Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#272251) Kendek válasza erahurka (#272249) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Kapni sem lehet, fél év a várakozási idő. Örülhet aki normál áron kapja és nem felárasan, nemhogy akció...

<-ƘƘ->

(#272252) ldave válasza Kendek (#272251) üzenetére


ldave
félisten

Én azt hittem csak viccből kérdezte.

A Slime draws near! Command?

(#272253) Kendek válasza ldave (#272252) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Mondjuk elég hamar kiderül ha vásárlási szándékból rákeres. Ahol véletlen engedik rendelni, ott is bizonytalan a várakozási idő, KV-nál is akár fél év még most is. Eszükben sincs akciózni, sok helyen felárral és kiegészítőkkel csatolva kínálják amikor éppen kapnak.

<-ƘƘ->

(#272254) Rage47


Rage47
veterán

lol ps4-re is jön a hzd2

(#272255) ImACeltic válasza Rage47 (#272254) üzenetére


ImACeltic
őstag

Ez nem újdonság.

Gamer(PS5, PC), sport fan.

(#272256) Callme


Callme
tag

Sziasztok!

Sajnos megadta magát a Ps4 Pro-m, a mai nap már többször is nagyon akadozott játék közben (inkább betöltés vagy átvezető videó alatt), és most este egyszerűen kikapcsolt, újraindult, és a rendszertárhely ellenőrzésnél 26 százalékig ment csak el, majd rendszer újratelepítést kért, viszont abból is csak a teljes újratelepítést fogadta el, ami ugye törölt mindent a gépről (pá-pá mentések).
Most friss rendszer van fent, de ahogy állítgatnám be a dolgokat, most is megakad használat közben a rendszer, van hogy megáll 20 másodpercre, majd megy tovább.
Mi lehet a baj? A vinyó adja meg magát? Erre tippeltem legelőször, mert már korábban is akadozott néha, de ennyire nem.
Előre is a köszönöm a válaszokat! :R

PSN ID: CallmeEighty8

(#272257) Callme válasza Callme (#272256) üzenetére


Callme
tag

Még annyi hogy most próbálok letölteni rá játékot, és hát nagyon lassan megy...meg is áll időnként. És a menüben is ott akad csak meg, ahol valamit be kellene tölteni

PSN ID: CallmeEighty8

(#272258) Kendek válasza Callme (#272256) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Igen, valószínűleg a vinyó adta meg magát benne. Ellenőrizd, ha ez a helyzet, akkor csere után újra hibátlan lesz majd a konzol.

<-ƘƘ->

(#272259) oliwire válasza Callme (#272256) üzenetére


oliwire
őstag

90%, hogy a HDD adta meg magát. Nekem is ugyanez volt, cserélni kellett. Annyiban voltam szerencsésebb, hogy nekem Ps plus Cloud mentésem volt.

(#272261) Kendek válasza kéményseprő (#272260) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Ha nem hal be előtte vagy közben, akkor pendrive-ra kimenthetőek, persze.

[ Szerkesztve ]

<-ƘƘ->

(#272263) Kendek válasza kéményseprő (#272262) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Bármi USB-s jó, FAT32 vagy exFAT-ra formázva. Egy PS4 nevű könyvtárat hoz létre a gyökérben, de mellette lehet még rajta akármi is, szóval másra is használhatod.

<-ƘƘ->

(#272264) Callme válasza Kendek (#272258) üzenetére


Callme
tag

Köszi szépen a választ! :R Akkor megyek is a helyi számtech szervízbe, ott meg is tudják nézni a vinyót, és venni is tudok rögtön egy másikat. Gondoltam amúgy a túlmelegedésre is, mivel most februárban volt 2 éves a gép, és még nem volt újrapasztázva, de szinte semmi hangja nincs, egy kis coil whine van csak, de az sem mindig

#272259oliwire: Nekem sajnos a fő fiókomon (UK) nincs ps plus, csak a magyar profilnál, így kénytelen voltam pendrive-ra mentegetni időnként.
Köszi neked is a választ! :R

[ Szerkesztve ]

PSN ID: CallmeEighty8

(#272265) frankdelgado válasza Callme (#272256) üzenetére


frankdelgado
őstag

Na most kell neki adni egy SSD-t! A HDD-t meg kiszeded - lehet, h csak hibás szektorok vannak benne - rendberakod, azt külső vinyóként funkcionálhat tovább.

(#272266) Callme válasza frankdelgado (#272265) üzenetére


Callme
tag

Megfordult a fejemben az ssd, csak sajna mostanában elég sok kiads volt, és tényleg minden most szarik be :DDD De ha le tűrhető áron, tuti veszek bele

PSN ID: CallmeEighty8

(#272268) frankdelgado válasza Callme (#272266) üzenetére


frankdelgado
őstag

Én egy ilyet [link] használok. Teljes megelégedéssel.

(#272269) wrongduke


wrongduke
aktív tag

Sziasztok!

Olyanban szeretném a segítségetek kérni, hogy tok tisztítás közben megsérült a borító és kiszeretném cserélni. Tudtok véletlen olyan oldalt ahonnan le lehet tölteni borítókat?

"A tigris az mindig egy jellem, sőt, jellem és tigris az egy!" Discord: wrongduke#6214

(#272271) Callme válasza kéményseprő (#272267) üzenetére


Callme
tag

Igen, ezt a szerelő srác is említette, csak fogalmam sincs, mit csinálnak azok a bányászok :DDD
Anyway, meglett a vinyó, a srác a helyi számtech boltban betette gépbe a régit, és 9 százalékos volt... csoda, hogy ment egyáltalán.
Vettem mindjárt helyette egy Seagate Barracuda 1 terrás vinyót, 2 év garival, remélem addig legalább működni is fog.
Most mennek a letöltések ezerrel, és sehol egy akadás, fluid minden.

#272268frankdelgado: Köszi szépen a linket, de nem volt kedvem kivárni a netes rendelést, no meg nekem többet ér, ha több játékot tárolhatok a gépen, és nem zavar az a 30 másodperc( csak a hasamra csaptam), amivel lassabb a töltéseknél a Ps4 Pro.

Köszönöm még egyszer mindenkinek, és a mentések eltűnésével egy kis online eredményt leszámítva - no meg az új vinyó árát- nem veszett el semmi :)

PSN ID: CallmeEighty8

(#272272) Callme válasza kéményseprő (#272267) üzenetére


Callme
tag

Most olvastam utána, jaaa, hogy kriptovaluta-bányászok... az más :))

PSN ID: CallmeEighty8

(#272274) Callme válasza kéményseprő (#272273) üzenetére


Callme
tag

Én először adathalászattal, adatgyűjtéssel hoztam összefüggésbe. Nem figyelem a híreket semmilyen fronton, engem elkerült ez az infó :)

PSN ID: CallmeEighty8

(#272276) duckload


duckload
tag

Ghost of Tsushima most le van árazva, azt hiszem megvan mi fogja kitölteni TloU 2 utáni űrt! :K

"Gyöztél felettem, mert az végzetem, hogy harcaimban bukjam szüntelen, de új erővel felkeljek megint."

(#272277) STC Speed válasza duckload (#272276) üzenetére


STC Speed
őstag

Én is elkezdtem most, nem tudtam, hogy ez ekkora minőségi game lesz. :Y

(#272278) Kendek válasza STC Speed (#272277) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

A 9.2-es User Score, közel húszezer értékelőből, nem volt gyanús? :)

<-ƘƘ->

(#272279) zkxdn


zkxdn
őstag

Befejezve és Platinázva. GG Sucker Punch :C

(#272280) bagyulajuve válasza STC Speed (#272277) üzenetére


bagyulajuve
addikt

durva, hogy nem, én eleve emiatt szereztem be a PS4pro-t 2018-ban és 2 évig tűkön ültem, hogy mikor jön már

most meg várom, hogy megjöjjön a PS5-öm és akkor azon is végigjátszom

#272279zkxdn gratula!!
nekem ez a játék az egyetlen platinám :)

Resistencia eterna

(#272281) perge666


perge666
veterán

Jó reggelt.
Tegnap délután elkezdtem a Days Gone játékot,és este alig bírtam letenni. :C
Rég volt ilyen játék ami ennyire lekötött volna. :)
Most 6K a Storeban gondoltam lecsapok rá,hát jól tettem. ( tudom múlt hónapban ez volt az egyik plusos játék,de nem érint a dolog,csak ofline játszok )
Kicsit magamhoz térek és csapatom tovább. :DDD

Néztem a Ghost Of Tsushimát is,agyaltam hogy melyíket vegyem,de már zombi elvonási tüneteim voltak, ( sajnos nincs új WD+FWD rész,ki kellett töltenem az űrt ) ezért győzött a DG.

[ Szerkesztve ]

(#272282) #62435328 válasza perge666 (#272281) üzenetére


#62435328
törölt tag

Valóban jól sikerült játék lett!

A Tsushima nekem kissé csalódás volt, nagyon különleges élménynek indult, de nekem nagyon elfogyott a játék közepe felé.

[ Szerkesztve ]

(#272283) perge666 válasza #62435328 (#272282) üzenetére


perge666
veterán

Igen a GOT-ról többen is elmondták szinte ugyanezt. :K
Dehát nem vagyunk egyformák.....

(#272285) perge666 válasza perge666 (#272281) üzenetére


perge666
veterán

Apropó DG.

Az este belefutottam egy hordába a 2.Nero Kutatóközpontnàl,őket ki tudom valahogy iktatni,vagy csak el kell menekülni?
Bár elmenekültem és választootam más küldit,csak nem tudom hogyha visszamennék akkor a horda ismét feltűnne e?Mert ugye be kellene mennem a kutatóközpontba,de 100 mocsokkal a nyomomba nem tudok bejutni......

(#272286) Rigormortiis válasza perge666 (#272285) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Oda kell csalni őket a nagy tartálykocsihoz valami csalival, aztán bumm.

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#272287) perge666 válasza Rigormortiis (#272286) üzenetére


perge666
veterán

Én elég jó csali vagyok. :D
Nem gondoltam hogy valaha lesz ennyi követőm.
:))

(#272288) consono válasza Rigormortiis (#272286) üzenetére


consono
nagyúr

Volt ott tartálykocsi???? Ó, én mennyit szívtam velük, mire ledaráltam a bandát :D Elsőre én is elmenekültem inkább és kerestem másik küldetést...

"In God we trust. All others must bring data"

(#272289) Rigormortiis válasza consono (#272288) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Igen, van ott egy nagy tartálykocsi. Engem is hintáztattak, aztán utananéztem a dolognak :DD

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#272290) frankdelgado válasza perge666 (#272283) üzenetére


frankdelgado
őstag

Nyílvànvaló, h a DG lènyegesen szórakoztatóbb jàtèk. A csucsimàban a harc kívàló, meg nagy filingje van a naplementènek, meg a levelek hullàsànak. A bushido max abban nyilvànul meg h szakàll dzsimi nagybàtyja 500szor elmondja h inkàbb halj meg, mind hogy tisztessègtelenül harcolj. Ja meg nyomokbsn japàn kúlturàt is tartalmazott. :DDD De egynek jó volt.

(#272291) #62435328 válasza frankdelgado (#272290) üzenetére


#62435328
törölt tag

Igen, kb így látom én is.

Nekem mondjuk az E3 videók után kissé csalódás volt, főleg, hogy ki vagyok éhezve egy Tenchu-ra, de ettől mindent kaptam, csak azt nem amit vártam.

(#272292) redhunter


redhunter
senior tag

Sziasztok ,az mitől lehet hogy ac odyssey mentéseim elvesztek ,ill.egy részük.Január 22-ig vannak meg,és a ps plusom március végén járt le.Közben semmi nem lett állitva a gépen .A felhőben mégsincs csak januári mentés.

PSN - RedFoxHun

(#272293) headhunter86 válasza #62435328 (#272291) üzenetére


headhunter86
senior tag

Sony exklúzívok közül Ghost of Tsushima volt az egyetlen amelyiket meguntam menet közben és inkább eladtam.
Számomra is unalomba fulladt a játék, egy idő után nagyon unalmasak voltak a missziók és a gyűjtögetések, a harc és a fősztori pedig nem volt elég ösztönző, hogy folytassam.
Days Gone viszont meglepett anno, beszámolók alapján rosszabbra számítottam, lehet csak nem volt vele szemben nagy elvárásom ezért is tetszett annyira.

Galaxy A52 | Garmin Fenix 7X Pro Sapphire Solar | PlayStation 5

(#272294) BlazeCC


BlazeCC
csendes újonc

Sziasztok,
szeretnék venni egy használt konzolt, alkalmi játszogatásra.
A kérdésem az lenne, hogy a PS strore-ban milyen gyakran vannak nagyobb akciók?
Hogy egy-egy nagy névhez -80%-al lehet hozzájutni (pl Witcher 3…)?
Nézegettem az elmúlt pár héten/hónapban, de kb csak -20% akciókat láttam. (Lehet nem jól)

köszönöm!
:)

(#272295) perge666 válasza BlazeCC (#272294) üzenetére


perge666
veterán

Elég sűrűn vannak nagy akciók. :K
Witcher3. 3000ft körül szokott lenni.

(#272296) #62435328 válasza perge666 (#272295) üzenetére


#62435328
törölt tag

Volt már 1700ft is ha jól emlékszem, bár nem biztos.. :U

BlazeCC:

Az elmúlt időszakban nagyon jó akciók voltak, meg lesznek is.
Pontosan megmondani nem lehet, de annyi címet akcióznak, hogy ha figyeled hétről hétre, biztosan lesz számodra megfelelő ajánlat.
Mostanra a nextgen megjelenés miatt lemezen is jó árban hozzájutsz remek AAA játékokhoz!

(#272297) ruti válasza perge666 (#272285) üzenetére


ruti
Közösségépítő

DG és a hordák:

ez még nem a kötelező hordaírtás, de majd lesz olyan ami fő sztori szálon van, de attól még messze jársz
a horda mindig ott lesz a NERO pont környékén, de kifigyelve a szokását, mozgását, akár lopódzva felfedezhető az állomás, hordaírtás nélkül.
nem tudom rájöttél-e, hogy a generátor bekapcsolásakor mi történik - és hogyan kerülhető el, kihatva a horda magatartására

[ Szerkesztve ]

Session Closed << BlueGift - Magyarország első digitális PC játék sorsoldája <> http://logout.hu/cikk/bluegift_logout_hu/teljes.html >>

(#272298) frankdelgado válasza BlazeCC (#272294) üzenetére


frankdelgado
őstag

Ha nem veted meg a használt biznyicet, lemezen is hozzájucc sokmindenhez occóé :). Nézegessé a hardveraprón, a jatekaim.hu-n. Figyleni kell a store-t, mert vannak play at home akciók, amikor ingyen dobálják hozzád a játékokat. ha előfizetszt ps+-ra, akkor meg havonta kapsz ajiba játékokat, és nem is rosszakat.

(#272299) perge666 válasza ruti (#272297) üzenetére


perge666
veterán

Igen azt észre vettem hogy általában a NERO körül van a horda,de egyszer már beléjük botlottam kint a semmi közepén is.
Pont ez volt eszembe hogy lopakodva kellene bejutni,de a generátort beindítva biztosan odacsődülnek!Mert mit kell csinálni hogy ne vegyenek észre?

(#272300) vargalex válasza #62435328 (#272296) üzenetére


vargalex
félisten

Jól emlékszel, április végén-május elején volt annyi. A Game Of The Year Edition előtte volt akciós.

Alex

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.