Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#25651) Madwe válasza Mister_X (#25649) üzenetére


Madwe
nagyúr

Mindent ujra kell majd kezdj a multiban...

(#25652) Neoteric válasza Mister_X (#25649) üzenetére


Neoteric
addikt

Mondjuk nem tudom van-e olyas valaki aki a megváltót várta, hisz a nevében is benne van h "remastered".
Nekem kimaradt a ps3, úgyhogy biztosan új lesz minden. :))

PSN: ne0teric_sAN

(#25653) front3r válasza Mister_X (#25649) üzenetére


front3r
őstag

Valahogy a trailerek alapján sem vártam, hogy "nextgen" legyen. Kicsit jobbak a textúrák, meg ugye a 60FPS. De én most fogom elsőre kitolni a TLOU-t, most van először Playstation-öm.

A Destiny grafikai színvonala sokkal inkább nextgen, engem teljesen elbűvölt. Kíváncsi vagyok, hogy mennyire köt le szeptemberben, és tényleg igaza lesz-e a Bungie-nak a beígért sok contentről! Mert tényleg csak ettől félek, hogy annak híján leszünk. De ez csak egy alaptalan félelem. :)

[ Szerkesztve ]

PS5, PSVR2 -  iPhone 14 Plus, Watch S7, iPad Pro(2021)

(#25654) Madwe válasza front3r (#25653) üzenetére


Madwe
nagyúr

A destiny betaban bejárható terület az 1/4e csak a release idején elérhetőnek majd :S de késöbb majd bővítik... grafikailag nekem a tlou sokkal jobban "next gen" mint a destiny (de az nem is open world, mondjuk a destinyt is felparcellázták rendesen...)

[ Szerkesztve ]

(#25655) k4rL^


k4rL^
senior tag

(#25656) ForRedGlory


ForRedGlory
félisten

Last of Us mikortol jatszhato US accounton?

(#25657) Prof01 válasza haddent (#25603) üzenetére


Prof01
veterán

Az X1-esek elég gyengék, az X360-ból meg Dishonored ér valamit, de 2 éves játék, sokaknak már rég megvan vagy kijátszották.

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#25658) tarti19 válasza Mister_X (#25649) üzenetére


tarti19
senior tag

Azért röpke fél év vagy 1 év alatt nem fognak/tudnak ( elsősorban anyagilag) új motort kreálni a ps4-hez.
Ettől függetlenül nekem, mint newbie-nek, igazi gyöngyszem lesz.

PSN id: Huntarti, http://www.twitch.tv/tarti19

(#25659) L_YKing válasza Damage401 (#25644) üzenetére


L_YKing
addikt

Hogy biztosabbra menny menny a mennyekbe ;]

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#25660) haddent


haddent
addikt

bedühödtem, hogy nincs még Last of Us -om :DDD

100% -ban sznájperrel ;]

[ Szerkesztve ]

(#25661) Def26 válasza haddent (#25660) üzenetére


Def26
félisten

Szeeep. Es mindezt egyedul? :P Devilek hol vannak?

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#25662) haddent válasza Def26 (#25661) üzenetére


haddent
addikt

Ezek a mocskok megvették USA storeból a TLoU -t és már tolják, nekem meg csak holnap lesz lemezes, muszáj volt egyedül :(

[ Szerkesztve ]

(#25663) Damage401 válasza L_YKing (#25659) üzenetére


Damage401
senior tag

Igaz, menjek :D :DD

Siemens MC60>Sony Ericsson K300i>Sony Ericsson K750i> Sony Ericsson C902> HTC Desire > Nokia C7> Sony Ericsson Neo>Sony Xperia P>HTC Desire X> Sony Xperia L>Nexus 4>LG G2>Sony Xperia Z1 Compact> Sony Xperia Z3 Compact> Apple Iphone 6>Sony Xperia Z5 Compact>Samsung S7

(#25664) front3r


front3r
őstag

Akinek a magyar store-ról van meg a Last of Us, az már játszhat vele, igaz én is a lemezes mellett döntöttem, így várok holnapig.

PS5, PSVR2 -  iPhone 14 Plus, Watch S7, iPad Pro(2021)

(#25665) Nescafé válasza front3r (#25664) üzenetére


Nescafé
őstag

Én is a lemezest veszem meg igaz csak jövőhéten.Remélem kapok majd valahol..

 iPhone 15 Pro

(#25666) Def26 válasza haddent (#25662) üzenetére


Def26
félisten

Akkor megyek gyorsan le is szedem.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#25667) Tatyla


Tatyla
őstag

preorder bouszok mint ellie skin meg joel skin ezek hol jelennek meg?

PSN:Tibipapa74 Xbox id: Tibipapa74 Battletag:Tatyla#2431 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

(#25668) Mrdevil válasza haddent (#25660) üzenetére


Mrdevil
addikt

Szép, GG. :C

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#25669) Tatyla


Tatyla
őstag

végre felrakták US storeba a Diablot

PSN:Tibipapa74 Xbox id: Tibipapa74 Battletag:Tatyla#2431 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

(#25670) bolha23 válasza Tatyla (#25667) üzenetére


bolha23
aktív tag

Első végigjátszás után kapod meg ezeket.

(#25671) front3r


front3r
őstag

Pletyka:
Augusztusi PSPlusos játékok várhatóan: Octodad: Dadliest Catch, The Swapper

Swapper az tetszett a leírás alapján, de akkor meg is kapjuk várhatóan *ingyen! :)

[ Szerkesztve ]

PS5, PSVR2 -  iPhone 14 Plus, Watch S7, iPad Pro(2021)

(#25672) gabor0077 válasza front3r (#25671) üzenetére


gabor0077
tag

Octodad a legnagyobb szutyok... :(((

"He who makes a beast out of himself gets rid of the pain of being a man" - Dr Johnson

(#25673) falijja


falijja
őstag

Üdv.
ha én megveszem valakitől a profilját amin van a bf4 prémiummal együtt,akkor azt tudom használni úgy hogy közbe mással megvan osztva a gépem a saját profilommal....?

[ Szerkesztve ]

(#25674) shunter


shunter
aktív tag

COD AW Trailer:
https://www.youtube.com/watch?v=pUysNWHffWg&feature=youtu.be

[ Szerkesztve ]

(#25675) Madwe válasza falijja (#25673) üzenetére


Madwe
nagyúr

Tudod, de account vétele illegális - többek között azért is mert akitől veszed, bármikor visszacsinálhatja az egészet...

(#25676) haddent válasza shunter (#25674) üzenetére


haddent
addikt

PSN accon 1 kattintással lehet átírni az email címet. Nem tudom,hogy a support milyen, de Steam-nél az eredeti gazdája bármikor mindig és örökre vissza tudja szerezni a felhasználót, hisz az ő nevén van, ő email címével lett regisztrálva, ő bankkártyája volt rajta stb... Remélhetőleg itt is hasonló a helyzet.

(#25677) gabor0077


gabor0077
tag

Na lejött a TLOU Remastered, kár, hogy csak hajnal 1-kor kezdhetek neki... :((( Magyar Store magic...

"He who makes a beast out of himself gets rid of the pain of being a man" - Dr Johnson

(#25678) shunter válasza haddent (#25676) üzenetére


shunter
aktív tag

Ahamm. Köszi. Akk macerás a helyzet...
De ha a beregelt emailcímmel együtt adják akk, no para, nem? Mivel nincs emailcím amiről visszaállítsák. (Nem nagyon látom át a dolgot)

Mondjuk az "illegalitását" nem értem. Sztem semmivel se kártékonyabb, mint a használt játék adás/vétele.

[ Szerkesztve ]

(#25679) Madwe válasza shunter (#25678) üzenetére


Madwe
nagyúr

Itt pl illegális ilyeneket árulni. S de, kártyékonyabb, hiszen használt játék esetén tiéd a példány, jelen esetben viszont bármikor visszaszerezheti. Ha a mail címet is kapod kicsit más a helyzet, de szerintem nem érdemes ilyenekbe belemenni...

[ Szerkesztve ]

(#25680) haddent válasza shunter (#25678) üzenetére


haddent
addikt

Sony PSN accon. ott a neve az illetőnek, nem? Ha át is tudod írni, az első. amivel regelték ott marad. Bescanneli a személyit és jobb helyeken visszaadják neki.

Illegálisnak nem illegális, csak marha könnyen át lehet k***ni a másikat és macerás, félreérthető helyzetek jönnek létre. Senkinek nem hiányzik. Egy lemezt meg odaadsz a kezébe és kész csók mindenki örül.

[ Szerkesztve ]

(#25681) zenwalk


zenwalk
senior tag

A Diabloban lesz lehetőség együtt játszani a PC-sekkel?

(#25682) oriic válasza zenwalk (#25681) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nem.

Live-Die-Respawn

(#25683) shunter válasza haddent (#25680) üzenetére


shunter
aktív tag

Há igen, az eladó fél sokkal jobb helyzetbe van. Mind1 akk ezt nem eröltetjük. Köszi az infókat :-)

(#25684) falijja válasza haddent (#25680) üzenetére


falijja
őstag

Erről lenne szó....[link]
Nem mai regelés a gyereknek...

(#25685) Mister_X válasza tarti19 (#25658) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Tomb Raider sem kapott új motort, mégis szemmel látható a különbség. A válasz itt tényleg az, hogy a Remastered azoknak készült, akiknek valamiylen oknál fogva kimaradt a PS3-as verzió.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#25686) faham válasza gabor0077 (#25677) üzenetére


faham
aktív tag

Ezt a hajnali 1 órát én sem értettem :D De jó nagyon igaz én nem nagyon ismerem a ps3 változatot :P

(#25687) Rabbitf_24 válasza Gabesz77 (#25626) üzenetére


Rabbitf_24
őstag

Überkonzolnál is hasonló a helyzet? Valakinek van onnan garis tapasztalata?

(#25688) gianni85 válasza front3r (#25671) üzenetére


gianni85
veterán

Swapper jó, pont lemaradtam róla mikor PCn bundle-ben olcsón elérhető volt.

(#25689) Tegla80 válasza falijja (#25684) üzenetére


Tegla80
addikt

Szia
Nem mai regeles,de fogalma sincs a dologrol.....
Mert ha Ő is igy vette akkor pl elfogyott az a 2gepre hasznalhato lehetosege amit a sony biztosit.
Innetol kezdve mit is arul tudatlan verpisti ???!!!!

haddent
emil es nev is atirhato,meg minden.... szoval psn en csak az ID ami fix,igy akar teljesen korrekt is lehetne a dolog,ha vetelkor, az eladonal minden adatot atirsz sajatra.Utana pc-n belepve deaktivalod az osszes rogzitett gepet es ennyi.
A multkor (kb 1honapja) kiveseztuk itten mar.....
Aki nem erti a mit miertet es nem vedekezik,attol kb 5perc alatt visszaveheto az acc,viszont aki tudja es megteszi amit kell,azt nem lehet igy lehuzni..... ;)
Megertem az acc vetel tiltasat is,de pc-s vonal es a ps vonal mas teszta,igy valahol megsem ertem. Vitatni azonban nem vitatom. Ez van es tiltott
!

[ Szerkesztve ]

Sony® & PlayStation®

(#25690) haddent válasza Tegla80 (#25689) üzenetére


haddent
addikt

PSN -el egyelőre nem volt ilyen problémám ezért nincs tapasztalat. PC -én Steam-ről tudom, hogy ellopták az accomat, átírtak mindent amit tudtak én meg villantottam egy személyit és egy játékdobozt amivel kreálva lett, meg megadtam ez eredeti email címet (tehát a Steam biztosan rögzíti az eredeti adatokat amivel létrehoztad, még ha átírod is!!) és visszakaptam. Én ismeretlentől biztos nem vennék felhasználót, persze más kérdés az, ha esetleg valami már személyes ismerőssel lerendezed....

(#25691) Tegla80 válasza haddent (#25690) üzenetére


Tegla80
addikt

Pont ezt mondom..... a pc az tok mas. ;)
Itt a support lekuldi max az adott emilre a jelszot azt joccakat.Semmi tobbet nem tud tenni erted.,mert Te csak egy "ID" vagy.
Anno a psn hack kor epp ezert buktak be annyian az acc-jukat orokre.(azt sem tudtak,h mi az emil cimuk,belepni oda meg mondanom sem kell,h megannyira sem tudtak volna. De sztem itt is vannak joparan akiket egy belepoadt torles lehet jelenleg is megviselne..... :D )
Nem vok mindentudo,de sokat lattam mar mert only PlayStation az eletem es amint lehet es telik ra,beszerzem az epp aktualis gepet. :B

[ Szerkesztve ]

Sony® & PlayStation®

(#25692) Tegla80


Tegla80
addikt

Komolyan mondom a ps4nel mar majdnem ott tartunk,h olcsobban kapok hasznalt jatekot,mint ps3ra. WD:6990 az apron... ...
Destiny re,mit mondtok?? 2ho es 7e sztem.... sokan beleunnak majd es piac.... ;)
(Egy nyamvadt wolfit sem latok ennyibe......amire koltenek viszont :DDD )

[ Szerkesztve ]

Sony® & PlayStation®

(#25693) front3r válasza Tegla80 (#25692) üzenetére


front3r
őstag

Nem feltétlenül. A WD-n nem csodálkozom, hogy annyi. Nézz meg egy Wolfensteint, ami most 11k az aprón, és nem 7k. ;)

PS5, PSVR2 -  iPhone 14 Plus, Watch S7, iPad Pro(2021)

(#25694) gianni85 válasza Tegla80 (#25692) üzenetére


gianni85
veterán

rengetegen megvették a WD-ot. Én 15ért megvettem boltban anno, egy hétvége alatt kampec a sztori, és el is adtam 13ért. Szerintem mindenki végigjátszás után minimális veszteséggel szabadul tőle.
Reményeim szerint ugyanez lesz a TLoU-szal is :) Egyébként Wolfi-t én is végigtolnám, de szigorúan csak 4számjegyű összeget szánok rá :)

(#25695) mfranky válasza Tegla80 (#25692) üzenetére


mfranky
őstag

Szerintem meg pont mi (fórum közösség) toljuk le itt az árakat nagyon, már-már a pofátlanság netovábbja amit egyesek itt kitalálnak, azt meg nem értem, hogy a többiek miért követik...még azt is el tudom képzelni, hogy vannak itt beépített emberkék, akik letolják az árakat nagyon, hogy te is csak annyiért tudd eladni, aztán meg felvásárolják 5-6-7ezer forintért, felrakják ebay-re, vagy máshol meghirdetik többért...csak azért ennyi a ps4-es játékok ára, mert a MI nem értékeljük ennyire...felrakok egy hirdetést 8500ért és a válasz: 6-ért azonnal elviszem??? Felejtős...

PSN ID: Franky_Hun_33 -- S20+

(#25696) nkAAA


nkAAA
aktív tag

Destiny QnA - van egy-két finomság benne.

https://twitter.com/nkaaa

(#25697) mfranky válasza front3r (#25693) üzenetére


mfranky
őstag

De miért nem csodálkozol, hogy annyi? Van más alternatíva ilyen fajta sandbox játékból ps4-re? Mert ha kint lenne már a GTA V, akkor mondjuk én sem csodálkoznék...bár még mindig fenntartom azt, hogy a kettő teljesen más játék...akik szerint *xar, azok a GTA V-re várnak már ezer éve...ahhoz képest meg tényleg gyengécske, tele hibákkal... de attól még élvezhető...
Az ISS-t nem venném ide, bár azt is fillérekért dobálják...

PSN ID: Franky_Hun_33 -- S20+

(#25698) Mister_X válasza gianni85 (#25694) üzenetére


Mister_X
nagyúr

A Wolfensteinnel ellentétben a The Last of Us rendelkezik egy zseniális multiplayerrel. Nem tudom, hogy meg lehet-e nézni valahol, hogy mennyi időt öltem bele PS3-on, de második helyezet a Killzone 3 után.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#25699) Damage401 válasza mfranky (#25697) üzenetére


Damage401
senior tag

Nem szabad a WD a GTA5 hasonlítani, mert akkor amire kitalálta a Uborka rögtön kárba vész. Azt mondom mivel megvettem ezt a játékot, hogy szerintem nagyon jó. Far Cry3 és Assasing Creed keverék. Vannak benne ismételt dolgok ami egyhangú, de a hack+online része nagyon bejövős. Sztori nekem közepétől kezdett igazán tetszeni. Gondolom azért hasonlítják az GTA5-höz mert egy Open World játék.

Last of Us PS4 edition kinek mi a véleménye?

Siemens MC60>Sony Ericsson K300i>Sony Ericsson K750i> Sony Ericsson C902> HTC Desire > Nokia C7> Sony Ericsson Neo>Sony Xperia P>HTC Desire X> Sony Xperia L>Nexus 4>LG G2>Sony Xperia Z1 Compact> Sony Xperia Z3 Compact> Apple Iphone 6>Sony Xperia Z5 Compact>Samsung S7

(#25700) gianni85 válasza Mister_X (#25698) üzenetére


gianni85
veterán

akkor várok vele 2 hónapot, akkor kijön a Destiny, a kutya se fog multizni a TLoU-szal, és kerülhetnek fel apróra :)
Mennyiben más a multija, mint az UC-nek? UC2-t sokat nyomtam multiban és tetszett.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.