Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#274101) Plague666 válasza Ferenczi Áko (#274099) üzenetére


Plague666
tag

Akkor félreértettem. Azt hittem tudsz ilyen esetről, vagy a közeledben történt.

(#274102) hito válasza hito (#273890) üzenetére


hito
nagyúr

Erre ugyan nem jött válasz, viszont hátha erre fog :B

PS3-mal kipróbáltam a remote play-t. Iszonyú gagyi, nagyon lebutítja a grafikát. PS4-nél is ez a helyet, vagy ott jobb valamivel?

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#274103) fausto válasza hito (#274102) üzenetére


fausto
addikt

Én PS Vita-val próbáltam. Amennyire tudom, a RP leveszi a felbontást 720p-re, de mondjuk a Vita kijelzője ennél kisebb felbontású.
Ideális körülméyen között játszottam - egy szobában a géppel, jó minőségű wifi kapcsolaton. Nem volt rossz, de érezhető volt az imput lag. Egy lassabb JRPG-t simán végig lehet tolni, de egy FPS már inkább idegesítő, mint élvezhető. Telefonnal, tablettel nem tudom, mi a helyzet

(#274104) hito válasza fausto (#274103) üzenetére


hito
nagyúr

Köszi! :R A felbontás még egy dolog, de olyan mosott tárgya volt a kép, hogy majd elsírtam magam.

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#274105) RangerFox válasza hito (#274104) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Mobillal próbáltam, igazából az input lag zavaróbb, mint a felbontás ingadozás (720p-180p netkapcsolattól függően), mosott/szétesett képpel pedig még nem találkoztam. Mondjuk elég ritkán használtam.

(#274106) fausto


fausto
addikt

Remélem elfér itt a topic-ba.
Felkerült a Szukits oldalára egy ilyen könyv: God of War: Lore and Legends
Ha elegen előjegyzik, akkor kihozzák magyarul. Szóval akit érdekel egy ilyen szépség, nyomjon rá az előjegyzésre :) (nem jár rendelési kötelezettséggel)

(#274107) hito válasza RangerFox (#274105) üzenetére


hito
nagyúr

Szerintem akkor itt is zsákutca lesz sajnos :(

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#274108) Adam_Shepard válasza erahurka (#274066) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

Megölted már?

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#274109) RangerFox válasza hito (#274107) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

1080p akart lenni persze :DDD Játékfüggő, hogy mennyire zavaró, én pl. a Judgment nagyobbik részét játszottam remote play-jel, élhető volt.

[ Szerkesztve ]

(#274110) erahurka válasza Adam_Shepard (#274108) üzenetére


erahurka
félisten

Még nem volt kedvem újra játszani vele. Ledaráltam inkább 4 évad sorozatot a héten.

Kerestelek Twitteren de nem találtalak amúgy, kérdezni akartam hogy nyírtad ki a rohadékot.

(#274111) alratar


alratar
addikt

Lehetséges volt már téma, de eladom a Playstation 4-et, még t illik csinálni elötte? Gyári beállítások visszaállítása?

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem

(#274112) KaitouP válasza alratar (#274111) üzenetére


KaitouP
veterán

Összefoglalót tessék nézni, mert nagyon sok minden szerepel ott, sokat dolgoztak vele a kollégák: [link]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#274113) hito válasza RangerFox (#274109) üzenetére


hito
nagyúr

Köszi, én elhittem az a 180p-t is, ahogy a PS3 remote play kinézett a Vitán :D Egyre inkább azt látom, hogy kell vegyek egy PS4-et, hogy kipróbáljam. Úgyis csak akkor nyugszom meg :B

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#274114) Balagee85 válasza fausto (#274106) üzenetére


Balagee85
csendes tag

Köszi, előjegyzés leadva! ;)

Hell, It's about time! PSN ID: Balagee_HUN

(#274115) erahurka


erahurka
félisten

Persona 5-ben hol lehet olyan itemet venni amivel támadni lehet??? Azt írtátok hogy az orvosnál, de nála nincs! :(((

(#274116) erahurka


erahurka
félisten

Felrobbanok mindjárt az idegtől!!!!!! Nyomtam a baton passes taktikákat de egyszerűen nem tudom levenni az életüket két kör alatt! A rohadt hungerrel meg elszar mindent. Rohadt egy fos, szarok bele, leveszem safe nehézségre hátha úgy sikerül ez a fos. Elmentem egy órát szarakodni Mementosba is, de talán egy szintet ha tudtam lépni a karakterekkel, elfosott idő volt az is. Rakás szar :W :W :W

Most meg újra kellett indítanom a játékot, mert harc közben persze nincs menü hogy betöltsek egy korábbi állást. Japán pudva szar.

[ Szerkesztve ]

(#274119) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

US accounttal egy hónap PS Plus 1 dollárba kerül (Holnapig él az akció, azt nem írja sehol, hogy csak azoknak érvényes-e, akiknek nincs jelenleg előfizetésük, de tippre igen)

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#274120) oriic válasza oriic (#274119) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

[link]

Csak azoknak él, akiknek nincs előfizetésük. :R

Live-Die-Respawn

(#274122) Woodslave válasza erahurka (#274116) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Sztem fifazzal inkább ;]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#274123) FunPro válasza Woodslave (#274122) üzenetére


FunPro
senior tag

Meg akarod ölni szerencsétlent? :D

I'll try my best, and that's the best anyone can do.

(#274126) erahurka válasza kovsol (#274125) üzenetére


erahurka
félisten

Nemtom mit kell beszólogatni, a bosst segítsetek inkább kinyírni.

(#274127) alratar válasza KaitouP (#274112) üzenetére


alratar
addikt

Nem tudtam, hogy ilyenről is szó van benne.

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem

(#274128) ldave válasza erahurka (#274126) üzenetére


ldave
félisten

Átmenjek? :DDD

A Slime draws near! Command?

(#274129) erahurka válasza ldave (#274128) üzenetére


erahurka
félisten

Levettem safe-re most már sikerülnie kell!!!!!!!!!!! :DDD

[ Szerkesztve ]

(#274130) RangerFox válasza erahurka (#274116) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Store-on be lehet húzni ingyen néhány erős personát a Royalhoz (Izanagi Picario meg társai), azokkal egyszerűbb a harc. meg ha 1 óra alatt egy szintet haladtál a mementoesban, akkor nagyon underleveled vagy.

(#274131) erahurka válasza RangerFox (#274130) üzenetére


erahurka
félisten

44-es vagyok, nem hinném hogy underleveled lennék. Az 1 szintet úgy értem, hogy annyit léptek feljebb a karakterek, nem 1 órán át sikerült egyel mélyebbre menni. Felhúztam pedig insane-re is az XP bónusz miatt.

Baton passt dartsozással lehet feljeszteni? Arra hogy kell meghívni a csapattagokat? Ez a része annyira homály nekem, azt hittem telefonról simán lehet nyomni de nem.

(#274132) RangerFox válasza erahurka (#274131) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Darts-cal megy a leggyorsabban a fejlesztés (mert oda hívhatsz meg a legtöbb barátot), de emlékeim szerint minden közös tevékenység javítja a barátságokat. Vagy a dartsos bár előtt ajánlja fel, hogy kiket hívsz meg, vagy az adott személyhez oda kell menni és beszélni vele, hogy időt töltenél vele (és aztán kiválasztható a darts). Erre már pontosan nem emlékszem.

(#274133) vargalex


vargalex
félisten

Sziasztok!

Nem vagyok nagy játékos, de gondoltam a Days Gone-ban megszerzem életem első platináját. De nem teljesen világos, hogy mit kellene csinálnom. A sztorit lenyomtam, az összes feladat teljesített 100%-osan, kiírtottam az összes hordát, stb. Az összegyűjthető tárgyak 84%-a megvan, Mit kellene még tennem, mert nekem nem világos? Az összes trófeát el kellene érnem? (A feketével írtak megvannak, csak pirossal, kékkel és zölddel írt trófeák vannak hátra. De ugye ezek között olyanok is vannak, amelyeket Új játék+ módban kell elérni.

[ Szerkesztve ]

Alex

(#274134) balazs025 válasza vargalex (#274133) üzenetére


balazs025
senior tag

Tekintve, hogy a történettel végeztél, érdemes lehet ránézni erre. Itt leírják, hogy hogyan lehet összehozni a platinát, valamint, hogy melyik trophy-t hogyan lehet megszerezni.

(#274135) GEIL válasza erahurka (#274116) üzenetére


GEIL
addikt

;] :o :DDD :DDD :DDD :Y :C

i7 13700k - 32Gb DDR5 - RTX4070 /// i5 9600k - 16Gb DDR4 - RTX3060 /// i5 4570s - 16Gb DDR3 - GTX1650 -------------------------------------------- PS5 /// Samsung S23 Ultra 5G /// Xbox Series X --------------------------------------------

(#274136) erahurka válasza vargalex (#274133) üzenetére


erahurka
félisten

Minden trófea kell, amit az alapjáték alatt listáz a rendszer. New Game Plus nem kell hozzá mert az DLC-nek számít itt. Olyan extra feladatok vannak pl., hogy driftelj 5 km-t (vagy mennyit) megállás nélkül.

(#274137) erahurka


erahurka
félisten

Na végül csak sikerült legyőzni a rohadékot, de az utolsó robot a hamburgeres támadásával majdnem legyőzött safe szinten is. Hogy csinálja ezt meg aki tényleg béna a játékban???

(#274138) kIsDe`


kIsDe`
tag

PS Plus Oktober
Hell Let Loose (PS5),
Mortal Kombat X (PS4),
PGA Tour 2K21 (PS4)

[ Szerkesztve ]

(#274139) vargalex válasza erahurka (#274136) üzenetére


vargalex
félisten

Most kerestem rá és vettem észre, hogy a kihívásokhoz ki kell lépni a játékból. Most elkezdtem azokat csinálni.

Alex

(#274140) F-ECT$ válasza vargalex (#274139) üzenetére


F-ECT$
titán

De azok talán nem is kellenek a platinához.

Dive ever, work never.

(#274141) erahurka válasza vargalex (#274139) üzenetére


erahurka
félisten

Kihívások nem kellenek a platinához, az is DLC.

(#274142) erahurka válasza kIsDe` (#274138) üzenetére


erahurka
félisten

Na a golfossal ütögetek majd párat, a Mortalon meg lekaparom az arcom és kivágom a konzolt a kukába, jó csomag megint :DDD

(#274143) Frod válasza kIsDe` (#274138) üzenetére


Frod
addikt

Pls no, remélem fake :(

Do you see the white shadow?

(#274144) vargalex válasza kIsDe` (#274138) üzenetére


vargalex
félisten

Nem tartom valószínűnek, hiszen a PS5 tulajok megkapták a Mortal Kombat X-et a PS Plus Collection-ban...

Alex

(#274145) vargalex válasza erahurka (#274141) üzenetére


vargalex
félisten

Akkor számomra adódik a kérdés: ha így állok


Mi hiányzik a platinához???

Alex

(#274146) erahurka válasza vargalex (#274145) üzenetére


erahurka
félisten

Ne itt nézd hanem a menüben!

(#274147) vargalex válasza erahurka (#274146) üzenetére


vargalex
félisten

Milyen menüben? Bocs, béna vagyok, ahogy írtam, soha nem platináztam semmit. Lehet, hogy már megvan? Azt hol kellene látni? A psnprofiles szerint elértem a platinát 24-én...

Alex

(#274148) erahurka válasza vargalex (#274147) üzenetére


erahurka
félisten

LOL

A konzol menüjében van trófeás rész, ott tudod csekkolni. Most így fejből nem tudom merre. De ha a PSN Profiles írja akkor valszeg megszerezted már.

(#274149) Ferenczi Áko válasza vargalex (#274147) üzenetére


Ferenczi Áko
addikt

Töltsd le telefonra ezt a programot, Ps Trophies a neve. Mindent megmutat.

Samsung Galaxy S23 ultra - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#274150) RangerFox válasza vargalex (#274147) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Ez aztán a spirit! Azt se tudod hol vannak a trófeák, de platináztad a játékot :DDD

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.