

(#273852) lanszelot


lanszelot
addikt

Hello,
Volt egy UPS-em, ami durván elszállt, se szó se beszéd kikapcsolt.
Ezen volt a PS4-em, amin épp játszottam.
Mikor adtam áramot és vissza nyomtam a PS4-et egy vízszintes csík fogadott.
Majd újra indítottam, és ekkor rengeteg felugró ablak fogadott, hogy mi ment tönkre a PS4 -ben, plusz a külső meghajtó is hibásodott, és nem tudja olvasni.
Kérdezte próbálja e helyre állítani, igent nyomtam.
Szöszölt vele, de elindult a PS4.
1 játékot elindítottam, amivel épp toltam, bejött, majd ki is nyomtam.
A gondom az, hogy tuti hibásodott a PS4 és a külső hdd.
A cég akinek a UPS-t használtam élettartam garanciát vállal, hogy nem tesz tönkre semmit a UPS-ük. Ha igen fizeti.
Hogy tudom bizonyítani, hogy hibásodott?
Mert a hdd szektor hibát igen nehéz bizonyítani, és később idővel nagy gondokat fog okozni.
Illetve, addig amíg működik még a PS4, hogy tudom a játékok mentését elmenteni usb pendrive-ra vagy valamire? Mert nem szeretném bukni mindet.

(#273853) Kendek válasza lanszelot (#273852) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

A játékállásokat így tudod kimenteni.
A meghibásodás tényét nyilván szakszervizi bevizsgálással, illetve az általuk kiadott igazolással tudod bizonyítani. Vagy keresd fel a UPS gyártójának az ügyfélszolgálatát, és kérdezz rá, hogy miként megy ez náluk.

<-ƘƘ->

(#273854) lanszelot válasza Kendek (#273853) üzenetére


lanszelot
addikt

Köszönöm szépen a segítséget

(#273855) gangstagergo


gangstagergo
senior tag

The Last of Us Part II 6.990 Ft [link]

(#273856) Jakesz válasza gangstagergo (#273855) üzenetére


Jakesz
őstag

Best buy

(#273857) erahurka válasza gangstagergo (#273855) üzenetére


erahurka
félisten

Nem rossz. Én még a Miles Moralesre várok tőlük, elvileg jövő héten beérkezik.

(#273858) jbnd-007 válasza gangstagergo (#273855) üzenetére


jbnd-007
tag

Én megvárom a 2024-es Black Fridayt. :)

(#273859) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

(#273860) gangstagergo válasza jbnd-007 (#273858) üzenetére


gangstagergo
senior tag

Én se vettem még meg mert akkora backlogom van PS4-re, hogy ha most felmondanék a munkahelyemen akkor is jövő év tavaszáig tudnék játszani :DDD

(#273861) perge666 válasza oriic (#273859) üzenetére


perge666
veterán

Na végre nem csak azt hallani hogy PS Exkluzívotvadnak ki másra,hanem pont fordítva. :D

(#273862) erahurka


erahurka
félisten

Azt írja az Alza a rendelésemmel kapcsolatban, hogy "Fenntartva", ez mit jelent? :F

(#273863) mephi666 válasza oriic (#273859) üzenetére


mephi666
nagyúr

Nebszák már meg: ps4re? :D előszőr x360on vittem végig, majd pc-n is párszor, most ps4en is újráznom kell? Rohadjanak már meg :DDD

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#273864) F-ECT$ válasza oriic (#273859) üzenetére


F-ECT$
titán

Nekem anno kimaradt, így várom. Főleg a Control hasonló jelenete alapján bízok benne, hogy jó lesz :)

Kérdés persze, hogy a 11 éves cucchoz hogy nyúlnak, csak grafikai update-et kap-e, vagy esetleg a játékmeneten, irányításon is csiszolnak-e (persze ha kell).

Dive ever, work never.

(#273865) mephi666 válasza F-ECT$ (#273864) üzenetére


mephi666
nagyúr

Szerintem jó az irányítása: ez volt az első komolyabb kontrolleres tps-em és gyorsan megszoktam... szerintem pc-n is x360 kontrollerrel vittem végig... baromira tetszett: tisztára, mintha King+Carpenter+Hithcock közös munkája lenne a játék :)

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#273866) gangstagergo válasza erahurka (#273862) üzenetére


gangstagergo
senior tag

Beszerzés alatt van szerintem. Amikor én rendeltem a feka pókit akkor azt írta, hogy várható beérkezes 09.14.

(#273867) perge666 válasza mephi666 (#273865) üzenetére


perge666
veterán

Nálam annó emlékeim szerint az autók irányítása elég gyatra volt,de minden más okés.

(#273868) erahurka válasza gangstagergo (#273866) üzenetére


erahurka
félisten

Ja közben írtak hogy elindult a csomag :Y

(#273869) gangstagergo válasza erahurka (#273868) üzenetére


gangstagergo
senior tag

Igen nekem ma már írták, hogy holnap délután 3-kor átvehetem :)

(#273870) november válasza gangstagergo (#273869) üzenetére


november
tag

Sziasztok!

1. Szerintetek mennyit ér egy 2018 novembere óta meglévő, ritkán használt Playstation 4 pro (CUH-7216B modell)? Van olyan lehetőség hogy meg tudjam nézni hány órát ment a gép?
2. Érdemes elvinni portalanításra és pasztázásra? Ha igen, akkor Budapesten melyik szerviz megbízható? A Thermal Grizzly Aeronaut hővezető paszta milyen minőségű?

(#273871) Ferenczi Áko válasza november (#273870) üzenetére


Ferenczi Áko
addikt

Csak nem az én hirdetesemmel szemezel? 😅 :DDD

Xiaomi 13T - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#273872) Kendek válasza november (#273870) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

1. Ha nem lett benne cserélve a vinyó, akkor ki tudod szedni belőle, és PC-re kötve kiolvasható, hogy mennyit üzemelt.
2. Ha még sosem volt kitakarítva és újrapasztázva, akkor érdemes lehet, igen. Inkább a Kryonaut-ot tudom javasolni, olyan kell ami elég sűrű, de nagyon jó a hővezető képessége.

<-ƘƘ->

(#273873) tboy93 válasza november (#273870) üzenetére


tboy93
nagyúr

70-80 korul gyari tartozekokkal.

Nem tudod megnezni, hogy mennyit ment.

Ha hangos, akkor erdemes.

(#273874) Szabi® válasza Ferenczi Áko (#273871) üzenetére


Szabi®
addikt

Egy tipp, a hirdetésedben a "friss paszával" -t írd át, "friss pasztára" :)

[ Szerkesztve ]

(#273875) Ferenczi Áko válasza Szabi® (#273874) üzenetére


Ferenczi Áko
addikt

:R :DDD

Xiaomi 13T - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#273876) w333


w333
félisten

Sziasztok azt szeretném megkérdezni hogy PS4 Pro -hoz bármilyen bluetooth headset (fejhallgató) jó ? vagy csak olyan amihez usb adapter is van ? Köszi :R

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#273877) Kendek válasza w333 (#273876) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Csak USB-s adapterrel lehet csatlakoztatni. De ilyet lehet külön is vásárolni, ha a füleshez gyárilag nem jár.

<-ƘƘ->

(#273878) w333 válasza Kendek (#273877) üzenetére


w333
félisten

Köszi :R

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#273879) w333 válasza Kendek (#273877) üzenetére


w333
félisten

Egyik barátomnak lenne ... ezeket néztem [adapter] és [fejhallgató] :)

A kérdés hogy ezeket össze lehet kötni hogy működjön a fejhalgató + mikrofon ? :R

Úgy értem a fejhalgató hogy csatlakozik a TP-link BT adapterre ? :D

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#273880) Kendek válasza w333 (#273879) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Olcsóbb adapternek én az Ugreen CM408-at tudom javasolni (pl. [link] [link] [link]), az kifejezetten erre való és 5.0-ás. De ez is csak SBC-t támogat, viszont kellően alacsony a késleltetése. Ezt a fejhallgatót nem ismerem, a hangminőségen felül a legfontosabb kérdés, hogy mennyire low latency (merthogy mind a kettőn múlik, hogy mennyit késik a hang).
Ilyen Ugreen-em van nekem is, a párosítás az teljesen automatikus, és gyors. A tényleg komolyabb adapter és füles az már sokkal zsebbenyúlósabb.

<-ƘƘ->

(#273881) w333 válasza Kendek (#273880) üzenetére


w333
félisten

:R :R :R

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#273882) Kendek válasza w333 (#273881) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Jah, de azt viszont nem tudom, hogy a mikrofon az működik-e egy ilyen adapterrel. Ha ez fontos, akkor utána kell nézni, hogy menne-e vele az is.

<-ƘƘ->

(#273883) november válasza Ferenczi Áko (#273871) üzenetére


november
tag

Nem. :D

(#273884) november válasza tboy93 (#273873) üzenetére


november
tag

Kendek és tboy93 köszönöm a segítséget.
Pesten melyik szervízt ajánlanátok ahova érdemes elvinni kitakarításra és pasztázásra? Mennyibe kerül? Hány nap míg megcsinálják? Érdemes valamit csinálni a géppel leadás előtt? Gyári számot esetleg felírni? Vagy valami mást?

[ Szerkesztve ]

(#273885) Kendek válasza november (#273884) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Passz, nem vagyok pesti, de pl. PlayIT Store.
Gondolom az nem árthat ha megismered a konzolodat. Bár úgy is feltűnő lenne ha valaki másét kapnád vissza, mert nem a saját profilod fogadna rajta.

<-ƘƘ->

(#273886) Mike


Mike
veterán

valaki megvette a Baldo-t? milyen?

(#273887) tboy93 válasza november (#273884) üzenetére


tboy93
nagyúr

pl konzolvilag

(#273888) Ferenczi Áko válasza november (#273884) üzenetére


Ferenczi Áko
addikt

Konzolvilág, 8500 ft. Thermal Grizzly pasztát használnak. Én Veszprémbe adtam le, felküldték futárral Pestre, kb 1 hét alatt vissza is jött. Függ a szerviz terheltségétől is.. Megéri bőven az árát.

Xiaomi 13T - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#273889) Sanyi.mTs válasza Kendek (#273885) üzenetére


Sanyi.mTs
addikt

Ha tisztítás előtt kiveszem az SSD-t, majd tisztítás után visszarakom, akkor ott tudom folytatni a PS-ezést, ahol abbahagytam vagy rá kell telepítenem megint az OS-t és játékokat?

(#273890) hito


hito
nagyúr

Sziasztok!

PS Vita Remote Play szolgáltatással kapcsolatban lenne szükségem némi infóra. Leginkább a Gran Turismo miatt használnám. YT-on láttam, hogy támogatott a játék. Kérdésem az lenne, hogy milyen minőségben működik a dolog? Késleltetés mennyire jellemző/zavaró? El is felejtem az egészet, ha egy ilyen szimulátornál megnyomom az irányt és fél másodperccel később reagál az autó. Elsősorban egyébként PS3-mal érdekelt volna, de ott sajnos ha minden igaz nem támogatott a Gran Turismo sorozat :(

Távoli elérés mennyire működik jól? Mobilinternet elég lehet hozzá ha jó a lefedettség?

Köszönöm az infókat!

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#273891) AxBattler válasza Sanyi.mTs (#273889) üzenetére


AxBattler
félisten

Természetesen ugyanott tudsz folytatni mindent, a hw tisztítása nem befolyásolja a sw-környezetet, és az adatok sem törlődnek a háttértárról.

[ Szerkesztve ]

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#273892) Kendek válasza Sanyi.mTs (#273889) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Önmagában az SSD az nem kell a tisztításhoz és az újrapasztázáshoz. Ugyanakkor feltételezem a konzol összerakása után ki szokták azért próbálni, hogy egyáltalán bekapcsol és elindul-e rendben.
Amennyiben kiveszed, akkor azt mindenképpen jelezd nekik. Gondolom úgy veszik fel majd a rendelést, hogy ezt a tényt rögzítik, hogy ne tudj emiatt utólag reklamálni.
Ha kivetted az SSD-t, akkor lehet, hogy majd úgy fogják kipróbálni, hogy raknak bele ideiglenesen egy saját vinyót. Akkor újra kell telepíteniük a rendszerszoftvert. Ez elvileg nem probléma. Múltkor már leteszteltem, és ha visszarakod az SSD-t, akkor maximum csak frissíteni kell a rendszerszoftvert, de el fog indulni és megmarad minden adat.

<-ƘƘ->

(#273893) Mike


Mike
veterán

Baldo senki? és a Yooka-Laylee? most fillérekért osztogatják

(#273894) Sanyi.mTs


Sanyi.mTs
addikt

Itt a hír, hogy ingyenes játszható a Rainbox Six Siege szeptember 13-ig.
Nekem ehhez a PS store-ból a Trail változatot kell letöltenem?

(#273895) oriic válasza Sanyi.mTs (#273894) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Elvileg igen (PS-en nem tudom most megnézni), de ha gépen vagy, akkor egyszerűbb:

• Go to the Demo page of the PlayStation Store.
• Select the icon of the game you want to play.
• Choose Full Game Trial.

De elvileg ez ugyanaz.

Live-Die-Respawn

(#273896) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

MechWarrior 5: Mercenaries Szeptember 23.

Live-Die-Respawn

(#273897) kohai


kohai
tag

üdv!

mostanság milyen belső hdd-t ajánlotok ps4 slim-be?
ty

(#273898) |AP|


|AP|
veterán

sziasztok!

Eladás előtt továbbra is elegendő ezeket a lépéseket megtenni?
A fiók deaktiválással és inicializálással törlüdik minden a gépről ugye, és nem lesz használható a fiókom rajta?

(#273899) neo-geo válasza Sanyi.mTs (#273894) üzenetére


neo-geo
aktív tag

És ez csak multi, vagy esetleg van sztori része is?

PSN-ID:Putyesz-HUN

(#273900) Ferenczi Áko válasza |AP| (#273898) üzenetére


Ferenczi Áko
addikt

Igen :K

Xiaomi 13T - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.