Hirdetés

2024. július 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) GEIL


GEIL
addikt

Sziasztok !

[link] <---- magyar feliratos előzetes !

[ Szerkesztve ]

i7 13700K - 64Gb DDR5 - RTX4070 /// i5 9600K - 32Gb DDR4 - RTX3060 /// i5 4570s - 16Gb DDR3 - GTX1650 -------------------------------------------- PS5 /// Samsung S23 Ultra 5G /// Xbox Series X --------------------------------------------

(#2) Carasc0


Carasc0
őstag

Gondolkodj globálisan és tegyél lokálisan!

(#3) pRoject22


pRoject22
őstag

:R

¯\_(ツ)_/¯

(#4) markknight


markknight
veterán

A Tekkené nem stimmel, de azért szép teljesítmény így is: A Dragon Ball Tenkaichi 4 az 4 milliónál jár, a Tekken pedig igazából 4,6

(#5) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Ha valaki talál az új logóról háttérképet szöveg és karakter nélkül pls linkelje ide. Thx :D

Live-Die-Respawn

(#6) markknight válasza oriic (#5) üzenetére


markknight
veterán

Egyelőre csak ez a webp van a hivatalos oldalon: [link] Vagy neked rendes nagy háttérkép kell? Az assetekből upscaleltem egy ilyet: https://ibb.co/60Ck13L

[ Szerkesztve ]

(#7) oriic válasza markknight (#6) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Remek, ez utóbbi kellett, ment is háttérnek, big thx \o/

Live-Die-Respawn

(#8) markknight válasza oriic (#7) üzenetére


markknight
veterán

Örülök, szívesen!

Más: Kit vártok a rosterbe? A 3D éra karaktereit nagyon hanyagolják, Haviknak meg Sareenának örülnék, ám előbbi biztosan lesz, hiszen nagyon ment a sírás miatta a 11 megjelenésekor is. Ja és Reikot se láttuk már ezer éve.

Az ilyen Cassie Cage-t meg a többi hülyegyereket pedig örülnék ha most kihagynák bár Takeda a leak szerint sajnos visszaköszön ebben a részben.

[ Szerkesztve ]

(#9) Carasc0 válasza markknight (#8) üzenetére


Carasc0
őstag

MK Trilogy roster!

Gondolkodj globálisan és tegyél lokálisan!

(#10) Renok válasza Carasc0 (#9) üzenetére


Renok
senior tag

Azt adnám én is! :R

A bejelentős topicból reagálva: amúgy a vendég karakterekkel nekem is tele a bakancsom, csak sajnos ez kb. minden verekedős játékban megkerülhetetlen dolog, ha franchise szűz, új játékosokat akarnak bevonzani.

[ Szerkesztve ]

(#11) Carasc0


Carasc0
őstag

Trailer elemzés során némi észrevétel:

- Raiden, mint egy kezdő egyetemista! God egyáltalán, vagy még csak most tanul a villamosmérnökin? :DDD
- Kung Lao kalapját figyeltétek? Nem látom a kerületi pengét rajta.
- Shang Tsung nem boss, mert már Liu Kang is említi, hogy egy istennel kell szembenéznie. Ki is végzi a végén... Valami Sub-boss lehet max.
- Trailer legvégén besétáló Shang sztem már ingame grafika.

[ Szerkesztve ]

Gondolkodj globálisan és tegyél lokálisan!

(#12) markknight válasza Carasc0 (#11) üzenetére


markknight
veterán

Gondolok Liu Kang lesz most a főgonosz. Istenkedni nem könnyű, valszeg defektes lett az új világa és nem Shang Tsung miatt.

(#13) markknight válasza markknight (#12) üzenetére


markknight
veterán

Júni 8-án gameplay reveal: [link]
Holnap a Sony eventen: Lof@sz :D

(#14) Renok válasza markknight (#13) üzenetére


Renok
senior tag

Pedig a Sony eventben reménykedtem. :O

(#15) pRoject22 válasza markknight (#13) üzenetére


pRoject22
őstag

:))

¯\_(ツ)_/¯

(#16) melega


melega
őstag

Az első rész rebootja talan egy leértékelés utan behúzom.

A folytatása erdekel jobban amibe sztori módot kap szerintem Johnny Cage, Kitana, Jade, és Shao Khan, és reptile.

Bár előbb szerintem az MK 2 es film lesz.
Az első rész csalódás volt a régihez képest.

Az MK 1 reboot az új MK 1 filmből is vesz át.
Gondolok itt Shang Stung karaktere.
Úgy nez ki mint az új MK 1 filmben.

[ Szerkesztve ]

(#17) GEIL


GEIL
addikt

A Nintendo Switch verzióra kiváncsi leszek.... ;] :O :o

PS4 vígan zsebreteszi azt a hardvert....

pl Fortnite-ot (már a legújabb Unreal engine-nel) a Switch 30 fps-sel és butitott grafikán képes futtatni....Ps4-en ahhoz képest jóval magasabb a grafika beállítás és 60 fps.
Persze, az új konzolokon már még szebb a Fortnite játék is ("Nanite", "Lumen", "RT"...stb). :R

De ez kb "szemétség" a Ps4 tulajokkal szemben.....mert Pc-n meg rottyantra butitott grafikán is fognak vele páran kínlódni.....szóval egy medium-high látvánnyal a PS4 is tekerné szépen.....de hát nem én döntök ebben. :(

A Nintendonak meg kedveznek, mert nincs belőle nextgen verzió csak a trottyos régi. ;]

[ Szerkesztve ]

i7 13700K - 64Gb DDR5 - RTX4070 /// i5 9600K - 32Gb DDR4 - RTX3060 /// i5 4570s - 16Gb DDR3 - GTX1650 -------------------------------------------- PS5 /// Samsung S23 Ultra 5G /// Xbox Series X --------------------------------------------

(#18) GEIL


GEIL
addikt

A héten végre lesz gameplay "előzetes" :C :R

i7 13700K - 64Gb DDR5 - RTX4070 /// i5 9600K - 32Gb DDR4 - RTX3060 /// i5 4570s - 16Gb DDR3 - GTX1650 -------------------------------------------- PS5 /// Samsung S23 Ultra 5G /// Xbox Series X --------------------------------------------

(#19) Renok válasza GEIL (#18) üzenetére


Renok
senior tag

Jaja, nagyon várom már.

(#20) GEIL


GEIL
addikt

Eltérő híreket olvasok...ma lesz vagy csak holnap valami nézhető dolog belőle ? :F

i7 13700K - 64Gb DDR5 - RTX4070 /// i5 9600K - 32Gb DDR4 - RTX3060 /// i5 4570s - 16Gb DDR3 - GTX1650 -------------------------------------------- PS5 /// Samsung S23 Ultra 5G /// Xbox Series X --------------------------------------------

(#21) Renok válasza GEIL (#20) üzenetére


Renok
senior tag

Ma este 9-kor lesz.

(#22) markknight


markknight
veterán

Ünnepnap!

(#23) Carasc0


Carasc0
őstag

Kezdem ezzel: :W

Most de komolyan.... Ez az új Mortal Kombat? Képesek voltak:

- Egy felújított grafikával új MK változatot készíteni? U4 :(
- Az MK11-hez képest nekem képregényesebb köntösbe öltöztetni? :(
- Copyzni az Injustice 2 karakterválasztó képernyőjét? :(
- Kidolgozni ötlettelen kivégzéseket?

Egyenlőre fatális csalódás a 11-hez képest! :( Refurbished fáradt olaj :(

Nem...ez nem az a Mortal Kombat....És nem, nem érzem rosszul...De ébresszen fel valaki, hogy amit láttam az nem igaz... :O

[ Szerkesztve ]

Gondolkodj globálisan és tegyél lokálisan!

(#24) Angie™ válasza Carasc0 (#23) üzenetére


Angie™
addikt

Van linked? kíváncsi vagyok rá.

⏺︎ Bankot váltanál? Segítek! Küldök meghívót! ⏺︎ Gránit Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz: 10+40e ⏺︎ K&H Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz 10+40e ⏺︎ Raiffeissen meghívó az ajándék 5.000-10.000Ft-ért, belépési bónusz 5/10+50e ⏺ Részletekért keress priviben! ⏺︎

(#25) Carasc0 válasza Angie™ (#24) üzenetére


Carasc0
őstag

Game Fest...
Tekerj -29 percre

[ Szerkesztve ]

Gondolkodj globálisan és tegyél lokálisan!

(#26) kwzatz válasza Carasc0 (#23) üzenetére


kwzatz
őstag

Nem vagyok a legnagyobb rajongó, de toltam a 11-gyel is 100 órácskát és ez a trailer... Én látom rosszul vagy a grafika kb. ugyanolyan, mint a 11-nek és az animációk rosszabbak mint abban, valahogy darabosak. Néhány effekt is gagyi, előrelépést meg nem igazán látok semmiben. Simán azt hittem volna, hogy valami DLC. :D
Úgy érzem, egyre nyilvánvalóbb lesz egy korábban tett megállapításom, hogy a játékipar (az AA-AAA legalábbis mindenképpen) megkezdett egy "enyhe" mélyrepülést.

"Everything is high risk, if you are a pussy."

(#27) GEIL válasza Carasc0 (#25) üzenetére


GEIL
addikt

Pff...engem mindig lázba hoz ha új rész jelenik meg.
1992-ben és 93-ban is ott voltam....igaz csak 11 és 12 évesen de már toltuk keményen...most 42 évesen ugyanazt érzem mint akkor....nem tudok szimplán egy játékként tekinteni rá....ez más...."nekünk a vérünkben van". ;] ;] ;]

Sok cimbora és kollega akik 20-as éveik végén járnak és valamikor az 5. 6. rész körül csatlakoztak, azoknak a kombók meg a netes kód számít.......mosolygok....ők ezt "nem értik" és nem is érthetik..... ;] :o

Ennyi előzetes alapján látom a fejlődést....sok minden változik...a sebesség, a páyákon az apró részletek, effektek.....a 2v2...stb stb.....merőben más lesz még a 11-hez képest is....de az irány jó és ez kell 2023-ban. :R

[ Szerkesztve ]

i7 13700K - 64Gb DDR5 - RTX4070 /// i5 9600K - 32Gb DDR4 - RTX3060 /// i5 4570s - 16Gb DDR3 - GTX1650 -------------------------------------------- PS5 /// Samsung S23 Ultra 5G /// Xbox Series X --------------------------------------------

(#28) markknight


markknight
veterán

Nekem nagyon tetszik, de én elfogult vagyok ha egy kupac kaka lett volna amit mutatnak, az is tetszene :D

(#29) Renok


Renok
senior tag

Nekem is tetszett, na de majd meglátjuk később még mi lesz ebből. Reméljük 1 jó játék lesz belőle.

[ Szerkesztve ]

(#30) Carasc0


Carasc0
őstag

Így már kellemesebb...Megnéztem többször:

- Valami grafika fejlődés látszik, de minimális
- Johnny Cage sztem gagyi. MK11-ben jobb volt.
- Ez a kameo fighting engem zavar.
- Vér grafika visszafejlődött sztem.
- Kivégzések ötlettelenek továbbra is.

Tuti velem van baj, pedig én is MK1 óta vagyok a képben. Valamit még kell villantani, ha azt állítják hogy ezen a Mortalon dolgoztak a legtöbbet. Remélem nem a háttérkészítés vitte el a legtöbb időt. :(

[ Szerkesztve ]

Gondolkodj globálisan és tegyél lokálisan!

(#31) pRoject22


pRoject22
őstag

Instant előrendelés :))

¯\_(ツ)_/¯

(#32) GEIL


GEIL
addikt

[link]

1:45-től......hosszabb gameplay video....valós meccsek. :R

i7 13700K - 64Gb DDR5 - RTX4070 /// i5 9600K - 32Gb DDR4 - RTX3060 /// i5 4570s - 16Gb DDR3 - GTX1650 -------------------------------------------- PS5 /// Samsung S23 Ultra 5G /// Xbox Series X --------------------------------------------

(#33) markknight


markknight
veterán

Nézzétek csak: Gameplay trailer vs Gameplay! [link]

Van különbség!

(#34) markknight


markknight
veterán

Mekkora láma ez a PS blog, képesek voltak az mksecretsről lelopott screenshotokat berakni az official blogba: [link]

Ami érdekes, hogy ez Sony nem kap PR anyagot a Warnertől? Úgy kell osszelopni a posztra valót? Na mindegy, a screenshotok jól néznek ki, nagyon várom már a szeptembert, meg a bétát meg a stress tesztet.

[ Szerkesztve ]

(#35) Renok válasza GEIL (#32) üzenetére


Renok
senior tag

Hú. köszi! :R

Szomorú vagyok picit, hogy a Fatal Blow rendszer nem változott.
A méter rendszer meg ez alapján úgy tűnik, hogy 1 csík erősített speciálra költhető, a 3 csík meg kombó törésre. Nekem ez sokkal limitáltabb az MK11-hez képest.

Szóval ezekben a rendszerekben inkább hátralépés van számomra, nem fejlődés.

Ami viszont tetszik, hogy tényleg úgy tűnik vége az idióta variáns rendszernek, amit az MKX óta gyűlölök, és ezúttal rengeteg dologra képesek a karakterek. Végre, ideje volt. :K

(#36) markknight válasza Renok (#35) üzenetére


markknight
veterán

Ami viszont tetszik, hogy tényleg úgy tűnik vége az idióta variáns rendszernek, amit az MKX óta gyűlölök, és ezúttal rengeteg dologra képesek a karakterek. Végre, ideje volt.

Ezt miből gondolod? Hogy a select screenen nem kell választani ilyet? Az nem mérvadó, mert skinek tuti lesznek, de ott ezek sem voltak

(#37) Renok válasza markknight (#36) üzenetére


Renok
senior tag

Korábban is mondták már, hogy valszeg nem lesz.

Meg nézd végig a fent linkelt videót normál gameplay videót, rohadt sok képességet vonultatnak fel.

[ Szerkesztve ]

(#38) kwzatz válasza Renok (#35) üzenetére


kwzatz
őstag

Jól látom, hogy az Environmental Interactables is off?
Az animáció is sokkal darabosabbnak, természetellenesebbnek tűnik nekem, mint a 11-ben, főleg így ezután a normál gameplay videó után.
Látom mindenhol ezt a "hű a hátterek!" dolgot is. Nekem inkább az tűnt fel, hogy csiricsáré, színes, MK-hoz abszolút nem illő háttereket pakoltak be. Konkrétan a Johnny Cage vs Kenshi vagy a Kenshi vs Raiden harcból tudna az ember úgy képet lopni, hogy 2 hete senki sem mondta volna meg, hogy az egy Mortal Kombat játék. :D
Erős a gyanú, hogy a grafikai előrelépés hiányát kívánták ezzel ellensúlyozni.
A kameo egy nulla, szerintem rengetegen fogják gyűlölni. Az Injustice 2-ben Leonardo gimmick karakternek oké, az viszont kegyetlen lesz, hogy "mindenki Leonardo". :D Elképesztő idiótának tűnik, ahogy folyamatosan ugrálnak be jobbról-balról a kameo karakterek.

"Everything is high risk, if you are a pussy."

(#39) Renok válasza kwzatz (#38) üzenetére


Renok
senior tag

"Jól látom, hogy az Environmental Interactables is off?"
Eddig úgy tűnik. :(

Ez a kameo dolog ilyen vízválasztó lehet sok játékosnál, én sem feltétlenül örülök neki, eleve nem csípem az assist jellegű karikat a verekedős játékokban.
Nekem ez valszeg nem lesz deal breaker, de más újdonságnak jobban örültem volna.

Engem nem zavar az, hogy színes egy MK játék és nagyon tetszenek a pályák. Viszont emiatt 1 picit nehezen tudok szabadulni az érzéstől, mintha ez egy Injustice 3 játéknak indult volna, és végül MK lett belőle vmikor a 4 év fejlesztés során.

Ja igen, 4 év. Én még mindig nagyon pozitív vagyok ezzel a játékkal kapcsolatban, de egyelőre nem látom ezt a 4 év fejlesztést benne.

Remélem a Single Player tartalommal megint gurítanak valami nagyot, ahol realizálódik ez a sok beletolt idő.

(#40) Renok


Renok
senior tag

A Gamespot YT csatornán van 3 új videó is, érdemes lehet megnézni őket.

(#41) Carasc0 válasza kwzatz (#38) üzenetére


Carasc0
őstag

+1

Túl csicsás szerintem is! Ez a kameo cucc számomra is egy idegesítő felesleges újítás, amiből még azt is megjósolom hogy Co-op mode megint OFF. Kenshi karakter totál felesleges, MK11 Scorp sztem jól ötvözte. Miért kellenek ezek a netto gagyi Vak István karakterek? Fel is hívom Boon-t hogy Kombat Pack 2-ben Ferra Tor-t akarok látni, mert funny... :O :(

A match wins outro animáció szintén ötlettelen lett. Nagyon sanszos hogy ez a Kameo lenne a legnagyobb dobbantása az egésznek. Azért a CGI videó végén Liu kivégzése vs ingame verzió között messze nagy a grafikai különbség. Ok az CGI, de messze rosszabb grafika maga a játékbeli megvalósítás.

És +1 az is, hogy grafikai előrelépés sztem nem sok. És sok effect pedig I2 szagú.

Kérdésem továbbra is áll: Ezen hol dolgoztak jóval többet mint a 11-en? Nagyon nem látom. :(

[ Szerkesztve ]

Gondolkodj globálisan és tegyél lokálisan!

(#42) markknight válasza Carasc0 (#41) üzenetére


markknight
veterán

A kameo nekem sem lesz a kedvencem, de hasonló volt az MK9-ben is ha jól emlékszem. Ami érdekes, hogy fatalitizyni is lehet hívni a kameo karaktereket, ami plusz élvezet :D Kenshivel nincs bajom, egy tök jó arakter a 3D érából.

A színekkel nem tudom mi bajotok van, szerintem ilyen is kell. Lehet majd választani egyébként, hogy nappal vagy éjszaka legyen, hát majd toltok mindent éjszaka :D Kb 3-4 pályát láttunk még, a mansion valóban kilóg a sorból, a többi viszont faja.

(#43) Carasc0


Carasc0
őstag

Main Menü + Klassic Tower + button menü + Fatalities

[ Szerkesztve ]

Gondolkodj globálisan és tegyél lokálisan!

(#44) GEIL


GEIL
addikt

[link] :C 15 perc gameplay

i7 13700K - 64Gb DDR5 - RTX4070 /// i5 9600K - 32Gb DDR4 - RTX3060 /// i5 4570s - 16Gb DDR3 - GTX1650 -------------------------------------------- PS5 /// Samsung S23 Ultra 5G /// Xbox Series X --------------------------------------------

(#45) atainprison


atainprison
senior tag

Nagyon jónak tűnnek az új rendszerek. Nem kevés időt lehet majd training módban eltölteni :) .
Max videója

[ Szerkesztve ]

(#46) markknight


markknight
veterán

Kaptatok stress test meghívót? Én nem.. :(

(#47) Renok válasza markknight (#46) üzenetére


Renok
senior tag

Nem. :(

(#48) markknight válasza Renok (#47) üzenetére


markknight
veterán

Közben megkaptam!!! Király!

(#49) Renok válasza markknight (#48) üzenetére


Renok
senior tag

Szuper!
Reggel már engem is a "🔥 You're Invited!" email várt, juhhúúú!

Elvileg 17:00-tól indul a buli. :DD

[ Szerkesztve ]

(#50) markknight


markknight
veterán

4:50-kor már lehetett tolni. Van Tower meg online. Egy lehelletnyit jobb mint a 11, nekem nagyon bejön 20 perc után.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.