Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#272901) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Battlefield 2042 kérdések-válaszok

Egyik lényeges dolog, hogy lesz kikapcsolható crossplay (valamint cross progression is), azonban a PS4-PS5 tulajok nem játszhatnak együtt.

Live-Die-Respawn

(#272902) hitchins


hitchins
őstag

A ps accountomat megosztva hasznaltam eddig. Most szeretnem megszuntetni ezt ezert az itthoni gepemet beallitottam elsodlegeskent. Az lenne a kerdesem hogyan tudom fizikai hozzaferes nelkul eltuntetni a profilomat a masik geprol.

Osszefoglaloban azt olvastam hogy deaktivalni kell de nem igazan ertem hogy akkor most mit is fog deaktivalni a sony ha ranyomok. Mert elsodlegeskent mar az itthoni gep van beallitva. A menuben pedig csak egy gepet latok de nem irja az melyik.

(#272903) Kendek válasza hitchins (#272902) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Nem kell deaktiválni, mert már megtetted azzal, hogy a sajátodat aktiváltad. Változtass jelszót, akkor a továbbiakban nem fogja tudni használni a profilodat és a játékaidat.

<-ƘƘ->

(#272904) hitchins válasza Kendek (#272903) üzenetére


hitchins
őstag

Koszonom.
Magat a profilt ilyenkor meg tudjak hasznalani? Vagy mar azt sem.
Csak szeretnem elkerulni hogy allandoan letiltsanak mert valaki tobbszor sikertelenul probal belepni a profilommal.

(#272905) Kendek válasza hitchins (#272904) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

A profilod használatához email cím kell meg jelszó, és a kétlépcsős azonosításhoz a feloldott telód. Aki ezekkel rendelkezik, annak menni fog.
Letiltani nem fognak csak azért mert valaki többször is sikertelenül próbálkozik a bejelentkezéssel.

[ Szerkesztve ]

<-ƘƘ->

(#272906) hitchins válasza Kendek (#272905) üzenetére


hitchins
őstag

Hat pedig sikerult. Marmint nem kitiltani csak kaptam egy uzenetet hogy tobbszor hibas jelszoval probaltam belepni emiatt lockoltak vagy felfuggesztettek az accountomat. Weboldalon kertem uj jelszot ugy sikerult belepnem.

(#272907) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Call of Duty: Black Ops Cold War

Július 22-től 29-ig multiplayer free trial hét jön. A kampány nem, de a sima multi és a zombi mód játszható lesz.

"From July 22 to July 29, Call of Duty: Black Ops Cold War will have a Free Access period featuring various Multiplayer and Zombies experiences, including playlists around the new map Rush and the entirety of “Mauer Der Toten!” "
[link]

Live-Die-Respawn

(#272908) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

[link]

Szeptember 16. helyett csak 2022. januárjában jelenik meg a Rainbow Six Extraction.

Live-Die-Respawn

(#272909) oriic válasza oriic (#272908) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

(#272910) erahurka


erahurka
félisten

Egész nap ez megy loopban mióta megvettem a Persona 5-öt :C

Szégyen, hogy a hivatalos soundtrack albumra nem került fel (vagy csak én vagyok vak és mégis fenn van Spotify-on? :Y )

(#272911) RangerFox válasza erahurka (#272910) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Nincs fent sajnos. Fantasztikus soundtrackje van szerintem is. :K

(#272912) KaitouP válasza erahurka (#272910) üzenetére


KaitouP
veterán

Ajánlom figyelmedbe a Persona Super Live P-Sound Bomb!!!! 2017 és 2019-es koncertjeit, és akkor tapasztalod meg igazán hogy Shoji Meguro mit álmodott meg, meg hogy mire képes Lyn Inaizumi (P5) mellett Lotus Juice (legjobb japán rapper baromi jó angoltudással) Yumi Kawamura (mindkettő P3), Shihoko Hirata (cukibomba, P4) élőben. Hajadat leteszed és minden szombaton menetrendszerinti programod lesz a koncertek megnézése.
Aztán ha még mindig nem elég, ott vannak a Persona ritmusjátékok, zseniálisak, rengeteget néztem páromat miközben nyomta őket. :K

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#272913) somkrisz


somkrisz
csendes tag

Sziasztok!
Segítséget kérnék...
Az unokaöcsém szeretett volna vásárolni játékot, de pontosan nem tudom mit csinált rosszul, de a rendszer kiléptette a network-ből. Sehogy nem tudok belépni, mert kettős azonosítást kér, kódot egy már nem használt számra küldi. Sem Pc-n sem mobilon nem tudok belépni, és a fiókkezelés mappa inaktív, semmilyen személyes adatot nem tudok módosítani. Az az elképzelésem hogy kapott valami időkorlátot.
Lécci segítsetek!
Köszönöm előre is 😁

(#272914) Kendek válasza somkrisz (#272913) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Csak az ügyfélszolgálat tud érdemben segíteni, ők beazonosítás után megoldják. Hétköznap 9-17 óra között.

Telefon: +36 1 677 7317
E-mail: support@hu.playstation.com

<-ƘƘ->

(#272915) somkrisz válasza Kendek (#272914) üzenetére


somkrisz
csendes tag

Köszönöm!!!

(#272916) jookomak válasza RangerFox (#272911) üzenetére


jookomak
őstag

Szerettem a játékot, de 80-90 óra alatt már agyhugykövet kaptam a zenéjétől. :D

(#272917) fausto válasza jookomak (#272916) üzenetére


fausto
addikt

Én nem értem, hogy az JRPG-knél (legalábbis amikkel eddig találkoztam), miért nem írnak több zenét a harcokhoz + a győzelemhez? Általában ezeket szokták túlhasználni

(#272918) |AP|


|AP|
veterán

most fogok venni egy használt Slim 500GB-ot. Olvastam a téma összefoglalót, de szeretnék azért egy megerősítést kérni:
16:10-es monitorom van 1920x1200 felbontással. Be lehet ugye állítani úgy a PS4-et, hogy ne nyújtsa a képet, hanem inkább fekete csík legyen alul-felül?

Köszönöm :R

(#272919) tboy93 válasza |AP| (#272918) üzenetére


tboy93
nagyúr

PS4 supports the popular 16:9 resolutions.

Szét fogja húzni.

(#272920) |AP| válasza tboy93 (#272919) üzenetére


|AP|
veterán

összefoglalóból:
"Adott a 16:9-es képarány, a manapság elterjedt szélesebb kijelzők esetén nyújtott lesz a kép, vagy kétoldalt fekete sáv lesz látható."
Akkor ezek szerint mégsincs olyan lehetőség, hogy ne húzza szét?

(#272921) ldave válasza |AP| (#272920) üzenetére


ldave
félisten

Szerintem azt a kijelzőnek kell tudnia, nem a PS4-nek. Legalábbis nálam a tévén a 4:3-as jel (pl PS2) esetében én választom ki, hogy belenagyítson, széthúzza vagy fekete sáv.

A Slime draws near! Command?

(#272922) tboy93 válasza ldave (#272921) üzenetére


tboy93
nagyúr

Igen, most utána olvasva ha a monitor tudja az 1:1 aspect ratio-t akkor beállítható, hogy ne húzza szét a képet. [link]

[ Szerkesztve ]

(#272923) Kendek válasza |AP| (#272918) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

A monitor az 16:10-es, a PS pedig 16:9-es képet fog küldeni, szóval alul és felül ott lesz a fekete sáv. Ha a monitoron átállítod, hogy inkább nyújtsa ki a képet, akkor el fog tűnni.

<-ƘƘ->

(#272924) minilego


minilego
senior tag

Sziasztok! Bocsanat a noob kerdesert, de nem volt meg playstation itthon. Most vettem egyet a gyerkocnek. Itt is van valami hasonlo, mint xboxon a game pass? :R

(#272925) KaitouP válasza minilego (#272924) üzenetére


KaitouP
veterán

Sajnos nincs a Sony-nak válaszul erre alternatívája egyelőre.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#272926) Kendek válasza minilego (#272924) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Nincs. De van Plus, EA Play és Now előfizetési lehetőség, amikért különböző módon játékokhoz lehet hozzáférni. Viszont alapvetően úgy működik itt, hogy külön megvásárolod azt a játékot amivel játszani szeretnél, digitálisan a Store-ban, vagy pedig lemezes formában.

<-ƘƘ->

(#272927) tboy93 válasza minilego (#272924) üzenetére


tboy93
nagyúr

Nincs.

Viszont van PS Plus, amire ha előfizetsz, akkor kapsz havonta 2 sony által választott játékot, amivel addig tudsz játszani amíg van élő előfizetésed.

Van EA Access, amire ha előfizetsz akkor ezekkel a játékokkal tudsz játszani: [link]

És van PS Now, ami magyar accountról nem elérhető, mert hivatalosan még nem támogatott hazánkban. Trükközéssel el lehet érni és ez hasonlít leginkább a GamePasshoz. Itt fix havidíjért hozzáférhetsz sok játékhoz. [link]

(#272928) minilego


minilego
senior tag

Mik a top single story jatekok?

(#272929) Ferenczi Áko válasza minilego (#272928) üzenetére


Ferenczi Áko
addikt

God of war, Uncharted 4, Last of us 2, Red dead redemption 2, Days gone..

Samsung Galaxy S23 ultra - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#272930) minilego válasza Ferenczi Áko (#272929) üzenetére


minilego
senior tag

Ezek akkor sem Ps plus sem Ps now elofizetéssel nem elerhetoek? Ezeket kulon meg kell venni?

(#272931) Kendek válasza minilego (#272930) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Van ami benne van a Plus Collection-ben (de ez csak PS5-ön él), és a Now-val is elérhető pár jó cím (lásd a linkelt játéklistát). De amúgy igen, mindent meg lehet venni külön is, és úgy nem fog egy szolgáltatáson múlni, hanem bármikor telepítheted és játszhatod.

<-ƘƘ->

(#272932) Ferenczi Áko válasza minilego (#272930) üzenetére


Ferenczi Áko
addikt

A God of war-t és az Uncharted 4-et kb utánad dobják már, használtan, lemezen 2-3ezer ft-ért.. Engem hónapokra lekötött mind a két játék.. Bőven megéri azt a pénzt..

Samsung Galaxy S23 ultra - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#272933) mephi666 válasza Ferenczi Áko (#272932) üzenetére


mephi666
nagyúr

gow3 remastered 1-2 hete 3500 körül volt fent... pár hónapja lett ps4, az első 2 rész meg kedvencem volt ps2-n, így megvettem :K bőven hozza a szintet... a 4-et majd valahonnan leakasztom lemezesen, mert folyamatosan szembejön: habár kicsit ódzkodok tőle, mert az már nem ez a pure hack n slash (és az is elég fura, hogy kratos átmegy családapába... mintha rambo a 3. részben nekiállt volna családot alapítani)

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#272934) minilego válasza Ferenczi Áko (#272932) üzenetére


minilego
senior tag

Uncharted-ot gondolom érdemes sorban jatszani

[ Szerkesztve ]

(#272935) consono válasza minilego (#272934) üzenetére


consono
nagyúr

A sok kis kikacsintás miatt igen, de többek szerint az első rész nem jól öregedett. Én imádtam azt is :)

"In God we trust. All others must bring data"

(#272936) perge666 válasza mephi666 (#272933) üzenetére


perge666
veterán

Én a legújabb God Of Wart félbe hagytam,pedig az előző részeit mind végigvittem legalább 2X.
De neked hátha bejön majd.
Nekemis mondják többen hogy adjak még neki esélyt,de nem visz rá a lélek hogy újra elindítsam,főleg a Days Gone mellett.

(#272937) Ferenczi Áko válasza mephi666 (#272933) üzenetére


Ferenczi Áko
addikt

Az ne riasszon vissza, hogy "családapa", és direkt írom idézőjelben, mert kb le sem sz*rja benne a gyerekét :D Bocsánat, hogy így fogalmaztam, de tényleg így van.. Én platináztam ezt a játékot, több mint 100 órát játszottam vele :)

Samsung Galaxy S23 ultra - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#272938) mephi666 válasza Ferenczi Áko (#272937) üzenetére


mephi666
nagyúr

követtem valamennyire a játékot, ez a videó meg még mindig vicces :) ...de úgy az egész furcsa a 3 "szinte ugyanolyan" rész után: elmentek ilyen tomb raider irányba ránézésre és a hack n slash vonal nem dominál már annyira... meg az, hogy a megszokott görög mitológia után ugrottak egyet

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#272939) fausto válasza mephi666 (#272938) üzenetére


fausto
addikt

Azért inkább HnS, mint TR szerű kaland, nagyon jó a harc- és fejlődés rendszere. 6 rész után kicsit lefáradt a széria, már az Ascensionsem működött igazán. A 3-at már nem nagyon lehetett túllicitálni, ha ott már hegy méretű titánokat lehetett kaszabolni, illetve már nem is maradt kit megölni.
Eleinte nekem is szokatlan volt a régi részek után (a mai napog van, hogy egy komolyabb harcnál a négyzettel és háromszöggel akarnék kombózni :D ), de összességében azt mondom, hogy jól újult meg. A családapa szerep sem áll távol Kratos-tól, a korábbi részekbe is voltak érzelmes jelenetek a családjával, sőt, engem inkább meglepett és kicsit "taszított", amilyen hidegen a fiával viselkedett.

(#272940) Ferenczi Áko válasza mephi666 (#272938) üzenetére


Ferenczi Áko
addikt

Hatalmas :D :D

Samsung Galaxy S23 ultra - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#272941) mephi666 válasza fausto (#272939) üzenetére


mephi666
nagyúr

én csak a számozott részekkel játszottam, első 2-t többször és ez a 3. is szerintem újrajátszós lesz időnként :) ...kíváncsi vagyok azért a 4-re, tuti be fogom szerezni, de egy kicsit tartok is közben tőle :K jöhetne őszre a járvány 4. hulláma, újabb ho-s időszak és akkor több idő maradna játszani :D

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#272942) erahurka válasza fausto (#272939) üzenetére


erahurka
félisten

Trendkövetés, el kellett menniük (sajnos?) ebbe a Dark Souls szerű irányba. De legalább a staminát kihagyták, az sokat dob rajta. Nekem baromira tetszett az új harcrendszer.

(#272943) kill_switch válasza Ferenczi Áko (#272937) üzenetére


kill_switch
senior tag

"kb le sem szarja a gyerekét" és mindezt több 100 óra játék után mondod? Szerintem ess neki újra, mert nagyon elmentél a sztori mellett. Már a játék első etapjában volt egy rész, ahol át akarta ölelni, de nem tette, hogy ne puhuljon a gyerek. Meg kb az egész játék folyamán tanítja, hogy túléljen, de oké. :D Nyilván nem hintáznak, nem vesz neki biciklit és focizni sem tanítja meg, ez nem az a világ. Cserébe kisebb társasház méretű lények (sőt, valamelyiknek csak a feje akkora) meg sárkányok mellett kell létezniük. :D Tutujgatással meg szeretgetéssel nem sokáig maradnának életben. :))

(#272944) AxBattler válasza minilego (#272934) üzenetére


AxBattler
félisten

Easy-n nekem teljesen jó casual élmény volt az is.

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50 ......................................................................................................................

(#272945) Ferenczi Áko válasza kill_switch (#272943) üzenetére


Ferenczi Áko
addikt

Így értettem, igen,mivel azt írta a fórumtárs, hogy Kratos átmegy családapába..

Samsung Galaxy S23 ultra - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#272946) GyurigaP.


GyurigaP.
friss újonc

Sziasztok!
A következő dologban kérném a segítségeteket.
Van egy Ps4Pro-m. Kb másfél hét után szerettem volna bekapcsolni. Sajnos azzal szembesültem, hogy semmire nem reagál. A tápkábelt kipróbáltam xbox-val, az rendben van. Nincs elakadt lemez a gépben. Áramtalanítottam több, mint egy órára, de semmi. A felső burkolatot is leszedtem, hogy megnézzem milyen állapotban van, de nem volt olyan szinten poros, hogy ez miatt lenne. Szerintetek mi lehet a baj? Tápegység? Nem tudom mennyibe fájhat egy ilyen jellegű javítás, hogy érdemes-e költenem rá, vagy mivel elő van rendelve a Ps5, inkább hagyjam.

Előre is nagyon szépen köszönöm a segítséget!

(#272947) Kendek válasza GyurigaP. (#272946) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Bevizsgálás nélkül nagyon nehéz megmondani, hogy mi a baja, és, hogy mennyibe kerül a javíttatás. Amire emlékszem, hogy régebben már mások is panaszkodtak rá, hogy viharos időszak után nem indult a konzol.

<-ƘƘ->

(#272948) KaitouP válasza Kendek (#272947) üzenetére


KaitouP
veterán

Azt hittem hogy nekem írtál vissza valamire, aztán rájöttem hogy a GyurigaP. nem én vagyok. :DDD

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#272949) minilego


minilego
senior tag

Ps4 fat-et érdemes meg venni vagy az mar rizikos hasznaltan?

(#272950) Kendek válasza minilego (#272949) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Ha nagyon jó árban van, akkor gondolom miért ne, de amúgy inkább a Slim (kisebb, halkabb és kevesebbet fogyaszt).

<-ƘƘ->

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.