Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#25351) Madwe válasza Gabesz77 (#25349) üzenetére


Madwe
nagyúr

Nekem egyáltalán nem hangos, persze ez valamennyire relatív, hogy kit milyen hangszint zavar, de engem hm szettel/fejessel nem zavar, ha a gyenge tv hangszórókon hallgatnám, akkor lehet zavarna... (hm szett nem bömböl egyáltalán s úgy sem zavaró) szóval lehet teljesen jogos a csereszándékod, nem tudom, egy próbát megér ha tényleg ennyire zavar!

(#25350) semetka
"Én csak a killzone-nál vettem észre. Pedig nem melegebb killzone alatt se mint bármelyik más játék alatt."

Persze, ha nem pörögne a venti, akkor lenne melegebb terhelés alatt :) persze van az a szint amikor pörög maxon a venti s még úgy is melegszik tovább a gép akkora a terhelés, s nem bírja lehűteni, na az nem jó, de én ilyet nem tapasztaltam ps4nél, ami jó jel!

[ Szerkesztve ]

(#25352) Gabesz77 válasza Madwe (#25351) üzenetére


Gabesz77
senior tag

Akkor esélyes, hogy kifogtam egy hibás darabot. Sok ismerősömnek van, egyiknek sem búg úgy, mint nekem. Ez már az élvezhetetlen kategória. Majd holnap kiderül, mit tudnak okozni az üzletben.

Guns n' Roses, 2023. július 19.

(#25353) MasterMark válasza oriic (#25335) üzenetére


MasterMark
titán

Ááá, kell. :DDD

Switch Tax

(#25354) Elderath


Elderath
őstag

20 perc és open betaba lép Destiny így aki nem szerzett kódot az is kipróbálhatja.

Xbox Live : SirLuipadre PSN ID : SirLuipadre

(#25355) nkAAA


nkAAA
aktív tag

Azt nem tudjátok véletlen, hogy az OTP Paypass MasterCard kártyát mi a jó életért nem akarja elfogadni a PSN? Aktiválni akartam a Storeban a 14 napos ingyenes PS+-t, de akárhogy is írom be a kártyászámomat és egyéb adataimat, sehogy se akarja elfogadni. (ugyanakkor Amazon, Paypal meg minden egyéb meg szerette)

https://twitter.com/nkaaa

(#25356) MasterMark válasza Elderath (#25354) üzenetére


MasterMark
titán

Csak PS4-en, vagy mindenhol?

Switch Tax

(#25357) Nescafé válasza MasterMark (#25356) üzenetére


Nescafé
őstag

Mindenhol.

DestinyTheGame: As the final weekend of the DestinyBeta begins it's now open to ALL PlayStation and Xbox users. No codes required!

[ Szerkesztve ]

 iPhone 15 Pro

(#25358) kiki22 válasza ForRedGlory (#25344) üzenetére


kiki22
senior tag

Hali!Megbizhato ceg rendeltem joparszor toluk .bar mar vagy 1 eve utoljara.

(#25359) semetka válasza Madwe (#25351) üzenetére


semetka
őstag

Viszont nálam nem azt jelenti hogy killzone alatt végig fulon pörgeti, henem pl az egyik átvezető videónál hallottam hogy pörög rendesenn de pár perccel később amikor már játszottam akkor visszavett rendesen. Más játéknál nem vettem még észre. Mindig ugyanaz a sebesség.

==Gigabyte Z170X Gaming 3 Core i5-6600 2x4GB DDR4 2666MHz Kingston HyperX Fury with Intel HD Graphics 530==

(#25360) krx21 válasza semetka (#25350) üzenetére


krx21
nagyúr

Nem lehet, hogy rosszul szellőző helyen van a gép?

(#25361) Gabesz77 válasza krx21 (#25360) üzenetére


Gabesz77
senior tag

Nekem pl. teljesen jól szellőző helyen van, mégis ilyen a hangja, és ez még csak a halk verzió. Ennél durvább, ha sokáig játszom (játszanék :((( ) vele.

link

Guns n' Roses, 2023. július 19.

(#25362) gianni85 válasza krx21 (#25360) üzenetére


gianni85
veterán

na bakker, csak elfelejtettem beadni szervizbe nyaralás előtt a gépemet. Nálam is csinálja, és a tv állvány tetején van, minden oldalról szabadon, többnyire kis huzatot is kap. Már esküszöm, hozzászoktam, és leszarom :)

(#25363) Tegla80


Tegla80
addikt

Uraim...
Ki gyartja a hangos gepeket? Japan v China ....
pusztan kivancsisagbol.....
:R

Sony® & PlayStation®

(#25364) krx21 válasza Gabesz77 (#25361) üzenetére


krx21
nagyúr

Persze kérdés, mi durva ez relatív... Nekem is pörög, de teljesen üzemszerűnek tartom, játék közben nem is hallom...

[ Szerkesztve ]

(#25365) Gabesz77 válasza krx21 (#25364) üzenetére


Gabesz77
senior tag

Itt a különbség, én sajnos azt hallom, a játékot alig. :(
Ma viszem vissza, kíváncsi leszek.

Tegla80: az enyém kínai.

[ Szerkesztve ]

Guns n' Roses, 2023. július 19.

(#25366) sittes79 válasza Tegla80 (#25363) üzenetére


sittes79
addikt

Nekem Japo van és szvsz qrva halk, persze ez nem tudományos decibeles mérés, csak füles mérés... :DDD

Aki Iponbó rendelt LOU-t, mikor hozza ki a futár?

(#25367) gianni85 válasza Tegla80 (#25363) üzenetére


gianni85
veterán

most már a második gépnél járok, mindkettő japán és mindkettő fel tud(ott) hangosodni. De mondom, kezdek hozzászokni :)

(#25365) Gabesz77
majd kérnék helyzetjelentést :) Javítják, vagy cserélik? Utána milyennek találod?

[ Szerkesztve ]

(#25368) Madwe válasza semetka (#25359) üzenetére


Madwe
nagyúr

Egész véletlenül a KZ nem lemezes nálad minden más játékkal ellentétben? :B

(#25369) adamssss válasza Nescafé (#25357) üzenetére


adamssss
veterán

A beta-val meddig lehet jatszani?

Mas: youtube-ot lehet valahogy nezni ps-en?

Koszo

[ Szerkesztve ]

Addig gyorsítottuk a világot míg mi magunk maradtunk le...

(#25370) front3r


front3r
őstag

Nálam nyitott helyen van a gép, panelban, üzemelt 30 fok léghőmérséklet közben is, akkor hangosabb lett, de a játékot egyáltalán nem zavarta, pedig gagyi 2.1-es rendszerem van, és az se túl hangos. A hangja nem zavaró számomra, és nem nyomja el a játék hangját.
Igaz én nagy ventilátort is használok, hogy ne izzadjak ilyen melegben, tehát egyértelmű, hogy nincs klíma a szobában.

PS5, PSVR2 -  iPhone 14 Plus, Watch S7, iPad Pro(2021)

(#25371) >Deego.. válasza adamssss (#25369) üzenetére


>Deego..
senior tag

https://www.youtube.com/tv#/

" Agyalok és cselekszem, de nincs az az isten hogy feladom és lefekszem " ...

(#25372) nkAAA


nkAAA
aktív tag

Aki tolja a Destinyt/Battlefieldet/Killzonet, az vegyen fel friendsbe nyugodtan (nkAAA87), aztán tudjuk majd pörgetni :)

(#25369) adamssss: júli 27-ig megy elvileg, de megkockáztatom, hogy lesz egy kis hosszabbítás.

[ Szerkesztve ]

https://twitter.com/nkaaa

(#25373) HaZsolt válasza >Deego.. (#25279) üzenetére


HaZsolt
őstag

Hogyan lehet aktiválni a 14-15 napos ingyenes PS+ tagságot? Vagy amikor először használja a User automatikusan megkapja?

Más
Destiny multival szeptembertől csak a PS+-os tagsággal rendelkezők játszhatnak? Betánál kell a multihoz a PS+. Más játékoknál ugye nem kell PS+ ahhoz hogy multizhassak?

(#25374) Madwe válasza HaZsolt (#25373) üzenetére


Madwe
nagyúr

Betanal se kell mindenhova.

Minden játék online részéhez kell a ps+, ez alól kivétel csak a szart se érő szutyok free 2 play játékok, azokhoz nem kell...

ingyenes 15 naphoz kaptál kódot gondolom, azt a redeem a code részen beírva aktiválja a rendszer psnen

[ Szerkesztve ]

(#25375) >Deego.. válasza Madwe (#25374) üzenetére


>Deego..
senior tag

Nem, kódot nem kap a 15 napos ps+-hoz.
Ha jól tudom akkor PS Store-ba a PS+ fülön belül felkínálja a lehetőséget a 15 napos ingyen használatra.

" Agyalok és cselekszem, de nincs az az isten hogy feladom és lefekszem " ...

(#25376) kovsol válasza >Deego.. (#25375) üzenetére


kovsol
titán

És tegyük hozzá csak addig megy ez a PS+ "demo" amíg nincs feltöltve PS+ al az acc. Szóval ehhez szűz accra van szükség.

May the Force be with you!

(#25377) Faresz29


Faresz29
aktív tag

Sziasztok!

Valaki már előrendelte Zavvi-ról a Metro Reduxot?
Elég jó vételnek tűnik ennyiért, nem hinném, hogy itthon olcsóbban hozzá lehetne jutni...

(#25378) bmw528


bmw528
tag

Sziasztok, lenne egy kérdésem...
A fifa 14 működhet rosszul online, a ps network hálózat miatt? Vagyis másképp fogalmazva szokott a Sony hálózatával gond lenni ami a multizásba bekavarhat?

(#25379) >Deego.. válasza bmw528 (#25378) üzenetére


>Deego..
senior tag

Igen.

" Agyalok és cselekszem, de nincs az az isten hogy feladom és lefekszem " ...

(#25380) Tegla80 válasza bmw528 (#25378) üzenetére


Tegla80
addikt

Gond ,szokott lenni,de az a van psn vagy nincs psn ben ki is merul...
Milyen neted van ?plusz nem wifin erolteted a dogot 20m-re 4 falon at....ugye?
(amugy meg nem a sony,hanem a jatekgyarto adja a servert,igy fifa esteben EA. Oket kell fikazni ,ha gond van. ;) )

Sony® & PlayStation®

(#25381) spawn21


spawn21
veterán

Megtettem ezt a gold fejest. Valami kritikán aluli a hangminőség.

iPhone 13p

(#25382) Madwe válasza spawn21 (#25381) üzenetére


Madwe
nagyúr

Feltetted hozzá a headset companion appot és frissítetted? profilt tettél rá? semmi baja a hangjának nálam, no persze kérdés mihez nézi az ember, a shure 215öm sokkal szebben szól, de ez nyilvánvaló...

(#25383) bmw528 válasza Tegla80 (#25380) üzenetére


bmw528
tag

50/5mb, kábel kapcsolattal, 5-10-es ping-el, legalábbis a speedtest.net-en, de nekem a fifa szinte soha nem jó, nem mindig akad de mindig belassul, pl. késik gombnyomásra a játék...

az ea külön erre készített mérő programjával tökéletes szerintük, mégis valami nem stimmel

[ Szerkesztve ]

(#25384) nkAAA


nkAAA
aktív tag

Olyan 15k alatt milyen fülest ajánlotok a géphez? A Turtle Beach Ear Force M5-öt és a Turtle Beach Ear Force PX22-őt néztem ki, de nem tudom, hogy van-e közöttük lényegi különbség, illetve jobb választás ebben az árkategóriában. Előre is köszi :)

https://twitter.com/nkaaa

(#25385) Tegla80 válasza bmw528 (#25383) üzenetére


Tegla80
addikt

Akkor vagy a jatek serverek hurkak vagy esetleg a tv-d nek van magas input lag je.
Milyen tv-d van?? "Jatek mod"-ban van e??
Ez is lehet gond..... ,mert egyebb kepjavitok off nak kell ,h legyen ilyenkor,h ne kessen,nameg ne akarjon kepkockat szamolni,mert attol is akadhat.(samu topic-ban volt ra pelda,pont a fifa val....pl kirugasnal akadozott a kep,stb.)

[ Szerkesztve ]

Sony® & PlayStation®

(#25386) bmw528 válasza Tegla80 (#25385) üzenetére


bmw528
tag

Hát nem most vettem az biztos, ha jól emlékszem a típusra pana py700 50col. plazma.
Az ea meg azzal takaródzik hogy a fifa rendszere hogy egymáshoz csatlakoznak a játékosok közvetlenül, tehát nem az ő szerverük a bibi

Na a tv beállításokat átnézem azért, nem tudod véletlenül belinkelni amit írtál?
Vagy hogy mit kell pontosan kikapcsolni?

(#25387) Tegla80 válasza bmw528 (#25386) üzenetére


Tegla80
addikt

A plazma az elvileg nagyon jo input lag oldalrol.....
Itt "plazma topic" erdeklodj,h mit hol lehet kapcsolgatni..... (azokat nem ismerem,)

Server oldal: akkor nalatok is van egy host es az O nete a lenyeg,mert nincs fix server,hanem mindig egy user az. Nah ez is gaz akkor......

Amugy erdekes,mert innen is sokan fifaznak(ahogy irjak olykor),de Ok nem panaszkodnak.....

Sony® & PlayStation®

(#25388) bmw528 válasza Tegla80 (#25387) üzenetére


bmw528
tag

rendben, köszönöm

aztán lehet hogy valami az én netemmel nem stimmel, de csak a fifánál van gondom

mindegy köszi azért

(#25389) >Deego..


>Deego..
senior tag

Destiny

Ezzel a hiba üzenettel dobál ki a játék multi vagy coop közben.
Mivel béta így szemet hunyok felette.

[ Szerkesztve ]

" Agyalok és cselekszem, de nincs az az isten hogy feladom és lefekszem " ...

(#25390) spawn21 válasza Madwe (#25382) üzenetére


spawn21
veterán

Egyenlőre semmilyet. Itt vagyok angliában, olcsó volt, elhoztam. Csak a telefonommal próbáltam ki. Basszus kb semmi sincs. Lehet inkabb a pulse-t kellett volna megvennem.

iPhone 13p

(#25391) shunter válasza spawn21 (#25390) üzenetére


shunter
aktív tag

Há ne a telóddal próbáld ki. Azért szar a mobillal, mert nem hajtja meg rendesen. Nagyok a hangszórók, és ilyenkor az összes erősítést a teló adja. Én is azzal próbáltam elsőként, tényleg nem a legjobb. De ps el jó lesz, nyugi. 1baja van max. A hatótáv.

[ Szerkesztve ]

(#25392) ForRedGlory


ForRedGlory
félisten

Szerintem a Destiny patchel érezhetően jobb lett a játék fps mutatója. K*rva jó játék lesz, első napos vétel :R

(#25393) spawn21 válasza shunter (#25391) üzenetére


spawn21
veterán

Ipaddel jobb a helyzet. Kíváncsi vagyok. De érdekes. Mert a monster fejesem szét gyilkolja a telefonom.

iPhone 13p

(#25394) Elderath válasza ForRedGlory (#25392) üzenetére


Elderath
őstag

FPS előtte is meg most is stabil 30, de update előtt össze vissza dobálta frémeket a játék Update ezt javította, ezért érezni sokkal simábbnak.

Xbox Live : SirLuipadre PSN ID : SirLuipadre

(#25395) semetka válasza Madwe (#25368) üzenetére


semetka
őstag

Killzone is lemezes mint a WD meg a Wolfi is.

==Gigabyte Z170X Gaming 3 Core i5-6600 2x4GB DDR4 2666MHz Kingston HyperX Fury with Intel HD Graphics 530==

(#25396) krx21 válasza Tegla80 (#25387) üzenetére


krx21
nagyúr

"A plazma az elvileg nagyon jo input lag oldalrol....."
Ezt nem jelenteném ki. Az input lag a TV elektronikájától függ, független a LCD és Plazma technológiától...
Például a Panasonic legnépszerűbb plazmájának, az ST60-nak olyan magas az input lag-ja, hogy játékra egyáltalán nem alkalmas.
Amiben jó, az a válaszidő, de annak nem sok köze van az input-lag-hoz...

[ Szerkesztve ]

(#25397) Tegla80 válasza krx21 (#25396) üzenetére


Tegla80
addikt

Ezert irtam,h elvileg :K
Amugy meg az st60 az pont egy kirivo pelda...(ezt Te is tudod ;) ). ottani topicban is ertetlenul allnak elotte,h miert lett annak annyira nagy....,mikor a tobbi joval alacsonyabbal rendelkezik.Nem foglalkozom a plazmakkal,de azert figyelgetem az ottani topicot is.
Meg amugy is..... ne kotekedj ,hanem segits inkabb :DDD

[ Szerkesztve ]

Sony® & PlayStation®

(#25398) Madwe válasza spawn21 (#25393) üzenetére


Madwe
nagyúr

Ja telo nem hajtja meg:) monstert eleve oda szánják, alacsony ohmos termékek, azt kihajtja... De ennek nem ez a célja:)

(#25399) krx21 válasza Tegla80 (#25397) üzenetére


krx21
nagyúr

Nem kötekedtem... :F Csak tisztába tettem a dolgokat...
És különben is nekem még kisebb az input-lag-om mint neked! Beee :P ;]

(#25400) Gabesz77 válasza gianni85 (#25367) üzenetére


Gabesz77
senior tag

Visszavittem, elismerték a hibát, elküldik a Sony-nak, ők döntik el, hogyan tovább.

Guns n' Roses, 2023. július 19.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.