Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#26301) gianni85


gianni85
veterán

Egy picit halkabb lett az új gépem, de ami fontosabb, hogy egyelőre alacsony terhelésen nem zúg már mint állat. Játék közben azért még megy a venti rendesen, de talán lehet már mellette aludni a másik szobában :)

(#26302) kovsol válasza gianni85 (#26301) üzenetére


kovsol
titán

másik szobában hallani a gépet?

May the Force be with you!

(#26303) gianni85 válasza kovsol (#26302) üzenetére


gianni85
veterán

Kis kétszobás lakás, ha nem volt becsukva a hálószoba ajtó, akkor zavaró volt a régi gép. Ha meg be volt csukva, akkor meg nincs bent légmozgás.

(#26304) haddent válasza gianni85 (#26301) üzenetére


haddent
addikt

Most gondolkodom, hogy egészen biztos, hogy a venti/szél hangja volt az a zaj? Nem a tekercsek cicerésztek? Na az valóban baromi fülbemászó zavaró zaj tud lenni (coil whine), de az a 200 ezres több Titan Black is csinálja, szóval ne hordjuk érte le a konzolokat :DDD

[ Szerkesztve ]

(#26305) jalicsbal válasza semetka (#26247) üzenetére


jalicsbal
tag

Lemezt állandóan kidobálja hibámmal kapcsolatban:
Megoldotta amit tegnap javasoltatok. Kicsit megmozgattam. Fejjel lefelé fordítottam, kifújtam levegővel a lemez kiadó gomb alatt / körül és láss csodát azonnal megszűnt a hiba :)

(#26306) >Deego.. válasza gianni85 (#26301) üzenetére


>Deego..
senior tag

Nekem eddig csak a BF4 alatt pörgött fel a venti elég rendesen.
De ugye javarészt only Lockdown megy, s néha sokan vagyunk egy helyen nah akkor aztán pörög.

De jó részt hangtalan, mert minden oldalról kapja a levegőt.

" Agyalok és cselekszem, de nincs az az isten hogy feladom és lefekszem " ...

(#26307) semetka válasza jalicsbal (#26305) üzenetére


semetka
őstag

Na szuper, reméljük hosszú távon is megoldást jelent

==Gigabyte Z170X Gaming 3 Core i5-6600 2x4GB DDR4 2666MHz Kingston HyperX Fury with Intel HD Graphics 530==

(#26308) gianni85 válasza >Deego.. (#26306) üzenetére


gianni85
veterán

Nekem is szabadon van a tv mellett, tegnap pont BF4-gyel teszteltem az első single pályán. kb 3órán át töltöttem le aztán még installált és csak az első sp pályát tudtam elindítani :)
Egyébként ajánlani akartam, hogy vedd meg te is a prémiumot aztán kezet foghatunk, hogy mekkora pancserek vagyunk... erre pénzt kiadni :D:D:D

(#26304) haddent
tuti biztos, és nem is a bluray, mert digit címeknél is csinálta. Bár hozzá kell tennem, hogy túlságosan is érzékeny vagyok erre, a slim/superslim PS3-am és a fat x360 is az őrületbe tudott kergetni

[ Szerkesztve ]

(#26309) semetka válasza gianni85 (#26308) üzenetére


semetka
őstag

A ps3 slimem így 2,5 évesen már nekem is süvít ha meleg van. Takarítás és paszta kellene neki lehet.

==Gigabyte Z170X Gaming 3 Core i5-6600 2x4GB DDR4 2666MHz Kingston HyperX Fury with Intel HD Graphics 530==

(#26310) Rabbitf_24


Rabbitf_24
őstag

Ps4 szétkapva, lemezkiadónál a kis pöcök csípőfogóval kivágva. Azért teszteltem bekapcsolás után tényleg nem adja ki a lemezt :D . Remélem ezzel megoldódott ez a probléma.

(#26311) Def26 válasza Rabbitf_24 (#26310) üzenetére


Def26
félisten

Gyönyörű. :D

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#26312) B-L-A-C-K válasza Rabbitf_24 (#26310) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Ilyenkor a garancia nem ugrik?

(#26313) nismoka válasza Rabbitf_24 (#26310) üzenetére


nismoka
addikt

Milyen pöcök az? Van képed róla? :)

(#26314) boost válasza Rabbitf_24 (#26310) üzenetére


boost
addikt

Azért ki lehet még szedni a lemezt? :DD

(#26315) Rabbitf_24 válasza B-L-A-C-K (#26312) üzenetére


Rabbitf_24
őstag

de, az ugrott. az a gond, hogy hiába küldtem volna vissza gariba, a javított vagy esetleg új gépnél is előjött volna. (kivéve ha a javítás annyiból áll hogy megkapargatják az érintkezőket...). meg újra is lesz pasztázva... ha eddig nem jött elő égbekiáltó hiba akkor ezután se fog remélem...

nismoka: hazaérek aztán dobok képet.

szgergely: persze, ahogy eddig is szoktam: szoftveresen.

[ Szerkesztve ]

(#26316) temes69


temes69
aktív tag

hali,
valaki már írta itt, de nekem is jelentkezett last of us-nál az, hogy ma mozgatom a kamerát akkor kicsit sötétebb lesz a kép, és valóban szebb is, mint amikor nincs semmi mozgás. ez miért van? nem zavaró, de észrevehető :)

(#26317) Madwe válasza temes69 (#26316) üzenetére


Madwe
nagyúr

Tvden allisd be hogy game modeba legyen mert az tud okozni ilyen hülyeségeket plusz input lag is megnő miatta...

(#26318) temes69 válasza Madwe (#26317) üzenetére


temes69
aktív tag

ok köszi, kipróbálom ha hazamegyek. eddig még soha nem toltam game módot neki, egyéniben ment.

(#26319) shunter


shunter
aktív tag

Íme az első BF4 montázsom. Akit érdekel, csekkolja! :)

https://www.youtube.com/watch?v=3yaMn4u8JZs&feature=youtu.be

(#26320) Rabbitf_24 válasza nismoka (#26313) üzenetére


Rabbitf_24
őstag

(#26321) Meghivott


Meghivott
addikt

Nem klimatizált helyiségben használja valaki a gépet így nyáron?
Jelentős megterhelést jelent neki?
Tervezek venni egyet, de klíma (talán) csak jövő nyáron lesz...

(#26322) mlinus válasza Meghivott (#26321) üzenetére


mlinus
őstag

nyilván úgy van tervezve hogy kibírja.. szép lenne ha nem

egyébként igen, nálam most nincs légkondi, semmi baja.

(#26323) nkAAA válasza Meghivott (#26321) üzenetére


nkAAA
aktív tag

Ha hagysz neki helyet a szellőzésre, akkor egyáltalán nem lesz semmi baja még ilyen melegben sem.

https://twitter.com/nkaaa

(#26324) nismoka válasza Rabbitf_24 (#26320) üzenetére


nismoka
addikt

Köszi! Nyissz és kész?! :C

(#26325) Rabbitf_24 válasza Meghivott (#26321) üzenetére


Rabbitf_24
őstag

Úgy van tervezve hogy bírja, nem mindenhol van ám klíma. :DDD
Ha számítanak a fokok, akkor pasztázd újra. :K

nismoka: kb ennyi, szinte felér egy heréléssel, habár ez nem rúgdosott közben és nem nézett rám boci szemekkel, hogy "ne tedd ezt velem.." ;]

[ Szerkesztve ]

(#26326) gianni85 válasza Rabbitf_24 (#26325) üzenetére


gianni85
veterán

Azt azért nem gondolhatod komolyan, hogy egy új konzolnál az legyen a megoldás, hogy szétszedje az ember újrapasztázni, és mondjon le az egy év garanciáról :U

(#26327) >Deego.. válasza gianni85 (#26308) üzenetére


>Deego..
senior tag

:K

" Agyalok és cselekszem, de nincs az az isten hogy feladom és lefekszem " ...

(#26328) hudekira0 válasza Meghivott (#26321) üzenetére


hudekira0
tag

én egy kis szobában használom és nincs klíma s bírja, tlounál pörög hogy a szomszédszobából is átjöttek igaz ajtó nyitva volt, de nem égetően meleg és bírja nem akadozik hogy esetleg túlmelegedne vmi

(#26329) gabor0077 válasza Meghivott (#26321) üzenetére


gabor0077
tag

Nálam 27 fok is szokott lenni a szobában, és órákig is megy a PS4, semmi baja, a játék se fagy le, meg túlmelegedés sincs... :D

"He who makes a beast out of himself gets rid of the pain of being a man" - Dr Johnson

(#26330) Tatyla


Tatyla
őstag

Kib***ott WP-röl nem lehet storeba lépni,na mindegy hónap végén atnyargalok egy LG G2-re...

PSN:Tibipapa74 Xbox id: Tibipapa74 Battletag:Tatyla#2431 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

(#26331) gianni85 válasza Tatyla (#26330) üzenetére


gianni85
veterán

a PS4-ről se lehet többnyire ;] kész vicc

[ Szerkesztve ]

(#26332) gyuribácsi88 válasza gianni85 (#26331) üzenetére

Úgy vettem észre hogy akkor lép be nehezebben a store-ba, ha a gép indítás után elindítottál valami játékot, mert ha bekapcsolod a gépet akkor simán belép, de ha már elindítottál valamilyen játék, amit utána bezársz, akkor utána nem mindig lép be a store-ba.

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#26333) nismoka válasza gyuribácsi88 (#26332) üzenetére


nismoka
addikt

Még nem volt ilyen problémám, játék közben is simán belépek.

(#26334) caska1991


caska1991
tag

Wolfeinstein-ről mik a véleményeitek ? Nekem kimaradt, de most a summer sale kapcsán elgondolkodtam rajta erőteljesen :)

"...nem mindegy hogy az okos hülyéskedik, vagy a hülye okoskodik...."

(#26335) gianni85 válasza gyuribácsi88 (#26332) üzenetére


gianni85
veterán

Igen, így van, de ez azért gáz. Tegnap játék után kipróbáltam még, hogy kilogolok és vissza, de akkor se ment. Gép kikapcs, bekapcs és megy

(#26336) gabor0077 válasza caska1991 (#26334) üzenetére


gabor0077
tag

Átlagos, old school FPS. Ál-nextgen cucc, sok helyen a prevgen színvonalt sem éri el. Egyszer végig lehet vinni amúgy, de 14 ezret bizton állíthatom, hogy nem ér.

"He who makes a beast out of himself gets rid of the pain of being a man" - Dr Johnson

(#26337) haddent válasza Rabbitf_24 (#26310) üzenetére


haddent
addikt

B+ komolyan levágtad? :DDD Am. üdv a gari nélküli szétkapós klubban :C

(#26338) gyuribácsi88 válasza gianni85 (#26335) üzenetére

Hát ha tudom hogy kell valami a store-ból akkor bekapcsolom a gépet és leszedem azt ami kell, és akkor nincs idegeskedés hogy később nem lép be :DDD

Amúgy ezt rohadtul nem értem miért csinálja, de nem zavar annyira hogy foglalkozzak vele. Nem hibátlan a rendszer ez tény és való, de legalább működik nem úgy mint a live (hetek óta) ;]

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#26339) gianni85 válasza gyuribácsi88 (#26338) üzenetére


gianni85
veterán

normál esetben én is, csak tegnap idegesített, mert kipróbáltam a gépet és lefekvés előtt még el akartam indítani a maradék letöltéseimet. Igazából ez csak szőrszálhasogatás részemről :)

(#26340) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Dying Light trailer

Live-Die-Respawn

(#26341) gyuribácsi88 válasza oriic (#26340) üzenetére

Iszonyat jónak tűnik :C

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#26342) Rabbitf_24 válasza haddent (#26337) üzenetére


Rabbitf_24
őstag

már nagyon b@szta a csőröm ez a fícsör, amiért nem fizettem. jobb ez így hogy láttam a belsejét. ha annyira elrontunk valamit majd a szerelésnél, akkor meg veszek egy másikat, ez meg jó lesz tartalékba alkatrésznek.

gianni85: jó ez így, igaz nincs gari, de akkora hibája már csak nem lesz a konzolnak, ha meg igen, akkor veszek egy One-t, az legalább stabil. ;] Nem, nem ez a normál eljárás, de én se vagyok normális, szóval ez az alap. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#26343) nkAAA


nkAAA
aktív tag

A Destiny gyűjtői változatára olyan nagy az előrendelői igény, hogy már se a WalMart, se a Best Buy nem teljesít több rendelést. Elég kemény.

via PSC

[ Szerkesztve ]

https://twitter.com/nkaaa

(#26344) haddent válasza Rabbitf_24 (#26342) üzenetére


haddent
addikt

Helyes! :DD Ha azt nézzük, hogy a ps3- nál is legrosszabb esetben újra felforrasztottad a chippet oszt' ment még 5 évig akkor nem kell félni semmitől. Főleg, hogy ilyen hiba nem fog bekövetkezni senkinél a gari lejárta előtt, a sokak által utált AMD ugyanis hardveresen védi magát :DDD

nkAAA nem akarok felszállni a hájp vonatra, megtettem a BF4 -el, Watch Dogs-szak és mi lett a vége... Reménykedem, de el nem hiszek semmit szeptemberig :U

orichalcos annyi pénzért beépített légpárnás porszívórobot legyen ami közben klasszikus zenét komponál :DDD ittvane! Nagyon profi, olyan hangja van mint régen a mcdonalds-ben a happy meal menüs micimackónak

[ Szerkesztve ]

(#26345) oriic válasza nkAAA (#26343) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Most nem tudok utána nézni, de a gyűjtőiben lévő GHOST az csak egy figura, vagy esetleg világít, villog beszél-e? :)

Live-Die-Respawn

(#26346) Rabbitf_24 válasza haddent (#26344) üzenetére


Rabbitf_24
őstag

várom a cikkedet a szétszedésről, remélem megspórolsz majd egy kis fejfájást... :D

(#26347) nkAAA válasza oriic (#26345) üzenetére


nkAAA
aktív tag

Elvileg ezeket tudja: "Ghost replika (beszélő, mozgásérzékelős, világító)"

https://twitter.com/nkaaa

(#26348) oriic válasza nkAAA (#26347) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Most elképzeltem, milyen királyul meg lehetne csinálni, hogy mondjuk a mozgásérzékelő segítségével kapcsol be a konzol vagy a pc- és közben beszél a GHOST hozzád. :)

Live-Die-Respawn

(#26349) gabor0077 válasza oriic (#26340) üzenetére


gabor0077
tag

Hát engem nem győzött meg, a Dead Island-ért sem rajongtam. A grafika viszont ütős.

"He who makes a beast out of himself gets rid of the pain of being a man" - Dr Johnson

(#26350) gyuribácsi88 válasza gabor0077 (#26349) üzenetére

A dead island borzasztó rossz volt, adtam is el 4-5 óra játék után, szerintem ez jobb lesz, már csak a nyitott világ miatt is.

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.