Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#26501) GazRic válasza zzeN (#26499) üzenetére


GazRic
senior tag

Szia!
Én nemrég vettem. Szerintem marha szépen szól ebben a kategóriában.
TloU toltam végig most vele, jó hangzás és a térhatás is élvezhető.

PSN ID : MrManson_HUN ** PS5 *** Samsung Galaxy S20+

(#26502) gyuribácsi88 válasza Kabel15 (#26496) üzenetére

Persze, adnak majd ajándékba ők is 4 játékot :U :DDD Ha az LG ad a tv mellé egy telefont, akkor a Samsung is, nem? Ez nem így megy. Ez az akció is csak az 576-nál van.

Az MS-nek nagyon sokba fog kerülni hogy beérje a sony-t, de ahogy látom megtesz mindent. Ha kell 10 DB játékot fognak ingyen adni a géphez, csak azért hogy elmondhassák hogy beérték a sony-t. Vannak akik ésszel kezdték el ezt a generációt, és vannak akik ész nélkül, utóbbinak sokba kerül az hogy verhesse a mellét.

Engem nem zavar, csinálják csak. Karácsonykor veszek is egy One-t a PS4 mellé, addigra már 6 játékkal fogják adni 99.990Ft-ért. :C

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#26503) dumplingjami


dumplingjami
csendes tag

Sokan írjátok a TLoU játékot, mint játszott darabot. Első konzolos vagyok, szerintetek kezdőnek játszható? Vagy nem éppen a tanulós játékok közé tartozik?

(#26504) Rabbitf_24 válasza dumplingjami (#26503) üzenetére


Rabbitf_24
őstag

simán mehet kezdőnek :K

(#26505) dumplingjami


dumplingjami
csendes tag

Belenéztem a Thief demojába, de katasztrófa volt. Bénáztam az irányítással össze-vissza, nem tudtam felugrálni, élvezhetetlen szenvedés volt. :)
Remélem gyorsan elmúlik, és a többi játék nem lesz ilyen negatív élmény!

(#26506) Elderath válasza dumplingjami (#26503) üzenetére


Elderath
őstag

Nem is lehetne jobb játék bár olyan magasra teszi a mércét majd, hogy azt nem igen fogja más átugrani. Majd max a következő ND játék :)

Xbox Live : SirLuipadre PSN ID : SirLuipadre

(#26507) Tatyla válasza zzeN (#26499) üzenetére


Tatyla
őstag

én is most tervezem szeptemberben a vételét,pulse elite is szóba jött de elvetettem mert rezgő motor nekem nem kell meg kicsit drágább is,idegesítene ez meg szerintem ár/teljesítményben még pont megfelelő,haddentnek is ilyen van tőle kérdeztem ő meg van vele elégedve teljesen...
mobil headset után szerintem nagy élmény lesz...

[ Szerkesztve ]

PSN:Tibipapa74 Xbox id: Tibipapa74 Battletag:Tatyla#2431 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

(#26508) n000rbi válasza Tatyla (#26507) üzenetére


n000rbi
senior tag

Gold jó lesz, hónapok óta használom, meg vagyok elégedve vele.

(#26509) sittes79 válasza Tatyla (#26507) üzenetére


sittes79
addikt

Ha már témánál vagyunk, egy árban van a gold-al ez TRITTON Kunai Wireless Stereo Headset [360 / PS4 / PS3 / Wii U / PC / Mac / Mobile Devices / MP3 , melyik lenen jobb vétel ha azt nézem, hogy használnám pc-vel is?

(#26510) Madwe válasza sittes79 (#26509) üzenetére


Madwe
nagyúr

Gold is használható pcvel (vss nem megy ott) de cserébe psnel a headset companion appal játék specifikus profilokat is kapsz (iss, lounak pl. van) amivel iszonyat sokat javítanak az amugy is jo hangzáson! En azt vennék ps4 melle...

(#26511) Neoteric válasza Tatyla (#26507) üzenetére


Neoteric
addikt

Azt mondják a gold f@szán szól ja, csak a mikrofonja tré.

PSN: ne0teric_sAN

(#26512) sittes79 válasza Madwe (#26510) üzenetére


sittes79
addikt

Ha valóban megy a gold pc-vel akkor az lesz. Itthon hol most a legolcsóbb a gold, mert eléggé elszállt most a HUF.

(#26513) haddent válasza sittes79 (#26509) üzenetére


haddent
addikt

Nálam szempont volt, hogy én nem optikázok, meg usb, meg 2 kapcsoló, meg ideoda na nem, kössz, ezért jöttem el pc -ről ps4 -re. Jelenleg tudtommal csak a Gold meg a Pulse olyan, hogy bedugod megy. Ebből a Pulse drágább és fullextrásabb, de a hangzás és a mikrofon pont ugyanaz mint a Gold, a többi extráért elkérnek 5 ezret és rengeteg embernek eltört a füles rövid idő alatt elég ráguglizni.
Tehát maradt a Gold, és meg vagyok vele elégedve. Árát ennek is sokallom (27 körül), de ha gémer szemmel nézem akkor jó vétel volt, remélem kitart az idők végezetéig. PC -vel is bedugod és megy egyébként.

Neoteric olyan mint a gyári. Nem egy studiomikrofon, kommunikálni játék közben tökéletes és baromi kényelmes ám hogy nem lóg a pofámba egy "dedikált" mikrofon ami nálam fogyóeszköz :DDD

[ Szerkesztve ]

(#26514) oriic válasza Kabel15 (#26496) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nem valószínű.

Live-Die-Respawn

(#26515) Yummy


Yummy
tag

Lenne egy kérdésem!
Abszolút nem értek hozzá ezért kérdezem. Valahogy elkeveredtem a neten és olvastam, hogy olyan monitor kell a ps4-hez ami DHCP képes, mert ha nem akkor nem lesz képem. Egyelőre nincs tv-m csak egy 23"-os FHD monitor. De nem tudom ez DHCP képes-e. Ps3hoz vettem anno, szóval azzal tökéletes, nem tudom hogy a ps3 is igényelte-e ezt. Mert ha nem lesz jó a monitorom hozzá akkor még várok kicsit. A típusát most nem tudom, mert nem vagyok otthon, de a ps3-at 4 éve azzal használom.

(#26516) Mister_X válasza Yummy (#26515) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Igényelte a PS3 is, tehát megnyugodhatsz.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#26517) Bencus88


Bencus88
nagyúr

végig vittem a LOU-t :O
baromi jó volt

(#26518) Xirtam válasza Bencus88 (#26517) üzenetére


Xirtam
veterán

:D

(#26519) Mrdevil válasza Bencus88 (#26517) üzenetére


Mrdevil
addikt

Ennek örömére egy hangulatos rajongói videó, fotó móddal készítve. Vigyázat spoileres!!!
[link]

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#26520) n000rbi válasza Yummy (#26515) üzenetére


n000rbi
senior tag

HDCP, nem DHCP, ne keverjük a kettőt :P

[ Szerkesztve ]

(#26521) nkAAA


nkAAA
aktív tag

Lehet, hogy hülye kérdés, de ha a Destiny-t US Storeban veszem, akkor automatikusan az amcsi szerver(ek)re fog rakni (ahol nem túl barátságos a latency) vagy ettől függetlenül az európai szerókon tolhatom majd?

https://twitter.com/nkaaa

(#26522) Tegla80 válasza nkAAA (#26521) üzenetére


Tegla80
addikt

US betat szedtem le,UK accon toltam,EU s haverokkal.....
(beta alatt nem volt jelentosege.....,h mely regio stb.)

Sony® & PlayStation®

(#26523) nkAAA válasza Tegla80 (#26522) üzenetére


nkAAA
aktív tag

Na, akkor reméljük, hogy a teljes változatnál is így lesz :)

https://twitter.com/nkaaa

(#26524) LeventeV


LeventeV
senior tag

Tudtok mondani egy olyan weboldalt, ahol Last of Us Remastered és Tomb Raider Definitive edition videókat találok tömörítetlenül, 60 fps-el?

(#26525) Elderath válasza LeventeV (#26524) üzenetére


Elderath
őstag

http://www.gamersyde.com/

Xbox Live : SirLuipadre PSN ID : SirLuipadre

(#26526) sittes79


sittes79
addikt

Ez az új sony gold wireless fejes, mert egész jó árban van!?

(#26527) haddent válasza sittes79 (#26526) üzenetére


haddent
addikt

Az, csak EU -ban Wireless stereo 2.0 -nak hívják.

(#26528) Madwe válasza sittes79 (#26526) üzenetére


Madwe
nagyúr

Ez az, de nincs raktáron, ki tudja ha berendeled mikorra lesz meg s tartják e az árat, egy próbát megér ennyiért mindenképp!

(#26529) LeventeV válasza Elderath (#26525) üzenetére


LeventeV
senior tag

Tökéletes. Köszönöm szépen. :C

(#26530) Bencus88 válasza Mrdevil (#26519) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Már ezt is láttam :O ;]
Na jó még a DLC-t nem játszottam végig.

SPOILER!!!!!!!!

Kb végig értettem a történetet, de tisztán akarok látni, hogy minden oké e. Szóval a kislány ugye immunis a méregre Joel meg el akar jutni firefly-ba ott az a nagy falucska minden oké stb, de Ellie-t meg ott akarják tartani, hogy feláldozzák kísérletekre, így az életét kockáztatva. És Joel inkább mindenkit megölt meg szembe néz mindennel, csak hogy mentse a kislány életét. De a végénél pont nem figyeltem, mikor oda értek, a kislány azt mondta, hogy hazudott neki joel és megérti mert szereti, utána mi történt kislány elbúcsúzott?

(#26531) kovsol válasza Bencus88 (#26530) üzenetére


kovsol
titán

Akkor remélem apró is hamarosan tele lesz vele :)

May the Force be with you!

(#26532) n000rbi válasza Bencus88 (#26530) üzenetére


n000rbi
senior tag

Újra meg tudod nézni az átvezetőket valahol a menüben ;)

(#26533) Bencus88 válasza n000rbi (#26532) üzenetére


Bencus88
nagyúr

:C :R

(#26534) caska1991 válasza sittes79 (#26526) üzenetére


caska1991
tag

Igen ez az a füles, én is innen vettem és pöpec nagyon. Nem mindegy hogy 23, 26, vagy 28 ezer :) :K

"...nem mindegy hogy az okos hülyéskedik, vagy a hülye okoskodik...."

(#26535) sittes79 válasza caska1991 (#26534) üzenetére


sittes79
addikt

Meg is rendeltem, de várható érkezés: bizonytalan...lol

Akkor a tökömnek hirdetik egyáltalán az oldalukon, vegyék le és ha látják, hogy lesz esetleg vissza rakják. Akkor most meddig várjak? 1-2 esetleg 100 évig? Nem normális ami ebben a világban megy....komolyan.

(#26536) Def26 válasza sittes79 (#26535) üzenetére


Def26
félisten

Csak itthon. :D Kérdezd meg facebook -on. Ott reagálnak.

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#26537) Mrdevil válasza sittes79 (#26535) üzenetére


Mrdevil
addikt

Vagy írjál rá Konzolvilág Ricsire, folyamatosan nyomatja a sok videóját a youtube-on. :D :N

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#26538) gianni85 válasza sittes79 (#26535) üzenetére


gianni85
veterán

aztán a végén még érkezik, csak az ár nem fog stimmelni...
Én arra leszek kíváncsi, hogy az Ipon tényleg odaadja-e 9900ért az előrendelt X1-es Diablo 3 UEE-t :)

(#26539) gyuribácsi88 válasza sittes79 (#26535) üzenetére

Kérdezd meg a Ricsit, úgy is ő a boltvezető. Facebook-on Richie0717 itt a fórumon meg Xirtam névre hallgat.

Gianni85; én meg arra lennék kíváncsi hogy a ps4-es változat árát leviszik e ugyanannyira :F

[ Szerkesztve ]

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#26540) sittes79 válasza gyuribácsi88 (#26539) üzenetére


sittes79
addikt

Ha ez most fordulna velem először még oké, de ez nem az első alkalom ráadásul. Nem írok én sehova max. lassan az NFH-hoz, de ez még bizonytalan :)

És akkor fel van mindenki háborodva, hogy 8000 km-ről rendelünk, kockáztatva a garit meg a magyar államházatartási hiányt. Én kérek elnézést.

(#26541) Yummy válasza n000rbi (#26520) üzenetére


Yummy
tag

Mondtam, hogy nem ertek hozza :)
De ha ps3al jo volt, akkor ps4hez is jo lesz? Ez a monitor egyebkent: Fujitsu sl 3230T

(#26542) gyuribácsi88 válasza sittes79 (#26540) üzenetére

Hát ja, vicces hogy sokszor (mindig) olcsóbb külföldről rendelni valamit, mint itthon megvenni. Egyedül a gari a szívás, de ha minden cég csinálna olyat hogy a hazai képviselet azt is gariztatja amit külföldön veszel, akkor kb senki nem venne itthon semmit. Ami mondjuk engem pont nem zavarna.

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#26543) Tatyla válasza sittes79 (#26535) üzenetére


Tatyla
őstag

én is megrendelem egy fokkal olcsóbb mint a platinumshop,de remélem nem kell fél évet várni míg kapnak...

PSN:Tibipapa74 Xbox id: Tibipapa74 Battletag:Tatyla#2431 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

(#26544) Xirtam válasza sittes79 (#26540) üzenetére


Xirtam
veterán

Szerintem egyértelműen le van írva a weboldalon, hogy "nincs készleten, rendelhető" Ez annyit tesz, hogy jelenleg nincs az üzletben de rendeld meg nyugodtan, mivel rendelhető, azaz még forgalomban lévő termékről beszélünk!

Bizonytalan státusz pedig, hogy jelenleg nincs a magyar disztribútornál ugye aki a MAGNEW.

Ez sajnos nem az üzleteken múlik ilyenkor! :) Hogy várnod kell, ez minden cégnél sajnos előfordulhat. De az hogy ilyennel NFH-hoz fordulnál magadat nevetteted ki. Lévén semmilyen "szerződés" nem jön létre közted és az üzlet között amíg te nem vásároltál. Leadtad a rendelésed ami a vásárlási szándékodat jelzi semmi többet.

Én türelemre intenélek. EBOLA járvány stb. Neked pedig maximum várnod kell egy termékre 1 hetet. Az nem annyira nagy probléma. Szerintem. :U

De biztos találsz olyan helyet ahol jelenleg elérhető, maximum drágább.

Az árat ilyenkor pedig muszáj tartania a boltnak. Ha árváltozás történik, és a beszerzési ára is feljebb megy úgy hogy az már bukó, maximum akkor mondhatja a bolt, hogy sajnos csak drágábban tudja adni. Ekkor meg elállhatsz a vásárlási szándékodtól. De legtöbb esetben tartják az árat az üzletek, amennyiért rendelted.

[ Szerkesztve ]

(#26545) Def26 válasza Xirtam (#26544) üzenetére


Def26
félisten

Megrendeltem én is. ;]

NFH meg büntethet fogyasztó megtévesztéséért. Ugyhogy szedjétek össze magatokat azt postázzatok qurva gyorsan amíg megvan a ps4 -em. :P

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#26546) boost válasza Xirtam (#26544) üzenetére


boost
addikt

Origo Jog szerint akkor jön létre a szerzo"dés, ha a cég emailben visszaigazolta a megrendelést.

[link]

(#26547) gianni85 válasza gyuribácsi88 (#26539) üzenetére


gianni85
veterán

Szerintem totál elírták, mert az X360/X1 9900, a PS3/PS4 meg valami 16e körül van. De már hónapok óta így van fent. Azért is érdekel, hogy odaadják-e annyiért :)

(#26548) gyuribácsi88
zajlik az élet, én meg szokásomhoz hűen nem tudok a seggemen maradni :D

[ Szerkesztve ]

(#26548) gyuribácsi88 válasza gianni85 (#26547) üzenetére

Oda fogják, ezért szeretem az ipont :K (amúgy minek neked az X verzió?) ;]

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#26549) Def26 válasza gyuribácsi88 (#26548) üzenetére


Def26
félisten

Épp lelki válságban. De sebaj, mert alig várom majd a 80k -s használt árakat. ;]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#26550) Xirtam válasza boost (#26546) üzenetére


Xirtam
veterán

Igen de jelen esetben az ő rendelését a cég ahonnan rendelte nem igazolta vissza, hanem tájékoztatta hogy nincs készleten és beszerzés alatt van. Visszaigazolásnak az minősül amikor feldolgozta a cég a rendelést és küldeni fogja. Egy szimpla készlet információt kapott a rendelő. Amely információ jellegű nem pedig visszaigazolás.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.