Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#26051) Mister_X válasza Jakesz (#26046) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Killzone: Mercenary, Soul Sacrifice, Zero Escape: Virtue's Last Reward, Sly Cooper: Thieves in Time, Gravity Rush - ezek mind nagyon jó címek, plusz mivel én nagyon nagy affinitást mutatok a Japan-only stuffok iránt, így nekem elég jó lenne a platform. Anno meg is volt. Hm... Lehet veszek megint, csak kell rá egy Killzone minimum és suttyba kéne dobnom a HU profilom - Pluson van jópár cím, úgyhogy nehéz lenne.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#26052) Ps Vita válasza Mister_X (#26051) üzenetére


Ps Vita
őstag

+Uncharted,Terraway,LBP,,és még ezernyi kisebb cím és csomó multiplatform amit ezen a legjobb játszani.
Szerintem nagy konzol mellé tökéletes(nálam van PS3,PS4,PSVita és így ugye a PS+ és sokkal jobban megéri)

[ Szerkesztve ]

(#26053) Jakesz válasza Mister_X (#26051) üzenetére


Jakesz
őstag

A Killzone Mercenary, meg az Uncharted Golden Abyss azok a játékok, amiket játéknak nevezek egy olyan konzolon, amiért elkérnek 50 ezer forintot. Nem akarom leszólni az indie-ket, de azok egyszerűen nem ezekre a drága készülékekre valók (bár Vitára inkább valók, mint PS4-re, és erről is megvan a véleményem, hogy egy 130 ezres nagy konzolon ilyen címekkel szúrják ki a játékosok szemét, mind a Store-ban 90%-ban, mind a Plusban). Ezeknek a játékoknak telefonon vagy Steamen lenne a helye, maximum 1000 Ft-ért, de nem ám ilyen 5000 Ft-okért, mint amennyiért a PS Store-ban vannak feltüntetve. Nem én találom fel a spanyolviaszt ezzel a kijelentéssel, de az okostelefonok világában nem csoda, hogy így teljesít egy kézikonzol. Google Playen és iOS-en helyén kezelik és korrekt áron adják ezeket az indie címeket, mellesleg friss hír, hogy a Bioshock 1-et átportolják iOS-re, szóval telefonon is voltak és lesznek is komoly játékok, amiért nem kell külön megvenni egy kézikonzolt drága pénzért.

(#26054) Gijon válasza Ps Vita (#26052) üzenetére


Gijon
senior tag

Egyetértek, + kiegészíteném + kontrollernek is alkalmas, zene, videó,(fotó) skype, remote play..., szerethető kis dög a maga nemében...bőven megéri az árát, akár egy telefonhoz hasonlítva is.

(#26055) ldave válasza Jakesz (#26053) üzenetére


ldave
félisten

Had döntse már el egy fejlesztő, hogy mire készít játékot. Aztán utána a vásárlókra van bízva, hogy mire és mikor adnak pénzt. Én személy szerint nem szeretek mobilon játszani, egyrészt hamar lemerült tőle a telefon, másrészt meg már nem érdekelnek az alap f2p mobiljátékok, annyi a szemét, időm pedig nincs próbálgatni.

A Slime draws near! Command?

(#26056) gianni85 válasza Jakesz (#26053) üzenetére


gianni85
veterán

ööö, izé, mennyibe kerülnek azok a telefonok, táblagépek, amelyeken az a Bioshock rendesen fog futni?

(#26057) ldave válasza gianni85 (#26056) üzenetére


ldave
félisten

Ja igen, ez a másik, a Vita drága, de az iPhone 5/S (és hasonló driodok) azok jó árban vannak.

A Slime draws near! Command?

(#26058) Mister_X válasza ldave (#26057) üzenetére


Mister_X
nagyúr

A különbség az, hogy ezeknek a telefonoknak jobb a kijelzőjük, stabilabb a böngészőjük, jobb az üzemidejük, stb... plusz nem csak játékra jók, mint a Vita. Ez ugyan az a helyzet, mint a PC vs. asztali konzol eset csak mobilban.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#26059) Prof01 válasza Mister_X (#26058) üzenetére


Prof01
veterán

Nálad a pont!
A kézi konzolok most kaptak egy nagy vetélytársat, mint a TV-s konzolok a '90-es években a PC-t. Ekkor jött ugye a a Sony a PS1-gyel és megmutatta, hogy a jó grafika és a felnőtt játékok nem csak PC-n lehetségesek (ráadásul olcsóbban).
Ettől még ugyanúgy van létjogosultsága a kézi konzoloknak is, csak tenni kell a gyártóknak érte, hogy ez fennmaradjon. Ott van pl. a Nintendo 3DS, ami nagyon is sikeres. :K

[ Szerkesztve ]

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#26060) mlinus válasza Jakesz (#26046) üzenetére


mlinus
őstag

ha szereted a japán játékokat akkor bizony nagyon sok van rá

(#26061) Tegla80


Tegla80
addikt

Nem ertek 1et.....
Mondhattok barmit,de egy 36 e ft os telon nem fut el az ami a vitan igen. Es igen 36e be van uj vita.... (itthoni fuggetlen telorol beszelunk persze,mert a 0ft os nal a havidijad 2evig a telo ara ami messze nem 36 repa.)
Plusz dedikalt gombok nelkuli jatek......,nah koszi. :DD

Sony® & PlayStation®

(#26062) ldave válasza Mister_X (#26058) üzenetére


ldave
félisten

Ugye nem muszáj egyetértenem? Azért kíváncsi lennék, hogy mondjuk az iPhone 5 mennyi idő alatt merülne le ha egy Killzone szintű játékot tolnék rajta csatlakoztatott Bluetooth irányítóval, online. Szerintem hasonlóan 4-5 órát bírna. A kijelzővel nekem nincs bajom, nem is értem miért kell a fullHD 5 inchen amikor az ember többsége szöveget ír és olvas rajta (értsd: chat).
Persze én is tudom hogy sajna a nagy pénz és így a jövő a mobil/tablet játék, arra én viszont már nem fogok költeni.

A Slime draws near! Command?

(#26063) shunter válasza gianni85 (#26043) üzenetére


shunter
aktív tag

2 game árából megvan + a gyáí 500gb os éladható, felhasználható. Még nem szükséges lecserélni az 500gb ot. De egy idő után tuti kevés lesz.

(#26064) sittes79


sittes79
addikt

vótmá???

(#26065) Rabbitf_24 válasza sittes79 (#26064) üzenetére


Rabbitf_24
őstag

Abszolút noob kérdés: a bolt már megkapja előbb és fel is adja, hogy 19-én megkapjam, vagy majd csak 19-én vagy utána postázzák?

(#26066) >Deego..


>Deego..
senior tag

Lenne egy használatlan és számomra felesleges CQC + Snipr szettem egy csomagban.
Akit érdekel keressen meg.

[ Szerkesztve ]

" Agyalok és cselekszem, de nincs az az isten hogy feladom és lefekszem " ...

(#26067) gyuribácsi88 válasza sittes79 (#26064) üzenetére

Nagyon gyanús ez nekem, még a zavvi-n is sokkal drágább :DDD

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#26068) Gabor343


Gabor343
tag

kép

Szerintetek mennyire esélyes hogy adnak majd 30 napos PS+ trial kódot a destinys gépcsomaghoz?
Az eddig nálunk kapható gépcsomagok közt volt olyan amihez adtak?

(#26069) Nescafé válasza sittes79 (#26064) üzenetére


Nescafé
őstag

Én majd bemegyek és megveszem 19 - én.

 iPhone 15 Pro

(#26070) Tegla80 válasza Gabor343 (#26068) üzenetére


Tegla80
addikt

Akinek meg nem volt soha az acc.jan plus annak van a store-ban ingyi 14napos......
Amugy meg alap,h legyen plus az acc.hoz......szoval gondolkodj el az evesen sztem....

[ Szerkesztve ]

Sony® & PlayStation®

(#26071) Bencus88 válasza Gabor343 (#26068) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Ott van rajta, szóval elég esélyes :DDD

Amúgy gyönyörűen néz ki a gép. Én úgy emlékszem, hogy nem volt sehol.

(#26072) haddent válasza Tegla80 (#26070) üzenetére


haddent
addikt

Egyrészt, másrészt ha ez perdöntő csak kicsit is egy gépcsomag vásárlásakor, az baj.

(#26073) Rabbitf_24


Rabbitf_24
őstag

OFF: az asszony felvitte Budapestre a AC4 Black flaget, de sajna hiába, mert nem kellett. Ma és holnap ott lesz. Eladó 8kért vagy csere BF4 vagy NFS Rivals vagy meghallgatom az ajánlatot. :D

(#26074) Gabor343 válasza Tegla80 (#26070) üzenetére


Gabor343
tag

Tudok a 14 napos lehetőségről és ha nem lesz 30 napos kód a géphez akkor azt fogom felhasználni, utána meg venni fogok éves tagságot, csak lehet majd csak 1 hónappal később fér majd bele, ezért lenne jobb a 30 napos trial.
Ezért érdeklődtem, hogy volt-e már itt mo-n olyan gépcsomag amihez adtak, mert ha igen akkor valószínűleg ehhez is lesz.

haddent:
A játék miatt (destiny) és a fehér ps4 miatt választottam ezt a csomagot, az hogy adnak hozzá hozzá ps+ kódot vagy sem, nem fog változtatni ezen. :)

(#26075) krx21 válasza Gabor343 (#26068) üzenetére


krx21
nagyúr

Most komolyan! Számít? :N

(#26076) >Deego.. válasza Gabor343 (#26074) üzenetére


>Deego..
senior tag

Egyébként PS Store-ban is lehet venni 1 hónapos tagságot, 2 ezer kb.

[ Szerkesztve ]

" Agyalok és cselekszem, de nincs az az isten hogy feladom és lefekszem " ...

(#26077) Mister_X válasza ldave (#26062) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Hehehe, én örültem volna a legjobban, ha tudtam volna 4-5 órát egy huzamba KZ multizni ;) Vagy a fényerőt kell csökkenteni (ami elég érbevágó OLED-nél... sőt, bármilyen kijelzőnél), vagy... vagy beletörődsz, hogy merül a masina. Ettől függetlenül egy VITA-t nem érdemes összevetni a csúcskategóriás telefonokkal, mert nem egy kategória...

A felbontás mizériát én sem értettem, 4.5"-on elvoltam WVGA-val és a Vita 5"-os 960*544-e (?) sem zabart. Azóta meg van iPadem és persze méginkább nem egy kategória, de a felbontás nem másodlagos kérdés.

[ Szerkesztve ]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#26078) sittes79 válasza gyuribácsi88 (#26067) üzenetére


sittes79
addikt

Nekem is gyanús, de lehet 576 lefeküdt blizzéknek :)

(#26079) oriic válasza sittes79 (#26078) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

576 most jön fel mint talajvíz, Destiny pl most náluk legolcsóbb.

Live-Die-Respawn

(#26080) gyuribácsi88 válasza oriic (#26079) üzenetére

Ipon-nál olcsóbb ;)

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#26081) Pocok9b


Pocok9b
aktív tag

Sziasztok!

Én is p4 tulaj lettem, akinek van kedve egy kis Injustice-hoz vagy warframe-hez az nyugodtan vegyen fel, illetve nem tudom hogyan lehet bekerülni a listába, de oda is írhattok nyugodtan, azonosítóm: fortam88

Tel/Viber/WhatsApp: +36703228077

(#26082) bokormt


bokormt
csendes tag

Sziasztok!

Találtam egy PlayStation 4-es hirdetést és felvettem az eladóval a kapcsolatot. A konzol Németországból való, bontatlan, teljesen új. 2 év garancia van rá, csak annyi a gond, hogy Németországban van a bolt. Tehát a garanciával nem megyek semmire. Viszont az eladó ezt írta nekem:

Azt viszont még nem árt tudnia, hogy a Magyarországon forgalmazott konzolok nagy része kínai gyártmány, ezért vállalnak rá csak 1 év garanciát. A németek viszont nem engedik be a kínai silányabb minőséget az országukba, bátran vállalják is a 2 év garanciát. Az általam kínált termék Japánban készült. Nem hinném, hogy bármiféle probléma, meghibásodás előfordulna vele. Illetve amit még érdemes figyelembe venni a vásárlásnál, nagyon sok esetben hiába van az embernek garanciája, sajnos semmire sem megy vele.

Nem tudom mit gondoljak. Elképzelhető, hogy valóban ez a helyzet? Szerintetek?

(#26083) B-L-A-C-K válasza bokormt (#26082) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Nagyon nem akarok belemélyülni a témába csak egy dolgot jegyeznék meg:

Nem hinném, hogy bármiféle probléma, meghibásodás előfordulna vele.

Az eladó jós? Egy 10 milliós TV is elromolhat, vagy egy 2 milliós notebook (még élhetnék 100 példával), egy elektronikai eszközről beszéljünk, azaz nincs olyan hogy biztos nem romlik el mert ő úgy gondolja, ez így elég vicces...:)

(#26084) krx21 válasza bokormt (#26082) üzenetére


krx21
nagyúr

Szerintem placebo azt hinni hogy a japán feliratúak jobbak lennének... Semmi bizonyíték vagy tapasztalat nincs ilyesmiről, különben tele lenne a net vele...

(#26085) Rabbitf_24 válasza bokormt (#26082) üzenetére


Rabbitf_24
őstag

Akkor az összes szifon meg minden vga meg telefon szar, mert kínai?

[ Szerkesztve ]

(#26086) gyuribácsi88 válasza bokormt (#26082) üzenetére

Magyarországit vegyél aztán kész, és akkor nincs gond.

Megnézném én hogy mi a két gép közti különbség :U Beletették a japánba azt a pasztát amit a kínaiból kispóroltak?

Amit írt neked az nem más mint marketing duma, ha el akarok neked adni valamit én is ezt tenném. De azért mond meg az embernek hogy még egy párszor nézze meg a Wall Street Farkasa című filmet ...

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#26087) haddent válasza bokormt (#26082) üzenetére


haddent
addikt

Jajj.. ennél pocsékabb tenyérbemászóbb gusztustalanabb marketinghazugságokat összehozni nem sikerült neki? :DDD Az a büdös nagy helyzet, hogy van egy külföldi gépe amire jól tudja, itthon garanciát senki nem vállal és a baromságaival még megpróbálja bemesélni, hogy jól jársz. Be ne dőlj neki.
Kezdjük ott, hogy a németek is kapnak kínait, mi is japánt. Itt egy év gari van rá, és mindenhol, csak van ahol lehet rá venni plusszban, pl.: USA. Semmi köze nincs a gyártási helynek a garanciához és a tartóssághoz.

Ezt anno velem is eljátszotta a pali, hogy de jól járok az UK géppel, jobb gépek kerülnek arra a piacra mint idehaza... aha.. :DDD

Nem, nem képzelhető el, baromság, rosszul jársz ha gari nélküli gépet veszel, én még hírdetésre is nyomnék egy megtévesztő jelentést.

[ Szerkesztve ]

(#26088) Dicker válasza haddent (#26087) üzenetére


Dicker
őstag

Végén kiderül, hogy semmiben se különbözik, csak ott szerelték össze, de egy helyen gyártották az alkatrészeket. :))

(#26089) Rabbitf_24


Rabbitf_24
őstag

mióta felment a legutolsó rendszerfrissítés, azóta nem tapasztaltam állandó lemezkiadási ingert. lehet, hogy szoftveres probléma volt? :F No mindegy, még várok, mert ha nem jelentkezik, akkor nem bontom meg. :D

(#26090) bokormt


bokormt
csendes tag

Bírom ezt a közösséget, annyian írtatok, hogy ihaj.
Köszönöm szépen a válaszokat és még jó, hogy kikértem a véleményeteket.

(#26091) haddent válasza Rabbitf_24 (#26089) üzenetére


haddent
addikt

Ezt azért gondold meg, gari ugrik és rusnya egy cucc az optikai meghajtó belülről :DDD

Saját képek egy készülő cikkből: 1; 2; 3; 4; 5; 6

[ Szerkesztve ]

(#26092) sittes79


sittes79
addikt

Állat, can not wait:

"Akcióban a Diablo III: Ultimate Evil Edition

Kilenc percig nézhetjük működés közben a PS4-es Diablo III-at, ami különösen azért nagy élmény, mert menet közben a két játékos mellé becsatlakozik egy harmadik is, PS Vitáról. Ezek mellet ránézésre a PS4-es kiadás hasonló grafikát produkál, mint a maximumra húzott PC-s, a Blizzard ígérete szerint stabil 60fps-sel."

(#26093) Dicker válasza haddent (#26091) üzenetére


Dicker
őstag

Szép egy százasszög van benne. Kifinomult megoldás. :Y

(#26094) Def26 válasza haddent (#26091) üzenetére


Def26
félisten

Szépen levágtad a körmöd. :D Mikor lesz kész a cikk?

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#26095) gabor0077 válasza sittes79 (#26092) üzenetére


gabor0077
tag

PC-s accountomat gondolom nem lehet hozzákötni a PS4eshez :( Kellene a Wizardom..

"He who makes a beast out of himself gets rid of the pain of being a man" - Dr Johnson

(#26096) Mister_X válasza sittes79 (#26092) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Az lenne az ultimate karaj, ha VITA-ra is kijönne. Nem csak így "hopp, van a farzsebemben egy kézikonzol, legyen hát belőle kontroller".

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#26097) haddent válasza Def26 (#26094) üzenetére


haddent
addikt

A lényeg megmaradt! :C Kész van, mod át is nézte már, már csak a fő fő fő fő főnök boss lvl90 modnak kell jóváhagyni, vagy valami hasonló.

Mister_X ez sok volt estére :))

[ Szerkesztve ]

(#26098) oriic válasza haddent (#26091) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Na király cikk lett, gratula hozzá: :)

Live-Die-Respawn

(#26099) Rabbitf_24 válasza haddent (#26091) üzenetére


Rabbitf_24
őstag

:Y atyaisten.

(#26100) gyuribácsi88

Na azért :K mondtam én hogy júliusra ígérték azt a bétát :C

Deep Down beta ebben a hónapban

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.