Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#26451) Herczi válasza Def26 (#26450) üzenetére


Herczi
senior tag

Na, csak usankák játszhatnak érte, kár, nagyon durván néz ki, egyedül az EA logot kéne eltakarni ;]

(#26452) Garada válasza Def26 (#26450) üzenetére


Garada
őstag

Nem is rossz. :D

(#26453) gabor0077 válasza Herczi (#26451) üzenetére


gabor0077
tag

Elég gusztustalan az a fél PS4-et betakaró EA logó... :D

"He who makes a beast out of himself gets rid of the pain of being a man" - Dr Johnson

(#26454) mlinus válasza haddent (#26449) üzenetére


mlinus
őstag

nincs mit magyarázni, nincs annyira feltekerve a graf :) ettől függetlenűl jó látni egy újabb 1080/60-as játékot.

xbone-on csak 912p sikerült.. ;]

[ Szerkesztve ]

(#26455) Neoteric válasza mlinus (#26454) üzenetére


Neoteric
addikt

Szép kerek szám. ;]

PSN: ne0teric_sAN

(#26456) Mister_X válasza Def26 (#26450) üzenetére


Mister_X
nagyúr

"Eligibility. No purchase necessary to enter or win. The Sweepstakes is open to anyone age 18 or older as of the date of entry who legally resides in the 50 United States, except where prohibited by law or in any state that would require advance registration of this Sweepstakes. Sweepstakes is void in Puerto Rico and U.S. territories and possessions. You are not eligible to participate in the Sweepstakes if you do not reside within the 50 United States. Sweepstakes is void where restricted or prohibited by law. Employees of Sponsor and its affiliates, subsidiaries, and members of their immediate families (parents, siblings, children, and spouses of each) and/or persons living in the same household as such persons, whether related or not, are not eligible."

Látom már írták is előttem, fránya fórumtörés. Amúgy nem néz ki rosszul.

[ Szerkesztve ]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#26457) szokika66


szokika66
csendes tag

Sziasztok ! Segítségeteket szeretném kérni nem tudom eldönteni hogy ps4-et vegyek vagy építsek egy gamer pc-t nem tudom melyikkel járnék jobban. Még sose volt konzolom szóval nem tudom milyen . Ti hogy döntenétek ha most lenne 180ezretek mit vennétek ? Azt szeretném még megkérdezni, hogy ha használtan veszek egy bf4-et (lemezes) akkor a multiját tudom használni vagy nem?

(#26458) Neoteric válasza szokika66 (#26457) üzenetére


Neoteric
addikt

Ha nem szeretnél évente upgradelni a hardvert, vagy sz*pni az optimalizálás hiányával, cserében viszont hajlandó vagy némi kompromisszumkötésre a látványt és az irányítást illetően, akkor ps4. Leginkább amúgy attól függ, h mivel játszol.
Használt lemezes játékok ugyanolyanok mint az újak ilyen szempontból, tehát gond nélkül játszhatsz azokkal is multiplayert. Sokan felróják konzol hátrányának, hogy hosszabb távon drágább mint egy pc, de ha nem ész nélkül veszel összevissza mindent day1, akkor simán ki lehet jönni annyiból, mint amennyit pc-s játékokra költenél.

[ Szerkesztve ]

PSN: ne0teric_sAN

(#26459) gabor0077 válasza szokika66 (#26457) üzenetére


gabor0077
tag

Egyértelmű PS4. A 180 ezres PC-t fejlesztheted egy év múlva...

"He who makes a beast out of himself gets rid of the pain of being a man" - Dr Johnson

(#26460) Madwe válasza szokika66 (#26457) üzenetére


Madwe
nagyúr

Tudod használni a használt játékok multijat, azonban ps+ kell a multihoz mindenkeppen

(#26461) tarti19 válasza gabor0077 (#26448) üzenetére


tarti19
senior tag

Szerintem nem tudja a fix 60-at, főleg kint a nyílt terepen a mocsaras résznél. Nem is a PC-t kell megizzasztani, mert azt nem lehet. Inkább az a jó, hogy itt megfelelő grafikai tartalom mellett már sebesség is van. Összegezve végre van egy jó nagy előrelépés :) :D
Van ennek multija?

PSN id: Huntarti, http://www.twitch.tv/tarti19

(#26462) mlinus válasza szokika66 (#26457) üzenetére


mlinus
őstag

ps4 topikban mit vársz? :)

180ezerből lehet olyan pct venni, ami évekig jó lesz, mondjuk. egy dolog fontos amúgy: pc-n olcsóbban hozzá lehet jutni a játékokhoz, itt hozza vissza az árát.

a konzol előnye az egyszerüség, és az exkluzívok.

(#26463) gyuribácsi88 válasza mlinus (#26462) üzenetére

Ja olcsóbban hozzájutok én is az optimalizálatlan sz@rokhoz, amitől szétvet az ideg. Ha meg megveszem a játékot eladni nem tudom mert hozzárendeli a steam vagy origin profilomhoz. (a csúcspoén az hogy az optimalizálatlanság itt is ugyanúgy fent áll) :(( [már mint a megvett játéknál]

[ Szerkesztve ]

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#26464) Madwe válasza mlinus (#26462) üzenetére


Madwe
nagyúr

Lehet hogy a konzolos lemez drágább (digit kb ugyan annyi főleg ha USA store) de itt legalább el tudod adni mert van használt piac, ésszel olcsóbban kijossz mint pcn, persze aki ész nélkül mindent megvesz első nap s sose adja el, az többet kolt mint pcn...

(#26466) gabor0077 válasza tarti19 (#26461) üzenetére


gabor0077
tag

Játszottál már vele PS4-en? Neeem? Na akkor meg ne mondd meg nekem, hogy tudja-e a 60-at, köszi. Cikket író emberek játszottak vele, és azt mondják atom stabil 60 fps. Én nekik hiszek.

[ Szerkesztve ]

"He who makes a beast out of himself gets rid of the pain of being a man" - Dr Johnson

(#26467) front3r válasza szokika66 (#26457) üzenetére


front3r
őstag

PS4.
Ugyan olyan egy használt játék, mint egy új. Multizni mindegyikkel tudsz, egyik sem ér kevesebbet. Multihoz kell venni előfizetést PS4-en, de az 12-15k egy évig és mellé kapsz havi ingyen játékokat.
A kontrollert kell megszoknod FPS-ekben, ha rá tudsz szánni időt arra, hogy megtanulj vele játszani, akkor semmi hátrány nem ér. Akár a fotelből is tudsz játszani.
Itt nem fognak akadni a játékok, ebben biztos lehetsz. Ha probléma van mégis valamelyik játékkal, akkor mindenkinél probléma van, és akkor patchelik. (pl. valamilyen játékmeneti bug)

A lemezes játékokat el tudod adni normális áron.
Én pl. a Wolfensteint megvettem 13k-ért, majd kijátszottam és eladtam ugyanennyiért. :) Ez nem rossz dolog.
Egyedül a DLC-ket, amiket be kell aktiválni, azokat nem tudod ugyebár eladni, de ha van egy játék és úgy látod nem akarod eladni, akkor nyugodtan vehetsz hozzá DLC-ket.

PS5, PSVR2 -  iPhone 14 Plus, Watch S7, iPad Pro(2021)

(#26468) tarti19 válasza gabor0077 (#26466) üzenetére


tarti19
senior tag

Én nem fogok sírni, ha tudja a fixen:)
Igazából kiderül a hónap végén.

PSN id: Huntarti, http://www.twitch.tv/tarti19

(#26469) LeventeV


LeventeV
senior tag

Ha minden jól megy, akkor keddtől én is PS4 tulaj leszek.
Egyelőre csak az inFamous lesz meg, plus az eddigi IGC-s játékok. Ezekkel remélhetőleg elleszek míg kijön a Driveclub.

Vegyetek fel PSN-n. Az id-m: LEVi-o_0

(#26470) Yummy


Yummy
tag

Hello!

Jovoheten lehet en is ps4 tulaj leszek. A diablo 3 adta meg a loketet, mert a ps3ra nem fogjak tamogatni, es egyebkent is jo lesz egy kis verfrissites.
2 controlleres es kameras verziot akarok venni. Nos ezekhez van ISS vagy Killzone. Melyik jatekkal erdemesebb megvenni?
Illetve 3 oldal van ahonnan vennem melyiket ajanljatok?
Konzolvilag, gameshop, konzolstudio?
Elore is koszonom!

(#26471) haddent válasza Yummy (#26470) üzenetére


haddent
addikt

Szerintem a bolt mindegy kb., de akkor legyen KV. ISS talán jobb, mert tutira el tudod cserélni majd killzone -ra utánna, fordított irányban ez nem igaz.

(#26472) Neoteric válasza Yummy (#26470) üzenetére


Neoteric
addikt

Sztem ISS-nal, mert KZ-t aprópénzért meg tudod venni használtan.
ISS-os kamerás 2 kontrolleres bundle meg csak konzolvilágnál van ahogy nézem, szal onnan.

[ Szerkesztve ]

PSN: ne0teric_sAN

(#26473) Nayrobi


Nayrobi
őstag

Láttátok már az állítólagos új UI-ról a képeket? Szerintem baromi jól néz ki, ja és MAPPÁK!

katt ide

(#26474) nkAAA


nkAAA
aktív tag

A Killzone Intercepttel kapcsolatban van valakinek tapasztalata? Érdemes beszerezni, ha bejött az alapjáték?

https://twitter.com/nkaaa

(#26475) Rabbitf_24 válasza nkAAA (#26474) üzenetére


Rabbitf_24
őstag

Szívesen játszanék vele, megvan az alapjáték is, mert nagyon tetszett, de ha körülnézek, akkor már kb mindenki elfelejtette ezt a játékot... :(

(#26476) gabor0077 válasza Nayrobi (#26473) üzenetére


gabor0077
tag

Sokan azt mondják, hogy fake... sajnos.

"He who makes a beast out of himself gets rid of the pain of being a man" - Dr Johnson

(#26477) nkAAA válasza Rabbitf_24 (#26475) üzenetére


nkAAA
aktív tag

Igen, én is ettől tartok.

https://twitter.com/nkaaa

(#26478) Nayrobi válasza gabor0077 (#26476) üzenetére


Nayrobi
őstag

Igen, én is olvastam már pár helyen, a gamescomon minden kiderül.

(#26480) front3r válasza gabor0077 (#26476) üzenetére


front3r
őstag

De van videó belőle, ahogy a BF4-ben megjön az új UI-s invite, nem hiszem hogy fake. Túl sok energiát fektetne bele valaki ekkora hülyeségbe... :)

PS5, PSVR2 -  iPhone 14 Plus, Watch S7, iPad Pro(2021)

(#26481) gabor0077 válasza front3r (#26480) üzenetére


gabor0077
tag

Ha meg nem fake, akkor várom szeretettel! Startkor kellett volna ilyennek lennie.

"He who makes a beast out of himself gets rid of the pain of being a man" - Dr Johnson

(#26482) gyuribácsi88 válasza gianni85 (#26479) üzenetére

Mondhattad volna hamarabb is, pont 1 hete vettem :D

Szerk; nem, még csak most vettem. Nem akartam külföldről venni, volt az iponnál jó árban, megvettem ott.

[ Szerkesztve ]

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#26483) gianni85 válasza gyuribácsi88 (#26482) üzenetére


gianni85
veterán

Te nem akkor vettél amikor én is? :)

[ Szerkesztve ]

(#26484) Pocok9b


Pocok9b
aktív tag

Sziasztok!

Nem tudjátok véletlenül hogy a Destiny-t hol tudnám a legolcsóbban előrendelni? Illetve a megjelenés napjára megoldható a kiszállítás?

Tel/Viber/WhatsApp: +36703228077

(#26485) gyuribácsi88 válasza Pocok9b (#26484) üzenetére

Ipon.

Én is ott veszem a destiny-t meg a COD AW-t is. (Destiny; 16370Ft, AW; 15752Ft)

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#26486) Tatyla válasza nkAAA (#26474) üzenetére


Tatyla
őstag

mi leszedtük páran és elég jó móka,remélem hamarosan jönnek hozzá új mapok is...

PSN:Tibipapa74 Xbox id: Tibipapa74 Battletag:Tatyla#2431 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

(#26487) Rabbitf_24


Rabbitf_24
őstag

Még mindig COD Ghosts. Amikor nyomok egy downloadot a kiegészítőkre, akkor mindegyikből 2 darabot tesz be a letöltésbe, mindkettő neve ugyanaz, csak más a mérete (6,1 GByte, 6,3 GByte), ezt eljátssza mindhárom kiegészítőnél. A furcsa az az, hogy amint végez a letöltéssel, az egyiket feltelepíti, a másik meg ott marad waiting to install-al és nem csinál semmit. Ilyet tapasztaltatok már? Mi itt a megoldás?

(#26488) gyuribácsi88 válasza Rabbitf_24 (#26487) üzenetére

Nekem is ezt csinálta, ami ott marad waiting to install-ba azt törölheted is ki/le mert az nem fog kelleni.

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#26489) Elderath válasza Nayrobi (#26473) üzenetére


Elderath
őstag

Redditen verified sony accos írta, hogy fake. Sony fw csoportja túl láma ahhoz hogy ennyi idő alatt ilyet összehozzon úgyhogy sejteni lehetett, hogy túl szép ahhoz hogy igaz legyen...

Xbox Live : SirLuipadre PSN ID : SirLuipadre

(#26490) Pocok9b válasza gyuribácsi88 (#26485) üzenetére


Pocok9b
aktív tag

Köszi, esetleg azt nem tudod hogy ezt a megjelenés napján hozza a futár? Illetve a kiszállítás az ingyenes, vagy pedig fizetni kell érte?

Tel/Viber/WhatsApp: +36703228077

(#26491) Rabbitf_24 válasza gyuribácsi88 (#26488) üzenetére


Rabbitf_24
őstag

:DDD köszi.

Valaki egy kis COD Ghostot tolna? Ki kéne irtani ezeket az űrlényeket... :D

[ Szerkesztve ]

(#26492) gyuribácsi88 válasza Pocok9b (#26490) üzenetére

Azt rendelésnél mindig írja hogy ingyenes e posta vagy sem, de nekem eddig mindig ingyenes volt. Megjelenés napján kapod meg, igen.

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#26493) logaritmus


logaritmus
tag

A GTA 5 PS4 változat mindenhol 20 ezer körül van? :F

(#26494) nkAAA válasza logaritmus (#26493) üzenetére


nkAAA
aktív tag

USA Storeból 60 dodó ~ 13 400 Ft ;) De tuti lesz lemezesen is olcsóbban, amint meglesz a konkrét release date.

[ Szerkesztve ]

https://twitter.com/nkaaa

(#26495) bajormisi válasza nkAAA (#26474) üzenetére


bajormisi
csendes tag

Nekem nagyon. Ha szereted a lövöldözést "ész nélkül" akkor mindenképpen. Van benne kihívás rendesen.

(#26496) Kabel15


Kabel15
aktív tag

Szerintetek fog lépni valamit a SONY a konkurencia elég erős kezdésére itthon?
Szóval itt arra gondolok hogy a PS4 árán adnak egy XBOXONE-t 4 játékkal.
Bárhogy is nézem ez elég durván jó ajánlat. Nem szítani akarom a tüzet a két konzol között, csak jó lenne ugyan ilyen akció PS4 re is nem?

Asus P8H67 / Asus GTX 750Ti / Intel I5 2500 / Kingston fury hyper 2x4gb

(#26497) nkAAA válasza bajormisi (#26495) üzenetére


nkAAA
aktív tag

Akkor be is fogom szerezni, köszi :)

https://twitter.com/nkaaa

(#26498) Elderath válasza Kabel15 (#26496) üzenetére


Elderath
őstag

Attól nem fog jobban fogyni a box. Szerintem idehaza is az a réteg aki box fan volt már rég megvette a konzolt. Nem hinném, hogy olyan erős kezdése lenne idehaza emiatt.

Xbox Live : SirLuipadre PSN ID : SirLuipadre

(#26499) zzeN


zzeN
aktív tag

Hali!

Akik rendelkeznek Gold headset-tel, gondolkodom a vételén. Megéri a 26 ezres árát? Mit ne mondjak nem olyan élvezetes hallgatni a TV berezonálását, így el kéne valami normális fejes. Sokat se akarok költeni rá (Astro stb.) szóval érdekelne pár vélemény. Köszi!

(#26500) Kabel15 válasza Elderath (#26498) üzenetére


Kabel15
aktív tag

Igazából nem a BOX érdekel :D
Csak jó lenne a BOX akciót kihasználni és egy PS4 et venni hasonló koncepcióval.
Mondjuk jelenleg egy PS4 játék sem tud érdekelni nagyon. Szóval nekem őszig ráér a konzol.
De ha most lenne egy jó akció akkor inkább megvenném most, aztán őszig csak el lennék vele.

Asus P8H67 / Asus GTX 750Ti / Intel I5 2500 / Kingston fury hyper 2x4gb

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.