Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#26551) gianni85 válasza Def26 (#26549) üzenetére


gianni85
veterán

Nem lelki válság, csak lázadok :D

(#26552) boost válasza Xirtam (#26550) üzenetére


boost
addikt

Persze, csak kiegészítettem a "mi számít szerzo"désnek" témát.

(#26553) gyuribácsi88 válasza gianni85 (#26551) üzenetére

Amúgy én is mindig hezitálok hogy megvegyem e, az 576 akció nagyon jó, de mivel a forzán kívül minden jön pc-re (ryse, dead rising 3) és van pc-m is, így nem látom értelmét. Hiába na, PS4+PC a legjobb kombó :P ;]

[ Szerkesztve ]

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#26554) gabor0077 válasza gyuribácsi88 (#26553) üzenetére


gabor0077
tag

Egyetértek. Én akartam XOne-t venni, de a PC-s Dead Rising 3, és Ryse bejelentés végképp megváltoztatta a szándékaimat. :) Forza meg engem nem érdekel. Max a Halo-k lesznek jók.

[ Szerkesztve ]

"He who makes a beast out of himself gets rid of the pain of being a man" - Dr Johnson

(#26555) gianni85 válasza gyuribácsi88 (#26553) üzenetére


gianni85
veterán

Úgy tényleg nincs értelme. Próbáltam múlt év ilyenkor a PC-t, de feladtam. FPS-ekbe bele csömörödtem, az 576 ajánlatát meg nem tudtam kihagyni. Destiny/Ghost megy a lecsóba, vagy becserélem egy extra kontrollerbe, aztán a Fifa pont kapóra jön, mert PS4-re is megvettem volna 15ezeré. Alig van amúgy is időm játszani, haverok meg már hónapok óta basztatnak, hogy milyen dolog, hogy nálam nem lehet 2 joy-val fifázni :D

(#26556) boost válasza gianni85 (#26555) üzenetére


boost
addikt

Tudtommal nem lehet local coop-ba két joyyal fifázni. Legalábbis PS4 verzióba Fifa 14-en.

[ Szerkesztve ]

(#26557) sittes79 válasza Xirtam (#26544) üzenetére


sittes79
addikt

Ok, Én ezt mind értem, nem is ezzel van a baj, de ha mélyebben belemennénk, akkor az valahol egy fogyasztói megtévesztés, hogy olyan termékre vesznek fel rendelést, amire maguk sem tudják, hogy kapnak e egyáltalán vagy ha tudnak bármit, akkor ne azt írják státuszba, hogy bizonytalan hanem, hogy 1-5 hét például vagy vegyék le a honlapról. off vége sry.

(#26558) gianni85 válasza boost (#26556) üzenetére


gianni85
veterán

online multiplayerben nem, de offline lehet :)

(#26559) Xirtam válasza sittes79 (#26557) üzenetére


Xirtam
veterán

A legjobb az lenne, ha lenne pontos információ arról, hogy mikor lesz megint a termék. De sajnos a disztribútor sem tud róla semmit. De reméljük minél hamarabb megkapod amit rendeltél! :) Én is befejeztem az offolást. :R

(#26560) bolha23 válasza boost (#26556) üzenetére


bolha23
aktív tag

Én már többször is játszottam local coopban a fiammal 2 controllerrel Fifa14-et.
Akkor a mienk biztos bugos :DDD

(#26561) haddent válasza bolha23 (#26560) üzenetére


haddent
addikt

Xboxot kaptál ps4 matricával vidd vissza :DD
Random: Egyébként DS4 csere megtörtént ma kopásra hivatkozva (bevisz, csávó kibont egy újat a polcról, kezembenyom, viszlát). Ezt azért ne vegyétek készpénznek, mert nem először jönne be, hogy az én "szar bolti garanciám" kedvezőbb, mint a hivatalos Sony gar :DDD

[ Szerkesztve ]

(#26562) sittes79


sittes79
addikt

Szóval 7-kor este :)

[ Szerkesztve ]

(#26563) haddent válasza sittes79 (#26562) üzenetére


haddent
addikt

Ja a Ghosts is így indult. Micsoda soha nem látott mesterséges intelligencia! A halak a vízben maguktól úsznak!!!!!NÉgy!44! :U

gyuribácsi88 egy van. Az Xbone analóg tökéletesen illeszkedik és teljes mértékben használható, de amit én kaptam (valószínűleg mégsem eredeti) egy fél mm -rel keskenyebb volt a takarólemez és ha teljesen kifordítottam oldalra beláttam a kontrollerbe. Meg amúgy is, egy vadi új kontroller csak jobb nem :P

[ Szerkesztve ]

(#26564) gyuribácsi88 válasza haddent (#26561) üzenetére

2db kontrollered van? Vagy akkor minek cserélted le az analógot?

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#26565) nkAAA válasza sittes79 (#26562) üzenetére


nkAAA
aktív tag

Reméljük a legjobbakat, de nem sokat ;)

https://twitter.com/nkaaa

(#26566) laciba77


laciba77
tag

Sziasztok!

Péntektől én is - remélhetőleg boldog - tulajdonosa vagyok a konzolnak. Első játéknak az Infamous-t szereztem be. Bár nem játszottam az előző részeivel és gondolkodtam a Killzone mellett is, de jól döntöttem. Nagyon szép és ami a fő, remek játék lett.

Viszont így kezdőként lenne is egy kérdésem:

T-Home -nál vettem a konzolt. Futár hozta ki. Megkaptam a számlát a gép vásárlásáról a serial számmal, illetve egy Jótállási információk nevű lapocskát, ezt itt: hátulja:

Ez még ugye nem a jótállási jegy, ahogy olvastam. Felhívtam a telefonszámot, ami a papíron szerepel,az nem elérhető már. Majd a Sony magyar oldalán megadott telefonszámot. Sikerült elérnem őket, viszont átirányítottak a Playstation-részleghez. Egy külföldi hölgy eléggé tört magyarsággal felajánlotta, hogy visszahívnak majd.

Talán egyszerűbb, ha valaki elmondaná itt, hogy hogyan megy a garancia itthon, illetve a számlával és kis lapocskával be kell -e mennem a megadott címre a rendes garancia papírokért.

Kösz előre is.

(#26567) phgergo válasza laciba77 (#26566) üzenetére


phgergo
aktív tag

De az ott a jotallas, mivel a thome igy igazolja.

Hoppá, már tele vagy bejglivel? Akkor gurulj be a T4tt0id Twitch csatornájára, mert most egy 20.000 FT értékű PSN/Steam feltöltőkódot sorsolunk ki! ️ Lehet, hogy a következő játékod már nem csak a Streamen fog pörögni! https://www.twitch.tv/t4tt0id

(#26568) haddent válasza laciba77 (#26566) üzenetére


haddent
addikt

Jó eséllyel neked majd a Thome intézi a dolgokat. Nem is baj, Hireltech-en kívül borzalom förmedvény amit a boltok meg a többi szervíz összeművel a kedves fogyasztókkal akikből élnek :K

Dreamie akkor úgy látszik mégsem és elég ennyi a szervízeknek is :R

[ Szerkesztve ]

(#26569) Dreamie válasza laciba77 (#26566) üzenetére


Dreamie
őstag

Szia!

Nekem ez a gari papír elég volt mikor bevittem a gépet... Nem kértek mást.

(#26568) haddent: T-home- ot nem kell belevinni, beviszi, beveszik és 1,5-2 hét múlva kapja a "felújított gépet" , ha ahhoz ragaszkodik amit bevisz, akkor bő 1 hónap mire visszajön. Legalábbis nekem ezt mondták.
Üdv!

[ Szerkesztve ]

Kockázatokról és mellékhatásokról kérdezze meg kezelőorvosát, gyógyszerészét!!! Battle tag: Dreamie78#2957

(#26570) gianni85 válasza laciba77 (#26566) üzenetére


gianni85
veterán

ezzel a garanciajeggyel, meg a következő hónapban kiszámlázott T-Home számláddal vihetetd hivatalos Sony márkaszervizbe. A T-Home is elküld a papíron található számra/címre. Érdemes probléma esetén egyből a Hireltech-hez vinni.

(#26571) haddent válasza Dreamie (#26569) üzenetére


haddent
addikt

1.5-2 hét de akár 1 hónap is ja és vagy egy refurbished felélesztett hulladékot vagy a saját roncsát javítva kapja. Ezt nevezem :DDD

(#26572) nkAAA


nkAAA
aktív tag

Az X1-nál kicsit fel akarják turbózni a konzoltulajdonosi bázist.

https://twitter.com/nkaaa

(#26573) Dreamie válasza haddent (#26571) üzenetére


Dreamie
őstag

Ha rájuk borítom az asztalt sem adnak újat... Nem tudom hova kellett volna menni, hogy rögtön újat adjanak... :) Én vidéken intéztem a garit, Kecskeméten... Onnan még továbbküldték, ez van.

Kockázatokról és mellékhatásokról kérdezze meg kezelőorvosát, gyógyszerészét!!! Battle tag: Dreamie78#2957

(#26574) ForRedGlory válasza nkAAA (#26572) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Ezzel fel is fogják, bár, ha globálisan akcióznának így, még értelme is lenne. így max +1000 eladás :DDD

(#26575) gyuribácsi88

nem ide

[ Szerkesztve ]

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#26576) haddent válasza Dreamie (#26573) üzenetére


haddent
addikt

Hát ez ilyen. Én egyelőre még mindig egy szervízről tudok ahol hivatalosan ez működik, illetve egy üzletről ahol nem hivatalosan (nem is magyar gépek..).

nkAAA bizony lehet, hogy ha most vennék konzolt elgondolkodnék. Csak az a baj, hogy ismerem az előzményeket ugye....

(#26577) tarti19 válasza zzeN (#26499) üzenetére


tarti19
senior tag

Pulse verzión is nyugodtan elgondolkodhatsz, brutálisan szól a PS4 alatt. Alig drágább s szerintem szebben is szól, mint a tesó. Persze, ha ez a vége a keretnek, akkor vedd meg, mert óriási élménytől fosztod meg magad.

PSN id: Huntarti, http://www.twitch.tv/tarti19

(#26578) mfranky


mfranky
őstag

Sziasztok!

Mindenkinél megy a pénzfeltöltés? Nekem most azt írja ki, nem tudok perpillanat feltölteni a wallet-re pénzt... :(
Egyébként ha még cvc kódot kér, és nem sikerült eltalálnom (elfelejtettem), próbálkoztam párszor, de nem ment, akkor le tud tiltani pár napra? :F

üdv!

PSN ID: Franky_Hun_33 -- S20+

(#26579) shunter


shunter
aktív tag

Légyszi valaki okosítson fel. :-)
Most csináltam USA PayPal t. HUN Paypal ról utaltam 10$(próba) USA paypal ra. kb 2650ft ot vont le. Ez ennyibe kerül? Kicsi drágálom. Múltkor volt itt téma, hogy valamit belehet állítani. Hogy a bankom váltsa át és ne a paypal. Ez hogy is van? Úgy olcsóbb?

[ Szerkesztve ]

(#26580) tarti19 válasza mfranky (#26578) üzenetére


tarti19
senior tag

Azért, fejből megy a bankkártyaszám a (3 számjegyű) cvc meg nem, ami a kártya hátlapján van? Komoly mágus vagy akkor :P
Elvileg ne erőltesd túl sokszor mert ez jelezhet a bankod felé.

PSN id: Huntarti, http://www.twitch.tv/tarti19

(#26581) mfranky válasza tarti19 (#26580) üzenetére


mfranky
őstag

Nem kell ahhoz mágusnak lenni, pénzfeltöltéskor csak a CVC kódot kéri, mert a kártya adatai azok meg vannak adva... :)

PSN ID: Franky_Hun_33 -- S20+

(#26582) Neoteric válasza shunter (#26579) üzenetére


Neoteric
addikt

Mielőtt leokézod a fizetést van olyan opció h ki végezze a conversiont, a bankod v a paypal. Akkor se lesz sokkal olcsóbb amúgy, mert a vételi árfolyamon fog váltani a bankod is, nem középen. + mostanában a Forint kifejezetten sz@r.

PSN: ne0teric_sAN

(#26583) shunter válasza Neoteric (#26582) üzenetére


shunter
aktív tag

Rendben, köszi. :-) Akkor ennek utána járok. Gyft+Amazon kombóval töltöm az egyenlegem, de ez a gyft tetü lassú. Ok, nem para, csak na...

(#26584) Neoteric válasza shunter (#26583) üzenetére


Neoteric
addikt

Előbb elírtam amúgy, eladási árfolyamra gondoltam vételi helyett. :))
Én a gyfttel befürödtem, letiltották az accomat, mert hogy "Unfortunately our systems have detected unusual activity on your account.". Vettem egy $10 amazon gift cardot, vártam rá majd 10 órát, aztán visszadobták a paypalra a zsetont meg ezt a szöveget.

PSN: ne0teric_sAN

(#26585) laciba77


laciba77
tag

Kösz a válaszokat a garis kérdésemre. Megnyugodtam.

(#26586) Gijon válasza sittes79 (#26562) üzenetére


Gijon
senior tag

Hát elég nagy csalódás...,Crysis, Halo vegyítve.., maradnának a kaptafánál felhúzott, rombolhatós graffal, de ez az én véleményem :)

(#26587) nkAAA válasza Gijon (#26586) üzenetére


nkAAA
aktív tag

+ egy kis Titanfall és Unreal Tournament is. Nálam az tette be a lécet, amikor szalad a tag, mögötte egy ellenfél, az elől lévő tag felemelkedik a levegőbe, hátra ugrik és hátba lövi a mögötte jövőt.

https://twitter.com/nkaaa

(#26588) tarti19 válasza mfranky (#26581) üzenetére


tarti19
senior tag

Az mondjuk nem is rossz, nálam alapból megjegyez mindent s így egyből tudok is vásárolni:P Van még kemény 1200 elkölthető forintom :P

PSN id: Huntarti, http://www.twitch.tv/tarti19

(#26589) haddent válasza shunter (#26583) üzenetére


haddent
addikt

Nem kell a Gyft fölösleges lépés. USA Paypal sem kell, az meg még pénzkidobás is. Aláírásomban nézd meg, de röviden:
amazonon usa címmel magyar kátyával tudsz venni usa psn feltöltőkarit.

(#26590) dumplingjami válasza Neoteric (#26584) üzenetére


dumplingjami
csendes tag

Én ezt az egész PSN felületes vásárlást nem értem. Tud valaki segíteni? Regisztráltam PSN accot. Eddig értem. Most látom a playstore felületét. A termékeknél látom a vételárat forintban. De hol, milyen felületen és hová tudok/kell regisztrálni, hogy vásárolhassak is? Az add to cart ikont és feliratot látom. OTP Mastercardom van, amit eddig minden külföldi netes vásárlási oldal elfogadott. De hogy tudok erről vásárolni? Segít valaki elmagyarázni kicsit primitívebben?
Nagyon köszönöm előre is!

(#26591) >Deego.. válasza dumplingjami (#26590) üzenetére


>Deego..
senior tag

Ha magyat accod van akkor indítasz egy vásárlást, bankkártyás fizetéssel.
A kártya adatoknál értelemszerűen kitöltöd a mezőket.
Név(ékezet nélkül), dombornyomott kártyán levő számsorozat, lejárat ideje (ez is a kártyán szerepel) aztán a biztonsági kód(szintén a kártyán szerepel).

Továbbá tartózkodási helyadatokat is kér. Értelenszerűen kitöktöd.
Vásárlás fül, a pénzt azonnal leveszi és kezdi tölteni a kívánt játékot.

[ Szerkesztve ]

" Agyalok és cselekszem, de nincs az az isten hogy feladom és lefekszem " ...

(#26592) dumplingjami válasza >Deego.. (#26591) üzenetére


dumplingjami
csendes tag

Nagyon köszönöm, megpróbálom! :)

(#26593) Nayrobi válasza dumplingjami (#26592) üzenetére


Nayrobi
őstag

Vagy ha nem akarod megadni a kártyaadataidat, akkor veszel egy feltöltőkártyát.

(#26594) gabor0077 válasza nkAAA (#26587) üzenetére


gabor0077
tag

Call of Crysis: Advanced Titanfall. De vannak más kombinációk is Youtube-on... :) Ennyire kiveszett a fantázia az FPS-zsánerből. Szomorú ezt látni.

"He who makes a beast out of himself gets rid of the pain of being a man" - Dr Johnson

(#26595) gyuribácsi88

Van valahol valami lista hogy magyar idő szerint mikor és hol tudom megnézni az aktuális gamescom előadásokat?

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#26596) sittes79 válasza gyuribácsi88 (#26595) üzenetére


sittes79
addikt

A Microsoft kezd augusztus 12-én, délután 2 órakor.

Utána jön a Sony augusztus 12-én, este 7 órakor.

Majd az Electronic Arts augusztus 13-án, délelőtt 10 órakor.

Twitch

(#26597) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Horror

Live-Die-Respawn

(#26598) gyuribácsi88

COD AW Reakció :DDD [link]

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#26599) gabor0077 válasza gyuribácsi88 (#26598) üzenetére


gabor0077
tag

Kicsit se megjátszott.. :D De az én reakcióm is hasonló volt.

"He who makes a beast out of himself gets rid of the pain of being a man" - Dr Johnson

(#26600) Yummy


Yummy
tag

Lenne nekem is egy kérdésem a vásárlással kapcsolatosan.
A héten veszem meg a gépet. USA accot fogok csinálni, mert a magyarral nem sok mindent tudok kezdeni. Diablo 3-at akarom majd megvenni. A saját bankártya adataimat adjam meg majd, vagy mint a ps3nál más adatokat? Ott anno feltöltőkártyát vettem és úgy fizettem, viszont kártyával sokkal könnyebb. Visa Electron kártyám van, úgy tudom azzal lehet így fizetni. Nos attól, hogy magyar régióba vagyok, csinálhatok Usa accot a saját bankkártya adataimmal és így vásárolhatok?

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.