Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#25251) Kabel15 válasza nkAAA (#25250) üzenetére


Kabel15
aktív tag

A gond az, hogy mi sem vagyunk már annyira fiatalok. Nekik ez lesz au utolsó gen jük, mármint az x360 nekem meg az első konzolom ( volt PSP-m de az nem asztali) Szóval velük már nem nagyon fogok így multizni. Össze ülünk aztán megy a fifa. Kb ennyi.

Asus P8H67 / Asus GTX 750Ti / Intel I5 2500 / Kingston fury hyper 2x4gb

(#25252) hulkobb válasza Tegla80 (#25248) üzenetére


hulkobb
tag

Akkor máshogy kérdem. Fut más gépeken vagy nem?

(#25253) Tegla80 válasza gianni85 (#25249) üzenetére


Tegla80
addikt

Ez az En tortenetem. Es ps3vsMM(pecs) bulija volt......
Half life vagy mifene volt melle csomagolva anno mikor vettem(FAT40gb os verza,elso rancfelvarrot a kezdeti 60gb os utan),es mivel ez a blockon is rajta van kulon,igy kertek is.
Szaladhattam korbe a varost,mire talatam 1et,mert az MMben nem volt. :D (mert anno az volt az elso,h eladtam ugye.)
3x volt franciaban gariztatni(ott csinaljak csak)ami 3x6het volt tenyleg(BD olvaso csere,szeriahiba volt a cechh szerianal,utana alaplap es a 3.meg csak kitalalt volt"grafikai torzulasok" cimszoval,mert akkor mar tudtam,h cserelteni fogom. 3javitas utan kerheted a cseret,alanyi jogon.)

hulkobb
Persze,... nekem is olyan KZ-m van mastol. ;)

[ Szerkesztve ]

Sony® & PlayStation®

(#25254) gianni85 válasza Tegla80 (#25253) üzenetére


gianni85
veterán

uhh, ilyen előzménnyel én személy szerint kerülném a Sanyit :)
Nekem csak olyan problémám volt az első PS3-mal (slim), hogy hazavittem, bevette a lemezt, de kiadni már nem akarta. Szerencsére 3napon belül voltam, mikor visszavittem a boltba, és szó nélkül cserélték.

(#25255) Extremex


Extremex
tag

Sziasztok!

Auguztusi ingyenes játékról van már hír?

(#25256) Bencus88 válasza Extremex (#25255) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Sajnos még nincs, volt egy pletyka hogy az oddworld, de az csak valami fake lesz. De szerintem a héten kiderül.

(#25257) gyuribácsi88 válasza Bencus88 (#25256) üzenetére

Én Knack-et halottam, de szerintem az is fake lesz.

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#25258) Tegla80 válasza gianni85 (#25254) üzenetére


Tegla80
addikt

Mindig is PlayStation(igy Sony) parti voltam es ettol semmi sem tantorithat el. ;)
Most majd egy Sony tv-t szeretnek meg megintezni ev vege fele az idei kinalatbol,mert a vb-s akcioban nem ugy jott ossze, es arban addigra az idei is jo lesz mar,mivel marc kornyeken jon a 2015 os szeria.
(este ranezek,mert asszem meg van meg az MM es cserelevel,megmutatni......Elraktam emlekbe,ha igaz.)

Sony® & PlayStation®

(#25259) Bencus88 válasza gyuribácsi88 (#25257) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Igen az idővel biztos be fog kerülni. Csak kérdéses mikor, lehet csak 2015 :F

(#25260) Thodeus válasza Bencus88 (#25259) üzenetére


Thodeus
aktív tag

Szerintem majd a Driveclub lesz az első fecske ami ugye október és utána jönnek a "nagyobb" címek majd havonta.

(#25261) Bencus88 válasza Thodeus (#25260) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Félek, hogy húzni fogják ezeket a ps+-os jobb játékokat. Max csepegtetnek 3-4 havonta valamit. Nem is lenne még baj outlast jó volt. adjanak egy oddwotrld-öt 4 havonta egy knack, worms, killzone, simán bele férne. De attól tartok, hogy ez még odébb van. Majd jövőre. addig meg jönnek ezek az idióta játékok.

(#25262) Herczi


Herczi
senior tag

Arról van már valami hír, hogy vihetjük-e majd magunkkal a Destiny Beta karaktereinket a teljes játékba?

(#25263) trane08


trane08
tag

Sziasztok! Egy destiny beta kulcsot tudna valaki adni? Nagyon nagyon halas lennek erte. Elore is koszonom!

[iPhone 6] https://www.facebook.com/harapottalmakozosseg

(#25264) dumplingjami


dumplingjami
csendes tag

Sziasztok!
Én is új konzolos vagyok, pár napja vettem meg a PS4-et, egy FIFA 14 volt még a csomagban.
Jól értem, hogy olyannyira "onlinehangsúlyos" lett a játékfejlesztés, hogy nem lehet single-ben játszani az olyanokat, mint a COD vagy a BF?
Több hsz-ben is olvastam, hogy mindenki PSN-en veszi a játékokat. Mi a baj a dobozos vásárlással? Pl. konzolvilag oldalán elég sok játék rendelhető. Vagy PSN-en olcsóbb?

(#25265) gyuribácsi88 válasza Herczi (#25262) üzenetére

Nem hiszem, mert én pl az alpha-ban kipörgettem mind a 3 karaktert, a bétában előröl kellett kezdenem mindent, de írták is valahol hogy a teljes játékban majd 0-ról indul mindenki.

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#25266) Bencus88 válasza dumplingjami (#25264) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Mind a BF és COD-nak is van kampány része single player. De ezek a játékok főleg multira vannak kitalálva és abba van a több játék óra. Igen lehet onnan is vásárolni, de ha tanácsolhatom már van sok hazsnált játék be lehet őket szerezni sokkal olcsóbban. ilyen pl a harverapró vagy a jatekaim.hu

én is dobozos párti vagoyk.

[ Szerkesztve ]

(#25267) dumplingjami válasza Bencus88 (#25266) üzenetére


dumplingjami
csendes tag

Köszönöm Ripper a tanácsokat!
Mit jelent a kampány rész? Eddig PC-n játszottam COD-t és BF-t is, ott történet volt, amin végigvitt a játék. Ez most is lesz?
MÁS: Az irányítás nekem is gondot okoz PC-sként. Tudtok tanácsot arra, hogy mivel tudom elősegíteni a mielőbbi áttérést? Lesz valaha olyan jó az irányításom egy fps játékban, mint PC-n? Nagyon rossz, hogy nem egérrel kell célozni, emiatt nagyon pontatlan vagyok. MotoGP demot próbáltam, az könnyebben ment. Lehet, hogy a szimulátoroknál nem lesz olyan nehéz áttérni, mint fps-nél.

(#25268) Bencus88 válasza dumplingjami (#25267) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Igazán nincs mit bármi kérdésed van nyugodtan keress meg. Az egyjátékos módra gondoltam amihez nem szükséges a ps+. Igen pontosan ez is ilyen.

Az áttérést sok gyakorlással semmi mással. Olyan nem lesz, de megközelíteni meglehet.plusz itt lesz egy kis aim is.

(#25269) shunter válasza dumplingjami (#25267) üzenetére


shunter
aktív tag

Én így tervezem: Single gémek dobozosan, majd csere bere. Tartósabb multi címek digitálisan haverral megosztva. Így egyszer én veszek, egyszer ő. Pl én most veszem a Destiny t, haver a COD AW t.

Hogyan tudnád elősegíteni a gyors fejlődést? Gyakorlás, gyakorlás, gyakorlás... Csak így.

(#25270) adamssss


adamssss
veterán

Sziasztok!
Megvettem eletem elso konzolos jatekat. Infamous-t. Beraktam a lemezt. Ilyenkor feltelpiti? Mert kb toltott egy 30 mp-etves utana kiirta h jatszhato. En szeretnem ha felrakna, mert akkor nem hasznalna annyira a lemezt. Ezt hol lehet beallitani?

Koszi

Addig gyorsítottuk a világot míg mi magunk maradtunk le...

(#25271) shunter válasza adamssss (#25270) üzenetére


shunter
aktív tag

Autó install van. Ez nem állítható. Így óvja a fejet, plusz gyorsabban betölt.

(#25272) HaZsolt


HaZsolt
őstag

Destiny Multi része csak PS+osként vehető igénybe? A sztory utolsó küldetése is ha jól értelmeztem?

(#25273) Tatyla válasza gyuribácsi88 (#25265) üzenetére


Tatyla
őstag

nem biztos lion bannernél már voltak 20-as fegyverek rewardként amíg nincs hivatalos infó minden megtörténhet a lényeg hogy mindegyikből van 8-as kari...

PSN:Tibipapa74 Xbox id: Tibipapa74 Battletag:Tatyla#2431 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

(#25274) front3r válasza HaZsolt (#25272) üzenetére


front3r
őstag

Így van.

PS5, PSVR2 -  iPhone 14 Plus, Watch S7, iPad Pro(2021)

(#25275) dumplingjami válasza Bencus88 (#25268) üzenetére


dumplingjami
csendes tag

Van olyan játék, amit ajánlanátok így kezdőnek? Ami singleben is játszható, és jó gyakorlásnak is?

(#25276) Rabbitf_24 válasza dumplingjami (#25275) üzenetére


Rabbitf_24
őstag

most tolom a COD Ghostot, próbáld ki azt. Nekem bejön. :)

(#25277) Bencus88 válasza dumplingjami (#25275) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Tomb Raider, legos játékok, valami fps. nézz körül neten és válasz kedvedre.Nem tudom melyik játék áll hozzád közel, vagy melyikkel szeretsz játszani. fps kaland vagy valami más

(#25278) HaZsolt válasza front3r (#25274) üzenetére


HaZsolt
őstag

Köszönöm. Egyébként valami olyasmit hallottam, hogy 1 hónap PS+ tagságot adnak annak aki megvette a PS4-et és még nem volt neki (azaz újdonsült felhasználó). Ez igaz?

(#25279) >Deego.. válasza HaZsolt (#25278) üzenetére


>Deego..
senior tag

Igen, de csak 14-15 nap.

[ Szerkesztve ]

" Agyalok és cselekszem, de nincs az az isten hogy feladom és lefekszem " ...

(#25280) mlinus válasza dumplingjami (#25275) üzenetére


mlinus
őstag

Tomb Raider, Assassins Creed 4: Black Flag

ezek nagyon jó játékok, és emellett még konzol-szüzeknek is könnyű irányítani :)

(#25281) ImpersonatoR válasza dumplingjami (#25275) üzenetére

Csodálkozom, hogy a infamous second son -t meg senki nem említette pedig szerintem nagyon jól el lett találva.

[ Szerkesztve ]

(#25282) adamssss


adamssss
veterán

Sziasztok!

Túl vagyok az első két órán amit játékkal töltöttem. Egyelőre csak az Infamous Second Son-al toltam, de ahhoz képest, hogy éltemben először játszottam kontrollerrel, és, hogy csak a végén vettem észre, hogy a nehézségi szint normálon van élveztem. Igaz a célzás nem igazán ment, de annyira magával ragadó volt 47"-on FHD-ban egy gyönyörű grafikájú játékot tolni, hogy feledtette velem a kezdeti nehézségeket.
Maga a játék nem egy nagy durranás, de így elsőnek bőven megteszi, és sikerült megkedveltetnie velem a PS-t.
Holnap kapok egy FIFA-t, és egy Killzone-t. Azokra is nagyon kíváncsi leszek. Bízom benne, hogy hozni fogják a várt szintet. Egyelőre nem mennék vissza pc-re, remélem, hogy ez így is marad.

Jó döntés volt. Eddig... :)

Addig gyorsítottuk a világot míg mi magunk maradtunk le...

(#25283) front3r válasza adamssss (#25282) üzenetére


front3r
őstag

Jövő héten jelenik meg a The Last of Us Remastered. Én is új vagyok konzolon, de erre a játékra szinte mindenki esküdik, hogy a leges legjobb. Ez nagyon ajánlott most.
A Destiny beta is ütős, szerezz egy kulcsot hozzá a neten! A multi lvl5-től elérhető benne Ps plus-al. Először én nem szerettem, mert mindig lelőttek, és ugye szokatlan még nekem is a kontroller... de 1-2 óra után azon vettem magam észre hogy egyre többet ölök és nagyon élvezetes harcokat vívok. Kell egy kis kitartás, hogy ne hagyd ott a multit, mert először tényleg mészárlás az egész, de ha megszokod a játékot, akkor leteszed majd a hajad is, annyira szeretni fogod. Nekem május óta van PS4-em, tehát kb úgy vagyok mint te.
Persze gyakorlásnak elég tolni a Destiny co-op módját, mert az az alapja a játéknak, és ott nem kell annyira koncentrálni, ott bele lehet szokni. Vasárnapig tart még a béta ha érdekel.

PS5, PSVR2 -  iPhone 14 Plus, Watch S7, iPad Pro(2021)

(#25284) kovsol


kovsol
titán

LEGO Marvel Super Heroes megvásárláson gondolkozom 10,5$ most csak.
Viszont miért van olyan érzésem, hogy ebből lesz még ingyenes PS+ game?
Viszont ez a lista szerint korábban nem adtak Lego játékokat PS+ -ban NA régióban. De EU ban, már három lego játékot is adtak.

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#25285) Mrdevil válasza kovsol (#25284) üzenetére


Mrdevil
addikt

LEGO Marvel jó, asszonnyal ki is platináztuk, de szerintem ezek a LEGO játékok főleg local co-op-ban jók. Mi szerettük, főleg aki szereti a Marvel univerzumot.

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#25286) front3r


front3r
őstag

A jövő héten jön az 1.75-ös FW 3D Blu-Ray támogatással!

PS5, PSVR2 -  iPhone 14 Plus, Watch S7, iPad Pro(2021)

(#25287) Petya2900XT válasza front3r (#25286) üzenetére


Petya2900XT
aktív tag

Olvastam én is,h az augusztusi frissítésben a médiatámogatás lesz a középpontban,de sehol nem volt alátámasztva valami hivatalos linkkel.. :U

//6800K+1070–XboxOneX—PS4–Switch\\—GamingEmpire

(#25288) front3r válasza Petya2900XT (#25287) üzenetére


front3r
őstag

Most hivatalosan be van jelentve ;)

PS5, PSVR2 -  iPhone 14 Plus, Watch S7, iPad Pro(2021)

(#25289) adamssss válasza front3r (#25283) üzenetére


adamssss
veterán

Én is várom a LAst of Us-t bár megvárom míg lemegy az ára. Destiny-vel játszanék, csak az a baj, hogy magyar accom-van, és elvben a beta csak US-el megy... :((( Amúgy sem vagyok egy nagy FPS multi fan. :)

Arra vagyok kíváncsi, hogy mikor jönnek a normális játékok a PSN-re, mert a mostani felhozatal elég fostalicska.

Addig gyorsítottuk a világot míg mi magunk maradtunk le...

(#25290) Nescafé válasza front3r (#25288) üzenetére


Nescafé
őstag

Ez mikorra várható?

 iPhone 15 Pro

(#25291) front3r válasza adamssss (#25289) üzenetére


front3r
őstag

Destiny beta kulcs van magyarra is, tehát EU-s. Ősszel jönnek ki tömegével játékok, akkor biztos nem fogsz unatkozni. ;)
Augusztus végén jön ki a Metro Redux, meg az Infamous First Light a Second Son DLC-je. Látom kb 4500 Ft a magyar store-on, de standalone lesz, tehát nem kell hozzá az alapjáték.
Diablo 3 is érkezni fog, ha érdekel. Ez is augusztus közepe táján.

Last of Us-t olcsón meg meg tudod majd venni, ha a megjelenés után vársz 1-2 hetet és ránézel a hardverapróra vagy a jatekaim.hu-ra. Bár tömegével nem fogják eladni, mert igen jó játék.
Ugyebár PS4-en nincs hátrány, ha használt a játék, csak nincs rajta a fólia, esetleg beváltották a hozzá járó DLC kódot, de ezt le szokták írni az eladók.

Amúgy mindegyik lemezes játékra igaz, hogy a megjelenés után ha vársz 1-2 hetet, akkor jelentősen olcsóbban meg tudod őket venni használtan, ha meg kicsit több időt fordítasz rá, akkor a leges legjobb ajánlatokat is elcsípheted. Igen sok a PS4 tulaj már Magyarországon, könnyen elviszik a használt játékokat is, figyelni kell.

Nescafé: A jövő héten valamikor, várhatóan a hét közepén, pontos infó nincs még, valószínű a Last of Us előtt.

[ Szerkesztve ]

PS5, PSVR2 -  iPhone 14 Plus, Watch S7, iPad Pro(2021)

(#25292) Nescafé válasza Nescafé (#25290) üzenetére


Nescafé
őstag

Most látom jövőhét ...

 iPhone 15 Pro

(#25293) Mrdevil


Mrdevil
addikt

Kártérítés a 2011-es Sony PSN hekkertámadás miatt.
[link]

[ Szerkesztve ]

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#25294) oriic válasza Mrdevil (#25293) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Jó sokáig húzodik a téma.

(#25295) Faresz29

Szinte biztos hogy nem.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#25295) Faresz29


Faresz29
aktív tag

Sziasztok!

Látom, hogy a következő frissítésben jön a 3DBD támogatás!
Lesz esetleg olyan lehetőség PS4-en, hogy vinyón tárolt 3DBD50 lemezeket /biztonsági másolat/
le tudja játszani?

Köszi

(#25296) Bencus88


Bencus88
nagyúr

Ha már szó esett a LoU-ról itt van 166 screenshot [link]

(#25297) Tegla80 válasza Mrdevil (#25293) üzenetére


Tegla80
addikt

:C
Akkor is igenybe vettem mar,de ha igaz es igy tortenik majd a dolog, jelenleg is kapok 3valamit.(3accom volt mar akkor is,amire kaptam karpotlast. :D )
Varom.....

Sony® & PlayStation®

(#25298) moltam88 válasza Bencus88 (#25296) üzenetére


moltam88
tag

Aki még nem játszott vele, vigyázzon, mert SPOILER-esek a képek.

(#25299) gianni85 válasza Bencus88 (#25296) üzenetére


gianni85
veterán

sokkal jobban néz ki, mint a PS3 verzió, de még így is rablásnak érzem amennyit elkérnek érte. Majd használtan jó lesz. Felújított játékok közül majd a Metro Redux-ot veszem meg Day1, ott két játékot adnak nyomott áron... így kell csinálni

(#25300) Ripper03
Túl nagy lesz szerintem az érdeklődés iránta :) De talán egy hónap múlva már elcsípek egyet 8-9ért. Ráérek :)

[ Szerkesztve ]

(#25300) Bencus88 válasza gianni85 (#25299) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Igen azt én is megveszem.

Amúgy szerintem vársz vele pár hetet és használtam már megkapod 8-9K-ért.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.