Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#273151) perge666 válasza minilego (#273145) üzenetére


perge666
veterán

Nekem annó nagyon tetszett az 1.része is,igaz a 2.és a 3. sokkal jobban utána,de szerintem a maga idejében igenis jó értékeléseket kapott.

(#273152) nemorino válasza minilego (#273147) üzenetére


nemorino
tag

Ne aggódj, a 2 és a 3 más színvonal. A karakterek közötti dinamika ott sokkal jobb és a grafika is sokat javult. Az első rész elég prototípus jellegű, még kísérleteztek, hogy mit is akarnak. Igazából a második rész már az első percben megmutatja hogy mennyivel magasabbra tették a lécet.

"Le style est l'homme même." Georges-Louis Leclerc de Buffon

(#273153) vargalex válasza Kendek (#273144) üzenetére


vargalex
félisten

2 PS4 esetén biztos, hogy nem lehet egyszerre 2 konzolon játszani (még csak bejelentkezni sem) azonos profillal. Ha belépsz egy konzolon, a másikon kiléptet. Ki is írja, hogy azért, mert egy másik konzolon bejelentkeztél.

Alex

(#273154) Kendek válasza vargalex (#273153) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Jah, online tényleg nem lehet, csak megosztással. Viszont PS4 és PS5 között működik, ha valaki meg akarja tartani a régi konzolját.

<-ƘƘ->

(#273155) olloczky


olloczky
senior tag

Hali

A ps plus kártya meddig használható fel? Júniusban vettem 1 éves előfizetést, de családtagtól kaptam most egy 3 hónaposat. Jövő júniusban is jó lesz még? Ha nem, akkor inkább eladom.

köszi

Úgy még sosem volt, hogy valahogy ne lett volna!

(#273156) RangerFox válasza olloczky (#273155) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Beaktiválhatod most is, és akkor hozzáadódik az előfizetéshez. Egyébként vásárlástól számított 1 éven belül be kell váltani őket.

(#273157) Sanyi.mTs válasza olloczky (#273155) üzenetére


Sanyi.mTs
addikt

Lehet halmozni a hónapokat, éveket, nem kell várni a beváltással. Majd kitolódik a lejárat ideje 3 hónappal.

Én múltkor 2x vettem 1 éveset egymás után, így 2 évig nincs rá gondom.

(#273158) consono válasza perge666 (#273151) üzenetére


consono
nagyúr

Nekem is nagyon be jött az első rész. Mondjuk nekem az volt az első játékom PlayStation-ön ever :) Szerintem sosem fogom elfelejteni, ahogy megláttam a tengeralattjárót... A 2 rész vége frusztrált, nagyon, a 3. hangulata nagyon bejött, de az igazi szerelem a 4 lett nálam. Az azok közé a játékok közé tartozik, amit képes vagyok igazán jól szórakozva többször is végigjátszani. A kislányom már emlegette, hogy mikor játszunk megint vele :)

"In God we trust. All others must bring data"

(#273159) tboy93 válasza consono (#273158) üzenetére


tboy93
nagyúr

A 2 rész vége frusztrált

A bossfight engem is :D

(#273160) consono válasza tboy93 (#273159) üzenetére


consono
nagyúr

Igen, arról beszélek :D Emlékszem rá, hogy ráadásul pont akkor ért haza a család, mikor már majdnem győztem, persze ott lett vége mindennek....

"In God we trust. All others must bring data"

(#273161) erahurka válasza tboy93 (#273159) üzenetére


erahurka
félisten

Nem olyan vészes az (normálon legalábbis :D), csak túl videojátékos, filmszerűbb véget vártam, mint az elsőnél vagy a harmadiknál.

(#273162) perge666 válasza consono (#273158) üzenetére


perge666
veterán

Nekem a legelső PS3-as játékom a Def Jam Icon volt,de az Uncharted 1 is benne volt az első 5-ben. Akkoriban emlékszem hogy nagyon tetszett a grafikája,mondjuk PS2 után minden szép volt. :))
Aztán ahogy kiadták a 2.részét csak pislogtam hogy mennyire gyönyörű lett,nem értettem hogy generáción belül hogy tudtak ennyivel szebbet kihozni belőle.
Aztán a 3-nál maradt a gyönyörű grafika,de nekem ez a kedvencem,baromira tetszik a felvezetés ahogy gyerekként kell benne menni,meg a végefelé a sivatagos rész is valami hatalmasra sikeredett számomra. :C

A 4-el fogalmam sincs hogy miért,de nem játszottam,nem is próbáltam. :B

(#273163) erahurka válasza perge666 (#273162) üzenetére


erahurka
félisten

Brutális volt az ugrás az Uncharted 2-re minden téren.

(#273164) tboy93 válasza perge666 (#273162) üzenetére


tboy93
nagyúr

A 3. és a 4. rész között még nagyobb az ugrás mint az 1 és a 2 között ... Sztoriban is nagyon jó, pótold, tetszeni fog :K

(#273165) tboy93 válasza consono (#273160) üzenetére


tboy93
nagyúr

Hajam téptem ott én is :D Bár főleg azért, mert amikor játszottam vele még csak visszaszokóban voltam a kontrollerre.

(#273166) olloczky válasza Sanyi.mTs (#273157) üzenetére


olloczky
senior tag

és RangerFox: köszi a választ! akkor aktiválom :)

Úgy még sosem volt, hogy valahogy ne lett volna!

(#273167) minilego


minilego
senior tag

Uncharted téma... Francis Drake és Nathan valami rokonok? Vagy csak veletlen a nev egyezes?

(#273168) balazs025 válasza minilego (#273167) üzenetére


balazs025
senior tag

El lehetne spoilerezni, de szerintem jobb, ha magadnak fedezed fel a játékok során, lesz róla szó.

(#273169) perge666 válasza erahurka (#273163) üzenetére


perge666
veterán

Jaja. +1 :K

tboy93 : Biztosan be fogom szerezni valamikor. :K

(#273170) Mike


Mike
veterán

mire kell figyelni használt ps4 vásárlásakor? ugyanez igaz az eladásra is.
ok, ne legyen bannolt pl. de ezt hogy mutatom be a vevőnek?

(#273171) RangerFox válasza Mike (#273170) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Ha be tudsz lépni a PSN-re, akkor azzal igazolod, hogy nem bannolt. Aztán egy gyorsformázás (pár perc), és viheti is. Lemezmeghajtót meg kontrollert ellenőrizheti, mást igazából nem tudsz mutatni/nézni. Játékot elindítasz, hamar hallható lesz a venti hangja is. Másra nem tudok gondolni, amire figyelni kell.

(#273172) minilego


minilego
senior tag

Vegere értem az uncharted elso reszenek. Sztem ez egy gyenge kozepes jatek, szamomra csalodas. Onnantol hogy megjottek a fertozottek... Tiszta bukta. És nem derul ki hogy rokonok-e :F

(#273173) RangerFox válasza minilego (#273172) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Azért nem szabad elfeljteni, hogy egy 14 éves játék.

(#273174) minilego válasza RangerFox (#273173) üzenetére


minilego
senior tag

Nem a technikai részere gondolok. Engem nem zavar a grafika, a bugyuta ai, stb. A sztori volt nagyon gyenge ezért nem is értem mitol lett ilyen nagy ex game ez. Egy Bioshock is 2007es és a mai napig adja a sztori meg ugy az egész.

(#273175) perge666 válasza RangerFox (#273173) üzenetére


perge666
veterán

Ezt akartam pont írni.

(#273176) Kendek válasza minilego (#273172) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Majd ki fog derülni a későbbi részekben, amik jobbak is lesznek minden tekintetben.

<-ƘƘ->

(#273177) FunPro válasza minilego (#273174) üzenetére


FunPro
senior tag

Én a Bioshocknak álltam neki vagy 4x, mire beláttam, hogy ezt nincs értelme erőltetni. :D

I'll try my best, and that's the best anyone can do.

(#273178) RangerFox válasza minilego (#273167) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Arra a kérdésedre, hogy mitől lett ekkora ex cím meg azt tudom mondani, hogy egyrészt hiánypótló is volt (könnyedebb hangvételű tps kalandjáték, amolyan indiana jones stílusban, szerethető főszereplővel), másrészt előtte a Gears of War miatt drasztikusan megnőtt a TPS játékok népszerűsége.

[ Szerkesztve ]

(#273179) consono válasza FunPro (#273177) üzenetére


consono
nagyúr

Én ugyan így vagyok a Bioshock-kal, pedig tényleg próbáltam szeretni... Mondjuk nálam az fps nézet miatt hatványozottan hátrányból indult a játék...

"In God we trust. All others must bring data"

(#273180) minilego válasza RangerFox (#273178) üzenetére


minilego
senior tag

Hianypotlo? :F Tomb raider-ek is voltak. Ne erts félre, nem kotoszkodnk akarok :R

(#273181) consono válasza minilego (#273180) üzenetére


consono
nagyúr

Na jó, de milyen Tomb Raiderek voltak az Uncharted idejében? (Meg hát utána is... A legjobb részeket a rebootban is az Unchartedekből emelték át...).
De végül mindegy is, nem vagyunk egyformák, ha nem jött be, akkor sincs semi :) Adj egy esélyt a 2-nek is!

"In God we trust. All others must bring data"

(#273182) erahurka


erahurka
félisten

Amúgy a Bioshockok tényleg jobbak mint az első Uncharted, de talán a harmadiknál is.

És ha már Tomb Raider, az Uncharted sikerén felbuzdulva készült részek is jobbak mint az első.

Persze ízlések és pofonok.

(#273183) RangerFox válasza minilego (#273180) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Igen. Kicsit nehéz megfogalmazni, hisz Lara az egyik legikonikusabb videojáték karakter, így nem lehet azt mondani rájuk, hogy nem karakterközpontú játékok... De a könnyedebb sztorivezetés és a humoros szerethető karakterek hiányoztak az akkori TR-ekből. Mindemellett gameplay mechanikailag és a megvalósítás terén mind a Legend (ami az UC1 előtt jelent meg), mind pedig az Underworld (ami utána) sokkal rosszabbul öregedtek, mint az Uncharted. Pedig a szívemre téve a kezemet, az se öregedett jól. :N

(#273184) tboy93 válasza erahurka (#273182) üzenetére


tboy93
nagyúr

A Bioshock teljesen mas kavehaz, kar is az Unchartedhoz hasonlitani. Nekem is jobban bejott a Bio elso resze mint az UC elso resze.

(#273185) FunPro válasza consono (#273179) üzenetére


FunPro
senior tag

Én már sokszor leírtam, hogy nekem a gameplay, azon belül a gungame olyan szinten rossz, hogy talán a játék negyedéig nem jutok el.

Pedig én szeretem az fps játékokat. Valahogy nincs ereje a fegyvereknek. Nem tudom megfogalmazni, de még az infinite is ilyen.

I'll try my best, and that's the best anyone can do.

(#273186) RangerFox válasza FunPro (#273177) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Én háromszor adtam esélyt az első két résznek, de egyszerűen taszított a világuk. De az Infinite nagyon tetszett, talán az egyik legjobb FPS élményem.

(#273187) FunPro válasza RangerFox (#273186) üzenetére


FunPro
senior tag

Az infinitet én is befejeztem. Az valóban nem volt rossz, de a fegyverek valahogy ott is olyan furák.

Nekem a kedvencem talán a borderlands 1 vagy a dishonored.

I'll try my best, and that's the best anyone can do.

(#273188) erahurka válasza FunPro (#273187) üzenetére


erahurka
félisten

Nekem a Far Cry 3 és a Wolfenstein: New Order a kedvenc FPS-eim.

(#273190) FunPro válasza #29258496 (#273189) üzenetére


FunPro
senior tag

Én a metrót ott rontottam el, hogy előbb olvastam a könyveket és csak utána vittem a játékot.

Mondjuk, ha könyvhűek maradtak volna, lehet nem adják ki játékként az USA-ban. :D

[ Szerkesztve ]

I'll try my best, and that's the best anyone can do.

(#273191) Mike válasza RangerFox (#273171) üzenetére


Mike
veterán

köszi!

(#273192) minilego válasza #29258496 (#273189) üzenetére


minilego
senior tag

+1

(#273193) minilego


minilego
senior tag

Last of us szeria tartalmaz magyar nyelvet?

(#273194) gyuromoj válasza minilego (#273193) üzenetére


gyuromoj
veterán

Első rész és a DLC nem, de a második rész már igen.

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#273196) mastadoc1 válasza Woodslave (#273140) üzenetére


mastadoc1
tag

Kösz, akkor még van lehetőség. Egy barátomnak kellene, akinek még nem jött meg a gépe, de már megcsinálta a profilt, hogy be tudja húzni a júliusi (bár lehet hogy erről már lecsúsztunk, de én úgy emlékszem hogy szerdánként van váltás) illetve az augusztusi plus játékokat is. (pont fordulópontnál vagyunk) Kezdő ps-es, én segítenék neki. Viszont így csak asztali gépen, vagy alkalmazásból tudjuk aktiválni. A gyik-ban még 2015-ös a leírás, megköszönném ha megírnád hol, és hogyan aktiváltad. :)

[ Szerkesztve ]

(#273197) IntelKiller7


IntelKiller7
veterán

Auguszus 10!
Erkeznek a Codemasters jatekai eA Play-be.

[ Szerkesztve ]

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#273198) Woodslave válasza mastadoc1 (#273196) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Ps4-en Store. Van osztott plus de most kellett. Kb két éve van meg a ps.

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#273199) Tegla80


Tegla80
addikt

1db lemezes ps5, 200e akinek kell [link]

A ps5 topikba akartam,de tobb ablakot hasznalva picit beneztem a dolgot es ide sikerult. :D

[ Szerkesztve ]

Sony® & PlayStation®

(#273200) Woodslave válasza Tegla80 (#273199) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Szerintem mire beraktad már mindegy volt :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.