Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#273401) F-ECT$ válasza Frod (#273399) üzenetére


F-ECT$
titán

Kicsit hangulat gyilkos a dolog sajnos. És nem csak lopakodás közben ordítozik.

Dive ever, work never.

(#273402) RangerFox válasza erahurka (#273397) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Vagy amikor egy fészek közelébe ért állandóan motyogott valamit. Annyira idegesítő volt. :DDD

(#273403) FunPro válasza F-ECT$ (#273379) üzenetére


FunPro
senior tag

Erre egyébként megint csak azt tudom írni, hogy a 9 egységes kijelölés sem tud elévülni, ha a játék frusztráció nélkül is teljesíthető úgy, hogy csak 9 egységet jelölsz ki egyszerre.

Persze, minden régi játéknál fogsz találni újat/modernebbet, de aki alapból ezekkel hasonlítgatja a régi játékokat, az neki sem fog állni a régi játékoknak.

Én például tavaly vagy tavaly előtt vittem ki a lou 1-et. Sok szempontból belátom, hogy játékmechanikailag meg grafikailag a maga idejében csúcs szuper játék lehetett, de mint játékot, már akkor is untam volna.

I'll try my best, and that's the best anyone can do.

(#273404) erahurka válasza F-ECT$ (#273379) üzenetére


erahurka
félisten

War Craft 1-ben csak 4-et lehetett kijelölni, és nem volt jobb kattintásos odaküldés, szerinted mennyire örjöngtünk a boldogságtól, hogy a második részben már 9 katonát mozgathattunk? :D Meg hogy nem volt olyan dög drága minden egyes katona.

(#273405) olloczky


olloczky
senior tag

Én is tavaly vettem életem első konzolját egy ps4 prot és én is túl vagyok az unchartedokon meg a last of us 1-en. Mindkettőt imádtam. A tlou 1 végénél viszont nagyot csalódtam. Egy tök érdekes sztori bontakozik ki előttünk, a karakterfejlődés zseniális szerintem. Erre a végén nyílván megmenti Ellie-t aztán füllent egyet, hogy még sok ilyen ember van mint ő. És? Ennyi? Legalábbis én vmi nagyobb katarzisra számítottam. Ettől függetlenül imádtam, és jövő hónapban veszem meg a második részt, nagyon kíváncsi vagyok.

Érdekes, hogy a tlou 1-et úgy toltam ki 8 évvel a megjelenése után, hogy semmit nem tudtam a sztoriról, minden spoiler elkerült :) eddig így van a második résszel is.

Ami még nagyon tetszett a medievel és a detroit become human. Utóbbit valahogy sikerült úgy alakítanom, hogy a legvégén azt írta, hogy a userek kb 1%-a választotta ezt a történetvezetést. Mondjuk volt pár dolog, ami félre siklott, nem úgy akartam a dolgokat intézni, de ez van :)

[ Szerkesztve ]

Úgy még sosem volt, hogy valahogy ne lett volna!

(#273406) consono válasza olloczky (#273405) üzenetére


consono
nagyúr

Jó játékot a második részhez :) Ne spoilerezd el magadnak, megéri!

"In God we trust. All others must bring data"

(#273407) perge666 válasza RangerFox (#273402) üzenetére


perge666
veterán

Egy párszor énis *nyáztam miatta mikor lopakodni kellett és felordított,volt hogy megugrottam. :))
Először idegesített,aztán megszoktam,mostmár ha ilyen van akkor felnevetek hogy milyen zsibbadt. :DDD

(#273408) F-ECT$ válasza erahurka (#273404) üzenetére


F-ECT$
titán

Igen, ami anno nagy előrelépés volt, az mai szemmel visszalépés. És ha már megszoktad a mai színvonalat, akkor nehéz visszaszokni a régire.

Dive ever, work never.

(#273409) duckload


duckload
tag

Sziasztok!
Pár napja már észrevettem, hogy ps4 pron a Cold war eléggé szaggat bizonyos mapokon. Sőt azt is megfigyeltem, hogy ha lövök akkor apró mikrolaggok vannak. Melegedés szerintem nem lehet probléma mer nem idő arányos hanem pálya.
Újra buildeltem a Database-t,de semmi változás. :W Valakinek valami ötlet? :R

"Gyöztél felettem, mert az végzetem, hogy harcaimban bukjam szüntelen, de új erővel felkeljek megint."

(#273410) Jakesz válasza duckload (#273409) üzenetére


Jakesz
őstag

Talán valami rossz frissítést kapott a játék. De a Digital Foundry videójából ítélve PS4-en nem valami stabil a framerate, ezért lehet, hogy eleve ilyen.

(#273411) Beniii06 válasza duckload (#273409) üzenetére


Beniii06
őstag

"Valakinek valami ötlet?"

Nem játszok a konkrét játékkal, de ssd-ről indítanám a játékot, az lehet megoldaná.

[ Szerkesztve ]

"Got any other secret weapons?"

(#273412) F-ECT$ válasza Beniii06 (#273411) üzenetére


F-ECT$
titán

Jó dolog az SSD, de ezen nem biztos hogy segít.

Dive ever, work never.

(#273413) Tegla80 válasza duckload (#273409) üzenetére


Tegla80
addikt

Teljesitmenyfokozo mod? ha hasznalod,probald kikapcsolni hatha az okozza.

Sony® & PlayStation®

(#273414) Jakesz


Jakesz
őstag

Back 4 Blood kinek hogy tetszik a beta alapján? Nekem a játékmenet nagyon bejön, hozza a L4D feelinget rendesen. Viszont érdemesebb lesz majd a rendes játéknak nextgenen nekiállni, mert a 30 fps nagyon nem ideális ennek a játéknak, és meg csak érthetetlen is, mert a látványvilág a közepesnek is csak az alját súrolja. Emiatt nagyon darabos az irányítás, ami egy ilyen pörgős FPS-nél nagyon frusztráló.

(#273423) perge666 válasza ddjtomyy (#273415) üzenetére


perge666
veterán

Slim mellett voksolok énis,de szerintem 50 alatt is ki lehet fogni.
Én 45-ért vettem 1TB Slimet igaz 1,5 éve,de akkor is drágábban mentek az 500GB-osak is,és azóta is minden rendben vele,nem is hangos,ja és doboza is meg van.
Nemrégiben itt a fórumon valaki venni akart 27-28-ért FAT gépet,rá pár napra egy másik valaki 30 körül írt FAT gépet hogy van,szóval tényleg ki lehet fogni.

(#273424) ddjtomyy válasza perge666 (#273423) üzenetére


ddjtomyy
tag

Na ezt jó hallani :D , jól kifogtad akkor, én eddig a legjobb amit láttam, az 46k volt, de nem bírta ki 1 napot :))

Tomy

(#273426) FollowTheORI válasza Jakesz (#273414) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Túl bonyolult szerintem a kezelése... :)

Becsöppentem és azt se tudtam hol mit csináljak.

Rengeteg ui almenü, kutyafasza itt-ott... meg aztán maga gameplay sem valami egyszerű. Amellett hogy azért volt jópár bug is.

Én nem várok ennek a címnek nagy sikert.

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#273427) Jakesz válasza FollowTheORI (#273426) üzenetére


Jakesz
őstag

Kezelőfelülettel nekem nem volt bajom, bár ezt a kártyarendszert nem erőltetném. És ne feledjük, hogy ez még csak beta, bár a játékmenetet ez nem nagyon folyásolja be, de a bugokat annál inkább. És az tény, hogy baromi nehéz játék. Még a legkönnyebb fokozaton sem gyerekjáték, ha nincs csapatmunka, szóval random emberekkel játszva ezt el lehet felejteni.

(#273428) Sanyi.mTs


Sanyi.mTs
addikt

Akciós (lesz ma 9 órától) a Mortal Shell alzán. 4k + posta (Nekem az Alza Showwroom-ba ingyenes személyes átvételt adott) kb 50db van.
Psprice szerint 5843 Ft volt idáig a legkisebb ára.

[ Szerkesztve ]

(#273429) Frod válasza Sanyi.mTs (#273428) üzenetére


Frod
addikt

Köszi a tippet, máskor is jöhet ha van ilyen, mert ez valóban elég jó akció!
Venném is, de egyrészt nagyon Plus-gyanúsnak érzem a jövőben, plusz van sok minden a backlogon úgyhogy nem szabad.

Do you see the white shadow?

(#273430) FunPro válasza Sanyi.mTs (#273428) üzenetére


FunPro
senior tag

Az előttem szólóval ellentétben én arra kérnélek, hogy több ilyen akciót ne rakj ki ide!

NINCS ENNYI PÉNZEM! :DDD

U.I.:

Behúzva, köcce!

[ Szerkesztve ]

I'll try my best, and that's the best anyone can do.

(#273431) FunPro válasza Sanyi.mTs (#273428) üzenetére


FunPro
senior tag

Egyébként ha valaki vásárol mellé mást is, most visa kártyával ingyenes a posta.

Nekem benyelte a revolut visa-t. :K

I'll try my best, and that's the best anyone can do.

(#273432) ThySoul


ThySoul
senior tag

Üdv mindenki.

Kicsit több mint egy éve platináztam a Spidermant, amiért a jutalmat(egy avatár talán?) nem kaptam meg, plusz most fejeztem be a Persona 5 Royalt, amiért szintén járna pár jutalom bizonyos trófeák esetében.

A kérdés az lenne ezekért hol kell érdeklődni, meg van e értelme szenvedni ezekért? (gondolok arra hogy ha valami több órás folyamat lenne a dolog vége)

(#273433) Frod válasza ThySoul (#273432) üzenetére


Frod
addikt

Esetleg a hazai support-nál futhatsz egy kört vele.
Elérhetőségük egy korábbi kommentben ITT

Do you see the white shadow?

(#273434) F-ECT$ válasza ThySoul (#273432) üzenetére


F-ECT$
titán

Hazai support -> email. Nekem 1 hét után tudták elküldeni.

Dive ever, work never.

(#273435) Mike


Mike
veterán

vajon Baldonak mikor lesz ára? elvileg 27-én fog megjelenni. remélem nem 21k lesz.

(#273436) Eliott


Eliott
tag

PS4 Pro takarításához, pasztázásához tudnátok ajánlani Budapesten helyet / személyt? Rövid határidővel, jó minőségű pasztával, pénztárcabarát áron. :R

Metin2 is the best game ever. Change my mind.

(#273437) Wlac válasza Eliott (#273436) üzenetére


Wlac
Ármester

Én a Gamekonzol-hoz vittem be még júniusban. 20 perc alatt kitakarította, majd Thermal Grizzly-vel újrapasztázta a srác előttem és totál hangtalan lett a gép. Eddig elégedett vagyok nagyon vele. Azt hiszem, hogy 8000 ft volt.

[ Szerkesztve ]

“The wha-"

(#273438) Woodslave


Woodslave
nagyúr

Urak. Előrendelést le lehet mondani vhogy?

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#273439) Kendek válasza Woodslave (#273438) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Csak az ügyfélszolgálaton keresztül.

+36 1 677 7317
support@hu.playstation.com
Kapcsolatfelvételi űrlap

<-ƘƘ->

(#273441) r6man123


r6man123
senior tag

Sziasztok!
Sajnos elveszítettem a Playstation fejhallgató USB - wifi csatlakozóját. A fülest PC-hez is használom. Mi a legolcsóbb alternatíva a stick pótlására?

(#273442) Kendek válasza r6man123 (#273441) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Pontosan melyik ez a Playstation fejhallgató? Merthogy általános adapter nem biztos, hogy jó lesz hozzá, csak a sajátja.

<-ƘƘ->

(#273443) r6man123 válasza Kendek (#273442) üzenetére


r6man123
senior tag

Sony PlayStation Wireless Stereo Headset 2.0 :R

(#273444) ThySoul válasza Frod (#273433) üzenetére


ThySoul
senior tag

Köszönöm, megpróbáltam egy emailt, de nem hiszem hogy megértették a problémámat mert azt írták telepítsem újra a gépet :D
Meg hogyha több játéknál van problémám (az e-mailben 2 játékot is megneveztem) írjak újra
Megpróbálom nekik másképp megfogalmazni ha úgy se érek el sikert hagyom inkább

(#273445) Kendek válasza r6man123 (#273443) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Egy ugyanolyannal lehet pótolni mint amilyen a sajátja volt, csak majd újra kell párosítani. Hogy honnan lehet ilyet beszerezni azt viszont nem tudom.

<-ƘƘ->

(#273446) Nirvatti válasza Kendek (#273445) üzenetére


Nirvatti
tag

Olyan embert kell találni az univerzumban, aki a fülest hagyta el és a dongle maradt meg. :)

(#273447) Tegla80 válasza Kendek (#273445) üzenetére


Tegla80
addikt

Ha ez az a fules aminel tort regebben a zsaner (annal akinel eltort ),akkor lehet nem is lesz ez lehetettlen.
Max feldob egy hirdetest apron vagy ide irogat neha,h keres ilyet.

[ Szerkesztve ]

Sony® & PlayStation®

(#273448) Wlac válasza Tegla80 (#273447) üzenetére


Wlac
Ármester

Nem történt ilyen, a Sony csak kiváló minőséget gyárt.

r6man123: ha Budapesten jársz, szólj és tudok adni egyet. Pont a napokban költözök és a fejhallgató is megy a kukába (a korábbi hozzászólásom írása óta eltelt egy kis idő, azóta már a hangja is recseg és szakadozik...).

“The wha-"

(#273449) Frod válasza ThySoul (#273444) üzenetére


Frod
addikt

Nekem anno amikor azért érdeklődtem, hogy sosem jött meg a kétképcsős azonosítós belépő kód sms-ben olyanokat írtak vissza, hogy diktáljam be a konzol sorozatszámát(!!!) meg hasonlók... Én ott befejeztem a supporttal való bármit, majd ha élet-halál kérdés lesz, esetleg akkor.
Pl ilyen avatarok totálisan hidegen hagynak, van elég belőlük így is, pedig én sem kaptam meg sok játékért járót, de csak belegondoltam, hogy mivel járna, szóval inkább hagyni a fenébe :DDD

Do you see the white shadow?

(#273450) ThySoul válasza Frod (#273449) üzenetére


ThySoul
senior tag

A Spidermanes pont hidegen hagy, de a Persona 5 Royalért nagyon király témák járnak, azért fájna a szívem ha nem kapnám meg :D
D ugyanez lesz nekem is ha többet kéne szenvednem érte mint 5 perc, most megfogalmaztam úgy is hogy a hülye is megértse mit akarok. Szívem szerint megvenném inkább de csak Ázsiai store-ban lehet ami megint nem a legegyszerűbb

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.