Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#25401) krx21 válasza Gabesz77 (#25400) üzenetére


krx21
nagyúr

Hol vetted? Miért nem a bolt cseréli??? :F

(#25402) kovsol válasza krx21 (#25401) üzenetére


kovsol
titán

Ezekre nem gyári sony garancia van? Ha beszarik én beviszem a sony szervizbe, nem fogom bp-re visszaküldözni a boltnak.

May the Force be with you!

(#25403) krx21 válasza kovsol (#25402) üzenetére


krx21
nagyúr

Az is van.... De egy tisztességes bolt nem váratja meg a vevőjét, hanem cseréli a készletéből...

(#25404) Gabesz77 válasza krx21 (#25401) üzenetére


Gabesz77
senior tag

Konzolstúdió.
Ők nem cserélnek, Sony garanciás, így nekik kell megvizsgálni a hibát, és a csere a Sony készletéből történik. Már ha éppen van gépük, ha úgy döntenek. Aztán csere esetén remélhetőleg nem hangos gépet kap az ember.

Guns n' Roses, 2023. július 19.

(#25405) Petya2900XT válasza Gabesz77 (#25400) üzenetére


Petya2900XT
aktív tag

Valamit nem mondtak,h mi lehet a hiba oka?... egyre több embert hallok,h süvítő PS4-ről számolnak be. Ez azért elgondolkodtató..:U

[ Szerkesztve ]

//6800K+1070–XboxOneX—PS4–Switch\\—GamingEmpire

(#25406) STC Speed válasza Petya2900XT (#25405) üzenetére


STC Speed
őstag

Most van először nyár a ps4 nek,itthon.
Másik talán a porosodás,szerintem.

(#25407) Gabesz77 válasza Petya2900XT (#25405) üzenetére


Gabesz77
senior tag

A ventilátorral nem stimmel valami. Elindul egy játék, lassan felpörög, és amíg megy, folyamatosan búg, függetlenül attól, hogy lemezről, vagy hdd-ről játszol. Ez kb. 5 perc után már hallható. Amikor a PS4 menüjébe kilép az ember és bezárja az alkalmazást, szépen leáll.
Ez nem a melegtől van, itt hardveres a gond. Főleg, hogy van ismerősöm, akinek hasonló körülmények között meg se nyekken.

Guns n' Roses, 2023. július 19.

(#25408) Damage401 válasza Gabesz77 (#25407) üzenetére


Damage401
senior tag

Hozza teszem, nekem csak 2 hete van meg a gep, de 2 ora watchdogs után is kb 30 dB korul mozog a hang. Mellesleg AMD ketyere van benne, masik meg lehet a FW meg atkell irni ezt azt. Nekem egy fura dolog van. Hiaba jatszok bármennyit, mikor leallítom akkor 2 masodperc es leall. Ez fura hogy nem huti a gepet 30 ms ig. Mert az Xbox 360 mikor eltelt egy felora es lekapcsoltam, akkor meg hallani lehetett hogy dolgozik a venti. No mindegy, azt mondom meg mindig halkabb mint egy PC.

Siemens MC60>Sony Ericsson K300i>Sony Ericsson K750i> Sony Ericsson C902> HTC Desire > Nokia C7> Sony Ericsson Neo>Sony Xperia P>HTC Desire X> Sony Xperia L>Nexus 4>LG G2>Sony Xperia Z1 Compact> Sony Xperia Z3 Compact> Apple Iphone 6>Sony Xperia Z5 Compact>Samsung S7

(#25409) Madwe válasza Damage401 (#25408) üzenetére


Madwe
nagyúr

A leállásnál pont nem az a lényeg hogy hamar lehűljön, az nem jó, ugyanis ha megszűnik a terhelés de tovább pörög a venti, akkor hirtelen esik a hőmérséklet, az pedig nem tesz jót az alkatrészeknek (a magas hő mellett a hirtelen hőingadozás is ugyanúgy veszélyes!) ergo pont hogy jó, hogy nem pörög utána tovább, sőt lehet még egy kis terhelést is tesznek rá... Mi értelme lenne egy már terhelés alól felszabadult, kikapcsolt állapotba tartó gépet hűteni, ha egyszer amúgy is le fog hűlni? Ki van ez találva!

(#25410) Damage401 válasza Madwe (#25409) üzenetére


Damage401
senior tag

Igy mar értem, csak furcsaltam box utan, ott se maxon porgott a venti, mikor leallitottam. Kosz a valaszt, amugy meg"szerettem" a kis dogot. Tetszik ugy ahogy van

Siemens MC60>Sony Ericsson K300i>Sony Ericsson K750i> Sony Ericsson C902> HTC Desire > Nokia C7> Sony Ericsson Neo>Sony Xperia P>HTC Desire X> Sony Xperia L>Nexus 4>LG G2>Sony Xperia Z1 Compact> Sony Xperia Z3 Compact> Apple Iphone 6>Sony Xperia Z5 Compact>Samsung S7

(#25411) konyi79


konyi79
addikt

Nem lehet akinek ilyen folyton süvítő problémája van, egyszerű hővezetési problémája van? Legjobb minőségellenőrzés mellett is előfordulhat pár példány, aminél nem sikerült a pasztát normális betolni a proci meg a borda közé.

(#25412) gianni85 válasza konyi79 (#25411) üzenetére


gianni85
veterán

Én is erre gondoltam, de amikor a piti Stick it to the man alatt is süvített, már megdőlt a tézis. Azt egy középkategóriás mobil is elvinné. Vagy az energiagazdálkodással is gondok vannak, és minden játék alatt ugyanúgy pörög a gép.

(#25414) ImpersonatoR válasza Gabesz77 (#25407) üzenetére

Búg vagy csak pörög benne magas fordulatszámon a meglehetősen kis ventilátor?
Ha utóbbi akkor lehet csak simán rossz paszta van alatta és nem adja át a hőt rendesen ezert nagyobb fordulaton kell járjon, hogy hűvösen tudja tartani.

Mondjuk ebből a szempontból jobb az xbox one hűtése. Annak tényleg nincs/alig van hangja játék közben is. Igaz abba nem tuszkoltak bele a tápot is mint itt (jó kompakt de kit érdekel nem akarom hurcolaszni inkább halk legyen) Borda is nagyobb benne meg a venti is, gondolom alacsonyabb fordulaton is hűvösen tudja tartani.

Egyébként simán lehet, hogy a Sony visszaküldi majd, hogy semmi baja, bar ne legyen igazam.

Illetve mondtak többen is, hogy vettek + garit a PS4 re. Na most érdekes a helyzet mert megkérdeztem az euronics ba es a következőt mondta szó szerint az eladó, hogy "igen lehet venni csak nincs értelme".
Mit értett ez alatt nem vilagos de ahogy próbáltam összerakni a képet erre jutottam.
A PS4 szervizelését csak s Sony végzi (Ezt meg az eladó mondta) ő pedig csak 1 evet vállal ha törik ha szakad. Ergo ha elromlik 1 év után lehet visszaküldik csak éppen megcsinálni nem fogja nekik a Sony adott esetben.
Egyébként a + garancia szerződést sosem az árusító üzlettel kötöd hanem egy akármilyen "noname" biztosítóval szóval csak hozzájuk mehetsz ha gaz van.
Pl

Media Markt : Cardif biztosito Zrt (AIM Biztosító mar megszűnt de 2 éve pl meg velük voltak szerződésbe ha jol tudom)
Euronics : UNION Vienna Insurance Group Biztosító Zrt.
Extreme Digital : UNION Vienna Insurance Group Biztosító Zrt. (de mar nekik sem ez az első)

Pont az Auchan ba volt ilyen pár éve hogy ott is megszűnt a biztosító akiknél a + garit kötötték nem is kevés pénzért és hiába mentek reklamálni mivel a szerződést nem az Auchan al kötötték nem tudtak vele mit kezdeni.

Szóval ezt az egészet NEM állítom, hogy így működik csak vélemény de majd remélem jön valaki és jól "megszakérti", hogy is van ez.

(#25415) Madwe válasza gianni85 (#25412) üzenetére


Madwe
nagyúr

Szerintem se hő gondok lesznek ezek, hanem a ventit szabályozó elektronika hibája miatt fullon pörög folyamat... 3 óra destinyzés a 30 fokban s meg se nyekkent a ketyere nálam...

btw ez a destiny féle történettálalás szerintem nagyon gáz, random bevezetnek embereket hogy legyen elmesélve aminek el kell lennie mesélve (huhh ezt jól megszerkesztettem :D) ilyen in media res az egész, bumm bele módon, semmi hangulata nincs így az egésznek... remélem a teljesben ez nem így lesz, de nagyon úgy tűnt hogy így indul az egész és ilyen lesz a tálalás...

a játékmenet, tipus meg ezek bejönnek amúgy. viszont az auto aim iszonyat sok, valamint a hitbox is baromi nagy, egy 5 éves is megöl így bármit csukott szemmel, 1 kézzel komolyan mondom... pvpt nem próbáltam, remélem ott nincs ennyi auto aim meg normális a hitbox is...

(#25416) keIdor válasza ImpersonatoR (#25414) üzenetére


keIdor
titán

Az Xbox One-nak, 3 óra után is, ilyen melegben is semmi hangja, nem mondod meg, hogy be van-e kapcsolva vagy sem. Én személy szerint örültem volna, ha a PS4 is ilyen méreteket kap, ugyanis zaj szempontjából ég és föld a két gép.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#25417) laceszgamer válasza keIdor (#25416) üzenetére


laceszgamer
addikt

Fél éven belül valszeg úgy is jön egy ráncfelvarrott kiadás, én arra várok jelenleg. Kisebb fogyasztás = kisebb hőtermelés, csakúgy mint a PS3-nál.

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#25418) Bencus88


Bencus88
nagyúr

remek csúszik a Middle-Earth: Shadow of Mordor is :O :W

(#25419) Elderath válasza Bencus88 (#25418) üzenetére


Elderath
őstag

Akarod mondani előrébb hozták 1 héttel :D

Xbox Live : SirLuipadre PSN ID : SirLuipadre

(#25420) keIdor válasza laceszgamer (#25417) üzenetére


keIdor
titán

Ott is 3 évet kellett várni a Slim-re itt sem jön 1 év után...

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#25421) laceszgamer válasza keIdor (#25420) üzenetére


laceszgamer
addikt

Legroszabb esetben ha valóban így lesz, majd valami kis kiegészítő hűtés megy rá és kész is. :D

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#25422) gyuribácsi88 válasza laceszgamer (#25417) üzenetére

Fél éven belül :DDD :DDD :DDD

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#25423) Neoteric válasza laceszgamer (#25417) üzenetére


Neoteric
addikt

Mondjuk én ilyen ultra olcsósított, gagyi, recsegő műanyagosat nem vennék meg, mint amit legutóbb kiadtak ps3-ból super slim néven..

PSN: ne0teric_sAN

(#25424) Bencus88 válasza Elderath (#25419) üzenetére


Bencus88
nagyúr

így van tényleg, a főcím elolvasása után posztoltam, de olvasva már rájöttem. nagyszerű hír! :C

(#25425) keIdor válasza laceszgamer (#25421) üzenetére


keIdor
titán

Így lesz, ezt nem tudom honnan vetted, hogy 1 év után váltanak. Egyébként nyugodtan vedd meg, mert a VGA a gépben még így is hangosabb, mint a PS4 ha megküldöm valami komolyabb számolni valóval. Szóval ki lehet bírni, nekem a játék el is nyomja.
Csak tény, hogy a One felé ház/hűtéssel lenne az igazi.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#25426) adamssss


adamssss
veterán

Jatekok alatti feliratok meretet lehet valtoztatni vhol?

Addig gyorsítottuk a világot míg mi magunk maradtunk le...

(#25427) laceszgamer válasza keIdor (#25425) üzenetére


laceszgamer
addikt

Őszt megvárom mindenképp, addig úgy se csücsülök házon belül sokat. :D

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#25428) ForRedGlory válasza keIdor (#25416) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Nekem sincs semmi hangja a PS4-nek hosegben sem, ami azert meglepo, mert emeleten van.

(#25429) gianni85 válasza Madwe (#25415) üzenetére


gianni85
veterán

Tegnap sikerült kipróbálnom a Destiny-t. Csapattam pár órán keresztül, 3 missziót, de valahogy teljesen hidegen hagy :(
Vagy velem van valami baj, vagy kezdem totál megunni az fps játékokat. Hasonló stílusnál maradva, ott voltak pár éve a Borderlands-ek, még egyedül játszva se tudtam lerakni őket, és első perctől lekötöttek.

(#25430) Def26 válasza gianni85 (#25429) üzenetére


Def26
félisten

Van ilyen, szerintem nincs ezzel gond. Nekem spec. a destiny tetszik, de pl. a halo nem. mRégen kölök koromban a mortal kombat nagyon tetszett, most nincs egy verekedős játék sem amivel ellennék. Egy Streets of Rage 2 szerű játéknak örülnék.

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#25431) Gabesz77 válasza ImpersonatoR (#25414) üzenetére


Gabesz77
senior tag

5 perc játék után felpörög benne a ventilátor és annak van egy magasan búgó hangja. Ha visszaküldik, hogy szerintük semmi baja, akkor ez volt az utolsó Sony termékem.

Plusz még a kontrollerem ravaszai is nyikorognak, azt is felvették hibának.

[ Szerkesztve ]

Guns n' Roses, 2023. július 19.

(#25432) gianni85 válasza Def26 (#25430) üzenetére


gianni85
veterán

Lehet az is közrejátszik nálam, hogy ölni tudnék már egy autós játékért és kezd minden más érdektelen lenni. Már arra is gondoltam, hogy beszerzek olcsón egy PS3-at egy GT6-tal, de lassan már tényleg jön valami a nagytesóra is

(#25433) kovsol válasza gianni85 (#25432) üzenetére


kovsol
titán

Nekem ez az érzés elhessegetésére itt figyel egy Xbox360 + Forza2-3-4-Horizon-TDU2-NFS Shift felállással.

Én most az NBA 2K14 -el szeretnék megtanulni játszani, de valami iszonyat noob vagyok még mindig. :(

May the Force be with you!

(#25434) haddent válasza laceszgamer (#25417) üzenetére


haddent
addikt

Azért kicsit fájdalmas ilyeneket olvasni, ja meg "azért pörög mert amd ketyere van benne" .. :W
Csak úgy megemlíteném, hogy most múlt 8 hónapos a konzol, nem is csak fél éves. Meg esetleg az is érdekes lehet, hogy PC fronton sincs AMD APU -ból jelenleg más/jobb architektúra, sőt. GPU magok is csak nagyobb die, több tranyó ,több fogyasztás társai...
Röviden: jelenleg közünk nincs ahhoz, hogy ugyanezt a teljesítményt kivegyük kissebb fogyasztásból. Ez már eleve nagyon korrekt fogyasztás a teljesítményhez képest, de nyilván lesz új verzió, de arra akkor még várhatsz bőven.
Ha marketinget nézem akkor sem lesz még jó ideig, most jön majd ugya a TLoU meg a Destiny -s PS4, ez szeptember, ez lesz a Q4 nagy újdonsága PS4 hardver terén. Egyből ezután kizárt, hogy bedobják, hogy "ja srácok itt a v2 amúgy"..

Mindent figyelembe véve szvsz. 2015 végére, 2. évfordúlóra llehetséges, hogy jön valami v2, de egyáltalán nem biztos, hiszen nem sűrget az idő. Nincs szériahiba mint előzőeknél volt, nincs túl nagy fogyasztás semmi baj nincs ezzel. PS2 esetében is azt hiszem 4 évet kellett várni a slimre.

Gebesz77 én meghallgattam a videód ( #25361 ), de semmi olyasmit nem hallok rajta amit én vagy bárki más ne tapasztalna. Meleg van, felpörög a venti, annak meg hangja van. Semmi fémes csúnya zúzós hang nem jöt át a vidiből, csak a "légáramlaté". Élőben lehet, hogy más, de ha nem akkor emiatt én nem reménykednék cserében...

[ Szerkesztve ]

(#25435) gianni85 válasza kovsol (#25433) üzenetére


gianni85
veterán

Jól csináltad, nekem sajnos évek óta mindig csak egyszerre egy konzolom van, és egyelőre a PS4-gyel totál mellényúltam :D de látom már a fényt az alagút végén.

(#25436) Def26 válasza gianni85 (#25432) üzenetére


Def26
félisten

Igen egy autós jó lenne. Nekem ugye volt one, azon kipróbáltam a forza 5 öt. Jó volt néha menni egy-egy kört de hamar ráuntam. Remélem kicsit tartalmasabb lesz a driveclub/clubdrive (nem tudom mi a neve).

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#25437) Tegla80 válasza gianni85 (#25429) üzenetére


Tegla80
addikt

Öregszel...ennyi... ;)
amugy mar En is eljutottam alpha es beta utan(mar amennyit tudtam oket tolni),h ez sem az En gammam...... Jatszani,kiprobalni jo volt,de ennyi es nem tobb.(honapokat ,evet ezt tutira nem porgetnem,igy penzt sem kapnak tolem.)

FC4 es U4 amire atkerult a fokusz... (crysis nem gyun??errol valaki valamit esetleg....?)
Nameg lehet becsongetem inkabb a hulyek adojat es veszek premiumot a meg mindig legjobban lekoto gammahoz a bugfild-hez .
A plus is adogat ugye,abbol is csipegetek olykor-olykor jatekidot addig.....

Sony® & PlayStation®

(#25438) Def26 válasza Tegla80 (#25437) üzenetére


Def26
félisten

"Nameg lehet becsongetem inkabb a hulyek adojat es veszek premiumot a meg mindig legjobban lekoto gammahoz a bugfild-hez ."

+1. Pont tegnap gondolkodtam, hogy előfizetek én is. Nincs másik játék amibe 1000 órát ölnék.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#25439) gianni85 válasza Tegla80 (#25437) üzenetére


gianni85
veterán

Crysis füst. Hetek-hónapok óta mennek a hírek, hogy a fejlesztő Crytek szarban van. Prémium nekem megvan, azt se használom, bárcsak nyomott áron át tudnám neked adni :D

(#25440) Sztalker762


Sztalker762
tag

Van egy rejtett terület a Destinyben, ami a bétában normál körülmények között nem elérhető. Viszont egy kis glitcheléssel könnyedén megoldható a bejutás. :D
(A végén van egy feléleszthető Ghost, de Grimoire-t nem ad)

[ Szerkesztve ]

(#25441) Def26


Def26
félisten

digitalfoundry Destiny beta xo (900p,1080p) vs. ps4 (1080p) összehasonlítás. Ha még valaki nem látta.

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#25442) oriic válasza Def26 (#25441) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Hát kérlek szépen ez betonstabil 30fps. Nem hiába Bungie minőség.

Live-Die-Respawn

(#25443) Def26 válasza oriic (#25442) üzenetére


Def26
félisten

Ja, nekem elég is. :)

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#25444) oriic válasza Def26 (#25443) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nekem is. :D Bár én X360-ra veszem meg. :DDD

Live-Die-Respawn

(#25445) Def26 válasza oriic (#25444) üzenetére


Def26
félisten

lúzer. :(

;]

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#25446) Tegla80 válasza gianni85 (#25439) üzenetére


Tegla80
addikt

Segits nekem picit....
Mindegy,h melyiken van megveve,de nezd mar meg pls,h masik regiora megadja e a dlc-s dolgokat tutira.(us-en van +veve es uk-n jatszom,igy tudnom kene,ha megveszem vihetem tovabb az uk-n vagy cumi es us en kezdhetem elolrol,h eljen a dlc-m)
noob kerdes (meg tuti volt is mar :B ),de 12repaert inkabb tisztazzuk le elore,h mire szamitsak.

Sony® & PlayStation®

(#25447) Def26 válasza Tegla80 (#25446) üzenetére


Def26
félisten

Mondom én Neked.

Kovi -val osztottuk a profilunk. Neki EU profil, EU lemezes bf4, EU prémium. Nekem USA profil, a dlc -ket le tudom szedni (mivel ugye nálam aktív a profilja) de "waiting the install..." nál megáll nem megy tovább.

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#25448) haddent válasza Def26 (#25447) üzenetére


haddent
addikt

Nálunk pedig ment a dolog... EU lemez, UK premium, UK account ez ugye a normál felállás így nyilván tökéletes, de ha átlogolok az US profilomra akkor belépek és kapom a premiumot, dlc -ket, premium táskákat mindent. Mindkettő profil elsődleges nálam.

(#25449) kovsol válasza Def26 (#25447) üzenetére


kovsol
titán

Nekem EU lemezes KZ van amit a géphez kaptam, de USA profilom. Az ingyen dlc-ket akartam leszedni, de ugye ott is ezt a waiting for installnál megállt. Megoldás erre az, hogy beléptem a magyar profillal, és ott feltelepítettem a dlc -t, majd átléptem az USA profilra, és már játszhattam is a telepített DLC-vel.

May the Force be with you!

(#25450) Def26 válasza haddent (#25448) üzenetére


Def26
félisten

Lemezes vagy digitális vásárlás a bf4? Lehet nálam azért van gond, mert digitális usa vásárlás a bf4, a dlc pedig eu vásárlás? :U

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.