Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#25201) Tatyla


Tatyla
őstag

Ingyenes cuccok a végleges játékban!
A következő kódok különböző gyűjtői kártyákon jelentek meg. A Bungie azt igérte, hogy aki érvényesíti őket, a végleges játékban egy-egy kisebb jutalomban részesül. Még nem lehet tudni, hogy melyik kód mit aktivál majd. A lényeg, hogy a http://www.bungie.net/en/User/coderedemption oldalon aktiválni kell őket, úgy, mint a retail béta kódokat.
Warlock
YKA-RJG-MH9
Hunter
3DA-P4X-F6A
Titan
MVD-4N3-NKH
Rixis
TCN-HCD-TGY
Old Russia
HDX-ALM-V4K
Hive
473-MXR-3X9
Moon
JMR-LFN-4A3
Gjallorhorn Launcher
HC3-H44-DKC
Duke Mk. 44
69P-KRM-JJA
The Tower
69P-VCH-337
Hive Ogre
69R-CKD-X7L
Valley of the Kings
69R-DDD-FCP
The Fallen
69R-F99-AXG
Red Death
69R-VL7-J6A
The Cabal
69X-DJN-74V
The Devastated Coast
6A7-7NP-3X7
Vex Minotaur
6A9-DTG-YGN

PSN:Tibipapa74 Xbox id: Tibipapa74 Battletag:Tatyla#2431 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

(#25202) front3r válasza haddent (#25200) üzenetére


front3r
őstag

A Plus-os kiadásba mindenképpen belenézek, és ez az egyik játék, ami érdekel az autósok közül!

PS5, PSVR2 -  iPhone 14 Plus, Watch S7, iPad Pro(2021)

(#25203) Elderath


Elderath
őstag

Dragon Age elhalasztva november 21re :(

Új BF meg csak jövő év elején jön. Úgy néz ki EA tanult a BF4 launchból.

Xbox Live : SirLuipadre PSN ID : SirLuipadre

(#25204) Bencus88 válasza Elderath (#25203) üzenetére


Bencus88
nagyúr

nemár :O

(#25205) gyuribácsi88 válasza Elderath (#25203) üzenetére

A béta után úgy gondolom hogy sem a fejlesztők sem a kiadó, se senki nem tanult semmiből, finoman fogalmazok ha azt mondom hogy egy botrány a játék. :U

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#25206) Elderath


Elderath
őstag

Megy megint destiny beta és jött update is.

Xbox Live : SirLuipadre PSN ID : SirLuipadre

(#25207) Djuree


Djuree
félisten

a destiny beta kódomhoz azt írja a bungie h not valid format. mi a f*sz? :W
vagy ezeket a beta kódokat nem is a bungie oldalán kell beirni?

nem szóltam. :D

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#25208) Tegla80 válasza Djuree (#25207) üzenetére


Tegla80
addikt

Ha a beta eléro kodra gondolsz,akkor azt a Store ban a "redeem codes" alatt tudod aktivalni.
(akkor En sem :D )

[ Szerkesztve ]

Sony® & PlayStation®

(#25209) Djuree válasza Tatyla (#25201) üzenetére


Djuree
félisten

köszi, aktiváltam őket! :R

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#25210) hrvp válasza Sztalker762 (#25176) üzenetére


hrvp
aktív tag

Látom fél linkes brigád itt van ;]

(#25211) Djuree


Djuree
félisten

destiny béta ha még nem lenne vkinek:

PlayStation 4 (Americas)

9RD8-PTNP-J27N
6B7L-HDNB-LATA

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#25212) front3r válasza gyuribácsi88 (#25199) üzenetére


front3r
őstag

Vélemény 1., Vélemény 2.
Azért van ilyen beszámoló is! Neki bejött.

PS5, PSVR2 -  iPhone 14 Plus, Watch S7, iPad Pro(2021)

(#25213) phgergo


phgergo
aktív tag

sziasztok, erdeklodes keppen tennem fel a kerdest, hogy ti monitoron, vagy tvn jatszotok? Mert en most valtok monitorra, es nem tudom hogy psnel mennyit szamit a 3-4 ms monitor valaszido.

[ Szerkesztve ]

Hoppá, már tele vagy bejglivel? Akkor gurulj be a T4tt0id Twitch csatornájára, mert most egy 20.000 FT értékű PSN/Steam feltöltőkódot sorsolunk ki! ️ Lehet, hogy a következő játékod már nem csak a Streamen fog pörögni! https://www.twitch.tv/t4tt0id

(#25214) Djuree válasza phgergo (#25213) üzenetére


Djuree
félisten

sztem bőven jó a 3-4ms. én tv-n nyomom, de sztem monitorral is tökéletes. :K

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#25215) kovsol válasza phgergo (#25213) üzenetére


kovsol
titán

3-4ms gondolom a panelre van írva csak. Az input lag ennél több szokott lenni. De egy átlagos monitoré is elhanyagolható. Nem fogod észrevenni.

May the Force be with you!

(#25216) Madwe válasza phgergo (#25213) üzenetére


Madwe
nagyúr

PSnél ugyanannyit mint pcnél, kérdés mivel játszol... ha online fps lövöldéket nyomsz, ott sokat számít, meg eleve a 23"es monitor a tökéletes ahoz, mert azt látod át teljesen minimális szemmozgatással, egy 40+"es tv-n közel sem olyan jó a helyzet. De gyk. minden más tipusú játéknál lényegtelen az ilag, azért nem árt ha 30ms fölé nem nagyon megy, de nem életbevágó :D

(#25217) boost válasza Madwe (#25216) üzenetére


boost
addikt

A távolság se mindegy, ennyire ne általánosítsunk. :D

(#25218) Madwe válasza boost (#25217) üzenetére


Madwe
nagyúr

Saját tapasztalat, tvnél tök mindegy milyen messze ülök, a legideálisabb online fpsekhez a 23"es monitor, saját tapasztalatom és neten fellelhető ajánlások 99%a alapján :)

(#25219) haddent válasza boost (#25217) üzenetére


haddent
addikt

Versenyszerű fps -nél közel jó ülni akkora monitornál, amit még pont átlátsz. Nekem ez a 23" fölött lehetne kicsivel, de nem sokkal. Na meg a versenyeken is így tolják, akkor ahhoz is vannak szokva stb.. Van amire jó a moziban középre beülni és onnan játszani de nem ezek... :D

phgergo ez a válaszidő téma is kicsit túl lett tárgyalva. 3-4ms tökéletes egyébként. Jó 20-30ms kéne szerintem, hogy megérezd, hogy valami nem az igazi. De megszokod azt is..

[ Szerkesztve ]

(#25220) F.B.I. válasza haddent (#25219) üzenetére


F.B.I.
veterán

Akkor én valamit rosszul csinálok, 70 centire ülök egy 32"-tól. :DDD

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#25221) Djuree válasza F.B.I. (#25220) üzenetére


Djuree
félisten

hehe, jó az. :D
[link]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#25222) Madwe válasza F.B.I. (#25220) üzenetére


Madwe
nagyúr

Nem csinálsz semmit se rosszul, mindenki üljön ott és nézze azt ami neki ideális :) Pusztán arról volt szó, hogy mi az ideális környezet ahoz, hogy competitive meccseken jobban szerepelj (akár 1-2ms rekcióidőbeli különbségek is marha sokat számítanak ott, s ahoz ez az ideális. Ettől függetlenül lehet jól teljesíteni más környezetben is, csak a saját elméleti maximumod nem tudod kihozni, ami sokakat egyáltalán nem érdekel, csak szórakozni akarnak egy kis lövöldözés közben, s ez így is van jól :D)

(#25223) sittes79


sittes79
addikt

Meddig tart a crew beta, mert kaptam kulcsot, kaptam kulcsot bebebe :))

(#25224) front3r válasza sittes79 (#25223) üzenetére


front3r
őstag

Péntekig.

PS5, PSVR2 -  iPhone 14 Plus, Watch S7, iPad Pro(2021)

(#25225) F.B.I.


F.B.I.
veterán

:DDD Mindig tudtam, hogy közel ülök de kicsi a lakás is és így csak a képernyő van a látószögemben. Néha úgy érzem, hogy elbirna a szemem egy nagyobbat is.

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#25226) haddent válasza F.B.I. (#25220) üzenetére


haddent
addikt

PS4 -hez én is kb. 70 centi a 32" -től :DDD De versenyjátékhoz máshogy csinálnám (...-tam.)

(#25227) Rabbitf_24 válasza haddent (#25226) üzenetére


Rabbitf_24
őstag

Ha autózok akkor közel ülök a 40" tvhez, ha lövöldözök, akkor 2,5-3m-re az ágyon ülök falnak támaszkodva, szerintem így a legjobb. :)

(#25228) gyuribácsi88 válasza Rabbitf_24 (#25227) üzenetére

Nálam pont fordítva van :DDD

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#25229) gianni85 válasza F.B.I. (#25225) üzenetére


gianni85
veterán

én a monitorba konkrétan belemászok :D szeretem, ha kitölti a képernyő a látóteremet. 2m-ről nézem a 47"-os tévét.... azt is lecserélném szívesen nagyobbra, ha nyernék a lottón :)

(#25230) devil-k


devil-k
nagyúr

Sziasztok!

Most fogok kapni ajándékba egy PS4-t. Mit érdemes tudni kezdőként? Eddig sosem volt ilyen vasam, így kicsit tartok tőle. Bár az EFOTT fesztiválon kipróbáltam és nagyon tetszett, az irányítás a PC-hez képest igen nehéz volt. :U

A játékok 5.1-ben (vagy 7.1-ben) szólnak? Házimozi erősítőm és hangdobozok, mindenem van, szóval ez a része még inkább érdekel.

[ Szerkesztve ]

- mozi bolondéria -

(#25231) shunter válasza gianni85 (#25229) üzenetére


shunter
aktív tag

Én az ágy szélén ülve törökülésbe játszok a 42" os tv n, amit 1méterről nézek. :-) Feküdve nemtom, hogy tudnak játszani egyes emberek. Nekem úgy nem megy, tök mind1 milyen stílusu a game.

(#25232) Anonymus X válasza devil-k (#25230) üzenetére


Anonymus X
tag

Nem nehéz az irányítás, csak szokatlan számodra. Anno én a PS3 elé Killzone 2-vel ültem le életemben először a PC után. Iszonyat béna voltam a kezdetekben, de hamar belerázódtam. Annyira rácuppantam a PS3 témára, hogy napokkal később, mikor újra egeret fogtam a kezemben, az volt furcsa :DDD

Ugyanaz, ugyanolyan, ugyanannyi, ugyanakkora stb. szavakat egybeírjuk, amennyiben hasonlóságot, egyformaságot fejezünk ki velük.

(#25233) devil-k válasza Anonymus X (#25232) üzenetére


devil-k
nagyúr

Akkor megnyugodtam. :DDD Jailbreak van már erre a vasra? :DDD

- mozi bolondéria -

(#25234) shunter válasza devil-k (#25233) üzenetére


shunter
aktív tag

Ez itt tiltott téma!

Amúgy nincs. De felesleges is lenne, főleg ha online gémekkel nyomulsz. Itt már az interneten alapszik minden.

[ Szerkesztve ]

(#25235) Mrdevil válasza devil-k (#25233) üzenetére


Mrdevil
addikt

Jailbreak? Van persze, már a PS5-re is megcsinálták. :DDD :D

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#25236) Tegla80 válasza devil-k (#25233) üzenetére


Tegla80
addikt

Ezt En itt nem eroltetnem,mert kimeriti a warez fogalmat. ;)
Amugy meg udv itt is es tudod... "source,majd bemeneten tools es jatek ra nevezd",h offoljuk azt a sok csunya Hz et. :DD

[ Szerkesztve ]

Sony® & PlayStation®

(#25237) Mrdevil


Mrdevil
addikt

Jó lesz a grafja az új FIFA-nak. [link] :DDD :D

[ Szerkesztve ]

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#25238) devil-k


devil-k
nagyúr

Uraim!

Elnézést a pongyola fogalmazásért, de mint laikus érdeklődő feszengettem ezt a tiltott témát. :) Mivel sosem volt még ilyen vasam, így minden dolog érdekelne ezzel kapcsolatosan.

Tegla80
Ezek szerint neked is van ilyen vasad? :) Üdv neked is!

Azon egy picit meglepődtem, hogy a PS3-as játékok nem kompatibilisek a PS4-es géppel? :N Igazság szerint az új GTA-t várom, de ahogy látom, PS4-re és PC-re is szeptemberben érkezik?!

shunter

"ha online gémekkel nyomulsz."
Ezt kifejtenéd?

Madwe
Akkor jól gondoltam.

[ Szerkesztve ]

- mozi bolondéria -

(#25239) Madwe válasza devil-k (#25230) üzenetére


Madwe
nagyúr

Igen, 5.1 s talán 7.1 is kijön belőle simán, vagy direktbe hdmivel erősítőre majd onna tvre/projektorra kötöd (ilyenkor az erősítő minimális input lagot ad hozzá, ha ez szempont) vagy pedig optikain erősítőre, hdmin tvre/projektorra...

(#25240) shunter válasza devil-k (#25238) üzenetére


shunter
aktív tag

Ha a multi gémek a fő irányod, mint pl. Bf, cod és társai akkor felesleges várni a mók ra, mivel már az egész rendszer full net alapú. Pl itt a Destiny. Ha emegy a neted akk nem tudsz vele játszani. Se single, se multi.

(#25241) devil-k válasza shunter (#25240) üzenetére


devil-k
nagyúr

Már értem! Köszönöm! :R

- mozi bolondéria -

(#25242) Kabel15 válasza devil-k (#25238) üzenetére


Kabel15
aktív tag

Annyit lehet tudni a GTA5 ről, hogy 2014 Ősz. De hogy az Szeptember vagy November az még kérdéses.
Én is várom már, ezzel a csomaggal fogom megvenni, Bár még technikai infok érdekelnének majd felbontás FPS stb.

Asus P8H67 / Asus GTX 750Ti / Intel I5 2500 / Kingston fury hyper 2x4gb

(#25243) nkAAA válasza Kabel15 (#25242) üzenetére


nkAAA
aktív tag

Elvileg november 14-én érkezik, de még nincs megerősítve.

https://twitter.com/nkaaa

(#25244) Kabel15 válasza nkAAA (#25243) üzenetére


Kabel15
aktív tag

Ha megcsinálják 1920x1080 ra és fix 60FPS re akkor simán megéri várni :D
De lehet addigra veszek egy Destiny- set meg fifa15 legyen addig mivel szórakozni.

Asus P8H67 / Asus GTX 750Ti / Intel I5 2500 / Kingston fury hyper 2x4gb

(#25245) nkAAA válasza Kabel15 (#25244) üzenetére


nkAAA
aktív tag

Remélhetőleg meg fogják csinálni, de már előzetes képek alapján is nagyon jól fog kinézni a kicsike.
Egyik haverom is a Destiny bundle-lel száll be, nem véletlenül ;)

https://twitter.com/nkaaa

(#25246) hulkobb


hulkobb
tag

Sziasztok! A Not to be sold separately játékokat amit a géphez kaptam el lehet adni ugye? köszi :R

(#25247) Kabel15 válasza nkAAA (#25245) üzenetére


Kabel15
aktív tag

Lehet azzal kéne. De az van fekete géppel is? Vagy csak fehér?

Mondjuk engem ezek a scifi dolgok nem nagyon kötöttek le sose, inkább Cod meg BF, videok alapján nem rossz. De ehhez megint társakkal kéne játszani. Ismerősök közül meg mindenki xbox360 fan. :D

[ Szerkesztve ]

Asus P8H67 / Asus GTX 750Ti / Intel I5 2500 / Kingston fury hyper 2x4gb

(#25248) Tegla80 válasza hulkobb (#25246) üzenetére


Tegla80
addikt

Nem.
(Gari ido alatt,ha valamit eladsz,akkor pl garis csere eseten kutathatsz fel egy hasonlot,mert csak komplett gepcsomagot vesznek vissza! :U Ennek fenyeben ,ha neked megis az Igen a jo valasz,akkor ezt tartsd szem elott. ;) )

Sony® & PlayStation®

(#25249) gianni85 válasza Tegla80 (#25248) üzenetére


gianni85
veterán

erre volt már példa? Vagy ez is valamelyik híres Sony szerviz magán-instrukciója?

(#25250) nkAAA válasza Kabel15 (#25247) üzenetére


nkAAA
aktív tag

Igen, lesz feketével is.

Ha megnézed a multiplayer gameplay videióit, nem nagyon fogod hiányolni a CoD-BF kombót, mivel azért bőven van átfedés közöttük :) Hát itt rengeteg ember tolja + szépen rá kell venni a haveri társaság minél több tagját, hogy ők is PS4-re váltsanak - legalábbis nekem ez a taktika működőképesnek látszik.

https://twitter.com/nkaaa

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.