Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#273551) FunPro válasza kill_switch (#273547) üzenetére


FunPro
senior tag

Itt nem a pénzről van szó, sokkal inkább az elvekről.

Mondjuk, én a jelenlegi formában azt sem értem, milyen létjogosultsága van a plusz-nak.
Lehet adnak havonta játékot, de jobb esetben azt már mindenki kivitte, akit érdekel az adott cím. A fizetős multiplayer pedig vicc kategória.

Régen még meg tudtam érteni, mert nagyjából csak az miatt kellett fenntartani a szervereket. De most? A frissítések, digitális forgalmazás miatt amúgy is kénytelenek szervereket üzemeltetni, és már semmivel nem különbek, mint mondjuk a steam/uplay/origin.

A microsoft legalább ad 100+ játékot.

I'll try my best, and that's the best anyone can do.

(#273552) balazs025 válasza FunPro (#273551) üzenetére


balazs025
senior tag

,,A microsoft legalább ad 100+ játékot." Ez így nem igaz. A plus megfelelője a gold, amihez ugyan úgy csak azt a havi pár játékot kapod (amik rádaásul mostanában selejtek is), valamint a multiplayer-ért fizetsz.

(#273553) F-ECT$ válasza FunPro (#273551) üzenetére


F-ECT$
titán

De az más szolgáltatás, meg nem is ennyibe kerül. Illetve mennyi a 100 játékból, ami tényleg érdekel?

[ Szerkesztve ]

Dive ever, work never.

(#273554) F-ECT$ válasza fausto (#273541) üzenetére


F-ECT$
titán

Valamit valamiért. Ha kell onnan valami, akkor majd előfizet arra ismét akciósan ;)

Dive ever, work never.

(#273555) kill_switch válasza FunPro (#273551) üzenetére


kill_switch
senior tag

Milyen létjogosultsága van? Felhőbe mentés, ajándék játék, multi, store-ba plusz akciók amik azoknak nincs, akiknek nincs előfizetésük. Adhatnák ezeket ingyen is? Igen. De miért adnák?
Ha PS kell, akkor ezzel tisztában vagy. Ha a másik jobb az adott egyénnek, akkor mi a kérdés? Ha kettőt nem tud fenntartani, akkor vált. A Microsoft sem ad többet a live gold-ért, sőt, kevesebbet ad, mert ott ingyenes a multi és a mentés is, tehát ott mégannyira sem éri meg közel hasonló összeget elkérni kevesebb szolgáltatásért? :DDD

(#273556) Mike válasza F-ECT$ (#273533) üzenetére


Mike
veterán

nagyon helyes. ha bedől a Sony annyi a digitális librarymnek

(#273557) Mike válasza kill_switch (#273547) üzenetére


Mike
veterán

én 8 éves vagyok
asszem Moby mondta ezt rám pár éve

(#273558) tboy93


tboy93
nagyúr

Kezeljük egyelőre fenntartásokkal, lehet hogy fake.

(#273559) Mike válasza kill_switch (#273547) üzenetére


Mike
veterán

ezt nem szokták az emberek itt megérteni
anno azt magyaráztam, hogy real több pénzt keresek mintha a GTA-ban "dolgoznék" ergo jobban megéri real dolgozni és abból shark cardot venni. senki nem értette meg

(#273560) Mike válasza tboy93 (#273558) üzenetére


Mike
veterán

ez túl szép

(#273561) tboy93 válasza Mike (#273560) üzenetére


tboy93
nagyúr

Mondjuk én örülnék ha nem teljesülne, mert egyik játék sem érdekel a háromból :D

(#273562) Mike válasza tboy93 (#273561) üzenetére


Mike
veterán

engem meg mindhárom, szóval ilyen tuti nem lesz
általában olyan van, legalább egy, ami nekem már megvan

(#273563) fausto válasza tboy93 (#273558) üzenetére


fausto
addikt

THPS-sel elszórakoznék

(#273564) Mezcal válasza FunPro (#273551) üzenetére


Mezcal
addikt

Az a létjogosultsága, hogy van vagy 40 millió előfizetője, amiben benne vagyok én is. Nekem megéri, hogy évente megveszem a plust 13K-ért, ezért kapok közel 40 játékot. Nekem eddig 1 volt meg közülük az évek alatt az NBA 2020. A micro sem ad többet a pénzért, és sokkal szarabb is a minőségi felhozatal.

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#273565) RangerFox válasza tboy93 (#273558) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Miért adnának 10% kedvezményt a Medium előrendelőinek PS+szal, ha egyből bekerülne ingyen? :U

(#273566) gangstagergo válasza tboy93 (#273558) üzenetére


gangstagergo
senior tag

Egyenlőre a Medium cáfolva.

A THPS szerintem jó ajánlat lenne mert nagyon jó játék :)
Előző héten vettem meg ezért remélem nem kell eladnom ;]

[ Szerkesztve ]

(#273567) consono válasza tboy93 (#273561) üzenetére


consono
nagyúr

A Haven meg a Medium megvolt a zöld oldalon, nekem mindegyik bejött :)

"In God we trust. All others must bring data"

(#273568) Elims válasza perge666 (#273522) üzenetére


Elims
veterán

Ha használt dolgot veszek mindig megcsinálom a takarítást.Egy gépre rámégy 7-9 órám (pasztázással/hővezető lapka cserével együtt //Kendek: :R ) ,egy joy-ra mnimum 2,de van,hogy 4.. Viszont ezek csak egyszer kerülnek hozzám,tőlem el soha. :-)

Beszélünk a joy-odról privátban. ;-)

Mike: "...egy készletet abból amit linkeltem..."

Köszi!Megoldódott.
V2-es joy-ban beépített a share+options gomb.

(#273569) _drk


_drk
őstag

Hétvégén leteszteltem a Diablo 2 bétát. Vegyesek az érzelmeim, de jó kis nosztalgia bomba volt.
Nem tudom más platformokon milyen volt, de PS4Pro-n elég gyenge. Sokszor nem dobott ki, de végig laggolt, sokszor szaggatott is. PC-s gameplay-eken ilyet nem láttam, de sokat nem is néztem.
Igazából volt egy rohadt nagy bug ami miatt nem sikerült befejeznem. Már töltő képernyő alatt, a játék már mozgásban volt. Tehát vissza TP-nél már az enemy ütött! Ez Durielnél (ACTII BOSS) annyit jelentett, hogy mire betöltött meg is haltam. Cseppet se idegesített fel...
Egyébként Szép lett. Nem áll leejtős,, de a nagy tévén teljesen jól nézett ki.
Viszont gameplay nem is nyúltak. Max a konzolokra csinálták meg az irányítást ami nagyrészt működik. Inventory használat viszont nagyon rossz. Ez szerintem át kellene dolgozniuk.
De ez így ebben a formában még felárat se ér meg.

3 dolgot tanultam a hétvégén. Nem a grafika miatt nem játszok már D2-őt. Ilyen nyílt Bétát a büdös életben nem próbálok ki többször.
Én innentől el is engedem a PS4-et. Régi játékokhoz egyértelmű megéri még elővenni, de én újat már nem veszek.

(#273570) KaitouP válasza tboy93 (#273558) üzenetére


KaitouP
veterán

Hááát, elég fake gyanús, de örülnék neki. Haven mondjuk megvan, de a Mediumot adnám annak ellenére, hogy PC-n már egyszer végignyomtam.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#273571) erahurka válasza KaitouP (#273570) üzenetére


erahurka
félisten

+1, elugrándoznék a Tony Hawk's-ban mielőtt kettétöröm a kontrollert az idegtől.

Szerintem hetek óta nem nyomtam be a gépet, nem tudom mi van velem. Lehúznak ezek a 100+ órás játékok mint a Persona 5.

(#273572) Frod válasza _drk (#273569) üzenetére


Frod
addikt

PS5ön semmi gond nem volt, de az utolsó mondatoddal egyet értek. Az ilyen crossgen megjelenéseket már tényleg el kellene engedni, csak ugye nem teszik a profit miatt.
Ha csak a Pro-m lett volna biztos ki sem próbálom.

Do you see the white shadow?

(#273573) S e t h válasza tboy93 (#273558) üzenetére


S e t h
nagyúr

Remélem is.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#273574) perge666 válasza Elims (#273568) üzenetére


perge666
veterán

Igen,ezt mintha már említetted volna régebben. :K
Értem már ezt a rituálét,így teszed magadévá. :DDD :))

(#273575) F-ECT$ válasza KaitouP (#273570) üzenetére


F-ECT$
titán

Egy wish listből készítették, lehet egyik sem lesz.

[ Szerkesztve ]

Dive ever, work never.

(#273576) Destroyer91


Destroyer91
tag

Sziasztok!

PS5 érkezésére felkészülve szeretném eladni a PS4 Promat, viszont nem igazán tudom, mi a reális (nem pofátlan) ár, amiért most el lehet adni. 1 TB-os, 2018-as, "halkabb" szériás, 2 kontrollerrel, egyébként patika állapotban, karc/sérülésmentes minden.
Illetve, aki esetleg a Konzolvilágtól rendelte elő a PS5-öt, mennyire lehet reális az oldalon a tájékoztatatás, hogy éppen melyik dátumú előrendeléseket dolgozzák fel? (most 05.15.-öt írnak az oldalon, én 05.14.-én adtam le a rendelést :U )
Köszi előre is a válaszokat! :R

(#273577) Mike válasza _drk (#273569) üzenetére


Mike
veterán

20 éves program. A Rockstar biztos irigykedik, az övék csak 8

(#273578) tboy93 válasza Destroyer91 (#273576) üzenetére


tboy93
nagyúr

Van beárazós topik, de szerintem kb. 80-ért reális.

"mennyire lehet reális az oldalon a tájékoztatatás, hogy éppen melyik dátumú előrendeléseket dolgozzák fel? "

Teljesen reális, folyamatosan frissítik. Azt viszont nem tudhatod, hogy egy adott napon hány rendelésük van. Lehet hogy 100, lehet hogy 2000...

[ Szerkesztve ]

(#273579) tboy93


tboy93
nagyúr

Nekem teljesen kimaradt a Diablo széria, egyik résszel sem játszottam. Érdemes az újonnan érkező 2. résszel indítani vagy ugorjak az olcsó 3. részre?

(#273580) Mike válasza tboy93 (#273579) üzenetére


Mike
veterán

érdmes, mert amúgy jó játék
de 20 éves
én csak golyós egérrel tudtam játszani, valahogy a ledes egerekkel nem volt ugyanaz
jelen esetünkben ilyen probléma persze nincs

(#273581) Destroyer91 válasza tboy93 (#273578) üzenetére


Destroyer91
tag

Rendben, köszönöm a segítséget.
Akkor bizakodó maradok a rendeléssel kapcsolatban. :DD

(#273582) Frod válasza tboy93 (#273579) üzenetére


Frod
addikt

Vagy a Prime Evil Collection-t megvéve benne van a fullos 3. epizód, mindennel együtt is + a most érkező remake.
(utoljára áprilisban volt akciós a D3, akkor is 7e körül, szóval ugyanott vagy ha ezt a fenti csomagot veszed)

Do you see the white shadow?

(#273583) Madoc válasza tboy93 (#273579) üzenetére


Madoc
veterán

Nekem is kimaradt viszont egy hiba folytán ki tudtam próbálni a 3-at és nagyon tetszik. Ezen felbuzdulva kipróbáltam bétában 2. részt, és felújítás ide vagy oda ez bizony egy régi játék. Nem tetszett. Én a harmadikat ajánlom neked.

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#273584) Woodslave


Woodslave
nagyúr

Az miért van hogy egy játék nem látszik a libraryban pedig meg van vasarolva. Store is irja nem engedi megvenni

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#273585) Kendek válasza Woodslave (#273584) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Pl. ami el van rejtve, azt alapból nem listázza.

<-ƘƘ->

(#273586) Woodslave válasza Kendek (#273585) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Azt tudom de hogy lehet visszaállítani

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#273587) mephi666


mephi666
nagyúr

tegnap befejeztem a gow3 remastered-et és elkezdtem a 4. részt... így szeretek kellemesen csalódni egy játékban :K ...ha én ezt előre tudom, hogy ilyen, sokkal előbb elkezdem: fura benne néhány dolog picit, de ezt nem hátránynak mondom... a gow1-2-3-ból megszokott fejlődésrendszer és irányítás kapott egy jókora ráncfellvarrást, de a teljes stílusváltás miatt megérte... az egész játék több, szebb, nagyobb, komplexebb, mélyebb :K ...csak az a baj, hogy nincs annyi időm, amennyit szeretnék vele játszani :DDD

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#273588) gangstagergo


gangstagergo
senior tag

Akciós Alza játékok
Shenmue 3 2.910 Ft [link]
Ash of Gods: Redemption 2.180 Ft [link]

[ Szerkesztve ]

(#273589) Kendek válasza Woodslave (#273586) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

OPTIONS gomb, és ott kiválasztod.

<-ƘƘ->

(#273590) tboy93 válasza gangstagergo (#273588) üzenetére


tboy93
nagyúr

Köszi, az Ash of Gods wishlisten volt, orulok hogy sikerult beszerezni lemezesen, plusz mellecsaptam egy Breakpointot is 2.800-ert. :))

(#273591) gangstagergo válasza tboy93 (#273590) üzenetére


gangstagergo
senior tag

Igen még sok más játék is akciós az oldalon :)

[ Szerkesztve ]

(#273592) penge111 válasza tboy93 (#273590) üzenetére


penge111
addikt

A Wasteland 3 is jó áron volt, én húztam be az utolsó darabot két napja. Járt hozzá ajándék steelbox is, azt sajna nem kaptam meg, reklamáltam elvileg jön, de szerintem nem, mert tuti elírták, már le is vették mellőle mint ajándék, meg az oldalon sincs a steelbox magában. Nem baj így is megérte, jó kis játék...

Ami miatt mérges vagyok, hogy későn vettem észre az akciót pedig ez is durván jó ajánlat volt :W

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#273593) Frod válasza tboy93 (#273590) üzenetére


Frod
addikt

Köszi a tippet a Breakpointra, most mérlegeljük a csapattal legyen-e :)

(mást amúgy nem is látok ami nagyon megérné, a Mortal Shell-t sajnálom, hogy nem húztam be az akció indulásakor, mert másnap olvastam, hogy ingyen jár a dlc pár napig annak akinek megvan az alap... -.-)

Do you see the white shadow?

(#273594) wonka


wonka
csendes tag

Sziasztok
ps4-et vennék, alku szerint eladó átadja az összes játékát, hol tudom megváltoztatni a ps account email címét az övéről a sajátomra?
Köszönöm a segítségeteket :R

(#273595) erahurka válasza wonka (#273594) üzenetére


erahurka
félisten

Ne dőlj be ilyen hirdetésnek, bármikor visszaveheti a profilját. Meg egyébként is tilos accountot árulni.

(#273596) icemad válasza wonka (#273594) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Ha ezek a játékok az ő accountján vannak, akkor konkrétan nulla forintot érnek. Eme információ birtokában gondold át azt az alkut.

(#273597) perge666 válasza wonka (#273594) üzenetére


perge666
veterán

PS Account email címet nem tudsz módosítani. :(
Ha a gépet meg is veszed,az Accountért ne fizess egy forintot se!

(#273598) Kendek válasza perge666 (#273597) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Lehet módosítani az email címet, de az semmit sem számít. Az eredeti tulaj bármikor vissza tudja szerezni a saját account-ját, csak igazolnia kell magát.

<-ƘƘ->

(#273599) perge666 válasza Kendek (#273598) üzenetére


perge666
veterán

Jaaaa hogy lehet? :F
Ezt nem tudtam.
De akkor lényegtelen ha visszavonható ahogy írod.

(#273600) tboy93 válasza penge111 (#273592) üzenetére


tboy93
nagyúr

Hja, ezek tényleg jó árak voltak. Ráadásul tök ritka játékok a használt piacon.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.