Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#274601) #14787072


#14787072
törölt tag

Sziasztok!

Gyerekeknek (8-10 év) melyik Asterix játékot tudnátok ajánlani? XXL3, Romastered vagy más? A képregényeket imádják, a játékokról elég vegyes véleményeket olvastam.

Köszönöm előre is!

(#274602) Kendek válasza danih (#274599) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

A magyar ügyfélszolgálatot azt ne, ha amcsi az account, mivel ők nem illetékesek. Szóval marad a chat, aztán ott majd leírják a teendőket.

<-ƘƘ->

(#274603) danih válasza Kendek (#274602) üzenetére


danih
addikt

Ez egy HU acc szóval végül dobtam egy mailt ahogy utánam ajánlották. 48 órán belül visszaírnak, mondjuk nekem nem sürgős. De van egy olyan érzésem hogy ez ugyanúgy el fog szállni mint egy szó és megpróbálnak elküldeni a faszba :)
Nem tudom volt-e itt már olyan akinek visszaállították a jelszavát vagy megoldották másképp a dolgot (automatikus módon sajna nem megy a visszaállítás)

(#274604) Kendek válasza danih (#274603) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Nem kell aggódni, beazonosítanak, és utána simán megoldják a bejelentkezési problémát. Gyorsabban megy telefonon keresztül, de az email is jó, majd rákérdeznek, hogy tényleg te vagy az. :)

<-ƘƘ->

(#274605) vargalex válasza danih (#274603) üzenetére


vargalex
félisten

Nem mentetted le anno a kétlépcsős azonosításhoz előre legenerált 10 db kódot? Abból mindegyik 1-szer felhasználható. Többek között az ilyen esetek miatt is írja a rendszer a kétlépcsős auth bekapcsolásakor, hogy ezt mentsd le és tedd biztos helyre...

Alex

(#274606) danih válasza vargalex (#274605) üzenetére


danih
addikt

De, megvannak, csak nem működnek mint cserekódok a jelszóváltáskor úgy tűnik. Pedig végigpróbáltam mindet.

(#274607) vargalex válasza danih (#274606) üzenetére


vargalex
félisten

Ugye a második faktoros azonosításhoz próbálod? Nem jelszónak?

Alex

(#274608) danih válasza vargalex (#274607) üzenetére


danih
addikt

Nem, nem jelszóként próbálom használni :DDD

(#274609) MoVieFaN válasza #34322688 (#274590) üzenetére


MoVieFaN
tag

Nálam is ugyanezeket csinálta 2017-es top LCD Panasonic tévén.
Lecseréltem a gyári kábelt egy régi, jóval rövidebb, de majd kétszer olyan vastag, minőségi! PS3 1080p kábelre, azóta tökéletes, megszűnt minden anomália. Továbbra is 4k/HDR-ben játszom.
+ A kábelcserével együtt (bár nem hinném, hogy bármi köze lenne a megoldáshoz) nyomtattam neki lábakat, ezekre rezgéscsillapítókat ragasztottam.

Üdv, MoVieFaN /// Én ilyennek születtem! Mi a te mentséged? /// Irigylem azokat, akik több ISP közül is választhatnak. Budapest belváros 2024.

(#274610) danih


danih
addikt

Na, kaptam egy mail-t hogy hívjam fel őket további azonosítás céljából.
Deaktiválták a kétlépcsős auth-ot és tudtam jelszót változtatni. Szóval remek.
Ami érdekes viszont az az, hogy nem kértek olyan infót, amit ne tudna megadni az, aki esetleg feltörte az e-mail címemet. Ergo pont az a scenárió, ami miatt létezik a kétlépcsős auth :)

(#274611) Elims válasza MoVieFaN (#274609) üzenetére


Elims
veterán

Ezek nagyon fasza lábak!! :-)
Bár én 6db-ot tennék alá..

A kábelnél nekem is ugyanígy volt.De leginkább azért,mert sok 220V-os kábel mellett ment el és bezavart neki.Amikor felakasztottam más helyre,nem volt gond.
A vége nekem is az lett -ha jól emlékszem-,hogy dupla árnyékolt kábelt kapott és minden O.K.

Viszont azt nagyon fontosnak tartanám leírni,amit én sem tudtam és bizony nagyon jó tanács!!
A hdmi kábel nem egy egyszerű sima antenna kábel,amit akkor csatlakoztatunk amikor kedvünk van!Csak kikapcsolt állapotban ajánlott!!Mindkét eszköz legyen kikapcsolva és úgy dugdossuk!!
Sajnos rászaladt már egy-két ember ilyenre...

(#274612) danih


danih
addikt

Egy kérdés, nem tudom ezt szabad-e kérdezni, ha nem eltávolítom.
Van US accom ahova annó a Plus-t vettem digitális módon (meg a legtöbb játékot). Most pont lesz black friday szóval lehet érdemes lesz megint ott beszerezni. Azt látom, hogy kapható Plus kódkártya de azt is hogy PSN Wallet kártya kicsit olcsóbb pénzben egyes helyeken mint a kártya nominális értéke. Wallet-ről lehet Plus-t venni?

(#274613) Kendek válasza danih (#274612) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Persze, elsődlegesen a wallet-ről vonja a pénzt, akkor is ha a Plus-t fizeted.

<-ƘƘ->

(#274614) fausto válasza Kendek (#274613) üzenetére


fausto
addikt

Nekem úgy rémlik, hogy ha nincs kártya rendelve a profilhoz, akkor wallet-ből nem lehet venni Plus-t.

Más: ha a gép lemezről telepít, akkor be lehet tenni készenlétbe, úgy befejezi?

[ Szerkesztve ]

(#274615) Kendek válasza fausto (#274614) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Ez így van, az előfizetéshez kell, hogy rögzítve legyen egy fizetőeszköz, vagyis bankkártya vagy PayPal. De az összeget akkor is elsődlegesen a wallet-ről húzza le.

<-ƘƘ->

(#274616) fausto


fausto
addikt

Sziasztok,

Sony gold headsethez (első széria) új borítást vennék a fejpánt részhez. Itthon tudtok olyan boltot, ahonnan érdemes rendelni? Az sem feltétlen baj, ha csomagban adják (két fülpárna+fejpánt)
Köszi előre is!

(#274617) Rigormortiis


Rigormortiis
addikt

Nagyon jó volt a Metro Exodus. Mondjuk az open world részek nem tetszettek, szerintem ez kifejezetten az a játék, aminek nem tesz jót a játéktér szélesebbre tárása, de szerencsére ezt a készítők is érezhették, és a game második fele visszatér a jól ismert és kedvelt, szűkebb terekhez. Most nekiugrom a dlcknek is, de annyi pénzt, amennyit akciókban kérnek érte nem is lehetne jobban elkökteni.

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#274618) Imilenni


Imilenni
addikt

Sziasztok!
Lejárt PS+ esetén, valóbancsak fél évig vannak tárolva a mentések a felhőben, utánna törölve lesznek? (összefoglalóban ez van)
Ha egy ismerősöm fiókját aktiválom a gépen elsődlegesnek, akkor én elérem a saját profilommal a felhőben lévő mentéseimet?
Nem szivesen veszek potyára 1 hónap pluszt, csak azért hogy a nem létező mentéseimet letöltsem.

[ Szerkesztve ]

Press "F" to pay respects.

(#274619) Kendek válasza Imilenni (#274618) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

A felhős mentési lehetőség nem osztódik, vagyis csak saját jogú előfizetéssel fogod tudni elérni a saját feltöltött mentéseidet. És igen, ha ilyen hosszabb időre szünetelteted, akkor törlődni fognak a felhőből a feltöltött adatok.

<-ƘƘ->

(#274620) Imilenni válasza Kendek (#274619) üzenetére


Imilenni
addikt

Köszönöm.

Ez azért beteg :U

Press "F" to pay respects.

(#274621) tboy93 válasza Imilenni (#274620) üzenetére


tboy93
nagyúr

PS4 eseteben legalább még van lehetőséged arra, hogy kiexportald a menteseidet a felhobol a gépre, majd onnan egy külső adathordozora amit elraksz a fiokba. PS5 jatekok eseteben mar sehogy sem lehet backupolni, csakis felhőbe.

[ Szerkesztve ]

(#274622) Kendek válasza Imilenni (#274620) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Ha nagyon-nagyon életbevágóan fontos, akkor fizess elő digitálisan egy havira, aztán egy nap múltán mondd le. Időarányosan vissza fogják téríteni az árát.

<-ƘƘ->

(#274623) Imilenni válasza tboy93 (#274621) üzenetére


Imilenni
addikt

Van PS5-öm, csak PS+-om nincs már nagyon régóta..
Mennék vissza platinázni valamit, csak hát utoljára PS4-el nyomtam, a mentéseket megfenthagytam, gondolván hogy majd ha újra kell lehúzom :C

Press "F" to pay respects.

(#274624) raziel01


raziel01
veterán

[link] Smoke And Sacrifice
354 Ft ps+-al.

Videó

Alapvetően pozitív értékeléseket kapott. Ennyiért én tuti megveszem.

(#274625) Nagymedvefia


Nagymedvefia
újonc

Azt kérdezném,hogy a Ghost Recon Breakpoint-ban hol találom az "Operation Motherland"
küldetést ? :F

(#274626) Lefty válasza Nagymedvefia (#274625) üzenetére


Lefty
addikt

Az nem egy küldetes hanem az egesz title update neve, magaval hoz egy csomo javitast es valtoztatast, illetve magat a conquest mode-ot, amivel egy uj fajta endgame tartalmat ad. Területenkent visszafoglalhatod az egesz szigetet. Ez egy teljesen uj jatekmod sok küldetessel.

(#274627) Atomgeszi válasza Imilenni (#274620) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Ennyi igazán járhatna szerintem is ingyen. Nem sok kbyte azért a mentés.
Xboxon meg alapból mindenféle előfizetés nélkül felhőbe rakják.

(#274628) Imilenni válasza Atomgeszi (#274627) üzenetére


Imilenni
addikt

Nem akartam ezzel teleszemetelni a fórumot...
Szerintem ha a Sony nem változtat, az M$ viszi ezt a generációt..

Press "F" to pay respects.

(#274629) raziel01


raziel01
veterán

Tudja valaki, hogy UK accal store-ból megvéve magyar nyelv van-e a God of War és Spiderman játékokon?
Mintha a God of Wart írta volna valaki régen hogy van benne de nem vagyok 100% biztos.

(#274630) Nagymedvefia válasza Lefty (#274626) üzenetére


Nagymedvefia
újonc

Köszönöm !
És ezt az új játékmódot,a sok küldetéssel hol tudom elérni ?
:R

(#274631) Kendek válasza raziel01 (#274629) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Egyikben sem lesz magyar felirat ha az UK store-ból vásárolod, mindkettőnél eltérő a nyelvi támogatási lista.
A magyar feliratos játékok listájában össze vannak szedve a CUSA számok, alapvetően ennek kell egyeznie, akkor teljesen biztos, hogy lesz benne magyar felirat. A CUSA szám rajta van a lemezes játékok esetén a tokon (borítón) és a lemezen is, digitális esetén pedig a Store-os adatlap címsorából olvasható ki.

<-ƘƘ->

(#274632) F-ECT$ válasza Atomgeszi (#274627) üzenetére


F-ECT$
titán

Inkább Mega mint KByte 1-1 mentés, de szerintem is lehetne ingyen. Mondjuk az MS amúgy is foglalkozik felhővel, a Sony meg nem.

Imilenni: egyelőre nem is tűnik hogy vinné az MS, de persze még változhat.

Dive ever, work never.

(#274633) raziel01 válasza TazLeacher (#147877) üzenetére


raziel01
veterán

Na megtaláltam a hsz-t amire gondoltam.

"Nem tudom volt-e róla szó, de hátha valakit érdekelhet: God of War osztrák UK, DE Store-on is magyar feliratos. ;)"

Ezért gondoltam, hogy kérek egy megerősítést hátha valaki még próbálta.

(#274634) Bogyi007 válasza Kendek (#274631) üzenetére


Bogyi007
veterán

Van mindkettőben magyar nyelv viszont ha korábban például hazai üzletben vásárolt lemezes kiadásokkal játszottál és volt mentésed azokkal nem lesz kompatibilis...
Ugyanez igaz a Detroitra is.

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#274635) raziel01 válasza Bogyi007 (#274634) üzenetére


raziel01
veterán

Mentés nem lényeg. Új felhasználóval lenne kezdve . Akkor ha akciós lesz megveszem a fő UK accomra, nem csinálok csak ezért magyart.Köszi. :R

(#274636) Imilenni válasza F-ECT$ (#274632) üzenetére


Imilenni
addikt

Nemtudom, ez a teljes natív visszafele kompatibilitás nem rossz, a gamepass sem.

Ha a Sony kiadja az új játékait is PC-re, nem kérdés hogy menni fog tőlem a konzoljuk :R

Press "F" to pay respects.

(#274637) fausto válasza raziel01 (#274635) üzenetére


fausto
addikt

Ha nem sürgős, holnap letöltöm és megnézem. Már nem emlékszem rá

(#274638) perge666


perge666
veterán

Tegnap megint játszottam kicsit a Days Gone-al,azért itt a végefelé kezd kicsit túl akciódús lenni az egész,de ezt nem kötekedésnem róttam fel,élvezem. :D
Iron Mike halott,most készülünk támadni….

[ Szerkesztve ]

(#274639) Kendek válasza Bogyi007 (#274634) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

A Detroit esetén ment a felháborodás, hogy csak a demo-ban van magyar felirat, a teljes játékból már hiányzik.

<-ƘƘ->

(#274640) jupp008 válasza perge666 (#274638) üzenetére


jupp008
senior tag

Pont itt tartok én is. :)
Tavaly megvettem lemezesen, de 2 nap után eladtam mert nagyon nem adta a motorozás meg maga a világ. Pár hete letöltöttem a PS Collectionsból, hogy adjak neki még egy esélyt hátha ... hát elég durván berántott (nem is értem mi történt) így most kb. 60 órám már van benne és minden percét élvezem.
Bár számomra maga a világ nagysága - küldetéshalmazok miatt ez az a fajta játék amit egyszer nagyon ki kell játszak, mert ha letörlöm utána már nem nagyon lesz kedvem még 1x nekiállni.

(#274641) F-ECT$ válasza Imilenni (#274636) üzenetére


F-ECT$
titán

Egyik oldal sem rossz, eddig sem volt az. Továbbra is a Sony adja el a több konzolt, de már kisebb a különbség az MS-sel szemben, mint az előző generációban. Az MS pedig szolgáltatásban jobb. Pár év múlva ez utóbbi lesz a legfontosabb, szóval izgalmas generáció lesz ez is.

Dive ever, work never.

(#274642) F-ECT$ válasza jupp008 (#274640) üzenetére


F-ECT$
titán

Én szinte mindennel így vagyok, de ezekre a nagy játékokra hatványozottan igaz ez. Platinázni kell és akkor hiányérzet nélkül törölhető. Mondjuk a DG-ben még utána is van egy kis tartalom.

Dive ever, work never.

(#274643) consono válasza F-ECT$ (#274642) üzenetére


consono
nagyúr

Én hamarabb belefáradok egy játékba a legtöbbször, mint hogy mindent megcsinálja. Talán csak a Witcher 3-ban volt annyi rendes kontent, ami rávett, hogy 100 óra fölött töltsek a világában (meg a Blood Borne, de az más tészta) . Ezek az AC-s meg FC-s küldetésnek csúfolt időhúzások nekem nagyon nem adják... Addig érdekesek csak nekem, amíg a történethez, vagy a lore-hoz adnak hozzá.

"In God we trust. All others must bring data"

(#274644) perge666 válasza jupp008 (#274640) üzenetére


perge666
veterán

Ú basszus 2 hét alatt elvitted odáig ami nekem 6-7-8 hónap alatt sikerült? :Y

(#274645) F-ECT$ válasza consono (#274643) üzenetére


F-ECT$
titán

AC-nek és FC-nek neki sem kezdek :)

De van olyan is, hogy úgy indulok neki a játéknak, hogy ez platina lesz, aztán ha nem jön be, akkor végig se játszom.

Dive ever, work never.

(#274646) jupp008 válasza perge666 (#274644) üzenetére


jupp008
senior tag

Mondjuk nem is alszom 6 óránál többet most ez miatt.

consono
" Ezek az AC-s meg FC-s küldetésnek csúfolt időhúzások nekem nagyon nem adják... Addig érdekesek csak nekem, amíg a történethez, vagy a lore-hoz adnak hozzá."

Nálam is átalában az x -edik foglald el a bázist jellegű dolgok hamar unalomba fordulnak.

(#274647) perge666 válasza jupp008 (#274646) üzenetére


perge666
veterán

Úú az komoly. :DDD

(#274648) fausto


fausto
addikt

Sziasztok,

Futok még egy kört, hátha nem kell kínából rendelnem.
Sony Gold headsethez tudtok helyet, ahonnan tudok rendelni alkatrészt? Ilyen fejpárnát szeretnék cserélni, de az sem baj, ha szettben van és van hozzá fülpárna is. Itthon tudok venni valahol vagy valaki foglalkozik ennek a javításával/cseréjével?
Köszi előre is!

(#274649) Bogyi007 válasza Kendek (#274639) üzenetére


Bogyi007
veterán

Lehetséges, abból korábban volt már magyar storeban vett digitális kiadásom a lemezes után, azt nem csekkoltam - mondjuk fura hogy csak a demo volt magyar ott...

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#274650) raziel01 válasza fausto (#274637) üzenetére


raziel01
veterán

Nem sürgős annyira, ha megteszed köszi. :R

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.