Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#274901) kuglinudli16 válasza Wlac (#274899) üzenetére


kuglinudli16
friss újonc

Köszi a gyors választ!
Törlés elött ezt írja ki: " ez a ps4 deaktiválásra kerül azoknál a felhasználóknál akik nem aktiválták elsődleges ps4-ként" Ez mit jelent?

(#274902) Kendek válasza kuglinudli16 (#274901) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Ez azt jelenti, hogy újra kell majd aktiválnod.

<-ƘƘ->

(#274903) kuglinudli16 válasza Kendek (#274902) üzenetére


kuglinudli16
friss újonc

Köszi szépen! Akkor nekiállunk a törlésnek.
Szép napot!

(#274904) Sanyi.mTs válasza kuglinudli16 (#274903) üzenetére


Sanyi.mTs
addikt

esetleg PC-ben megnézheted a HDD állapotát, hogy biztosra menj

(#274905) Szila|H|


Szila|H|
tag

Sziasztok van egy PS4 Pro - m, amin nagyon ritkán 2-3 hetente előfordul(t) , hogy bekapcsolás után nem sokkal el megy a kép viszont hang ugyan úgy van, ilyenkor egy hdmi ki és be dugás megoldja a gondot. Evvel az a problémám hogy nyár eleje óta nem igazán volt bekapcsolva előtte is napi 1-2 órát volt használva így egyre jobban afféle orientálódok hogy megválunk egymástól, de így nem tudom hogy ez hdmi hiba vagy esetlegesen csak kábel lehet a rossz? Eladás szempontjából nem mindegy. Sajnos időm és energiám sincs sok vele foglalkozni hogy tesztelgessem a kábelt, esetleg jár már valamelyikőtök így?
Előre is köszönöm :R

Life is better with a frenchie

(#274906) Ferenczi Áko


Ferenczi Áko
addikt

Jött egy frissítés, 9.03-as verzió.
Ez áll benne: Javítja a rendszer teljesítményét.

Xiaomi 13T - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#274907) frankdelgado


frankdelgado
őstag

Üdv.!

Ha veszek egy playstation kamerát csak csupaszon (tehát fagyit, vr-t nem) akkor milyen játékokkal tudok játszani? Van külön lista erről? Régebben volt kinectünk még x360 hoz, ahhoz voltak sportjátékok, bunyós, just dance meg ilyenek......

(#274908) Aguinaga válasza Szila|H| (#274905) üzenetére


Aguinaga
őstag

Hát, a hdmi kábelt nem nagyon dugdosnám ki-be se a tv, se a ps bekapcsolt állapotában.
Amúgy egy másik, minőségi kábellel kipróbálnám én is.

PSN: OldSlowhand74

(#274909) Kendek válasza frankdelgado (#274907) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

PlayStation Camera wiki > Compatible games szekció

Ezeknél a játékoknál különböző funkcionális szinten lehet használni, fullosan talán csak a Just Dance van.

<-ƘƘ->

(#274910) interstate76 válasza frankdelgado (#274907) üzenetére


interstate76
addikt

Ha csak kamera használatával vezérelhető játékokat szeretnél, akkor ezen a téren sztem még mindig a jó öreg Xbox360-as a nyerő platform. A mai napig megvan a PS mellett, és előfordul ugyan, hogy hetekig nem kapcsoljuk be, de mindig újra népszerűvé válik itthon 1-1 játék, ami miatt nem adom el, hanem marad a polcon. Van, hogy a gyerekek cuppannak rá valamelyik Dance Central vagy Just Dance epizódra, de az is előfordul, hogy újra nekiveselkedek pl. egy korábbi AC-játék végigjátszásának.

[ Szerkesztve ]

téglalap, Amerika, hangszóró, hétfő... továbbá eladó Xiaomi Mi 12T Pro, Teclast P26T tablet és PS4 játékok (Far Cry 4, Heavy Rain & Beyond Two Souls, Prey, The Evil Within 2)

(#274911) Elims válasza Szila|H| (#274905) üzenetére


Elims
veterán

Szia!

Nekem is volt ilyen probléma. :-/
Aguinaga írásának minden betűjét fogadd meg.
Nekem is a kábellel volt probléma..

(#274912) frankdelgado válasza interstate76 (#274910) üzenetére


frankdelgado
őstag

Kösz neked ês Kendek kollègànak 😀

(#274913) Pöttön


Pöttön
őstag

Sziasztok!
Érdeklődnék, hogy a Black Ops 3-al 4 fős osztott képernyős zombie módban tapasztalható e lag, fps drop? Vagy ebben a módban is teljesen szépen tud futni a játék?
Erősen gondolkodom a megvételén, anno tesómékkal ps3-on rongyosra játszottuk a world at war zombie részét.
A másik kérdésem az lenne, hogy ez az év végi nagy leárazás ps store-ban meddig tart?
Végig ezek a játékok lesznek le akciózva, vagy cserélődnek majd a címek?

A sport a legjobb kikapcsolódás...

(#274914) Kendek válasza Pöttön (#274913) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Ami pár játékot megnéztem, ott mindegyiknél 23-ig (00:59) írja az akciót. De nem kell aggódni ha valami most kimaradt, mert ha közben esetleg nem is kerülne bele az ami érdekel, de utána közvetlen jön a következő leárazás, egy csoport másik tétellel.

<-ƘƘ->

(#274915) Ace owner


Ace owner
addikt

Sziasztok!
Egy baratom kapott egy hibas ps4et amit a fianak szeretne karacsonyra de egyaltalan nem ert hozza en pedig xboxos vagyok. Ezt a kepernyot dobta be aztan se kep se hang. A tv felismeri hogy ps4 van bedugva tovabbra is.
Valoban eleg lehet egy frissites neki? [kép]
Aki ert hozza betudna linkelni a pontos updatet ami kell neki?

Cuh2216b geprol van szo. :R :R

Galaxy Fold 4

(#274916) Mezcal válasza Ace owner (#274915) üzenetére


Mezcal
addikt

Update fájl leszedése, usb formázása exfat-ra, UPDATE mappa készítése, update fájl másolása a mappába, usb a ps4-be.

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#274917) Kendek válasza Ace owner (#274915) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Erre a reinstallation fájlra lesz szükség a rendszerszoftver újratelepítéséhez. A FAT32-re formázott pendrive-on létre kell hozni a PS4, majd abban az UPDATE könyvtárat, és ebben kell elhelyezni a letöltött fájlt (PS4 > UPDATE > PS4UPDATE.PUP). Ezt kéri a linkelt képen.
Hogy pontosan mi a baja a konzolnak, az ebből nem derül ki. De az első dolog amit célszerű ellenőrizni, az a merevlemez. Annak meghibásodása okozhatja ezt a jelenséget, ha pedig ez a helyzet, akkor a cseréje megoldja a problémát.

<-ƘƘ->

(#274918) Mezcal válasza Kendek (#274917) üzenetére


Mezcal
addikt

Nincs szükség PS4 mappára, elég az UPDATE.

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#274919) Kendek válasza Mezcal (#274918) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

A Sony hivatalos leírása szerint szükség van rá. Először létrehozod a PS4 nevű könyvtárat, abban az UPDATE nevű könyvtárat, majd abba belemásolod a PS4UPDATE.PUP fájlt.

1. Using a PC or Mac, create a folder named "PS4" on a USB drive formatted as FAT32. Inside that folder, create another folder named "UPDATE".

2. Download the reinstallation file (button below) and save it in the "UPDATE" folder. Save the file as "PS4UPDATE.PUP".

<-ƘƘ->

(#274920) Mezcal válasza Kendek (#274919) üzenetére


Mezcal
addikt

Cáfolom, mivel pont a napokban kellett újra tennem, és én csak az Update mappát raktam fel, abba meg a 9.0-ás fájlt. :)

Plusz, amit kiírt utasítás a képernyőre, abban sem szerepelt a PS4 mappa!

[ Szerkesztve ]

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#274921) Kendek válasza Mezcal (#274920) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Nem elképzelhetetlen, hogy működik úgy is, és megtalálja ott is a fájlt, ezt én magam sosem próbáltam. Mindenesetre a hivatalos útmutató szerinti PS4 > UPDATE útvonal nálam mindig bevált. :)

<-ƘƘ->

(#274922) Quentaro


Quentaro
tag

Helló-helló! :))
Köszi hogy elolvassátok, már most szuperek vagytok!
Nagyon sajnálom, hogy nincs időm & kedvem millió hsz-t elolvasni - én fontos ember vagyok kérem, pedig ÉRZEM, hogy biztosan volt már itt téma!

Eladósorba kerül az én kicsi kincsem, egy csodás Destiny festésű PlayStation 4. A kérdés ezek után a következő (tudom, többen már ki is találtátok):
- Ha a mostani fiókommal letöltöm az évek során könyvtárazott, úgynevezett "menőbb" játékokat (most ilyen nem menő játékok vannak fent, amiket szeretek), akkor a profilom gépről törpénő törlése után, egy újonnan (majdani vásárlónk szent személye közbenjárásával) létrehozott accounttal is hozzáférhet ezekhez a szuper (és menő) stuffokhoz, melyek a winchesteren tárolódnak?
Játszani is tud velük? PS Plus előfizu NÉLKÜL is? Ez ilyen értéknövelő fícsör lenne, ha ez a fehér-arany csoda önmagában nem adná el magát (amit kétlek).

Hú srácok, előre is köszönöm a válaszokat - mondtam már, hogy mennyire SZUPEREK vagytok? :DD
(Csak a válasz érdekel, röviden-tömören, a frusztrált szerencsétlen informatikus fejű emberek kínlódása NEM - enélkül is evidens, hogy nyilván hülye vagyok).

Ui.: Ez nem egy apróhirdetés, ne is kezeljétek úgy, majd ha meglesz a PS5, és minden szépen átmászott rá, akkor lesz aktuális a tranzakció.

[ Szerkesztve ]

https://GTFever.EU

(#274923) erahurka


erahurka
félisten

Folytattam a Guardians of the Galaxyt, azért mégsem fut olyan álom szépen mint amilyennek eleinte tűnt. Van hogy harc közben esik stabilan 20 fps környékére (tippre). De annyira nem zavaró, meg elég jól skálázható a nehézség ha valakinek mégis gondot okozna.

Viszont nagyon jó végre egy igazi, sztori orientált csőjátékot nyomni. Pedig ez is simán lehetett volna hubos nyílt világú cucc.

(#274924) Kendek válasza Quentaro (#274922) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

A digitális játékok futtathatósága licenchez kötött. Magyarán nem a játék másolatát vásárolod meg és birtoklod, hanem engedélyt. Szóval a letöltött játékaid teljesen haszontalanak lesznek, a profilod nélkül nem értéknövelő.

<-ƘƘ->

(#274925) vargalex válasza Mezcal (#274920) üzenetére


vargalex
félisten

Én is csak a hivatalos leírás szerint csináltam, de nem elképzelhetetlen, hogy nem kell a PS4 mappa. Viszont szerintem utána a képernyőre semmilyen utasítást nem ír már, csak amit a kolléga is felrakott... A neten fellelhető videókban sem jelenít meg egyéb információt, persze én most nem fogom csak ezért kipróbálni...

Alex

(#274926) Mezcal válasza Kendek (#274921) üzenetére


Mezcal
addikt

PS4 > UPDATE útvonal nálam mindig bevált.

Biztos, hogy működik úgy is. Viszont pár napja, amikor bekapcsolás után lefagyott, majd újraindíát sután kérte, hogy rkjam újra a 9-0-át ott a leírásban már nem írt PS4 mappát. Az oldalon ettől még írhat.

vargalex: Nekem részletesen leírta, hogy UPDATE mappa, UPDATE fájl és a formázást is exfat.

[ Szerkesztve ]

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#274927) leroyclub


leroyclub
senior tag

TV csere miatt Slimet, Pro-ra cserélek, és arra gondoltam hogy akkor már raknék bele egy SSD-t. Mennyire számít? Leginkább Fortnite megy rajta ami PS4-en elég lassan töltött be. Haver PS5-jén fényévekkel gyorsabb. Vagy ez nem az SSD miatt van? Net ugyanaz még gyorsabb is nálam.

(#274928) tboy93 válasza leroyclub (#274927) üzenetére


tboy93
nagyúr

PS4-be hiaba raksz SSD-t, az alaplapon lévő csatlakozó sávszélessége miatt (sem) fog a közelébe érni a PS5 sebessegenek. Nem tud kihasznalni sajnos egy gyengebb SSD-t sem. Minimalisat gyorsit csak, nem éri meg.

(#274929) Kendek válasza leroyclub (#274927) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

PS4 esetén nem jelent olyan sokat az SSD, játéka válogatja, hogy hol mennyit hoz. Ha ezt lényeges dolognak tartod, akkor inkább az SSD extra árát érdemesebb a PS5-be invesztálni. Persze más kérdés ha már van elfekvőben, akkor természetesen érdemes lehet belepattintani.

<-ƘƘ->

(#274930) leroyclub válasza Kendek (#274929) üzenetére


leroyclub
senior tag

Köszi akkor leteszek róla, nincs elfekvőben sajnos :D

(#274931) Wlac


Wlac
Ármester

Valaki belefutott esetleg olyan hibába a Life is Strange: True Colors esetében, hogy az utolsó fejezet legvégén, a végső videó során ugyanazon a pontos crash-el a játék? Konrkétan amikor Gabe azt mondja, hogy "this town changed you as much as you changed it", akkor másodpercre pontosan ugyanott összeomlik. Próbáltam egy újratelepítést, nem segített.

Ahogy nézem, több felhasználónak is baja van ezzel a résszel, de "könnyű" megoldást nem írnak, csak olyasmiket, hogy telepítsük külső HDD-re a játékot és futtassuk onnan. Emiatt nem szeretnék venni egyet...

“The wha-"

(#274932) nimfas válasza tboy93 (#274928) üzenetére


nimfas
addikt

Érdekes, láttam tesztet PS4Pro-ról hogy cserélték a HDD-t SSD-re először belülre tették, majd külsőleg rádugva USB-n és a külső gyorsabb volt.

Én speciel vettem egy 4TB HDD-t, nekem többet ér a tárhely mint a töltési sebesség.

[link]

[ Szerkesztve ]

(#274933) Quentaro válasza Kendek (#274924) üzenetére


Quentaro
tag

Köszönöm az információt! Onnan jött a dolog, hogy mások árulnak gépen lévő játékokkal PS-t... De ezek szerint ott a profil is megy.
Hát akkor ez van! Szerencsére van pár lemezes játék is.

https://GTFever.EU

(#274934) Kendek válasza Quentaro (#274933) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Profilt viszont nem lehet eladni vagy átruházni, ergo a lemezeken kívül ez semmilyen formában sem értéknövelő. Hiszen ha meg is egyeztek, hogy eladod a profilodat, utána csinálhat vele a vevő bármit, az akkor is a tied marad, és bármikor vissza tudod szerezni.

<-ƘƘ->

(#274935) frankdelgado válasza nimfas (#274932) üzenetére


frankdelgado
őstag

Szinte játékonként változik, h odakünn, vagy idebenn jobb az ssd. Elvileg ugyanolyannak kéne lennie. Legalábbis én meg ezt olvastam.....Nekem jó az 500as ssd a gépbe, a gyári meg külsőbe, de azt nem is nagyon használom.

[ Szerkesztve ]

(#274936) nimfas válasza Kendek (#274934) üzenetére


nimfas
addikt

A profil egy email címhez van kötve, login/password párossal. Ha csinálsz egy külön email címet amivel regisztrálsz a PS-hez miért ne adhatnád a géppel ha megéri a vevőnek és eladónak is?

(#274937) vargalex válasza nimfas (#274936) üzenetére


vargalex
félisten

Ha a vevő teljes mértékben megbízik az eladóban (esetleg ismerősök/rokonok), akkor lehet ilyen. De egy ismeretlenben én nem bíznék meg. Ahogy a kolléga írja, bármikor vissza tudja szerezni az accountot. Én akkor a vevő fizetett a semmiért is...

Alex

(#274938) NyMRooD válasza nimfas (#274936) üzenetére


NyMRooD
őstag

Mert az eladó még úgy is vissza tudja szerezni ha akarja, de leginkább azért ne mert tilos.

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#274939) Kendek válasza nimfas (#274936) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Igen, aztán felveszed az ügyfélszolgálattal a kapcsolatot, és azt mondod, hogy ellopták a profilodat. Ők szépen beazonosítanak mint eredeti tulajdonos, és visszaállítják számodra a hozzáférhetőséget.
Azért tudják ezt megtenni, mert a Sony a felhasználási feltételekben nem engedi az account-ok átruházását. Ergo az nem indok, hogy te fizettél érte, azt nem fogják elfogadni.

[ Szerkesztve ]

<-ƘƘ->

(#274940) w.miki


w.miki
veterán

PS4-et hol érdemes venni, használtan?
Ez szerintetek jó ajánlat?
Ps4 Slim 1T - 60 000 Ft
Tartozék 2 kontroller,doboz,papír, Játékok fifa 19, fifa 18, fifa 21, Hello neghbor, crash.

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#274941) tboy93 válasza w.miki (#274940) üzenetére


tboy93
nagyúr

Árában van. 50-60 kozott megy a gep 1 kontival, plusz kontroller 5-8e hasznaltan, fifa jatekok nem átképzőek (ertektelenek), crash kb 5e Ft-ot er.

En marketplacen, hardverapron szoktam konzolt adni venni.

[ Szerkesztve ]

(#274942) Ferenczi Áko válasza tboy93 (#274941) üzenetére


Ferenczi Áko
addikt

Szerintem az utóbbi 3 hétben feljebb mentek az árak.. Slimet alig találni 60.000 ft alatt, Pro meg inkább 75ezer ft körül van.. Nem tudom mi lehet az oka..

Xiaomi 13T - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#274943) Kendek válasza Ferenczi Áko (#274942) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Év végén keresettebbek a játékkonzolok, mivel remek karácsonyi ajándék. A piac pedig úgy működik, hogy ez megemeli az árakat. Mikor senkinek sem kell, akkor pedig olcsóbban adják, hogy valaki elvigye.

<-ƘƘ->

(#274944) nimfas válasza vargalex (#274937) üzenetére


nimfas
addikt

Én egy ismerőstől vettem egy PS4 Pro-t 1TB... VR szemüveggel, 10 lemezes játék (120k). Azt mondta amíg nem vesz PS5-öt használjam nyugodtan a fiókját és a megvett játékokat, plusz ami a PS+ hoz voltak... 3-350 játék kb. Van saját fiókom, saját PS+ de hülye lennék nem használni amíg lehet. Nyilván ég ismeretlentől necces lenne.

(#274945) MeSKA


MeSKA
aktív tag

Sziasztok!
Csatlakoztam végre a PS világába, boldog tulaja lettem egy 7216-os PS4 Pro-nak! De lenne néhány kérdésem… :))
-A konzol teteje jól látom, hogy ki tud kopni a takarítástól?
-Használ valaki külső SSD-t 240-256GB-os méretben? Működik? (Oké, a gyári minimum előírás 256, de ugye mire leformázod nem lesz annyi, főleg ha alapból 240-es)
-Van valami típus hibája?
Előre is köszi a segítséget?

(#274946) Kendek válasza MeSKA (#274945) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

- Nem tapasztaltam kikopást, és eleddig ilyesmiről itt még nem írt senki.
- 250 GB a minimum, ez biztosan működik vinyóval és SSD-vel is. 240 GB már ez alatt van, szóval azt nem fogja elfogadni.
- Idővel emelkedhet a hűtési hangerő, ekkor egy takarítás és újrapasztázás nem árthat.

[ Szerkesztve ]

<-ƘƘ->

(#274947) -secret-


-secret-
Arcképgyáros

(#274948) perge666 válasza -secret- (#274947) üzenetére


perge666
veterán

Jéé mikulás ajándék :D

(#274949) consono válasza -secret- (#274947) üzenetére


consono
nagyúr

Köszi!

"In God we trust. All others must bring data"

(#274950) AxBattler


AxBattler
félisten

PlayStation to launch Xbox Game Pass competitor next year
Bocs, ha mótvá'...

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.