Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#273601) penge111 válasza tboy93 (#273600) üzenetére


penge111
addikt

Ash of Gods, ez amolyan Banner Saga féleség, jóféle?

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#273602) FunPro válasza penge111 (#273592) üzenetére


FunPro
senior tag

A pillars of eternity nem idegesítő konzolon?

I'll try my best, and that's the best anyone can do.

(#273603) tboy93 válasza penge111 (#273601) üzenetére


tboy93
nagyúr

Ez a játék kb neked készült szerintem :) [link]

(#273604) penge111 válasza FunPro (#273602) üzenetére


penge111
addikt

Nem tudom, nem vettem meg lemaradtam róla. Én a Divinity Original Sin 1-2 pörgettem végig, még anno Ps4-en. Hibátlan lett mindkettő, fantasztikusan jó irányítással. Meg ugye számomra a második rész kb. a legjobb crpg kategória, én minőségben mindig a Witcher III szintjén kezelem, de ugye más a két műfaj.

Mosta a Wasteland 3 pörög Ps5-ön, itt is tök jó az irányítás, inkább az zavar, hogy a kamera nem mindig követi a csapatot, nem marad középen, de ettől függetlenül szuper.

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#273605) RangerFox válasza penge111 (#273604) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Én a Baldur's Gate 3-at várom már nagyon, ha már szóba kerültek az rpg-k. :)

(#273606) penge111 válasza RangerFox (#273605) üzenetére


penge111
addikt

Ehh, az mire konzolra ér, meg még ugye Pc-re se készült el a teljes... :U

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#273607) wonka válasza Kendek (#273598) üzenetére


wonka
csendes tag

Hol és hogyan átírni az admin email címet?

(#273608) Kendek válasza wonka (#273607) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Pl. böngészőben Account Settings > Security > Sign-In ID (Email Address) > Edit gomb.

<-ƘƘ->

(#273609) malystryx válasza _drk (#273569) üzenetére


malystryx
senior tag

PC-n is ugyanolyan rossz volt ahogy leírod, aki gameplay-t tett ki az vagy úgy volt hogy nem voltak a szervereken, vagy még a beta előtt. Szépnek szép, de ha így hagyják, hamar kuka lesz. Előrendeltem, mert a videók alapján tényleg jól látszott hogy milyen szépen fut, most meg jött a fekete leves. A szörnyek beakadnak az objektumokba, a follower elakad a sarkokban és/vagy ott áll mellettem, én nyilazok ő meg sem mozdul. A lag miatt folyamatos melléütések, Duriel-nél pont ugyanez történt, és az hogy ilyen szipi-szupi a grafika, pl. lemész egy több szintes barlangba vagy kazamatába, az átjáró a térképen egyszerűen nem látszik. A faluban akik adják a küldiket, nem látszik felettük a kis sárga felhőcske a felkiáltójellel, addig amíg közel nem mész. Ja és menjenek a sunyiba, haverral épp a nekrót és az assassint akartuk kipróbálni. :((( Sokat kell még ezen dolgozni, de ha lehetőségem lesz rá, és ilyen lesz a végleges, elküldöm őket a náthásba, holott tudom hogy meg se hatja majd őket. Kár hogy nincs refund.

(#273610) Bogyi007 válasza Carlos Padre (#273537) üzenetére


Bogyi007
veterán

Hát ez így ebben a formában nem egészen így van, ősszel járt le az egy éves GPU-m és másnap már vehettem is volna újra a profilomra 300 forintért a három havi előfizetést.
Nem tettem, vettem inkább a HA ismert arcától 2x 12+1 havi Goldot és azok felhasználása után vettem meg az akciós 3 hónaposat...

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#273611) FunPro


FunPro
senior tag

Most fejeztem be a mortal shellt.

A játékról nem írnék részletesebben, viszont ami említésre méltó az az, hogy egész jól futott base ps4-en. Volt egy pár bug, meg a töltés idő hosszú volt. Mondjuk az igazi nagy töltés még a főmenü előtt volt, onnantól egy fokkal rövidebb töltés jött, és végül a területek között is jött egy kisebb töltés. A halál utáni töltés is ugyanilyen hosszú volt, de azt ki lehetett küszöbölni azzal, hogy nem haltam meg. :D

Összességében, technikailag egész tűrhető volt.

I'll try my best, and that's the best anyone can do.

(#273612) penge111 válasza FunPro (#273611) üzenetére


penge111
addikt

Lemezen vetted?

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#273613) FunPro válasza penge111 (#273612) üzenetére


FunPro
senior tag

Igen. Még múlt héten az alzán, 4000-ért. :K

Összességében 9,5 óra alatt lepörgött, úgyhogy sok töltést nem kellett várnom. :D

Szerintem egyébként passzolom is tovább valahova.

I'll try my best, and that's the best anyone can do.

(#273614) nincsnév007


nincsnév007
őstag

nfs heatban a versenyeknél a felkiáltó jel mit jelent?

(#273615) erahurka válasza nincsnév007 (#273614) üzenetére


erahurka
félisten

Menj oda és megtudod :D

(#273616) nincsnév007 válasza erahurka (#273615) üzenetére


nincsnév007
őstag

én oda mentem megcsináltam a versenyt, de úgyan úgy ott van :D

(#273617) nincsnév007


nincsnév007
őstag

valakinek meg van a car mechanic simulator 2021? ha igen valaki megnézné hogy van e benne magyar felirat? mert pc-n van.

[ Szerkesztve ]

(#273618) megyer11 válasza nincsnév007 (#273617) üzenetére


megyer11
tag

Ps app nem írja hogy lenne benne.

(#273619) nincsnév007 válasza megyer11 (#273618) üzenetére


nincsnév007
őstag

Igen azt néztem. A 18-ra írja hogy van is benne. De jelenleg a Steam se írja hogy támogatott a magyar nyelv, miközben van benne.

(#273620) nincsnév007 válasza nincsnév007 (#273619) üzenetére


nincsnév007
őstag

sajnos nincs benne. :(

(#273621) Mezcal válasza nincsnév007 (#273620) üzenetére


Mezcal
addikt

Később még lehet benne magyar felirat, így volt a Subnautica Below Zero-val is, egy frissítéssel lett hozzá felirat

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#273622) perge666 válasza nincsnév007 (#273617) üzenetére


perge666
veterán

A sima Car Mechanic Simulatorral szemeztem azt hiszem tavaly,de valahogy feledésbe merült.
Abba van magyar felirat is,de ha az új részbe is esélyes hogy beleteszik akkor lehet várok még néhány hónapot vele.
Látom most akciós,de szerintem karácsonykor is tutira az lesz,meg lehet addig még 2X is. :DDD

Annak idején nagyon szerettem a Gearhead Garage játékot,ez gondolom abból indult ki….

Jaaaa,amúgy köszi hogy megemlítetted a játékot,innentől kezdve figyelemmel fogom kísérni,ha más nem akkor nem a 21-et hanem a simát veszem meg. :R
Nekem nem feltétlenül szükséges AAA játék,mostis a Truck Driverrel tolom már második hete,és még mindig élvezem,lehet meg lesz életem első platinája is. :D

[ Szerkesztve ]

(#273623) M4T4D0R


M4T4D0R
tag

Sziasztok!

Sose volt konzolom így nagyon nem vagyok a témába otthon, ha minden igaz holnap délelőtt már lesz. Egy kérdésem lenne, mert ez nem teljesen világos számomra.

Hogy működik a játékok vásárlása, telepítése a PS4 re?

Ha rendelek boltból egy játékot akkor a játékhoz adnak lemezt vagy a dobozában lesz a kód? És azt ha beaktiválom a PS4 accountomhoz azt bármikor tudom telepíteni? Mint például Steam, Oirigin?
God of War 2018 as magyar verzót szeretném megvásárolni egyébként.

[ Szerkesztve ]

(#273624) erahurka válasza M4T4D0R (#273623) üzenetére


erahurka
félisten

A dobozos játékokhoz lemez jár, extrák lehetnek digitálisak. A lemezt el tudod adni később ha akarod.

(#273625) perge666 válasza M4T4D0R (#273623) üzenetére


perge666
veterán

A Store a PlayStation online áruháza.

(#273626) tboy93 válasza M4T4D0R (#273623) üzenetére


tboy93
nagyúr

Játékot vehetsz lemezesen és digitálisan is.

Digitális vásárlás esetén az accountodhoz fog kötődni a játék, amit nem tudsz átruházni másra, az örökre az accountodon marad. Ez bármikor bármennyiszer le tudod tölteni és telepíteni. Letöltés után, ha nem online a játék, akkor nem kell aktív internet kapcsolat.

A fizikai kiadás tartalmaz egy vagy több lemezt, illetve kiadástól függően tartalmazhat DLC-ket, amik kód formájában vannak a dobozban és egyszer használatosak. Beaktiválod a kódot az accountodra és az örökre ott marad. A lemezes játék telepítése triviális, berakod a lemezt, ha több van akkor kicseréled telepítés közben. 99% hogy lesz hozzá frissítés, hibajavítás, amit aktív internet kapcsolat mellett tudsz majd letölteni. Ha a lemezes játék fel lett telepítve, akkor ha játszani akarsz minden alkalommal be kell tedd a lemezt, hiába másolja fel az egészet a gépre, a hitelesítés miatt bent kell legyen. Ha megunod a lemezes játékot, akkor fogod és eladod, de ezután már nem fogsz tudni játszani vele, akkor sem ha még fel van másolva a gépedre.

[ Szerkesztve ]

(#273627) FunPro válasza erahurka (#273624) üzenetére


FunPro
senior tag

Amit fontos kiemelni egy újoncnak, hogy nem jár mind a kettő.

Amit lemezesen vesz, ahhoz nem jár a digitális verzió is. :K

I'll try my best, and that's the best anyone can do.

(#273628) M4T4D0R


M4T4D0R
tag

Köszönöm a felvilágosítást urak! :R

(#273629) nincsnév007 válasza Mezcal (#273621) üzenetére


nincsnév007
őstag

igen én is így ebben bízok, mert utána olvastam a pc-s verzióba is frissítéssel tették bele

perge666: igen a 18-ban van magyar felirat ezért is fura hogy a 21-ben meg nincs, még remélem lesz

amúgy mikor indul a cod alfa?

[ Szerkesztve ]

(#273630) oriic válasza nincsnév007 (#273629) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

"amúgy mikor indul a cod alfa?"

Este 7

Live-Die-Respawn

(#273631) nincsnév007 válasza oriic (#273630) üzenetére


nincsnév007
őstag

köszi

(#273632) Mike


Mike
veterán

Honnan lehetne megtudni, hogy a Baldo-n van-e magyar felirat? (jó eséllyel nincs)

(#273633) mephi666 válasza M4T4D0R (#273628) üzenetére


mephi666
nagyúr

Store-ban épp akciós (09.02-ig?) a gow 3500 körül (plus-al tán 2800) ...én is innen vettem kb 1 hete és magyar feliratos :K ...annyi, hogy ezt nem lehet eladni

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#273634) tboy93 válasza mephi666 (#273633) üzenetére


tboy93
nagyúr

Lemezesen is hozzá lehet jutni 3e Ft-ért, tele van vele a használt piac.

(#273635) RangerFox válasza Mike (#273632) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Egy ideje írja store-on is, ha tartalmaz magyar feliratot. A Baldonál sajnos nincs a felsoroltak közt.

(#273636) perge666 válasza nincsnév007 (#273629) üzenetére


perge666
veterán

Neked meg van a 18??
Mind1 hogy mire,csak azért kérdezem hogy jópár órát ellehet vele lenni mire unalomba fullad?
Mondjuk olvastam hogy ahogy nő a szinted úgy oldódnak fel benne a dolgok,szerszámok,aukciós házak,elhagyatott istállók vagy mik.( garázsok )

Meg a fejlődésre vagyok még kíváncsi….

(#273637) sztanozs


sztanozs
veterán

PS4 VR bomló műanyagrészeit lehet cserélni valahogy?
Mondjuk durva, hogy kb másfél évesen már bomlanak a műanyagrészei...

[ Szerkesztve ]

JOGI NYILATKOZAT: A bejegyzéseim és hozzászólásaim a személyes véleményemet tükrözik; ezek nem tekinthetők a munkáltatóm hivatalos állásfoglalásának...

(#273638) nincsnév007 válasza perge666 (#273636) üzenetére


nincsnév007
őstag

igen megvan el lehet vele lenni, főleg ha szereted az autókat :D egész jó a fejlődési rendszer rendesen sok autót kell megszerelni hogy szinteket lépj, és úgy szépen oldódnak fel a cuccok. nekem az tetszik a legjobban hogy restaurálhatsz autókat, full felújítod és haszonnal eladod :D sok akció játék után, nagyon jó kikapcsolódás :)
Nagyon jók a cms2021 újításai de nekem még magyar nyelv hiány miatt kimarad. :)

[ Szerkesztve ]

(#273639) Kendek válasza sztanozs (#273637) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Az enyémnek még semmi baja, nem bomlik rajta semmi. Amit olvastam anno, hogy a gumi elszakadhat benne, de mondjuk én nem használtam annyit, hogy az elfáradjon.

<-ƘƘ->

(#273640) vargalex válasza Kendek (#273639) üzenetére


vargalex
félisten

Nekem még az első verzió van. Használtan vettem, az egyik oldali gumi el volt szakadva. Ennek egyébként semmi hátrányát nem érzem, úgyis a mechanikával kell rögzíteni.
Azóta (1,5 év használat) a párnákról a bőr borítás is elkezedett lejönni, így le is húztam mindenhonnan (egyébként mindig volt rajtunk 1-2 kis darab belőle).
Anno kérdeztem Sony szervizeket, de semmilyen alkatrészt nem tudnak szerezni hozzá...

[ Szerkesztve ]

Alex

(#273641) perge666 válasza nincsnév007 (#273638) üzenetére


perge666
veterán

Egy egészséges munkanap után szívesebben ülök le egy ilyen jellegű játékkal játszani…..

Sokféle autó van egyébként?
Remélem nem 10-15 féle van benne.

(#273642) Sanyi.mTs


Sanyi.mTs
addikt

Ghost of Tsushima kérdés:
3. Felvonásban kell valamilyen speciális felszerelés, hogy ne fagyjak meg a hegyekben?

(#273643) Kendek válasza Sanyi.mTs (#273642) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Egy ilyen küldetés van ahol meg lehet fagyni, az a The Undying Flame. Nem kell hozzá semmilyen különleges felszerelés, csak gyorsnak kell lenni, és időben a tűzrakásokhoz érni.

<-ƘƘ->

(#273644) sztanozs válasza Kendek (#273639) üzenetére


sztanozs
veterán

Én sem használtam sokat de észrevettem, hogy fejrészen levő műanyag megadta magát és kis ~1 mm2 pöttyökben válik le...

JOGI NYILATKOZAT: A bejegyzéseim és hozzászólásaim a személyes véleményemet tükrözik; ezek nem tekinthetők a munkáltatóm hivatalos állásfoglalásának...

(#273645) sztanozs válasza vargalex (#273640) üzenetére


sztanozs
veterán

:(

JOGI NYILATKOZAT: A bejegyzéseim és hozzászólásaim a személyes véleményemet tükrözik; ezek nem tekinthetők a munkáltatóm hivatalos állásfoglalásának...

(#273646) minilego


minilego
senior tag

Ps4-nel ez a teljes törlés mi a f...ert tart 2 oran keresztul? :F

(#273647) El Barto válasza Kendek (#273280) üzenetére


El Barto
tag

Köszönöm szépen a segítséget,megoldódott a dolog. :C :R

(#273648) Kendek válasza minilego (#273646) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

A teljes törlés az azt jelenti, hogy a belső vinyón a szabad helyet fizikailag is törli, hogy utána már ne lehessen külső eszközökkel visszanyerni róla az adatokat. Ha engem kérdezel, akkor ennek az égvilágon semmi értelme. Egyrészt titkosítva van tárolva minden, amit utólagosan még a Sony sem tud visszafejteni, mivel a kulcs törlésre kerül, másrészt pedig semmi olyan adat nincs tárolva a konzolon ami a felhasználó szempontjából érzékeny lenne. Szóval a gyors inicializálás az bőségesen elég, azzal nagyon hamar végez.

<-ƘƘ->

(#273649) minilego válasza Kendek (#273648) üzenetére


minilego
senior tag

Elinditottam a full-t, otthon hagytam dolgozzon nyugodtan.

(#273650) I.papi


I.papi
tag

Sziasztok!
Tudnátok segíteni abban ps4 slimen a webböngészőben van lehetőség online filmet nézni valamilyen módon? Próbálkoztam pár oldallal,de nagyon nehezen tölt be,ha betölt egyáltalán.
Köszönöm. :R

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.