Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#273251) oldfabius


oldfabius
újonc

Köszi srácok! Megrendeltem a lemezest 5e-ért.

(#273253) Sanyi.mTs válasza oldfabius (#273251) üzenetére


Sanyi.mTs
addikt

Honnan?

(#273254) tboy93 válasza #29258496 (#273252) üzenetére


tboy93
nagyúr

A RDR2 multija a RD Online, nem? Ahhoz meg jonnek az updatek.

(#273255) minilego


minilego
senior tag

Uncharted 2 alatt teljesen meghulyult a kontroller, magatol lo, taraz stb. A desk én minden gomb szépen mukodik, nincs se futas, se automata gombnyomas. Ez lehet azért mert merul le?

[ Szerkesztve ]

(#273257) tboy93 válasza #29258496 (#273256) üzenetére


tboy93
nagyúr

A kérdés az volt, hogy:

- érdemes-e lemezes változatot venni?
Igen

- van-e a multiban élet?
Igen van, a RD Onlinehoz jönnek a tartalmak :U

(#273259) tboy93 válasza #29258496 (#273258) üzenetére


tboy93
nagyúr

Van gond a toronyban.

Olvasd vissza az egészet még egyszer, az első kommenttől.

(#273261) Mike válasza tboy93 (#273250) üzenetére


Mike
veterán

rdr2 az nálam a red dead online is. a blood money meg ezek a passok pár uj vacakkal egy vicc. olyan mintha az rdr2-n alig dolgozna valaki. hagyja a Cockstar elsorvadni
legalább annyit beletennének ami a storyban benne van, azok már készen vannak, nem kell lefejleszteni, de nem
több mint 3000 órám van az onlineban, szóval nem csak hallottam a red deadről

[ Szerkesztve ]

(#273262) Mike


Mike
veterán

amúgy kb 3-4 hónapnyi tartalom van a red dead online-ban, azalatt vagy megfog és akkor elvagy vele utána is, tök mindegy mi van benne, a bugokat is megszokod, vagy hagyod az egészet.
idén már nem fog kijönni új role, se ház, se kocsi, se csónak nem lesz. helyette ezek a passok pár új játékmód, göncök. egy tonna göncöm van amit sosem hordok. biztos kell még . na de mindegy, ez van, azt kapjuk amit a Rockstar kegyesen ad.

(#273263) wierra válasza Mike (#273262) üzenetére


wierra
senior tag

Inazuma tárt karokkal és rengeteg felfedeznivalóval várja a megfáradt és kissé kiégett cowboyokat. :DDD :K :P ;)

[ Szerkesztve ]

"In fact, success represents 1 percent of your work which results only from the 99 percent that is called failure. Success can be achieved only through repeated failure and introspection.” – Soichiro Honda

(#273264) minilego


minilego
senior tag

A kontrollert lehet valahogy ujrakalibralni, parositani a gephez? A dashben minden gomb jól mukodik, a jatekban meg mar sem melyik sem.Miutan elinditom a jatekot a jatekon belul mar az x-et sem tudom meg nyomni, hogy menjen tovabb... :F :R

(#273265) Mike válasza wierra (#273263) üzenetére


Mike
veterán

:DDD

(#273266) tboy93 válasza minilego (#273264) üzenetére


tboy93
nagyúr

Lehet resetelni a controllert.

Kapcsold ki és húzd ki ha be volt dugva. A kontroller hátoldalán az L2 gomhoz közel van egy pici lyuk. Valami apró szerszámmal nyúlj bele a lyukba és tartsd benyomva a benne lévő gombot 3-5 másodpercig. Utána a gyári ps4 kábellel csatlakoztasd újra a géphez a kontrollert.

(#273267) minilego válasza tboy93 (#273266) üzenetére


minilego
senior tag

Ez megvolt, bar nem tudom eredeti kabel-e mert hasznaltan vettem. De tovabbra sem tudok innen tovabb menni... [link]

[ Szerkesztve ]

(#273268) tboy93 válasza minilego (#273267) üzenetére


tboy93
nagyúr

Másik kontrollerrel minden ok? Mert akkor nem nagyon van más lehetőséged mint gariztatni / újat venni.

[ Szerkesztve ]

(#273269) minilego válasza tboy93 (#273268) üzenetére


minilego
senior tag

Egy kontrollerrel vettem. De az hogy van, hogy a dash menuben minden ok... :F ha letorlom és ujratelepitem akkor a mentesek is torlodnek? Nincs Ps plus!

[ Szerkesztve ]

(#273270) tboy93 válasza minilego (#273269) üzenetére


tboy93
nagyúr

Nem törlődik a mentés.

Más játékokban minden ok?

[ Szerkesztve ]

(#273271) minilego válasza tboy93 (#273270) üzenetére


minilego
senior tag

Az uncharted 4 van még itt, de az most éppen frissit.

(#273272) tboy93 válasza minilego (#273271) üzenetére


tboy93
nagyúr

Próbáld ki más játékokban, akár tölts le ingyenes demót a storeból. Ha más játékban jó, akkor nem hiszem hogy a kontroller a rossz. Ha viszont másik játékban is szar ...

(#273273) minilego válasza tboy93 (#273272) üzenetére


minilego
senior tag

Warzone-ban sem megy az x mar... :F egész nap jól ment ezt a szopast, nem vagom hogy akkor a dash-en miért megy jól az x meg a kor stb

(#273274) oldfabius válasza Sanyi.mTs (#273253) üzenetére


oldfabius
újonc

jófogásról

(#273276) erahurka válasza tboy93 (#273250) üzenetére


erahurka
félisten

Rendes fast travel továbbra sem sikerült beletenni látom...

(#273277) Ramoskaa


Ramoskaa
senior tag

Back 4 Blood bétánál kilép a meccsből connection lost-al. Másnál is?

Ha elolvastad az üzenetem, kérlek vedd a fáradságot és válaszolj!

(#273279) El Barto


El Barto
tag

Hello!

Segítséget szeretnék kérni,átböngésztem a vonatkozó topikokat,de nem találtam választ.

A sztori tök egyszerű: nem tudok bejelentkezni a saját PS profilomba. Megvan a mail-cím,a jelszó,de mindenáron kódot küld a telefonomra - egy,én eleve nem állítottam be ilyen opciót,de legyen,viszont pár hónapja új számom van,egyszerűen nem értem hogy erre hogy nem gondolt senki,két napja szenvedek vele,átállítani,illetve a kettős azonosítást tiltani - gondolom - belelentkezve lehetne. NADE. Erre van valami egyszeri backup kód,csakhogy az sem működik,bármit is írok be,bárhogy is próbálom. Elvileg PC-n kellene bejelentkezni a PS accountba (!) a megadásához,de értelemszerűen ott sem sikerül. :W :W

Az egész úgy indult,hogy a Kena-t akartam refundolni,de mivel sehogy sem tudtam PC-n megoldani,gondoltam majd PS-en. Na és a vicc: be van állítva az automatikus bejelentkezés,még az avatarom is ott van,mégsem jó,a funkciók közül egy sem elérhető.

Bárki bármi hasznos infót ír,megköszönöm,ez az egész rendszer egy RÖHEJ. 25 éve vagyok PS-es,ilyet életemben nem éltem meg. :((( :((( :((( Ja,magyar ügyfélszolgálat miért nincs? Az angol folyamatosan ugyanazt írja: jelentkezzek be (?),hogy tudjak egy backup kódot csinálni,amivel be tudok jelentkezni... köszi.

(#273280) Kendek válasza El Barto (#273279) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Ha te nem állítottad be a kétlépcsős hitelesítést, akkor valaki más volt, de magától nem aktiválódik. Amikor ellopják az account-odat, akkor előfordul, hogy kizárnak, szóval ez nem szokatlan.
Az ügyfélszolgálat fog tudni segíteni benne, hétköznap 9-17 óra között:

+36 1 677 7317
support@hu.playstation.com
Kapcsolatfelvételi űrlap

<-ƘƘ->

(#273281) vargalex válasza El Barto (#273279) üzenetére


vargalex
félisten

Egyébként gondoltak olyanra, hogy megváltozik a számod, vagy egyszerűen nem érkezik meg az SMS. A kétlépcsős azonosítás bekapcsolásakor ezért ad rögtön 10 db backup code-ot, amire figyelmeztet is, hogy mentsd le egy bármikor elérhető helyre. Ezen kódok közül mindegyiket egyszer használhatod belépésre.
Ha viszont nem te aktiváltad a kétlépcsős azonosítást, akkor ahogy a kolléga is írja, feltörték a fiókodat (esetleg máshol is ugyan ezt a jelszót használod, ahonnan kiszivárgott). Ebben az esetben tényleg csak a telefonos ügyfélszolgálat segíthet. Persze ott fognak bizonyos adatokat kérni az accountról, hogy meggyőződjenek róla, hogy a tiéd.

Alex

(#273282) El Barto válasza Kendek (#273280) üzenetére


El Barto
tag

Köszönöm szépen,mindenképpen hívom őket akkor! :C

(#273283) El Barto válasza vargalex (#273281) üzenetére


El Barto
tag

Köszönöm. Őszinte leszek: fogalmam sincs mi értelme feltörni más PS accountját,mit lopnak el/le róla,vagy ez mire jó? Mindegy,hétfőn hívom a számot,remélem minden megoldódik. ;)

(#273284) Ramoskaa válasza #29258496 (#273278) üzenetére


Ramoskaa
senior tag

Szia! előfizetők kaptak kódot, de nemsokára nyílt béta lesz

Ha elolvastad az üzenetem, kérlek vedd a fáradságot és válaszolj!

(#273286) BloodV22


BloodV22
csendes tag

Sziasztok!

PS4 kontrollerem egyik napról a másikra megadta magát. Hiába nyomom a ps gombot, nem kapcsolódik be, pedig nincs lemerülve. Ha bedugom a gépbe, a led világít, de semmi mást nem csinál. Próbálkoztam resettel, de úgyse működik. Mi lehet a probléma? Gondolom, ha alaplap, aklor nem is világítana.

(#273287) Kendek válasza BloodV22 (#273286) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Így kicsit nehéz megmondani, hogy mi a baja, de lehet, hogy tönkrement. Annyit még lecsekkolhatsz, hogy PC-re dugva a böngészőben megnyitod a tesztelős oldalt, és nyomogatod a gombokat, meg mozgatod a karokat. A kontroller bekapcsolása nélkül is érzékeli, ha nincs olyan hibája amitől mégsem.

<-ƘƘ->

(#273288) erahurka válasza El Barto (#273283) üzenetére


erahurka
félisten

Bankkártya adatokat pl. Vagy eladják valahol. Vagy csak simán játszanak egy jót azzal amit megvettél.

(#273289) minilego válasza BloodV22 (#273286) üzenetére


minilego
senior tag

Nekem fura modon a jatekok alatt nem mukodnek az x, o negyszog stb gombok... Dash alatt meg minden megy :F

(#273290) minilego


minilego
senior tag

Ha az uncharted 2 a sorozat legjobb része, akkor tovabb nem tudom mire szamitsak... Értem én, hogy 2009-es,de ez is egy sablon tortenet, felesleges szarokkal teletomve. Szamomra ez a sorozat egy borzalmas csalodas. :R

(#273291) raziel01 válasza minilego (#273290) üzenetére


raziel01
veterán

Uncharted 4-re menj rá. Az eléggé komoly, filmszerű.

(#273292) minilego válasza raziel01 (#273291) üzenetére


minilego
senior tag

Most jön a 3,de mar elore felek...

(#273293) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Reverse-horror experience Carrion bursts onto PS4 later this year

Carrion - Launch Trailer | PS4

Korábban csak videókat láttam belőle a PC-s verzióból, de már ott mocsok jónak nézett ki.

Live-Die-Respawn

(#273294) raziel01 válasza oriic (#273293) üzenetére


raziel01
veterán

Nagyon jó játék. Game passban végigvittem. Nem tudom mennyiért akarják adni PS4-re de 10-15 font körül szerintem megérheti.

(#273295) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

Innen [link] vásárolt már valaki ajándék kártyát? Minden rendben volt? :R

(#273296) Wlac válasza minilego (#273290) üzenetére


Wlac
Ármester

Láthatólag nem jön be a széria neked. Én a helyedben hagynám, mert főleg a sztoriba kötsz bele, az pedig sokkal jobb nem lesz a későbbi részekkel sem.

“The wha-"

(#273297) F-ECT$ válasza minilego (#273290) üzenetére


F-ECT$
titán

A jó filmekhez, sorozatokhoz képest tényleg nem túl jó a sztori, de az átlag videojáték szintnél jobb.

Dive ever, work never.

(#273298) consono válasza raziel01 (#273294) üzenetére


consono
nagyúr

Plusz egy erre, nekem is bejött a Carrion. Meglepően fluid az irányítás, ahhoz képest, hogy egy változó méretű, amorf, csápos szörnyet kell irányítani.

"In God we trust. All others must bring data"

(#273299) icemad válasza raziel01 (#273294) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Dlc-t is? Én abban elakadtam. Pontosabban eltévedtem. :)

(#273300) consono válasza icemad (#273299) üzenetére


consono
nagyúr

A DLC-t én ott hagytam abba, ahol 5 másodperc alatt kellett volna 3 kapcsolót meghúzni/nyomni :)

"In God we trust. All others must bring data"

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.