Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#273051) geridon81


geridon81
csendes tag

Sziasztok!
Egy hozzá értő segítséget szeretnék kérni.
A hiba oka!

Ha youtube akarom nézni meghal a PS4 vagyis lefagy ha rá nyomok az alkalmazásra,próbáltam már gyári beállítást végezni,csináltam úgy is,hogy csak töröltem a programot és újra telepítettem de semmi nem segített.

Mi lehet a baj?

(#273052) RangerFox válasza geridon81 (#273051) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Utánaolvasva egy pár hónapja jelen van ez a hiba, megoldás nincs rá. Azt tanácsolom, hogy ne használd a yt appot, várj egy frissítésre. Ha más app használata közben nem történik ilyesmi, akkor nem kell aggódni.

(#273053) geridon81 válasza RangerFox (#273052) üzenetére


geridon81
csendes tag

köszönöm válaszod :R

(#273054) minilego válasza geridon81 (#273053) üzenetére


minilego
senior tag

Sracok segitsetek. Csak single gamre szeretnék egy Ps4et. Van atszamolva phat 35ert slim 48-50ert.

(#273055) RangerFox válasza minilego (#273054) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Annyi felárat megér egy jó állapotban lévő Slim, ha erre irányul a kérdés.

(#273056) F-ECT$ válasza minilego (#273054) üzenetére


F-ECT$
titán

Az állapot és a kor is kérdés az ár mellett. De néhány single cím letolásához én lehet az olcsóbbat venném. (Bár egy hete még 28e Ft-ért tudtál volna venni egyet 5 játékkal, az eléggé best buy-nak tűnt.)

Dive ever, work never.

(#273057) minilego válasza F-ECT$ (#273056) üzenetére


minilego
senior tag

Az elment, de most kaptam egy jobb dealt. Slim 2 éves 1tb-os és 17 db jatek volt hozza. Atszamolva 45k volt.

(#273058) Kendek válasza minilego (#273057) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

17 darab lemezes játék akár még önmagában is megérhet ennyit. Digitálisan viszont nem igazán, mert azokat nem lehet eladni. Persze fizetni lehet érte, de akkor is az eredeti tulajdonosáé marad a profil, bármikor vissza tudja szerezni. Szóval ha veszel is ilyet, mindenképpen készíts magadnak saját account-ot és azt használd.

<-ƘƘ->

(#273059) minilego válasza Kendek (#273058) üzenetére


minilego
senior tag

17 lemezes game.

(#273060) Kendek válasza minilego (#273059) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Úgy viszont teljesen jó deal, ennyit bőven megér. :K

<-ƘƘ->

(#273061) minilego válasza Kendek (#273060) üzenetére


minilego
senior tag

Szerintem is jól sikerult.

(#273062) minilego válasza minilego (#273061) üzenetére


minilego
senior tag

Ps plus ami hasonlit az xbox game passhez?

(#273063) Beniii06 válasza minilego (#273062) üzenetére


Beniii06
őstag

Nem, a Plus az a Live Gold megfelelője kb.

"Got any other secret weapons?"

(#273064) minilego válasza Beniii06 (#273063) üzenetére


minilego
senior tag

Akkor van a Ps plus és a Ps now?

(#273065) Kendek válasza minilego (#273064) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Már egyszer leírtuk neked, van Plus, EA Play és Now előfizetési lehetőség. Ezek közül semelyik sem konkurenciája a Game Pass-nek. Ha arra szeretnél előfizetni, akkor Xbox-ot kell vásárolnod.

<-ƘƘ->

(#273066) minilego válasza Kendek (#273065) üzenetére


minilego
senior tag

Van xboxom. Csak nem tudom playstation-on mik vannak.

(#273067) Kendek válasza minilego (#273066) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

A játékhoz a legalapvetőbb, hogy a Store-ban megvásárolod, majd letöltöd. Annyit kell tudni, hogy a multi az nem ingyenes (kivéve a Free to Play címek esetén), ahhoz Plus előfizetésre is szükség van.
De van EA Play és Now is, ezek esetén az előfizetésért cserébe játékokhoz férhetsz hozzá. Előbbivel EA címekhez, utóbbival meg inkább régebbiekhez.

<-ƘƘ->

(#273068) minilego válasza Kendek (#273067) üzenetére


minilego
senior tag

Köszönöm a valaszt. :R mivel a multi nem érdekel igy akkor csak a now-t nézem meg.

(#273069) jookomak válasza minilego (#273068) üzenetére


jookomak
őstag

Én hagynám a now-t. Mivel van xboxod, és kaptál 17 lemezt, esélyes hogy van köztük pár "kötelező" ps4 exkluzív. Azokat letolod, eladod a lemezeket, használtan már nagyon olcsón mennek a klasszikus játékok így a gép életciklusának végén.
Uncharted sorozat, spiderman, gow, horizon, stb szerintem 3-6 ezer forint körül van max.

(#273070) oliwire


oliwire
őstag

Az volt már, hogy a Ghost of Tsushima Legendsben most újra meg lehet szerezni a PS4 Legacy Skineket? Kratos, Aloy, Colossus, Bloodborne?

(#273071) Kendek válasza oliwire (#273070) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Nem, még nem volt, köszi.

<-ƘƘ->

(#273072) minilego válasza jookomak (#273069) üzenetére


minilego
senior tag

Pont az uncharted 4 reszenek szeretnék nekiugrani. Ezekben van magyar felirat?

(#273073) Kendek válasza minilego (#273072) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Egy részükben van, itt a lista.

<-ƘƘ->

(#273074) minilego válasza Kendek (#273073) üzenetére


minilego
senior tag

Latom hogy leteznek magyaritasokbps4 jatekokhoz... Ezek legal dolgok?

(#273075) Kendek válasza minilego (#273074) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Nem, legálisan nincs lehetőség külső felirat telepítésére.

<-ƘƘ->

(#273076) minilego válasza Kendek (#273075) üzenetére


minilego
senior tag

Akkor tovabb nem kérdezek. :R

(#273077) xavix13


xavix13
senior tag

Sziasztok,
Ha eladhato állapotba szeretném hozni a psem miket érdemes megtenni? Főleg itt szoftveresen értem. Gondolom van valami gyári visszaállítás.
Sry ha hülyeséget kérdeztem :D

One thing I've learned: if you don't draw first, you don't get to draw at all.

(#273078) Kendek válasza xavix13 (#273077) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Szinkronizáld a bejelentkezett profilok trófeáit, készíts mentést és deaktiváld a konzolt, majd mehet egy gyors inicializálás.

<-ƘƘ->

(#273079) xavix13 válasza Kendek (#273078) üzenetére


xavix13
senior tag

Köszönöm. :R

One thing I've learned: if you don't draw first, you don't get to draw at all.

(#273080) AxBattler válasza Kendek (#273078) üzenetére


AxBattler
félisten

Ez akár mehetne az összefoglalóba is. :K

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#273081) KaitouP válasza AxBattler (#273080) üzenetére


KaitouP
veterán

[link]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#273082) AxBattler válasza KaitouP (#273081) üzenetére


AxBattler
félisten

A linken összeszedve együtt még nem találtam, csak szétszórva 1-1 pontját... köszi! :R

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#273083) Eliott


Eliott
tag

Sziasztok! Átmenetileg, az új TV vásárlásáig kellene egy olcsó monitor, amit a PS4 Proval és a laptoppal (második képernyőként) tudnék használni. Használtan amit kinéztem az egy LG 25UM58-P. Tudom, hogy ez a legalapabb ultrawide, nem is csodát várok tőle.

A kérdésem az lenne, hogy ezt a 2560 x 1080, 21:9 képarányt a PS4 Pro tudja? A játékok, amikhez használnám: Days Gone, GOT, LOU II, RDR2. Ezeket tudná futtatni rendes képernyőn úgy, hogy nincsenek fekete csíkok a két szélén?

Ha valakinek van személyes tapasztalata, szívesen fogadom. Köszönöm!

Metin2 is the best game ever. Change my mind.

(#273084) Kendek válasza Eliott (#273083) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

16:9-et tud csak a konzol, szóval a két oldalán fekete sáv lesz. Ez 1920x1080-as felbontást jelent, ezt fogja küldeni rá.

<-ƘƘ->

(#273085) balazs025 válasza Eliott (#273083) üzenetére


balazs025
senior tag

A 21:9-es képarányt nem támogatja a ps. Csak 16:9-est (és csak 720p-t, 1080p-t és 2160p-t, tehát 1440p se támogatott, ezt azért írom, hogy ha más monitort keresnél, akkor erre is érdemes odafigyelni). A 21:9-es képaránynál vagy szét fogja nyújtani a képet vagy két fekete csík lesz a széleken.

Kendek megelőzött.

[ Szerkesztve ]

(#273086) Sanyi.mTs


Sanyi.mTs
addikt

Miért lehet, h PS4-ről (UK fiók) nem tudok revolut kártyával semmit se vásárolni store-ból? Bekéri a kártya számot, nevet, cvc-t, stb és nem sikerül a vásárlás. PC-n böngészőből csont nélkül megy, ami PS4-ről nem. :W

(#273087) Wlac válasza Sanyi.mTs (#273086) üzenetére


Wlac
Ármester

Én pár napja vásároltam Revoluttal a UK fiókomról, semmi gond nem volt (amin mondjuk meg is lepődtem, de... :D ).

“The wha-"

(#273088) ldave válasza Sanyi.mTs (#273086) üzenetére


ldave
félisten

Nekem Switchen volt hasonló, gépről nem, de böngészőből ment a kártyás fizetés. Lehet, hogy a bankok által használt biztonsági rendszert (sms kód, app jóváhagyás) nem szeretik a gépek.

A Slime draws near! Command?

(#273089) AxBattler válasza Eliott (#273083) üzenetére


AxBattler
félisten

Ahogy írták, PS4-el szívni fogsz vele, de egyébként is... tudom, volt ilyenem.
Ugyanannyiért már kapsz 27", IPS monitort, használtan.
LG 27MK430H, Freesync
BenQ BL2780, 1 év gari
Acer K272HUL, 1440p

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#273090) minilego


minilego
senior tag

Megjott a Ps4. Kellene csinaljak playstation network fiokot, sign up now resz van country or region-ra oda kell figyelni, vannak ez miatt korlatozasok?

(#273091) Szila|H|


Szila|H|
tag

Sziasztok!
El jött az idő hogy pasztázzam a pst. Pécsen tudtok szervizt ajánlani erre a célra? Köszi előre is.

Life is better with a frenchie

(#273092) Kendek válasza minilego (#273090) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Igen, ha még nem lenne, akkor kell regisztrálnod egy profilt. Természetesen országnak azt add meg ahol laksz és ahová a bankkártyád szól, és minden egyéb adatodat is helyesen töltsd ki. Mert amúgy igen, vannak korlátozások.

[ Szerkesztve ]

<-ƘƘ->

(#273093) minilego válasza Kendek (#273092) üzenetére


minilego
senior tag

Romaniaban elek és csak revolut kartyam van... Romaniaban vannak korlatozasok? Vagy hogy érdemes ezt beallitani?

(#273094) Kendek válasza minilego (#273093) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Értelemszerűen töltsd ki, ahol életvitelszerűen tartózkodsz, nyilván azt a címet tudod megadni. Ha magyar profilt szeretnél, akkor pedig keress valami létező, de nem gyanús címet. Pl. a magyar feliratokban van korlátozás, mert rendszerint csak akkor van ha a magyar Store-ból vásárolod (vagy itthonról származik a lemez).

<-ƘƘ->

(#273095) minilego válasza Kendek (#273094) üzenetére


minilego
senior tag

Van magyar cimem is mert gyarilag Magyarorszagon szulettem és nottem fel. Csak most mar itt elek, szóval ez nem probléma. Csak azt nem vagom melyik jobb, az itteni vagy a magyar. Milyen kulonbseg van a regiok elterese miatt? A store nyelve vagy mi? Illetve szukseges ez az account, mert csak single game-el jatszok. Bar ennelkul a store-t sem latom...

[ Szerkesztve ]

(#273096) Kendek válasza minilego (#273095) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Vedd úgy, hogy magyar felirat csak akkor lesz a Store-ban vásárolt játékokban, ha magyar profilt regisztrálsz. Ez egy jelentős eltérés, már ha fontosnak tartod.
Account mindenképpen kell, ide vásárolod a digitális játékokat, így tudsz előfizetni, és a mentések is hozzá lesznek kötve. De a Now szolgáltatás egyelőre nem érhető el itthonról, csak ha pl. angol fiókot regisztrálsz.

<-ƘƘ->

(#273097) minilego válasza Kendek (#273096) üzenetére


minilego
senior tag

Köszi, magyarral regisztraltam. Nekem a now-ra nem hiszem, hogy szuksegem lesz.

(#273098) lazioforever


lazioforever
tag

Sziasztok.

2 autós játékkal kapcsolatos kérdésem lenne.
Aki próbálta már az idei F1 játékot: van lényeges különbség a tavalyihoz képest? Lépett előre annyit, hogy érdemes legyen a frisset megvenni teljes áron, vagy jó a 2020 is, gyakorlatilag féláron?

A másik kérdésem a Need for Speed-el kapcsolatos: a Heat és a Hot Pursuit Remastered közül ki melyiket ajánlja? Melyik hogy sikerült? A Hot Pursuit tényleg csak egy újrakiadás, és gyakorlatilag nem javítottak rajta semmit? (sok helyen ezt lehet olvasni kritikaként)

(#273099) james001


james001
veterán

76. platkó.

Nem rossz játék lett,de valahogy ez az egész xp- s pénzszerzéses rendszer elég hülyén van megoldva benne. Lehet a dlc-ket majd beszerzem majd hozzá de egyelőre ennyi elég volt belőle,1 hónapja majdnem csak ezzel játszom :DDD

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#273100) vepe


vepe
senior tag

Sziasztok,

Szükségem lenne némi Help-re. Adott egy ps4pro konzol. Ma reseteltem a gépet, ami szépen végig is ment(elég hosszú időn keresztül), majd újraindítás után logo, stb és kéri a kábellel összekötni a kontrollert(közben különböző nyelven ki is írja). Amikor kábellel összekötöm és megnyomom a ps gombot nem csinál semmit, mintha nem érzékelné, de közben az usb tölti a kontrollert.

Tökéletes a gép, szóval valamit én nem csinálok jól, de mit?? :U

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.