Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#272652) consono válasza Sasfióka1899 (#272651) üzenetére


consono
nagyúr

Lehet, hogy monitorral használja...

"In God we trust. All others must bring data"

(#272653) FunPro válasza consono (#272652) üzenetére


FunPro
senior tag

Vagy nincs előfizetve. :K

I'll try my best, and that's the best anyone can do.

(#272654) Logicman86


Logicman86
tag

Sziasztok!

Vertical stand 3D nyomtatásán gondolkozok a PS4 PRO-hoz, viszont vegyes véleményeket hallok az álló használattal kapcsolatban. Sokan azt mondják, hogy állítva karcolja a lemezt, illetve nem jobb a hűtése. Mások meg pont az ellenkezőjét: nem karcolja jobban a lemezt állítva, viszont a hűtése jobb.

Ki mit tapasztalt ezekkel kapcsolatban?

Illetve melyik állványt javasolnátok a PRO-hoz?

1. https://www.thingiverse.com/thing:2172286
- magasabb profil, több hely levegőnek

2. https://www.thingiverse.com/thing:2643682
- alacsonyabb profil, de elvileg stabilabb

3. https://www.thingiverse.com/thing:2688308
- magasabb profil, több hely levegnek
- gumis csillapítás(kék, piros elemek). Itt viszont tartok attól, hogy a vibráció miatt valóban karcolódhat a lemez is

Köszi előre is a válaszokat! :R

Lehetőleg törekedj a feltett kérdésekre válaszolni...

(#272655) KKaresz45 válasza Logicman86 (#272654) üzenetére


KKaresz45
senior tag

Lehet hogy nem teljesen ezt akarod hallani, de én az alábbiakkal tudok szolgálni.

A sonys vertical standen használom a PS4 prot. Hűtés szempontjából semmi különbség nincs, se nem jobb se nem rosszabb. Lemezeket nem használok, de meggyőződésem hogy csak akkor karcolhatja a lemezt, ha hibás a lemezmeghajtó és akkor ugyanúgy karcolhatja fektetve is. Semmi technikai előnye vagy hátránya nincs az álló használatnak.

Konkrét termék tekintetében semmi mást nem használnék csak azt a vertical standet, amit a Sony készít (feljebb linkelve) mert szerintem annál jobb nincs. Nem folglal sok extra helyet, esztétikailag igényes, stabilan tartja a gépet (rá kell csavarozni) és annak is vannak gumi talpai a kisebb rezgések elnyelésére (képeken nem nagyon látszik). Megnéztem ezeket amiket linkeltél, semmi előnyét nem látom egyiknek sem a Sonyshoz képest. Ami biztos az az, hogy (szerintem) esztétikailag mindegyik előnytelenebb de ez már ízlés kérdése. Ha olcsóbbak, az mondjuk egy előny.

Fölösleges azt is nézegetni hogy hol mennyi hely van a levegőnek, a Sony állványa úgy van megtervezve hogy ahonnan a levegőt szivja be és ahova fújja ki ott van annyi hely amennyinek kell.

(#272656) Logicman86 válasza KKaresz45 (#272655) üzenetére


Logicman86
tag

Köszi a infót, hasznosnak bizonyult számomra :R Egyébként 2 fontos szempont miatt tervezek a fenti 3 valamelyikével:

- csak állítva fér el a konzol
- árban sokkal olcsóbban kijön, mint akár az általad linkel gyári

Esztétikailag számomra nem olyan vészes, hogy ne válasszam egyiket se. Meg én szeretem a DIY dolgokat :)

Lehetőleg törekedj a feltett kérdésekre válaszolni...

(#272657) vargalex válasza Logicman86 (#272656) üzenetére


vargalex
félisten

Én állítva használom - vertical stand nélkül. Ahol be tudja szívni a levegőt, az állvány nélkül is szabadon van. Előtte egy Slim-et használtam ugyan így, bár ahhoz később kínából rendeltem állványt. Egyszerűen azért, mert az állvánnyal jóval stabilabb volt. De a Pro annyira magas (állítva ugye széles), hogy stabil magában is...

Alex

(#272658) consono válasza vargalex (#272657) üzenetére


consono
nagyúr

A FAT-et én is így használom :) Így fér be a TV mögé....

"In God we trust. All others must bring data"

(#272659) neo-geo válasza Sasfióka1899 (#272651) üzenetére


neo-geo
aktív tag

Miből gondolod, hogy mindenki 3-4-5 évente cserél TV-ét? Az enyém most idén 12 éves, ezért!

FunPro: Így van, nincs előfizetésem!

PSN-ID:Putyesz-HUN

(#272660) Mauzes válasza neo-geo (#272659) üzenetére


Mauzes
őstag

Hát akkor így jártál. :) Viccet félretéve, ha semmilyen meglévő eszköz nem játssza le, akkor vennék egy Chromecast eszközt a tévéhez, telóról vagy gépről elvileg lehet cast-olni a meccset m4sport.hu-ról (legalább is nálam mutatja az ikont).

(#272661) neo-geo válasza Mauzes (#272660) üzenetére


neo-geo
aktív tag

Vettem egy használt laptopot, így már okés a helyzet.

PSN-ID:Putyesz-HUN

(#272663) Ramoskaa


Ramoskaa
senior tag

Sziasztok! nyomja még valaki a Dying Light-al vagy aki újból neki esne? Platinához kellene 3 vagy 4 coop trófea, de a random szerverek elég inaktívak :(
Az egyik platinához 4en kellene ,hogy legyünk ,ha jól értelmezem. köszi
id: Martinatorslim

Ha elolvastad az üzenetem, kérlek vedd a fáradságot és válaszolj!

(#272664) jookomak válasza Sasfióka1899 (#272662) üzenetére


jookomak
őstag

Dvb-t beltéri, plusz szobaantenna. Persze ez is további kütyü. Vagy le kell menni a kocsmába meccset nézni. :)

(#272666) oliwire


oliwire
őstag

Ma reggel fogadott az email, hogy az Activision fiókomba lecserélték az email címet, és egy Steam fiókot linkeltek hozzá.
Most nyitottam egy ticketet a Customer Service-nél, hogy bizony ez nem én voltam, és hogy visszaszerezzem. 72 órán belül lereagálják, azt írta az automata.
Volt már valakinek ilyen?

(#272667) Kendek válasza oliwire (#272666) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Előfordul, ha ugyanazt a bejelentkezési azonosító és jelszó párost használod régóta és több helyre is. Nem egyedi eset.

<-ƘƘ->

(#272668) AfricaByToto


AfricaByToto
csendes újonc

Sziasztok!

Pasztázást Budapesten melyik boltban/szervizben ajánljátok? Platinumshop szimpatikus, van velük tapasztalata valakinek?

Köszi,
Zsombor
:R

(#272669) Wlac válasza AfricaByToto (#272668) üzenetére


Wlac
Ármester

Én a Gamekonzol-hoz vittem be pár hete. 20 perc alatt kitakarította és Thermal Grizzly-vel újrapasztázta a srác előttem és totál hangtalan lett a gép. Eddig elégedett vagyok nagyon vele.

“The wha-"

(#272670) oliwire válasza Kendek (#272667) üzenetére


oliwire
őstag

Sajnos az egy régi jelszó volt már, elfelejtettem felfrissíteni. :( Be fogom állítani a 2 factoros jelszót is, ha egyszer visszakapom az irányítást. Csak azt nem értem, hogy tudta az emailt kicserélni benne... mikor én akartam, már értesítést küld a másikra (amit már nem én irányítok) :F

(#272672) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

(#272673) AfricaByToto


AfricaByToto
csendes újonc

Köszi, garit nem is néztem, playitstore van itt a szomszédban, szóval az lesz.

(#272674) ldave válasza oriic (#272672) üzenetére


ldave
félisten

Tipikus példája lett az open bétában megjelentetett, már pénzt beszedni akaró f2p játékoknak. Értelmetlen rendszerek, amik csak arra jók, hogy fizess. Teljes karaktertípusok voltak lootboxok mögé téve...

[ Szerkesztve ]

A Slime draws near! Command?

(#272675) kIsDe`


kIsDe`
tag

PS Plus Július
A Plague Tale: Innocence (PS5),
Call of Duty: Black Ops 4 (PS4)
WWE 2K Battlegrounds (PS4)

[ Szerkesztve ]

(#272676) gangstagergo válasza kIsDe` (#272675) üzenetére


gangstagergo
senior tag

Fura, hogy még hivatalos csatornákon nem jelent meg a hír. Remélem nem ezek lesznek a címek :( :DDD

(#272677) jupp008 válasza kIsDe` (#272675) üzenetére


jupp008
senior tag

A Plague Tale: Innocence PS4 -re van ... csak van egy PS5 patch is nem ?
Mármint ha ez lesz a Júliusi játék akkor gondolom PS4 -en is játszható lesz.

(#272678) gangstagergo válasza jupp008 (#272677) üzenetére


gangstagergo
senior tag

Sajnos nem. Csak a Ps5-ös verziót fogjuk megkapni :(

(#272679) gangstagergo válasza kIsDe` (#272675) üzenetére


gangstagergo
senior tag

Sajnos igazad volt :(

(#272680) erahurka válasza kIsDe` (#272675) üzenetére


erahurka
félisten

WWE 2K Battlegrounds, na erre ránézek majd!

(#272681) Logicman86


Logicman86
tag

Sziasztok!

Új vagyok még a PS világban, így kérnék egy kis segítséget. Store-ban történt véletlen vásárlást vissza lehet vonni/téríteni valahogy? Teljes játék helyett csak egy DLC-t vettem, de önmagában nem tudom használni, így ha van rá esély akkor visszatéríttetném. Ha nincs ilyenre lehetőség az se hatalmas probléma, ~1000 Ft-ról van szó... Köszi a válaszokat :R

Lehetőleg törekedj a feltett kérdésekre válaszolni...

(#272682) Frod válasza Logicman86 (#272681) üzenetére


Frod
addikt

A Sony sajnos nem a Steam, itt nincs refund.
Esetleg az ügyfélszolgálatnak lehet írni, és talán egyszer még hajlandóak is segíteni, de azért biztosra ezt se mondanám.

(Viszont a vásárlási rendszerük is egy katasztrófa, pl tegyük fel Te most megvetted ezt a dlc-t és rajtad marad. Később már csak elemeiben tudod beszerezni a többit /alapjáték, más dlc-k, stb/, mert hiába van mondjuk valamilyen komplett kiadás - mivel Te már rendelkezel ezzel a bizonyos dlc-vel letilt az áruház a komplett csomagról, mondván bizonyos elemeivel már rendelkezel. És általában a teljes kiadások mindig jó akciókat kapnak, míg elemenként a dlc-k alig)

Do you see the white shadow?

(#272683) FunPro válasza Frod (#272682) üzenetére


FunPro
senior tag

Nem akarok hülyeséget írni, de itt nincs valami olyan, hogyha nem töltöd le, akkor visszaveszik?

I'll try my best, and that's the best anyone can do.

(#272684) fausto válasza FunPro (#272683) üzenetére


fausto
addikt

De, ha nem töltötte le, lehet refund

(#272685) Kendek válasza Logicman86 (#272681) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Lemondási szabályzat és contact form, ezt töltsd ki. Vagy pedig vedd fel a kapcsolatot az ügyfélszolgálattal (support@hu.playstation.com).

<-ƘƘ->

(#272686) Frod válasza FunPro (#272683) üzenetére


Frod
addikt

Srácok, dlc-ről volt szó.
Azt sokszor nem kell letölteni, mert van olyan ami kvázi csak feloldja a már eleve telepített tartalmat, stb.
Kérdés, hogy ilyen téren mi a support álláspontja.

Do you see the white shadow?

(#272687) Logicman86 válasza Kendek (#272685) üzenetére


Logicman86
tag

Köszi :R meg is történt. Azt írták 24 órán belül jön vmi infó.

Lehetőleg törekedj a feltett kérdésekre válaszolni...

(#272688) Zsinder válasza Frod (#272686) üzenetére


Zsinder
aktív tag

Na jó, de írta, hogy teljes játék helyett csak egy dlc-t vett. Ha nincs meg a játék viszonylag nehéz használni a dlc-t :DDD

(#272689) Mike


Mike
veterán

hát ez a júliusi ps+ pfff
pestises játék megvan, a többi meg felejtős

(#272690) Mike válasza Logicman86 (#272681) üzenetére


Mike
veterán

1000 forintot ne refundolj. mivel ritkán engedik, nem érdemes ekkora tételre elpocsékolni

Frod, ellenben ebben segít az ügyfélszolgálat. tehát le tudod szedetni a könyvtáradból, hogy megvedd a nagyobb csomagot. nálam így volt a city skylines-szal. Amikor a Major edition akciós lett leszedettem a ps+ -os alapjátékot, hogy meg tudjam venni.

[ Szerkesztve ]

(#272691) Frod válasza Mike (#272690) üzenetére


Frod
addikt

"Amikor a Major edition akciós lett leszedettem a ps+ -os alapjátékot, hogy meg tudjam venni."

Hmm, köszi az infót! Jó tudni, hogy van akkor ilyen.
(Én pl azért hagytam ki a Surge 1 két dlc-jét, mert drágábbak voltak, mint a fullos csomag - az alapot meg Plusba kaptuk.)

Do you see the white shadow?

(#272692) Logicman86 válasza Logicman86 (#272687) üzenetére


Logicman86
tag

Köszönjük, hogy felvette a kapcsolatot a PlayStation Ügyfélszolgálattal a Dead Cells - The Bad Seed játék visszatérítésével kapcsolatosan. A fiókban ellenőrizve a játékot mivel az még nem került letöltésre, és visszatérítési szándékát a vásárlástól számított 14 napon belül jelezte felénk, így annak árát visszatérítettük a számlájára ahonnan az összeg érkezett felénk. Maximum 30 napon belül az összegnek meg kell érkeznie a számlájára, attól függően, hogy a bankja milyen gyorsan dolgozza fel az utalást. Ha máskor is segítségre lenne szüksége, keressen minket bizalommal.

Meg is oldódott :C

Lehetőleg törekedj a feltett kérdésekre válaszolni...

(#272693) Mike válasza Logicman86 (#272692) üzenetére


Mike
veterán

csak ezzel eljátszottad "az életben adunk egyszer egy visszatérítést" lehetőségét :)

(#272694) Kendek válasza Mike (#272693) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Nincs ilyen megkötés, többször is kérhetsz és kaphatsz visszatérítést. Tisztán le van írva a szabályzatban, hogy milyen feltételekkel adják vissza a lóvét.

[ Szerkesztve ]

<-ƘƘ->

(#272695) Frod válasza Kendek (#272694) üzenetére


Frod
addikt

Én is úgy tudtam, hogy nagyon max 1-2x még segítenek, de rendszert nem lehet csinálni belőle.

Do you see the white shadow?

(#272696) erahurka válasza Kendek (#272694) üzenetére


erahurka
félisten

Lóvét nehéz visszaigényelni, de a ló más testrészét cserébe megkapod ;]

(#272697) Kendek válasza Frod (#272695) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Valóban ez volt régebben, vagyis az ügyfélszolgálat nem nagyon volt készséges ez ügyben és ilyen infót adtak. Viszont le van már rendesen szabályozva a visszatérítés menete, és bár eléggé szigorú, de nincs korlátozva a darabszám.

<-ƘƘ->

(#272698) FunPro válasza Frod (#272695) üzenetére


FunPro
senior tag

Elméletben ott rakná popóba őket az EU, ha ilyet mernének csinálni. :K

I'll try my best, and that's the best anyone can do.

(#272699) FollowTheORI válasza Mike (#272693) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Amíg nem tölti le, addig szerintem nincs ezzel baj máskor sem. A szabályzatuk is erről szól.

Akkor van gond amikor már letöltötted... na az vagy nincs sose vagy szökőévente max. :D
(Meg persze ha szar a gamma, mint a CP2077.)

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#272700) Mike válasza Kendek (#272694) üzenetére


Mike
veterán

Ok, de valóság kicsit más

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.