Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#273751) RangerFox válasza mephi666 (#273750) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Hivatalosan nincs refund, az amcsi ügyintézők szoktak tenni accountonként egy kivételt, de a magyarokat nekem még nem sikerült ilyenre rávennem. Egy emailt azért megér.

(#273752) mephi666 válasza RangerFox (#273751) üzenetére


mephi666
nagyúr

hm, pedig úgy látom hogy 14 napig elvileg kell lennie... csak az oldal belerakott egy végtelen ciklusba:
contact support -> ps store&refunds -> refunds&preorders -> request a refund -> contact ps support -> go to 10
(írok egy mailt nekik)

az alábbi alapján egyébként mennie kell a refundnak: (még le se töltöttem a játékot)
"Full games, downloadable content, in-game consumables, and season passes fall under this category.

After purchasing this type of content through PlayStation Store, you have 14 days from purchase to request a refund. If you have started to download or stream the purchased content, you will not be eligible for a refund unless the content is faulty."

ui: na megvan, kitöltöttem a formot refundhoz :)

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#273753) icemad válasza mephi666 (#273747) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Gyerekeknek egész jó játék a Donut County. Faék egyszerű, lényegében egy feneketlen lyukkal kell mindent elnyelni. Jópofa a grafika is.
Esetleg a Rocket League, bár ott az online játék könnyen elveheti a kedvét, inkább csak a gép ellen legkönnyebb fokozaton ajánlom.
Meg van az örök klasszikus Minecraft. Ehhez érdemes youtubeon pár kezdőknek szóló videót megnézni. Pl Amur videói egész jók, és gyerekek is nézhetik, mert nem káromkodik.

(#273754) Kendek válasza mephi666 (#273752) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Ami játékot véletlen vásároltál és nem indítottad el a letöltést, azt simán refundolja az ügyfélszolgálat. Nem csak egy alkalommal lehet ezzel élni.

<-ƘƘ->

(#273755) erahurka válasza mephi666 (#273750) üzenetére


erahurka
félisten

GT Sportban nem igen van single rész. Atom béna az AI sajnos. Online nagyon jó, én beleraktam vagy 300 órát annak idején.

Nem tudom mennyire lehet butítani az Assettót.

(#273756) perge666 válasza mephi666 (#273750) üzenetére


perge666
veterán

A GT Sportrol nem sok jót olvastam/hallottam pedig énis szemeztem vele. :(
GT2 nagy kedvenc volt PS1-en,mai napig meg van eredetiben azt hiszem 2 is van belőle. :DDD
GT3-4-5 is szuper szerintem,5-el a mai napig leülök játszani ha ilyen jellegű játékhoz támad kedvem.

Amúgy nekem a GT Sport amiatt nem lett megvéve hogy állítólag a “ GT “ mód nagyon rövid,elnagyolt,itt már az online mókára gyúrtak rá,én meg nem játszok online.

(#273757) mephi666 válasza icemad (#273753) üzenetére


mephi666
nagyúr

ja, egyelőre találtam nfs 3in1 pakkot: 2013+15+17-es részek deluxe változatban egybegyúrva 5100huf :) erre módosítottam így az AC-t... ezt a donut-ot nézem majd, mikor lesz akciós

#273755+273756: nekem a gt4 volt az első és utolsó darab, ami felrakta a szintet... aztán ps2 helyett jött az x360 és átálltam forza3-4-re :) valami hasonló lett volna jó, modernebb változatban (amit azért le lehet butítani a gyerek kedvéért arcade szintre is... az nfs-ek erre jók lesznek... nekem csak a kecsap a kérdés, mert azt mindig is rühelltem bennük)

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#273758) erahurka válasza perge666 (#273756) üzenetére


erahurka
félisten

Eredetileg csak oktatómód meg online volt benne :D Aztán nyomásra tettek bele egy kampány szerű valamit, de igazából nem az, és gagyi is. De az online rész nagyon jó. Hogy nem hallottál jót róla amúgy, sokan dicsértük itt is annak idején.

Majd a GT7, én nagyon várom és örülök hogy jön PS4-re is.

(#273759) perge666 válasza erahurka (#273758) üzenetére


perge666
veterán

Úgy értem hogy a “ kampány “ részről nem hallottam jókat.

Igen tudom hogy az online részét dícsérik,de az nekem felejtős. :(
Régebben próbáltam több online játékot is,de csak a bénázás ment,lövöldözős játéknál azonnal lelőttek,verekedősnél legtöbbször megmozdulni sem tudtam és már feküdtem is,versenyzősnél meg alig indultam el,az ellenfél már rám is vert 1 kört….. :DDD

Emiatt nincs PSPlusom sem.
Nekem annyi elég hogy meló után ha játszani támad kedvem,a legkönnyebb fokozaton játszak valami pihentetővel.

(#273760) erahurka válasza perge666 (#273759) üzenetére


erahurka
félisten

Itt nagyjából veled szinten lévő arcokkal tesz lobbiba. Lehet előtte gyakorolni és az ottani legjobb köröd alapján.

(#273761) perge666 válasza erahurka (#273760) üzenetére


perge666
veterán

Na ez nem hangzik rosszul. :)
Lehet majd teszek vele egy próbát,de biztos nem most mert most lesz vége a nyári leállásomnak beindul a meló ezerrel,meg van még mivel játszanom nem is kevéssel.
Láttam szokott lenni akcióban 3-4K körül,lehet karácsonykor rárabolok. :)

mephi666 : Vagy 10 éve énis kipróbáltam a 360-at vagy 3-4 hónapra de elég is volt belőle annyi.
Főleg a Forza miatt vettem,de valahogy nem hozta azt az élményt amit szerettem volna. :(

Unokaöcsémnek van Xbox One,és meg van neki valamelyik újabb Forza rész,na azzal már ellennék szerintem egy darabig,de csak emiatt nem fogok mégegyszer boxot venni.

(#273762) mephi666 válasza perge666 (#273761) üzenetére


mephi666
nagyúr

nekem meg pont a forza3 volt az, ami nagyon leültetett :) emlékszem, hogy a gt4 tompa, porszívó motorhangjai után felállt a szőr a hátamon, ahogy meghallottam az első ferkát... meg akkor lett egy normálisabb 40-es tv-nk, amin a 720p kép is elég jól mutatott... forza3+4+horizon-ba rengeteg időt beleraktam... akkoriban nem is volt annyira szétszéledve az országban az ismerős társaság és csomószor csaptunk sörözős-forza-zós-mk9-es meg tekken tag tournament2-s estéket :K gears sorozat is nagy kedvenc volt boxon, de hiányzott a gow... most végre eljutottam oda, hogy a gow3+4 mehet (csak sajnos idő nincs túl sok rá: legutóbbi részbe ma is csak reggel 5kor tudtam tenni egy szűk órát reggeli kávézás és ébredezés közben)

gt7-re nagyon oda fogok figyelni, mert ezt szívesen megnézném még ps4-en, de közben húz a szívem a másik oldal felé is: nextgen konzolból szerintem x lesz a következő az ottani exkluzívok miatt :K (meg az ms üzletpolitikája is szimpatikus: visszafele kompatibilitás miatt nem kell elfelejtenem a meglévő több tucat x360 játékom se) ...pár éves tervben nincs most új konzol, ráérek ezzel :K nyugodtan kivártam kb 10 évet most is, mire a gow3-at végig tudtam vinni

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#273763) perge666 válasza mephi666 (#273762) üzenetére


perge666
veterán

Kinek a pap,kinek a paplan. :DDD

Megértem a te álláspontodat is. :)
Én sem szívesen hagynám elveszni a régi,megvásárolt kedvenc játékaimat,ezért is tartok minden szériás PS konzolból legalább egyet. :))

(#273764) mephi666 válasza Kendek (#273754) üzenetére


mephi666
nagyúr

ennyi: közben jött az üzenet magyarul, hogy elindították vissza a pénzt :)

#273763: na igen, ps4-et nem fogom eladni, de szerintem az x360 is megmarad... (gyereknek jó lesz :D ) most már a ps2-t is bánom hogy eladtam anno :) (gow1-2, gt4, resident evil: code veronica, valami nhl... meg franc tudja mik voltak még hozzá... fps-ből tán killzone, de annak akkor még nem tudtam megszokni az irányítását)

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#273765) perge666 válasza mephi666 (#273764) üzenetére


perge666
veterán

Ugyanígy vagyok a konzolokkal,hogy gyereknek majd jó lesz ha nagyobb lesz,de ha mondja hogy adjam oda az egyiket hogy bevigye a szobájába akkor azt mondom hogy szó sem lehet róla. :DD :))
Igaz még most lesz 5 éves a csajos,de sokat néz ha olyannal játszok,meg igazából van hogy direkt neki valót választok. :DDD Szóval szerintem később is fogja érdekelni ez a videójáték téma,ezért egy Nintendo Wii is be van kötve a szobámba a TV-re,azt tutira megkaphatja,de a PS-eket nem adom. :DDD ( egyelőre )

[ Szerkesztve ]

(#273766) mephi666 válasza perge666 (#273765) üzenetére


mephi666
nagyúr

én ilyen retro nes mini klónt vettem, amin van mario :D ...csak az még nekem is nehéz, nemhogy egy 4 évesnek

próbáljuk nem rákapatni annyira ezekre a játékokra: telefonon/tableten nagy ritkán van hogy játszunk valami memóriajátékot, de rommá ver minket pillanatok alatt :DDD brutális, milyen memóriája van egy 4évesnek: pl kb fél éve érdekelte és egyszer felpakoltam a sakktáblát, megmutattam neki, hogy melyik bábu melyik és hova való, erre 1hónapja kint voltam a konyhában, mikor elővetette asszonnyal, megyek be a szobába és nézem hogy frankón fel van pakolva minden a helyére... de olyan szinten, hogy fehér A1-től indítva, királynő is rendben mindkét oldalon a színén... kérdeztem asszonyt, hogy segített-e neki, de ő hozzá se nyúlt :Y vagy ezzel a paw patrol játékkal hetekig nem játszottunk, de mondta hogy játszani akar vele és az a küldetés jön, hogy ezt meg azt kell épp megmenteni... és tényleg az jött...

én egyelőre annyira nem vásároltam még be ps4-re: paw patrol, gow3+4 és fifa21 mellé most rántottam be az nfs-eket... a fifa nehéz lenne még neki, gow meg még 8-10 évig tuti nem neki való :) későbbi tervben ott van egy nintendo: nekik van csomó címük, ami gyerekbarát és az én gyerekkoromból kimaradtak ezek

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#273767) perge666 válasza mephi666 (#273766) üzenetére


perge666
veterán

:DD :DD
Énis 4 évesen kezdtem piaci sárga kazis marióval. :DDD

Bizony-bizony,nagyon okosak már 4 évesen is,nagyon kell figyelni hogy mit mond az ember előtte mert mindent megjegyez. :))

Ezt a mancs őrjáratos játékot nem ismerem,de rákerestem és lehet beszerzem,nem olyan nehéz az irányítása szerintem a gyerkőcnek sem.

Na igen Nintendón vannak a leggyerekbarátabb címek,egy wiit szerintem olcsón kapni,játék sem drága hozzá,mondjuk én máshogy oldottam meg.
Vagy ott van a Switch,csak annál már minden elég zsebbenyúlós. :U

[ Szerkesztve ]

(#273768) mephi666 válasza perge666 (#273767) üzenetére


mephi666
nagyúr

ja, tényleg kicsiknek való ez a paw patrol :K mozogni-ugrani kell benne és adott pontokon kiválasztani a megfelelő képességet, vagy megoldani valami egyszerű feladványt... "meghalni" nem lehet, itt-ott kicsit nehezebb esetleg felszedni valami extra cuccot, de ennyi... úgy játszottunk, hogy ültem mellette és a nehezebb ugrálós részekre felmentem én, mielőtt felmérgelte volna rajta magát :DDD ...egyébként sokat fejlődött és ügyesedett közben: biztos nem rossz, hogy ezzel a reflexei javulnak és kétkéz-koordinációra is rá lehet játékkal gyúrni

az a durva, hogy most 14ezrekért mennek store-ban a paw patrol címek: én 5ezer alá akciózva vettem pár hónapja... (nézni fogom időnként, nem-e másik rész is lesz így olcsóbban)

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#273769) perge666 válasza mephi666 (#273768) üzenetére


perge666
veterán

Azta……14K? :Y
Majd akkor figyelem az akciót.

(#273770) RangerFox válasza mephi666 (#273752) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Ja igen, ilyen refund van, ha nem indítottad el a letöltést. Csak úgy gondoltam, hogy ki kellett próbálnod ahhoz, hogy lásd, hogy ez nem arcade játék... Sorry a félreértésért.

(#273771) penge111


penge111
addikt

Battlefield 1-hez most ingyen behúzható ez a DLC!

Egy cikk a Dlc-ről.

[ Szerkesztve ]

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#273772) penge111 válasza penge111 (#273712) üzenetére


penge111
addikt

Öröm, boldogság a lemezen rajta van mindhárom dlc, szóval az Ultimate kiadás van csak ps4-re, csak becsapós a neten a borítókép.

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#273773) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

(#273774) Mezcal válasza erahurka (#273739) üzenetére


Mezcal
addikt

Milyen cucc ez a Predátoros?

Ha nem vársz tőle sokat, akkor jó és szórakoztató. Sokat fejlődött a megjelenés óta, az meg még mindig nagy móka, hogy csapatban levadásszuk a ránk vadászó predatort. A csapatmunka fontos, egyedül semmit nem érsz, pláne egy feltápolt Predi ellen.

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#273775) erahurka válasza Mezcal (#273774) üzenetére


erahurka
félisten

Fak, nekem nincsenek barátaim akikkel játszhatnék. :(

(#273776) jupp008 válasza erahurka (#273775) üzenetére


jupp008
senior tag

De ha va egy csomó ellenséged akkor a Predátor szerepe is jó lesz neked.

(#273777) Mezcal válasza erahurka (#273775) üzenetére


Mezcal
addikt

Nem fontos, randomok sem szólóznak, mert tudják, hogy végük van, ha keménykednek. Predit csak csapatban lehet legyőzni. Predivel is lehetsz, de marha sokat kell rá várni, talán most a plusz miatt jobb lesz az is.

[ Szerkesztve ]

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#273778) FunPro


FunPro
senior tag

Amúgy melyik volt az a játék, ami ezt a fajta vonalat belökte pár éve?

Az evolve?

Mert arra emlékszem, hogy csapatostul jöttek ezek az egy a százellen játékok.

Volt ugye az l4d-nek ilyen játékmódja, de pár éve tuti nem az robbantotta be.

I'll try my best, and that's the best anyone can do.

(#273779) Szabi® válasza erahurka (#273775) üzenetére


Szabi®
addikt

Ez baj a mai modernizációval, a facebook meg a sok netes lét, kinyír minden emberi kapcsolatot... Mi annó 15-en vártunk arra, hogy kivel kerülünk párba a Syphon Filterbe,, Nah meg a quake 3 aréna .... :K

(#273780) consono válasza erahurka (#273775) üzenetére


consono
nagyúr

Nyugi, nem vagy egyedül... Nekem a gamer haverjaim még PC-n vannak, de én amúgy sem multizom :)

"In God we trust. All others must bring data"

(#273781) erahurka válasza jupp008 (#273776) üzenetére


erahurka
félisten

Hát a Forma 1-es topikban gyűjtöttem pár ellenséget az utóbbi időben :C

(#273782) Beniii06 válasza oriic (#273773) üzenetére


Beniii06
őstag

PC - EGS only.
:DDD

Warhead vajon benne lesz a konzolos kiadásokban? Anno jó volt.

"Got any other secret weapons?"

(#273783) oriic válasza Beniii06 (#273782) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nem sajnos, az kimarad.

Live-Die-Respawn

(#273784) Frod válasza FunPro (#273778) üzenetére


Frod
addikt

Ja, talán az Evolve volt az első nagyobb ilyen aszimmetrikus-multi próbálkozás, de hamar a földbe állt a játék.
(Amikor ingyenesre váltott, akkor beletettem vagy 50 órát, én élveztem)

Do you see the white shadow?

(#273785) tboy93 válasza oriic (#273773) üzenetére


tboy93
nagyúr

3k-ért 2 év múlva pont jó lesz.

(#273786) FunPro válasza Frod (#273784) üzenetére


FunPro
senior tag

Csak nem emlékeztem, hogy az olyan nagy siker lett volna.

Mert ugye volt a péntek 13 játék, ez a predator, az evolve, meg még a többi, ami nem jut eszembe.

I'll try my best, and that's the best anyone can do.

(#273787) Frod válasza FunPro (#273786) üzenetére


Frod
addikt

Hát nem is volt :D
Bár az Evolve-nál nehéz meghatározni, hogy maga a játék nem ment igazán, vagy az üzleti modellje volt egy katasztrófa, és ez siklatta ki. (Ott ugye teljesárú játék árában mentek a szezonbérletek, ami nem kicsit kihúzta a gyufát a vásárlóknál, hogy a 60€-s alap mellé vehettél még 3*60-ért kiegészítőt, és ha jól rémlik itt nem csak kozmetikai dolgok voltak)
Friday the 13th /311/ szintén nem volt átütő, a Predator /67/ lényegében dead-on-arrival volt már kezdéskor is.

Dead by Daylight /49914/ talán az egyedüli sikeres cím ebben a zsánerben.

*zárójelben a steamcharts szerinti egyedi játékosszám az elmúlt hónapból.

Do you see the white shadow?

(#273788) gangstagergo


gangstagergo
senior tag

Akciós a Sackboy zöld manó barátunknál 6.990 Ft [link]
+ termékkapcsolással a Predator: Hunting Grounds - PS4 3.170 Ft mellé

[ Szerkesztve ]

(#273789) gangstagergo válasza gangstagergo (#273788) üzenetére


gangstagergo
senior tag

Marvels Spider-Man: Miles Morales 7.190 Ft [link] Egyenlőre beszállítás alatt de egy próbát megérhet mert ez is jó áron van.

(#273790) erahurka válasza gangstagergo (#273789) üzenetére


erahurka
félisten

Wow, köszi a tippet! Be is rendeltem mindkettőt! :R

(#273791) gangstagergo válasza erahurka (#273790) üzenetére


gangstagergo
senior tag

MIndkettő magyar feliratos a leírás szerint + Ps5 upgrade :)

(#273792) erahurka válasza gangstagergo (#273791) üzenetére


erahurka
félisten

A PS5 upgrade extra pénzes? Mondjuk nem hiszem hogy mostanában aktuális lesz :D

(#273793) gangstagergo válasza erahurka (#273792) üzenetére


gangstagergo
senior tag

Fogalmam sincs csak a dobozon látom :DDD

(#273794) Sanyi.mTs válasza gangstagergo (#273789) üzenetére


Sanyi.mTs
addikt

Ez a sima Pókember második része?

(#273795) tboy93 válasza Sanyi.mTs (#273794) üzenetére


tboy93
nagyúr

Spinoff. Olyan mint az Infamous sorozatban a First Light rész vagy az Uncharted sorozatban a Lost Legacy.

[ Szerkesztve ]

(#273796) vm93hun


vm93hun
aktív tag

Európába mely PS4 játékok jelentek meg kifordítható borítoval? Ami eddig megvan nekem azokból csak kettőt találtam: Evil Within és NIER Automata + amit biztos tudok hogy ilyen az a GTA V de azt már eladtam.

Nekem életem van, nem fészbúkom, ezért a telefonom is 6 napig bírja egy töltéssel.

(#273797) tboy93 válasza vm93hun (#273796) üzenetére


tboy93
nagyúr

cyberpunk

(#273798) Kendek válasza tboy93 (#273797) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Biztos, hogy ez nem a teljes lista, hiszen már három másik játékot írt ami ilyen.

[ Szerkesztve ]

<-ƘƘ->

(#273799) Ferenczi Áko válasza vm93hun (#273796) üzenetére


Ferenczi Áko
addikt

Uncharted 4 pl..

Samsung Galaxy S23 ultra - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#273800) vm93hun válasza Ferenczi Áko (#273799) üzenetére


vm93hun
aktív tag

Annak ha jól tudom, akkor az egy külön termék az amelynek kifordítható a borítója. A standard verzióban (nem a Hits-ben) csak a szokásos epilepsziaveszélyre figyelmeztető szöveg van, mint az összes Sony játékban. Legalábbis ami megvan és Sony termék azokban ez van.

Nekem életem van, nem fészbúkom, ezért a telefonom is 6 napig bírja egy töltéssel.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.