Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#272451) mastadoc1


mastadoc1
tag

Ha valakit érdekel, a Lego Marvel Collection 7'100 űrkrajcárért vihető, 3 teljes játék, az összes kiegészítővel. Szerintem ennyit megér, be is zsákoltam. :D

(#272452) Szabi®


Szabi®
addikt

Valaki nem játszott véletlenül a Ps3-ra kiadott Resistence Fall of man vagy másik részekkel Ps4-en ? Vagy egyáltalán működik rajta ? Mert láttam gameplay videot, de lehet fake volt .

(#272453) Kendek válasza Szabi® (#272452) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Amit a Store-ban nem találsz meg játékot PS4-re, az nem futtatható (persze van egy-két kivétel amit ideiglenesen vagy véglegesen levettek és csak lemezes formában érhető el), mert itt nincs BC, legfeljebb csak a Now szolgáltatás (amivel felhőalapon, streamelve futnak egyes PS3-as címek)

<-ƘƘ->

(#272454) Szabi® válasza Kendek (#272453) üzenetére


Szabi®
addikt

Nah arra gondoltam végülis, hogy now-on keresztül játszotta-e valaki , mert akkor beújítok rá, csak hogy egy kicsit nosztalgiázzak :R

(#272455) tboy93 válasza Szabi® (#272452) üzenetére


tboy93
nagyúr

Én most nyomtam végig a Resistence Fall of man-t, igaz PS3-on :D Ha teheted ruházz be egy PS3-ra, 20 körül már simán kapni és bukni ezen sokat már nem lehet.

(#272456) Szabi® válasza tboy93 (#272455) üzenetére


Szabi®
addikt

Akkor az lesz, szerzek egyet, úgy is akartam a Lair-el is játszani :R

(#272457) renatto


renatto
őstag

Egy kis segítségre lenne szükségem kód beváltásához/ellenőrzéséhez. Hozzám került egy pár PS4 DLC kód. Ezeket le tudom ellenőrizni, hogy működnek-e? Franciaországból jött, nem tudom ez számít-e. (Mortal Kombat 11 Premium a nevezett játék, valamint Shao Kahn és Gold Demon Scorpion DLC.)

Xbox-os vagyok és ott úgy működik, ha beírom a kódot és rányomok, kiírja mit tartalmaz a kód, mit fogok aktiválni és ezután újra rákérdez, hogy be akarom-e váltani. PS-en van ilyen? Vagy egyből aktiválom is í kódot így?

Előre is köszönöm.

KLIPSCH DOLBY ATMOS 5.1.4 - RP-280F - RP-450C - RP-150M - RP-140SA - Monoprice Monolith 12 THX Epson TW9400 4K HDR - Yamaha RX-A2080 - Zidoo Z9X - XBOX SERIES X - ASUS TUF DASH F15

(#272458) tboy93 válasza Szabi® (#272456) üzenetére


tboy93
nagyúr

Én most álltam neki a gyűjtögetésnek, fillérekért vannak rá a játékok :))

(#272459) Szabi® válasza tboy93 (#272458) üzenetére


Szabi®
addikt

Tudom :K , pont ezért álltam neki én is visszafelé tekingetni.Össze akarom szedni az Uncharted-eket, Motorstormokat,Resistance három részét,Tekkenek minden mennyiségben, Killzone 2-3, Rain,Lair, Genji,Metal Gear-ek ...
Így hirtelen ennyi jut eszembe, amik azonnal kellenek :D

(#272460) erahurka válasza tboy93 (#272455) üzenetére


erahurka
félisten

Ezek a Resistance cuccok nehezek?

(#272461) tboy93 válasza erahurka (#272460) üzenetére


tboy93
nagyúr

Az elsőt toltam még csak vegig, de az eleg nehez volt nekem.

(#272462) sutyesz96


sutyesz96
őstag

Sziasztok,

az normális hogy egy update lejön 1 perc alatt, majd utána 30-40 perces copying update file feliratot nézhetek a képernyőn? PS4 Pro, gyári HDD-vel.

No matter what, you keep finding something to fight for.

(#272463) duckload válasza sutyesz96 (#272462) üzenetére


duckload
tag

Hali, sajna nálam is ez van! :F

"Gyöztél felettem, mert az végzetem, hogy harcaimban bukjam szüntelen, de új erővel felkeljek megint."

(#272464) erahurka válasza tboy93 (#272461) üzenetére


erahurka
félisten

Normálon? Akkor én easy szinten próbálom majd ha megveszem :C

(#272465) Kendek válasza sutyesz96 (#272462) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Igen, teljesen normális, mióta pár éve változtattak a frissítési metodikán. Most lényegében csak a fájlok különbségeit tölti le, így gyorsabb, majd másolás címszóval felépíti a régi fájl és a patch segítségével az új fájlt. Ez elég lassú lehet egy mobil vinyóval, de persze függ a másolandó fájlmérettől is. Szóval nem mindegyik frissítés fog ennyi időbe telni, van ami sokkal gyorsabb.

<-ƘƘ->

(#272466) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

ELDEN RING - Gameplay Reveal
- Megjelenés 2022. január 21.

Live-Die-Respawn

(#272467) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

A free upgrade to the PlayStation 5 version will be available for players who purchase ELDEN RING on PlayStation 4.

Source: Bandai Namco's Fact Sheet.

Live-Die-Respawn

(#272468) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

[link]

Live-Die-Respawn

(#272469) S e t h válasza oriic (#272466) üzenetére


S e t h
nagyúr

Ez annyira ds, hogy ásítottam is egyet.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#272470) Woodslave válasza S e t h (#272469) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Reméljük hogy nagyon az lesz :Clegalabb a születésnapi ajándékom meg is van

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#272471) unravel válasza Kendek (#272425) üzenetére


unravel
őstag

Azóta lett erős jelszavam. Beállítottam a kétlépcsős azonosítást. És visszakaptam a fake account által elköltött pénzt. Arra nem emlékszem, hogy bankkártya megadasnál a CVC kód is eltároltatható? A jövőben erre is jobban fogok figyelni.
Tanulságos történet volt. :K

[ Szerkesztve ]

¯\_(ツ)_/¯

(#272472) Frod válasza unravel (#272471) üzenetére


Frod
addikt

A pénzt a Sony adta vissza vagy a bankod?
Ha utóbbi, akkor lehet lesz még egy kör a supporttal később.

Do you see the white shadow?

(#272473) unravel válasza Frod (#272472) üzenetére


unravel
őstag

"Bankkártya jóváírás - PLAYSTATIONNETWORK"
Az ügyfélszolgálat mondta, hogy megváltoztatták a jelszavam és email címem, és az utána lévő tranzakciókat visszautalja.

¯\_(ツ)_/¯

(#272474) wierra válasza oriic (#272466) üzenetére


wierra
senior tag

:Y Ezáltal megvan a PS5-öm beszerzésének határideje. :C :R

"In fact, success represents 1 percent of your work which results only from the 99 percent that is called failure. Success can be achieved only through repeated failure and introspection.” – Soichiro Honda

(#272475) Mezcal válasza unravel (#272471) üzenetére


Mezcal
addikt

Nekem tavaly próbáltak fizetni a kártyám adataival egy angliai helyszínről 50K-ért. Kaptam sms-t. Én sem értem, hogy a CVC kód hogyan került hozzájuk.

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#272476) consono válasza Mezcal (#272475) üzenetére


consono
nagyúr

Sehogy, nem is kell, végig próbálják azt az 1000 kombinációt egyesével. Ha van némi szünet a próbálkozások között senkinek nem tűnik fel...

"In God we trust. All others must bring data"

(#272477) Wlac


Wlac
Ármester

Befejeztem ma az Infamous Second Sont. Hát... nem volt rossz. Grafikailag nyilván nagy előrelépés az Infamous 1-2 után, de messze nem annyira tartalmas. Jól szórakoztam vele, mert a gameplay rendben van, de a sztorival kapcsolatban az volt az érzésem, mintha a megjelenés előtt pár héttel kaptak volna csak észbe és kezdték volna el írni.

“The wha-"

(#272478) Szabi® válasza Wlac (#272477) üzenetére


Szabi®
addikt

Én pont az Infamous First Light-ot toltam végig, nekem az nagyon tetszett, pedig nem mai játék, de a mai napig is teljesen jó a grafikája is, meg a sztori is :)

(#272479) tboy93 válasza Wlac (#272477) üzenetére


tboy93
nagyúr

En az infami szeriabol egyedul a second sont nyomtam vegig es eleg meh volt. Az elozo reszek jobbak szerinted?

(#272480) RangerFox válasza tboy93 (#272479) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Megosztóak a vélemények, nekem nagyon szenvedősek voltak, főleg a második része. Kb csak tiszteletből játszottam végig, a Second Son jobb volt (pedig hát az se volt valami nagy szám).

(#272481) Micah


Micah
csendes tag

Sziasztok. Egy kis tanácsra lenne szükségem. Megvettem a Dishonored & Prey és a Wolfenstein Collection kiadást dobozosan. A Wolfenstein kuponkódját minden gond nélkül be tudtam váltani (The Old Blood/Youngblood). Ellenben a Dishonored-ét (Dishon1/Death of the Outsider) nem engedte másik régióhoz tartozik a hibakód WS-45480-1 volt. A dobozon angol és lengyel nyelv van illetve a kódos papíron is. Gondolom naivan angol fiókkal elfogadná. Ha csinálok egy angol PSN fiókot és ott tudom aktiválni a kódot, akkor a gépemen csak abból a fiókból tudok velük játszani vagy a sajátomból is esetleg? Előre is köszi a segítséget és bocsi kicsit terjengősre sikerült.

(#272482) Kendek válasza Micah (#272481) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Az nem biztos, hogy angol fiókkal elfogadná a játékkulcsot, olyan profilon kell beváltani ami régióra szánták. Ha lengyel, akkor esélyesen lengyel account szükséges hozzá. Ha fel vannak tüntetve a CUSA számok, akkor úgy már meg lehet nézni. A Wolfenstein-t azért engedhette beváltani, mert a kulcs azt a verziót tartalmazza amit a magyar Store-ból is meg lehet vásárolni.
De amúgy ha sikerül valamilyen más régiós profilon beváltanod, akkor játékmegosztás révén fogsz tudni játszani vele a magyar fiókod alól is. Csak annyi a teendő, hogy ezen új account-nál elsődlegesre állítod a konzolodat, majd letöltöd a játékot és vissza-átjelentkezel a saját profilodra.

<-ƘƘ->

(#272483) Micah válasza Kendek (#272482) üzenetére


Micah
csendes tag

Köszi szépen a segítséget. A dobozban lévő két lemez Európai régiós (CUSA 03604/06559). Kipróbálom az angol PSN oldalt először majd a lengyelt ha az nem jó.

(#272484) tboy93 válasza RangerFox (#272480) üzenetére


tboy93
nagyúr

Hat akkor ezeket hagyom inkabb.

(#272485) fausto válasza tboy93 (#272484) üzenetére


fausto
addikt

Nekem pont fordítva. Az első kettőt nagyon szerettem, pláne a másodikat. A Second Son-t nem tudtam befejezni
Bár hozzátenném, hogy még a ps3 generációban játszottam velük, nem tudom, hogyan öregedtek

(#272486) Kendek válasza Micah (#272483) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

A 03604 az a Dishonored 2, a 06559 pedig a Prey. Ezek egyeznek a magyar Store-os változatokkal.

<-ƘƘ->

(#272487) Wlac válasza tboy93 (#272479) üzenetére


Wlac
Ármester

Az első rész sem volt rossz szerintem, de igazán az Infamous 2 jött be. A játékmenetet jobban eltalálták (de nem tudom megmondani, hogy miért, mert amúgy lényeges változás nem volt az elsőhöz képest), illetve a sztori, meg hát Cole karaktere szerintem sokkal jobb lett. A játék végére pedig eléggé epikus események zajlottak, és jobban befolyásolta a dolgokat az, hogy milyen karmával játszottuk. A Second Son ilyen aspektusban elég gyenge volt, valahogy az az érzésem, mintha minden második küldetést és átvezetőt látnánk csak. Plusz én Delsin karakterével sem tudtam annyira azonosulni, mint Cole-al bár az már az egyéni szoc problémám, nyilván sokan bírták őt is. Azt hiszem, hogy talán james001-nek ő volt a profilképe egy időben.

Ha már amúgy is a PS3-at nyúzod, szerintem érdemes beiktatni, mert egyik játék sem végtelenül hosszú, ellenben mégis egy PS exkluzív sorozat. De azért ne várj Naughty Dog minőséget. :D

fausto: én nagyjából fél éve játszottam végig az elsőt, és körülbelül két hete fejeztem be a másodikat. Nem öregedtek rosszul, bár az első részről az maradt meg, hogy "szürke és recés" a grafika. New Marais viszont jól nézett ki most is.

[ Szerkesztve ]

“The wha-"

(#272489) Sanyi.mTs


Sanyi.mTs
addikt

A napokban elkezdtem játszani NIOH-val. Nagyon bejön, még úgy is, hogy 5-10 percenként meghalok. Még csak 2 boss-t győztem le.
Menüben vagy talán az imádkozó helyen láttam, hogy offline vagyok, aztán rányomtam az R3-ra és a felirat eltűnt. Viszont azóta a piros "sírhelyek" megsokszorozódtak. Van, hogy egy terembe 3 is van.

Ez az online állapot miatt lett? Látom, hogy mások mikor győzték le őket és egész jó cuccokat dobálnak.

(#272490) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Ha valakit érint, idén is van E3 hub nálunk. :) [link]

Live-Die-Respawn

(#272491) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Hivatalosan bejelentve a Godfall PS4-es változata. (PS5 tulajok ingyen upgrade-elhetik a játékot PS5 verzióra)

Live-Die-Respawn

(#272492) Micah válasza Kendek (#272486) üzenetére


Micah
csendes tag

Igen csak ezek száma volt feltüntetve a dobozon a két lemezesé. A kódot pedig sikerült beváltanom, csináltam hozzá egy angol fiókot. Még egyszer köszi szépen a segítségedet.

(#272493) wrathchild


wrathchild
tag

Üdv! Elnézést az amatőr kérdésekért... :D
Sok eladó PS4 esetén olvasom, hogy x játékkal a vinyón eladó..
Kérdéseim:
mit kell megtennem egy gép eladásakor?
ha szeretném eladni a PS4 Pro-mat, van módom szelektálni, hogy a PS Store-ból vásárolt, letöltött játékokból valamelyeket eladom, mást megtartok?
Mit kell tennem egyikkel, másikkal?
Vagy ami vinyón van, azt el is kell adnom a géppel és szükség esetén PS5-re újra megvennem?
A Plus előfizetés miatt "kapott" letöltött vagy még le sem töltött játékok mindenképp nekem maradnak? Azokkal van teendőm, vagy csak kijelentkezem PS4-ből és majd a PS5 bejelentkezéskor automatikusan letölthető bármelyik Plus-os játékom?
Köszönöm!

(#272494) GEIL válasza wrathchild (#272493) üzenetére


GEIL
addikt

Minden játékod az aktív FIÓKodhoz kötődik...és nem a géphez.
PS5-ön ujra letöltesz mindent és folytatod őket.
Nem tudsz közülük törölni vagy "valamelyiket eladni", csak a LEMEZes változatoktól tudsz megszabadulni
.
Aki fiókkal / accounttal együtt ad el játékot azt NEM kell komolyan venni és meg se szabad úgy venni konzolt, hogy a vételárban benne van egy aktív fiók játékokkal együtt.....az nem lehet alku tárgya, az egy személyes dolog és bármikor visszaszerezhető.

Konzol eladásnál:

- a játékaid mentéseit PS+-szal felhőbe kell menteni, vagy külső adathordozóra menteni.
- gépet inicializálni és mindent törölni / full szűz gépet célszerű eladni. :R

[ Szerkesztve ]

i7 13700k - 32Gb DDR5 - RTX4070 /// i5 9600k - 16Gb DDR4 - RTX3060 /// i5 4570s - 16Gb DDR3 - GTX1650 -------------------------------------------- PS5 /// Samsung S23 Ultra 5G /// Xbox Series X --------------------------------------------

(#272495) kovsol válasza wrathchild (#272493) üzenetére


kovsol
titán

A gépen tárolt játékok nem érnek semmit, ez nem lehet árképző tényező vásárláskor.
A játékok accounthoz kötöttek nem pedig géphez.

May the Force be with you!

(#272496) Frod válasza wrathchild (#272493) üzenetére


Frod
addikt

Ilyenkor a profilt is adják a géphez, minden azon elérhető játékkal (nem, nem tudsz szelektálni belőle), tehát ha nem akarsz egy teljesen nullás profilt indítani és ezzel bukni minden korábbi vásárlást, akkor nálad ez kizárva.
Az megint más kérdés, hogy profillal együtt eladott gépet csak saját felelősségre, és kizárólag közeli barátok/család esetében lehet javasolni. Minden más esetben felejtős.

Do you see the white shadow?

(#272497) GEIL válasza Frod (#272496) üzenetére


GEIL
addikt

Ismerősi körben is volt ilyen....családon belül adtak át fiókot...de naná hogy olyan email címmel, amihez volt bankkártya kötve...céges és orvosi levelezés stb stb zajlott rajta,....szóval én ezt se ajánlanám.....főleg ha "gyereknek" van átadva egy fiók.......kell mindenkinek csinálni sajátot és azon mehet a játék.....ez nálam olyan mint egy alsónadrág vagy egy igazolvány....mindenki használja csak a sajátját....nincs cserebere.
(De az sem izgat, ha egy gyerek nyafog hogy az én fiókomon már van menő karakter vagy jármű feloldva stb....akkor is a full nullás "vendég" fiókon fog játszani vagy semmin... :P XD)

[ Szerkesztve ]

i7 13700k - 32Gb DDR5 - RTX4070 /// i5 9600k - 16Gb DDR4 - RTX3060 /// i5 4570s - 16Gb DDR3 - GTX1650 -------------------------------------------- PS5 /// Samsung S23 Ultra 5G /// Xbox Series X --------------------------------------------

(#272498) Frod válasza GEIL (#272497) üzenetére


Frod
addikt

Support tud email címet/adatokat is átírni ha "csak ennyi" a gond. :N
Igazolványokkal igazolás, közelmúltbeli vásárlás sorszáma, és kész is.

Do you see the white shadow?

(#272499) Franzstadt60


Franzstadt60
újonc

Sziasztok !
Letöltöttem a "vorzónát" majd 300 GB tartalommal :F
Szép a játék, hatalmas terület,HDR meg minden (gondolom ezért ekkora méretű)
csak egy problémám van vele.
Kb 1,5 perc alatt eltávozom az élők sorából(lelőnek állandóan :((( van hogy már a földreérkezésem elött végeznek velem a levegőben.)

Van valami nehézségi szint beállítási lehetőség, vagy van olyan játékmód benne amit egy ilyen zöldfülü is tud játszani mint Én ?. :D
Legalább egy fél órát egyfolytában

Vagy sűrgősen töröljem a merevlemezről ?
:R köszönöm

(#272500) Sefter válasza Franzstadt60 (#272499) üzenetére


Sefter
veterán

ha jól emlékszem (már nem játszom vele), valahol ki lehet kapcsolni, hogy pc-sekkel rakjon össze...érdemes

Psn ID: sefter_hun

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.