Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#25801) Tegla80


Tegla80
addikt

"plants vs zombies" Hat sztem erre is kell majd koltenem a mostani fizumbol....

Sony® & PlayStation®

(#25802) adamssss


adamssss
veterán

Sziasztok!

Van olyan játék ami profitál valami a Playstation kamerából?

Addig gyorsítottuk a világot míg mi magunk maradtunk le...

(#25803) vg válasza oriic (#25761) üzenetére


vg
addikt

"Lényeg, hogy level 20ig megy a sztori"

Ez most komoly? Akkor a bétában már majdnem a fele elment? Azigen 500 milló dolláros játék.

(#25804) mlinus válasza vg (#25803) üzenetére


mlinus
őstag

nem ez az egy játék került 500 millába, hanem egy 10 éves beruházás az activision részéről.
amúgy felfedték az endgame tartalmat, 6 órás raideket ígérnek , 6 os csapatban.

(#25805) vg válasza mlinus (#25804) üzenetére


vg
addikt

Szart se ér az egész, ha 5 óra a történet, azaz max 15 co-opos küldetés és mellé van 150 egymás elleni hülye multis pálya.

(#25806) front3r válasza vg (#25803) üzenetére


front3r
őstag

LvL 20 felett is léped a szinteket, a tegnapi videóban ez látszott, de ott már nem story módban játszol majd. A Bungie meg ragaszkodik ahhoz, hogy nem lesz rövid a játék, és hosszú távon is élvezetes lesz. Nem hiszem hogy gond lesz majd itt, de tényleg MMO-s a játék ezekkel a raidekkel. Na persze attól nem MMO egyedül a játék, hogy coop orientált kisebb mapok vannak, de ennyi, amúgy szinte minden más az MMO motívumokat hordozza.

PS5, PSVR2 -  iPhone 14 Plus, Watch S7, iPad Pro(2021)

(#25807) Maggio7 válasza adamssss (#25802) üzenetére


Maggio7
tag

Just dance. ...Nem is értem minek vettem kamerát.... :F

(#25808) haddent válasza vg (#25803) üzenetére


haddent
addikt

Nem gondoltam volna, de egyetértek. Nagyon kevésnek tűnik a 24 story küldetés, 1 nap alatt max szint :F
A 6 órás raid meg vicc. WoW -ban nem volt 6 óra, átlag konzolos játékos néha leül kicsit játszani, nem fog 6 órát ott vért izzadni Arthas isteni íjjáért.
Valahogy ez túl kontrasztos így. KELL még sztori. De ne legyen igazad (és nekem se) :DDD

(#25809) vg válasza haddent (#25808) üzenetére


vg
addikt

Gondoltam megveszem a 32e forintos ezres verziót, mert abban ugye van két jövőbeni DLC, de most kicsit elbizonytalanodtam. Mi a rákot kell akkor csinálni a 24 küldetés után? Játsszak egymás elleni harcot, olyan Rambó gyerekekkel akik PS4-en is makrós egérrel és billentyűvel verik szarrá a kontrolleres játékosokat és még közvetítik Twitch-en is élőben három kamerával? Kösz nem.

[ Szerkesztve ]

(#25810) haddent válasza vg (#25809) üzenetére


haddent
addikt

Lesz PVE tartalom, csak félő, hogy nem elég. Amúgy vedd a digital guardiant abban is van a 2 dlc pakk és ~22k -ért hozzá lehet jutni

(#25811) Madwe válasza vg (#25809) üzenetére


Madwe
nagyúr

Tudtommal a ps4es destiny első évében minden dlc ingyenes

(#25812) vg válasza Madwe (#25811) üzenetére


vg
addikt

Persze, ha van Expansion Pass-od, akkor majd ingyen tudod leszedni a két Expansion Pass-t, jobban mondva DLC-t.

(#25813) nkAAA


nkAAA
aktív tag

Jól értem, hogy a Destiny Expansion Pass csak az első 2 DLC-re vonatkozik? Ha igen, akkor nem ártana egy BF Premium-szerű megoldás, ahol lerak X összeget az ember és akkor azért az árért megkapja az összes jövőbeli DLC-t.

[ Szerkesztve ]

https://twitter.com/nkaaa

(#25814) nkAAA válasza nkAAA (#25813) üzenetére


nkAAA
aktív tag

Okés, most olvastam az előző HSZ-t :B

https://twitter.com/nkaaa

(#25815) keIdor


keIdor
titán

Tegnap reggel megjött a The Last of Us Remastered, ma ki is próbáltam, vittem 1 órát.
Szerintem sokkal szebb és jobb, mint PS3-on volt, a 60fps nagyon "jót" tett neki, élvezem, hogy vajsima az egész és a grafika is sokkal szebb, főleg az árnyékokon észlelni, de a textúrák is élesebbek.
Plusz 1080p, nekem nagyon tetszik, nem bántam meg a 11.500Ft-ot érte, annyit bőven megért.
Szerintem van akkora különbség, mintha PC-n low-ról high-ra állítanánk mindent.

Kíváncsi leszek a GTA V-re is, hogy az milyen lesz.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#25816) faham válasza BabMester (#25792) üzenetére


faham
aktív tag

Ehhez milyen lokalizációs felhasználóra van szükség? us? :)

(#25817) nismoka válasza vg (#25812) üzenetére


nismoka
addikt

Ha a magyar profilommal veszem meg az expansion-pass-t akkor azt tudom ugyan azon a gépen az angol profilommal használni? Elsödleges gépnek van beállitva a ps4. Elvileg kéne hogy menjen mert a magyar profil van psn pluszra előfizetve és az angol profilommal is tudom használni azokat a játékokat amit a magyar psn plusszal töltöttem le.

[ Szerkesztve ]

(#25818) Tatyla válasza nismoka (#25817) üzenetére


Tatyla
őstag

Alapnak és a dlc-nek ugyan azon régióba kell tartozni de bármelyik profillal használhatod

PSN:Tibipapa74 Xbox id: Tibipapa74 Battletag:Tatyla#2431 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

(#25819) nismoka válasza Tatyla (#25818) üzenetére


nismoka
addikt

Ok, köszi! EU lesz mindkettő. ;)

(#25820) tepenzed válasza haddent (#25808) üzenetére


tepenzed
őstag

ki mondta neked,hogy a 6 órát egyben kell lenyomni?

(#25821) Mister_X válasza BabMester (#25792) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Nekem a TLoU volt 11 óra második végigjátszásra, minimális halálozással, legtöbb esetben rambózva (franc fog lopakodni fullos arzenállal ;]) és a zombikat tudatosan molotovozva. Természetesen egy videó se lett elnyomva.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#25822) haddent válasza Mister_X (#25821) üzenetére


haddent
addikt

Én ma is meg tegnap is leültem játszani "kicsit" sutty 3 óra :DDD Nem tudom mikor volt utoljára ilyen, hát nem hiába az értékelés (habár nem szoktam adni mások, tesztelők véleményére meg a hypera)

[ Szerkesztve ]

(#25823) Tatyla válasza haddent (#25822) üzenetére


Tatyla
őstag

Azért a végére csak berágtál mert eltűntél az éterből :D

PSN:Tibipapa74 Xbox id: Tibipapa74 Battletag:Tatyla#2431 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

(#25824) BabMester válasza faham (#25816) üzenetére


BabMester
senior tag

Igen US, de nincs minden államban :/

(#25825) BabMester válasza Mister_X (#25821) üzenetére


BabMester
senior tag

Hehhe nekem még nem volt szerencsém a játékhoz csak nagyjából mondtam, de ha a 30 napos 8$ vagy 90 napos 15$-os bérlés nézzük, akkor is jobban járok mint 50$-ért megvenni, persze ez csak az ilyen Single player játékoknál jó, komolyabb multira egy BF-et pl úgyis megvesz az ember :)

(#25826) ForRedGlory válasza keIdor (#25815) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Jaja, elég jó lett. Két dolog zavar. A 30 fps limit egy kalap szar, úgy szaggat, mint atom. A másik gondom pedig, hát talán nehéz lesz leírni: ha megmozdítot a jobb joyt, azaz ha elkezdesz körbenézni, vagy fordulni, akkor a kép sötétebb lesz kicsit és akkor sokkal szebb, mint ha éppen nem mozgatod. Olyan érzésem van, hogy forgatáskor jobban működik az élsímítás, nincs a tárgyak körül fehér rece, stb. Mondjuk ezt már megfigyeltem Watch Dogsnál is, nagyon remélem hogy nem TV függő a dolog, mert azért nem egy szar LED-es Samsung Tv-m van

(#25827) Tegla80 válasza ForRedGlory (#25826) üzenetére


Tegla80
addikt

LCD tv-d van ami led megvilagitasu......
amugy meg ettol meg boven lehet xar is,de ezt ne vedd magadra. :DDD
Amugy "jatek mod" ban van ugye??

Sony® & PlayStation®

(#25828) Mister_X válasza ForRedGlory (#25826) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Szerintem is TV beállításával lesz gond, az én szemem eleinte kifolyt a blur effekt miatt, aztán kiderült, hogy a TV film módban van.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#25829) ForRedGlory válasza Tegla80 (#25827) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Aham, hát erre nem is gondoltam ;] lehet tényleg az a gond, hogy nem játék módban van, köszi, meg Mister_X-nek is. Majd megnézem, ha TV elé kerülök.

(#25830) Tegla80 válasza ForRedGlory (#25829) üzenetére


Tegla80
addikt

Source gomb majd bemeneten tools es elnevezes,nevszerkesztes alatt ott a lista mikre lehet elnevezni a bemeneteket.

Sony® & PlayStation®

(#25831) Maggio7 válasza Mister_X (#25828) üzenetére


Maggio7
tag

...már régebben is téma volt, hogy valaki szidta a ps4-et, közben nem volt jól beállítva tv. :K egyébkènt személy szerint nem szeretem a játék módot a tvmen. Nekem a film mód van beállítva a saját izlésem szerint!

(#25832) gianni85


gianni85
veterán

nekem játék módban van, de mind1 is... 47"-on egyszerűen kevésnek találom a fullHD-t játékoknál

(#25833) ForRedGlory
bele se merek gondolni :D Régi gen-t még 32"-on nyomtam, a végén kicsit 40"-on.PS4-gyel meg jobban szeretek monitoron játszani, mert a nagytévén semmi nextgen feelingem sincs a látványtól.

[ Szerkesztve ]

(#25833) ForRedGlory válasza gianni85 (#25832) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Milyen lehet rajta egy PS3 játék 1.5 méterre ülve? :DDD

(#25834) Nescafé


Nescafé
őstag

Ezt a tv-s dolgot megnézem én is..
Nekem nem tudom min van ,nem volt álligatva sose..

[ Szerkesztve ]

 iPhone 15 Pro

(#25835) Tegla80 válasza ForRedGlory (#25833) üzenetére


Tegla80
addikt

Nem egeszen ertem,h hova is szertnel ezzel kilyukadni,de Pl egy U3 az megfeleloen szep kell ,h legyen rajta. A meretnek semmi koze ez esetbe a kepminoseghez. (32"-48"-55" on is ugyan azt kell lasd,mert a felbontasa mindnek ugyan az kell,h legyen.Max a pixelek egymashoz viszonyitott tavolsaga miatt lathatsz elterest,de ez megint mas tema)
Korrekt kepet tud egy ps3 is mind a mai napig sztem .

[ Szerkesztve ]

Sony® & PlayStation®

(#25836) mfranky válasza Tegla80 (#25835) üzenetére


mfranky
őstag

Hmm...azért nekem látványra ég és föld volt az xbox360 és a ps4 képe...egy kis ideig megvolt még az xbox360, és amikor elvitték kipróbáltuk...épp a Far Cry 3-al...egy PS4 játék után kicsit fapados volt már az xbox a tv-n....
Nekem game módon van, és volt a tv-n laptopos színkimérés is, be lett kalibrálva rendesen...én a TLOU-n sem veszek észre semmi hibát vagy röccenést, gyönyörű és szépen fut...

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Franky_Hun_33 -- S20+

(#25837) Tegla80 válasza mfranky (#25836) üzenetére


Tegla80
addikt

Ebben igazad van,mivel a regi gen... nem tud fhd-t csak max felkonvertaltat,mig a ps4 mar....
Azonban nem is errol van szo,hanem egy ps3 rol es monitorrol vagy 32"-47"-55" rol es a latott keprol. ;)

[ Szerkesztve ]

Sony® & PlayStation®

(#25838) ForRedGlory válasza Tegla80 (#25835) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Arra, hogy ott az alacsony felbontást az élsímítás nem tudja kompenzálni. Egy dolog, hogy szép, de nagyon recés a játék, már zavaróan az, elveszi az élményt.

(#25839) Maggio7 válasza Tegla80 (#25837) üzenetére


Maggio7
tag

...ezzel vitatkoznék, 32" tv-n egy gyenébb minőségő anyag jobb látvány nyújt, mint egy 55"-on! Pont ahogy írtad a képpontok távolsága miatt!

[ Szerkesztve ]

(#25840) barcabome


barcabome
aktív tag

Ex Xbox360-asként most úgy játszom a TLOUS Remastered-del, mint egy kisgyerek. Nagyon jó játék, csak kár, hogy nem magyar feliratos. Tetszik az irányítás meg úgy az egész egyben, ahogy van.

Egy dolgot hiányolok, de lehet én vagyok a béna: Hogy lehet tárazni? Mikor felveszem a lőszert automatán táraz. Valahol olvastam R1 röviden nyomva, de nem segített, esetleg nincs nálam annyi lőszer, hogy tárazni tudjak? :D

(#25841) sittes79 válasza barcabome (#25840) üzenetére


sittes79
addikt

Célzás nélkül R2 ravasz.

(#25842) barcabome válasza sittes79 (#25841) üzenetére


barcabome
aktív tag

Köszi! :R

(#25843) Nescafé válasza Nescafé (#25834) üzenetére


Nescafé
őstag

Nállam csak ezek vannak
Kiemelt
Normál
Természetes
Film

Játéknál akkor mire érdemes tenni?
Köszönöm

 iPhone 15 Pro

(#25844) Tegla80 válasza Nescafé (#25843) üzenetére


Tegla80
addikt

Ha neked is samud van, akkor itt irtam

Sony® & PlayStation®

(#25845) kovsol válasza Nescafé (#25843) üzenetére


kovsol
titán

Nem jó helyen keresgélsz szerintem.
HDMI módját lehet állítani. Nekem ilyenek vannak ott, hogy DVI, PC, Játék, Videomagnó, DVD, vagy 5 féle vevő egység stb.
Ott ahol Tegla80 is írja.

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#25846) Nescafé válasza Tegla80 (#25844) üzenetére


Nescafé
őstag

Samu van akkor megnézem jobban..

 iPhone 15 Pro

(#25847) Maggio7 válasza Nescafé (#25846) üzenetére


Maggio7
tag

Én helyedbe itt keresném: Menü - Rendszer - Általános - játék mód, de nem minden tv tàmogatja.

(#25848) gyuromoj


gyuromoj
veterán

Háromszor annyi PlayStation fogy, mint Xbox

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#25849) Def26 válasza gyuromoj (#25848) üzenetére


Def26
félisten

Ezt mar latni lehetett megjeleneskor. :P Itt mar nincs mas magyarazat, az emberek tobbsege fityiszt mutatott az ms -nek.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#25850) Neoteric válasza gyuromoj (#25848) üzenetére


Neoteric
addikt

Ráadásul az ms nem is az eladott mennyiséget közölte, hanem a piacra dobottat, úgyhogy vszeg még nagyobb a difi.

PSN: ne0teric_sAN

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.