Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#274401) tboy93 válasza consono (#274400) üzenetére


tboy93
nagyúr

A guildekben komolyabb küldetés sorozat van mint egy-egy másik játékban :D Az összes guild küldetésein végigmentem, jók mind :K

[ Szerkesztve ]

(#274402) kill_switch


kill_switch
senior tag

Na, vajon hányan dőlnek most a kardjukba emiatt? :DDD

(#274403) Kendek válasza kill_switch (#274402) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Butaság lenne, ennek csak örülni lehet. Minél több az eladás, annál jobbak lesznek a készülő játékok. Gyakorlatilag nevető félként lehúzzuk a PC-seket, aztán pedig kapjuk az újabb kiváló exkluzívokat.

<-ƘƘ->

(#274404) kill_switch válasza Kendek (#274403) üzenetére


kill_switch
senior tag

Ezzel én is így vagyok, de a fanboyok már az uncharted-et sem tudták kúltúrált módon lereagáli. :DDD

(#274405) raziel01 válasza kill_switch (#274402) üzenetére


raziel01
veterán

Engem nem zavar, hogy a PC-sek is megvehetik.
Nem is értem miért zavar bárkit is.
Plusz tegyük hozzá, hogy egy PS5 185 ezer, ha meg hasonló minőségben akarod élvezni akkor 400-500 ezer Ft-os PC kell a VGA árak miatt.

(#274406) erahurka


erahurka
félisten

Basszus meguntam a Persona 5-öt itt az utolsó palotában... Egyszerűen túl nagy és túl monoton a játék hogy érdekes legyen. És az se segít, hogy ha valaki fingik, azt is 600 szövegbuborékban kell kitárgyalni. Hm mi ez a folyosó? Lehet, hogy tovább vezet? Mi a véleményed erről Joker? Aha, szerintem is. Hé, de nem is vagyok macska! Jól van Mona jól van. Hm, ha erre megyünk lehet, hogy tovább vezet. De vannak ellenséges shadow-k is az úton. Húha ebből még baj lehet. Mi a véleményed Joker? És akkor választhatok: menjünk tovább, vagy gyerünk menjünk tovább. Oké Joker, ez a beszéd! Hajjaj mi lesz most, na indulás. Agyrákot kapok már komolyan. :W :D

(#274407) tboy93 válasza erahurka (#274406) üzenetére


tboy93
nagyúr

Ezért 200 óra a játék :D

(#274408) RangerFox válasza tboy93 (#274407) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

103 óra volt platizni a Royalt...

erahurka: Gondoltál már rá, hogy pihenteted a gaminget? Nem egészséges, ahogy nyilatkozol a játékokról az utóbbi időben.

(#274409) Elims válasza nemorino (#274396) üzenetére


Elims
veterán

Már többször próbáltam rávenni magam a fps-re.Több játékkal kipróbáltam,de nem megy. :-/
Örülök,hogy van benne tps,így biztos,hogy megveszem vmikor.Mondjuk a mostani akciós árát sokallom kicsit..várok még vele.Több játék van amit megvettem és fel sem telepítettem. :-/

Nézegettem régebben (ps3-on) a trófealistát,elég nehéznek találtam.Ha ps4-en is olyan mint ps3-on akkor le a kalappal előtted. :R

(#274410) KaitouP válasza erahurka (#274406) üzenetére


KaitouP
veterán

Ezért mondtam neked mindenfajta beszólás vagy rosszakarás nélkül a múltkor is, hogy valószínűleg az van, hogy nem neked való ez a game, illetve az olyan JRPG-k, amilyet a SMT universe játékai képviselnek. Ez nem baj, ez nem hiányosság. Se a játék részéről, se a te részedről. Az viszont nem igazán normális, amilyen ranteket letolsz többnyire indokolatlanul a játék tulajdonoságaival kapcsolatban.

[ Szerkesztve ]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#274411) erahurka válasza KaitouP (#274410) üzenetére


erahurka
félisten

Tetszik a játék mondtam már, csak sok. De tudjátok jobban a véleményem mint én... Ezek szerint itt nem lehet csak szépeket írni róla?

(#274412) Wlac válasza Elims (#274409) üzenetére


Wlac
Ármester

Nem tudom, hogy a PS3-as változat trófeái mennyiben térnek el a PS4-estől, de ez utóbbi egyáltalán nem halálos. Inkább csak sok idő, illetve van 1-2 missable, de a játék úgy van tervezve, hogy a játékos egy végigjátszás alatt mindent megtapasztalhasson.

“The wha-"

(#274413) erahurka válasza Wlac (#274412) üzenetére


erahurka
félisten

A nagy része missabble, de kis odafigyeléssel meg lehet őket csinálni.

(#274414) Tyler Durden válasza RangerFox (#274408) üzenetére

Mikor ezt kicsit karcosabban megfogalmaztam, akkor moderálva lettem. Gyakorlatilag csak a sav megy, ez így nem kikapcsolódás, célszerű más hobbit keresni..

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#274415) erahurka válasza Tyler Durden (#274414) üzenetére


erahurka
félisten

Majd én azt eldöntöm mi kikapcsolódás nekem és mi nem ok? Nemtom mit kell ezen a fórumon folytón cseszegetni a másikat.

(#274416) S e t h válasza Tyler Durden (#274414) üzenetére


S e t h
nagyúr

Dettó.
Nincs hozzá rangunk.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#274417) Tyler Durden válasza erahurka (#274415) üzenetére

Szerintem senki nem csesztetne, ha nem állandóan idegből kommentelnél. Ezek a jrpg-k ilyenek /bar a Personaval pont nem játszottam/, hogy simán beleraksz 100+ órát. Én pl DQXI-et annyira elhúztam, hogy belement vagy 150.. Ezt vagy felvállalja az ember vagy bele se kezd /főleg ha platinázni akarod/

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#274418) jupp008


jupp008
senior tag

(#274419) KaitouP válasza erahurka (#274411) üzenetére


KaitouP
veterán

Akkor ismét megkérdezem: miért rantelsz napi hússzor? Egyrészt egy idő után ciki, másrészt sokszor karcolja azt a határt, aminek már nem kéne a fórumon szerepelnie.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#274420) erahurka válasza KaitouP (#274419) üzenetére


erahurka
félisten

Ki rantel napi 20x? Én biztos nem.

De ok már értem hogy itt nem szabad rosszat írni semmiről....

(#274421) Tyler Durden válasza erahurka (#274420) üzenetére

Megint nem megy át az üzenet.. :(

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#274422) erahurka válasza Tyler Durden (#274421) üzenetére


erahurka
félisten

Mert mi az üzenet? Rúgdossatok csak, nem érdekel már.

(#274423) erahurka


erahurka
félisten

A vörös kiscsajt nem kell felhúzni 10-es szintre a true endinghez? Már megvan az út az utolsó kincsig.

(#274424) RangerFox válasza erahurka (#274423) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Nem kell.

(#274425) erahurka válasza RangerFox (#274424) üzenetére


erahurka
félisten

És innentől nincs semmi extra csak le kell nyomni a játékot ugye? Meg nemet nyomni ha valami alkut akar gondolom.

(#274426) RangerFox válasza erahurka (#274425) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Igen, ahogy mondod.

(#274427) Elims válasza Wlac (#274412) üzenetére


Elims
veterán

Ha megveszem összehasonlítom a trófeákat. :-)
Szerintem nem sétagalopp..

Ma -a diablo 2 újabb frissítésekor 😡- majdnem rányomtam a resident evil 7-re vr-ban. ;-)

(#274428) erahurka


erahurka
félisten

Persona 5 Royal: ez hogy a végén megvertek a lányok mikor rájöttek hogy többel kavarok zseniális volt :C

(#274429) consono válasza erahurka (#274428) üzenetére


consono
nagyúr

A Witcher 3 hasonló jelenete nincs meg? :D

"In God we trust. All others must bring data"

(#274430) erahurka válasza consono (#274429) üzenetére


erahurka
félisten

Jajj dehogy nem :D Pont azon agyaltam milyen poén lett volna ebbe is valami hasonló, erre megtörtént :D

Végre vége ennek a japán pudvának amúgy, 108 óra meg egy kicsi volt, hát a könyökömön jött ki már a sok ismétlés meg az üres párbeszéd. Arcom kapartam már mikor az utolsó harc (harcok mert 4x támadt rám az utolsó ellenfél!!!!) után még több mint egy órán át ment az időhúzás. Japán, japán, de azért a Judgment ennél sokkal szofisztikáltabb volt.

Tetszett összességében, a mangákat tuti elolvasom majd. De nem biztos, hogy a Persona 6-ra be fogok fizetni. Túlságosan fel van higítva hülyeséggel.

(#274431) PainKiller13


PainKiller13
őstag

Sziasztok!

Nem tudjátok mikor lesz vmi sale? Főleg UK/US accon vennék below zerot, esetleg lemezesen idehaza vagy amazonról, de 10k alatt sehol nem áll meg, múltkori saleben 22 dolcsi volt, buta voltam, hogy nem vettem meg.

(#274432) Kendek válasza PainKiller13 (#274431) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Gyakorlatilag folyamatosak a leárazások a Stora-ban, egymást váltják és fedik, évek óta nem volt benne szünet. [link] [link]

<-ƘƘ->

(#274433) PainKiller13 válasza Kendek (#274432) üzenetére


PainKiller13
őstag

Köszi, sajnos a below zero most nincs, esetleg 20%-os kódot nem lehet valahogy szerezni?

(#274434) Kendek válasza PainKiller13 (#274433) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

psprices.com - itt tudod követni, illetve regisztrálás után feliratkozhatsz értesítésre is. Az akcióról pont lemaradtál, de lesz majd még rá, és ennél nagyobb is.

<-ƘƘ->

(#274435) Frod válasza PainKiller13 (#274431) üzenetére


Frod
addikt

Két hetente váltanak az akciók, ha a mostaniban nincs, akkor is 1 hónapon belül biztos lesz, pláne, hogy a novemberi nagy akcióban (black friday) minden is szokott kedvezményt kapni.

Do you see the white shadow?

(#274436) raziel01


raziel01
veterán

Persona 5 Royal Deluxe Edition akciós.
8.596 Ft (alapból)
6.447 Ft (PS+-al) :R
Végre rászántam magam, hogy megvegyem. Pár hete filóztam rajta de nem nyomtam rá.
Valszeg PS+-ban úgyse várható, mert a sima Persona 5 benne van a PS+ collectionben.

(#274437) KaitouP válasza raziel01 (#274436) üzenetére


KaitouP
veterán

Több, mint remek ár érte. És jobban jártál a Royallal kis pénzért, mint a simával ingyen. :)

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#274438) raziel01 válasza KaitouP (#274437) üzenetére


raziel01
veterán

Sima megvan Usa accon. Ha jól rémlik 2 éve vettem mielőtt beharangozták a Royalt. :D
Asszem 20 dollár volt de nem álltam neki, mert úgy vagyok vele, hogy mindenből a bővített verziót kell venni.

(#274439) penge111


penge111
addikt

A Hades is kaphatna már valami akciót, lemezesen nem nagyon van használtan ...

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#274440) RangerFox válasza penge111 (#274439) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Én úgy vagyok vele, ha a közeljövőben nem kap leértékelést, akkor megveszem teljes áron, megérdemli, meg én is. :)

(#274441) ldave válasza RangerFox (#274440) üzenetére


ldave
félisten

Úgy-úgy, ha van indie játék, ami megérdemli a teljes árat a megjelenés után évekkel is, akkor a Hades az az.

A Slime draws near! Command?

(#274442) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

(#274443) TXT


TXT
őstag

Sracok! Ilyenkor mi a pontos teendo es azt hogyan? :U

(#274444) Kendek válasza TXT (#274443) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Egy pendrive-ra lesz szükséged. Formázd le FAT32-re, majd hozd létre rajta a PS4 nevű könytárat, benne pedig egy olyat, hogy UPDATE. Ebben kell elhelyezni a reinstallation fájlt, amit ezen a linken keresztül tudsz letölteni.
Ha kész, akkor ezt kell a konzol egyik USB portjába csatlakoztatni, aztán mehet az OK gomb.
A konzol rendszerszoftvere teljesen újra fog települni, és kapsz egy inicializált rendszert. Vagyis minden tárolt adat el fog veszni, amiről nincs mentésed.

<-ƘƘ->

(#274445) TXT válasza Kendek (#274444) üzenetére


TXT
őstag

Koszonom :R

Jol sejtem, hogy ez akkor a legujabb szoftvert telepiti majd? Nem azzal voltak/vannak gebaszok (9.00)? :U Vagy ezt kijavitottak mar? PS4 Pro amit ujra kell tegyek.

[ Szerkesztve ]

(#274446) kIsDe`


kIsDe`
tag

PS Plus (Nov 21)
The Walking Dead: Saints & Sinners (PSVR),
Kingdoms of Amalur (PS4)
First Class Trouble & Knockout City (PS4 & PS5)

(#274447) Ferenczi Áko válasza TXT (#274445) üzenetére


Ferenczi Áko
addikt

Elvétve voltak problémák Slim és Fat gépeken.. Pro-ra tedd fel nyugodtan, illetve ha be akarsz lépni a Store-ba akkor kötelező feltenni.. Én adtam el jó pár slimet 9.0 szoftverrel, egyiknél sem volt gond a tesztidőszak alatt sem, sem a vásárlóknál..

Samsung Galaxy S23 ultra - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#274448) tboy93 válasza kIsDe` (#274446) üzenetére


tboy93
nagyúr

Fú, remélem kamu.

(#274449) Kendek válasza TXT (#274445) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Nem jött még azóta új frissítés, és ez a legújabb verziót telepíti, igen. Megpróbálhatod, hogy rákeresel a neten a 8.52-re, de arra figyelj, hogy a reinstallation fájlra lesz szükséged, csak azt fogja elfogadni.
Nekem amúgy a Pro-mon nem okozott semmi olyasmi problémát mint amit írogattak róla.

<-ƘƘ->

(#274450) TXT válasza Ferenczi Áko (#274447) üzenetére


TXT
őstag

Koszonom! Es neked is Kendek! :R

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.